GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-01-2019, 09:59   #11
Kayıtlı Kullanıcı
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Trabzon
Konular: 294
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 42908
Rep Derecesi: OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OhMyMind OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 42908

3. katmanda bir 6 ay kadar falan takıldım fakat şu an uğramıyorum. 4. katmana bir göz atıp çıktım.
imza
ALL OUT

will be...

OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2019, 10:27   #12
Kayıtlı Kullanıcı
The Main Event - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 26
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 3396
Rep Derecesi: The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın.
The Main Event - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Main Event The Main Event isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3396

4.
imza
The Main Event isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2019, 10:54   #13
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 128
Favori Güreşçisi: Matanza
Rep Puanı: 15073
Rep Derecesi: ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 15073

That Weird Guy ile Jaded Outcast arasındayım.
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

''Eskiden neşeli bir insan sanıyorlardı. Yorulduğum sorulardan daha yorucu bir yöntemle kaçmak gibi geldi bana bu. Artık sadece ''Eskiden'' neşeli bir adam olarak kalacağım. Neşe hayatımın en büyük hatası ve en büyük dostuydu. İkilemi kendi içimde yaşadım da denebilir. Ama artık vazgeçiyorum bütün bu dost kazanma çabalarından, popülerlik size fayda getirmeyecek. Beni seven 3-5 kişi sizi sahte alkışlara tutacak onlarca kişiye bedel. Sanırım değişimin kendisini yaşıyorum, değişimle değişmem ama değişimin kendisiyim sanki. Ve etkilendiğin şeyler seni değiştirebilir, karanlığa aşık oldum ben. O bana hayatı verdi. Mutluluk yerine karanlığı öğrendim. Ve karanlık bana kendimi verdi.''
RPG: (GTW DÖNEMİ)

Karakter: Matanza
Lakap: ''The Monster''
Finisher: Wrath Of The Gods
Theme: The Birthday Massacre
Days Of Rising Kadro Debutu: 30 Aralık 2016
Ana Kadro Debutu: 17 Haziran 2017
Başarılar:
1x Days of Rising Television Champion
3x Hardcore Champion (Last Champ)

RPG: (GWA DÖNEMİ)

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (Current)

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2019, 11:11   #14
extraordinary gentleman
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 1170
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 144495
Rep Derecesi: Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lürsoy Lürsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 144495

Daha fazla japona maruz kalmamak için jaded outcast mevkiisini mesken tuttum.
Lürsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2019, 11:25   #15
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: End of the Tracks
Konular: 3792
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 271760
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 271760

5'e kadar indik. Arada 6.
imza

rascal
/ˈrɑːsk(ə)l/
noun: rascal; plural noun: rascalz
a person, especially a child or a man, who does things that you disapprove of, but who you still like.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2019, 11:25   #16
Rollins
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Burn İt Down
Konular: 298
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 62855
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 62855

WWE yani iki.
imza
nbV01N.png
I've got some big dreams
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2019, 11:32   #17
Kayıtlı Kullanıcı
Husoyin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: Husoyin NXT'de jobbersın.
Husoyin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Husoyin Husoyin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10

Iki yeter.
Husoyin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2019, 11:42   #18
GANBARIMASU
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 109
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 71876
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Pipebomb434 Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 71876

En alt katmana kadar indim. All Japan Women'e kadar inmiştim zaten, daha iki üç gün önce de Juggalo Championshit Wrestling'e denk geldim Taima'da, orada da bir maç izledim.
imza

assen na yo

Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2019, 11:54   #19
Darklord1905
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1100
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 126114
Rep Derecesi: domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
domtoretto34 domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 126114

İkideyiz. .d
imza

domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2019, 12:25   #20
"El Cucuy"
Genji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
Rep Puanı: 8068
Rep Derecesi: Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın.
Genji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genji Genji isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8068

5.
imza
Genji isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil