GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 21-05-2019, 14:41   #21
Kötü kötü oldu her şey.
Chicago Made - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 31
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 19623
Rep Derecesi: Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin.
Chicago Made Chicago Made isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Bulldogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Jericho'nun tivite sabah gülmüştüm ama şimdi acıyorum. Güya Brock'un yaşıyla dalga geçerek, Brock'un diğer gençleri geride bıraktığını söylüyor.

Kardeş senin yaşın 49, DON ana maçında gençlerin yerini işgal eden, indylerde gençleri ezen bir andropozsun sen. Sana mı kaldı yani WWE'nin bookingine sallamak? Brock en azından kendine bakıyor, vücudu hala çakı gibi. Sen o bira göbeğiyle 2 seneye overdosedan gidersin. Önce insan kendine bakar.
Reis hani güreşi sadece vakit öldürmek için izliyordun, ciddiye alanlar çocuktu falan? Jericho'nun açıklamasını irdeleyecek kadar mı vakit öldürüyorsun?
imza

Kendisinde buldu bulan, bulmadı taşrada kalan.

Gereksiz bir tartışmayı bitirmek istiyorum. Çizgifilm genel bir tabirdir ve anime için de kullanilabilir. Lakin Cartoon'a(Amerika kökenli yapım.) gidipte anime denmez. Çünkü anime Japon yapımı çizgifilmdir. Aralarında kültürel açıdan farklılık vardır. Bu kadar. Bu arada çizgifilm seyredenlere ağza alınmayacak laflar edip, boş insan olarak tanımlayan bu sırada dünyayı kurtarmak için çabalayan arkadaşlara başarılar(!)

Leyla ile Mecnun'u izlemeden yok abartırdı, yok saçma sapan dileyenleri de anlamak lazım aslında. Sonuçta ağızları var ve kullanmak istiyorlar. At değiller ya!

Chicago Made isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 15:26   #22
Banned
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sine Qua Non
Konular: 8889
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 582284
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 582284

Alıntı Chicago Made Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Reis hani güreşi sadece vakit öldürmek için izliyordun, ciddiye alanlar çocuktu falan? Jericho'nun açıklamasını irdeleyecek kadar mı vakit öldürüyorsun?
Ben öyle bir şey söylemedim hayal gücün ile gerçekleri karıştırma.
The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 15:55   #23
Kayıtlı Kullanıcı
rebisser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 15
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 11191
Rep Derecesi: rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
rebisser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
rebisser rebisser isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11191

Jericho'nun tivite sabah gülmüştüm ama şimdi acıyorum. Güya Brock'un yaşıyla dalga geçerek, Brock'un diğer gençleri geride bıraktığını söylüyor.

Kardeş senin yaşın 49, DON ana maçında gençlerin yerini işgal eden, indylerde gençleri ezen bir andropozsun sen. Sana mı kaldı yani WWE'nin bookingine sallamak? Brock en azından kendine bakıyor, vücudu hala çakı gibi. Sen o bira göbeğiyle 2 seneye overdosedan gidersin. Önce insan kendine bakar.
Vücudu çakı gibi belli canı istediği, zamanlar geliyor ayrıca Jericho'nın bira gibi göbeği Lesnar'dan daha yeteneklidir.
rebisser isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 17:16   #24
Kötü kötü oldu her şey.

Nereden: -
Konular: 31
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Derecesi: Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin. Chicago Made Şirketin yüzü artık sensin.
Chicago Made Chicago Made isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Ben öyle bir şey söylemedim hayal gücün ile gerçekleri karıştırma.
İşsiz olsam geçmiş konulardan bulurdum da, hadi öyle olsun.
imza

Kendisinde buldu bulan, bulmadı taşrada kalan.

Gereksiz bir tartışmayı bitirmek istiyorum. Çizgifilm genel bir tabirdir ve anime için de kullanilabilir. Lakin Cartoon'a(Amerika kökenli yapım.) gidipte anime denmez. Çünkü anime Japon yapımı çizgifilmdir. Aralarında kültürel açıdan farklılık vardır. Bu kadar. Bu arada çizgifilm seyredenlere ağza alınmayacak laflar edip, boş insan olarak tanımlayan bu sırada dünyayı kurtarmak için çabalayan arkadaşlara başarılar(!)

Leyla ile Mecnun'u izlemeden yok abartırdı, yok saçma sapan dileyenleri de anlamak lazım aslında. Sonuçta ağızları var ve kullanmak istiyorlar. At değiller ya!

Chicago Made isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil