GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-03-2020, 18:08   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1846
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 321487
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 321487

Standart RPG GWA - 25 Mart 2020 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
25.03.2020 - 20.05 - C
Golden 1 Center
Sacramento, California
133. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Birkaç Neden

- #BALORworldwide

- Roderick Strong'un Son Durumu

- Jorge & Joseph

- Ricochet vs. Luther Reigns

- Gerçekten Ev İçin Mi?

EXCLUSIVE

Arka alanda Rey Mysterio’yu görüyoruz. Otoparkın orada taco yiyip Awesome Amalgam’ını yudumluyor. Bir yandan kendi kendine bir şeyler mırıldanıyor.

Rey Mysterio: Ulan ben ne bahtsız adamım… Hiçbir takım arkadaşımdan hayır gelmedi. Oceans aldık Hardcore aldık bi’ Tag Team eksikti alimünyüüm. Neyse ba-

ANCAK KAFASINDA ÇOK SERT BİR ŞEKİLDE LEVYE PATLIYOR. Bu Hunico! Rey acı içinde yerde kıvranıp kanayan kafasını tutuyor. O bir yandan bağırırken Hunico da bir yandan levyeyi Rey’in boğazına doğru tutup bastırıyor.

Hunico: Joey’nin kemeri bıraktığı gün üstüme kapıyı kitleyen puştun sen olduğunu biliyorum. Şimdi tek bir kelime istiyorum, bunu senden Martini mi istedi?

Rey bir süre konuşmadan Hunico'ya bakıyor. Bunun üzerine Hunico levyeyi iyice bastırıyor. Rey çığlık atıyor.

Rey Mysterio: EVET O***** EVLADI EVET! BIRAK BENİ.

Hunico aldığı cevap sonrasında levyeyi Rey’in boğazından çekiyor. Ancak hemen ardından ayakkabısının burnuyla Rey’in yüzüne bir darbe atıyor! Rey kendinden geçerken Hunico öfkeli bir şekilde uzaklaşıyor.

Pyrolar patlıyor ve Atlas şovu dopdolu arenanın güzel reaksiyonu eşliğinde başlıyor.

Buğra Gür: Muhteşem bir One Night Stand gecesini geride bıraktık ve şimdi sizlerleyiz.

Tazz: Dopdolu bir One Night Stand sonrası Atlas şovu için hazırız.

Paul Ellering: Gelen insanların bandajları, iyileşmemiş yaraları. One Night Stand'in izi bu gece bizlerle olacak.

Catch Your Breath! Şirketin yeni yıldızı, GWA'nın şampiyonu. Çok büyük bir destek alıyor Finn Balor, kolu sargılı bir şekilde girişte gözüküyor. Dumanların arasında duruyor ve kemerini tek eliyle havaya kaldırıyor. Seyircilerin uzattığı ellere, sargıdaki elini göstererek gülümsüyor ve hızlı bir şekilde ringe geliyor. Çelik merdivenden çıkıp kemerini bir kere daha havaya kaldırıyor ve ringe giriyor. Ringde birkaç tur attıktan sonra getirilen mikrofonu eğilerek alıyor ve ringin ortasında durarak konuşmasına başlıyor.

Finn Balor: Koskoca 2 yıl. Hatta daha fazlası. Dile kolay geliyor, söylemesi sadece birkaç saniyemi alıyor. Ancak benim bu dönem boyunca yaşadıklarım, hatalarım, başarmanın kıyısından döndüğüm noktalar. Bunlar toplanınca bir insanın yıpranmaması mümkün olmayan bir süreç ortaya çıkıyor. Arka alanda şu an hayranlıkla beni izleyen onlarca kişi olduğunu biliyorum, önünüzde böyle bir süreç olduğunu unutmayın ve bunu göze alamıyorsanız zirve yoluna çıkmayın. Çünkü tırmanamazsınız, başarı olamazsınız. Kural basit, pes etmemek ve çabalamak. Hatalarını düzeltmek. Yapman gereken başka hiçbir şey yok. Yaptıklarım sadece buydu, her şeye rağmen devam ettim. Tekrar tekrar aynı hataları yaptım belki de ancak en sonunda dersimi almışım ki şu anda One Night Stand sonrası ilk şovun açılışını yapıyorum ve bu oluşumun tepesinde, kral tahtımda oturuyorum.

Finn Balor: Bütün insanlar hayatları boyunca başarılı olacaklarını sanıyorlar, sıfırdan yüze çıkarken önlerinde hiçbir engel olmayacak zannediyor. Oysa ki ortada yol bile yok. Yolu kendiniz yaratmanız gerekiyor, işin zor noktası da burası. Kendi tırnaklarınıza kazıyarak hiçbir ipucu olmadan bir yol açmanız gerekiyor, bu yolda tırnaklarınızın kırılması gerekiyor. Bileklerinizin artık çalışmayı bırakması gerekiyor, bacaklarınızın bir adım daha atacak dermanı kalmaması gerekiyor. Hiçbir şey hazır olarak karşınıza gelmiyor, dünyanın kuralı böyle. Chris Brookes da hayatı boyunca başarılı olacağını zanneden bir zavallıydı, bunun için yanına adamlar bile topladı. Yolunu kazımaya devam ederken karşısına çıkan en büyük engeli aşmak için elinden geleni yaptı ancak karşısındaki ondan her zaman birkaç adım daha öndeydi. Bu yüzden de onun kolunda zaferini simgeleyen altın var. Kendisi ise mezarda, Şeytan ile düelloda. Müritleri belki de sadıktır ve onu kurtarırlar ancak asla eskisi gibi olamayacaksın Brookes. Tekrar zirveye çıkabilecek motivasyonu kendinde asla toplayamayacaksın, Şeytan ile yüzleşmenin maalesef ki böyle sonuçları var.

Finn Balor: Bazen birkaç günde hatta tek günde olan şeyler bir ömürün, bir yolculuğun akışını çok fazla değiştirebiliyor. Şuna baksanıza, bir hafta öncesine kadar Finn Balor'un burada Atlas'ı açacağını hayal dahi edebiliyor muydunuz? Benim dışımda buna inancını hala koruyabilen var mıydı? Ancak One Night Stand gecesinde her şeyi değiştirdim. GWA'nın kaderini, Chris Brookes'un hayallerini, Finn Balor'ın Wrestle Kingdom yolculuğunu. Her şeye bir çizgi çektim. Bazıları yolu kapatan çizgiler oldu, Brookes'un hayallerine çektiğim gibi. Bu çizgiyi en kaliteli silginle silmek için çabala Brookes. O kağıdı yırtana kadar uğraş sokak çocuğu, maalesef ki üzülerek söylemek zorundayım. Hayallerinin ve senin sonun geldi.

Finn Balor: GWA artık benim ihtişamımla beraber 2 yılı aşkın süredir hiç olmadığı kadar yükseğe çıkacak. Finn Balor'un çıktığı bu uzun yolculukta GWA'de onla beraber zirvedeki çıtasını daha da yukarıya çekecek. Yaşanan her serüven insan hayatında eksik kalan bir resmin tamanlanmasıdır. Ben de bu serüven boyunca eksik kalan bütün parçaları tabloyu yerleştireceğim. Ne kadar ödülünüz varsa toplayacağım, ben yılın süperstarı heykelini kaldırırken herkes beni alkışlayacak. Bundan bir halt olmayacak diyen herkes önümde diz çöküp bir şans dileyecek. One Night Stand ile başlayan bu muhteşem serüveni Wrestle Kingdom'a taşıyacağım. Sadece Wrestle Kingdom'a değil, onun ana olayına. Bununla da kalmayacak, dünyanın en prestijli şovunun kapanışını ayakta bu kemeri havaya kaldırarak yapacağım.

YOU DESERVE IT!
YOU DESERVE IT!
YOU DESERVE IT!

Finn Balor onun adına atılan chantler ile beraber mikrofonu yere bırakıyor ve kemerini kaldırıp arenanın dört bir yanına gösteriyor. Yeni şampiyon şovunu yapmaya devam ederken reklamlara gidiyoruz.

Kameralar ringe dönüyor. Ringin içinde alışık olduğumuz bir sima maçı için hazırlanıyor. Evet bu Ilja Dragunov! O sırada bir müzik duyuluyor.

ACE AUSTIN! Austin geri dönüyor. Hızlı adımlara ringe ilerliyor. Ringe giriyor ve rakibini süzüyor bir süre. Hakem ortaya giriyor köşelerine geçtiklerinden emin olduktan sonra zili çalıyor.

Ilja Dragunov vs. Ace Austin

Lock up ile başlıyorlar. Üstünlüğü Austin alıyor. Austin rakibini tutup iplere gönderiyor fakat Ilja eğilip karşıdaki iplerden sekiyor. Ace arkasını dönüyor fakat Ilja high knee ile koşuyor- Fakat Ace çekiliyor ve clothesline ile yıkıyor rakibini! Ilja yere yapışıyor. Ace şimdi kaldırıyor ve ringin köşesine atıyor. Ilja çok sert bir şekilde sırtını çarpıyor. Ace geriliyor ve flying forearm ile üstüne atlıyor Ilja arada eziliyor resmen. Ilja daha düşmeden Ace onu tutuyor ve turnbuckle powerbomb! Ace Austin tuşa gidiyor! 1........2.........

Ilja atıyor! Ace Austin şaşırmış bir şekilde rakibine bakıyor fakat ardından sırıtarak saçından kaldırıyor. Ilja yarı baygın bir şekilde ayakta durmaya çalışıyor. Austin onu tutuyor- Fakat enzuigiri! Ilja'dan çok sert bir enzuigiri! Ace Austin yere yapışıyor. Ilja'da yere düşüyor fakat kip up yapıp kalkıyor! Seyircilerden mükemmel bir destek var.

Tazz: YOKSA BUGÜN ONUN GÜNÜ MÜ?

Ilja hışımla Ace Austin'i kaldırmaya çalışıyor fakat çok ani bir superkick! Ilja yere yapışıyor. Ace hemen kenara gidiyor ve Ilja'nın kalkmasını bekliyor. Ilja kalktığı gibi The Fold! Ace tuşa gidiyor, 1.........2...........

3!

Kazanan: Ace Austin

Ace Austin kazanıyor! Austin galibiyetini kutlamadan hızlıca kenardan bir miktofon alıyor.

Ace Austin: Buraya böyle maçlar çıkartmaya gelmedim. Hiç uzatmak istemiyorum, EVIL KANA!

Olumlu tepkiler geliyor.

Ace Austin: Hangman gibi dürtülerine hakim olamayan zayıf rakipleri yenerek bir yere varamazsın. SANA MEYDAN OKUYORUM!

Ace biraz girişe bakıyor ve bekliyor. Gelen giden olmayınca Ace ringden inip arka alana giderken biz de reklamlara gidiyoruz.

Kameralar açılıyor. Adam "Hangman" Page bir kapıda bekliyor. Kapı açılıyor ve Page içeri giriyor. Page içeri girerken kameralar köşedeki yazıya odaklanıyor.

Dr. Haydar Dümen Psikiyatri Salonu

Haydar Dümen: Hoş geldiniz. Seansa bana sorununuzu anlatarak başlayalım isterseniz. Buyurun.

Adam Hangman Page: Direkt konuya gireyim. Cumartesi gecesi hayatımın en zor günüydü. Hiç beklemediğim bir anda, hiç beklemediğim bir yerden vuruldum. Kendimi çok garip hissediyorum. Garip hissetmemin sebebi ise kesinlikle bunu hiç beklemeyişim ve sanırım... pişmanlık.

Haydar Dümen: Suratınıza baktığımda nasıl bir karmaşanın içerisinde olduğunuzu anlayabiliyorum. Ne hissetmek istediğinizi bilemiyorsunuz. Bu durumdan keyif almak mı yoksa pişmanlık mı duymak istediğinizi kestiremiyorsunuz. Bir yanınız bu durumdan oldukça keyif almış durumda. Bir tarafınız ise binlerce insan karşısında aciz duruma düştüğünüzü söylüyor. Sizde tam olarak bunun arasında kalmışsınız.

Adam "Hangman" Page: Bu yaşadığım şeyleri nasıl atlatabilirim bana onu söyleyin. Bu durum beni oldukça rahatsız ediyor, Cumartesi gününden bu yana ne doğru düzgün uyku uyuyabiliyorum ne de düzgünce hareket edebiliyorum. Sürekli kafamın içerisinde bu konular dolanıyor. Aklıma her gelişinde içimi değişik bir hissiyat kaplıyor ve kafamı çalmaya çalışıyor. Hiçbir şeye konsantre olamıyorum. Cumartesi gecesi bir kadın tarafından alı koyuldum ve Hardcore Şampiyonluğumu kaybettim. Bu benim için büyük bir travma.

Haydar Dümen: Aslında değil. Şu an yaptığınız şey, bunun bir travma olduğunu ve aciz duruma düştüğünüzü kabul etmeye çalışıyorsunuz. Kendinizi bu duruma sokup, kendinizi rahatlatmak istiyorsunuz ancak durum bundan farklı. Siz bu olaydan baya keyif almışsınız ve bir sonrakini beklemeye geçmişsiniz. Konuşurken çok fazla sesiniz titriyor ve çok fazla haz dolusunuz. Siz Cumartesi gecesi yapılanlardan keyif almışsınız!

Adam "Hangman" Page: Bu doğru değil! One Night Stand benim için utanç verici bir gece. Beni yanlış teşhis etmek yerine ne yapmam gerektiğini bana söyleyin. Bu utanç verici durumdan kurtulmak istiyorum!

Haydar Dümen: Sakin ol aslanım.

Haydar Dümen: Bu çıkışlarının bile belli bir sebepleri var. İçindeki şeytan duramıyor ve tekrardan bir kıvılcım arayışı içerisinde. Bu kıvılcımı durdurmak ve seni rahatlatmak için bir önerim var...

Adam "Hangman" Page: Nedir o?

Haydar Dümen yerinden kalkıyor ve odadan çıkıyor. Page ise sabırsız bir şekilde ona doğru bakıyor. Haydar Dümen tekrardan odaya geliyor ve yerine oturuyor.

Haydar Dümen: İşte bu... Şap. Senin içindeki aslanı durdurmanı ve kontrol etmeni sağlayacak. Böylece Evil Kana üzerinde hayal ettiğin şeyleri frenlemeni sağlayacak. Al ve bunu kullanmaya-

Adam Hangman Page: Sen ne anlatıyorsun be adam!? Ne şapı! Bu saçmalık! Bunu kullanmam!

Haydar Dümen: Bir sonraki seansta görüşmek üzere! Buraya tekrardan geleceğini biliyorum evlat.

Adam Hangman Page bir hışımla ayağa kalkıyor ve odadan ayrılıyor. Haydar Dümen ise Page'in arkasından bakarken kamera odanın dışına çıkıyor. Page hızlıca oradan ayrılırken suratında hafif bir gülüş var. Page arabasına binip oradan ayrılırken bizde tekrardan ringe dönüyoruz.

Bad News Barrett! Aleyhine karşı tepkiler eşliğinde girişte gözüküyor. Kolunda ve omzunda bir bandaj ile ağır adımlarla ringe doğru yürüyor.

Inaugural! Bu güreşin genç yıldız adayı Tyler Bate! Kendisi GWA'deki ilk görünümünü gerçekleştiriyor. Kendisine pozitif bir tepki var ve güleç bir tavırla ringe girişini gerçekleştiriyor.

Bad News Barrett vs. Tyler Bate

Maç başlıyor ve ikili ciddi bir tavırla birbirinin üzerine doğru geliyorlar. Lock Up ile maça girişlerini yapıyorlar. Bate üstünlüğü ele alıp iplere götürüp, karşı iplere fırlatıyor ancak Barrett dönüşünde Shoulder Block ile aşağıya alıyor Tyler Bate'i. Bate köşeye alıyor kendini hemen ve bu arada Barrett ona bakarak ağır ağır ve canı yanarak bile olsa tauntunu gerçekleştiriyor ve bir şeyler söylüyor. İkili yeniden Lock Up'a girişiyor ve yine benzer bir sekansa gözlerimiz şahit oluyor ancak Bate bu sefer Armdrag ile rakibini yere sermeyi biliyor ve bir de bu pozisyonu tuşa çeviriyor, 1..2.. Barrett yırtıyor bu kadar hızlı bir mağlubiyet almaktan. Şaşkın bir tavırla rakibini süzüyor ayağa kalktıktan sonra. Ve hızlıca Tyler Bate'in üzerine gidip onu köşeye alıyor ve tekmelemeye başlıyor, bununla birlikte hakem saymaya başlıyor haliyle ve üçte bırakıyor. Bate yerden kalkmaya çalışırken, tam kalktığı esnada Barrett onu Big Boot ile yeniden yere gönderiyor ve tuşa gidiyor, 1..2..

Bate atıyor, Barrett rakibini kaldırıp köşeye doğru fırlatıyor ancak Barrett onun olduğu kısma biraz yavaş hareket edince de Crossbody'e kurban gidiyor, Bate tuşa gidiyor 1.. Barrett kolayca atıyor rakibini üzerinden, ikili aynı anda ayağa kalkıyor Barrett'dan bir Bullhammer denemesi ancak Bate sıyrıldı ve iplerden sekerek çok sert bir Dropkick ve hiç hızını kesmeden Standing Moonsault, seri ve kusursuz bir şekilde işledi bu iki hareketi de Tyler Bate ve hemen tuşa gidiyor, 1..2..

Barrett attı ve hemen kendini dışarıya bırakıyor. Tyler Bate'de iplere yaklaşıp, dışarıdaki Barrett'ın üzerine atlamayı deniyor ancak Barrett çekiliyor ve aprona alıyor kendisini Tyler Bate ama Barrett onun bacaklarından tutarak onu çekiyor, aprona sert bir şekilde düşüyor Bate. Barrett rakibini hemen ringe sokuyor, iplere doğru götürüp diz darbeleri vuruyor. Hakem giriyor devreye ve bırakmak durumunda kalıyor, tutup ringin ortasına götürüyor ve kafa kilidine alıyor Tyler Bate'i, onun pes etmesine yönelik laflar söyleyerek bağladığı kilidi iyice sıkıyor Bad News Barrett. Bir süre tuttuktan sonra Tyler Bate ayağa kalkarak bundan kurtuluyor, Barrett taviz vermeyip hemen Bate'i iplere fırlatıyor, dönüşünde eğilip bekliyor ancak Bate akıllı davranıp kafasına tekmeyi patlatıyor. Sendeliyor Barrett ve bu durumdan yararlanarak Tyler Bate, Barrett'ı köşeye kadar götürüp onun geçtiğimiz hafta sonu sakatlanan yerlerine adeta nişan alıyor. Sırtına yumruk darbeleri ile götürdüğü köşede ise ona kolundan darbeler vuruyor. Bir andan kendine doğru çekip Exploader Suplex ve tuşa gidiyor, 1..2.. Barrett kurtuldu, Tyler Bate üzgün bir şekilde ona doğru bakıyor ve ayağa kalkıp tekmelemeye başlıyor, kafasından tutup köşeye doğru fırlatıyor. Üzerine doğru gidiyor ama BULLHAMMER! BULLHAMMER! Bu çok ani oldu, Barrett yere yığılıyor ve kolunu tutarak acısını bastırmaya çalışıyor ve akabinde tuşa gidiyor, 1..2..

3!

Kazanan: Bad News Barrett

Hakem Barrett'ın kolunu kaldırmaya çalışıyor ancak Barrett buna izin vermiyor. Ringden aşağı inip bir sandalye ve bir mikrofon alıyor, ringin köşesine kurup oturuyor ardından konuşmasına başlıyor.

Bad News Barrett: Sizlere bazı şeylere değinmem gerektiğini söylemeliyim, bu benim için elzem bir nokta olacak. İyi ve kötü haberlerim var, iyi haber ne mutlu sizlere ki Roderick Strong hala hayatta ve kötü haber ise bu herifin diri ya da ölü olması benim bir gram umurunda bile değil!

Olumsuz tepki alan Bad News Barrett devam ediyor.

Bad News Barrett: Cumartesi gününden bu yana sosyal medya da veya telefonuma onca paylaşım, mesaj vesaire geldi. Ne için? Bir adamın hayatını riske attığım için, hadi ama bana bir katil zanlısı gibi bir muamele yapamazsınız ve bana bu tarz ithamlar da bulunamazsınız. Bu sektöre girdiğinde aklının bir köşesinde bu işin bazı kirli ve kanlı olduğu kadar ölüme yakın taraflarının da olduğunu biliyor olması gerekiyordu. Akıl edemeyip, ceremesini bazı platform büyükleriyle çekmesinin tam da şimdi yeri ve zamanı. Geçtiğimiz sene olduğu gibi ancak bu sefer tek başıma yeniden zirveye kurulmak adına adımlarımı atacağım ve bu adımlarımı her attığımda ayakkabımın tabanına yapışan o küçük taş parçalarını da, tabandan söküp zirve yolunun birer parçası olan uçurumlardan aşağı fırlatacağım ve akıllardan çıkmasın, bütün bunlara bir son vermeyeceğim. Karşıma çıkan Strong misali çerezlerin bu yolda yeri yok!

Bad News Barrett mikrofonu fırlatıyor ve oturduğu yerden kalkıp kameraya olumsuz tepkiler eşliğinde bakıyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Kameralarımız Florida'da bir hastanenin asansöründe açılıyor. Asansör yirmi sekizinci kata geldikten sonra duruyor ve kapısı açılıyor. Kameramız asansörden çıkıyor ve ağır adımlarla hastane koridorunda dolaşıyor. Bir koridorun sonunda sola dönüyor ve kameramızın kadrajında Mr. Ekmek, Strong'un eşi Marina Shafir ve kucağında çocukları giriyor.

Kameramız biraz daha onlara doğru ilerliyor ve Roderick Strong'un eşi Marina'nın televizyon ekranına baktığını görüyoruz. Televizyonda yer alan görüntü ise hiç iç açıcı değil. Roderick Strong tamamen baygın, gözleri kapalı bir şekilde birçok üniteye bağlı bir şekilde hasta yatağında yatıyor. Kameraman görüntüyü çok kısa gösterdikten sonra hemen Mr. Ekmek'e dönüyor. Mr. Ekmek duvara yaslanmış bir şekilde, yorgun argın ayakta duruyor. Kamerayı fark ettikten sonra kendisini düzeltiyor ve karşısına geçiyor. Zor da olsa konuşmaya başlıyor.

Mr. Ekmek: Ne yazık ki durum hiç güzel değil. One Night Stand gecesinden beri buradayım, tek bir yere kıpırdamadım. Ne ailemin yanına gittim, ne şirkete, ne bugün şova. Burada görebileceğiniz üzere hem GWA'yı temsilen ben, hem de Roderick'in ailesi yıkılmış durumda. Birkaç saat önce doktorla konuşma fırsatı yakalayabildim, bizlere hiçbir şey söylemiyorlardı ancak bugün en sonunda Roderick'in durumu hakkında biraz bilgi edinebildim.

Mr. Ekmek yutkunuyor ve konuşmasına devam ediyor.

Mr. Ekmek: Maalesef ki Roderick Strong'un bilinci tamamen kapalı durumda. Hiçbir şeye tepki vermiyor, hayati fonksiyonları neyse ki çalışmaya devam ediyor. Doktoru ne kadar zorlasam da kesin bir cevap alamadım. İç kanama geçirdiğini, kafasında da büyük bir yarık olduğunu zaten durumundan az çok çıkarabilmiştik. Bu bilgileri tekrar tekrar veriyorlar. Bir adet doğru, bir b*** yarayacak bilgiyi bizimle paylaşmıyorlar. Olumlu olarak iç kanamasının durdurulduğu, yarığın da enfeksiyon kapmadan kapatıldığını öğrenebildik. Roderick Strong hayata tutundu ancak bir daha ringe çıkabilecek mi, bir daha sizlerle buluşabilecek mi bunun sözünü veremiyoruz.

Mr. Ekmek: O çok iyi bir insan, o çok azimli bir insan. Bizleri bırakmayacağına eminim. İyilik perisinin bizimle beraber olmaya devam edeceğine inancım tam. Ancak her şey olumlu gitmiyor. Beyninde kalıcı bir hasar olma oranı çok yüksekmiş, böyle ağır bir darbenin ardından çok kötü düşmüş ve aşırı büyük bir sarsıntı geçirmiş. Bu hasarın derecesini öğrenmek için de Roderick Strong'un uyanmasını beklemeleri gerekiyor. Bilinci yerine geldiğinde her şeyi tam olarak öğreneceğiz. O hasarın en ufak dereceyle atlatılması için de elimizden dua etmekten başka hiçbir şey gelmiyor. Gördüğünüz üzere de içeriye ne beni, ne ailesini alıyorlar. Ona bir camdan dahi bakamıyoruz, sadece ufak bir televizyon görüntüsü. Ne yazık ki durum böyle..

Mr. Ekmek gözleri dolmuş bir şekilde kameranın önünden ayrılıyor. Kamera önce Roderick Strong'un ailesini gösteriyor. Daha sonra da küçük televizyon ekranında Roderick Strong'un kendisine bakıyoruz. Kameramız Strong'un bu üzücü görüntüsü eşliğinde kapanıyor. Arenaya dönüyoruz.

Arka alanda sinirli bir şekilde ilerleyen Hunico'yu görüyoruz. Arka alanda giriş izni olmadığı belirtilen bir kapının önüne geliyor. Kapıyı kıracak gibi açıyor ve içeri giriyor. Buranın televizyon yayınını düzenleyen alan olduğunu görüyoruz. Hunico hışımla küçük ekranların başındaki görevlilerin yanına gidiyor.

Hunico: Elimde çok önemli bir kayıt var. Bunu yayınlamanızı istiyorum.

Hunico'ya buraya giriş izni olmadığını ve kovulabileceğini anlatmaya çalışıyorlar fakat Hunico görevlilerden birinin boğazına yapışıyor.

Hunico: Sence şuan bu benim için önemli mi? Aradığım tek şey intikam ve bunun içinde gerçekler yatıyor. Arkadaşım dediğim Rey'e şovun başında neler yaptığımı gördünüz. Arkadaşıma bunu yaptıysam size neler yapabileceğimi hayal dahi edemezsiniz!

Adam bir süre düşünüyor ardından usulca başını sallayıp Hunico'nun elinden alıyor.

1 Mart 2020 - Spring Break

Kameralar karanlık bir alanda açılıyor. Çeken kişi amatör bir kamerayla etrafı çekiyor. Bir süre arkadan araba sesleri duyuluyor. Buranın Asbury Park otoparkı olduğu anlaşılıyor. O sırada çekilen alana Jimmy Jacobs giriyor. Bir süre arkasını kontrol ediyor ardından ortada durup beklemeye başlıyor. Biraz zaman geçtiken sonra adım sesleri gelmeye başlıyor. Çeken kişi kamerayı biraz yana kaydırıyor ve Jacobs'a doğru gelen adamın yüzü gözüküyor.

Bu Paul Heyman! Heyman, Jacobs'ın yanına geliyor ve ikili bir süre bakışıyor.

Jimmy Jacobs: İyi düşündün mü?

Paul Heyman: Yapmayacağız. Müvekkilimi böyle bir riske atamam. Ayrıca yaparsak bizim bundan kazanacımız ne olacak?

Jimmy Jacobs: Risk mi? Güreşte her zaman böyle talihsizlikler yaşanmıştır, yapmayın lütfen.

Jimmy Jacobs: Parayı mı kast ediyorsun? Eğer derdin paray-

Fakat Jacobs o sırada karşısında hareketlenmeler olduğunu fark ediyor.

Paul Heyman: Ne oluyor?

Jimmy Jacobs: Bir anlık birisi dinliyor sandım. Burada buluşmamız bile güvenli değil. Bu son görüşmemiz, iyi düşün Paul.

Fakat bir anda kamera kayıyor. Çeken adamın nefes sesleri ve hızlı kalp atışları duyulurken kamera kararıyor.
Hunico: Ananı s**** puta.

Hunico kapıyı çarpıp çıkarken reklamlara gidiyoruz.

One and Only!

Ricochet girişte görünüyor. Seyircilerle tokalaşarak ve gülümseyerek ringe ilerliyor. İçeri girince köşeye tırmanıp eliyle selamlıyor izleyicileri ve girişe dönüp rakibini beklemeye koyuluyor.

Abomination!

Luther Reigns ve Paul Heyman girişte görünüyor. Heyman ringe bakıp sırıtırken Luther epey ciddi. İçeri giriyor ve sağ yumruğunu havaya kaldırarak yuhalanıyor. Hakem zili çaldırıyor.

Luther Reigns vs. Ricochet

Luther hiç beklemeden atılıyor rakibinin üzerine ama Ricochet seri bir taklayla sıyrılıyor ondan. Luther tekrar yaklaşıp lock-up'a zorluyor ama Rico kolunun altından geçip dönerek Spin Kick- Luther ayağını yakalıyor ve kendine çektiği Rico'yu STO ile yere yapıştırıyor. Kaldırıyor rakibini kolundan tutup ve köşeye gönderiyor. Üzerine koşuyor- Rico'dan Pendulum Kick! Luther yüzünü tutarak gerilerken Rico köşeden fırlıyor- Luther'den Back Body Drop geliyor ama Ricochet ayakta kalıyor! Luther bunu görünce kükreyerek ona koşuyor... Ricochet'ten Leg Lariat! Luther boğazını tutarak dizlerinin üzerine çöktüğünde Rico iplerden sekiyor ve Low Hurricanrana için bacaklarını atıyor Luther'in kafasına... ama Luther yakalayıp tutuyor onu ve kaldırıp Powerbomb! Luther tek eliyle kaldırdığı rakibini Snake Eyes pozisyonuna alıyor ve köşeye fırlatıyor- ama Rico dengesini bulup arkası dönük şekilde ikinci iplerde doğruluyor ve tekrar üzerine koşan Luther'e Jumping Superkick! Luther sendeliyor, Rico iplerden sekiyor tekrar ve gelişine Shining Wizard Kick! Luther yerde! Rico hiç beklemeden soluk soluğa köşeye fırlıyor ve tırmanıyor... 630 Spl- Rico atlayamadan Luther oraya koşup boğazına yapışıyor! Chokeslam pozisyonunda köşeden alıyor ve hareketi... vuramıyor! Aşağı indirip Chokeslam'i tamamlayacakken çok seri bir Monkey Flip geliyor ve bir kez daha kendini yerde buluyor Luther. Rico şimdi iplerden sekerek Big Kick için zıplıyor- tuttu Luther! Luther tutup çeviriyor ve TILT-A-WHIRL SPINEBUSTER! Muazzam bir kuvvet! Heyman'ın alkışları arasında tuş, 1.....2.....

Kick-out! Luther tükürüyor yere ve rakibini kaldırıp direk Reign of Terror'e götürmek için pozisyona alıyor ama Rico aniden sıçrayıp kendine geri atarak Arm Drag! Ama gücü, Luther'i düşürmeye yetmeyince kendini yere attığıyla kalıyor, Luther yüzünde pis bir gülümsemeyle bakıyor. Boğazına yapışıyor Luther ve kaldırıp Chokeslam Backbreaker! Luther tuşa gidiyor, 1.....2......ayak iplerde! Hakem bunu gösterince Luther hakeme de yürüyecek gibi oluyor ama Heyman'ın "sakin" komutlarıyla tekrar Rico'ya dönüyor. Kaldırıyor onu yerden ve European Uppercut! Rico gardını alarak köşeye çekiliyor ama Luther yumruklarla hiç uğraşmayıp ipleri tutarak karnına arka arkaya omuz darbeleri vuruyor. Rico'yu iyice sersemletiyor, Rico köşede yığılmış vaziyetteyken karşı köşeden sekiyor ve koşarak Rico'ya bodoslama SPEAR-! Rico çekilince köşeye geçiyor ve ring demirine vuruyor omzunu Luther. Rico nefes almaya çalışarak karşı köşeye sürünüyor. Luther bu arada kendini geri çekerek doğruluyor ama hala acı içinde omzunu tutuyor. Rico fırlıyor yerinden ve koşarak Corner Forearm Smash- Luther havada yakaladı... Gorilla Press'e aldı ve ringin dışına GORILLA PRESS SLAM- AMA RICO APRONDA KALIYOR! Luther bunu görmüyor ve arkası dönük şekilde yine sağ yumruk kaldırarak güç gösterisi yapıyor. Ancak Heyman'ın bağrışlarıyla dikkat ediyor ve arkasını dönüp aprondaki Rico'ya SLINGSHOT SPEAR- Rico yine çekilince dümdüz dışarı düşüyor Luther ve boynunu çok kötü vuruyor zemine! Rico güç bela doğrularak arkasında kalkmakta olan rakibine bakıyor, sıçrıyor ve ASAI MOONSAULT! Rico sendeleyerek kalkıyor ayağa ve bütün enerjisini kullanarak Luther'i ağır aksak ayağa kaldırıp ringe sokuyor, içeri girip tuş deniyor. 1........2........

Omzunu kaldırıyor Luther. Rico köşeye sürünüp tutunarak zar zor kendini yukarı taşıyor ve top rope'a tırmanıyor şimdi. Heyman'ın ikaz çığlıkları işe yaramış olacak ki Rico atıldığı anda Luther vücudunu iyi ayarlıyor ve Battering Ram! Rico göğsünü tutup öksürerek yere düşerken Luther de düşmemek için iplere tutunuyor ve ayakta kalıyor. Rakibine ilerleyip bacağından tutarak ringin ortasına getiriyor ve ayağa kaldırıyor, Bearhug'ı bağlıyor Luther Reigns! Heyman'ın "pes et çocuk" bağırışları arasında Rico'nun yüzü morarıyor adeta. Luther de "tap" diye bağırıyor ama Rico dayanmaya devam ediyor. Sonunda yavaşça kaldırıyor kolunu ve Luther'e bir yumruk, etkisiz! Bir yumruk daha atıyor ama Luther bana mısın demiyor. Üçüncü yumruk kulağında patlayınca Luther bırakıyor onu ve kulağını tutarak iki adım geriliyor. Rico bu esnada iplere yakın yerde dizlerinin üzerinde kalkma çabasında. Luther çınlayan kulağını tutmasına rağmen dövüşte kalıyor ve üzerine koşuyor Rico'nun, Double-Arm Clothesl- Rico alçak bir taklayla sıyrılıyor darbeden ve iplerden gelen Luther'e Jumping Superkick! Luther düşmedi! Rico arkasını dönüyor şimdi ve çok ani bir Pelé Kick! Bu sefer oldu! Luther yerde yatarken Rico köşeye tırmanıyor. Rakibine bakıp atlıyor ve 630 SPLASH- LUTHER DİZİNİ KOYDU- Rico bunu hesaplamış gibi son anda düşüşünü değiştiriyor ve Luther'in hareketi bloklamak için kaldırdığı ayaklarını yakalayıp hemen ve ROLL-UP! 1.........2............

SON ANDA! Luther son anda atıyor! Rico hayal kırıklığına rağmen iplerden sekiyor ve BIG KIC- Luther ayağını yakalayıp kendine çekiyor onu ve havaya zıplatıp Pop-up Powerbomb! Luther şimdi kaldırıyor Rico'yu ve pozisyona alıyor hemen, REIGN OF TERROR! Reigns gitti tuşa, 1.........2........

3!

Kazanan: Luther Reigns

Luther kazanıyor. Yerdeki Rico'ya öfkeyle bir tekme attıktan sonra hakemi itiyor. Heyman ringe giriyor ve elini kaldırıyor Luther'in. Luther'le Heyman ringden inip arka alanın yolunu tutuyor.

Ricochet, Abomination'ı dinleyerek mağlubiyetin üzüntüsünü yaşarken ekran karıncalanıyor..

Ekranda sandalyesinde sallanan Bray Wyatt var. Görüntü değişip ahırın ışığı azalınca bu sefer sandalyede kesik bir kuzu kafası sallanmaya başlıyor. Bir kadının canhıraş çığlıkları eşliğinde kamera önce kuzu başından akan kanlara zoom yapıyor, hemen ardından kamera çok hızlı bir şekilde arkaya dönüyor ve Samuel Shaw'ın yüzü son gördüğümüz şey oluyor.

Kadrajda Paul Heyman var. Arkada ise Renee Young'ın sesi duyuluyor.

Renee Young: Bayanlar ve baylar, yanımda Luther-

Heyman parmağını Renee'nin dudağına götürerek susturuyor onu.

Paul Heyman: Biraz daha mesleğine saygılı olmalısın kızım. Yanında duran adamı tam adıyla çağır, "THE ANSWER"... LUTHA... REIGNS!

Renee Young: Evet. Paul, müvekkilin Ricochet'e karşı etkileyici bir galibiyet aldı, ne düşünüyorsun?

Paul Heyman: Dominasyonun devamı. Yanında duran adam şu an GWA veya WH şampiyonu olması gerekirken elleri bomboş. Peki bunun sebebi nedir: Politika. House of Truth'un tek başına içinden geçti ama hala Atlas ve Pasifik'in yarısında House of Truth'un maceralarını izliyoruz. Demek ki, Truth Martini doğru adamlara yalakalık yapıyor. Ama bizim için sorun değil, öyle veya böyle Wrestle Kingdom'a dünya şampiyonu gideceğiz. Kısacası, yola devam ediyoruz genç bayan.

Renee Young: Biraz da sana dönelim: ONS'de yaptıkların yüzünden epey tepki çektin. Bu konuya yorumların neler?

Paul Heyman: ECW'nun babası benim. O arenada ben ne dersem o olur. Luther sadece yaşlılarla biraz eğlendi o kadar. Bunun-

Bir saniyenizi alabilir miyim Mr. Heyman?

Bad News Barrett kameraya bakarak kadraja giriyor. Ardından Heyman'a dönüyor.

Bad News Barrett: Öncelikle müvekkilinizi tebrik ederim. Tıpkı benim gibi, o da minik adamları ezmeyi seviyor. Sizinle konuşmak istediğim konu-

Paul Heyman: Müsaadenle gitmemiz lazım. Daha sonra konuşuruz, uçak kaçıyor. Haydi Luther.

Heyman dostça omzuna dokunuyor Barrett'ın ve kadrajdan çıkıyor. Luther ise durup bir iki saniye inceliyor Barrett'ı, ardından o da gidiyor.

Kameralar bir lokantada açılıyor. Brodie ve Castle kemerleri ile birlikte lokantada oturuyorlar. Garson istedikleri siparişi getiriyor.

Garson: Buyrun efendim tıpkı istediğiniz gibi bol limonlu bol acılı kelle paça. Afiyet olsun efendim.

Dalton Castle: Brodie kutlama yapmak için daha iyi bir yer seçemez miydik? GWA'nın ilk Triple Crown yapan güreşçisi oldum ve altınları kazandık! Bir şeyler yapmak için daha vakit erken, buradan çıkalım ve bunları kutlayabileceğimiz daha şaşalı bir yerler bulalım!

Brodie Lee: Şu an önünde duran şey, az önce anlattığın her şeyden daha değerli. Bol limonlu, bol acılı bir kelle paça çorbasından daha iyi ne olabilir? Daha iyi bir önerin varsa dinliyorum yoksa çorbanı soğutmadan iç. Yarasın.

Dalton Castle: Bir gece kulübüne gidip doyasıya bira içip, güzel kadınlarla günümüzü gün edebiliriz Brodie. Bugün bizim günümüz!

Brodie Lee: Leş gibi kokan karılar ve yüksek sesli ortamlar... nefret ederim! Ayrıca bunu içtikten sonra herhangi bir kadının bizi kabul edebileceğini sanmıyorum. Şunu da belirteyim, bu kelle paçayı çukur gibi olmuş bir vajinaya tercih ederim. Beni buradan kaldırıp, bu çorbayı içmememi sağlayacak bir güç henüz yeryüzünde yok.

Dalton Castle: Brodie... çok ruhsuzsun be adam. Cumartesi gecesi dostun Triple Crown olmayı başardı. Biz ise TAKIMLAR ŞAMPİYONU OLDUK! Bu gece güzel bir eğlenmeyi hak ediyoruz hadi ama?

Brodie Lee: Sıss.. geri bas lan, geri bas. Ben nasıl eğleneceğimizi buldum.

Dalton Castle: Nasıl?

Brodie Lee: Bu efsanevi çorbamızı içip buradan tır bakmaya gideceğiz. Rochester Diaster'dan daha iyisini bulamayacağımı biliyorum ama ona yakın bir şey bulmam gerekiyor. Şu çorbanı soğutma, çabuk iç, daha çok işimiz var.

Lee'nin sözleri sonrası Castle beklediğini alamıyor. Castle çorbadan bir kaşık alıyor, biraz ağır geliyor ve suratı değişiyor. Fakat Lee'nin gözlerinin üzerinde olduğunu fark edince bütün tabağı bitiriyor. Lee sırıtırken, Castle değişik bir surat ifadesi ile ona bakıyor. Lee ikinci tabağı isterken kameralarımız ringe çevriliyor.

Realized Dreams! Jimmy Jacobs yeni giriş müziğiyle girişte gözüküyor. Arkadan Truth Martini gözüküyor fakat çığlık sesleri duyulmaya başlayınca kulaklarını tıkıyor. Jacobs kemeri omzunda yavaş adımlarla ringe ilerliyor. Yuhalamalar geliyor. Ringe giriyorlar. Martini ceketinden mikrofon çıkartıyor.

Truth Martini: Yine bir PPV'u geride bıraktık. Artık bunlara alıştım. Neredeyse 1 yıldır bu konuşmayı yapıyorum. Dediklerim bir süre sonra ezbere döndü. Fakat etkileyiciliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Yine ben kazandım. Her zamaki gibi House of Truth kazandı. Benim evim kazandı.

Martini sırıtıyor.

Truth Martini: Aslında biliyor musunuz? Bence bu kemerin adı Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu olmamalı. Dünya Martini Şampiyonluğu olmalı.

Martini gülüyor fakat yuhalanıyor.

Truth Martini: Siz bunu hak etmiyorsunuz. Dünya Ağırsiklet Şampiyonunuzu ve dünyanın en Super Duper ve en karizmatik menajerini görmeyi hak etmiyorsunuz.

Jacobs mikrofonu alıyor elinden.

Jimmy Jacobs: Evet Truth haklı ama yine de ben bir şampiyonun gerekliliklerini yapmak zorundayım. Gerçekten bu kemerin omzumdan düşeceğini mi düşündünüz? Moxley ne kadar da iddialıydı değil mi? Fakat ben onu bir balon gibi patlattım!

Martini'ye bakıyor.

Jimmy Jacobs: Biz bir balon gibi patlattık!

Jacobs devam ediyor.

Jimmy Jacobs: Sırada ne v-

Hunico girişte gözüküyor hızlı adımlarla ringe ilerliyor.

Hunico: Buradaki tek akıllıyı kendin sanıyorsun değil mi Martini? İnsanları bir piyon gibi oynatıyorsun ve her zaman istediğini alıyorsun.

Ringe giriyor ve Martini'nin karşısına çıkıyor.

Hunico: Fakat seni de piyon gibi oynatan var!

Hunico: Yanındaki o***** çocuğu aylardır seni s*****! Joey'e gerçekte ne olduğunu biliyor musun? Kimin yaptığını?

Martini anlamamış bir ifadetle Jacobs'a bakıyor ve "ne diyor bu" diye sorguluyor.

Jimmy Jacobs: Ne diyorsun sen a***** koyayım?

Hunico: Ne dediğimi çok iyi biliyorsun. Kimse seni elimden alamaz o****** çocuğu!

Hunico kafasına mikrofonu geçiriyor ve yumruklamaya başlıyor. Martini kenarda olanlara anlam verememiş bir şekilde ringin kenarına yığılıyor. Hunico, Jacobs'ın alnını kanatıyor. Hunico'nun resmen gözleri doluyor ve "kardeşimi sana yem ettim" diyerek yumruklamaya devam ediyor. Hunico enerjisi bitince ayağa kalkıyor ve kenarda boş boş bakınan Martini'ye bakıyor.

Hunico: En az onun kadar o****** evladısın!

Hunico'dan Martini'nin kafasına superkick! Martini yere yığılıyor!

Paul Ellering: Adam felçli lan...

Hunico arkasını dönüyor fakat JACOBS'TAN LOW BLOW! Hunico kasıklarını tutularak dizlerinin üstüne çöküyor. Jacobs'ta dizlerinin üstüne çöküyor ve kanlı suratıyla Hunico'ya sırıtıyor. Hunico bir headbutt geçiriyor! O SIRADA BİR MÜZİK DUYULUYOR!

Tazz: OHA! OHA!

Paul Ellering: Hanımlar... Kendinize hakim olun çünkü Bad Boy burada!

Fakat bir terslik var! Bu Joey Janela değil! Bu kim?

Tazz: T**** mı geçiyorsunuz a***** koyayım! Bu ucube nerede çıktı? Git dişini yaptır!

Girişte Joey Janela kılıklı adam ''Benim adım Kung Fu Janela ulan'' diye bağırıyor. Şimdi Kung Fu Janela sandalye ile birlikte ringe giriyor. Ve girdiği gibi kalkmaya çalışan Hunico'nun kafasına sandalye geçiriyor. Hunico yere yığılıyor. Kung Fu, Joey Janela'nın yaptığı gibi hareketler yaparak seyircilere bakıyor fakat seyircilerden yoğun yuhalamalar geliyor. Kung Fu, Hunico'nun yanına gidip kafasını tutuyor ve "Estela nerede ona tecavüz etmeyi özledim" diyerek gülüyor. O sırada arkadan Jacobs kalkmaya başlıyor. Kung Fu arkasını dönüp onu fark ediyor ve "nasıldım patron iyiydim demi?" diyerek sırıtıyor. Jacobs ona bakıyor ve bıyık altından gülüp sırtını sıvazlıyor. Kung Fu gülüyor...

Fakat bir anda clothesline! Jacobs kendine çekiyor Kung Fu'yu ve clothesline ile yıkıyor! Şimdi Kung Fu'yu kaldırıyor ve yerdeki sandalyenin üstüne DDT! Kung Fu yere düşüyor ve Hunico'nun yanına yığılıyor. Jacobs kalkıyor ve sırıtarak yanda kendine gelmeye çalışan Martini'ye bakıyor...

Ve elini uzatıyor! Martini elini tutup kalkıyor ve kahkaha atmaya başlıyor.

Truth Martini: Evet en akıllı benim Hunico! Her şeyi öğrendim zaten aptal herif, her şeyi!

Martini, Jacobs'a işaret ediyor. Jacobs, Hunico'yu kaldırıp tutuyor.

Truth Martini: Evet Jimmy'nin yaptığı yanlıştı. Ancak şimdi anlıyorum da o akıllı olanmış. Felfesini kurdu ve başarılı oldu. Fakat sen... Sen kendi isteğinle buraya geldin ve tuzağımıza düştün.

Martini koşarak mikrofonu Hunico'nun kafasına geçirmeye başlıyor! Hunico'nun başından kanlar süzülmeye başlıyor. Martini kanlı mikrofonu ağzına götürüyor.

Truth Martini: Ve seni bitirdik.

Jacobs baygın Hunico'yu tutup kendine çekiyor ve Package Piledriver! Sandalyelerin üstüne!

Truth Martini: Hadi şimdi uyuşturucu satmaya s**** git! Senin artık güreşle bir alakan kalmadı. Benden sana son bir baba tavsiyesi, o o**** annenin söylediği her şeye inanma. Joey'i benim doğurmam daha olası bir hikaye a***** koyayım.

Martini gülerken Jimmy Jacobs yerdeki Hunico'ya bakıyor. Ardından Kung Fu Janela'yı yakasından tutuyor ve Hunico'nun üstüne atıyor. O sırada Martini elindeki kanlı mikrofonu Jacobs'un ağzına götürüyor

Jimmy Jacobs: Zavallılık ettin Hunico. Eminim Janela bile hastane odasından senin kevaşe annene sövüyordur. Adam haklı olsa gerek, senin gibi bir korkağın kardeşi olma ithamını kim ister? Ama dert etme. Joey sağlıklı bir şekilde döndüğünde bize tekrardan katılıp House of Truth'a fayda sağlayacak... Sen ise, sen ise sanırım Meksika sokaklarında kendine birkaç kardeş daha arayacaksın.

Jacobs ve Martini şeytani bir şekilde kahkaha atıyor. Yerde yatan ikilinin üstünde kemerini kaldırırken şovun sonuna geliyoruz.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2020
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2020, 18:08   #2
#BizGüreşTürkiyeyiz
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kaybolmuş Hayallerimden
Konular: 1244
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 1500781
Rep Derecesi: Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin' Alive Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1500781

Şu kardeş olaylarında güme gitmek istemiyorum.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
13x Onur Kürsüsü
3x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
1 Şov Değerlendirmesi
19 Şov İncelemesine Katkı
21 Feud İncelemesi
10 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
10. Yıl Şenlikleri: Logo Yarışması Üçüncüsü
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT The Great American Bash 1. Gece İkincisi
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)

Discord : FB4Life#2257

"Birisine bir şey yapmak istersin ve başka birisi sana yaptığı bir şeyi gösterir. Ve iste o an dersin ki: Bu babama yapmam gereken şey!"

FOLLOW ME!

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 24-03-2020, 18:08   #3
Night God
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 460
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 137153
Rep Derecesi: Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 137153

Şampiyon olarak ilk şovum, takipteyim.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2020, 18:12   #4
Banned
Archer of Infamy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Harlem
Konular: 14
Favori Güreşçisi: Rob Van Dam
Rep Puanı: 65247
Rep Derecesi: Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Archer of Infamy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Archer of Infamy Archer of Infamy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 65247

- #BALORworldwide

Biz bu yola baş koyduk.
Archer of Infamy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2020, 18:13   #5
Banned
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 282
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 209958
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Öfkeli ERRRRRRKEK terör estirecek. Bacılarınızı saklayın ve tüm deliklerinizi kapayın!!!
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2020, 18:15   #6
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 199
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Puanı: 37661
Rep Derecesi: OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 37661

Martinim için.
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2020, 18:15   #7
Banned
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osaka
Konular: 3395
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
RPG Karakteri: Evil Kana
Rep Puanı: 768577
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Look! A Wizard Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 768577

#BALORworldwide!!!
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2020, 18:16   #8
Banned

Konular: 282
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı OnurDies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Martinim için.
Sakat bırakacağım seni!
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2020, 18:17   #9
UndeRated
Attitude Era Boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 92
Favori Güreşçisi: Christian
RPG Karakteri: Randy Orton
Rep Puanı: 23026
Rep Derecesi: Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Attitude Era Boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Era Boy Attitude Era Boy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 23026

Yine burada olacağım. Wyatt'tan soracağım bir hesap var.
imza

RPG:

Attitude Era Boy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2020, 18:20   #10
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 420
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 63707
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63707

Ban yemezsek buralardayız.
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil