GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 04-04-2018, 15:53   #1
Kayıtsız Üye
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 460
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 2979
Rep Derecesi: The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.
Standart Sivilce Hapı Kullanan Var mı?

Acnegen - Acnetrent - Zoretanin - Roucutane tarzı ilaçlardan geçmişte yada şu an kullanan var mı? Ben yeni başladım da merak ettim forumda kullanan var mı diye.
imza

The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2018, 16:06   #2
Chaingang
Falcon Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 103
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 6757
Rep Derecesi: Falcon Arrow Royal Rumble maçını kazandın.Falcon Arrow Royal Rumble maçını kazandın.Falcon Arrow Royal Rumble maçını kazandın.Falcon Arrow Royal Rumble maçını kazandın.Falcon Arrow Royal Rumble maçını kazandın.Falcon Arrow Royal Rumble maçını kazandın.Falcon Arrow Royal Rumble maçını kazandın.Falcon Arrow Royal Rumble maçını kazandın.Falcon Arrow Royal Rumble maçını kazandın.Falcon Arrow Royal Rumble maçını kazandın.Falcon Arrow Royal Rumble maçını kazandın.

Çok fazla yan etkileri var bunların mümkünse bırak şimdiden. İlacı kullandığın süre içinde sivilcelere etkili olur sadece. İlacı bırakırsan kuruyan yağ bezleri çalışmaya başlayacak ve tekrar sivilceler çıkacak. Kalıcı çözüm değil yani. Ben kullanmıyorum ama kullanan yakınım var.
Falcon Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2018, 16:07   #3
pirate princess
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 350
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 29712
Rep Derecesi: King Balor WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.King Balor WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.King Balor WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.King Balor WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.King Balor WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.King Balor WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.King Balor WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.King Balor WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.King Balor WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.King Balor WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.King Balor WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Azitro ve Azeltin gibi Azitromisin hapı içeren ilaçları kulladım daha önce. Çok da faydalı.
imza

Finn Balor
Ember Moon
Drew McIntyre
AJ Styles
Johnny Gargano
Velveteen Dream
Asuka
The Usos
Noam Dar
Karl Anderson & Luke Gallows
Becky Lynch

26. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
26. Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 1.'si
2018 Mutlu Yıllar Makale Etkinliği 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 2.'si
29. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
29. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
x1 Onur Kürsüsü
GüreşTürkiye 8. Yaş Şenlikleri Logo Yarışması 2.'si

Be A Booker | Current Pro Wrestling
Be A Booker | Explosive Pro Wrestling
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2018, 16:08   #4
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1391
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 65163
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

7 ay kullandım, 3 yıl önce. Ağız kuruluğu dışında yan etkisi yok. Şu an sivilce yok.
imza

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2018, 16:09   #5
Kayıtsız Üye
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 460
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 2979
Rep Derecesi: The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.

Alıntı Reckless Behaviour Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
7 ay kullandım, 3 yıl önce. Ağız kuruluğu dışında yan etkisi yok. Şu an sivilce yok.
Benim yüzüm baya kızardı ve soyuluyor ayrıca. Bu kadar ağır olması normal mi acaba bilmiyorum.
imza

The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2018, 16:11   #6
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1391
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 65163
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Moneymaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim yüzüm baya kızardı ve soyuluyor ayrıca. Bu kadar ağır olması normal mi acaba bilmiyorum.
Evet ilk başlarda normal bu ama sonra etkisi azalıyor. Bu ölü hücreleri ve ağır iltihapları atıyor ilk başta. Zaten sonra doktorun ilacın dozajını düşürecektir.
imza

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2018, 16:38   #7
think, do, do not regret
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 603
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
Rep Puanı: 3889
Rep Derecesi: The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.

Güncel Roaccutane kullanıcısıyım ikinci ayımdayım benim başlama nedenim öyle ergenlik döneminde ki yüz sivilceleri halk arasında ''mayın tarlası'' yüzünden olmadı çene bölgemde sivilcelenme vardı ve siyah nokta sorunum vardı benim sivilcelerim baş veren sivilcelerde değildi içe dönüktü bir nevi. Geçen ay dermatoloğa muayene olmak için gittiğimde bu ilacı yazdı bana, açıkçası başlarken çok tereddütteydim internette ki yan etkilerini okurken ama Allaha şükür 2. ayımdayım dudak kuruluğundan başka hiç birşey yok onu da nemlendiriciler yoluyla çözmeye çalışıyorum, çok su içiyorum ve yediğime içtiğime dikkat ediyorum bu önemli faktör tedavi aşamasında. 1. Ayımdan sonra enzim değerlerim çok iyi çıktı doktor bile şaşırdı açıkçası büyük ihtimal bu ay kesecek tedaviyi bende normali 6 ay falan. Etkisini soracak olursan yüzüm açıldı ay gibi parlıyorum siyah noktalarda yok denecek kadar az çene bölgemde de tedaviye başladığımdan beri sivilce çıkmıyor. Senin sivilce durumun nasılda bu ilaca başlayacak duruma geldin?
imza
thinking it would be cool at the time but regretting it later

Eski RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Theme
Venganza
Finisher
Fianza
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

Konu The Vuslat tarafından (04-04-2018 Saat 16:42 ) değiştirilmiştir.
The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2018, 16:40   #8
Hadi UĞUR'lu Olsun.
thefunkyhomosapien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Çanakkale
Konular: 245
Favori Güreşçisi: Shawn Michaels
Rep Puanı: 15642
Rep Derecesi: thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.

Krem kullanıyorum ben AcneMix diye, doktor yazdı.
imza

J DILLA CHANGED MY LIFE

KENDRICK LAMAR'IN ASKERLERİYİZ

https://www.youtube.com/watch?v=hZ-xN7ZHHBw

Günler süren saniyeler kalbimin ritimleri bozuk
Kötü haberlerin ben miyim nedeni
Küçük hesaplar peşinde bütün bildiklerim
S... hesaplar peşinde bütün bildiklerim
Sabahın karanlığında cebimden çıkan şu para
Yaklaş gözlerimde yaşam belirtisi ara
İllegal çarelerle gel yanıma
Terk edilmiş köpeklerden özgür değiliz dünyada
O zaman ver şişeyi
Dünyadan hızlı döndün gezegenler kusar seni
Elimde hiç olmayan nedenler var çekil geri
Bak film çekilir gibi bak pimim çekili benim
Kulak ver sen onların sesine
Karamsarlık zannettiğin lanet farkındalık neyse
Döndü ışıklarım kırmızıdan yeşile
Dinle sakın düşme dostum ışıkların peşine

https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/
thefunkyhomosapien isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2018, 16:52   #9
El Idolo!
alpereng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 54
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 1693
Rep Derecesi: alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.

Doktorumun yazmış olduğu Aknetrent'i kullanmıştım 4-5 sene önce. 4 ayda tamamen temizlenmiştim fakat dudak çatlamaları, kanamaları ve ağız kuruluğu çok zahmet çektirdi.
imza
The Architect, Seth Freakin' Rollins!

alpereng isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2018, 16:54   #10
Banned
PowerSlamX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 215
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 5187
Rep Derecesi: PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.

Hapı kullanmadım krem kullanmıştım hem de bu pack olarından ama pek kuvvetli olmadı. Derinin altında pusuya yatmış yüzlerce sivilce var, elleyince hissedebiliyorum. Bir kızartmaya, bir kendini tatminde atağa geçiyorlar. Çoğu yöntemi denemiş biri olarak söylüyorum su temizliği ile düzenli bir uyku sorunu kökünden çözer. Bu zamana kadar uykuyu atlamıştım ama büyük bir etken olduğunu düşünüyorum.
PowerSlamX isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil