GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 03-11-2012, 16:42   #1
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1813
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 33888
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Super Disaster Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 33888

Standart 02 Kasım 2012 WWE Smackdown.

Hazırlayan: Super Disaster.

Geceye başlamadan önce WWE’de yaşanan olaylar hakkında bir promo izliyoruz.Ringdeyiz ve Miz TV var.

The Miz: WWE tarihinde izlenmesi gereken talk şova, Miz TV’ye hoş geldiniz.WWE’deki şok olaylarıda izlemelisiniz.Demek istediğim AJ’in skandalı, demek istediğim John Cena’yla yaşadığı olaylar.HIAC’da WWE hakemi Brad Maddox, CM Punk’ın Ryback karşısında kemerini korumasını sağladı.Benim en şok olduğum olay ise HIAC’da hangisinin daha yıkıcı olmasıydı Brogue Kick ya da KO Punch !! Sheamus KO’yu yiyerek WHC kemerinden oldu.Şimdi çağırmama yardım edin eski WHC Sheamus !!

Anonsun ardından Sheamus klasik tauntları ile ringe geliyor.Seyircinin desteği yine büyük ona.RAW’daki Big Show ve Sheamus olayını izliyoruz bir yandan..

The Miz: Sheamus seni 7 ay boyunca Smackdown’da WHC kemeri ile gördük.Yanlışsam düzelt HIAC’daki maç gördüğüm en iyi ve inanılmaz maçtı.Ama KO’yu yedikten sonra utanmak nasıldı ? Yani demek istediğim KO Punch’ı yedikten sonra bence kendini kaybeden gibi hissettin.

Sheamus: Miz aslında aynı soruyu bende sana sormam lazım.Intercontinental kemeri için Kofi Kingston’la rövanş maçı yapmak nasıldı ? Yani demek istediğim seni görüyorum ama şampiyonluk kemerin yok.

The Miz: Yenilmek mi ? Gerçekten mi ? Gerçekten mi ? Gerçekten mi ? Gerçekten mi ? Senle ben farklıyız.Aslında ben Kofi Kingston’ı yendim.Ama diğer bir taraftan sen asla Big Show’u yenemedin.Yere yapıştın ve ne olduğunu anlayamadın tıpkı Survivor Series’te olacağı gibi.

Sheamus: Miz haklısın, Big Show’u hiç yenemedim.Geçen Pazar en iyisini vermeye çalıştım ama en iyisi yetmedi.Kendim hakkında…

The Miz: Bla, bla, bla, bla Fella.Klişe cevaplar beni ilgilendirmiyor.Yenildikten sonra kendini sorumlu hissedip hissetmediğini soruyorum.John Laurinaitis’in takımına Wrestlemania’da galibiyeti getirdim ve o da elindeki güçle Big Show’u kovdu.Sonra Big Show durdurulamaz bir şekilde döndü ve HIAC’da 1, 2, 3 kemerini aldı.Yani yenilgin için bana teşekkür etmen gerek.

Sheamus: Bir dakika..Ne demeye çalışıyorsun ? Bence şuan yüzünü tekmelememi söylüyorsun.

The Miz: Sen benim şovumdasın.Bunu yaparsan işinden olursun.Big Show’u yenebileceğini söyledin ama gözlerin ve sesinin tonu bu yönde değildi.Senin aksine ben alçalmadım ve Kofi Kingston’la yeniden bir rövanş maçı kazanabilirim çünkü ben Miz’im ve…

Bu sırada Intercontinental Şampiyonu Kofi Kingston’ın müziği arenada yankılanıyor ve Kofi Kingston ringe geliyor.

Kofi Kingston: Hey, hey adamım bir sürü bahane uyduruyorsun nedeni yolunu kaybetmişsin.Gerçek olan şey kaybettin.Adamım ne zaman kafana vursam hep aynı şeyi yapıyorsun.Adamım ben seni yendim ve daha sonra tekrar yendim.Geçen Pazar seni yine yendim.3 hafta sonra Survivor Series’te..

The Miz: Survivor Series’te benim takımım yine zafere ulaşacak ve kişisel olarak seni eleyeceğim.Çünkü ben Miz’im ve…

Bu sırada’da WHC Big Show geliyor.Bu adam bir türlü bunu söyleyemeyecek mi ? Big Show, Stage’de konuşmaya başlıyor.

Big Show: Miz lütfen bir daha ağzına benim zaferimi alma.Demek istediğim Kofi Kingston’ın senin hakkında dediği şeylerin bazıları yanlış değil.Niye bunlar eski WHC için geçerli olmasın ? Sheamus’a KO Punch yediği zaman bunu sevip sevmediğini soralım ? Bana sorarsanız ben Sheamus’a KO Punch vuramyı sevdim.

The Miz: Aslında haklısın.Big Show, Sheamus’a KO yapıştırdığında ne hissettin ?

Big Show: Miz bu soruyu sormana sevindim.Süper, maçı bi..

Sheamus: Hey Show lütfen herkese geçen RAW’da ringde White Noise yiyince hissettiklerini söylermisin ? Burada Smackdown’daki herkes kendilerine aynı soruyu soruyorlar.Nasıldı Show ? Bunu şimdi tekrar yapmak nasıl olurdu Show ?

Big Show: Sheamus yine aynı şeyi yapıyorsun bunu Survivor Series’e sakla.Ama o zamanda yine sana KO Punch atıp kazanan olarak ayrılacağım.Niye bu gece yine kendimi kanıtlayayım ? Sana bir sorum olacak, hayır olmayacak.

Diyor ve Big Show arenayı terk ediyor bu arada ringde Kofi Kingston ve Sheamus ona bakarken Miz arkadan saldırmak istiyor ama Kofi Kingston onu dışarı atıyor.İkili face to face yapıyor ve bu gece Wade Barrett ile Randy Orton arasında bir maç olacağını öğreniyoruz.Reklamlardayız dönünce arka alanda Big Show’un yanına Booker T geliyor.

Booker T: Show ! HIAC’daki zaferin için seni kutluyorum şampiyon oldun.Ama ben Smackdown GM’siyim ve seyircilerin istediğini veririm ve seyirciler bu gece sen ve The Miz’in takım olup Kofi Kingston ve Sheamus’la maç yapmasını istiyor.İyi şanslar.

Booker T gidiyor ve Big Show sinirli bir şekilde arkasından bakıyor ve ringe dönüyoruz Sin Cara, Rey Mysterio ikilisi geliyor.Ama Sin Cara’nın maçı var.Ardından Prime Time Players geliyor.Darren Young’ın maçı var.

Darren Young /with Titus O’Neil vs Sin Cara /with Rey Mysterio.

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor.Lock-up yapıyorlar ama Young, Cara’ya tekmeler atıyor iplere yolladı ama Cara bacağının altından geçiyor tekrar iplerden sekiyor ve headscissors takedown ! Cara kolundan tutuyor ve top rope’tan sekip üstünden atıyor ama Young önce kalkıp clothesline’ları vuruyor ve leg droplar atıyor.Cara’yı kaldırıp bir tane backbreaker, tuşa gidiyor başarısız.Yerde headlock’a alıyor.Cara yavaşça kaldı ve vurmaya başlıyor ama Young suplex’e kaldırdı Cara kurtuluyor ve sunset flip’e alıyor ama tuş başarısız.Yine Young önce kalkıyor ve clothesline’ı atıyor.Kaldırıyor Cara’yı ve sert bir yumruktan sonra üstünden atıp headlock’a alıyor.Cara dirsek darbeleri ile kurtulacakken Young powerbomb’a kaldırıyor ama Cara kurtuluyor.Şimdi köşede Young üstüne geliyor ama tekmeyi yiyor bir kere daha geliyor ama yine tekmeyi yedi.Cara, turnbuckle’a çıktı ve Young’a missle kick’le atlıyor.Dirsekler atıyor ama Young iplere itti Cara iplerden sekiyor diğer ipe gidiyor ve handspring back elbow yapıyor.Tuşa gidiyor ama başarısız.İkili kalkıyor ama Young önce davranıp tekme atıyor ve powerbomb’a aldı ama Cara yine sunset flip’e alıyor tuş başarısız.İkili kalkıyor tekrar Young önce tekme atıp Irısh whip’e yolladı ama tekmeyi suratında yedi.Cara iplerden sekiyor tekrar ama Young’ın omuzlarında kaldı.Ve Gut Check !! Young tuşa gidiyor ve başarılı.

Kazanan: Darren Young.

Young galibiyetini dışarıda O’Neil’la kutluyor.O’Neil bir mikrofon alıp düdüğüyle herkesi susturmaya çalışıyor.Bu sırada Mysterio’da Cara’yla ringin köşesinde ilgileniyor.

Titus O’Neil: Cadılar bayramı bitti.Küçük oyuncak bebek büyüğüyle karşılaştı.Ve siz insanlara diğer küçük bebeği yeneceğimi söylüyorum.Rey Mysterio !!

Rey Mysterio ringe giriyor ve Titus O’Neil’ı davet ediyor üstündeki tişörtü ona atıyor.Hakemde ringe giriyor ve reklamlara gidiyoruz.

Titus O’Neil /with Darren Young vs Rey Mysterio /with Sin Cara.

Reklamlardan sonra hakem zili çalıyor.Mysterio, Titus’un ayağına tekmeler atıyor.Ama sonunda Titus onu köşede sıkıştırıyor ama Mysterio oradan kaçıyor ve ayaklarına tekme atıyor.İplerden sekti şimdi ama clothesline’ı yiyor.Titus yerde tekmeliyor Mysterio’yu ama ipleri tuttuğu için hakem ayırıyor ve Titus’la ilgileniyor bu sırada Young’da dışarıda Mysterio’ya vuruyor.Titus şimdi köşede Mysterio’ya yumruklar atıyor ama Mysterio tekmelerle engelliyor.Titus’a etki etmiyor ve body slam yapıyor.Tuşa gitti Titus ama başarısız.Mysterio’yu bir daha body slam’e kaldırdı ama Mysterio iniyor ve tekmeler atıyor iplerden sekti ama sert bir shoulder block yiyor.Mysterio kalkmaya çalışıyor Titus onun üstüne geliyor ama Mysterio kaçıyor ve tekmelerle iplere asıyor 619 için herşey hazır.İplerden sekiyor bu sırada dışarıda onu tutmaya çalışan Young’a da Cara saldırıyor.Mysterio 619 için yöneliyor ama Titus ayaklarından tutup köşeye yapıştırıyor ve geri çekilip üstüne atlıyor ama Mysterio kaçtı ve roll-up’a aldı tuş başarılı.

Kazanan: Rey Mysterio.

Cara ve Mysterio direkt kendilerini Stage’e atıyorlar.Prime Time Players içeride çok sinirli ve Cara-Mysterio ikilisi ‘’Millions a Dolars’’ tauntunu yapıyorlar ve reklamlardayız.Dönünce RAW’daki takım seçimindeyiz.Görüntüler bitince arkada Booker T’nin ofisindeyiz.

Teddy Long: Vickie Guerrero RAW’ın kontrolünü sağlıyor.

Bu sırada kapı çalınıyor.

Booker T: İçeri gelin.Teddy şuan problemimiz AJ’in skandalı.

İçeri giren kişi Natalya.

Booker T: Nasıl yardımcı olabilirim ?

Natalya: Olaylardan sonra Eve’nin liderlik özelliği olmadığı belli.Yani senin asistanın olabilirim.

David Otunga: Bir dakika sen ne anlarsın liderlikten.

Teddy Long: Hey senin Harward’da olman gerekmiyor mu ?

David Otunga: Booker herşeyi unut ben senin adamınım.

Booker T: Benim adamım ?

David Otunga: Evet senin adamınım.

Booker T: Bu gece sana güreşçiliğe dönüş olarak ihtiyacım var.

David Otunga: Pekala.Kim ?

Bu sırada David Otunga kahvesini içiyor.

Booker T: Great Khali !!

Bunu duyunca David Otunga kahvesini Natalya’ya püskürtüyor.

David Otunga: Özür dilerim.Book bak bunu yapamam.

Booker T: İtiraz etme çünkü bu maç bu gece.

David Otunga: Sana özür dilerim demiştim.

Bu sırada David Otunga kahvesini tekrar yudumlarken Natalya tokat atıyor ve bu sefer kahvesini Teddy Long’a püskürtüyor ve reklamlardayız.Dönünce Alberto Del Rio ringe geliyor.Ama anonsör masasına geçiyor.Ardından Wade Barrett geliyor ve daha sonra Randy Orton.

Wade Barrett vs Randy Orton.

Randy Orton köşede tauntunu yaparken Alberto Del Rio ringe girip saldırıyor.Ama Orton dışarda onu hallediyor.Ama arkadan Rodriguez saldırıyor ve daha sonrasında Del Rio işini hallediyor ve gidiyorlar.Barrett hala ringde..Reklamlara gidiyoruz dönünce Barrett ringde headlock’a almış ama Orton dirsek darbesi ile kurtuluyor yumruklar atıp iplerden sekiyor Barrett clothesline vurmak istiyor başarısız ve Orton dışarı atıyor onu..Kendi de iniyor ve sırtını bariyerlere çarptırıyor.Hakem bu sırada sayıyor.Orton yumruklara devam ediyor ve ringe sokuyor.Kendi de giriyor ama big boot’u suratında yiyor.Barrett şimdi yumrukluyor.İplerden sekiyor ve knee drop ! Tuşa gidiyor ama başarısız.Orton iplerde Barrett kafasını sıkıştırıyor oraya hakem ayırıyor ama tekrar yapıyor ve knee drop’lar atıyor.Çekiliyor ve big boot’u geçiriyor.Orton dışarıda.Barrett’ta iniyor ve Orton’ı alıp steel steps’e çarptırmak istiyor reversal’la Orton çarptırmak istiyor ama başarısız ve sonunda Barrett çarptırıyor ve ringe sokuyor.Tuşa gitti ama başarısız.Head lock’a alıyor şimdi.Orton kalkmaya başlıyor ve powerbomb’u çakıyor.İkili yerdeler hakem sayıyor.Orton kalktı ve clothesline atacakken boşa gitti Barrett low kick vuruyor ve kafasına sert bir kick atıyor.Kaldırdı şimdi Orton’ı ve karnına yumruklar atıyor.Kendine çekiyor ve clothesline’ı geçiriyor tuşa gidiyor şimdi ama başarısız.Orton yerde sürükleniyor.Barrett’ta tekmeler atıyor köşede yumruk atacakken Orton atmaya başlıyor karşılıklı yumruklar geliyor Orton üstün çıkıyor ve iplere gidiyor ama karnında tekmeyi yedi.Barrett tuşa gidiyor ama başarısız.Turnbuckle’a çıkıyor ve flying elbow drop !! Tuşa gidiyor ama yine başarısız.Yerde chin lock’a alıyor.Orton kalkmaya başlıyor ama gücü bitti.Karnına yumruklar atıyor ama Barrett alıyor ve body slam yapıyor.Turnbuckle’a çıktı ama Orton’da kalkıyor ve Barrett’ı yumrukluyor.Hakem ayırmaya çalışıyor.Orton’da turnbuckle’a çıkıyor ve super plex yapıyor.Barrett ipleri tutarak kalkmaya çalışıyor Orton clothesline’lara başladı.Barrett iplerden sekiyor ama Orton scoop slam yapıyor.Barrett apronda Orton alıyor ve rope DDT !! Bu sırada Del Rio stage’de Orton’ın dikkatini dağıtıyor.Rodriguez’de aprona çıkıyor ama Orton onu dışarı yolluyor Barrett roll-up’a alıyor ve tuş gerçekleşti.

Kazanan: Wade Barrett.

Maçtan sonra Randy Orton, Alberto Del Rio’yu takip ediyor.Gecenin ME’sini tekrardan hatırlıyoruz ve reklamlardayız.Geçen RAW’daki John Cena’nın kanser ile ilgili konuşmasını görüyoruz.Arka alandayız Matt Striker, Alberto Del Rio ile röportaj yapıyor.

Matt Strker: Niye Orton’a karşı bu taktiği uyguladın ?

Bu sırada arkada Orton, Del Rio’yu arıyor.

Alberto Del Rio: Oradaki insanların gözünün açılması lazım.O Viper ya da WWE’nin Apex Predetor’u değil ben WWE’nin Apex Predetor’uyum.O ağlayan bir kız..

Bu sırada Orton, Del Rio’ya saldırıyor.Ortalık karışıyor ve orada 3MB’de var.Orton, Rodriguez’in kafasından aşağı yemek döküyor ve Del Rio’yu masaya yapıştırıyor.Alberto Del Rio kaçıyor bu sırada Matt Striker, Orton’la röportaj yapmak istiyor ama Orton onu pastalara yapıştırıyor ve reklamlara gidiyoruz.Dönünce Great Khali geliyor ardından David Otunga.

Great Khali vs David Otunga.

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor.Otunga kaslarını gösteriyor bu sırada Khali onu itiyor Otunga tekmeler atmaya başlıyor.Khali iplere atıyor ama Otunga ayağına tekme atıyor.Otunga iplerden sekti şimdi ama chop’u yiyor.Khali köşede Otunga’ya dirsek darbeleri atıyor ve choplar yapıyor.Bu sırada Natalya maçı izliyor.Khali, Otunga’yı köşeye attı ve big boot atacakken Otunga çekiliyor ve Khali’nin ayağı iplerin arasında sıkışıyor.Otunga ayaklarına tekme atmaya başlıyor üstüne koşuyor ama Khali tutuyor.Otunga kurtulup iplerden sekiyor ama Brain Chop’u yiyor.Tuşa gitti Khali ve başarılı.

Kazanan: Great Khali.

Khali ringde dansını yapıyor ve reklamlardayız.Dönünce Khali arka alanda yanına Natalya geliyor.

Natalya: Khali bugün Otunga’nın bana yaptıklarından sonra ona bunları yaptığın için teşekkürler.Aa ne büyük ellerin varmış.

Diyor ve gidiyor, tekrar ringe dönüyoruz ringde Justin Gabriel ve R-Truth var.

R-Truth vs Justin Gabriel.

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor.İkili tokalaşıyorlar.Lock-up’la başlıyorlar Truth üstün çıkıyor Gabriel iplere atıyor ama shoulder block’u yiyor.İplerden sekiyor bir kere daha Gabriel drop kick vuruyor fakat Truth o sırada ipleri tutuyor ve dansını yapıyor.Gabriel yumruk atacakken Truth atıyor ve köşede sıkıştırdı şimdi diğer köşeye atıyor ama Gabriel köşeden arkasına atlıyor ve bu sefer o dans ediyor.Truth iplerden sekiyor ve Lie Didector !! Tuşa gidiyor ama başarısız.İkili kalkıyor Truth, Gabriel’in üstüne geliyor ama Gabriel aprona attı fakat Truth yumruğu geçiriyor ve turnbuckle’a çıkıyor üstüne atlayacakken Gabriel çekiliyor Truth boşa atlıyor ve Gabriel drop kick yapıyor.Tekmeler atıyor şimd ive kaldırıp üstünden atıyor son olarak sırtına tekme atıyor.Tuşa gitti ama başarısız.Truth’u kaldırıp arm lock’a alıyor şimdi roll-up yaptı başarısız ikili kalkıyorlar Gabriel önce clothesline vuruyor.Tuşa gitti başarısız.Şimdi yerde head lock’a alıyor.Truth zor durumda kalkıyor ve yumuklar atıyor ama Gabriel kicklerle cevap veriyor.Truth’u iplere yolladı ama reversal’la kendi iplerde Truth eğiliyor ve Gabriel üstünden atlayıp spinning wheel kick’i geçiriyor.Tuşa gitti ama başarısız.Gabriel yerde tekme atıyor ve diğer köşeye yolluyor.Üstüne atlıyor ve aprondan springboard’la atlayacakken Truth çekiliyor ve Little Jimmy !! Tuşa gidiyor ve başarılı !

Kazanan: R-Truth.

Maçtan sonra R-Truth ve Justin Gabriel tokalaşıyorlar ve R-Truth galibiyetini kutluyor ve RAW Rebound’dayız, AJ Skandalı !! Videodan sonra arka alanda Show ve Miz’in yanındayız.

The Miz: Tag team kemerlerini kazanmış ShoMiz !! Sen ve ben bu maç problem değil.

Big Show: Eski günlerdeki gibi olmayacak Sheamus’a KO vuracağım sanada vurabilirim.Kemerimi ver.

Big Show kemerini alıyor ve gidiyor.Reklamlardayız dönünce bu akşam gerçekleşen Orton ve Del Rio arasındaki olayları görüyoruz ve Super Smackdown’da ikilinin arasında gerçekleşecek bir Falls Count Anywhere maçı olduğunu öğreniyoruz ve ringe dönüyoruz ve Sheamus ardından Kofi Kingston geliyor.

Big Show & The Miz vs Sheamus & Kofi Kingston.

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor.Kofi ve Show başlayacağı anda Kofi, Sheamus’a tag veriyor Show’da Miz’e ve maç başlıyor.Miz tekme atıyor ve yumruklar geçiriyor şimdi Sheamus yumrukları geçirip kafasını köşeye çarptırıyor.İplere attı ama reversal’la kendi iplerde Miz arm drag yapmak istiyor ama Sheamus clothesline’ı geçiriyor.Kofi’ye tag veriyor ve Miz’i tutuyor Kofi handle axe ile atlıyor ve tekmeler atıyor şimdi iplere yolladı ama Miz shoulder block yapıyor.Miz iplerden sekiyor bir kere daha son kez sekiyor ama drop kick’i yiyor.Kofi şimdi clothesline’la dışarı atıyor.Show, Miz’le ilgileniyor.Kofi iplerden sekiyor ve ikiliye atlayacakken Show çekiliyor ve Miz’e atlıyor.Show, Kofi’ye saldıracakken Sheamus’ta geliyor ve reklamlardayız.Dönünce Show tag alıyor ve Kofi’ye body slam yapıyor.Sheamus’a da laf atmayı es geçmiyor ve Kofi’ye sert bir chop atıyor.Şimdi Kofi’yi yere yapıştırıyor ve headlock’a alıyor.Kofi kalkıyor ama yeniden Show yere yapıştırıyor.Kofi kalkmaya başlıyor yumruklar atıyor kurtuluyor iplerden sekiyor ama Show alıp side slam yapıştırıyor.Show, Miz’e tag veriyor ve ve Miz iplerden sekip sert bir tekme yapıştırıyor.Tuşa gitti başarısız.Yerde chinlock’a aldı şimdi..Kofi kalkmaya başlıyor yumruklar ve diz darbeleri atıyor son hamleyi yapacakken Miz backbreaker and neckbreaker combination yapıyor.Tuşa gitti ama başarısız.Tekrar chin lock’a alıyor.Kofi kalkmaya başlıyor ve dirsek darbeleri ile kurtuluyor.Tag vermeye çalışıyor ama Miz tutuyor sürekli şimdi ayağından tuttu ama Kofi üstünden atıp tag veriyor.Sheamus bir clothesline vuruyor bir tane daha ve köşedeki Miz’e omuz darbesi ile atlıyor.İplerden sekiyor ve kafasına diz darbesi atıyor.Miz’i alıyor ve body slam yapıyor.Bu sırada Show dışarıda ikili göz göze geliyor.Sheamus şimdi aprondaki Miz’e yumrukları saydırıyor.Miz’i omuzluyor ve yere yapıştırıyor.Kofi’ye tag veriyor Kofi flying crossbody ile atlıyor ve tuşa gidiyor ama Show içeri girip bozuyor.Sheamus’ta giriyor ve Show’u dışarı atıyor.Bu sırada hakem Sheamus’la ilgilenirken Miz köşede Kofi üstüne atlıyor yumruklar vuracakken Show aprona çıkıyor ve KO Punch !! Miz tuşa gidiyor ve başarılı.Bu sırada Sheamus, Show’a vuracakken Show kaçıyor.

Kazananlar: Big Show ve The Miz.

Sheamus ve Big Show face to face yapıyorlar bu sırada Miz içeride seviniyor.Sheamus ona bir Brogue Kick geçiriyor.Şov bu görüntülerle sona eriyor.
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil