GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-04-2018, 16:04   #21
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1798
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 34673
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Aga yüzünüzü bol bol yıkayın, nemlendirin, cilt bakımınızı iyi yapın, yağlı yemeyin junk food denilen şeylerden uzak durun çıkmaz.
imza
rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2018, 00:23   #22
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1798
Rep Puanı: 34673
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Moneymaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Acnegen - Acnetrent - Zoretanin - Roucutane tarzı ilaçlardan geçmişte yada şu an kullanan var mı? Ben yeni başladım da merak ettim forumda kullanan var mı diye.
Büyük konuştum, sivilce oldu lol.

Monodoks kullanıyorum şu an. Bir de yanında Advantan, Sivex gibi şeyler de var. Kafa derimde de üniversite sınavı dönemimden hediye olanlar için de 2 farklı şey var.
imza
rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2018, 02:42   #23
AWESOME
Orton Strike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 349
Rep Puanı: 5048
Rep Derecesi: Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aga yüzünüzü bol bol yıkayın, nemlendirin, cilt bakımınızı iyi yapın, yağlı yemeyin junk food denilen şeylerden uzak durun çıkmaz.
Eğer vücudun meyilliyse havada 40 takla atsan da çıkar, inan bana. Zamanında günde 3 defa yüzümü yıkıyordum, krem kullanıyordum, çoğu kadından daha çok bakıyordum yüzüme ama yine çıkıyordu. Fast food ve abur cubur yemeyeceğim diye kilo bile vermiştim bir ara, o derece. Ama yine çıkıyordu. Sonra 2 ay Roaccutane kullandım ve hepsi bir daha gelmemek üzere uçtu.
imza
Orton Strike isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2018, 13:57   #24
think, do, do not regret
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 603
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
Rep Puanı: 3889
Rep Derecesi: The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.The Vuslat IC kemerini kazandın.

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O işler öyle olmuyor usta. Cilt bakımıma acayip takıntılı bir adamım duş haricinde havlu bile kullanmam özel kurulayıcılarla geçinirim ama ne yapsam ne etsem çenemde ki sivilcelere dur diyemiyordum her gören soran alerjin mi var derdi bana ta ki Rouccatune kullanana kadar 1 hafta sonra 2. ayım bitiyor o bölgem de tek bir sivilce çıkmıyor Allah'a şükür.(tahtaya vurun) Burdan anlaşılıyor ki benim sivilce sorunum demek ki karaciğerden gelen bir rahatsızlıkmiş. Ama Allah'a şükür enzim değerlerimi alt üst etmedi bu ilaç.
imza
thinking it would be cool at the time but regretting it later

Eski RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Theme
Venganza
Finisher
Fianza
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion
The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2018, 17:30   #25
Kayıtsız Üye
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 460
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 2979
Rep Derecesi: The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.

İlacı kullanırken 1-2 bira içsek kötü bir sonuç doğurur mu? Prospektüste yeterli bilgi yok bu konuda, internette hiç içme diyen de var haftada 1-2 biradan bir şey olmaz diyen de.
imza

The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil