GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-06-2019, 23:01   #101
Fenerbahçe Basketbol
Controlled Frenzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 148
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 1083
Rep Derecesi: Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın.
Controlled Frenzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Controlled Frenzy Controlled Frenzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1083

Bir de şunu ekleyeyim ki , bence hücum katkısı iyi bir stoper ama Kaan yeterli değil defansta , Ozan Kabak olduğunda o monte olmalı bence tandeme , Merih'e ise maşallah diyeyim.Büyük potansiyel.
imza
fenerbahçe-erzurumspor-arsenal-real madrid-juventus-bmg-porto-okc thunder-lewis hamilton
Controlled Frenzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2019, 23:04   #102
THE MAN!
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 634
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 6396
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 6396

Şenol Güneş kötü bir hoca değil sadece kompleksleri olan bir adam. Saçma sapan takıntıları olan birisi. Bu maça Yusuf, Ömür ve Emre ile başlayıp yerden oynamak varken gitti Hakan, Kenan ve Ozan ile çıktı. Yetmedi Fransa maçının en kötülerinden olan İrfan'ı tekrar oynattı.

Hakan Çöpoğlu'nun 90 dakikada yapamadığını Yusuf 20 dakikada yaptı. Sahada yerden oynayan sadece iki topçu vardı gerisi havadan oynayarak tüm topları verdi.

Bu arada kadroyu açıklamadan önceki TS-BJK maçında üç tane orta saha oyuncusunu kitleyen Parmağı almayıp Ozan'ı kadroya alarak rengini zaten belli etmişti.

Fransa galibiyetinin bir anlamı kalmadı neredeyse. İnşallah gelecek maçlarda kompleksinden kurtulurda şu jenerasyon turnuva görmeyi başarır.
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2019, 01:41   #103
young wolf
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 28
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5486
Rep Derecesi: PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
PG Sucks PG Sucks isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5486

Lazrail modundan lazkopat moduna çok hızlı geçiş yaptı hoca. 18-19 BJK'nin tanımıydı bence bu maç. Skor alman gereken maçlarda Atiba-Medel bu maçta da Ozan-İrfan-Dorukhan merkezi. Ozan'ın ilk 11 tercihi sıkıntılı olmasına rağmen bir yerden sonra oyun kurulumu için Yusuf, Emre B. girmesi gerekiyordu. İnşallah hoca iyi analiz eder bu maçı hatalarından döner diğer maçlara.
imza
8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum
Sıkıntılarım iyice arttığında yakın bir arkadaşımı aradım
Dedim ki "Bana bak kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum."
Bir kızdı parladı,
olduğu yerden sıçradı tahmin ediyorum
Dedi ki "Çabuk kalk, buraya gel."
Dedim "Tabi ki gelirim fakat çabucak gelemem.
Çünkü biliyorsun, 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"Olsun" dedi "Geç de olsa gel yanıma."
Ağır ağır, yavaş yavaş gittim
Dedim ki "Evet, işte karşındayım"
"Neyin var?" dedi bana
Dedim "Söyledim ya 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"O halde" dedi "sana ne yapacağımız belli"
Mutfağa gitti çekmeceden satır aldı
Aldığı satırı babaannesinin tülbentine sardı
Sonra üzerine çiğ et koydu, bana verdi
"Ne yapayım bunları?" dedim
Dedi "Git bunu böylece yastığının altına koy evdeki