GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 03-07-2014, 09:43   #1
The Devil beating Jesus
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5444
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 78706
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart 02 Haziran, 2014 - WWE Monday Night Raw Şov İncelemesi

Hazırlayan: İsmail Umut GÜNGÖR

Şov: WWE Monday Night Raw.
Bölüm: 1097.
Tarih: 02 Haziran, 2014.
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı.
Şovun Yapıldığı Yer & Arena: Indianapolis, Indiana - Bankers Life Fieldhouse.
Şovun Almış Olduğu Reyting: 2.9.
Spikerler: John 'Bradshaw' Layfield, Michael Cole & Jerry Lawler.

SıraMaçlarTürleriMaçta Geçen Süreler
1Bad News Barrett & Cesaro (w/Paul Heyman) vs. Rob Van Dam & SheamusTag Team Match13:11
2Bo Dallas vs. Kofi KingstonSingles Match04:04
3John Cena vs. KaneSingles Match03:10
43MB (Drew McIntyre & Heath Slater) (w/Hornswoggle & Jinder Mahal) vs. Los Matadores (Diego & Fernando) (w/El Torito)Tag Team Match01:40
5Aksana & Alicia Fox vs. Nikki BellaTwo On One Handicap Match01:29
6Adam Rose vs. Jack Swagger (w/Zeb Colter)Singles Match02:58
7The Usos (Jey Uso & Jimmy Uso) vs. The Wyatt Family (Erick Rowan & Luke Harper)Tag Team "Non Title" Match17:00
8Alberto Del Rio vs. Dolph ZigglerMoney In The Bank Qualifying Match05:49
9Goldust & Sin Cara vs. RybAxel (Curtis Axel & Ryback)Tag Team Match04:49

02 Haziran, 2014 - WWE Monday Night Raw Şov İncelemesi:

Bir Monday Night Raw şov incelemesi ile daha karşınızdayım arkadaşlar. Lafı uzatmadan direk incelemeye geçmek istiyorum.

Then, now & forever videosunu izledikten sonra WWE Monday Night Raw şovu geçen gece yani Payback Pay-Per-View şovundaki The Shield Vs. Evolution görüntüleri ile açılıyor. Görüntüleri izledikten sonra Evolution'ın müziği duyuluyor. Randy Orton, Batista/Bluetista/Bootista ve Triple H ringe geliyor. Ringde bir süre seyircilerin uğultularını dinledikten sonra ilk Triple H konuşmaya başlıyor...

Triple H: Şafak sökmeden önce sadece hep karanlığın hakim olacağını söylüyorlardı. Komik olan şey, bu mücadeleyi kendilerinin kazandığını söylüyorlar. Hepiniz onların kazandığını düşünüyorsunuz. Hepiniz bu mücadelenin bittiğini düşünüyorsunuz - The Shield'da bu mücadelenin bittiğini düşünüyor. Anlamıyorsunuz. Hiçbiriniz anlamıyorsunuz. Ben kaybetmem. Ben asla kaybetmem. Ben her zaman kazanırım. Her şey buraya kadardı. The Shield artık yok. Ve bu gece olacaklar-- (Batista, Triple H'in sözünü keser)

Batista: The Shield'ın ne olacağı umurumda değil. Orada olan, orada bitti. Bana geldin ne istiyorsun dedin. Bende sana teke-tek bir şampiyonluk maçı istiyorum dedim. Bana söz vermiştin.

Triple H: Dave, burada lider benim ve bunun bir nedeni var. Patronda benim bununda bir nedeni var. Çünkü, büyük bir olay yaşanacağını görebiliyorum - Belki sen büyük olayları göremiyorsun ama, oyun için büyük bir planı devreye sokacağız. Anladın mı?

Batista: Senin yaptığın planlarda, olaylarda umurumda değil. The Shield'da umurumda değil. Geri geldim, söylediklerini yaptım, yapacaklarımı yaptım - Royal Rumble'ı kazandım, bana teke-tek bir şampiyonluk maçı borcun var ve ben o maçı bu gece istiyorum.

Triple H: Emin değilim. Farkında olmalısın ki Daniel Bryan sakat ve rekabet edemez durumda - Bunun anlamı ise ben istesem bile Dave sana bu akşam WWE World Heavyweight kemeri için bir şampiyonluk maçı veremem. Bu maçı ayarlasam bile muhtemelen kaybedersin ve her durumda beni yine sık boğaz ederek boğarsın. Pekâlâ, pekâlâ. Özür dilerim! İşler bu gece biraz gergin durumda - Belki farkında değilsin - İşler bu gece biraz stresli, tamam mı?! Fakat yerinde bir planım var. Bu dediklerim gerçektir Dave. Sen, The Shield'ı döven adam, bitiren adam olarak tarihe geçmek istemez misin? Ben yapmam. Hiç başlamamış olması gereken bir kavgaya bulaştım. Ben bitiremeyeceğim - Ve ben güne güzel bir şekilde başlamış değilim! Zamanı geldi The Shield artık bitmeli. Söyleyebileceğim başka bir şey kalmadı. Bu dediklerim gerçekleştiğinde, sana vaat edilen her şeyi alacaksın - Şimdiye kadar hayal ettiğin her şeyi - Ama o zamana kadar kimse, hiç kimse bir şey elde edemeyecek.

Batista: Anlıyorum. Ve ben istifa ediyorum.

Triple H: Ne dedin sen? İstifa mı ediyorum dedin? Buraya geri gel! Buraya, bu ringe geri gel! Nereye gidiyorsun? Hollywood'a geri mi gidiyorsun ha? Hollywood'a geri mi dönüyorsun? Ne zaman biri b*ktan bir film işine girince hep ayrılıyor - Buraya ağlayarak geri dönme! Sen bittin! Beni duyuyor musun?! Buraya geri gel! Dave!!! Bati-- (Triple H konuşmasını yarıda kesiyor ve mikrofonu yere fırlatıyor).

Reklamlara gidiyoruz...

United States Champion Sheamus & Rob Van Dam vs. Intercontinental Champion Wade Barrett & Cesaro - Tag Team Match.

Reklamlardan döndüğümüzde, RVD ile Sheamus ringe gelmişler. Daha sonra Cesaro'nun müziği duyuluyor ve Cesaro'da müvekkili Paul Heyman ile ringe geliyor. Ondan sonra God Save Our Queen (Tanrı Kraliçemizi Korusun) sesi duyuluyor ve Bad News Barrett girişte gözüküyor. Pelerinini yere fırlatıyor ve pyro'lar patlıyor. Bad News Barrett ringe girmeden önce maç öncesi yapmış olduğu konuşma ekranlarımıza yansıyor.

Bad News Barrett: Geçen gece, Payback Pay-Per-View şovunda, RVD'yi yendim. Şimdi herkesin şunu bilmesini istiyorum. Five Star Frog Splash hareketini denedi ve başarısız oldu. Korkarım ki bazı kötü haberlerim olacak. Çünkü herhangi bir kişi bu gece yapacaklarımı iyi izlesin. RVD'yi tekrar bir Bull Hammer ile yere serip, işini bitireceğim.

Bad News Barrett'ın konuşmasını dinledikten sonra maça başlıyoruz. Cesaro ve Sheamus maça başlıyor. Paul Heyman ise spiker masasında. Kendileri 21-1'in arkasındaki kişi olduğunu belirtiyor. Cesaro'dan ard arda tekme ve yumruk darbeleri geliyor köşedeki Sheamus'a. Cesaro, Sheamus'ı karşı köşeye doğru yolluyor fakat Sheamus'dan, Cesaro'nun suratın tekme darbesi geliyor. Köşeye çıkıyor ve Cesaro'ya Battering Ram/Shoulder Block hareketini yapıyor. Tuşa gidiyor fakat Cesaro 1'de kurtuluyor. European uppercut geldi Sheamus'tan, Cesaro iplerden sekti ve o da Sheamus'a forearm vuruyor ve köşeye doğru götürüyor derken Sheamus'dan bir tekme ve bir yumruk darbesi geliyor. Hemen ardından da Cesaro ona bir yumruk darbesi vuruyor ve karnına bir tekme vurduktan sonrada gutwrench suplex yapıyor, ardından da European uppercut'ı vurup köşeye yolluyor Sheamus'ı fakat Sheamus köşeden sekip Cesaro'ya clothesline yapıyor. Aprona çıkan Cesaro'yu Sheamus tutuyor ve iplere yatırıp 10'a kadar Beats of the Bowery blocked yapacak iken Cesaro kafa darbeleri vurarak kurtuluyor ve Sheamus'ın kolunu tutarak iplere vurduruyor. Bad News Barrett tag alıyor ve mücadeleye dahil oluyor. Bad News Barrett önce bir tekme, sonra kolunu kıvırıp, ardından da dizi ile Sheamus'ın karnına vuruyor ve iplere yolluyor hip toss yapacak iken Sheamus harekete engel oluyor ve clothesline'ı geçiriyor Bad News Barrett'a. O sırada Paul Heyman, The Undertaker'ın serisinin bittiğini ve müvekkili Brock Lesnar'ın, The Undertaker'ın yenilmezlik serisini WrestleMania'da bitirdiğine değiniyor. Derken RVD mücadeleye dahil oluyor ve ard arda tekme darbeleri geliyor Bad News Barrett'a ve şimdi iplere doğru yolluyor fakat RVD'ye ani bir tekme darbesi atıyor Bad News Barrett ama o da ne RVD'den de ani bir dropkick geliyor ve tuşa gidiyor fakat Bad News Barrett 2'de kurtuluyor. Şimdi RVD köşede Bad News Barrett'ı ard arda tekme darbeleri atıyor. Hakem ise RVD'yi uyarıyor eğer 5'e kadar sayıp da bırakmaz ise DQ ile maçı kaybederler. Şimdi RVD bırakıyor ve Bad News Barrett'ı karşı köşeye fırlatmak isterken Bad News Barrett hareketi reversed edip RVD'yi köşeye fırlatıyor. RVD'den bir dirsek darbesi geliyor ve iplerden destek alarak springboard back kick yapıyor fakat Bad News Barrett'dan harika bir yumruk darbesi geliyor RVD'nin hareketi başarısız oluyor. Reklamlar...

Reklamlardan sonra, RVD'nin kolunu kıvrdığını görüyoruz Bad News Barrett'ın. RVD arka arkaya yumruk darbeleri vurarak kurtulmaya çalışıyor ve kurtuluyor iplerden destek alıyor fakat Bad News Barrett'dan big boot geliyor. Tuşa gidiyor fakat RVD 2'de kurtuluyor. RVD yerde iken spikerler Batista'nın Evolution'dan ayrılarak, istifa ettiğini söylüyor buna Paul Heyman gülüyor. Şimdi maça tag alarak Cesaro dahil oluyor ve bir tekme vuruyor RVD'nin sırtına. Cesaro'dan bir European uppercut geliyor RVD'ye. RVD köşeye gidiyor ve sırtını yaslıyor derken Cesaro'dan bu seferde running European uppercut geliyor ve tuşa gidiyor RVD 2'de kurtuluyor bir kez daha. Şimdi Cesaro, RVD'ye chinlock bağlıyor biraz bekledikten sonra RVD tekme atarak chinlock'dan kurtuluyor. Kameralar o sırada Paul Heyman'ı gösteriyor. Paul Heyman müvekkili Cesaro'ya övgü dolu sözcükler söylüyor. Şimdi RVD, Sheamus'a tag vermeye çalışıyor fakat Cesaro buna engel oluyor ve gutwrench suplex yapıyor. Şimdi Bad News Barrett tag alıyor ve mücadeleye dahil oluyor. Bad News Barrett, RVD'nin karnına bir tekme atıyor ve kolundan tutarak RVD'yi çeviriyor ve neckbreaker yapıp tuşa gidiyor fakat RVD 2'de kurtuluyor. Şimdi Bad News Barrett tuş denemesinden sonra ayağa kalkıyor ve ringin köşesine çıkıp elbow drop vurup bir kez daha tuş deniyor fakat RVD yine 2'de kurtuluyor. Bad News Barrett'da, RVD'ye chinlock bağlıyor ve bir süre chinlock izledikten sonra RVD dirsek darbeleri ile kurtuluyor ve iplerden destek alıp eğilen Bad News Barrett'ın göğsüne tekme atıyor, bir kez daha iplerden destek alıyor RVD fakat, bu sefer Bad News Barrett, RVD'ye dirsek darbesi geçiriyor ve ringden aşağıya düşmesine sebep oluyor. Cesaro tag alıyor ve mücadeleye dahil olup hemen ringden aşağıya iniyor ve RVD'nin başından tutarak onu sırt üstü bariyerlere doğru fırlatıyor, RVD'nin sırtı bariyerlere çarpıyor ve yerde kıvranıyor fakat, Cesaro, RVD'yi hemen ringe geri yolluyor ve tuşa gidiyor RVD bir kez daha 2'de kurtuluyor. RVD yerde emekleyerek ringde yarım tur atıyor ve Sheamus'a tag vermeye çalışıyor ama Cesaro buna engel oluyor ve ringin köşesinde headbutt darbesi atıp, ard arda tekmelemeye başlıyor RVD'yi. Şimdi karşı köşeye yolluyor Cesaro, RVD'yi fakat RVD'den ani bir dirsek darbesi geliyor ve roll-up pozisyonuna alarak Cesaro'yu tuş pozisyonuna sokuyor derken Cesaro tuş olmayıp 2'de kurtuluyor ve hemen ayağa kalkıp RVD'ye clothesline darbesini geçirip tuş deniyor RVD 2'de kurtuluyor. Bir daha tuş deniyor RVD yine 2'de kurtuluyor. Chinlock geliyor bir kez daha Cesaro'dan, RVD'ye... RVD dirsek darbeleri atarak bir süre sonra kurtuluyor Cesaro'nun yaptığı chinlock'dan fakat Cesaro'dan, RVD'nin suratına bir diz darbesi geliyor ve RVD yere düşüyor. Ardından Cesaro, köşede tag bekleyen Sheamus'a da bir yumruk darbesi vuruyor ve Sheamus aşağıya düşüyor. Bu duruma sinirlenen Sheamus ringe girmeye çalışıyor fakat hakem Sheamus ile ilgileniyor buna engel oluyor. RVD'yi sırtı dönük Cesaro, Sheamus'a gel hadi derken, RVD'den harika bir step over spinning heel kick geliyor. Double tag gelmiş oluyor bu hareketinden ardından. Sheamus'dan, Bad News Barrett'a ard arda iki kez clothesline darbesi geliyor, daha sonra köşedeki Bad News Barrett'a shoulder tackle yapıp, sırasıyla knee lift, clothesline yapıyor Bad News Barrett'a. O sırada Cesaro'ya da bir yumruk darbesi vurup ringden aşağıya düşürüyor ve ardından da Bad News Barrett'a body slam yapıyor. Cesaro ringe giriyor ve ona da body slam yapıyor. Seyircilerden destek bekleyen Sheamus eli ile Cesaro'yu işaret edip, göğsüne vurarak sağ eliyle Brogue Kick taunt'unu yapıyor. Paul Heyman, spiker masasından gelip Cesaro'ya kaçmasını söylüyor ve Sheamus tam Brogue Kick'i geçirecek iken ayağından çekip Cesaro'yu dışarıya alıyor Paul Heyman... Cesaro müvekkiline sarılıyor ve o sırada Bad News Barrett'dan, Sheamus'a Winds of Change geliyor. Bad News Barrett tuşa gidiyor fakat Sheamus 2'de kurtuluyor. Cesaro ve Paul Heyman ringi terk edip arka alanın yolunu tutuyor. Bad News Barrett onlara nereye gidiyorsunuz? Sizi korkaklar! diye sesleniyor ve ardından Sheamus'a Wasteland hareketini uygulamaya çalışıyor fakat Sheamus dirsek darbeleri ile vurup kurtuluyor ve RVD'ye tag veriyor. RVD mücadeleye dahil oluyor. Bad News Barrett, üzerine gelen RVD'ye big boot vuracak iken RVD iki eli Bad News Barrett'ın ayağını tutuyor ve o sırada da Sheamus'dan Brogue Kick geliyor! RVD'de köşeye çıkıyor Five-Star Frog Splash yapıyor ve hemen tuşa gidiyor. Hakem sayıyor 3'e kadar sayıyor Bad News Barrett hareket edemeyince tuş oluyor.

Kazananlar: Rob Van Dam & Sheamus.

Damien Sandow, NBA takımlarından Indiana Pacers'ın oyuncusu Lance Stephenson kılığında girişte gözüküyor ve konuşmaya başlıyor. Raw'un, Indiana'da olduğunu hatırlatayım. Bu arada bir başka NBA oyuncusu ve Indiana Pacers'ın oyuncusu Chris Copeland'da, Raw'u izleyenler arasında...

Damien Sandow: Indiana. Ben Lance Stephenson'ım. Ben Indiana Pacers'da şutör gard olarak forma giyiyorum. Şimdi burada sizlere NBA'de göstermiş olduğum yetenekleri sergileyeceğim. Bir Pacers oyuncusu buraya gelip de nasıl oluyormuş size göstereceğim. Bu yüzden, boş zamanımı buraya gelerek değerlendirmek istedim. İlk olarak, şunu söylemek istiyorum LeBron James, NBA tarihinin gelmiş geçmiş en büyük oyuncusudur. İkincisi, Indiana Pacers her zaman yenilmeyi hak ediyor ve Indiana'da iğrenç bir şehir, kaybetmeyi hak ediyor. Bunu size örnekleri ile açıklamak isterdim ama açıklamadan bu iğrenç şehrinize, iğrenç takımınız için gerçek bir basketbol oyunun nasıl oynandığını, orijinal, üst düzey oyuncu yeteneklerim ile göstereceğim. Rica ederim!/Bir şey değil!

Damien Sandow, Lance Stephenson gimmick'i ile yeteneklerini sergilerken Big Show'un müziği duyuluyor. Big Show ringe doğru geliyor ve ringe giriyor.

Damien Sandow: Tamam bu kadar yeter! Sen koca dev, burada hareketlerimi sergilerken beni bölmeye nasıl cür'et edersin? Bu oyun hakkında ne biliyorsun? Ne düşünüyorsun? Şuradaki gördüğün çemberden bu top geçirebilir misin? Hadi çemberden topu geçirmeye çalış. Bunu yapabilir misin? Onu iyi izleyin ve çemberden topu geçiremeyeceğine hepiniz şahit olun.

Damien Sandow, Big Show'a topu atıyor ve önünde zıplayıp duruyor block koymak için. Big Show, Damien Sandow'un karnına basketbol topunu atıyor ve ardından da KO Punch'ı geçiriyor ve topu alarak çembere smaçı basıyor. Segment bu görüntüler ile son bularken dün gece Payback Pay-Per-View şovunda yaşananları bir kez daha resimler halinde görüyoruz. Hemen ardından da gecenin ikinci maçı yani Kofi Kingston vs. Bo Dallas maçı başlıyor.

Kofi Kingston vs. BO Dallas - Singles Match.

BO Dallas girişte gözüküyor birkaç saniye yere oturup düşündükten sonra ringe geliyor. Kofi Kingston önceden ringe gelmiş bile. Ringe geldikten sonra BO Dallas kısa bir konuşma yapıyor.

BO Dallas: Sizin çok sevdiğiniz Pacers'ın, Miami Heat'e yenilmesinin tek bir nedeni var. O da onların oyuncularının çok iyi olması. Örneğin, LeBron James gibi... Ama her zaman BO-lieved!

BO Dallas'ın konuşması bittikten sonra hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor. BO Dallas'dan headlock hemen ardından da shoulder tackle geliyor ve dışarı çıkıp bu maçı kazanacağım diye seviniyor. Ringe giriyor ve Kofi Kingston'a elini uzatıyor. Kofi elini sıkmıyor ve ringde iki isimde bir tam tur attıktan sonra Kofi'den, BO Dallas'a waistlock geliyor. BO Dallas kurtuluyor ve o da waistlock yapıyor fakat hemen waistlock'u bırakıp, headlock'a geçiyor. Kofi, BO Dallas'ı iplere iterek kurtuluyor önce bir ducking yapıyor, BO Dallas iplerden sekiyor ve geri geliyor Kofi ard arda iki kez leapfrog yaptıktan sonra big elbow vuruyor ve ardından da dropkick ile BO Dallas'ı ringden aşağıya yolluyor. BO Dallas ringe girince bu sefer Kofi, BO Dallas'a tokalaşmak için elini uzatıyor. BO Dallas gülerek kabul ediyor ve tokalaşıyorlar daha sonra BO Dallas, Kofi'nin karnına tekme atmak isterken Kofi hareketi iki eli reversed edip spin back kick'i geçiriyor. Şimdi BO Dallas'ı Kofi iplere yolluyor fakat BO Dallas'dan neckbreaker geliyor. BO Dallas, Kofi'yi yerden kaldırıyr ve iplere yolluyor back body drop yapıyor. Ardından kendi iplerden destek alarak üç defa knee drop yapıyor ve facelock bağlıyor. Kofi kurtulmaya çalışıyor BO Dallas'dan, Kofi'nin yüzüne diz darbesi geliyor. Kofi ona dirsek darbesi vuruyor fakat BO Dallas'dan sırtına yumruk darbeleri geliyor. Şimdi BO Dallas, Kofi'yi köşeye doğru yollayıp üzerine doğru koşuyor derken Kofi'den springboard dropkick geliyor ve iki kez ard arda göğsüne sert bir şekilde iki kez double palm chop darbeleri geliyor ve birde dropkick yapıyor Kofi şimdi BO Dallas köşeye geçiyor ve Kofi üzerine koşarak zıplıyor Stinger Splash yapıyor. Ardından tuş deniyor BO Dallas 2'de kurtularak hemen köşeye geçiyor ve Kofi'den Monkey Flip geliyor ardından da top rope crossbody geliyor ve tuş deniyor Kofi, fakat BO Dallas 2'de kurtuluyor. Şimdi BO Dallas köşeye geçiyor, Kofi üzerine koşuyor fakat BO Dallas'dan anir bir elbow yani dirsek darbesi geliyor. BO Dallas, Kofi'nin üzerine koşuyor fakat Kofi'den ani bir big boot darbesi geliyor ve BO Dallas köşeye doğru gidiyor Kofi'den bir başka Monkey Flip hareketi gelecek iken, BO Dallas buna engel oluyor ve Kofi'yi kaldırıp ringin iplerine fırlatıyor Kofi yerde kıvranır iken BO Dallas, Kofi'yi kafasından tutarak kaldırıyor ve BoDog taunt'unu yapıyor ve BoDog geliyor! BO Dallas tuşa gidiyor hakem 3'e kadar sayıyor. Kofi kımıldamayınca maçı BO Dallas kazanıyor ve galibiyet serisine devam ediyor...

Kazanan: BO Dallas.

Maçtan sonra, gecenin başında yaşananları yani Batista'nın istifa ettiği görüntüleri izliyoruz. Görüntüleri izledikten sonra Stephanie McMahon'ın müziği duyuluyor. Kendileri ringe gelerek konuşmasına başlıyor.

Stephanie McMahon: Dün gece, WWE'nin Payback Pay-Per-View şovunda Daniel Bryan gerçek yüzünü gösterdi. O iş için en iyisi kuralına ve kendisine verdiği değeri bencilliği ile gösterdi - Ayrıca, hepiniz için en iyi olanı ve eşi için en iyi olanı da gösterdi. Çünkü Daniel Bryan, her ne olursa olsun WWE World Heavyweight kemerini teslim etmeliydi - Siz insanların mücadele eden bir şampiyon istediğini, mücadele eden bir şampiyonun kemeri hak ettiğini Daniel Bryan çok iyi biliyor. Fakat en önemli nokta ise onun karısı Brie elinden kılıcını düşürürken Daniel Bryan sadece durdu bu duruma müdahale bile etmedi. Ve de Daniel Bryan'ın güzel karısı Brie her defasında konuşurken, bir kaç hafta öncede bana elleriyle vurmaya kalkıştı. Aslında onu oracıkta kovmam gerekirdi. Ben bir patronum ve eğer bir patronunuza elinizle vurmaya kalkışırsanız, sizi hemen oracıkta kovmaya hakkı vardır - Fakat ben ne yaptım ona saygı duyup, tolerans gösterdim. Ben ona bir şans ve bir şans daha verdim. O yine ne yaptı? Benim yüzüme tokat attı. Bu benim için sorun değil. Çünkü ben sertim ve zoru severim. Ben bir McMahon'ım ve hâlâ yaşıyorum. Daniel Bryan ise, onun kalbi kırılmış, güzel karısını her sabah uyandığı zaman görecek. Kendisi ile nasıl yaşayacak? Bu nasıl mümkün olacak? Cidden bunu merak ediyorum. Bütün bu bencilliklerinden sonra umarım geceleri güzel rüyalar göremezler. Fakat şimdi Daniel Bryan'da, Brie Bella'da umurumda değil. Şimdi daha büyük bir şey hakkında konuşalım. WWE World Heavyweight kemerinin geleceği hakkında konuşalım. Bu yüzden, dört hafta sonra, Money in the Bank Pay-Per-View şovumuzda, Daniel Bryan, WWE World Heavyweight kemerini "The Demon" Kane'e karşı bir sedye maçında korumaya çalışacak. Ve dahası Daniel Bryan, o zamana kadar iyileşemez ise - Bir Money in the Bank merdiven maçı da tarihte ilk defa bir Money in the Bank Pay-Per-View şovunda boştaki WWE World Heavyweight kemeri için düzenlenecek. Bakın sizi anlayamıyorum. Neden şimdi YES! YES! tezahüratları yapmıyorsunuz? Asıl şimdi yapmalısınız. Daniel Bryan-- (Derken Stephanie McMahon'ın sözünü John Cena'nın müziği kesiyor)

Stephanie McMahon: John, düşünüyorum da, bu insanlar için senin gibi bana karşı ilgili kişileri bu kritere uygun bir şampiyon istiyorum. Çok ciddiyim. Bu arada Bray Wyatt'a karşı dün gece almış olduğun galibiyet içinde seni tebrik ediyorum - Yani, bu inanılmaz bir galibiyet idi, Last Man Standing maçında Bray Wyatt'a karşı almış olduğun galibiyet. Senin için şeref duyuyorum. Umarım bir sorun yoktur?

John Cena: Teşekkür ediyorum. Fakat bu kavgadan sonra eminim Bray Wyatt benimle bir daha uğraşmayacaktır. Umuyorum ki bu son olmuştur. [Cena Sucks! tezahüratları atılıyor. John Cena tezahüratları dinliyor bir süre] Bu ses WWE Evreninin sesi mi? Ben bu sesi neredeyse her hafta duyuyorum ve severek dinliyorum. Steph senin işinde gerçekten zor. Bazen büyük kararlar vermekte haklısın sana katılıyorum. Fakat WWE Evreninin sesine bakılırsa, bunlardan bazıları şüpheli tür arasına giriyor. [Let's go Cena!/Cena sucks! tezahüratları atılıyor. Bir süre tezahüratı dinliyor Steph & Cena ikilisi...

Stephanie McMahon: Sesleri kesilsin mi?

John Cena: Hayır, hayır. Buna kalkışma Steph. Böyle bir şeyi durdurmak olmaz. WWE Evreni ile iyi vakit geçirmek istiyorum. İş için en iyisi belki de budur. İş için ne iyi değil biliyor musun? Bir WWE World Heavyweight şampiyonunun olmaması. Ben şuan bir işçiyim - Ve ben bir WWE hayranıyım. Fakat bu gece ciddi bir şampiyon gibi konuşacağım. 14 kez şampiyonluk kemeri kazandım biliyorsun - Şampiyonda oldum, şampiyonluk kemerlerini kaybettiğim de oldu ve de şampiyonluk kemerlerini zorunlu olarak bıraktığım da oldu - Daniel Bryan ile karşılaşacağım sıralar ben de bir sakatlığa maruz kalmıştım, sorarım size, ben de WWE kemerlerinden vazgeçmek zorunda kalmıştım.

Stephanie McMahon: Haklı konuşuyorsun da konunun dışına çıkıyorsun. Haklı olduğunu inkâr etmiyorum. Çünkü sen bütün şampiyonluk kemerlerini mücadele ederek kazandın.

John Cena: Hayır, hayır. Stephanie, haklısın ama şuraya bir bak WWE Evreni mücadele eden tek bir şampiyonu hak ediyor. Doğru olan bu. Bu doğru bir şey.

Stephanie McMahon: Ne güzel bunlar mı hak ediyor?

John Cena: Fakat Stephanie, şampiyonluk kemerine oynayan hiçbir kişi en büyük değildir.

Stephanie McMahon: Bu doğru. Daniel Bryan'da değil--

John Cena: Ve de, Stephanie McMahon adında şımarık, kıskanç bir ego manyak biri de değil.

Stephanie McMahon: Oooo hadi ona tezahürat yapın, onu destekleyin bu onu hak ediyor. Size teşekkür ediyor.

John Cena: Hayır, hayır, hayır. Şampiyonluk kemerine oynayan hiçbir kişi en büyük değildir. Tamam, tamam seni anlıyorum. Daniel Bryan'ı sevmiyorsun ve onun şampiyon olmaması gerektiğini düşünüyorsun. Şimdi gerçeklerle yüzleşeceksin Stephanie. Daniel Bryan iyi birisi, o gerçekten de çok iyi birisi. [YES! YES! YES!] Ve sana zaten bildiğin bir şeyi söylemek istiyorum. Bunu WWE Evreninin yanından söyleyeceğim bunu bilmek için hakları var. Onlar istedikleri kişinin yanında istedikleri kadar durup, destek verebilirler. Fakat günün sonunda, biri gelir ve kendini burada ispat et derse. Sen ne diyeceksin? Şöyle mi diyeceksin? Her zaman bu ringe Daniel Bryan ile geldiğimde, şampiyonluk kemerini malzeme olarak kullanarak ondan kemerleri defalarca teslim etmesini istedim mi diyeceksin? WWE Şampiyonu olmak isteyen, SummerSlam'de beni adil şekilde yenen Daniel Bryan'ın elinden kemerleri aldım ve o şampiyonluk kemerleri ile her gelişinde ondan zorla kemerlerini istedim mi diyeceksin? WWE Şampiyonası maçında benim kemerimden vazgeçme sebebimi ise ancak ben biliyordum. En kısa sürede geri geleceğimi, onu geri kazanmak için bir şansım olduğunu biliyordum. Bütün bunları oluşturan siz ve ekibiniz. Tüm bu olanlar sizin hatanız - Daniel Bryan sana şampiyonluk kemerini vermeyecektir. Ona verilen şansı iyi değerlendirdi ve kemeri geri kazandı. Buna inkâr etmeyin ve onu artık korkutmayın - Ondan kurtulmak istiyorsanız eğer onu WWE'den tamamen ortadan kaldırmanız gerekebilir.

Stephanie McMahon: John, sen korku içinde yaşayamazsın. Bak, Daniel Bryan'ın iyi olduğunu hep söylüyorum. O muhteşem biri ve B+ düzeyinde. Onun derecesi hiçte fena değil. Fakat John, o senin gibi bir şampiyon değil. Neden biliyor musun? Çünkü o fiziksel bir sakatlanma yaşadı ve şu anda rekabet edemez halde. Herkes bu konuyu neden anlamak istemiyor? Daniel Bryan, 30 gündür WWE World Heavyweight kemerini savunmuyor. Bende bir patron, bir lider olarak, iş için en iyisini yapmak zorundayım. Popüler olsun ya da olmasın. Bu şirket bir marka ve yöneticisi de benim.

John Cena: Stephanie, sözünü kesiyorum ama ben tamı tamına dört ameliyat yaşadım. Kocana gelirsek, o hiç önemli bir mücadele içerisindeyken sakatlanıp ameliyat oldu mu? Ya sen... hiç ameliyat oldun mu?

Stephanie McMahon: Sakatlanıp mücadele dışı kalmadım. Fakat konuyu farklı bir hikâyeye bağlamaya çalışma.

John Cena: Tamam bir yere kadardı. Artık göğsüne bakmayı kesiyorum. Benim anlamadığım nokta ise peki bu iş için en iyisi olan ne? İş için. Bana göre sadece düz bir iş. Fakat sen Daniel Bryan'ı sevmiyorsun çünkü kişisel duygularının yolunda gitmesine izin vermiyorsun. Sen bu şirketin mirası olan WWE Şampiyonası'nda utanç duyduğun bir karara sebebiyet verdin, WWE Evreninin vaktini öldürmeye çalıştın - Ve daha da kötüsü, kendini utanılacak duruma düşürdün. Şimdi bir şampiyon olmuş olarak sizinle konuşmak istemiyorum. Öz geçmişimi ortaya sererek, 12 yıllık kariyerimin hatırına patronumla konuşmak, işini değerlendirmek istiyorum - Kariyerini ortaya koyarak sana 10 üzerinden iki elimi havaya kaldırarak parmaklarımla puan vermeye kalksam sıfır verirdim. O sıfırda berbat olduğun anlamına geliyor. [You Sucks! You Suck! You Sucks! Buradaki insanları dinle, onlarda sana sıfır veriyor.

Stephanie McMahon: Pekâlâ, açıkçası bana verdiğiniz notlar umurumda değil. Fakat umurumda olan bu gece birine fırsat yaratacak olmam. Diyeceklerim Daniel Bryan ile ilgili değil, ona bir fırsat vermeyeceğim. John, madem ben iyi bir lider değilim, söyleyeceklerim şuan seninle ilgili - Bahsetmiş olduğum fırsatı bu gece sana vereceğim. Şuan da senin biraz olsun tükenmiş hissettiğini biliyorum. Dün geceki küçük Last Man Standing maçından ötürü - Fakat sana kendini kanıtlaman için bir şans vereceğim. Bu gece "The Demon" Kane ile karşılaşacaksın. Yani, Daniel Bryan'ın Money in the Bank'de karşılaşacağı rakip ile tabi iyileşebilirse o da. Daniel Bryan'ın karşılaşacağı rakip ile teke-tek karşılaşmanın ne kadar zor olduğunu bilmeni istiyorum. Ve bu maç hemen şimdi start verecek. Gün intikam günüdür k*ltak! John, bu kelimeye sonradan alışıyorsun ben de öyle baka kalmıştım. [Brie'nin, Stephanie'ye Payback'de k*ltak! demesi üzerine...

Kane vs. John Cena - Singles Match.

Stephanie oradan ayrılıyor. Bu arada John Cena ringde ve Kane geliyor. Her yer kırmızı. Cena biraz korkmuş gibi. Kane ringe giriyor ve pyroları patlatıyor. Reklamlar.

Reklamlardan sonra Kane'den bir yumruk. Cena dizlerinin üstünde ve Kane kaldırıyor. Bir yumruk Kane'den. Kane kafasından tutup kaldırdı ama Cena'dan bir tekme, bir yumruk, iplerden sekiyor ama Kane big boot ile karşılık veriyor. 1 2 olmadı. Kane stomplar vuruyor Cena'ya. Bir tekme suratına ve bir tane daha. Stomplara devam ediyor Kane. Kane köşeye alıp bir yumruk atıyor ve Cena yerde. Kane stomplara devam ediyor. Kane kaldırıyor ama Cena itiyor ve dropkick! Cena üstüne gidiyor ama Kane tutuyor ve sidewalk slam! 1 2 olmadı. Cena acı içinde yerde. Let's Go Cena, Cena Sucks sesleri geliyor. Kane iplerden sekiyor ve Cena'nın kafasına bir tekme. Cena ayağa kalkıyor, Kane'den bir yumruk. Cena karşılık veriyor. Karşılıklı yumruklar gelirken Cena üstün çıkıyor ama Kane boğazından tutuyor chokeslam için ama Cena arkasına düşüyor. Yumruktan sıyrılıyor ve running leaping shoulder blocklar yapıyor. Yumruktan sıyrılıyor ve Protobomb! Elini kaldırıyor Cena. You Can't See Me tauntunu yapıyor, iplerden sekiyor ve Five Knuckle Shuffle! Cena bekliyor. Kane ayakta. Cena AA için sırtlamayı deniyor ama Cena kaldıramıyor, Kane'den bir tokat. Cena köşede ve Kane darbeler vuruyor. Hakem ayırıyor. Kane gidip yumruklar atıyor ve tekmeler vuruyor. Hakem sayıyor ve 5 oluyor!

Kazanan by DQ: John Cena.

Kane DQ oluyor! Kane hakeme yöneliyor ama hakem ringden çıkıyor. Justin Roberts Cena'nın DQ ile kazandığını söylüyor. Cena aprondan dışarıya sarkıyor. Kane dışarıya çıkıp Cena'yı çekiyor ve onu kaldırıyor, merdivenlere atıyor! Cena yerde! Kane merdivenleri ayarlıylor. Bir merdiveni tutup atıyor. Kane merdivene çıkıp Cena'yı tutuyor Tombstone Piledriver için ama Cena arkasına düşüp onu itiyor! Kane yerde! Cena merdiveni alıyor, Kane kalkınca ona atıyor! Kane yerde! Hakemler geliyor o sırada! Cena'yı oradan yolluyorlar. Kane yerde. My Time is Now çalıyor. Kane hâlâ yerde.

3MB (Drew McIntyre & Heath Slater) (w/Hornswoggle & Jinder Mahal) vs. Los Matadores (Diego & Fernando) (w/El Torito) - Tag Team Match.

Önce Los Matadores ardından ise 3MB grubu geliyor. Drew ve Diego maça başlıyor. Drew üstüne gidiyor ama Diego sıyrıldı ve knife edge chop. Drew köşeye aldı, yumruk deniyor ama Diego sıyrılıp knife edge chop yapıyor. Bu bir kaç kez oluyor. Diego taunt yapıyor ama Drew'dan clothesline ve Diego yerde. Drew göğsüne darbeler vurup tag veriyor. Slater geliyor ama sweep kick ile düşürüyor Diego. Bir yumruk atıyor ardından bir tane daha. İplere atacakken Slater atıyor ve bir high kick! Slater taunt yapıyor. Diego yerde. Horny apronda taunt yaparken Torito onun peruğunu çıkarıyor ve Horny kel! Dün gece mask vs. hair maçını kaybedip tıraş olmuştu kendisi! Torito gülüyor. Horny öfkeleniyor. Oradan kaçıyor. Slater Horny'e bakarken arkadan geliyor Diego ve roll up pozisyonuna alıyor Heath Slater'ı hakem 3'e kadar sayıyor ve maç bitiyor.

Kazanan: Los Matadores (Diego & Fernando).

Matadores oradan hemen çıkıyor. 3MB çıldırıyor. Peruğu Torito takıyor ve dalga geçiyor onlarla. Olé diyorlar falan...

Nikki Bella vs. Alicia Fox & Aksana - Two On One Handicap Match.

Nikki önce gelen isim oluyor ardından ise Alicia ile Aksana geliyor. Lock up geliyor ve Nikki yere alıyor ama Aksana üstünden atıyor. Aksana yumruk deniyor ama Nikki sıyrılıyor ve STO! İplerden sekerken Alicia'dan sırtına bir tekme. Nikki Alicia'ya bakarken back elbow Aksana'dan. Aksana köşeye alıyor ve tag veriyor, alley oop bomb yapıyor Aksana. Fox taunt yapıp Nikki'ye gidiyor ama Nikki'den back elbow ve bir tane de Aksana'ya. Roll up deniyor Nikki, 1 2 ama Aksana tuşu bozuyor. Hakem onu dışarıya yolluyor. Fox kalkınca bir tekme atıyor, iplerden sekiyor ve Scissors Kick! 1 2 3!

Kazanan: Alicia Fox & Aksana.

İkili galibiyetlerini kutluyor. Maçtan sonra kaldırıyorlar Nikki'yi ve Fox tutup dışarıya atıyor! Fox içeride iplerden sekip handspring taklası atıyor. Alicia taunt yapıyor. Aksana dışarıda. Bir stomp vuruyor Nikki'ye. Alicia kaldırıyor ve bir tilt-a-whirl backbreaker. Hakemler oradan gidin diyor. İkili mutlu.

Adam Rose vs. Jack Swagger (w/Zeb Colter) - Singles Match.

İkili ringde. Lock up geliyor, Swagger köşeye alıyor ama hakem ayırıyor. Adam Rose sıyrılıp Swagger'ın arkasına bir şaplak atıyor! Swagger öfkeleniyor! Swagger üstüne gidiyor ve karnına bir tekme ardından bir yumruk atıyor. Kaldırıyor ama Rose arkasına düşüyor ve yine bir şaplak! Yumruktan sıyrılıyor, ducking, leapfrog, ducking ve back elbow! Köşede european uppercutlar yapıyor Rose ardından köşede üstüne çıkıyor ama Swagger tutup atıyor ve big boot! Colter YES diye bağırıyor. Rose yerde. Swagger kaldırıp kafasını köşeye vurduruyor ardından diğer köşeye. Rose yerde. Swagger geriliyor, ama birden tutup kaldırıyor, belly to belly slam! 1 2 ama olmadı. Swagger bir butterfly lock yapıyor. Rose seyircilerden destek alıyor. Rose kalkıyor ama Swagger'dan karnına bir diz darbesi. Rose köşede, Swagger üstüne gidiyor ama Rose çekiliyor ve köşeye çarpıyor. Yine koşuyor Swagger ama Rose'dan bir tekme. Rose yumruktan sıyrılıp yumruklar atıyor ardından bir tane daha! Swagger üstüne gidiyor ama inverted atomic drop. Rose iplerden sekiyor ve swinging neckbreaker. Swagger köşede oturuyor ve running senton Rose'dan! Ardından iplerden sekiyor ve Party Foul! 1 2 3!

Kazanan: Adam Rose.

Adam kazanıyor ve dışarıda parti ekibi ile kutluyor.

WWE Tag Team Champions The Usos vs. The Wyatt Family (Luke Harper & Erick Rowan) - Tag Team "Non Title" Match.

İki takımda ringde. Harper, Rowan'ın maskesini çıkarıyor. Rowan köşede. Bir Uso'nun karnında bandaj var, o başlıyor takımı için. Lock up geliyor. Jimmy Uso'ymuş bu arkadaş. Rowan köşeye alıp sakat bölgeye yumruklar atıyor. Hakem ayırıyor ama Jimmy darbeler vuruyor, iplerden sekiyor ama shoulder block ile yere seriyor Rowan. Kaldırıp yumruk atıyor ve köşeye alıp bir yumruk ardından headbutt. Harper tag alıyor. Bir darbe vuruyor ardından headbutt. Jimmy köşede. Bir yumruk atıyor ama Harper karşılık veriyor. Harper tutup iplere atıyor ama Jimmy darbelerden sıyrılıyor ve crossbody ardından wheel kick! Köşeye alıp tag veriyor. Jimmy tutarken corner forearm smash Jey'den. Jey üstüne çıkıp yumruklar atıyor ve bir tokat atıyor! İplere atacakken Harper atıyor ve big boot! Jey apronda. Rowan tag alıyor. Rowan stomp vuruyor ve karnına knee drop! Kaldırıyor ve iplerde boğuyor Rowan, karnına bir yumruk. Jey karşılık veriyor. Bir yumruk ile yere seriyor Rowan. Bir chinlock yapıyor. Jey acı içinde. Yavaştan kalkıyor Jey. Dirsek darbeleri vuruyor ardından tutup kaldırıyor ama crossbody'e çeviriyor Rowan. 1 2 olmadı. Rowan çekiyor köşesine doğru, Harper tag alıyor. Rowan tutarken Harper'dan double backhand chop. Jey yumruklar atıyor ama Harper yumruklar vuruyor. Rowan tag alıyor ve elbow drop. Rowan kaldırıyor ve bir body slam! Rowan iplerden sekiyor ve elbow drop deniyor ama Jey çekiliyor. İkisi de yerde. Jey köşede kalkıyor ve bir corner splash Rowan'dan! Rowan tutup back suplex deniyor ama Jey arkasına düşüyor, bacaklarının arasından geçiyor ve Jey tag alıyor! İplerden sekip bir darbe ardından sırtına. Bir spinning back kick ve sunset flip deniyor ama Rowan engelliyor, leg drop deniyor ama çekiliyor Jey, iplerden sekiyor ve low dropkick! 1 2 olmadı. Jey kaldırıyor ardından iplerden sekti, Rowan kaldırmayı deniyor ama arkasına düşüyor Jey ve dropkick! Rowan dışarıda! Harper giriyor ama sıyrılıyor Jey, Jimmy de giriyor ve double spinning back kick! İkili yumruk atıyor ve Harper da dışarıda. Uso kardeşler coşuyor. Reklamlar...

Reklamlardan sonra, Jey dışarıda. Harper tag alıyor. Harper çıkıyor ve aprona itiyor ardından clothesline! Harper kaldırıp içeriye atıyor ve kendisi de giriyor. Elbow droplar yapıyor Harper. 1 2 olmadı. Harper tutuyor, kaldırıp köşeye atıyor ardından bir yumruk. Jey yerde. Harper tag veriyor. Rowan içeriye giriyor. Stomplar vuruyor Rowan. Rowan kaldırıyor ve headbutt ardından vuruyor ve Jimmy dışarıda. Jey darbeler vuruyor içeride ama knee lift ile yere alıyor Rowan. Rowan'dan knee drop karnına ardından sırtına diz darbesi. Kaldırıp köşeye atıyor ardından tutuyor ve bir yumruk göğsüne. Rowan kaldırıyor ve köşeye alıyor. Göğsüne yumruk darbeleri vuruyor ardından tree of woe'ya alıyor. Bir tekme karnına. Rowan geriliyor ve bir running headbutt deniyor ama Uso çekilince omzunu köşeye vuruyor! Jey köşede, moonsault mu yapacak? Rowan kalkınca bir corkscrew body splash! Moonsault gelmedi. Jimmy tag istiyor dışarıda. Jey sürünüyor. Jimmy ve Harper tag aldı. Jimmy köşeye çıkıyor ve bir flying superman punch! Kalkınca bir back kick ardından iplere atacakken Harper atıyor ama bir jumping clothesline Jimmy'den. Bir clothesline ve back kick ardından bir yumruk! Bir tekme atıyor, Harper tutuyor ama bir high kick Jimmy'den! Harper köşede. Bir reverse corner splash ardından çekip tuş deniyor ama Rowan tuşu bozuyor. Jey'e bir knee lift ve onu dışarıya atıyor. Jimmy Rowan'ı tutup dışarıya atıyor. Arkadan gelen Harper roll up deniyor ama Jimmy engelliyor, ancak bir big boot Harper'dan! 1 2 olmadı. Harper tutuyor, köşeye alıyor, üstüne gidiyor ama Jimmy'den bir tekme, turnbuckle'a çıkıyor, Harper üstüne gelince atlayıp öbür köşeye çıkıyor, turnbuckle'a çıkıyor ve missile dropkick ardından samoan drop! Köşeye çıkıyor Jimmy, Rowan aprona geliyor ama ona bir tekme! Jimmy köşeye çıkıyor ve Rowan'a flying crossbody! Jimmy dışarıda, Harper iplerden sekiyor ve suicide dive! Suicide dive! Jey içeride, o da iplerden sekiyor ve over the top rope crossbody! İçeriye atıyor Jey. Jimmy köşeye çıkıyor. Harper yerde yatıyor, Superfly Splash deniyor ama dizlerini kaldırıyor Harper! Jey acı içinde yerde. Harper köşede ve bekliyor! Jey karşı köşede. Üstüne gidecekken bir wheel kick Jey'den! 1 2 olmadı! Jey clothesline ile dışarıya atarken Rowan tag alıyor. Jimmy o sırada içeriye giriyor. Jimmy'i dışarıya atıyor Rowan, Jey'den bir roll up ama Rowan kurtuluyor. Jey superkick deniyor ama Rowan tutup karşı köşeye atıyor ardından tutuyor ve High-Collar Slam!1 2 3!

Kazananlar: The Wyatt Family (Erick Rowan & Luke Harper).

Maçtan kesitler görüyoruz. Güzel bir maç oldu. Şampiyonları yeniyor ikili.

Alberto Del Rio vs. Dolph Ziggler - Money in the Bank Qualifying Match.

Alberto ringde. Ringe Ziggler geliyor. Zil çalıyor ve maç başlıyor.

Lock up geliyor ve ADR'den side headlock. ADR köşeye alıyor ve bir tekme ardından kafasına yumruklar atıyor. Let's Go Ziggler sesleri geliyor. ADR üstüne gidiyor, Ziggler roll up deniyor ama olmuyor. Bir tekme ardından yumruklar atıyor. Bir swinging neckbreaker! 1 2 olmadı. Ziggler kaldırıyor ve elbow droplar vuruyor. Çok seri yapıyor! 10.'su zıplayarak oluyor ancak tuş gelmiyor. ADR önce kalkıyor. Bir tekme atıyor ve double knee armbreaker. Ziggler köşede ve jumping high kick ADR'den! 1 2 olmadı. Yumruklar atıyor ADR ardından tuş deniyor ama başarı yok. ADR kolundan tutuyor ve bir armlock. Ziggler acı içinde. Ziggler kalkıyor ama mat slam ile yere alıyor ADR. ADR Ziggler'i iplerde boğuyor ve üçte bırakıyor. Ziggler yerde. ADR kaldırıyor ve bir back suplex lift side slam. ADR'den yine armbar geliyor. Ziggler kalkıp kurtuluyor ve dropkick! İkisi de yerde! Let's Go Ziggler sesleri geliyor. İkisi de yerde. Kalkıyorlar, Ziggler yumruktan sıyrılıyor ve üstüne atlayıp yumruklar atıyor. ADR köşede ve corner splash. Bir swinging neckbreaker yapacakken ADR engelleyip yumruklar atıyor, back suplex deniyor ama Ziggler arkasına düşüyor. Bir tekme ve Fameasser! 1 2 olmadı! Ziggler kaldırıyor ama ADR itiyor iplere, dönüşte tilt a whirl backbreaker! 1 2 olmadı. ADR taunt yapıyor. Bir tekme atıyor. Bir yumruk atıyor yerdeki rakibine. ADR köşeye çıkıyor yavaştan. Ziggler o sırada geliyor ve top rope sitout facebuster! 1 2 ama ADR kurtuldu! Ziggler inanamıyor! İkisi de yerde. Ziggler destek alıyor. Ziggler bekliyor, ADR kalkınca Zig Zag deniyor ama ADR iplere tutunuyor. Ziggler üstüne yine geliyor ama freefall drop! Ziggler dizlerinin üstünde, ADR köşede ve bir side kick deniyor ama Ziggler eğiliyor, Jumping DDT deniyor ama ADR engelliyor ve cross armbreaker! Ziggler acı içinde ve pes ediyor!

Kazanan & MITB'de Kemer Maçında Yer Almaya Hak Kazanan: Alberto Del Rio.

Goldust & Sin Cara vs. RybAxel (Ryback & Curtis Axel) - Tag Team Match.

Sin Cara bu gece Goldust'ın takım arkadaşı oluyor. Payback'te Cody, abisine daha iyi bir takım arkadaşına ihtiyacı olduğunu söylemişti. Cody arka alanda TV'den izliyor maçı. Goldust ve Axel başlıyor. Goldberg sesleri geliyor. Axel'dan side headlock, Goldust iplere atıyor ama Axel shoulder block ile yere alıyor. Axel iplerden sekiyor ama bir ducking, leapfrog ve inverted atomic drop! Axel köşede, bir arm drag Goldust'tan. Bir tekme atıyor Axel ardından Ryback tag alıyor. Yumruk deniyor ama Goldust sıyrılıyor ve bir tekme. Cara tag alıp köşeye çıkıyor ve missile dropkick! 1 2 olmadı. Cara'dan bir tekme ve knife edge chop. Goldust tag alıyor, iplere atıyor Cara ve low dropkick, Ryback yerde ve elbow drop Goldust'tan. Ryback darbeler vuruyor ardından köşeye alıp corner shoulder blocklar yapıyor ve bir knife edge chop. Goldust yumruklar atıp iplere yolluyor, yumruk deniyor ama Ryback sıyrılıyor ve bir shoulder block. Goldust dışarıda. Axel tag alıyor, Ryback içeriye atıyor ama tuş yok. Axel köşeye alıyor ve bir yumruk. Ryback tag alıyor, Axel ve Ryback'ten corner clothesline'lar. Axel tag alıyor ve double suplex! 1 2 olmadı. Axel chinlock yapıyor. Goldust yavaştan kalkıyor. Yumruklar atıyor ardından iplerden sekiyor ama Axel'dan dropkick! Axel öfkeli. Axel'dan bir stomp geliyor ardından kaldırıyor ama Goldust'tan bir tokat. Axel'dan knee lift ve sırtına darbeler. Axel turnbuckle'a çıkıp tag veriyor, pointed elbow drop Axel'dan. Ryback köşeye çıkıyor ve elbow drop deniyor ama Goldust elini kaldırıyor. Ryback acı içinde. Cara tag istiyor. Cara tagi alıyor, Axel da öyle. Bir springboard crossbody ardından clothesline, springboard crossbody! Bir low kick ve bir tane daha. Axel yerde. Cara iplere atacakken Axel atıyor ama Cara'dan springboard back elbow! 1 2 ama Ryback kurtarıyor maçı. Goldust geliyor, Ryback onu köşeye atıyor, Ryback üstüne gidiyor ama Goldust çekilince omzunu köşeye vuruyor ve dışarıya düşüyor. Axel tutup Goldust'ı atıyor. Axel köşede, Cara gidiyor üstüne ama üstünden aprona yolluyor Axel. Cara apronda, Axel gidiyor ama bir enzuigiri! Cara köşede ve flipping senton deniyor ama Axel çekiliyor! Axel kaldırıyor ve Axehole! 1 2 3!

Kazanan: RybAxel (Ryback & Curtis Axel).

Goldust'ın takımı yine kaybediyor. Rybaxel galibiyetini kutluyor. Reklamlar...

Reklamlardan sonra, Lana geliyor ve girişte konuşmaya başlıyor.

Lana: Amerika, dünyanın kahramanlarını bir görüntü veya bir proje için sever. Eğer zırhı parlak bir şövalye iseniz Amerika yöneticileri sizin peşinizi bırakmaz. Amerika halkı, siz gerçek kahramanları tanımayı inkâr ediyorsunuz. Edward Snowden gibi gerçek bir kahramana sahipsiniz. Sayın Snowden Amerika'da ifade özgürlüğünün ilk değişikliğini pratik bir şekilde yaparak sizi özgürlüğünüze kavuşturmuştur. Fakat siz değerini bilmemiştiniz sayın Snowden'ın. Ama Rusya'da öyle mi, Rusya'da kendi kahramanlarımıza onur duyar, değer veririz. Rusya süper güçte bir devlettir ve bunun olmasında büyük liderimiz, büyük başkanımız Vladimir Putin'in parmağı vardır ve Rusya onun tarafından güzelce yönetilmektedir. Ve bizim gerçek kahramanlarımızın onayını bizzat Vladimir Putin yapar. O üstün bir devletin kahramını olarak sizin fakirleşen halkınızı yönetmek için Amerika'da bizzat bir kahraman olarak görevlendirildi ve o isim Bulgaristan'dan gelen vahşi, süper sporcu Rusev'in ta kendisi!

Rusev, Rus bayrağı sallayarak ringe geliyor Lana ile... Ringde özel bir merasim için zemin hazırlanılmış mikrofonlar, kırmızı halı ve şeref kürsüsü... Rusev şeref kürsüsünün en tepesine çıkıyor ve hazır ol pozisyonunda bekliyor. Yanında ise iki tane Rus özel koruma. Lana ringde konuşmaya devam ediyor.

Lana: Rusev, kendini bize biraz tanıt. Sen bizim ana vatanımız Rusya'ya Rus Devletine kahramanca hizmet etmeye yemin ettin ve bu adamın hizmetlerinden ötürü Rusya Federasyonunun ona sunduğu özel hediye ve ödül törenine siz zavallı Amerikan halkı tanık ediyorsunuz...

Rusev'in yanındaki özel Rus korumalar Rusev'den Rusça bahsederler ve ona altından bir yıldız madalya takarlar. Daha sonra Rusev, Rusça konuşmaya başlar ve Rusya Federasyonuna başta Vladimir Putin olmak üzere herkese teşekkür eder, onların yüzlerini kara çıkartmayacağını söyler. Rusev artık Rusya Federasyonunun kahramanlarından birisi ilan edildi. Ardından Rusya Devlet Marşı çalmaya başlar. Konfetiler eşliğinde segment son bulur. Reklamlara gidiyoruz, reklamlardan sonra gecenin main event'i start verecek.

Reklamlardan sonra, The Shield üyelerinin müziği duyuluyor. The Shield üyeleri her zamanki gibi seyircilerin arasından ringe geliyor. Gecenin başlarında Roman Reigns Vs. Randy Orton maçının reklamı yapılmış idi. Fakat maç başlamadan önce The Shield üyeleri ringde bir konuşma gerçekleştirecek dinliyoruz...

Dean Ambrose: Nasıl görünüyoruz? Muhteşem görünüyoruz. Dayak yedik ve yara bere içinde kaldık. Emin olabilirsiniz. Fakat en tepede kalmasını da bildik. Bugüne kadar ki en büyük savaşımıza çıktık. Evolution üyeleri ile No Holds Barred Elimination maç türünde karşılaştık. Kesin olarak söylediklerimizin, size vaat edilen her şeyi yaptık. Ortalığı süpürerek temizledik - Bir tek elenme yaşamadan Evolution'ın üç üyesini de ortadan kaldırmasını bildik. Şimdi, şunu herkes anlasın ki artık hakimiyet bizde!

Seth Rollins: Uyum sağlamak ya da yok olmak. Doğru bir anlaşma mı yapıldı? Dün gece Payback'de, The Shield uyum sağladı, Evolution ise yok oldu. Ve gecenin erken saatlerinde bütün dünya onların bölünmesine tanık oldu. Ve Evolution'ın asıl yok olma sebebi ise, onlar WWE tarihinin en büyük 3 superstar'ı olsa bile, dün gece The Shield'a karşı gerçek takım olamadıklarını gösterdiler. Sonuç olarak, o üçü birbirleri ile tekrar yabancılaştı. Kim bu ringin doğru tarafında olduğu ortaya çıktı.

Roman Reigns: Onlar kardeş değiller. Bu ringin anlamı kardeşliktir. Biz bu ringde birer kardeşiz. Beş parmağını işaret eder.. Bu Evolution ise, Yumruğunu işaret eder.. Bu da The Shield'dır. Bu yüzden Randy Orton, hemen kıçını buraya getir ve bana ait bu mükemmel sembol ile senin çeneni kırayım!

Roman Reigns mikrofonu yere fırlatıyor ve Evolution üyelerinin şarkısı duyuluyor. Triple H ve Randy Orton girişte gözüküyor. Triple H'in elinde üstelik balyoz var! Seth Rollins'de, ringden aşağıya iniyor ve iki tane sandalye kapıp spiker masasının oradan ve ringe giriyor. Seth Rollins, bir sandalyeyi yere bırakıyor, diğerini elinde tutuyor. Triple H konuşmaya başlıyor...

Triple H: Bu durumda bile sizi henüz anlamış değilim. En iyi uyumu sağlamak için ne yapmam gerekiyor? Dün gece A planı devrede idi. Bu gece, B planı devrede olacak. Bir B planı her zaman vardır.

Dean Ambrose ve Roman Reigns ikilisi bir adım öne gidiyor. Seth Rollins ise bir adım geri gidiyor ve Roman Reigns'in arkasından saldırarak ona sandalye vuruyor!!! Bu duruma şaşkınlık içerisinde baka kalan Dean Ambrose'un da karnına bir sandalye darbesi ve ardından da sırtına bir sandalye darbesi ile vuruyor Seth Rollins ve Dean Ambrose'u yere düşürüyor. Dean ve Roman ikilisi şimdi yerdeler. Dean Ambrose'a defalarca sandalye darbesi ile vuran Seth Rollins soluk soluğa kalıyor ve You Sold Out! (Sattın, Satıcı vb.) tezahüratlarını dinliyor. Hemen ardından da sandalye üzerine Dean Ambrose'a Curb Stomp yapıp ringden aşağıya iniyor ve sandalyeyi Randy Orton'a teslim ediyor. Randy Orton'da sandalyeyi alıyor ve ringe girerek Roman Reigns'e defalarca sandalye darbesi ile vuruyor ve üstünü soyarak ayağa kaldırıyor birde sandalye üzerinde RKO yapıyor!!! Böylelikle Seth Rollins'in satışından sonra ve olan bu olaylardan sonra maçta hiç yapılmadan bitmiş oluyor...

Yerde yatan Dean ve Roman ikilisinin tepesinde dikilen HHH, Randy ve Seth omuz omuza duruyorlar. Triple H, balyozunu Roman Reigns'in karnına koyuyor ve bu hafta Monday Night Raw şovunun 1097. bölümü bu görüntüler ile Seth'in şova damga vuran satışı ile son buluyor...

02 Haziran, 2014 - WWE Monday Night Raw Şovunu İzlemek İçin Tıkla:

Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2014, 09:48   #2
Who You Talkin' To Man
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Gaziosmanpaşa
Konular: 108
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 25445
Rep Derecesi: The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Hellraiser The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

İsmail abi gene hünerlerini segilemişsin Maşallah.. Ellerine sağlık gerçekten güzel bir inceleme olmuş şovu tekrar etmiş olduğum sayende..
[MENTION=3379]CM Jericho[/MENTION] sana çok sağlam rakip çıktı dikkatli ol kardeşim benim
imza

If you only knew the power of the dark side.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Twitter
Facebook
Instagram
Eski Nick: Christmas007
The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2014, 10:19   #3
The Devil beating Jesus

Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Christmas007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İsmail abi gene hünerlerini segilemişsin Maşallah.. Ellerine sağlık gerçekten güzel bir inceleme olmuş şovu tekrar etmiş olduğum sayende..
[MENTION=3379]CM Jericho[/MENTION] sana çok sağlam rakip çıktı dikkatli ol kardeşim benim
Teşekkürler kardeşim.
Alt 03-07-2014, 10:22   #4
Banned
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1843
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 66878
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CM Jericho CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 66878

Alıntı Christmas007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben bütün rakiplerimi tek tek alt ettim, hiç sorun değil.

Güzel olmuş İsmail inceleme.
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2014, 10:36   #5
Kayıtlı Kullanıcı
Nazlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 133
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 687
Rep Derecesi: Nazlı NXT şampiyonu oldun. Nazlı NXT şampiyonu oldun. Nazlı NXT şampiyonu oldun. Nazlı NXT şampiyonu oldun. Nazlı NXT şampiyonu oldun. Nazlı NXT şampiyonu oldun.
Nazlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nazlı Nazlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 687

Seth'in satışı ve Dean'in surat ifadesi unutulmaz. Ellerine sağlık, güzel inceleme olmuş.
Nazlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2014, 10:38   #6
The Devil beating Jesus

Alıntı Nazlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Seth'in satışı ve Dean'in surat ifadesi unutulmaz. Ellerine sağlık, güzel inceleme olmuş.
Teşekkürler Nazlıcım.

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Güzel olmuş İsmail inceleme.
Hahaha! Bu arada teşekkürler Enginciğim.
Alt 03-07-2014, 11:06   #7
Who You Talkin' To Man

Nereden: İstanbul/Gaziosmanpaşa
Konular: 108
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Derecesi: The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Hellraiser The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İsmail reizi eskiden tanırım dikkat et onu alt etmen zor yani söyliyeyim..
imza

If you only knew the power of the dark side.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Twitter
Facebook
Instagram
Eski Nick: Christmas007
The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2014, 11:09   #8
Asi Ruh
Damon Striker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 5926
Rep Puanı: 14038
Rep Derecesi: Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Damon Striker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Damon Striker Damon Striker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14038

Eline sağlık gayet keyifli bir inceleme olmuş.
Damon Striker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2014, 11:12   #9
Shado(w) of Deathstroke
Mr.Sawyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Pendik
Konular: 292
Rep Puanı: 1939
Rep Derecesi: Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.
Mr.Sawyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Sawyer Mr.Sawyer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1939

Bravo İsmail,güzel inceleme.Eline sağlık.
imza

I'M GONNA MAKE HIM AN
OFFER HE CAN'T REFUSE

[CENTER]RPG:
Mr.Sawyer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2014, 11:13   #10
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sivas-Merkez
Konular: 444
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 63550
Rep Derecesi: The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Game's Crippler The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63550

There is always a Plan B.O anı asla unutmayacağım.
[MENTION=3379]CM Jericho[/MENTION] ve bana yeni bir rakip çıktı galiba.
imza

Eski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper

Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil