GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 31-01-2019, 18:26   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1645
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 26175
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart RPG: İstek Öneri ve Şikayet Konusu

RPG'ye olan ilginin günden güne azalması bizleri endişelendirmekte. Bunun altında yatan nedeni şikayetleriniz vasıtasıyla öğrenmek istiyoruz. Bu ilgisizliğin önüne geçebilecek önerilerinizi de duymaya hazırız. Bunun haricinde RPG ile ilgili ekip üyelerini veya senaryoyu açık etmeyecek her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi de yanıtlayacağım. Gönül rahatlığıyla konuşabilirsiniz. RPG oynayan veya daha önce oynamış hemen herkesten bir yorum gelmesi bizim için önemli. Şimdi söz sizde.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2019, 18:47   #2
OVERKILL
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 199
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 50162
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 50162

Atlas'ın introsu spoiler içinde video olarak konulabilir. O kadar resim mobilde sayfayı kastırıyor.
imza

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2019, 20:43   #3
you did this
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 479
Rep Puanı: 76512
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Balor King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 76512

Bazı karakterlere çok yükleniyorsunuz. Özellikle de hak etmeyen güreşçiler üzerine fazla duruluyor. Ben bu durumdan çok şikayetçiyim.
imza

queen in the north

Tahsoş & Ekoş
Karı Kız Avlama Cemiyeti (biliyorsunuz, karı kız önemli)

Discord Too Sweet#3091

Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Johnny Gargano
Austin Theory
Asuka
Tessa Blanchard

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
1 Kez GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Oceans Şampiyonu (84 gün)
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2019, 21:14   #4
#WeAreNXT
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2902
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 163247
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 163247

Ben azalan aktifliğin sebebi olarak brand sistemi olarak görüyorum. Bunun üç nedeni var. Birincisi çoğu insan karakterinin çıkmayacağı şovu pek açıp da izlemek istemiyor. Doğru bir davranış mı? Değil ama önüne geçmek mümkün de değil. İkinci neden brandlerden önce PPVler için daha fazla build-up yapılabiliyordu ve bu da senaryoların hızlı ilerlemesine olanak sağlıyordu. Örneğin üç ay önce karakter alan bir insan üç ay sonra kendisini bir kemer senaryosunda hatta şampiyon olarak bulabiliyordu. Şu an baktığımızda biraz yerinde sayma durumu var ne yazık ki. Üçüncü neden ise şovlar aynı kişiler etrafında dönüp duruyor bu da heyecanı öldürüyor.

Ayrıca düşen aktiflikle birlikte bence bir süre karakter alımında 2 hafta kuralı esnetilmeli hatta rafa kalkmalı. Biliyorum bunun da olumsuzlukları mevcut herkes bir anda çullanacak falan ama en azından yeni yeni isimlerle heyecan oluşacak. Bir kısmı yine devam edecek. Brandler kalkmayacaksa bile bence bu karakter alımı düşünülmeli.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2019, 21:15   #5
Chairman of the Board

Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı LeonardoAraujo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Atlas'ın introsu spoiler içinde video olarak konulabilir. O kadar resim mobilde sayfayı kastırıyor.
Pekala.

Alıntı King Balor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bazı karakterlere çok yükleniyorsunuz. Özellikle de hak etmeyen güreşçiler üzerine fazla duruluyor. Ben bu durumdan çok şikayetçiyim.
Her dönem bazı karakterler kendi karakteri veya hikayesi gereği ön plana çıkar, bu doğal bir durumdur. Zamanla arkada kalanlar da bir süre sonra diğerlerinin önüne geçecektir. Bu bir döngü. Bu döngü içinde adil olmadığını düşündüğümüz bir durum varsa gözden geçirip gerekli düzeltmeleri yaparız.
Alt 31-01-2019, 21:21   #6
殺戮
Hashirama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: Hashirama NXT'de jobbersın.
Hashirama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hashirama Hashirama isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10

2 hafta uzun bir süre bence. Şahsen bu süre boyunca iş vs. nedeniyle takip edilemeyecek şovlar olabilir ya da oyundan soğunabilir. Ben de bu kuralın esnetilmesi ya da rafa kalkması gerektiğini düşünüyorum.
Hashirama isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2019, 21:37   #7
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 135
Rep Puanı: 11896
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11896

Çok fazla gerçek dışı olaylar dönüyor. Gerçekte olmayacak, troll şeyler. Mesela Greencard'ın şovda bulunması bile örnek verilebilir. Haliyle böyle olunca ciddiye almak zor olabiliyor. Bence biraz gerçeklik yapısına gidebiliriz.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2019, 21:45   #8
Chairman of the Board

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben azalan aktifliğin sebebi olarak brand sistemi olarak görüyorum. Bunun üç nedeni var. Birincisi çoğu insan karakterinin çıkmayacağı şovu pek açıp da izlemek istemiyor. Doğru bir davranış mı? Değil ama önüne geçmek mümkün de değil. İkinci neden brandlerden önce PPVler için daha fazla build-up yapılabiliyordu ve bu da senaryoların hızlı ilerlemesine olanak sağlıyordu. Örneğin üç ay önce karakter alan bir insan üç ay sonra kendisini bir kemer senaryosunda hatta şampiyon olarak bulabiliyordu. Şu an baktığımızda biraz yerinde sayma durumu var ne yazık ki. Üçüncü neden ise şovlar aynı kişiler etrafında dönüp duruyor bu da heyecanı öldürüyor.

Ayrıca düşen aktiflikle birlikte bence bir süre karakter alımında 2 hafta kuralı esnetilmeli hatta rafa kalkmalı. Biliyorum bunun da olumsuzlukları mevcut herkes bir anda çullanacak falan ama en azından yeni yeni isimlerle heyecan oluşacak. Bir kısmı yine devam edecek. Brandler kalkmayacaksa bile bence bu karakter alımı düşünülmeli.
Alıntı Hashirama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 hafta uzun bir süre bence. Şahsen bu süre boyunca iş vs. nedeniyle takip edilemeyecek şovlar olabilir ya da oyundan soğunabilir. Ben de bu kuralın esnetilmesi ya da rafa kalkması gerektiğini düşünüyorum.
Önerileriniz için teşekkürler. Ekipçe tartışacağız.

Alıntı Gece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok fazla gerçek dışı olaylar dönüyor. Gerçekte olmayacak, troll şeyler. Mesela Greencard'ın şovda bulunması bile örnek verilebilir. Haliyle böyle olunca ciddiye almak zor olabiliyor. Bence biraz gerçeklik yapısına gidebiliriz.
Yani bu konu da tartışılabilir tabii ama çok fazla gerçekçi olmayan olay döndüğünü düşünmüyorum. GWA'nın başlangıcı ve GTW dönemlerine göre trollük seviyesi çok daha az. Ayakları yere basan, bayağı gerçekçi şovlar yazdığımıza inanıyoruz. Yine de bunu tartışacağız.
Alt 31-01-2019, 22:30   #9
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 489
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 95643
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 95643

Ben de Mehmet'e katılıyorum. Brand ayrımı başta çok güzeldi ama takip oranları epey düştü. Birleştirilmesi durumunda RPG'nin daha canlı olacağına inanıyorum. Böyle cansız olması mutsuz edici. Ben de zaman zaman takip ve promo olayında zorlansam da daha canlı bir RPG olmasının oyuncular için de daha teşvik edici olduğuna inanıyorum. Mesela eski oyuncuların daha fazla olduğu zamanlar daha eğlenceli şovlar geçiyor (şovun kalitesinde bir fark olmasa bile). Ek olarak önerilerimden biri, haftalık şovlarda daha fazla kemer değişimi ve buna benzer kritik anlara şahitlik etmemiz. Böylece haftalık şovlar daha heyecanlı geçebilir. Bir diğer önerim/isteğim ise Pasifik şovu için de Atlas gibi intro yapılması. Son olarak, GTW'deki gibi RPG'ye dair bazı röpörtaj programları veya anketler artırılırsa RPG'de canlılık artabilir.
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2019, 23:35   #10
Fenerbahçe Adamın
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 491
Rep Puanı: 189455
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189455

Bende kendi çapımda birkaç yorum yapıp, fikir beyan etmek istiyorum. Brand sistemi herkesin dediği gibi en başta güzel işliyordu. Bunun sebebi ise yeni bir atılım sebebiyle oyuncu sayısının çok olması ve birçok oyuncunun tekrardan oyuna dönüp oynama isteğinden dolayı çok işliyordu. Ancak geçen süre ile bu oyuncular ve bazı oyuncuların isteksizliği, normal yaşamlarındaki düzenleri dolayısıyla karakterlerini bıraktılar veya takiplerini düşürdüler. Bu aktifliğin zamanla düşeceği zaten bariz belli bir şeydi. Kış aylarında oyuncu sayısı genellikle düşük olur ve oyuncuların bazıları sıkılır. Ve şu an o dönemdeyiz bence. Geçen sene kış aylarında gerçekleştirilen Xplosion şovları genelde düşük reyting alıyordu ve bunun sebebi hafta sonu olması ve oyuncuların fazla ilgi göstermemesiydi.

Atlas şovlarında ilginin düşük olması hem hafta içi kaynaklı hemde insanların isteksizliği. Brand kavramı bu yüzden bazı oyunculara sıkıntı çıkarıyor. Mesela bazı isimler, hafta sonu takip yapabilecek durumda hafta içi bazı nedenler dolayısıyla zaman ayıramıyor. Bence de brand kavramının artık yavaş yavaş ortadan kalkması gerekmekte. Brand kavramının kalkması sadece aktiflikle alakalı değil bence. Kadroda hep aynı isimlerin dolanması ve aynı isimlerle rekabet de oyuncuları sıkabilir. Ben şahsen Atlas'ın durumunu böyle görüyorum, Elias'dan sonra şampiyonluk kazanabilecek ve taşıyabilecek kapasitede çok az ismi görüyorum. Bu da oyuncuların kısıtlı olmasından dolayı. (Sakın oyuncuları aşağılamak veya onları küçük görmek gibi algılamayın bunu) Brandların birleşik olması hep bir heyecan sebebi olacaktır. Ben 20 isim Pasifik'te, 20 isim Atlas'da görmek yerine sağlam 30 ismi tek bir brand altında görmeyi ve çok güzel senaryoların çıkıp daha heyecanlı olmasını yeğlerim. Bu kış dönemlerinde brand kavramından etki beklemek bana gerçekçi gelmiyor maalesef.

Yani kısaca Mehmet'in de belirttiği gibi brand kavramının ortadan kalkması oyunun heyecanını arttıracaktır. Ve hafta içi takip yapamayan isimlerin hafta sonu olacak şov ile o açığı kapayabileceğini düşünüyorum.

Diğer bir önerim ise; GTW'de yapıldığı gibi Fan's Thunder olaylarının daha çok artması oyuncuların oyuna ilgisini arttırabilir. Öte yandan ekibin, "bir skype hesabı üzerinden" GTW'de yapıldığı gibi "Beyond of the GTW" gibi bir uygulama yapmasını isterim doğrusu. Ekibin yapmasını isteme sebebim ise, oyuncuların daha çok katılım göstermesi. Çünkü ben ve benim gibi isimlerin yaptığı sohbetler fazla ilgi çekmiyor. Bunun birçok sebebi var ama bunu belirtmeyeceğim.

Son önerim ise Atlas şovunda paylaşılan intronun spoiler içerisine alınması. Telefon kullanıcıları için baya zorluk çıkartıyor. Spoiler içerisine alınması bazı telefon kullancıları için çok yararlı olacaktır.
imza

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatımda bu kadar saçma az şey duydum.
RPG: "Captain Charisma" Christian
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil