GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-04-2019, 01:06   #1
guilty
End of Heartache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 261
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
Rep Puanı: 4772
Rep Derecesi: End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.
Standart RPG: Karanlığın Sonu Elbette Aydınlıktır!

Kameralarımız bir evde açılıyor ve içeri girdiğimizde Roderick Strong'u görüyoruz. Oğlu ve karısıyla güzel anlar geçiriyor ve onları öpüp evden ayrılıyor. Sonrasında bahçesinde kamerayı eline alıp konuşmaya başlıyor.

Roderick Strong:
Beni özlediğinizi biliyorum, benim güreştiğim günleri insanların içinden geçtiğim günleri özlediğinizi biliyorum dostlar. Bunu ben de özledim emin olabilirsiniz. O ringi onlara dar etmeyi, rakiplerin bana korkuyla bakmasını ve her tanrının günü o ringe çıkıp savaşmayı ben de özledim. O ringe çıkıp Ciampa'yı, Ospreay'i, Sheamus'ı tokatladığım günleri ben de özledim fakat bu lanet bacak bana şu anlık mani oluyor. Bazen yürümekte bile zorluk çekerken bazen güreşebileceğimi hissediyorum. Bu süreç zorlu bir süreç baylar bayanlar, ne olacağı hiç belli olmaz. Bir bakarsın güreş kariyerin biter, bir bakarsın eskisinden daha iyi güreşirsin. Ben ikincisi için canımı dişime takarak uğraşıyorum ve o ringlere geri adım atacağıma ve çantamı da başarılı bir şekilde kullanacağımı biliyorum. Bu saldırıyı bana Miz'in yaptığını öğrendiğimde ne yaptığımı soracak olursanız... Sadece güldüm dostlar. Evet sadece güldüm. Güldüm çünkü Miz'in acizliği bir kez daha kanıtlanmış oldu, Miz'in korkaklığını tüm dünya gördü. Benden korktuğunu herkes gördü Miz, çantayı senin üstünde kullanmamdan korktuğunu tüm dünya gördü ve gerçek yüzün ortaya çıktı. Bu arada bunu ortaya çıkaran beyini bir karınca kadar olmayan, etrafta salak salak dolaşıp ''DUMMY DUMMY'' diye bağıran 3 IQ Eli Drake'e teşekkür ederim. Benim için bir bok yapmayacağını biliyorum Eli ama bu benim işime çok yaradı. Bu sayede Miz'in gerçek yüzünü ve küstahlığını bir kez daha gördük. Kemerini korumak için bir güreşçinin kariyerini tehlikeye attığını, bir ailenin maddi durumunu ve bir babanın işsiz kalmasını göze aldığını çok rahat görüyorum Miz. Peki ben bunu sana yapsaydım ne olurdu? Karın ve çocuğunu tehlikeye atsam ve onların güzel bir hayat geçirememesini sağlasam ne olurdu? Ne olurdu biliyor musun? Sen GWA kameralarına çıkıp mağduru oynardın. Ama ben buradayım, ayaktayım ve elbet intikamımı alacağım o günü bekliyorum. Killer Kross sana gelelim şimdi de. Troy'un doğum gününde yolladığın notu aldım, okudum. Başarılısın Kross, gerçekten. Düzgün bir or**** çocuğunu oynamakta gerçekten ustasın. Kadınları ve küçük çocukları korkutmakta gerçekten ustasın ama beni korkutamayacaksın. Ne yaparsan yap Kross. Ne yaparsan yap benim senden korkum yok. Karıma ve çocuğuma en fazla ne yapabilirsin ha? Onlar ben varken zaten güvendeler ve onlara kalkacak bir el, onlara gelecek bir zarar benden karşılığını bin misli alır Kross bunu sakın unutma. Ben Miz değilim, ben Eli Drake'de değilim. Beni sakatlayanlardan, bana saldıranlardan ve beni küçük düşürenlerden çok yakında intikamımı alacağım. Çocuğuma yazdığın notta iyi ki öldün Troy yazmışsın Kross. Ama şunu unutma, bu yolun sonunda ölecek Troy değil SEN OLACAKSIN! Kıyamet, kıyamet, kıyamet evet Kross. Bundan başka bir bok bilmeyen yeteneksiz o***** çocuğunun tekisin. Senden ve senin gibilerden korkan kimler biliyor musun? Troy ve anaokulu arkadaşları. Sen bu yaş grubuna hitap ediyorsun Kross, yeni bir Kane veya yeni bir Undertaker yaratmak isteyen özentisin. Kane denen herif insanları ''Cehennem, iblis'' diye korkutmaya çalışırdı, Undertaker ise ''Ölü Adam'' diye. O zamanlar onlardan korkulurdu Kross çünkü onlar bu işin ustasıydı. Korkunç maskeler takıp karanlık girişler yaparlardı ve insanlar yüzlerini kaparlardı. Peki sen nasıl bir karaktersin? Sen insanların arkasından iş çevirmeyi meslek edinmiş, İnsanların ailesini korkutmaya çalışan egoist ve aciz herifin tekisin. Biliyorsun Kross, Tommaso Ciampa denen adam kendini Sicilyalı Psikopat diye tanımlardı ve onu da 6 metrelik bir çelik kafesin tepesinden ringe gömmeyi başarmıştım. İnsanların kendilerini ne diye tanımladıkları umrumda değil Kross. İnsanların ne kadar başarılı ve ne kadar teknik güreştikleri benim umrumda olan şey. Sende veya Miz'de bu ikisi de yok, ikiniz de hayatınızı kahpelikle maç kazanmaya adamış iki tane acizsiniz ve benim size karşı işim hiç de zor olmayacak. Bu yola geldiğimde insanlar benim başarılı bir çanta tutucusu olduğumu düşünmeyebilir. İki aydır çok zor günler geçirdim ama biliyorum ki bu karanlık günlerin sonunda elbette aydınlık bir gün olacak ve ben zafer kutlarken siz de yerde olacaksınız. Kross veya Miz. İkisi de farketmez. İkisinden de alacağım çok şey var, ikisinden de alacağım çok intikam var ve ben bunu çok ama çok ağır alacağım. Hem kariyerlerinde derin bir yara açarak hem de olmayan onurlarını tüm dünya önünde kırarak. Kıyametin Strong ailesine gelmediğine eminim Kross ama... emin olmadığım bir şey var o da kıyametin siz ikinizden hangisi için geleceği..

Roderick Strong bu sözlerden sonra kadrajdan yavaş adımlarla çıkıyor.
imza

SHOCK THE SYSTEM!

messiah of the backbreaker...

RPG: Roderick Strong

GTW KARİYERİ

1x GTW Champion
1x Intercontinental Champion
1x United States Champion
Bullet Club Member

GWA KARİYERİ

2019 Money In The Bank Winner

End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla