GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-02-2017, 14:48   #1
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kahramanmaraş
Konular: 1332
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Addney Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30953

Standart Meltzer, Adaletli Puanlama Yapmıyor Mu?

*Forumda birçok kişi Meltzer'ın adaletli puanlama yapmadığını, Japon şirketlere hak ettiğinden fazla puan verdiğini, WWE'de ise birçok maçın yeteri kadar puan almadığını düşünüyor. Peki gerçekten öyle mi? Öncelikle Japon maçlarına çok puan verebilmeniz için maçları izlemeniz gerekiyor, bu forumda yorumu beğenilen, popüler kişilerin de öyle demesi ile maçları izlememesine rağmen eleştiren kişiler olduğunu düşünüyorum, ama bu sadece tahmin.

*Japon maçları çok yüksek tempoda geçiyor gerçekten, çok güzel seriler, güreşçilerin hikayeyi ringe yansıtışları falan her şeyin çok yerinde olduğunu düşünüyorum. O yüzden açıkçası Meltzer'ın Japon maçları konusunda adaletli olduğunu düşünüyorum. Ama Okada vs. Suzuki maçına 4.75 vermesi ile değil, yani istisnalar olacak tabi ki, ancak istisnalar, kaideyi bozmaz. Şimdi evet o maç 4.75 puanı hak etmiyor ama ben şahsen birçok maçada az puan verdiğini düşünüyorum.

*Birçok örnek sayabilirim şuan buraya, mesela 4.75 yıldız verip gerçekten 5 yıldızı almayı hak eden birçok maç var, ancak Meltzer'ın ben fazla tepki çekmemesi için bu maçlara 5 yıldız vermediğini düşünüyorum, ancak gerçekten hak edipte alamayan birçok maç var, sadece alanları değil, almayanları da konuşmak daha doğru olacaktır.

*Şimdi WWE tarafından bakalım olaylara. WWE ring içine fazla önem veren bir şirket değil, onlar daha çok işin eğlence kısmı ile ilgileniyorlar. Her ne kadar eğlenceyi ön plana çıkarıp, ring içini arka plana koysalar da WWE'de genellikle üst düzey maçlar çıkabiliyor. Ancak ben WWE güreşçilerinin birçok kısmının hikayeyi ringe yansıtma konusunda problemi olduğunu düşünüyorum, buda önemli bir eksik.

*Mesela en son John Cena vs. AJ Styles maçı 4.75 yıldız aldı, bu yıldız sayısı gerçekten çok iyi, ben bu puanlamanın doğru olduğunu düşünüyorum. Ancak Okada vs. Suzuki maçı da 4.75 alıyor, bu maçta. Şimdi şahsen ben Cena vs. AJ maçının Okada vs. Suzuki maçından daha kaliteli olduğunu düşünüyorum, işte Meltzer'ın puanlamasını beğenmeyen kitle genelde bundan şikayet ediyor, haklılar aslında.

*WWE'ye karşı kötü bir puanlama yapıyor diyebilirim, ancak Japon maçlarına asla yaptığını düşünmüyorum, hatta istatistiğe döküldüğünde Japon maçlarına bile az puanlama yaptığı çıkabilir, ancak şuan için öyle bir şey istatistik çıkarılmadığı için böyle bir şeyi söylemek mümkün olmuyor. En doğrusu diğer gazetecilerinde bu puanlama konusuna aktif bir şekilde katılması, onlara da değer verilmesi, birçok görüş daha doğru bir sonuca ulaştıracaktır.

Konu Addney tarafından (09-02-2017 Saat 14:50 ) değiştirilmiştir.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2017, 14:51   #2
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3408
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 236057
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 236057

Ya Meltzer makine mi ki herkesin beğeneceği ve son derece objektif notlar vermek zorunda olsun? Bu adam bir güreş yorumcusu ve istediğini istediği gibi yorumlamakta son derece özgür.
imza

ONUR
MECMUASI

Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2017, 14:54   #3
Jon Moxley
Bad Influence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1117
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 73663
Rep Derecesi: Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bad Influence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bad Influence Bad Influence isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 73663

Meltzer'in deha olarak görülmesi ayrıca ilginç. Ben Cena v Styles'a 5 puan verdim. Meltzer, isterse 1 versin bana ne ki.
imza

BURASI ALEV ALDI

En Sevdiğim Güreşçiler
1. Jon Moxley
2. Tessa Blanchard
3. Eddie Edwards
4. Rosemary
5. Sami Callihan
6. Jinder Mahal
7. Daniel Bryan
8. Baron Corbin
9. Lacey Evans
10. Alexa Bliss

Bad Influence isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2017, 15:00   #4
Hammered Shit
Dustbowl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 22
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 1901
Rep Derecesi: Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın.
Dustbowl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Dustbowl Dustbowl isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1901

Meltzer gayet objektif bir adam. Herkesin görüşü farklıdır.
imza
Değerli kardeşlerim, lütfen foruma girdiğiniz zaman o kibir ve egonuzu bir yere koyun. Kimse sizi çekmek zorunda değil.

P U N K ''D A N E R'' C I T Y
Dustbowl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2017, 15:01   #5
#EliteSection
Roderick Strong Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 35
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
Rep Puanı: 1665
Rep Derecesi: Roderick Strong Guy IC kemerini kazandın. Roderick Strong Guy IC kemerini kazandın. Roderick Strong Guy IC kemerini kazandın. Roderick Strong Guy IC kemerini kazandın. Roderick Strong Guy IC kemerini kazandın. Roderick Strong Guy IC kemerini kazandın. Roderick Strong Guy IC kemerini kazandın. Roderick Strong Guy IC kemerini kazandın. Roderick Strong Guy IC kemerini kazandın. Roderick Strong Guy IC kemerini kazandın. Roderick Strong Guy IC kemerini kazandın.
Roderick Strong Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Roderick Strong Guy Roderick Strong Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1665

Meltzer herkesi memnun etmek zorunda değil ki, edemez de zaten.
imza
Roderick Strong Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2017, 15:03   #6
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 872
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 141828
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Punk City Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 141828

Dave bile bu kadar çok takmiyodur kendisinin verdiği puanlamaları.
imza

D U S T B O W L

Twitter hesabım

Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2017, 15:16   #7
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: End of the Tracks
Konular: 3844
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 297521
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 297521

Adalet sağlamak zorunda değil yani puan dediğimiz şey görüş meselesi. Benim Meltzer'e takıklığım maç puanları değil TNA'e karşı olan tavrı üzerine şahsi konuşmak gerekirse.
imza

you either die a hero or live long enough to see yourself become the villain.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2017, 17:11   #8
Banned
The Villain Boss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2196
Favori Güreşçisi: Minoru Suzuki
Rep Puanı: 22082
Rep Derecesi: The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Villain Boss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Villain Boss The Villain Boss isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22082

Bir şeylerin üstüne bakıp yazmışsın ve detayına inmemişsin. Minoru Suzuki vs. Okada maçını izledikten sonra, hemen forumda 4,75 alacağını söyledim. Şunu demek istiyorum, bu adamları izlemeye alışkın biri olarak, maçta neler olacağını çok iyi biliyordum. Minoru Suzuki'nin böyle güreştiğini iyi bilen biriyim. Adam kariyerinin yarısını dövüş sanatlarında geçirdi ve böyle güreşmesi alışılmış bir şey. Yani siz bu maçı beğenmiyorsanız, beklediğiniz şeyi alamamışsınız demektir. Fakat güreşçileri iyi tanırsanız, beklenen karşılanır. Minoru Suzuki'nin maçın sonunda yaptığı tokat ve tekme kombosuna kadar, her şey öngörülen bir şeydi. Ben de Styles vs. Cena maçını beğenmedim, fakat Meltzer adil oylama yapmadı diyor muyum?
The Villain Boss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2017, 19:06   #9
Phenomenal
Stylin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kadıköy
Konular: 299
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 6750
Rep Derecesi: Stylin Royal Rumble maçını kazandın. Stylin Royal Rumble maçını kazandın. Stylin Royal Rumble maçını kazandın. Stylin Royal Rumble maçını kazandın. Stylin Royal Rumble maçını kazandın. Stylin Royal Rumble maçını kazandın. Stylin Royal Rumble maçını kazandın. Stylin Royal Rumble maçını kazandın. Stylin Royal Rumble maçını kazandın. Stylin Royal Rumble maçını kazandın. Stylin Royal Rumble maçını kazandın.
Stylin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stylin Stylin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 6750

Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
*

*Şimdi WWE tarafından bakalım olaylara. WWE ring içine fazla önem veren bir şirket değil, onlar daha çok işin eğlence kısmı ile ilgileniyorlar. Her ne kadar eğlenceyi ön plana çıkarıp, ring içini arka plana koysalar

Hocam bu laf neye göre her segment eğlenceli amaçlı değil, WWE hikayeyi gerçek gibi yansıtmaktan başka bir şey yapmıyor ve bunu da çok iyi yapıyor ring içi dersek şirket elinden geleni sonuna kadar yapıyor. Live eventlerde Piledriver bile yapılıyor, WWE sadece 5 segmentten 2 si eğlenceli ağırlıklı.
imza

Stylin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2017, 19:17   #10
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5048
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 87701
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Captain of Peepulation Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 87701

Bence puanlamalara hiç ama hiç uymuyor. Bazı yorumları da çelişkili. Kendi sevdiği stilin maçlarını daha beğendiğinden daha yüksek puan veriyor ve bu saçmalık bana göre.
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil