GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-03-2018, 11:31   #41
Banned
Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 47
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 9205
Rep Derecesi: Caesar Royal Rumble maçını kazandın. Caesar Royal Rumble maçını kazandın. Caesar Royal Rumble maçını kazandın. Caesar Royal Rumble maçını kazandın. Caesar Royal Rumble maçını kazandın. Caesar Royal Rumble maçını kazandın. Caesar Royal Rumble maçını kazandın. Caesar Royal Rumble maçını kazandın. Caesar Royal Rumble maçını kazandın. Caesar Royal Rumble maçını kazandın. Caesar Royal Rumble maçını kazandın.
Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Caesar Caesar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 9205

Alıntı YUKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir şeyin erken yapılması overrated belirtisi değil bence. Zaman ile kazanç arasında bağlantı yanlış geliyor çünkü. Zack Ryder, Curt Hawkins gibi isimlerin şu an WWEC ile falan dolaşması gerek o zaman.
Verdiğin örneğin inanılmaz saçma olduğunu nasıl anlatabilirim diye düşünüyorum ve sana Jinder Mahal'in reignini hatırlamanı istiyorum. Hawkins ve Ryder, WWEC olabilecek güreşçiler. Ama hiç bir zaman Royal Rumble kazanacak veya WM'dan ana kemerle, AJ Styles gibi bir güreşçiye karşı galip ayrılacak güreşçiler değil. Ha bu iki güreşçi bunu yıllardır yapamıyorsa ve Nakamura bunu bir kaç ay gibi bir sürede yapıyorsa ve sen bu adama overrated değil diyorsan, ben daha hiçbir şey demiyorum. Elde tutulur bir tarafı da yok promo bile kesemiyor. WWE'nin sondaki E'sini karşılayamıyor adam. Gerçekten profesyonel güreş izleme derdine düşen adamın da WWE ile pek işi olmuyor. Ee o zaman bu adam kime hitap ediyor? Dans eğitmenleri veya dansçı olmak isteyen genç kızlara mı?
Caesar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2018, 11:44   #42
Shinigami
Ultimate Opportunist Edge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 138
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 7349
Rep Derecesi: Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın.
Ultimate Opportunist Edge Ultimate Opportunist Edge isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı EmperorRoman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet, daha yetenekli olabilir ama Reigns Cena'dan her türlü daha iyi maçlar çıkarıyor. Reigns'in 4 yıl içinde sadece mid-card kemerlerinden 1'er tane, 3 tane de dünya şampiyonluğu var, onlardan birini çıkaralım çünkü adam 2 dakika reign yaptı ve cash in yedi, ve bir tane de Rumble galibiyeti var. Şöyle bakarsak Cena'dan çok çok az başarı elde etmiş.
Abi adam zaten daha az başarı etti çünkü bu şirkete sonradan geldi bu normal bişey. Benim dediğim o süredeki elde ettiği başarı. Hadi başarıyı geçtim bi ton insan Undertaker'ı Wrestlemania'da bitirmeye çalıştı. Hepsi emek verdi. Adam geldi vurdu geçti bu da mı abartı değil, diğerlerine haksızlık o zaman bu.
imza
  • Done it all, Won it all
1965'te
ismin kazındı kalplere
ESES diye inleyecek Türkiye
Şampiyon biz olacağız
!

Güreş Türkiye 1.Satranç Turnuvası Finalisti(2.si)
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si( w/ YUKO , Code Blue, Chosen)
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Kadınlar Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması 2.si
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si (w/ SpearReign)

Dünyayı yalnızca güzel kelimelerle değiştiremezsin.

-Lelouch vi Britannia
İnsanların en savunmasız olup, açık verdikleri an zafer kazandıklarını sandıkları andır.
- Toa Tokuchi

Bu kan denizinin üstünde duran cehenneme, sözde dünyamız diyoruz.

- Sosuke Aizen

"God doesn't play dice. "(Tanrı ,zar atmaz.)

-Albert Einstein
Ultimate Opportunist Edge isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2018, 11:46   #43
American Dragon
EmperorRoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Adana
Konular: 14
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 23507
Rep Derecesi: EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
EmperorRoman EmperorRoman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Ultimate Opportunist Edge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi adam zaten daha az başarı etti çünkü bu şirkete sonradan geldi bu normal bişey. Benim dediğim o süredeki elde ettiği başarı. Hadi başarıyı geçtim bi ton insan Undertaker'ı Wrestlemania'da bitirmeye çalıştı. Hepsi emek verdi. Adam geldi vurdu geçti bu da mı abartı değil, diğerlerine haksızlık o zaman bu.
Tabii ki de sonradan geldi ve bu normal bir şey ama kemerleri alıp Cena gibi kemeri nüfusuna almıyor Reigns. Undertaker konusunda da haklısın, evet daha çok hak eden kişiler yenemedi maalesef Taker'ı.
imza
EmperorRoman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2018, 11:47   #44
Shinigami

Nereden: Eskişehir
Konular: 138
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Derecesi: Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın. Ultimate Opportunist Edge Royal Rumble maçını kazandın.
Ultimate Opportunist Edge Ultimate Opportunist Edge isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı EmperorRoman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet, daha yetenekli olabilir ama Reigns Cena'dan her türlü daha iyi maçlar çıkarıyor. Reigns'in 4 yıl içinde sadece mid-card kemerlerinden 1'er tane, 3 tane de dünya şampiyonluğu var, onlardan birini çıkaralım çünkü adam 2 dakika reign yaptı ve cash in yedi, ve bir tane de Rumble galibiyeti var. Şöyle bakarsak Cena'dan çok çok az başarı elde etmiş.
Neyse hacı boş ver overrated kişiye göre değişir herkese saygı duymak gerek. Kırdıysam affola.
imza
  • Done it all, Won it all
1965'te
ismin kazındı kalplere
ESES diye inleyecek Türkiye
Şampiyon biz olacağız
!

Güreş Türkiye 1.Satranç Turnuvası Finalisti(2.si)
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si( w/ YUKO , Code Blue, Chosen)
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Kadınlar Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması 2.si
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si (w/ SpearReign)

Dünyayı yalnızca güzel kelimelerle değiştiremezsin.

-Lelouch vi Britannia
İnsanların en savunmasız olup, açık verdikleri an zafer kazandıklarını sandıkları andır.
- Toa Tokuchi

Bu kan denizinin üstünde duran cehenneme, sözde dünyamız diyoruz.

- Sosuke Aizen

"God doesn't play dice. "(Tanrı ,zar atmaz.)

-Albert Einstein
Ultimate Opportunist Edge isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2018, 11:51   #45
American Dragon

Nereden: Adana
Konular: 14
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Derecesi: EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
EmperorRoman EmperorRoman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Ultimate Opportunist Edge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Neyse hacı boş ver overrated kişiye göre değişir herkese saygı duymak gerek. Kırdıysam affola.
Aynen, benim her görüşe saygım var, ben de kırdıysam kusura bakma.
imza
EmperorRoman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2018, 11:54   #46
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Knowhere
Konular: 4949
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 371907
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YUKO YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 371907

Alıntı Caesar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Verdiğin örneğin inanılmaz saçma olduğunu nasıl anlatabilirim diye düşünüyorum ve sana Jinder Mahal'in reignini hatırlamanı istiyorum. Hawkins ve Ryder, WWEC olabilecek güreşçiler. Ama hiç bir zaman Royal Rumble kazanacak veya WM'dan ana kemerle, AJ Styles gibi bir güreşçiye karşı galip ayrılacak güreşçiler değil. Ha bu iki güreşçi bunu yıllardır yapamıyorsa ve Nakamura bunu bir kaç ay gibi bir sürede yapıyorsa ve sen bu adama overrated değil diyorsan, ben daha hiçbir şey demiyorum. Elde tutulur bir tarafı da yok promo bile kesemiyor. WWE'nin sondaki E'sini karşılayamıyor adam. Gerçekten profesyonel güreş izleme derdine düşen adamın da WWE ile pek işi olmuyor. Ee o zaman bu adam kime hitap ediyor? Dans eğitmenleri veya dansçı olmak isteyen genç kızlara mı?
WWEC olabilecek güreşçi ise gayet güzel Royal Rumble kazanıp WM'da WWEC maçına çıkar, sıkıntı olmaz. Mahal'ın aşırı yükselişini bir kenara bırakırsak neredeyse bütün WWECler için geçerli bu. Mahal'ın arkasındaki bütün WWECler'in Royal Rumble alması sırıtmazdı ve WM'da WWEC için maça çıkması ki çoğu çıktı zaten, Lesnar daha büyüğüne çıktı.
Zaman konusuna katılmadığımı zaten söylemiştim, biri bir şeyi uzun zamandır yapamıyor ise başkası daha kısa bir süre de yapabiliyor ise bu overratedlıkla pek alakalı değil. Nakamura, PW konusunda ödül almış biri ayrıca karizmatik bir isim ki tescilleyen ödüller var.
Promosu beni de eğlendirmese de, arka alandaki tek tük İngilizcesini komik buluyorum dolayısıyla eğlendiriyor. Bana kalırsa kendi dilinde konuşsun veya Heyman gibi birini alsın, promo kısmında katılıyorum.
Derdim eğlenmek ve Nakamura beni ringte eğlendiriyor.

Bu arada bir kaç ay 8-9 ay civarı bir şey oluyor ve adam sadece Royal Rumble kazandı ve bunun dışında zaten elle tutulur bir PPV kalibiyeti yok. MitB maçını kaybetti, Corbin'i DQ ile yendii Mahal'a 2 kere tuş oldu, KO&Zayn'e yenildiler.
Ayrıca 38 yaşında bir isim, ismi olan bir isim. Geç olmadan kullanması da en mantıklı, büyük bir Nakamura hayranı değilim WM'da da Styles'ın almasını isterim ama sevmiyorsun diye bu adam overrated olmak zorunda değil ki bunu Royal Rumble galibiyetinin belirlemesi üzücü, bu 8 ayda SummerSlam'de WWEC'yi kazanmış olsa şimdi de Royal Rumble galibiyetini konuşuyor olsak haklılık payı var, evet.
Overrated kelimesi de günümüzde "seviyorum-sevmiyorum" ayarında kullanıldığı için pek garip karşılamadım.
imza

Konu YUKO tarafından (24-03-2018 Saat 12:07 ) değiştirilmiştir.
YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2018, 11:59   #47
Kayıtlı Kullanıcı
salvation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 127
Favori Güreşçisi: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 18091
Rep Derecesi: salvation Şirketin yüzü artık sensin. salvation Şirketin yüzü artık sensin. salvation Şirketin yüzü artık sensin. salvation Şirketin yüzü artık sensin. salvation Şirketin yüzü artık sensin. salvation Şirketin yüzü artık sensin. salvation Şirketin yüzü artık sensin. salvation Şirketin yüzü artık sensin. salvation Şirketin yüzü artık sensin. salvation Şirketin yüzü artık sensin. salvation Şirketin yüzü artık sensin.
salvation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
salvation salvation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 18091

Bir tek Goldberg isminde hemfikiriz, diğerlerinin overrated olduğunu düşünmüyorum. Eline sağlık.
imza
oswald
[CENTER]
salvation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2018, 12:03   #48
AleminHızlıDelikanlısı
Dovahkiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sünnetten
Konular: 102
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 40604
Rep Derecesi: Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Dovahkiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Dovahkiin Dovahkiin isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 40604

Roman'ı da alalım oraya.
imza

Güreş Türkiye'nin Ichabod Crane'i

Who's that comin' down the street
Are they shovels or are they feet
Lean and lanky, skin and bone
With clothes a scarecrow would hate to own

Yet he has a certain air
Debonair and devil-may-care
It's the new schoolmaster
What's his name
Ichabod
Ichabod Crane

Ichabod, what a name
Kind of odd but nice just the same
Funny pan
Funny frame
Ichabod
Ichabod Crane

Ichabod may be quaint
May be odd and maybe he ain't
Anyway, there's no complaint
From Ichabod
Ichabod Crane
Dovahkiin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2018, 12:04   #49
Banned
Emir WWE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 21
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 149
Rep Derecesi: Emir WWE NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın. Emir WWE NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Emir WWE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Emir WWE Emir WWE isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 149

Cena fanı değilim ama Cena yerine Roman'ı koysan daha iyi olurdu.Nakamura adam konuşamıyor düzgün .Ama overrated değil bence.Overrated nedir onu yazmışsınız ama John Cena koymuşsunuz listeye.

Konu Emir WWE tarafından (24-03-2018 Saat 16:46 ) değiştirilmiştir.
Emir WWE isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2018, 12:15   #50
WhatAnUtterDisappointment
FBI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 104
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 1742
Rep Derecesi: FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın.
FBI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
FBI FBI isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1742

Alıntı Freakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yorumlara bakınca Roman Reigns neden Overrated değildir diye bir yazı yazmak istiyor insan.
İyiki yazmıyorsun, büyük linç yersin. Benden değil ama tahmin edebiliyorum neler olacağını.
imza

Konu FBI tarafından (24-03-2018 Saat 12:17 ) değiştirilmiştir.
FBI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil