GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-01-2021, 12:19   #1
Hall of Fame
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: New Jersey
Konular: 443
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Corey Graves
Rep Puanı: 1369989
Rep Derecesi: Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kevin Steen Kevin Steen isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1369989

Standart RPG: Stay Down

Kameralar kazan dairesinde açılıyor. Bu karanlık ve kasvetli yerde görüntüler gidip gelirken kadraja bir isim giriyor.

-İşlerimiz, planlarımız, hedeflerimiz ve hayallerimiz. Hepimiz hayatımızı bunlarla şekillendiriyoruz. Kendimize bir amaç belirleyip o doğrultuda ilerliyoruz. Çalışıyoruz, planlar yapıyoruz. Daha fazlası için daha iyisi için uğraşıyoruz. Her zaman daha fazlası için hedefler koyup hayaller kuruyoruz. Peki bunların hiçbiri olmazsa? Uğruna mücadele edeceğiniz bir şey kalmamış ise? Sabah kalkıp güne başlamak için bir sebebiniz yoksa? Dibe vurmanın en güzel yanı, kaybedecek bir şeyinizin kalmamasıdır. Kaybedecek bir şeyi kalmayan insandan daha tehlikelisi yoktur.

Kamera yükselerek Graves'i gösteriyor. Graves bitkin ve solgun halde. İç çektikten sonra başını yerde tutarak konuşmaya devam ediyor.

Graves: Kendi ellerimle yarattığımı yine kendi ellerimle bitirdim. Hayır Tanrı değilim. Hedefleri ve hayalleri olan bir adamım sadece. Yarattığım şampiyon, yarattığım seri ve muhteşemlik tek gecede bitti. Sadece o geceye dönmek istiyorum. Ama keşkeler için çok geç. Kazanma ve başarma hırsıyla kör oldum. Biraz daha dikkatli olabilirdim. Dikkatli hareket edip düşünebilirdim. Tekrar başlayabilir miyim? Kendime başka birini mi bulacağım? Hayır. Sadece burada oturacağım. Evet yapacağım şey bu. Oturacağım ve ağlayacağım. Her şeyi nasıl berbat ettiğimi, ağzımı nasıl tutmadığımı ve nelere sebep olduğumu düşünerek kendimi azarlayacağım. Veya.. Daha iyisini yaparım.

Graves: Ayağa kalkarım. En dibe düştüğünüz zaman, kalkmanız için kimse size el uzatmaz. Kendi bataklığımdan kendi başıma çıkacağım. Yapabileceklerim hakkında kimsenin bir fikri yok. Ben bile neler yapabileceğimi kestiremiyorum. Slater, Cena ve Rhodes. Ne yarattıklarının farkında mı acaba? Beni dizginleyecek veya sakinleştirecek kimse yok. Sınırlarım yahut kırmızı çizgilerim yok. En korkutucusu ise beni durduracak kimse yok. Amansızca saldırabilirim. Bıkmadan usanmadan üstünüze gelebilirim. Ama aramızdaki farkı unutmayın. Hepinizin kaybedeceği şeyler var. Peki ben? Ben zaten kaybettim.

Graves oturduğu yerden ağır bir şekilde kalkarak kameraya yaklaşıyor.

Graves: Evet ayağa kalkıyorum. En baştan başlayacağım. Si*eyim saygınızı, başarılarınızı, hisselerinizi. Kimin şampiyon olduğu veya kimin patron olduğu umurumda değil. Benden aldıklarınızı sizden alacağım. Evet buna o da dahil. Kimden bahsettiğimi biliyorsunuz. Onu geri getireceğim. Tekrar düşene kadar mücadele edeceğim. Daha öncede mücadele ettim ve kaybettim. Yine kaybedebilirim. Ama bu sefer bir fark olacak. Tek düşen ben olmayacağım.

imza

Kevin Steen & The Death Rider
Kevin Steen isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil