GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-05-2019, 17:08   #1
A Rose for Derrick
StephenTrueway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 728
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 273700
Rep Derecesi: StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
StephenTrueway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
StephenTrueway StephenTrueway isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 273700

Standart Alabama'da Kürtaj Yasaklandı

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki muhafazakar Alabama eyaletinde, kürtajı çok istisnai durumlar dışında yasaklayan yasa tasarısı kabul edildi.

Eyalet Senato'sunda yapılan oturumda, ensest ve tecavüz gibi durumlarda ayrıcalık tanınmasını öngören değişiklik teklifi de reddedildi. Yasa, Cumhuriyetçi Vali Kay Ivey tarafından imzalanırsa yürürlüğe girecek. Vali Ivey, imza ile ilgili tarih açıklamasa da, kürtaja açık şekilde karşı olan bir siyasi figür olarak biliniyor. Ülkedeki kürtaj karşıtı örgütler, bu yasanın, kürtajı serbest bırakan 1973 tarihli ABD Yüksek Mahkemesi kararını da değiştirmesini umuyor. "Kalp atışı tasarısı" olarak anılan yasa, ancak annenin sağlığının tehdit altında olduğu durumlarda kürtaja izin veriyor.

Kürtaj, ABD'de 1973 yılında yasal hale geldi.

Cumhuriyetçi Parti'den parlamenter Terri Collins, tasarının kabul edilmesi sonrası yaptığı açıklamada, "Biz, rahimdeki bebeğin bir insan olduğuna inanıyoruz" dedi. Demoktrat Parti'den Senatör Bobby Singleton ise tasarının "doktorları suçlu konumuna" sokabileceğini savundu ve böyle bir düzenlemenin 'erkeklerin, kadınlara bedenleri ile ne yapacağını söylemesi' anlamına geldiğini vurguladı. Tasarının destekçisi olan Cumhuriyetçi Parti'den Senatör Clyde Chambliss ise, bu yasa ile direkt olarak ABD Yüksek Mahkemesi'ne başvurularak, kürtajı yasal hale getiren 1973 tarihli karara itiraz edilebileceği görüşünü açıkladı.

Kabul edilen yasa tasarısı neyi içeriyor?

Tasarı, ABD'deki örnek yasaların hepsinden öteye geçerek, ceninin kalbinin atmaya başladığı andan itibaren ki bu genel olarak 6 haftaya denk geliyor, kürtajı yasaklıyor. Tasarı ile A tipi suç kapsamına alınan kürtajı yapmaya niyet eden doktor 10 yıl, gerçekleştiren doktor ise 99 yıl hapis ile yargılanacak. Kadın ise ceza kapsamının dışında tutuldu.

Peki neden şimdi?

Yasa tasarısını hazırlayan siyasetçiler ve kürtaj yanlısı gruplar, bu yasanın hızla ABD Yüksek Mahkemesi'ne taşınmasını istiyor. Temel amaç, kadına kürtajı anayasal hak kapsamına alan 1973 tarihli kararın geri döndürülmesini sağlamak. ABD Başkanı Donald Trump tarafından yakın zaman içinde Yüksek Mahkeme'ye iki isim atanmıştı. Kürtaj karşıtları Yüksek Mahkeme'deki bu yeni dengeyi kendi yararlarına kullanmak için harekete geçmiş durumda.

Kaynak.
imza

mood...

GTW RPG: Finn Balor

En Uzun Süreli GTW Tag Team Şampiyonu
2 Kere GTW Hardcore Şampiyonu
2 Kere Dünya Ağırsiklet Şampiyonu
Slammy Awards 2017: Tag Team of the Year
GTW Hall of Famer

GWA RPG: BROKEN Matt Hardy
GWA Tag Team Şampiyonu

'BLACKHEART' Lio Rush

Finn Balor - Jinder Mahal - Asuka - Becky Lynch
StephenTrueway isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 17:09   #2
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 423
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 42428
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 42428

Şaşırmadım. Amerika'nın Konya'sı.
imza
” 1)Maria'nın şirketi hamilelik konusunda yanılttığına dair haberler çıkmıştı geçtiğimiz zamanlarda ve bu olayların üzerine yazılan bu tarz senaryolara yönelik böyle bir sonuca varmam anormal değil ki bu zaten bir düşünce. Kesin argümanlarla iddiada bulunmadım, bu hikayeyi kendimce skandal buldum. Senaryolar uzun soluklu yazıldığı kadar çok kez de değişebiliyor ve son dakika senaryoları yazılabilir. Bu şirkette planlamaların çok uzun soluklu ve önceden yapıldığını bilebilecek durumdayım ki sitede keyfine yazdığım hikayelerimde bile uzun soluklu planlamalar yapan biri olarak çok büyük piyasa değerine sahip profesyonel şirketin basiretli tacir olarak dikkatlice analiz edilmiş uzun soluklu planlar yaptığının farkındayım. Yine de bu son dakika değişiklikleri ve son dakika planlarının olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

2) Hiç kimse ağlamadı diyorsun, ama bu şirkette birçok sorun yaşandı. Ayrılan güreşçilerin birçok aleyhe yorumları mevcut ve arka alanda bizim bilmediğimiz birçok olay döndüğü kadar iş alacakları vs birçok hukuki konuda da ihtilaflar yaşanıyor. Burası bir eğlence sektörü olsa da bir şirket ve kendi hukukunda bağlı oldukları var. Güreşçilerin hepsi şirket ile işçi - işveren ilişkisinde bağlı ve günümüzde yapacakları olumsuz açıklamaların şirketin prestijine zarar verdiği için şirkete haklı nedenle fesih oluşturduğunun da farkındalar. Twitter'da önceden yazdıkları bile önlerine sorun olarak çıkabiliyorken bu insanların sıfır baskı ve mutlulukla çalıştığını iddia edemezsiniz. Sonra bir bakarsınız, CM Punk gibi top isim bile birden şovdan ayrılıp şirketi terk eder. Bağların kopmasıyla da ortaya çıkan birçok gerçeği duyarsınız. Herkesin kahraman olmaya ihtiyacı yok ki çoğu WWE gibi bir şirkette oldukları için bile şanslı hissediyorlar. Bu demek değil ki kendilerine yazılan her senaryoya tepki göstermeyip mutlulukla yapıyorlar.

3)Gerçekten hayret edilesi şu mesajların. Kendi gerekçelerimle bir görüş belirtiyorum. Hemen savunma mekanizmasına geçip üzerine gerilmek, kraldan çok kralcılık gibi saçma argümanlar çıkarıyorsun karşıma. Ben bunu hobi olarak görüyorsam WWE sayesindedir ve başka şirketleri takip etsem de benim için WWE ayrıdır. Ama ben diğer şirketlere saygı duyar ve takip ederim. Objektif yaklaşırım. Burada takım savunur gibi şirketi savunmam. Bu senaryo hiç hoş durmayan bir senaryo. Bu şirkette birçok ağır senaryonun olması bu senaryoyu meşru ve doğru kılmaz. Maria ve Mike bu şirkette aldıkları senaryodan mutlu olabilirler de, olmayabilir de. Ama ben çıkan haberlere, yaşananlara ve akabinde bu ikili hakkında yazılmaya başlayan sistemli ağır senaryolardan dolayı rahatsız olmaya başladım ve kendilerine bu yolla Mobbing uygulandığını düşünmekteyim. Eğer bu ikili memmun olmayıp rahatsız oluyorlarsa ve sırf şirkette kalabilmek için ses çıkarmayıp bu senaryoya katlanıyorlarsa bu bir psikolojik tacizdir. Ülkemizde yaşanan birçok olay ol bilir, yaşam tarzı ve hayat koşulları da sorun olabilir. Ama diğer bütün ülkelerde hiç sorun yaşanmadığını düşünmemek hayalcilikten başka birşey değil. O Mobbing dediğin olay Türkiye'den dolayı değil, uluslararası yaşanan sistemli sorunlardan dolayı kendisine uluslararası hukukta yer bulmuş ve Türkiye'de de artık içtihatlaşmaya başlayan yeni bir kavramdır. Ben kralcılıktan çok kralcılık yapmıyorum, düşüncemi belirtiyorum ve bu şirketin bir izleyicisi olarak belirtiyorum. Eğlence sektörü olduğunun da farkındayım ve sadece izleyip düşüncelerimi belirtiyorum. Senin gibi körü körüne savunup burada insanların dikkatini çekme çabalarına ihtiyacım yok. Canım isteyince girip sohbet edip dönüyorum. Ama sen sevdiğin şeyleri körü körüne savunuyorsun. Avukata Mobbing dersi vermeye de kalkıyorsun. Senin aksine benim için bu forum hayatım demek değil. Bir hobi ve burada olmaktan zevk alıyorum, senin gibi buraya kendimi bağımlı hissetmiyorum. Türkiye'de olmaktan gerildiğimi söyledin, ama ben yurtdışında da yaşayıp birçok ülke gezmiş bir insanım. Türkiye'de kapalı kalan biri değilim. Mesleğimi de elime aldım. Senin girmeye gerileceğin ortamlarda hak savunuyorum. Burada anlattığınız dolu sıkıntılı olayı bizzat deneyimliyorum,insanların hakkını savunmak burada Jinder Mahal savunmaya benzemez. Senin bana anlatmaya çalıştığın Mobbing ile ilgili birçok işçiye dava kazandırdım. Kendinizi göstermeye çalışırken komik oluyorsunuz.Sivil toplum örgütlerinde görev alıp senin Türkiye'de kalıp gerildiğimi iddia ettiğin sırada yurt dışında görev yapıyorum. Beni buraya gelip hayatını foruma adayanlarla, özgüvensiz olup sanal alemden güç toplayıp kendini kandıran insanlarla karıştırma. Benim dengim değilsin.” - Mr. Ekmek
ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 17:16   #3
The Caped Crusader
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 563
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 34754
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 34754

Ensest ilişki çocukları.. Dünyaya hoşgeldiniz.
imza

RPG: Ace Austin

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 17:19   #4
Görkem
Christian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 197
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 12426
Rep Derecesi: Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Christian Christian isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Şahıs milyonlarca sperm arasından savaşı kazanıyor ve ödülü verilmiyor. Başıma gelse acı olurdu doğrusu. Haber pek umrumda değil.
Christian isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 17:23   #5
Kuti Mysterio
LoganJeanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Olukbaşı
Konular: 2332
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 111400
Rep Derecesi: LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LoganJeanTR LoganJeanTR isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Christian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şahıs milyonlarca sperm arasından savaşı kazanıyor ve ödülü verilmiyor. Başıma gelse acı olurdu doğrusu. Haber pek umrumda değil.
Haklısın ama doğduktan sonra çöpe atılıyorsun, satılıyorsun, tecavüze uğruyorsun, şiddete maruz kalıyorsun. Doğunca da pek bir şey değişmiyor hayatta be reis.
imza

Bende her zaman yerleri çok farklı olan insanlar (Seviliyorsunuz):
Kuti Mysterio & Reckless Behaviour

Forum Başarılarım

Ekim 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Şubat 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mart 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Nisan 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mayıs 2019 Ayın Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncusu Listesi
Editörlük Yarışması Üçüncüsü
Süper Ocak Onuncusu
Haftanın Parlayan Üyesi (17.02.2019)
LoganJeanTR isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 17:31   #6
symbol of hope
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Thanagar
Konular: 456
Favori Güreşçisi: Ric Flair
Rep Puanı: 19614
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paragon of Virtue Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 19614

Alıntı ErDiBiase Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şaşırmadım. Amerika'nın Konya'sı.
Roll tide kardeşim. Kuzenler yandı Alabamada gene.
imza

I think it's only best that I should warn you
Dream it while you can
Maybe someday I'll make you understand

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 17:38   #7
Görkem

Konular: 197
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Derecesi: Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Christian Christian isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı LoganJeanTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haklısın ama doğduktan sonra çöpe atılıyorsun, satılıyorsun, tecavüze uğruyorsun, şiddete maruz kalıyorsun. Doğunca da pek bir şey değişmiyor hayatta be reis.
Üstad gözünü seveyim neden bu kadar karamsar taraflarına baktın hayatın?
Christian isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 17:46   #8
Kuti Mysterio

Nereden: Olukbaşı
Konular: 2332
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Derecesi: LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LoganJeanTR LoganJeanTR isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Christian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Üstad gözünü seveyim neden bu kadar karamsar taraflarına baktın hayatın?
Türkiyede yaşıyoruz yetmez mi? Youtube'da kaç videoya denk geldim bugün bir bilsen.
imza

Bende her zaman yerleri çok farklı olan insanlar (Seviliyorsunuz):
Kuti Mysterio & Reckless Behaviour

Forum Başarılarım

Ekim 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Şubat 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mart 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Nisan 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mayıs 2019 Ayın Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncusu Listesi
Editörlük Yarışması Üçüncüsü
Süper Ocak Onuncusu
Haftanın Parlayan Üyesi (17.02.2019)
LoganJeanTR isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 18:00   #9
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü
Konular: 1529
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 217063
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 217063

Amerika'nın kabaca 50 eyaleti var ve sadece 3'ünde kürtaj yasal. Çok ilginç cidden. Kürtajın yasal olmadığı yerlerin bazılarında tecavüz ya da sağlık konularında iş değişiyor ama bu bile Amerika için şaşırtıcı yani. Amerika bazen cidden özgürlükler ülkesi gibi gözükse de bazen de Türkiye'nin mahalle abisi gibi duruyor gözümde.
imza

rpg: "el toro blanco" rush
Lunatic Phenomenal isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 18:19   #10
you did this
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 467
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 72420
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Balor King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 72420

Arkadaşlar hemen olumsuz düşünmeyin. Nüfus politikası denen bir şey var.
imza

queen in the north

Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Johnny Gargano
Austin Theory
Asuka
Tessa Blanchard

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve Güncel GWA Oceans Şampiyonu
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil