GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-01-2021, 20:36   #1
Nico HÜÜÜLKENBERĞG
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 141
Favori Güreşçisi: Big Show
RPG Karakteri: Mark Henry
Rep Puanı: 114967
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 114967

Standart Nesi Yanlış #1 | Main Event

Bildiğiniz üzere WWE, her salı Main Event şovunu önümüze koyuyor. Bu şovda sadece 2 maç koyuluyor. Bugün bunun nesinin yanlış olup nasıl daha iyi kullanılabileceğini yazacağım. Hadi başlayalım.

#1 : Hikaye

Çoğumuz PW’de hikayenin önemli olduğunu biliriz. Güzel işlenmiş bir hikayeye, kimse hayır demez. Asıl konuya gelecek olursak, Main Event şovunda hikayeye yer verilmiyor. Sadece geçmiş şovların ME özetleri veriliyor. Ben burada, Reigns vs Owens gibi büyük feudlara yer verilsin demiyorum. Burada yapılması gereken, ME’yi brandler arası bir köprü gibi kullanmak. NXT’deki birisi ile SD’deki jobberin bir feuda girip, işin sonunda NXT’deki kişinin SD’ye yükselişini ele alabilirler.

#2 : Maçlar

Madem hikaye konulmuyor, maçlar kaliteli olmalı. Burada maçın içindeki eğlenceyi kast etmiyorum. Şöyle örnek vereyim. Geçtiğimiz haftanın ME’lerinde 2 kez Reckoning vs Nikki Cross maçı yapıldı. 2 KEZ. Ondan sonra Angel Garza vs Akira Tozawa maçı oldu bumaçtan sonra. Reigns koy demiyorum ben sana ama şurada bizim Big E’ye, Kofi’ye, Sami’ye, kısaca 2. kemere oynayan adamlara ihtiyacımız var.

#3 : Brandler

He, madem maçlarda da düşük seviyeli elemanlar geliyor, bari farklı brandler vs atsın. Bu olayı sadece SS’te görmektense haftalık, pek önemi olmayan şovlarda görmeyi tercih ederim.

Kısa bir yazı olsa da, okuyan herkese teşekkür ediyorum.
imza

Machine Gun Big Show

RPG

Karakter : Mark Henry
Debut : 14.12.2020/GWA 200
Debut Maçı : 18 Aralık Pusula, Mark Henry vs Kane
Galibiyetler : 1/4

Forum Başarıları
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
Who's That Body Challenge Yarışması 4.

1x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Spor Yarışması Sunucusu
Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2021, 13:50   #2
Kayıtlı Kullanıcı
KDK0WIWL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri: Drew McIntyre
Rep Puanı: 11259
Rep Derecesi: KDK0WIWL WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KDK0WIWL WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KDK0WIWL WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KDK0WIWL WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KDK0WIWL WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KDK0WIWL WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KDK0WIWL WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KDK0WIWL WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KDK0WIWL WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KDK0WIWL WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KDK0WIWL WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
KDK0WIWL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KDK0WIWL KDK0WIWL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11259

Net olarak bir kadrosu yok zaten atıyorum Lars Sullivan vs Jobber mı yapacaksın burada yap. 3. Maddeye bayıldım, kesinlikle yapılmalı.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu The Insane Icon tarafından (16-01-2021 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.
KDK0WIWL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2021, 14:56   #3
The Şeytan Efe
efe1231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 86
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
RPG Karakteri: Issiah "Swerwe" Scott
Rep Puanı: 186880
Rep Derecesi: efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
efe1231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
efe1231 efe1231 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 186880

Gereksiz bir Brand, Brand bile diyemeyiz... Kapanmalı.
imza
Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, bende arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum. -Ardahan Uzkanbaş.
efe1231 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2021, 00:19   #4
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 806
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1694922
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1694922

Eline sağlık. Bana göre Main Event, değeri bilinmeyen bir şov. Yani bence, bu Profesyonel Güreş'te birine körü körüne bağlanıp fanı olmayan, zevk için izleyen ve isim gözetmeyen isimler için kısa ve öz bir şov. Yine de kalitesi ve büyüklüğü tartışılır. Ama tek bir pencereden bakmamak lazım. Ufak ufak, daha üst düzeyler, lower mid carderlardan bir tık daha üst düzeyde isimler yer almaya başladı. Umarım böyle devam eder. Zira, WWE Superstars şovunda arada bir orta-üst kalibreli kişiler sürpriz bir şekilde bulunabiliyordu. Tekrar eline sağlık.
imza

L I K E A L A D Y

RPG
Chris Jericho
0/0

İnsanlar beni anlamıyor çünkü ben bu kulaklara göre ağız değilim.
The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil