GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Anketimiz: GuresTurkiye Aplikasyon Uygulamasını Kullanacak Mısınız?
Kullanacağım 321 69,78%
Kullanmayacağım (Nedenini mutlaka belirtiniz) 80 17,39%
Akıllı telefon (iOS, Android, Windows Phone sistemli) bir telefonum yok. 59 12,83%
Katılımcı sayısı: 460. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 27-07-2013, 11:15   #51
The Flash
Best - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 70
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 166
Rep Derecesi: Best NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Best NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

iPad'ime indirdim ve screenshot'ları sizle paylaşıyorum.
imza

Best isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-07-2013, 15:36   #52
◢◤
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 3308
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 107515
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim bildiğim tapatalk paralıydı ama yinede indirir kullanırım zaten foruma yüzde seksen tabletten giriyorum.
Tapatalk'ın ücretli sürümleride bulunmakta. Ancak bizim verdiğimiz, kullanacağınız uygulama Android, iOS mazağalarında kesinlikle ücretsizdir.

Alıntı Best Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iPad'ime indirdim ve screenshot'ları sizle paylaşıyorum.
Çok teşekkürler, konuya ekliyorum.
imza

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsor
Alt 27-07-2013, 15:57   #53
Kayıtlı Kullanıcı
the wow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 251
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 978
Rep Derecesi: the wow Ana kadroya çağırıldın.the wow Ana kadroya çağırıldın.the wow Ana kadroya çağırıldın.the wow Ana kadroya çağırıldın.the wow Ana kadroya çağırıldın.the wow Ana kadroya çağırıldın.the wow Ana kadroya çağırıldın.the wow Ana kadroya çağırıldın.

Windows Phone'da ücretli mi?
the wow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-07-2013, 16:00   #54
P. Service Announcement
TD Styles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 230
Rep Puanı: 2319
Rep Derecesi: TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.

Alıntı the wow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Windows Phone'da ücretli mi?
Maalesef
TD Styles isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-07-2013, 16:01   #55
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1833
Rep Puanı: 52574
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bizde mesaj kutusunun vs resimlerini atalımIPadden çektim.

Alıntı Ekranı:

Girilen Forumlar Sayfası:

Posta Kutusu:

imza

old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2013, 12:39   #56
◢◤

Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Aplikasyon SS'leri ile beraber konu güncellendi arkadaşlar.
imza

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Alt 01-08-2013, 13:08   #57
Let's Go Wyatt !!!
PsycoKiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli/İzmit
Konular: 73
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 542
Rep Derecesi: PsycoKiller NXT şampiyonu oldun.PsycoKiller NXT şampiyonu oldun.PsycoKiller NXT şampiyonu oldun.PsycoKiller NXT şampiyonu oldun.PsycoKiller NXT şampiyonu oldun.PsycoKiller NXT şampiyonu oldun.

Ben indirdim ama konulara yorum yazamıyorum.
imza

PsycoKiller isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2013, 16:15   #58
◢◤

Alıntı PsycoKiller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sistem üzerinden giriş yaptınız mı?
imza

Alt 01-08-2013, 16:18   #59
Kayıtlı Kullanıcı
It Factor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 19
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 70
Rep Derecesi: It Factor Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.

Akıllı telefonum olmadığı için kullanamıyorum maalesef.
imza
It Factor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2013, 20:10   #60
P. Service Announcement
TD Styles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 230
Rep Puanı: 2319
Rep Derecesi: TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.TD Styles IC kemerini kazandın.

Alıntı PsycoKiller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Foruma giriş yaptığınızdan emin olun. Menü tuşuyla ''Yanıtlaya'' basın.
TD Styles isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil