GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 03-06-2012, 20:46   #11
Kayıtlı Kullanıcı
Drowlyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Madagascar
Konular: 291
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 1233
Rep Derecesi: Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.

Sitenin yönlendirmesinde bir sorun var galiba beyler. Tıklayın. Sonrasında urlun başında ki GuresTurkiye sitesinin urlunu silin ve devam edin.
imza

Drowlyt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2012, 20:56   #12
The Hitman
Lamb of God - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 72
Favori Güreşçisi: Bret Hart
Rep Puanı: 1404
Rep Derecesi: Lamb of God Ana kadroya çağırıldın.Lamb of God Ana kadroya çağırıldın.Lamb of God Ana kadroya çağırıldın.Lamb of God Ana kadroya çağırıldın.Lamb of God Ana kadroya çağırıldın.Lamb of God Ana kadroya çağırıldın.Lamb of God Ana kadroya çağırıldın.Lamb of God Ana kadroya çağırıldın.Lamb of God Ana kadroya çağırıldın.Lamb of God Ana kadroya çağırıldın.

Ben sorunsuz giriyorum sitelere. AJ Styles, 2010'da gerçekten güzel bir performans sergilemişti.
Lamb of God isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2012, 21:02   #13
One Kind of Peep
Valiant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sakarya
Konular: 11
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 101
Rep Derecesi: Valiant NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Valiant NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Ben de sorunsuz giriyorum Mustafa, belirli tarayıcılarda problem var büyük ihtimalle. Güzel bir çalışma olmuş, takdirlerimi sunuyorum.
imza

''Dear god the only thing i ask of you is.''
Avenged Sevenfold
Valiant isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2012, 21:08   #14
#thelunaticfringe
Soerwax BI-TW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 1127
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5422
Rep Derecesi: Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.

Umarım Punk bu sene 1. sırada olur.
imza

-[S]-oe-[R]-wax

“I knew I was better than everyone in developmental, I’m going to say that right now”

“If you dont put everything you have into achieving your dreams, you might end up regretting it at some point in your life.”

“Don’t be a jerk. That’s a good piece of advice. Come with hopes high, head low, open ears, open eyes and work hard, and that’ll get you where you want to be.”

“I’ve always talked about disappearing, about getting off the grid. But I feel like I’ll be trapped in this forever.”

“I didn’t sell out, I’ve Bought in to the Evolution.. of Seth Rollins!”

| Soerwax - Tumblr| Soerwax - Deviantart | Soerwax - Youtube | Soerwax - Twitter |

Soerwax BI-TW isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2012, 21:14   #15
Man of 1,005 Chips
Pawnage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Yenidoğan
Konular: 165
Favori Güreşçisi: Elias
Rep Puanı: 9367
Rep Derecesi: Pawnage Royal Rumble maçını kazandın.Pawnage Royal Rumble maçını kazandın.Pawnage Royal Rumble maçını kazandın.Pawnage Royal Rumble maçını kazandın.Pawnage Royal Rumble maçını kazandın.Pawnage Royal Rumble maçını kazandın.Pawnage Royal Rumble maçını kazandın.Pawnage Royal Rumble maçını kazandın.Pawnage Royal Rumble maçını kazandın.Pawnage Royal Rumble maçını kazandın.Pawnage Royal Rumble maçını kazandın.

2012'ye şu ana kadar Bobby, Punk ve Sheams damgasını vurdu. Ama Daniel Bryan'a verirdim ben olsam bu sene.
imza
Pawnage isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2012, 21:39   #16
#AllElite
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 170
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 37813
Rep Derecesi: ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Punk'ı bekliyorum ben bu sene.

Ayrıca, Hunter'ın torpili var evet. Ama bu onun muhteşem bir güreşçi olduğu gerçeğini gölgelemez.
imza

' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2012, 07:29   #17
Off The Chain !
Fbks55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun
Konular: 7
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 153
Rep Derecesi: Fbks55 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Fbks55 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

2012 senesinin sıralaması ne zaman açıklanacak ?
imza
Impact Wrestling Fan !
Bobby Roode Fan !
Fbks55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2012, 07:35   #18
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sivas-Merkez
Konular: 442
Rep Puanı: 39765
Rep Derecesi: The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Punk'ın 1.olması gerekiyordu bence geçen sene.Adam evrim geçirdi resmen.
imza

Eski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper

Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2012, 15:32   #19
Kayıtlı Kullanıcı
Drowlyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Madagascar
Konular: 291
Rep Puanı: 1233
Rep Derecesi: Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.

Alıntı Fbks55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2012 senesinin sıralaması ne zaman açıklanacak ?
Yılın sonunda diye biliyorum. Aralık veya Kasım.
imza

Drowlyt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2012, 15:37   #20
Franchise
The Hardcore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 144
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 308
Rep Derecesi: The Hardcore NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.The Hardcore NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.The Hardcore NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.The Hardcore NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Mr.TNA, AJ Styles kesinlikle. Buradada çok belli. Ben 2012'de Sheamus'ı bekliyorum. Belki Punk'ta olabilir ama Sheamus çok iyi çıkış yakaladı.
imza

WCW, WWF, WWE? No, ECW!
The Hardcore isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil