GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-05-2019, 17:16   #1
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 442
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 83853
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart RPG: Kestiğiniz İlk Promo?

GTW/GWA Dönemi boyunca kestiğiniz ilk promo?

GTW: "Briscoe'nun Kaderi"
GWA: Spot Işıkları

imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: -
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsor
Alt 16-05-2019, 15:17   #2
Kayıtlı Kullanıcı
SpearReign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 29
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 6979
Rep Derecesi: SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.
Standart Promo

Az önce attığım gelecek adlı promo.
imza
Başarılarım:
33.Etkinlik Haftası

Be a Booker Yarışması 3.sü
Bilgi Yarışması 4.sü

Sevdiklerim:
Roman Reigns
Cm Punk
Aj Styles
Seth Rollins
Drew Mclntyre
Bray Wyatt
Johnny Gargano
SpearReign isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 18:31   #3
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 123
Favori Güreşçisi: Matanza
Rep Puanı: 11920
Rep Derecesi: ETR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.ETR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.ETR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.ETR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.ETR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.ETR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.ETR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.ETR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.ETR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.ETR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.ETR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

GTW: https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=165416 (13 yaşımda kesmiştim bunu.)

GWA: https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=256836 (Uzun sürede yazmıştım bu promonun yeri benim için ayrıdır.)
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

''Eskiden neşeli bir insan sanıyorlardı. Yorulduğum sorulardan daha yorucu bir yöntemle kaçmak gibi geldi bana bu. Artık sadece ''Eskiden'' neşeli bir adam olarak kalacağım. Neşe hayatımın en büyük hatası ve en büyük dostuydu. İkilemi kendi içimde yaşadım da denebilir. Ama artık vazgeçiyorum bütün bu dost kazanma çabalarından, popülerlik size fayda getirmeyecek. Beni seven 3-5 kişi sizi sahte alkışlara tutacak onlarca kişiye bedel. Sanırım değişimin kendisini yaşıyorum, değişimle değişmem ama değişimin kendisiyim sanki. Ve etkilendiğin şeyler seni değiştirebilir, karanlığa aşık oldum ben. O bana hayatı verdi. Mutluluk yerine karanlığı öğrendim. Ve karanlık bana kendimi verdi.''
RPG: (GTW DÖNEMİ)

Karakter: Matanza
Lakap: ''The Monster''
Finisher: Wrath Of The Gods
Theme: The Birthday Massacre
Days Of Rising Kadro Debutu: 30 Aralık 2016
Ana Kadro Debutu: 17 Haziran 2017
Başarılar:
1x Days of Rising Television Champion
3x Hardcore Champion (Last Champ)

RPG: (GWA DÖNEMİ)

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: Henüz Yok

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 18:43   #4
#BROKEN
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 169
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 37813
Rep Derecesi: ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Matt Hardy Ringde (RPG)

Pek başarılı sayılmazmışım promo konusunda.
imza

' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 18:46   #5
ajlee
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 724
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 93533
Rep Derecesi: collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

GTW'yi şimdi bulamam ama Mick Foley ile kesmiştim, duygulandım.

GWA. Bildiğin ben değil Sasha kesmiş promoyu.
imza

https://www.youtube.com/watch?v=KTqDE_cxfCQ

collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 18:47   #6
şuşi
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2160
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 235227
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

imza
i forget not everyone has the same heart as me

♡♡♡♡♡♡♡

Forumun en iyi üyesi slammy award 2018
Forumun en yardımsever üyesi slammy award 2018

------------------------------------------
Say na na na, say na na na

meh eh boh
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 19:27   #7
extraordinary gentleman
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 1169
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 145032
Rep Derecesi: Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Hazırsan Çıkalım adında bir konuşma gösterisi yazmıştım, benim karakter en son başlıkta geçen cümleyi söylüyordu sadece. Konuyu açtıktan yarım saniye sonra utanmıştım ama geri dönüp bakınca başarılı bir hamle olmuş.
Lürsoy isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil