GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-02-2017, 16:39   #1
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kahramanmaraş
Konular: 1331
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Addney Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart WrestleMania'nın Geleceği Hakkında!

Wrestlemania gerçekten efsanedir, birçok efsane isim, birçok efsane maç ve birçok efsane anılar, her şeyiyle efsanedir WrestleMania. 1985'den beri yapılan, bir gelenek. WrestleMania denince aklımıza hep güzel anılar, mükemmel maçlar, tabii bazen de hüzünlü anılar gelir. Ancak ben artık bu ''WrestleMania Havası''ndan uzaklaştığımızı düşünüyorum, ne bileyim artık WrestleMania'ya özel bir şeyler kalmıyor gibi, son WM'de bunu rahatlıkla gördük zaten, aslında bunun isimlerle de alakası var. Şuan WrestleMania'yı inanılmaz bir PPV yapacak bana göre iki adam var: AJ Styles, John Cena. Ama bu ikilinin karşılaşması birçok kez yapıldı, artık WrestleMania'ya özel bir şeyler olacağını düşünmüyorum bu maçta. WrestleMania'nın artık WWE için bir para aracı olduğunu düşünüyorum sadece, önceki WrestleMania şovlarını izlediğimde, ''vayy be, gerçekten uğraşmışlar yapmak için'' sık sık derdim, ancak artık öyle olduğunu düşünmüyorum, kalitesinin, efsanelik kavramının yavaş yavaş uzaklaştığını görüyorum WrestleMania'dan. Artık çok fazla efsane anı olmuyor bence, yani birde önceki WrestleMania şovlarını izlediğimizde, bu izlediklerimizin epey az kaldığı görülüyor. Son WrestleMania açıkçası bana göre rezaletti. Ayrıca WWE'nin, WrestleMania için özel özel isimleri getirmesini de anlamış değilim, çok iyi bir kadro kurduğunda zaten efsaneler sadece o şova renk katmak için gelmiş olacaklar. WWE'nin şuan ki kadrosunun WrestleMania'yı kaldıracak kapasitede olduğunu düşünmüyorum açıkçası, WrestleMania'nın da artık yavaş yavaş çizgisinden uzaklaştığını düşünüyorum, son baktığımız haberlerde de match card ne kadar kötü görebiliyoruz, artık isimle değil güreşle bir yere gelmeye çalışmalı bence WWE, bu konuda NJPW'yi örnek alabilirler, bir eğlence şirketi olmaları güreş şirketi oldukları gerçeğini değiştirmiyor, eğlence şirketi oldular diye hiç izleyicilere güreş izletmeyecekler diye bir kuralda olmadığına göre, ben gerçekten yakında WrestleMania Geleneğinin tehlike altında olduğunu düşünüyorum, şimdi yine izlenir, yine dolu para kazanır WWE, onlar için önemli olan da bu zaten, ancak WrestleMania Geleneğinin paradan çok daha fazlası olduğu aşikar, o yüzden WrestleMania artık eskisi gibi heyecan vermiyor bana şahsen, bakalım, neler olacak. Ama yazı boyunca dediğim gibi, ben bu geleneğin bozulduğunu düşünüyorum.

Konu Addney tarafından (11-02-2017 Saat 00:08 ) değiştirilmiştir.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2017, 16:49   #2
NEVER GIVE UP!
sltngz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 84
Rep Derecesi: sltngz Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.
sltngz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sltngz sltngz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 84

Eskisi gibi olmadığı konusunda katılıyorum ama WM çöp bile çıkarsa izlenir.Eskilerin sayesinde oluyor bu be bu olay eskilerin değerini gösteriyor.
sltngz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2017, 17:28   #3
Banned
NGUCena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Zonguldak
Konular: 62
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 3221
Rep Derecesi: NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın.
NGUCena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
NGUCena NGUCena isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3221

Eskisi gibi akılda kalıcı şeyler olmayabilir. Ama açıkçası ben son WM'yi beğenmiştim. ME'si ne kadar berbat olsa da maçları oluşturan Feud'lar başlı başına güzeldi mesela. Uğraşsalar çok daha iyisini yaparlar fakat şuanda tek bir isim üzerinde yoğunlaşmaya başladılar. O da Roman Reigns.
NGUCena isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2017, 17:33   #4
$uρlεχ cι†ψ
BeastGuy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 137
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 7024
Rep Derecesi: BeastGuy Royal Rumble maçını kazandın. BeastGuy Royal Rumble maçını kazandın. BeastGuy Royal Rumble maçını kazandın. BeastGuy Royal Rumble maçını kazandın. BeastGuy Royal Rumble maçını kazandın. BeastGuy Royal Rumble maçını kazandın. BeastGuy Royal Rumble maçını kazandın. BeastGuy Royal Rumble maçını kazandın. BeastGuy Royal Rumble maçını kazandın. BeastGuy Royal Rumble maçını kazandın. BeastGuy Royal Rumble maçını kazandın.
BeastGuy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BeastGuy BeastGuy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7024

Roman vs Triple H kötü bir maçtı. Ama uğraşsalar daha iyi feudlar daha iyi maçlar çıkar.
imza
BeastGuy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2017, 18:04   #5
FtGTR
Jack the WRESTLER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 11
Rep Puanı: 5189
Rep Derecesi: Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.
Jack the WRESTLER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Jack the WRESTLER Jack the WRESTLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5189

WM 3'de Hogan'ın Andre the Giant'ı kaldırması, WM 13'deki Hitman vs SCSA maçı, WM 14 ME'ının son anları ve Mike Tyson, WM 25 ve 26'daki HBK vs Taker maçları, WM 20 ME'ı vs. hala akılda kalıcı şeyler ama son WM'dan akılda kalan bir şey yok.
imza
Jack the WRESTLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2017, 18:31   #6
Phenomenal
Stylin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kadıköy
Konular: 300
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 12951
Rep Derecesi: Stylin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Stylin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Stylin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Stylin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Stylin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Stylin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Stylin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Stylin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Stylin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Stylin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Stylin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Stylin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stylin Stylin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 12951

WrestleMania'ya karton koysunlar yine satar, şov isim olarak değerli.
imza

Stylin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2017, 18:45   #7
İngiliz Beyefendisi
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Denizli - İngiltere
Konular: 54
Favori Güreşçisi: Erick Rowan
Rep Puanı: 44259
Rep Derecesi: LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LegenDWyatt LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 44259

AJ, Rollins, KO, Zayn, Cesaro, Cena, Orton, Sheamus, Miz, Ziggler gibi isimler var, kadro güzel bir WM yapmak için uygun ama WWE kalas isimleri daha çok seviyor.
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2017, 18:49   #8
Hayali Gezgin
LabirenT Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 17
Favori Güreşçisi: Velveteen Dream
Rep Puanı: 14144
Rep Derecesi: LabirenT Bey WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. LabirenT Bey WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. LabirenT Bey WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. LabirenT Bey WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. LabirenT Bey WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. LabirenT Bey WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. LabirenT Bey WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. LabirenT Bey WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. LabirenT Bey WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. LabirenT Bey WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. LabirenT Bey WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
LabirenT Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LabirenT Bey LabirenT Bey isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14144

Eskinin ayrı bir havası vardı evet.Ama biraz uğraşırlarsa WM'lere yine o kutsaliyeti kazandırabilirler.Ben de WM'lerde sürekli eski isimleri görmekten sıkıldım; belki eskilerden Shawn Michaels ve Flair dışında sevdiğim, değer verdiğim birisi olmadığındandır, ama ekrana ne zaman Stone Cold ve ya The Rock çıksa beni bir esneme alıyor.Hele iki WM üst üste Cena vs The Rock gerçekten şaka gibiydi.Sonrasında aynı gece iki maça çıkan Bryan mı dersin... Abi o adam zaten Triple H'i yenicek, direk koysanıza Bryan'ı ana maça, neyin olmayan heyecanı bu? Ayrıca Taker'ın çok saçma bir şekilde seriyi kaybetmesi de bu duruma büyük etken.Çünkü uzun yıllardır WM demek, streak demekti.Son iki WM'dir Taker'ın çıktığı streak maçları bana anlamsız geliyor.Halbuki zamanında Edge, SM ve HHH ile çıktığı maçlarda heyecanlanırdım: Aha şimdi gitti, bitti seri diye... Şimdi karşı taraf kazansa ne, kazanmasa ne? Hep derim; bu seri kırılmadan Taker emekli olmalıydı, ya da illa kırılacaksa SM'nin hakem olduğu kafes maçı buna çok uygundu.

Bundan sonrası için daha özenli senaryolar ve daha yeni jenerasyona dayalı olaylar olduğu sürece o eski tadı yakalayabilirler.

PS: Yakın bir zamanda kadınları WM ana gösterisinde beklemiyor değilim.
imza
[SIGPIC][/SIGPI

Konu LabirenT Bey tarafından (06-02-2017 Saat 18:51 ) değiştirilmiştir.
LabirenT Bey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2017, 19:08   #9
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 794
Rep Puanı: 124590
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 124590

Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

artık isimle değil güreşle bir yere gelmeye çalışmalı bence WWE, bu konuda NJPW'yi örnek alabilirler
Sonra bu adam her konuda niye insan gömmeye çalışıyor diye soruyorsunuz. Baştan sona 10 tane RAW izlememiş adam inatla saçmalamaya devam ediyor çünkü. Bu ne ya?

Alıntı Jack the WRESTLER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
WM 3'de Hogan'ın Andre the Giant'ı kaldırması, WM 13'deki Hitman vs SCSA maçı, WM 14 ME'ının son anları ve Mike Tyson, WM 25 ve 26'daki HBK vs Taker maçları, WM 20 ME'ı vs. hala akılda kalıcı şeyler ama son WM'dan akılda kalan bir şey yok.
Kadınlar Devrimi'nin zirvesi var, Shane McMahon'ın ölüme uçuşu var... Hayır Wrestlemania 20 Attitude Era'nın en hayal kırıklığı yaratan Mania'sı, 14 Main Event'i de WWE tarihinin en büyük saçmalığı da yani ayıp şu kıyaslama.
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2017, 19:51   #10
Banned

Nereden: Kahramanmaraş
Konular: 1331
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Addney Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı dwayde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sonra bu adam her konuda niye insan gömmeye çalışıyor diye soruyorsunuz. Baştan sona 10 tane RAW izlememiş adam inatla saçmalamaya devam ediyor çünkü. Bu ne ya?

Kadınlar Devrimi'nin zirvesi var, Shane McMahon'ın ölüme uçuşu var... Hayır Wrestlemania 20 Attitude Era'nın en hayal kırıklığı yaratan Mania'sı, 14 Main Event'i de WWE tarihinin en büyük saçmalığı da yani ayıp şu kıyaslama.
O cümleden çıkardığın anlamı söyler misin?
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil