GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-05-2019, 16:41   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1539
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 22326
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart RPG GWA - 19 Mayıs 2019 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
19.05.2019 - 16.00 - C
Canik 19 Mayıs Stadı
Samsun, Türkiye
60. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler

- Hardcore Open Challenge (Anketli)
Adam Cole vs.
Bray Wyatt/ Rey Fenix/ Roderick Strong

- Aman SANRIm!

- Çık Hayatımdan

- Ailenin Ortak Kaderi

- 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlaması!

GWA EXCLUSIVE

Arka alanda Hunico'yu telefonla görüyoruz. Telefonun sesi geliyor, dııııııııt dııııııııııt dııııııııııt. Biraz sonra telefon açılıyor.

Estela: Efendim.

Hunico: Normalde Lord veya El Patron deniliyor ama bilmiyorlar ki benim efendim sensin.

Estela: Hunico! Sen misin pis çingene?

Hunico: Estela... Benim tabii.

Estela: Hayvan oğlu hayvan! Bırak peşimi artık bırak! Kendin bela oldun yetmedi bir de arkadaşların bana tecavüz etmeye çalışıyor. Nasıl insanlarsınız siz ya? Hiç mi kadın görmediniz? Bırak artık peşimi, bir daha beni arama!

Telefon kapanırken Hunico hayal kırıklığına uğruyor.

Hunico: Ulan zar zor numarasını bulduk a***a koyayım bir de tersledi karı, iyi mi?

GM Pro 1.0: Kötü.....

GM Pro 1.0 bir anda Hunico'nun telefonundan bağlanıyor.

Hunico: Ne istiyorsun lan gene?

Bu sırada karşısına birisi çıkıyor. BU JOEY JANELA!

Joey Janela: Nabıyon lan it oğlu it?

Hunico: Ulan bela herif. Senin yüzünden Estela suratıma telefonu kapadı.

Joey Janela: Kadınlar böyledir cabrom, onlar ne zaman isterlerse o zaman konuşmak isterler.

Hunico: Lan kıza tecavüz ettin, ne diyorsun sen?

Joey Janela: Sen de benim hakkıma tecavüz ettin.

Hunico: Ne hakkın vardı lan senin? Başlarım senin hakkına!

Joey Janela Doğru konuş lan! A**ık hoşafı!

Hunico: Ya bak s***irtme şimdi bana kendini.

Joey Janela: Ne diyorsun oğlum sen?

Joey Janela yaklaşıyor ve Hunico ile Janela alınları tokuşacak şekilde gözlerini ayırmadan dikleşiyorlar birbirlerine. Sonra da Janela bir yumruk çakıyor Hunico'nun karnına. Hunico da onu ittiriyor ve sonra da Janela bir Super Kick çakıyor. Hunico yere düşerken Janela üstüne çıkıyor ve yumruklamaya başlıyor!

Yapmayın oğlum, siz kardeşisiniz!

WADE BARRETT ve ADAM COLE ORADA!! Barrett dalga geçerek bir anda Janela'ya arkadan saldırmaya başlıyor! Janela kafasını tutarak yerde yatarken Cole da Hunico'yu kaldırıyor ve onu yan tarafta yer alan masalardan birine fırlatıp atıyor! Cole Hunico'nun yanına giderken Barrett da Janela'yı pataklıyor! Bu sırada...

İki dakika adam olun lan!

Bu sırada beyzbol sopasıyla Sting orada! Sting hızla Nexus üyelerinin yanına geliyor! Bu sırada Barrett ve Cole, Janela ve Hunico'yu bırakıyorlar.

Sting: Dağılın lan! DAĞILIN!

Bu sırada yan taraftaki tabletlerden birinde GM Pro 1.0'ı görüyoruz!

GM Pro 1.0: Sting......
Haklı beyler.........
Kavganın artık......
Sınırınıı aştınız.......
Dövüşmek istiyorsanız.........
Gelecek şovda..........
Tag team playa.........
Hunico ve Janela........
Barrett ve Cole'a karşı........
Hakem Sting............

Barrett ve Cole, karşılarında ayağa yeni kalkan Janela ve Hunico'ya bakıyorlar. Sting de hala sopasını indirmiş değil.

GM Pro 1.0: Ek olarak.......
Cyber Saturday'de.........
Barrett vs. Hunico maçı.......
Olacak...........
Ama..........
Anketle bir kişi daha......
Maça ekleyeceğim.........
Bunlar...........
Janela.........
Cole..........
veya Sting......
olabilir.............
Maça eklenmek.......
istiyorsanız..........
kendinizi seyirciye........
göstermeye bakın........

GM Pro 1.0 kapanırken Barrett ve Cole öfkeyle oradan gidiyorlar, Sting de biraz sonra sopasını indiriyor. Hunico ve Janela bakışırken Sting önce onlara bakıyor sonra da bir şey demeden oradan ayrılıyor.

Arka alanda Johnny Mundo'yu arenaya giriş yaparken görüyoruz. Bu sırada bir araba yanaştırıyor ve Mundo'ya korna çalıyor. Bu The Miz! Yan koltukta Steiner var. Mundo arkasını dönüyor ve ters ters bakarken Miz iniyor.

The Miz: Senin problemin ne ha? Slamtown soytarısı? Ne derdin var benimle?

Scott Steiner: Miz, sakin ol evlat.

Miz kapıyı kapatıyor ve aşağıya iniyor. Mundo'nun yanına giderken Steiner önünü kesiyor.

The Miz: Problemin ne be adam? Maçıma neden karıştın? Ne istiyorsun?

Mundo sakince yanıtlıyor.

Johnny Mundo: World War III'de ekibimden çaldığın anı sana yaşattım Miz. Aynı şekilde kaybettirdim sana, o gece Punk'a kaybettirdiğiniz gibi. GWA kemeri benim için o geceden beri bir namus meselesi oldu. Bunu anlamanı istiyorum. Brand ayrımı kalkmış olabilir, ama ben hala bu kemeri sadece almak için almak istemiyorum.

Mundo oradan ayrılırken Miz öfkeyle bağırıyor.

The Miz: Namusunuzu s**iyim, aptal ************

Scott Steiner: Miz, Miz! Bende kal. Yine öfkene yenik düşmene başladın. Böyle konuşmamıştık.

Miz volta atmaya başlarken Steiner konuşuyor.

Scott Steiner: Bak evlat, kötü bir an yaşayabilirsin ama bunu atlatman gerekiyor. Çok takmaya başladın. Bundan kurtulmazsan kariyerin tehlikeye girer. Herkesten intikamını alamazsın, bazı şeyleri akışına bırak.

The Miz: Ben intikam istiyorum ama bunak herif. Beni anladın mı? Onu almadan rahatlamayacağım!

Scott Steiner: Pekala Miz, pekala. Beni dinlemeyeceksin, anladım. En azından bırak, sana yolunu çizeyim. İntikamını nasıl alacağını göstereyim.

Miz Steiner'a bakıyor.

The Miz: Nasıl alacakmışım?

Scott Steiner: Bak evlat. Bu dönemlerde küçük şirketleri sahiplenip büyüyene kadar bakmak ve zamanı gelince satmak oldukça popüler. Al sat yapacağız, şirketler üzerinde oyun oynayacağız. Ama bu sırada öyle bir şirket alacağız ki... Kaderimizi değiştiren bir şirket alacağız Miz.

The Miz: Hangi şirket bu?

Scott Steiner: Seni hemen umutlandırmak istemem, biraz bekle ki ben de kontaklarımı kurayım. Sonra sana haber vereceğim. O zamana kadar bekle. İnan bana, buna değecek!

Pyro'lar patlıyor ve Pasifik şovu başlıy-

The Hellraiser: Şovlarda süre almayı bekleyen o kadar güreşçi varken Sabian'ın maça çıkması rezillik. Bu arada Buğra Gür bugün bana eşlik edecek spiker takımımda.

Sabian ringe geliyor.

Mark Briscoe! Birkaç haftadan sonra Terminatör tekrar ringlerde. Çok mutlu bir şekilde ringe geliyor.

Single Match
Sabian vs Mark Briscoe

İki isim Lock up yapıyor. Sabian'dan wristlock. Mark kilidi çevirmeye çalışıyor. Snapmare yaptı. İplerden gerildi ve low dropkick. 1...2.. Sabian attı. Mark seyircilerin desteğiyle uyumlu bir şekilde chinlock uyguluyor. Sabian kalkmaya çalışıyor. Ayakta Mark'a dirsek vuruyor. Bir tane daha. Bunu fırsat bilip ipten geriliyor ve Clotheslin- Arm Wrench Ddt. Köşeye çıkıyor ve diving leg drop. Mark tuşa gidiyor bir kez daha. 1...2...

Olmadı! Sabian kurtuldu.

Buğra Gür: Briscoe bayağı neşeli güreşiyor en son gördüğümüzden beri.

Mark şimdi Sabian'a pendulum backbreaker yapıyor. Bırakmadan tutuyor hâla ve Fallaway Slam! 1...2... Sabian gene attı. Şimdi köşeye yolluyor. Mark üstüne koşuyor ama Sabian'dan reverse elbow. Köşeye çıktı bu fırsattan yararlanarak ve divin- Mark tuttu! Mark tutuyor ve Cut-throat Driver! Cut-throat Driver! 1...2...

3!

Kazanan: Mark Briscoe

Mark Briscoe kazanıyor. Ringlere dönüşünü galibiyetle kutluyor. Seyircilerin desteği büyük. Mikrofon alıyor.

Mark Briscoe: Mark Briscoe döndü bebeğimmmmmmm! (Yeah) İnanın son birkaç hafta da bir ölmediğim kaldı lan. Bütün saçmalıklarla uğraştım. Barakama birkaç *iç dadanmıştı. Sözde el koyacaklardı ama bütün hepsinin *mına koydu* ulan! O istedikleri parayı şimdilik buldum ve bu ringlere tekrar adımı attım! (Yeah)

Adam Cole!? Adam Cole girişte gözüküyor ve ringe doğru geliyor.

Adam Cole: Hey! Hey! Mark. Dostum. Hey! Sırada ne var? Askerlik anıların mı? Yani ne ki bu? Kimse senin dilencilik öykülerini duymak istemiyor. Bunu neden ballandıra ballandıra anlatıyorsun ki? Burada bizim hikayemizi dinlemek isteyen milyonlar var. Şimdi o izninle o çöplüğüne dön ve benim kemer galibiyetimi kıskanarak izle!

Mark, Cole'un dibine giriyor.

Mark Briscoe: İstersen o güzel suratını şurada *ikebilirim Cole. Ve karın evde bizi kıskanarak izler. Aynı mantık.

Cole buz kesiyor. Ama bir an mizacı değişiyor.

Adam Cole: Üzgünüm Mark. Fakat tavuklar yan binada. Şimdi bay Fenix ve Strong'u bekletmeyelim istersen.

Mark, Cole'u süzerek ringden ayrılıryor. Cole hazırlanırken ringde reklamlara gidiyoruz.

Adam Cole'u Hardcore kemeri için yapacağı Open Challenge yüzünden ringde buluyoruz kameralarımız açıldığında. Ringin içinde rakibini beklerken Adam Cole, o sırada anketle en yüksek oy alan güreşçinin müziği çalıyor:

Rey Fenix! Müzik duyulduğu gibi seyirciler büyük bir sevinç gösterisi yapıyor ona. Atmosferin sayesinde daha da mutlu olan Fenix gaz almış bir biçimde ringe giriyor koşarak. Adam Cole'un karşısına dikilirken o, başka bir müzik çalmaya başlıyor:

Müzik uzunca bir süre çalıyor ama kimsenin gelip gittiği yok, en sonunda müzik kesilince Strong'un tatilde kızların peşinden koştuğunu tahmin ediyor bir kesim. Hakem Strong'u biraz daha bekliyor fakat hala gelmeyince maçı Adam Cole vs. Rey Fenix olarak başlatmayı uygun buluyor, bu kararı anons ettirdikten sonra son kontrolleri yapıyor ve maçı başlatıyor:

Adam Cole vs. Rey Fenix | Hardcore Championship

Maç yüksek tempo ile başlıyor, Fenix direk koşarak bir Bicycle Kick vuruyor ve Adam Cole iplere doğru sekiyor, ama dönüşte Cole'dan bir Superkick! Fenix düşüyor ama düştüğü gibi de kalkıyor aynı zamanda, seyircilerin Fenix'e desteği çok büyük! Adam Cole bunu aldırmıyor ve Fenix'e doğru tekrar koşuyor ama Fenix onun kolunun altından geçiyor ve iplere doğru koşuyor, iplerden takla atarak geri dönüyor ve Handspring Cutter! Fenix bundan sonra durmuyor ve şovuna devam etmek adına tekrar iplere koşuyor, iplere doğru sıçrıyor ve Springboard Hurricanrana! Ardından Adam Cole'u kaldırıyor ve köşeye atıyor, ona doğru koşarak Running Corner Elbow! Ve onu en üst iplere çıkartıyor, kendisi de onun yanına çıkıyor ardından. Fenix onu Superplex pozisyonuna alıyor en başta ama Cole dayanmayı başarıyor. En sonunda Adam Cole, Top Rope Brainbuster yapmayı planlıyor ve belkide amacı Fenix'in yeni dönüşünün ardından tekrar sakatlamak! Adam Cole hareketi tam yapacakken Fenix dirseği ile onun kafasına vuruyor ve köşeye inmeyi başarıyor. Şimdi beklemeden Cole'u kavrıyor hızlıca ve TOP ROPE SPANISH FLY! REY FENIX HEMEN TUŞA GİDİYOR, 1-2-

KICKOUT! Adam Cole yine de kurtulmayı başarıyor, Fenix daha çok hırslanıyor ve Adam Cole'u kaldırıp Fenix Driver pozisyonuna alıyor, kaldırıyor da ama Adam Cole arkaya doğru ayaklarının üzerine düşüyor ve Reverse Suplex! FAKAT FENIX HAREKETİ YEMESİNE RAĞMEN COLE'U DÜŞTÜĞÜ POZİSYONDA KALDIRIYOR VE HİÇ BEKLEMEDEN FENIX DRIVER! MAÇ BİTMİŞ OLABİLİR, FENIX TEKRAR TUŞA GİDİYOR, 1-2-

KICKOUT! ADAM COLE BUNDAN DA KURTULUYOR! Şimdi Cole kendini direk dışarı atıyor ve canının yandığını anlıyoruz. Fenix ise bunu umursamıyor ve iplere doğru koşuyor, dönüşte en üst iplerin üzerinden sıçrıyor ve OVER THE TOP ROPE MOONSAULT PLANCHA AMA HAYIR ADAM COLE TUTUYOR ONU HAVADA, ŞİMDİ ZEMİNE DOĞRU PILEDRIVER! Ardından Fenix'i hemen kaldırıp ringin içine atıyor, kendisi de en üst iplere çıkıyor ve Fenix'in ayaklanmasını bekliyor, o ayaklanırken de PANAMA'S SUNRISE! TARİHİ BİR MAÇ İZLİYOR GİBİYİZ İKİSİ DE HER ŞEYİ DENİYOR KAZANMAK İÇİN! ADAM COLE TUŞA GİDİYOR, 1-2- KICKOUT! Adam Cole çıldırıyor ve Fenix'i kaldırıp iplere yolluyor, dönüşte Fenix onun altından geçiyor ve Adam Cole arkasını döndüğü gibi Enzuigiri! Adam Cole'un kafası ikinci iplerde kalıyor, Fenix iplere doğru koşuyor ve Tiger Feint Kick! Adam Cole ayakta kalmayı başarıyor ama bunun ardından, Fenix direk Apron tarafından iplere doğru sıçrıyor ve Springboard Missile Dropkick? Ama Adam Cole çekilmeyi başarıyor, Fenix hemen kalkmak istiyor fakat o tam ayaklanırken LAST SHOT! ADAM COLE ÇOK ANİ VURUYOR HAMLEYİ! Fakat bırakmıyor rakibini ve Fenix'i hemen kaldırıp FLORIDA KEYS! FAKAT FENIX'İ BIRAKMIYOR VE KALDIRIP 2. FLORIDA KEYS! ADAM COLE ÖLDÜRMEK İSTERMİŞ GİBİ 3. DEFA KALDIRIYOR VE YİNE FLORIDA KEYS! En sonunda tuşa gidiyor Adam Cole, 1-2-

3!

Kazanan ve hala Hardcore şampiyonu: Adam Cole

Adam Cole kazanmayı başarıyor, rakibini yenmek için oldukça efor sarf etmiş olan Adam Cole kemerini eline aldığı gibi yorgun adımlarla arka alanın yolunu tutuyor. Rey Fenix ise o sırada ayaklanıyor, mağlubiyetin üzüntüsünü yaşadığını yüzünden anlayabildiğimiz Rey Fenix seyircilerin desteği ile beraber buruk bir gülümsemeye kapılıyor ve o şekilde arka alana gidiyor, bu sırada kameralarımız kapanıyor...

Kameralar arka alanda açılıyor ve birisini yürürken görüyoruz. Bu birisi, bayağı ihtişamlı birisi. Geçtiği her yerde insanlar ona imrenerek bakarken o da karşısına gelen herkese selam veriyor. Bu kişi, Dalton Castle!

Dalton Castle karşısına çıkan herkese selam verdikten sonra Oğlan Dükkanı'nın önüne geliyor. Anahtarını çıkarıp kilidi açıyor. Kapıyı araladıktan sonra siftah olması için yere bir tavuskuşu tüyü bırakıyor. Önce pencereleri açıp dükkanı havalandırıyor ve soluğu hemen parlak yaldızlarla süslenmiş kasanın önünde alıyor. Ellerini heyecanla birbirine sürüyor ve üzerinde "Kıtaları Birleştiren Güç" yazan kasayı açıyor.

Ama Dalton Castle'ın neşeli surat ifadesi yerini bir anda dehşete bırakıyor! ÇÜNKÜ INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP ORADA DEĞİL! Dalton Castle bir süre kendisine gelemiyor ve bir anda adeta bir tavuskuşu gibi kulakları delercesine çığlık atıyor. Kameraman bu sesten kurtulmak için hızla oradan kaçarken hemen reklamlara gidiyoruz.

Booyaka! Rey Mysterio ringe girişini yapıyor.

The Hellraiser: Merhaba, ben Rey. Ahahah.

Buğra Gür: ???

Live in fear! Bray Wyatt girişte gözüküyor. Yanına bakıyor ve Tomasso Ciampa. İkisi birlikte ringe doğru geliyorlar.

The Hellraiser: Merhaba, ben Bray.

Single Match
Bray Wyatt(w/Tomasso Ciampa) vs Rey Mysterio

Lock up yapıyorlar. Wyatt köşeye çekiyor. Hakem sayıyor ve Wyatt bırakıyor. Hemen bir corner clothesline denemek istiyor ama Rey sıyrılıyor ve sert bir Side kick patlatıyor. Şimdi iplerden geriliyor ve dönüşte Leapfrog. Wyatt arkadan Rey'in üstüne koşuyor ama Rey'den Springboard Crossbody! Wyatt yakaladı. Kaldırıp Slam vurmak istiyor ama Rey'den ddt. Şimdi iplerden tekrar geriliyor ve low dropkick. 1...2... Wyatt kalktı. Rey, kafasından tutuyor. Bir yumruk. Bir tane daha. Köşeye getirmeye çalışıyor ama Wyatt onu çarptırıyor köşeye. Etkiyle geriye gelen Rey'e de bir Back Suplex. 1...2... Rey attı. Wyatt şimdi snap knee drop vurdu. Shoulder claw uyguluyor arkasına. Rey kalkmak istiyor. Wyatt bunun üzerine tutup judo throw yapıyor. Tuş denemesi 1...2...

Rey kalktı. Wyatt iplere gönderdi şimdi ve Back body drop. Tekrar tuş deniyor ama Rey attı. Köşeye gidiyor. Spider Walk! SNAP REVERSE FRANKENSTIENER!!! Bray Spider walk'dayken Rey'den harika hareket. Şimdi iplerden geriliyor ve Wheelbarrow reverse bulldog. Wyatt dışarı düştü. Rey bakıyor ve Suicide Dive! Wyatt birkaç saniyede darmadağın oldu. Rey aprona çıkıyor. Wyatt kalkıyor bu sırada. Ve Penalty Kick! Hayır, Bray yakaladı ve çekti bacağı. Rey'in suratı aprona çarptı. Wyatt aprona çıktı. Tutuyor ve Uranag- Reverse Armdrag! Rey Armdrag ile aşağıya yolladı Wyatt'ı. Şimdi kalkmasını bekliyor ve Seated senton. İçeri aldı. Ve bir Seated Senton daha! 1...2...

The Hellraiser: Bray Rey'e kaybederse bir daha spikerlik yapmam.

Buğra Gür: Sen bir daha yapacak mısın sanıyorsun ki?

Wyatt kurtulmayı başardı. Rey üçtü diye itiraz ediyor ama sonuç yok. Rey şimdi eliyle tempo tutuyor. Wyatt'ı ayağa kaldırıyor ve back kick. Bir de side kick yapıyor. İplere gid- Wyatt kolundan hemen çekti ve Short-arm Clothesline!!! Kaldırdı ve Uranage! Kafasından tutuyor. Köşeye çarptı. Arkasından da Body Avalanche ile Rey'i eziyor. İşareti verdi. Sister Abigail için tutuyor Wyatt ve Sis- Rey arkadan dollandı ve Small Package! 1..2... Wyatt kurtuldu ve Rey'in üstüne doğru gidiyor ama bir drop toe hold ve Wyatt iplerde. Seyircilerin sesi bir anda yükseliyor. Rey iplerden geriliyor ve 619! Köşeye çıkıyor. Frog Spl- DİZLER! Wyatt dizleri son anda koydu. İki isim de yerde şimdi. Wyatt kalkıyor. Bir Uppercut vuruyor. Bir tane daha. İplerden gerildi ama bir Drop Toe Hold daha ve Wyatt yine asıldı. Rey tekrar deniyor ve 619! 619 yapıyor!

Hayır! Wyatt yakaladı. Şimdi tutup getiriyor ve Pendulum Backbreaker! Bir tane daha. Bırakmadan yana alıyor ve Sister Abigail! Sister Abigail! 1...2...

3!

Kazanan: Bray Wyatt

Bray Wyatt kazanıyor. Ciampa dışarıda gülerek alkışlıyor bu durumu. Şimdi o da ringe geliyor ve birlikte kutluyorlar galibiyeti.

DERKEN SISTER ABIGAIL! SISTER ABIGAIL! WYATT'DAN CIAMPA'YA SISTER ABIGAIL! Arena şok! Wyatt hıncını alamamış ki bir Sister Abigail daha!!! Şimdi dışarı çıkarıyor Ciampa'yı. Bariyerlere bakıyor ve Uranage! Bariyere Uranage! Sakalından tutarak çelik merdivene getiriyor. Orada tekrar gülüyor ve ÇELİK MERDİVEN ÜZERİNDE BİR SISTER ABIGAIL DAHA! Şimdi ring içine atıyor. Yandan bir mikrofon istiyor. İçeri girip Ciampa'nın yanına oturuyor.

Bray Wyatt: Tommaso Ciampa... sen kim olduğunu sanıyorsun ki beni, Bray Wyatt'ı bir şekilde etkileyip yancın yaptığını düşünüyorsun? Sen kimsin ki bana karşı bir oyun kazandığın cüretine düşüyorsun? Bana! Bray Wyatt'a! Ve sen neyine güveniyorsun ki Bray Wyatt'ın köklerine sırt çevirdiğini sanıyorsun? "Ben bir çobanım. Sana yardım etmeye geldim." Çok basitsiniz Ciampa. Çok klişe. Ve bu düzmeceye ancak aptallar inanır. Zekisiniz. Kabul etmeliyim. Fakat bana değil.

Bray Wyatt: Düzen ihtiyacına tutulmuş bir psikopatsınız. Aslında asla ama asla bana "sözde yardım etmek" ya da başka bir şey yoktu. Buraya gelip beni eninde sonunda bitirmek istediniz. Bütün o "beni inandırlar", "kurtul onlardanlar" da işin... ne diyordunuz dram kısmı değil mi? Siz aslında çobansınız doğru. Fakat elinize verilen koyunları bilerek öldürüp haydutlar basıp çaldılar diyecek kadar bir drama budalasısınız. Bütün her şey senin istediğin gibi gidiyordu. Artık son oyuna gitmiştin. Fakat kibir.... kibir seni açığa çıkardı. Benim senin boyunduruğuna girmem o egonu tatmin etti ve asıl planlarını bir kenara bırakıp sana beyaz bayrağı çekmemle her şeyi aklından sildin.

Gülüyor.

Bray Wyatt: Zavallısınız bay Ciampa. Zavallı. Üzülmeyin, çok eğlendim. O kazandığınızı sandığınız andaki gözleriniz, çok güzeldi. Fakat unutmayın, GWA'de bir oyun oynanacaksa Bray Wyatt o oyunu her zaman kazanır. Ve Cyber Saturday'de de bundan farklı olmayacak.

Wyatt kendisine doğru kalkmaya çalışan Ciampa'nın kafasına son defa mikrofonu geçiriyor. Kalkıp girişe doğru giderken histerik gülüşleri yankılanmaya devam ediyor.

Tekrar arka alandayız ve az önce garip olayların döndüğü yer olan Oğlan Dükkanındayız. Dalton Castle oğlanlarının kurduğu sandalyede mahvolmuş bir şekilde oturuyor. Gözlerinden birkaç damla yaş süzüldüğünü görüyoruz. Bu sırada kasanın başında, kasanın çevresini inceleyen birisini görüyoruz.

Olay Yeri İnceleme Oğlan! Olay Yeri İnceleme Oğlan çok dikkatli bir şekilde eskiden içinde Intercontinental Championship olan kasayı inceliyor. Elindeki kağıda bir şeyler çiziyor. Bu sanırım bir robot resim. Olay Yeri İnceleme Oğlan kasanın başındaki işini bitirdikten sonra elindeki kağıtla Dalton Castle'ın yanına geliyor ve kağıdı gösteriyor. Castle bir süre kağıda baktıktan sonra üzüntüsünün yerini sinirin aldığını görüyoruz. Castle bir anda ayaklanıyor ve bağırıyor...

Dalton Castle: ONU BUL VE BANA GETİR!

Olay Yeri İnceleme Oğlan emri alır almaz hızla dükkanı terk ediyor ve yerde ne olduğu belirsiz, bizim görmemizin imkansız olduğu izleri takip ederek koridor boyunca ilerliyor. Bir köşeden döndükten sonra biraz daha ilerliyor ve hareketlerinden hedefe yaklaştığını anlayabiliyoruz. Olay Yeri İnceleme Oğlan en sonunda bir kapının önünde duruyor ve yavaşça kapıyı aralıyor.

"Finn Balor" yazan kapıdan içeri giriyor. Dikkat çekmemek için ışığı açmıyor. Çıt çıkarmamak için azami gayret gösteriyor ve hemen çevreyi keşfetmeye başlıyor. Bu esnada bir ses duyuyor. Bu bir su sesi. Olay Yeri İnceleme Oğlan Finn Balor'un duş almakta olduğunu anlayıp biraz rahatlıyor ve hemen odayı incelemeye devam ediyor. Bir anda gözüne bir nesne takılıyor. Evet bu Intercontinental Championship. Masanın köşesindeki bir sehpanın üzerinde duruyor. Olay Yeri İnceleme Oğlan mutlu bir şekilde hemen sehpaya ilerliyor ve kemeri alıyor ve kapıya ilerliyor.

AMA BU DEMON KING!!! OLAY YERİ İNCELEME OĞLAN BİR ANDA DEMON KING İLE YÜZ YÜZE GELİYOR VE KORKUDAN ALTINA İŞEDİĞİNİ GÖRÜYORUZ! DEMON KING OLAY YERİ İNCELEME OĞLANI ENSESİNDEN TUTTUĞU GİBİ DEMİR DOLAPLARA FIRLATIYOR! KALKMASINA İZİN VERMEDEN GORILLA PRESS POZİSYONUNA ALIYOR VE ÇOK SERT YERE ÇARPIYOR! DEMON KING ŞİMDİ OĞLANI TUTUYOR VE AÇIK OLAN KAPIDAN DIŞARI, KORİDORUN DUVARINA FIRLATIYOR.

Oğlan dışarıda hareketsiz yatarken Demon King tepesinde dikilip elindeki Intercontinental Championship'e bakıyor. Demon King Olay Yeri İnceleme Oğlan'ı tutup suratına kemeri bastırıyor ve Oğlan'ın suratında resmen Intercontinental Championship'in izi kıpkırmızı çıkıyor. Demon King Oğlan'ın kulağına "Sahibin bu izle yetinsin." dedikten sonra odasına dönüyor ve kapıyı sert bir şekilde çarpıyor. Kameralar yerde acı içinde kıvranan Olay Yeri İnceleme Oğlan'ı çekerken kapanıyor.

Divine Union! Aiden English ve Jinder Mahal ringe giriyorlar.

The Hellraiser: Bayılıyorum şu takıma. Luke Harper nerde?

Buğra Gür: Sakatlandı moruk.

Jinder Mahal: Bugün burada bir kişi eksik duruyoruz. Bazı hırbolar kardeşimizi sakatladı. Dualarımız seninle Harper.

Aiden English: Bu köpekler sanmasınlar ki dağıldık; aksine eskisinden daha güçlü döneceğiz.

Jinder Mahal: O yüzden, Cyber Saturday'de Tag Team kemerlerinin ortada olduğu maçta hem o iki tosuncuğu hem de Nexus denen oluşumu alt edeceğiz!

Aiden English: Ve sizler ayrılığın ne kadar tuhaf olduğunu bir kez daha anlayacaksınız!

Darby Allin! Ringe doğru gelirken English de rakibini süzüyor.

Single Match
Aiden English (w/Jinder Mahal) vs Darby Allin

Zil çalıyor. English hızla Allin'e doğru koşuyor ama Allin'den Leapfrog. English köşeye girdi. Şimdi Roll-up Allin'den 1...2... English atıyor. Allin hemen oklahoma roll deniyor bir de ama English attı yine. Şimdi iplere gönderiyor. Allin'den Shoulder Tackle dönüşte. Arkasına stomp yapıyor. Mahal dışarıdan ona dalaşıyor ama Allin gülmekle geçiyor. Allin şimdi köşeye yolladı English'i. Knife edge chop. Bir tane daha. İplere göndermek istiyor ama English reverse ile Allin'i gönderiyor. Dönüşte Back Body drop. Şimdi Chinlock uyguluyor. Allin iplere ulaşmak istiyor. Derken English'den Saito Suplex! 1...2...

Allin kurtuluyor. Şimdi bacak arasına aldı English. Ve Powerbom- Hurricanranna! Allin güzel çevirdi. Kendisine doğru koşuyor English ama reverse bulldog! 1...2... sonuç yok. Allin köşeye atıyor English'i. Şimdi üzerine koşuyor ve shotgun dropkick. Köşeye çıktı. English'in boynunu kavrıyor ve diving inverted ddt! 1...2... yine English kurtuluyor. Şimdi Black Earth için tutuyor Bla- English kurtuldu ve arm wrench clothesline. Sırtlıyor ve Samoan Drop. Köşeye çıktı tekrardan. Ve Diving Headb- Allin çekildi. Allin çekiliyor English boşa düştü. Kadırdı şimdi ve Brainbuster! Ring dışına düşüyor darbenin etkisiyle. Fakat! Fakat Cody! Aniden dışarıda beliriyor. English'in yanına geliyor ve hızla stomplamaya başlıyor! Hakem zili çalıyor!

Kazanan: (DQ ile) Aiden English

Allin şaşırmışken Cody dışarıda gülüyor. Allin dışarı çıkıyor şimdi Cody ile kıyasıya yumruklaşıyorlar. Allin bariyerlere doğru atmaya çalışıyor Cody'i ama Cody reverse edip onu gönderiyor. Arkasına da big boot. Şimdi Cross Rhodes için tutuyor ama Allin çevirip reverse sto yapıyor. Şimdi Black Earth için tutuyor ve Black Earth!

The Hellraiser: Aleister Black bunu karartır yalnız benden demesi.

BIG BOOT! English Big Boot yapıyor. Allin yerde. Mahal tutuyor Allin'i ve English ile Powerbomb! Divine Union darbeden sonra çıkışa gidiyor. Cody yavaş yavaş kalkıyor. Allin'i tutuyor ve Cross Rhodes!!! Mikrofonu alıyor.

Cody: Biliyor musun Allin, açıkçası beni ilk kurbanın seçtiğin mutluyum. Çünkü Global Wrestling Alliance'da iyi de benim kötü de benim. Yaratıcı da benim şeytan da benim. Ve lütfen, benim ruhumu satın almaya dene Darby. Bundan son derece memnun kalacağım.

Cody mikrofonu yere atıyor. Allin'in başında taunt atarken reklamlara gidiyoruz.

Arka alanda Kyle O'Reilly'i görüyoruz. O'Reilly, yanında Cena ve Tyler Black ile oturuyor.

Kyle O'Reilly: Bir keresinde koşarken geçirdim. Çok kötüydü abi, anlatamam size. Böyle bir anda dünyadan soyutlanıyorsun, ama bunun farkına varman zaman alıyor. Gerçek dünyaya geri döndüğünde b*k gibi hissediyorsun. Anlatılmaz, yaşanır bu.

Tyler Black: Abi çok ilginç bir olay ya.

John Cena: Kyle. Belki de seni biraz fazla çizgi film izliyor olabilir misin? Ya da korku filmi?

Kyle O'Reilly: Ben belgesel harici izlemem dostum. Yaşadıklarıma inanmıyorsan bu senin sorunun.

BİR ANDA IŞIKLAR KAPANIYOR!

Işıklar açıldığında Kyle O'Reilly, John Cena ve Tyler Black kendini karanlık bir zindanda buluyor! Will Ospreay tam karşılarında bir guru gibi bağdaş kurmuş otururken üçlü yan dönmüş bir şekilde giyotinde! Her bir giyotinin başında birer adam bulunmakta! Kyle, Cena ve Black korku içinde bağırırken Will Ospreay gayet sakin.

Will Ospreay: Ölüm... Ne kadar yakın aslında, değil mi? Bir dakika önce milyon dolarlarınızı nereye harcamanız gerektiğini konuşurken şimdi ise tek düşündüğünüz filmin sonu. Herkes sonun yavaş yavaş gelmesini bekler, kimse güzel bir filmin ortasında ani bir son beklemez. Ben beklenmeyeni size yaşatacağım. Sizin hikayeniz de buraya kadarmış. Elvada dostlar.

Will Ospreay giyotinin başındaki adamlara emri veriyor ve giyotin İNİYOR.....

HAYIR! WILL OSPREAY BİR ANDA YERE DÜŞÜYOR! BUNLAR BARRETT VE COLE! İkili geliyor ve arkadan Ospreay'e saldırır saldırmaz karanlık zindan son buluyor ve gerçeğe dönüyorlar! Cena, Kyle ve Black bir anda kendilerine gelirken Barrett ve Cole'un yanına gidiyorlar! WILL OSPREAY'E RESMEN LİNÇ GİRİŞİMİ YAPILIYOR! Ospreay kafasını tutarak yerdeki dayakları yerken...

DREW MCINTYRE VE SAMOA JOE DALIYOR! Ayaktaki 5'linin arasına bir anda dalan ikiliden McIntyre Cena'ya Headbutt çakıyor, Kyle'ı yumruklarla uzaklaştırırken Joe da Barrett ve Cole'a saldırıyor! ORTALIK KARIŞTI! Soyunma odasında arbede yaşanırken biraz sonra Hunico ve Janela da koşarak oraya geliyorlar! KAVGAYA ONLAR DA KARIŞTI! Hunico Barrett'ın ayağına çelme takıp sonra da üstüne çıkıp yumruklarken Janela da Cole'u tutuyor ve soyunma odası dolaplarına fırlatıp atıyor! BU SIRADA HAKEMLER KAVGAYI AYIRMAK İÇİN GELİYOR! Janela, Cole'a bir SUPER KICK ÇAKIYOR! COLE YERDEYKEN JANELA HAKEMLERDEN BİRİNİ ÇEKİP ALIYOR VE TUŞA GİDİYOR!

Hardcore Championship
Adam Cole (c) vs. Joey Janela

1............................2.................... ..................

TYLER BLACK ATLAYIP TUŞU ENGELLİYOR!! JANELA ÖFKEYLE KALKARKEN HAKEMLER KARMAŞAYI YAVAŞ YAVAŞ AYIRIYOR! Nexus üyeleri bir tarafa toplanırken diğer ekip de farklı bir yana toplanıyor. Bu sırada Tyler Black'in masaüstünde açık bilgisayarından GM Pro 1.0 bağlanıyor.

GM Pro 1.0: Sa..........
As..........................
Kavganın sonu gelmiyor.............
Karmaşa bitmek bilmiyor.............
Bunu gören GM Pro 1.0..............
Gelecek haftaki maçı değiştiriyor..........
Nexus................
Gelecek hafta..........
Hunico............
Janela.............
Ospreay..........
McIntyre.........
ve Joe'ya karşı..........
Hakem yine Sting...........
Şimdi.................
DAĞILIN.........

GM Pro 1.0 kapanırken kameralar da kapanıyor.

CM Punk bozuk moralini belli eden bir surat ifadesiyle girişte görünüyor. Kollarını iki yana açıp klasik girişini yapıyor. Bir seyircinin ''I'm a CM Punk Guy'' pankartını görünce orada durup genç çocukla konuşuyor. Ringe girip taunt'unu atınca gerçekten güzel bir destek geliyor Best In The World'e. Ortaya çömelip bağdaşını kuruyor ve konuşmasına başlıyor.

CM Punk: Birkaç dakikanızı istiyorum... Son günlerde muhatap olmak zorunda kaldığım şeyler sıradışı. Zeki bir karım var. O, güzelliğinden önce zekasıyla beni etkileyen biri. İnsanlar kadınları tanımlarken önce güzelliğine odaklanmayı severler. Hatta bu durum, çoğu zaman farkında olmadan yaptığımız bilinçaltı oyunlarından biridir. Güçlü erkek, güzel kız... Kalıplar belirli. Hadi, hep beraber şekil alalım. Sonra da rüzgarına kapıldığımız sisteme ne kadar da güzel senkronize olduğumuza dair konuşup birbirimize iltifat edelim. Instagram'da, Snapchat'te ve bok püsür sosyal medya platformları kendilerini pazarlayan insanlarla dolu. Objektifleri görünce tüm keyfi kaçan çıtkırıldım Hollywood yıldızları çıplak pozlarını bizzat kendileri sosyal medyada yayınlayınca ışık ve gölgelendirmenin sanatından bahsetmemizi bekliyorlar. Görünen o ki kusurları örtmede keten ve kumaştan çok kelimelere güven artmış. Bir bakıma iyi. En azından okumuş cahilleriz değil mi? İlgi ve gösteriş merağı çağımızın vebası oldu ama ölen yok. Ve bazı insanları görüyorum: Chris Jericho bu hastalığa tutuldu diye onu alkışlayan. Gerçi kimden bahsediyoruz? Jericho kendimi bildim bileli öyleydi. Taa 99'da WWF'ye yaptığı debut'ta insanlar mekanik, robotumsu birini bekliyordu. Eğer birini 600 saat merakla bekleseydim özel güçleri olmadığını öğrendiğimde en nefret ettiğim insan o olurdu. Bunlara ihtiyacı var. Gerisayım makinelerine, ihtişamlı rengarenk kıyafetlere, çalınan spotlara her zaman ihtiyaç duydu. Japonya'ya bu yüzden gitti. Onu NJPW arenasında onbinlerce Japon'un arasında bir tiyatro izler gibi şov izlerken düşünebiliyor musunuz? 15 dakikada arenayı terk eder. Çünkü maç başladığında spotlar ringe çevrilir. Seni hiçbir zaman sevmedim Jericho. John Cena'yı bile sevdim ama seni sevmedim. Ve geçen hafta gördüklerimden sonra, AJ Lee'ye yaptığınız alçak oyundan sonra... Saygımı da kaybettim. Sen bir katilsin. Uyuşturucu, marijuana, kokain, her ne boksa... HER NE BOKSA... Masum bir insanı sırf değer verdiğim biri olduğu için zehirledin. Bu bir dava, anlıyor musun? Ben bu davayı 13-14 yaşlarımdayken başlattım. Muhtemelen sen o yaşlarda babasının karşısında bira içip bir şey yaptığını sanıyordun. Fark ortada. Sen çağın adamısın Jericho. Hayat sana güzel. İnsanlar seni seviyor. Çünkü katilsin, ilgi meraklısısın, orijinalsin, talep edensin...

Bu bilindik bir müzik değil. CM Punk dahil herkes girişe çeviriyor bakışlarını. Ace Austin elinde mikrofona heyecanını belli eden hareketlerle konuşuyor.

Ace Austin: Punk, insanlar senin ne kadar öfkeli olduğunu anladı bence. Jericho'yu herkes tanıyor. O artık bıkmış anlıyor musun? Bu işi yalayıp yutmuş, işin fantezisinde. Ciddiye almaya gerek yok.

CM Punk: Ciddiye almaya gerek yok mu? Karımı zehirledi.

Ace Austin: Bu elbette yanlış. Bak ne diyeceğim? Tanıdığım iyi bir doktor var. Referans olmamı ister misin?

CM Punk: Saygısızlık etmeye mi geldin? Dur tahmin edeyim: İdolün Jericho ve küçüklüğünden beri onun hayranısın. 2-3 sene önce lisenin spor salonunda Codebreaker deneyip kızlara hava atıyordun.

Ace Austin: Yo, yo, yo, yanlış anladın. Tamamen saf ve içten yaklaştım. Eğer ihtiyacınız varsa yardımcı olabilirim. Yoksa, izninle seninle maça çıkmak istiyorum. Belki Jericho gibi ilgi meraklısı değilsin ama ilgi odağı olduğun bir gerçek.

CM Punk bıkkın bir ifadeyle mikrofonu ringin dışına atıyor ve akabinde tişörtünü çıkarınca Ace Austin mutlu şekilde ringe doğru ilerliyor. Bir hakem koşarak ringe geliyor. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra maç başlıyor.

Singles Match
Ace Austin vs. CM Punk

Maç başladığı gibi CM Punk lock up'a yelteniyor ama Ace Austin küçük bir fake atıp bacağına tekme atıyor Punk'ın. Bir tane daha. Punk tekrarlanmaması için ittiriyor Ace'i. Üzerine koşuyor şimdi. Fakat, Ace Austin esnek bir manevrayla menzilinden çıkıyor onun. Punk sırıtarak arkasına dönüyor şimdi. Ace Austin nefes nefese ona bakıyor. Tekrar lock up'a yöneliyor Punk. Ace Austin üzerine koşuyor bu sefer. Bacaklarının arasından geçiyor Punk'ın ve sırtına zıplıyor. Kafasını sıkıştırmaya çalışıyor Punk'ın. Punk bir süre afallasa da telaşı uzun sürmüyor ve geri geri giderek köşe gönderine sırtını çarptırıyor Ace Austin'i. Şimdi onu turnbuckle'a oturtuyor. Birkaç sert yumruk atıyor ve kendi de çıkıyor akabinde. Superplex!! Tuşa gidiyor Punk. 1... 2...

Ace Austin atıyor. Punk attığı gibi vakit kaybetmeden kaldırıyor ve Back Suplex! Ama ayaklarının üzerine düşmeyi başarıyor Ace Austin! Punk fark etmiyor bunu. Arkasını döndüğünde Enzuigiri! İplere gidiyor Ace ve döndüğünde Shining Wizard! Punk'ı çekiyor ringin ortasına ve tuşa gidiyor. 1... Punk atıyor! Ace Austin ayağa kalkıp biraz seyirciyle kontak kuruyor. Karışık bir reaksiyon var kendisine. Punk'ı kaldırıyor ağır ağır ve Dropkick! Punk iplerin üzerinden ringin dışına düşüyor. Ace olduğu yerde zıplamaya başlıyor. Çevre kontrolünü de yaptıktan sonra iplere gidiyor vee Suicide Div- HAYIR, ÇOK SERT BİR ELBOW!! Ace Austin bayılmış olmalı! Punk havada yerleştiriyor elbow'u! Kaldırıyor Ace'i ve Falcon Arrow! Hakem count out için saymaya başlıyor. 1... 2... 3... 4... Punk hemen ringe girip tekrar çıkıyor. Arkasına geçiyor Ace'in ve bariyerlerin üzerine Back Suplex! Sırtı fena halde ağrıyan Ace acıyla bağırmaya başlıyor. Punk ise hakemin neden içeri girip çıkıp count out'u bozmasıyla ilgili sorgulamasına cevap veriyor. Ace'i yerden kaldırıp ringe sokuyor. Kendisi de aprona çıkıyor ve Ace'in kalkmasını bekliyor. Ace kalkınca geriliyor ve iplerden sekiyor. Springboard Clotheslin- Ace zıplıyor ve Punk'ı Cruifix Pin'e alıyor!! 1... 2...

Punk gücünü kullanıp yerde dolandırıyor birbirlerini. Kucağında Ace'le ayağa kalkıyor. Welcome to Chicago Motherf*cker!! Tuşa gidiyor Punk hemen. 1... 2... Ace atıyor yine!! Punk hemen Anaconda Vice'a alıyor!! Ace Austin acıyla kıvranıyor. Punk da en az onun kadar bağırıyor sıkarken hareketi! Hakem diplerine kadar geliyor ve Ace'i kontrol ediyor. Ace Austin kurtulmaya çalışıyor. Ayaklarını kullanarak kendine boşluk yaratmaya çabalıyor ama çare yok. Pes ediyor!!! Ace ellerini yere vurarak pes ediyor!!!

Kazanan: CM Punk

CM Punk pek de fazla yorulmadan ama zorlanarak kazanıyor. Ace Austin ise yerde kolunu tutarak acısını yaşıyor. Punk hakemin elini kaldırmasına aldırış etmeden yerdeki Ace'e bakıyor. Punk köşe gönderlerine çıkıp biraz modu düşük bir şekilde gövde gösterisi yapıyor. Çok güzel bir sevgi gösterisi var Punk'a. Punk bir yandan da Ace'i kontrol ediyor. Kalktığını görünce köşe gönderinden inip yanına gidiyor. Yorgun ve dağılmış haldeki Ace Punk'tan bir hamle bekliyor ve beklediği gibi de oluyor. CM Punk elini uzatıyor Ace'e.

Ace ise fazla düşünmeden sıkıyor Punk'ın elini. Tebrik ediyorlar birbirlerini. Seyirciler de bu güzel görüntüyü görünce alkışlamaya başlıyorlar. Ace ringi kazanana bırakıp iniyor aşağı. O esnada titantron'da Jericho gözüküyor.

Bir evin içerisinde. Kamerayı açıp cihazı sabitliyor ve tam da karşısındaki deri koltuğa geçmeye yelteniyor. Birden aklına bir şey gelmiş gibi yön değiştiriyor. Kadrajdan birkaç saniyeliğine çıkıp koltuğun yanında duran şişko kedinin önündeki kaba su dolduruyor. Püsküllü tüyüne nazikçe dokunduktan sonra hoşnut bir ifadeyle koltuğa oturup konuşmaya başlıyor.

Chris Jericho: Merhaba Punk. Nasıl gidiyor tedavi işleri? Biliyorum, hastaneler berbattır. En lüksü bile. Nadir de olsa bazen gitmem gerekiyor. İnanır mısın, hiçbir şeyim yoksa bile kendimi rahatsız hissediyorum orada. Bana kalırsa en iyi tedavi yöntemi kendi kendini tedavidir. İnsan vücudunu tanır. Az çok neyin ne olduğunu hissedersin, değil mi? Gerçi AJ Lee'nin durumu biraz farklı sahi. Uyuşturucu bağımlılığı gerçekten çok hassas bir konu. Profesyonel yardım almadıkça tedavisi imkansız.
CM Punk daha fazla tahammül edemiyor ve bir hışımla terk ediyor ringi. Önceden çektiği kaydı yollayan Jericho'nun videosu ise devam ediyor.

Chris Jericho: Ne uyuşturucuymuş be? He? Önce baban, sonra ablan, şimdi de karın... Senin şu çektiğini de kimse çekmedi. Ne yapalım? Hayat bir imtihansa seninki de bu be Punk. Hayır, yani güreş dünyasında en iyisi olmak gibi bir vizyonun da var yani. Hedeflerin var, umudun. Tüm bunlar yetmezmiş gibi uğraşmak, çözmek zorunda olduğun özel problemler. Zor. Gerçekten zor. Ne diyeyim? Vardır bir keramet. Sen moralini bozma. AJ Lee'ye iyi bak. Geçmiş olsun.

Chris Jericho sözünü bitirdiği gibi sevmek için koltuğun yanına doğru eğiliyor ama gördüğü manzara karşısında dili tutuluyor. Kedi hareketsiz bir şekilde yerde yatıyor. Ölmüş. Jericho üzülmüş gibi yapıyor. Yapmacık surat ifadesi birden gerçek hissiyatını dışa yansıtmaya başlıyor. Kahkaha atıyor Chris Jericho. Kahkahalar devam ederken video aniden kapanıyor.

''BLACK''

Kameralarımız açıldığında ekranda direk bu görüntü beliriyor, kamera yerde yan duruyor ve buradan anladığımız kameramanın başına bir şey geldiği. En sonunda kamera biri tarafından kaldırılıp bir yere sabitleniyor ve o kişi kameranın karşısına geçip bir koltuğa oturuyor, bu kişi Aleister Black! Black, biraz kamerayı inceledikten sonra konuşmaya başlıyor...

Aleister Black: Zeka, hayal kurgularının gerçeğe dökülmesini sağlayan bir araçtır. Ve ben buraya gelirken hayal ettiğim şey kesinlikle bu değildi, fakat hayalimin başkası tarafından verilmesini de beklemiyordum zaten. Bu yüzden kendi planlarım doğrultusunda ilerliyorum ve bilenmiş bıçaklarımı rakiplerimin karnından geçirmeye hazırlanıyorum. Çünkü soğukkanlılığımı korumam lazım, planımın son aşamasına kadar aynı yönde ilerlemem gerekiyor ve bunu yapacağımı biliyorum. Çünkü siz aptallardan farkım olarak ben ne yapmam gerektiğinin farkındayım, neyin zarar verip neyin zarar vermeyeceğini. Siz bunu anlayamadığınız için kararmaya mahkum insanlarsınız, Black'in dünyasında tek renk olur ve siz o renge biat etmek zorundasınızdır, çünkü biat etmezseniz o renk sizi içine çeker ve onun sonsuzluğunda kaybolursunuz. Cyber Saturday, gerçek siyahın ortaya çıkıp bütün evreni yok edeceği bir resital olacak. Sadece bekleyin... Ölümün gelip sizi bulması yakındır...

''BLACK''

GWA'nın patronu girişte beliriyor. Olağanüstü bir destek var.

Vaziyetten memnun bir şekilde ringe doğru ilerliyor. Ringin zemini kırmızı bir halıyla kapatılmış. Ortada bir kürsü var. Kürsünün sağında ve solunda olmak üzere iki portre göze çarpıyor. Birisinde Türk bayrağı, ötekinde Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Anafartalar Komutanı Gazi Mareşal Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk'ün klas bir fotoğrafı duruyor.

YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
ADIN YAZILACAK MÜCEVHER TAŞA

Seyirciler Atatürk'e çok güzel bir sloganla destek veriyor. Mr. Dinler kürsüye çıkıp biraz onlara kulak veriyor vakur bir ifadeyle.

Mr. Dinler: Muazzamsınız. Teşekkürler Samsun! (Destekler tavana çıkınca susmak zorunda kalıyor Dinler.) Bugün burada güzel maçlar izlediniz. Sevdiğiniz güreşçileri gördünüz. Eğlendiniz ve güzel vakit geçirdiniz. İşte GWA tam da bu yüzden var. Bu yüzden dünyanın dört bir yanında yorulmak bilmeden şovlar düzenliyor ve gerçekleştiriyoruz. Geçenlerde eminim birçoğunuzun ismini bile bilmediği Mikronezya'da şov düzenledik. Hepsi sizin mutluluğunuz için. Bir kez daha sizin vasıtanızla tüm GWA seyircisine teşekkürü borç biliyorum.

Mr. Dinler: Sıkışık takvimimizde genelde nerede şov düzenlediğimiz üzerinde pek kafa yormuyoruz. Çünkü biliyoruz ki nereye gidersek on binler bize orada kucak açacak. Fakat, bugünkü durum çok farklı. Bugün Türkiye'de, Samsun'da olmamızın çok özel bir sebebi var. Bir milletin yok olma pahasına bağımsızlığına doğru yola çıktığı günün yıl dönümündeyiz. Emperyalizme boyun eğmeme şerefinin gönüllere mühürlenişinin 100. yıl dönümündeyiz. 19 Mayıs 1919 bir devrim meşalesinin ilk kıvılcımlarla yanmaya başladığı tarihtir... Her konuşmamda şunu derim: Sözü fazla uzatmak istemiyorum. İzninizle bir istisnayı gerçekleştireceğim. Eğer bir gün konuşacaksak o gün bugündür. Türkiye, altını çiziyorum, her şeye rağmen hala dimdik ayaktaysa bunun sebebi tam 100 sene önce bir vapura ayak basan o insanın kafasındaki, inançla terbiye edilmiş fikirler bütünüdür. Unutturmaya çalışanlar olacaktır. Unutturamayacaklarını bilip ruhsuz bir şekilde kutlayanlar olacaktır. Siz heyecanınızı kaybetmeyin. Bayanlar ve baylar, karşınızda Celal Şengör!

Mr. Dinler eliyle girişi gösteriyor. Celal Şengör müziksiz bir şekilde laubali ama samimi bir ifadeyle ringe doğru geliyor. Mr. Dinler'le el sıkıştıktan sonra kürsüyü devralıyor.

Celal Şengör: Tesadüflerle mayalanarak gerçeğe dönüşen tarihi bir olaydan bahsediyoruz. Türkiye öyle büyük bir geçmişe sahip, öyle büyük bir tarih olay havuzuna sahip ki önemine göre sıralama yapmak istediğinizde eliniz ayağınız birbirine dolanıyor. Biz ne kadar methiye düzersek düzelim, ne kadar konuşursak konuşalım bu olayın o koşullardaki önemini ve önceliğini anlatmak kolay olmuyor. Ben bu tarz özel yıl dönümlerini nezaket gereği yapılmış sembolik bir gaz alma merasimine benzetiyorum. Yine yanlış anlaşılacağım biliyorum ama bana daha çok masal okuyormuşuz gibi geliyor. Biz tarihçilerden dolayı değil, dinleyenlerden dolayı. Bakın 100 sene geçmiş. Koskoca 100 sene... Bugün üzülerek söylüyorum, şu an kutladığımız şeyi kara leke olarak görenler var. Bazen kendi kendime soruyorum yani. Acaba biz mi yetersiz kalıyoruz bazı şeylerde? İlber diyorum biz mi anlatamıyoruz acaba? Televizyon programlarına çıkıyoruz, saatlerce konuşuyoruz, dolu dolu kitap var ortada. Fakat, halkın sözüne kulak verince bildiğim şeyleri unutuyorum. Bu kadar fark olmamalı. Gerçek tarihle halka dayatılan törpülenmiş tarih arasında bu kadar fark olmamalı. Sonra karşı düşünceden biri olunca terörist diyorlar. Derler tabii efendim. Senin kabul ettiğin tarih beyaz, adamınki siyah.

Celal Şengör: Ben sayın Mr. Dinler gibi sözü uzatmak istiyorum demeyeceğim. Bilakis uzatmak istemiyorum. Çünkü 19 Mayıs 1919 sadece Türkiye için kritik bir dönüm noktası değil küresel siyasi iklime tesir etmiş büyük bir olaylar zincirinin başladığı gündür. Her Türk vatandaşı bugünü kutlamalıdır, gurur duymalıdır. Bazen doğruları bilirsiniz ama dile dökmekte sıkıntı çekersiniz. Bu tarih için söylenecek o kadar şey var ki anlatsam ansiklopedi olur. Hakikaten olur yani şaka yapmıyorum... Fakat, hisleriniz doğru arkadaşlar. Tarifi zor bir gurur içerisindeyiz. Bu gururu sadece bu ve bu tarz özel günlerde değil, 365 gün hissetmek dileğiyle... Zamanında her şey çok güzeldi. Umarım yakın gelecekte de öyle olur.

Celal Şengör büyük bir alkış eşliğinde kürsüden ayrılıyor. Mikrofona bir kez daha Mr. Dinler geçiyor.

Mr. Dinler: Celal Şengör, bizi profesyonel güreş şovunda bile aydınlattığınız için teşekkür ediyoruz size. Biliyorum ki, bu ringe davet etsem saatlerimizi alan konuşmalar yapacak birçok kişi var aramızda. İşte onlardan biri biraz önce bana özel bir ricada bulundu ve konuşma yapmak istediğini söyledi. İzninizle onu ringe davet etmek istiyorum. Baylar ve baylar, Slamtown Valisi Johnny Mundo!

Johnny Mundo büyük bir destek alarak ringe doğru geliyor. Her zamankinden daha ciddi bir ifade var yüzünde. Sırasıyla Celal Şengör ve Mr. Dinler'le tokalaşıyor. Kürsüye geçiyor ardından.

Johnny Mundo: Merhaba Türkiye! (Destek artar.) Sizin için çok değerli bir gün. Azıcık empati yeteneği olan her insan bunu anlar. Atatürk'ü ilk duyduğumda merak edip araştırdım ve yaptıklarını öğrenince inanılmaz bir saygı hissine kapıldım. Türkiye'nin en zor günlerinde aldığı bu inisiyatif onu ya kral yapacaktı ya da güç dengelerinin değişmesi durumunda vatan haini. Evet, maalesef tarihi figürler ve olaylar süreç olarak ele alınmazlar. İnsanların çoğu sonuç odaklıdır. Ve eğer, Atatürk o günlerde başarılı olmasaydı bu sadece kendisi için değil, bir millet için de son demekti. Türk halkı için bir son. Böyle bir lidere sahip olduğunuz için çok şanslısınız. Biliyorsunuz ki, ben de Slamtown halkına hizmet ediyorum. İdol aldığım kişi tahmin edeceğiniz üzere Mustafa Kemal Atatürk. O sadece savaş stratejisi konusunda dahi bir komutan değil. Aynı zamanda muhteşem bir politikacı. İleri görüşlü, halkını dinleyen, demokratik, mantık ve ahlak terazisinde dengeyi yakalayabilen nadir liderlerden biri. Sevincinize ortak olduğumu bilmenizi istiyorum. Mustafa Kemal Atatürk'ün açtığı yoldan gösterdiği hedefe durmadan yürüyelim. Unutmayın, tarih yazmak için elimizde bolca gelecek var. Teşekkürler.

Özellikle Amerikan vatandaşı olması ve buna rağmen gerçekleri görebildiği için süper ötesi bir destek geliyor Mundo'ya. Herkes alkışlıyor onu. Mr. Dinler gülerek kürsüyü devralıyor bir kez daha.

Mr. Dinler: Şimdi herkesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için bir dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum.

Seyirciler hep birlikte ayağa kalkıyor. Kürsüde Mr. Dinler, yanında Celal Şengör ve Johnny Mundo hazır pozisyona geçiyorlar.

...

...01:00...

...00.50...

...00.40...

...00.30...

...00.20...

...00.10...

Girişte Killer Kross beliriyor. Bazı seyirciler onu görünce saygı duruşuna saygısızlık yaptığını düşünüp yuhalamalaya başlıyorlar. Ringde Mr. Dinler ne olduğunu anlamak için girişe bakıyor. Killer Kross'un elinde Slamtown halkının sembolü olan bayrak ve bir mikrofon var.

Killer Kross: Kesin şunu.

...00.00...

Sirenin bitmesiyle bütün arena Killer Kross'u yuhalamaya başlıyor. Johnny Mundo Killer'ı görünce yüzü düşüyor. Mr. Dinler de öfkeli.

Mr. Dinler: Killer Kross. Arkaya git heme-

Killer Kross: KAPA ÇENENİ! Bir tiyatro için fazla prodüksiyonlu değil mi burası? Sırf Mr. Dinler Türk diye... Sırf o Türk ve Türkiye için özel bir gün diye şovu burada yapıyoruz. Atlas şovu bittiği gibi buraya uçtuk. Hayatımı uçaklarda geçirmek için gelmedim ben buraya. Bana ne Türkiye'den? Bana ne 19 Mayıs'tan? Bana ne? Ben Amerikalıyım. Oradan Atatürk'le çok alakadar falan mı gözüküyorum?

Arena iyice geriliyor. Seyirciler çılgına dönünce Mr. Dinler olabilecek tehlikelerin önüne geçmek için konuşuyor.

Mr. Dinler: Hemen güvenlik görevlileri yollayın buraya. Hemen!

Killer Kross: Johnny Mundo. Amerika - Türkiye ilişkilerini düzeltmek sana mı kaldı? Hem sen hangi sıfatla buraya çıkabiliyorsun? Kendi kendine gelin güvey olan aptal bir şizofrenin tekisin. Slamtown nerede? Bana haritada yerini göster. Slamtown diye bir yer yok. Hayal dünyandan çık. Slamtown diye bir yer yok. Hahahahaha.

Killer Kross bayrağı çakmakla tutuşturmaya başlıyor derken Johnny Mundo yetişiyor hemen. Sert yumruklarla yere yıkıyor onu. Üstüne çıkıp Allah ne verdiyse vuruyor. Güvenlikler hemen araya giriyorlar ama Johnny Mundo zıvanadan çıktı bir kere! Güvenlikleri ittirip tekrar üzerine çıkıyor Killer'ın. Yumruklar ve tekmelerle darp etmeye çalışıyor güvenlik görevlilerinin kollarından kurtulmak için çırpınırken. Bir grup güvenlik görevlisi daha geliyor ve yerdeki Killer Kross'u yaka paça kaldırıyorlar. Diğer taraf da Johnny Mundo'yu hazmetmeye çalışıyor. Mr. Dinler öfkeyle ringden sesleniyor.

Mr. Dinler: Killer Kross, seni aşağılık herif. Beni iyi dinle. Saygısızlığın cezasız kalmayacak. Cyber Saturday'de kemerini bir numaralı aday Johnny Mundo'ya karşı koruyacaksın. Bu maçın ayrıca türü olacak. 3 tane seçenek arasından maçın türünü anketle seyirciler belirleyecek. Seçenekler şunlar;

- Iron Man Match (çok iyi destek geliyor bu maça),

- 2 out of 3 Falls Match (hatrı sayılır bir reaksiyon geliyor),

ve Flag Match!

Flag Match'ı duyunca seyirciler coşuyor.

Mr. Dinler: Ayrıca Killer, Cyber Saturday'e kadar tüm şovlardan yasaklandın! Canın cehenneme.

Killer Kross çılgına dönüyor bu karar sonrası. Onu sabit tutmaya çalışan güvenlik görevlileri, karşısında Johnny Mundo'yu sakinleştiren güvenlik görevlileri... Karman çorman bir görüntüyle şov sona eriyor.

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsor
Alt 16-05-2019, 16:46   #2
Baba Yaga
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 516
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 25437
Rep Derecesi: Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Vay be şov memleketimde yapılıyor. Gururlandık.
imza

Work In The Dark

To Serve The Light

RPG: Ace Austin

Seni Sonuna Kadar Savunacağız.

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 17:01   #3
Kayıtlı Kullanıcı
SpearReign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 29
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 6979
Rep Derecesi: SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.

Fenix'in Hardcore kemeri alacağı şovdur.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza
Başarılarım:
33.Etkinlik Haftası

Be a Booker Yarışması 3.sü
Bilgi Yarışması 4.sü

Sevdiklerim:
Roman Reigns
Cm Punk
Aj Styles
Seth Rollins
Drew Mclntyre
Bray Wyatt
Johnny Gargano
SpearReign isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 17:20   #4
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 542
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 28871
Rep Derecesi: Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

TOKİ Arena'nın fethinin üstüne iyi gidecek, takipteyim.
imza

gwa:
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 17:30   #5
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 442
Rep Puanı: 83853
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Merakla bekliyorum şovu. Arka alan konuşmaları bir yere varsın artık, promo kesmek istiyorum.
imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: -
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 17:46   #6
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 123
Rep Puanı: 10116
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Takipteyim.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 17:53   #7
The Charismatic Enigma
BLACKHEART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 2681
Rep Derecesi: BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.

Takipte olacağım.
imza

RPG: Drew McIntyre
BLACKHEART isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 17:58   #8
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 460
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 91017
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Kutlamalara ön sıradan katılacağız. Takipteyim.
imza

Lucifer isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 18:28   #9
Yere Bakan Beyin Yakan
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 113
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 32593
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Direk kutlamalarda olacağız.
imza
WWE SuperCard : KutiMysterio

Kuti Mysterio & LoganJeanTR & TheMonster292

GTR OYUN Kanalının Kurucusu

Forum Başarıların
Haftanın Parlayan Üyesi 21.04.2019

Mart 2019 en çok mesaj yazan 4.üye
33.Etkinlik Haftası
Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
Feud İnceleme Yarışması Birincisi
El Yazısı Yarışması İkincisi
Be A Booker Yarışması İkincisi
Makale ve Kompozisyon Yarışması İkincisi
Profil Dizayn Yarışması İkincisi
Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü

RPG : Rey Mysterio

Sizleri Savunurken Öleceğiz
LoganJeanTR
Rey Mysterio
Hardy Boyz
Eddie Guerrero
Chris Benoit
Rhea Ripley
WALTER Alemdar
Pete Dunne
Kofi Kingston
Becky Lynch
Seth Rollins
DREW McINTYRE
Braun Strowman
Teddy Long
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 20:25   #10
N
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Preston, Lancashire
Konular: 632
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
Rep Puanı: 14263
Rep Derecesi: The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Son dakika bir şey olmaz ise takipte olacağım.
imza

After almost 9 years, today saw my final day with WWE. I made a decision back in August last year not to re-sign once my current contract expired in June 2016, and I’ve now reached an agreement with management to dissolve the contract a few weeks early.
Thank you to everyone who has supported me over the years, especially the guys I’ve shared a ring and locker room with. I will miss them tremendously.
As planned, I an now taking a well-earned break from the wrestling industry in order to expand my horizons,but I’ll be back in the ring when the time is right.
Thanks for the support everyone, I’ll see you all down the road.
Stu Bennett/Wade Barrett

GWA RPG Karakteri
Wade Barrett
Başarılar
World Heavyweight Champion(Current)
Leader of Nexus

GTW RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

The Vuslat isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil