GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 21-04-2012, 23:22   #1
drink beer
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 3484
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 163796
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Peep's The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 163796

Standart Şov Fotoğrafları Paylaşma Görevlileri

RAW:| Best in The World |

SD!: Controlled Frenzy

Superstars: Mr. Perfection

NXT: | Best In The World |

iMPACT:
Hardyac Arrest

WWE PPv:
American Nightmare

TNA PPv:
cena_07

TNA House Show:

WWE House Show:
Soerwax

ROH : Lamb of God
imza

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2012, 23:23   #2
AWESOME
Orton Strike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 349
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5216
Rep Derecesi: Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın. Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın. Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın. Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın. Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın. Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın. Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın. Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın. Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın. Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın. Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.
Orton Strike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Orton Strike Orton Strike isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5216

RAW bende.
imza
Orton Strike isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2012, 23:23   #3
architect
The Rated R-ockstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 3724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 26014
Rep Derecesi: The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Rated R-ockstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Rated R-ockstar The Rated R-ockstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26014

Superstars'ın fotoğrafları Cumartesi günü düşüyor.Ben koyarım onları
imza
#teamrollins

"29mart2015-wrestlemania31."
"19haziran2016-moneyinthebank"

instagram
The Rated R-ockstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2012, 23:23   #4
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 423
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 42428
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 42428

SD! bende
imza
” 1)Maria'nın şirketi hamilelik konusunda yanılttığına dair haberler çıkmıştı geçtiğimiz zamanlarda ve bu olayların üzerine yazılan bu tarz senaryolara yönelik böyle bir sonuca varmam anormal değil ki bu zaten bir düşünce. Kesin argümanlarla iddiada bulunmadım, bu hikayeyi kendimce skandal buldum. Senaryolar uzun soluklu yazıldığı kadar çok kez de değişebiliyor ve son dakika senaryoları yazılabilir. Bu şirkette planlamaların çok uzun soluklu ve önceden yapıldığını bilebilecek durumdayım ki sitede keyfine yazdığım hikayelerimde bile uzun soluklu planlamalar yapan biri olarak çok büyük piyasa değerine sahip profesyonel şirketin basiretli tacir olarak dikkatlice analiz edilmiş uzun soluklu planlar yaptığının farkındayım. Yine de bu son dakika değişiklikleri ve son dakika planlarının olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

2) Hiç kimse ağlamadı diyorsun, ama bu şirkette birçok sorun yaşandı. Ayrılan güreşçilerin birçok aleyhe yorumları mevcut ve arka alanda bizim bilmediğimiz birçok olay döndüğü kadar iş alacakları vs birçok hukuki konuda da ihtilaflar yaşanıyor. Burası bir eğlence sektörü olsa da bir şirket ve kendi hukukunda bağlı oldukları var. Güreşçilerin hepsi şirket ile işçi - işveren ilişkisinde bağlı ve günümüzde yapacakları olumsuz açıklamaların şirketin prestijine zarar verdiği için şirkete haklı nedenle fesih oluşturduğunun da farkındalar. Twitter'da önceden yazdıkları bile önlerine sorun olarak çıkabiliyorken bu insanların sıfır baskı ve mutlulukla çalıştığını iddia edemezsiniz. Sonra bir bakarsınız, CM Punk gibi top isim bile birden şovdan ayrılıp şirketi terk eder. Bağların kopmasıyla da ortaya çıkan birçok gerçeği duyarsınız. Herkesin kahraman olmaya ihtiyacı yok ki çoğu WWE gibi bir şirkette oldukları için bile şanslı hissediyorlar. Bu demek değil ki kendilerine yazılan her senaryoya tepki göstermeyip mutlulukla yapıyorlar.

3)Gerçekten hayret edilesi şu mesajların. Kendi gerekçelerimle bir görüş belirtiyorum. Hemen savunma mekanizmasına geçip üzerine gerilmek, kraldan çok kralcılık gibi saçma argümanlar çıkarıyorsun karşıma. Ben bunu hobi olarak görüyorsam WWE sayesindedir ve başka şirketleri takip etsem de benim için WWE ayrıdır. Ama ben diğer şirketlere saygı duyar ve takip ederim. Objektif yaklaşırım. Burada takım savunur gibi şirketi savunmam. Bu senaryo hiç hoş durmayan bir senaryo. Bu şirkette birçok ağır senaryonun olması bu senaryoyu meşru ve doğru kılmaz. Maria ve Mike bu şirkette aldıkları senaryodan mutlu olabilirler de, olmayabilir de. Ama ben çıkan haberlere, yaşananlara ve akabinde bu ikili hakkında yazılmaya başlayan sistemli ağır senaryolardan dolayı rahatsız olmaya başladım ve kendilerine bu yolla Mobbing uygulandığını düşünmekteyim. Eğer bu ikili memmun olmayıp rahatsız oluyorlarsa ve sırf şirkette kalabilmek için ses çıkarmayıp bu senaryoya katlanıyorlarsa bu bir psikolojik tacizdir. Ülkemizde yaşanan birçok olay ol bilir, yaşam tarzı ve hayat koşulları da sorun olabilir. Ama diğer bütün ülkelerde hiç sorun yaşanmadığını düşünmemek hayalcilikten başka birşey değil. O Mobbing dediğin olay Türkiye'den dolayı değil, uluslararası yaşanan sistemli sorunlardan dolayı kendisine uluslararası hukukta yer bulmuş ve Türkiye'de de artık içtihatlaşmaya başlayan yeni bir kavramdır. Ben kralcılıktan çok kralcılık yapmıyorum, düşüncemi belirtiyorum ve bu şirketin bir izleyicisi olarak belirtiyorum. Eğlence sektörü olduğunun da farkındayım ve sadece izleyip düşüncelerimi belirtiyorum. Senin gibi körü körüne savunup burada insanların dikkatini çekme çabalarına ihtiyacım yok. Canım isteyince girip sohbet edip dönüyorum. Ama sen sevdiğin şeyleri körü körüne savunuyorsun. Avukata Mobbing dersi vermeye de kalkıyorsun. Senin aksine benim için bu forum hayatım demek değil. Bir hobi ve burada olmaktan zevk alıyorum, senin gibi buraya kendimi bağımlı hissetmiyorum. Türkiye'de olmaktan gerildiğimi söyledin, ama ben yurtdışında da yaşayıp birçok ülke gezmiş bir insanım. Türkiye'de kapalı kalan biri değilim. Mesleğimi de elime aldım. Senin girmeye gerileceğin ortamlarda hak savunuyorum. Burada anlattığınız dolu sıkıntılı olayı bizzat deneyimliyorum,insanların hakkını savunmak burada Jinder Mahal savunmaya benzemez. Senin bana anlatmaya çalıştığın Mobbing ile ilgili birçok işçiye dava kazandırdım. Kendinizi göstermeye çalışırken komik oluyorsunuz.Sivil toplum örgütlerinde görev alıp senin Türkiye'de kalıp gerildiğimi iddia ettiğin sırada yurt dışında görev yapıyorum. Beni buraya gelip hayatını foruma adayanlarla, özgüvensiz olup sanal alemden güç toplayıp kendini kandıran insanlarla karıştırma. Benim dengim değilsin.” - Mr. Ekmek
ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2012, 23:24   #5
Rocket Man
American Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 2325
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 1449
Rep Derecesi: American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın.
American Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
American Nightmare American Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1449

WWE PPv'lerini alayım.Bu arada Caner are you serious bro? Eğer alacak yoksa NXT'yi de alabilirim.
imza
American Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2012, 23:28   #6
Kayıtlı Kullanıcı
Cydreas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 288
Rep Puanı: 1665
Rep Derecesi: Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın.
Cydreas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cydreas Cydreas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1665

Impact'ı alabilirmiyim ?
imza
Cydreas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2012, 23:29   #7
Kayıtlı Kullanıcı
cena_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 98
Rep Puanı: 861
Rep Derecesi: cena_07 Ana kadroya çağırıldın. cena_07 Ana kadroya çağırıldın. cena_07 Ana kadroya çağırıldın. cena_07 Ana kadroya çağırıldın. cena_07 Ana kadroya çağırıldın. cena_07 Ana kadroya çağırıldın. cena_07 Ana kadroya çağırıldın.
cena_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
cena_07 cena_07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 861

WWE fotoğrafları bazen sorun çıkardığı için alamıyorum malesef.TNA PPV alabilirim.
imza

кσвяα тι̇мι̇

#Future #Forever #Victorious
#StrongerTogether

Hepsinden azar azar yap,ortaya yap..
cena_07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2012, 23:29   #8
bestintheworld
jnsvmli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 169
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 156512
Rep Derecesi: jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
jnsvmli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
jnsvmli jnsvmli isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 156512

NXT , IMPACT Wrestling ve TNA PPV olabilirim.
imza

...your arms are just too short to fight with GOD.

PSN ID - Xbox Live ID - Stream ID : JNSVMLI

GALATASARAY!
★★★★

Eski nick : | Best in The World |
Tumblr - Twitter - deviantART
jnsvmli isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2012, 09:15   #9
#thelunaticfringe
Soerwax BI-TW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 1127
Rep Puanı: 5422
Rep Derecesi: Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın. Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın. Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın. Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın. Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın. Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın. Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın. Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın. Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın. Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın. Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.
Soerwax BI-TW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Soerwax BI-TW Soerwax BI-TW isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5422

WWE Hause Show alabilirmiyim.
imza

-[S]-oe-[R]-wax

“I knew I was better than everyone in developmental, I’m going to say that right now”

“If you dont put everything you have into achieving your dreams, you might end up regretting it at some point in your life.”

“Don’t be a jerk. That’s a good piece of advice. Come with hopes high, head low, open ears, open eyes and work hard, and that’ll get you where you want to be.”

“I’ve always talked about disappearing, about getting off the grid. But I feel like I’ll be trapped in this forever.”

“I didn’t sell out, I’ve Bought in to the Evolution.. of Seth Rollins!”

| Soerwax - Tumblr| Soerwax - Deviantart | Soerwax - Youtube | Soerwax - Twitter |

Soerwax BI-TW isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2012, 09:27   #10
legit boss
Mr Perfection - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2488
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
Rep Puanı: 74323
Rep Derecesi: Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr Perfection - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr Perfection Mr Perfection isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 74323

WWE House Show almak istiyorum.
imza

Mr Perfection isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil