GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-11-2020, 00:24   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1901
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 742906
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 742906

Standart RPG GWA - 11 Kasım 2020 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
11.11.2020 - 21.00 - C
Staples Center
Los Angeles, California
194.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 7 Neden

1- Kan Ve Su

2- Sonsuzluğa Verilen Zarar

3- Graves Göze Girmeye Çalışıyor

4- Nexus'u Bekleyen Tehlike

5- Bitmek Bilmeyen Oyunlar

6- Sakın Ağlama

7- Seth Rollins'in İsteği

Neler Oluyor?
Koş! Koş! Koş!
Yakından Çek!

Kameralar arka alanda. Güvenlik görevlileri ikiliyi farklı yerlere götürmeye çalışıyor. Black güvenliklerden kurtulmaya çalışırken MJF'i revire götürmeye çalışıyor güvenlik ama MJF de onlardan kurtulmaya çalışıyor. MJF'i revire sokarlarken Black güvenliklerden kurtuluyor ve koşarak revire uçuyor ve güvenliklerle birlikte MJF'i de deviriyor. Black hızlıca ayağa kalkıyor ve MJF'i tuttuğu gibi duvara fırlatıyor. Ardından onu yakalayıp koridorun sonuna doğru fırlatıyor. MJF kısa bir süre yuvarlandıktan sonra dış kapıya doğru sürünmeye başlıyor. Black yavaşça onu takip ediyor. MJF kapının yakınına gelince ayağa kalkmaya başlıyor. Black ona doğru koşup bir Clothesline vurmaya çalışıyor ama MJF sıyrılıyor ve Black'e doğru koşuyor ve onun üzerine atlıyor.

İKİLİ CAMI KIRARAK BİNADAN ÇIKIYORLAR! Yuvarlana yuvarlana merdivenlerden aşağıya düşüyorlar ve kaldırımın üzerinde duruyorlar. İkili bir süre yerde kalıp havaya doğru baktıktan sonra birbirlerine dönüp aniden ayağa kalkıyorlar. Kısa bir süre bakıştıktan sonra Black bir tekme sallıyor MJF elleriyle engelliyor. MJF bir yumruk atmaya çalışıyor Black, MJF'in eline vurup onun karnına bir tekme atıyor. MJF geri geri gidiyor. Black de peşine gidiyor. Bir ara sokağa giriyorlar. MJF bir çöpün önünde duruyor. Black ona doğru koşuyor ama MJF son anda çekiliyor ve Black çöpü devirerek yere düşüyor. MJF ona sert bir diz vuruyor ve ikili yavaşça ara sokaktan çıkıyorlar. İkili bir kez daha ayağa kalkıp yüz yüze geliyorlar ve yola doğru yumruklaşarak giriyorlar...

İKİLİYE BİR MOTORSİKLET ÇARPIYOR!

Motorsiklet yan kırınca ikisini de deviriyor ve kendi de devriliyor. MJF ve Black bir süre yerde yuvarlandıktan sonra park halinde olan bir arabaya çarpıp duruyorlar. Yığınla insan kaza alanına koşuyor. Çoğunluk motorun sürücüsüne doğru koşuyor ve insanlar ambulansı aramaya başlıyorlar. İki ufak grup da MJF ile Black'e doğru koşuyor. Bir grup MJF'i bir grup da Black'i ayağa kaldırıyor. İkili kısa sürede kendilerine geliyor ve birbirlerini fark edince tekrar birbirlerine dalmaya çalışıyor. Onları kaldıranlar bu sefer onları ayırmak için çaba sarf ediyorlar. İkili tekmeler savurarak birbirlerine vurmaya çalışıyorlar. Bir süre sonra yanlarındakilerden kurtulmaya çalışıyorlar. Black'i tutan grup onu sahile doğru çekmeye başlıyor. MJF'i ise olduğu yerde tutuyorlar.

Ama MJF bir anda onlardan kurtuluyor ve koşarak Black ve onu tutan grubun üzerine atlıyor. Herkes yere düşüp kumlara doğru yuvarlanıyor. Yuvarlanmalar bitince Black ve MJF yüz yüze geliyorlar. Ve yavaşça ayağa kalkmaya başlıyorlar. Bu esnada sert bir şekilde bakıyorlar birbirlerine. Ayağa kalktıkları an birbirlerine yumruklarla giriyorlar. Yumruklaşa yumruklaşa suyun dibinde duran bir cankurtaran kulesine geliyorlar. MJF geri geri geldiğinden merdivene takılıp düşüyor. Black bu esnada yumruklamayı bırakıyor. MJF merdivenin tepesine sürünerek çıkarken Black ağır adımlarla merdiveni çıkıyor. MJF merdiveni çıkıp içeri giriyor hızlıca. Black çıkıncı koşarak bir diz vuruyor. Black yalpalasa da bir tane diz vurup karşılık veriyor. İkisi birbirine doğru koşuyor ama Black bir anda MJF'i tutup kaldırıyor ve kulübeden aşağıya doğru atlıyor!

İKİLİ DENİZE UÇUYOR! İkili birbirlerine vurmaya çalışıyor ama sadece su sıçratabiliyorlar. Birbirlerine vurmaya devam ederken kameralarımız kapanıyor.

Kameralar bir odanın önünde açılıyor. Kapıda yazan isme zoom yapıldığında Rhodes soyadının yazdığını görüyoruz. Kameralar kısa bir süre sonra içeriyi çekmeye başlıyorlar, kenarda oturmuş Cody Rhodes ve ona pansuman yapmakta olan Liv Morgan'ı görüyoruz.

Cody Rhodes: Lütfen biraz daha nazik olur musun? Teşekkür ederim…

Liv Morgan sinirleniyor ve derin bir nefes alıyor fakat hiçbir şey söylemiyor. Cody Rhodes sırıtıyor.

Cody Rhodes: Fazlasıyla gerginsin.

Liv Morgan: Sana gitmemeni söylemiştim.

Cody Rhodes: Bu yapılması gereken bir hamleydi Liv.

Liv Morgan: Berbat bir haldesin.

Cody Rhodes: Sen bir de Rollins'i gör.

İkili birbirilerine bakıp gülmemek için kendilerini tutuyorlar ama en son dayanamayıp büyük bir kahkaha patlatıyorlar.

Liv Morgan: O kemeri kaybettiğinde yüzünün halini gördün mü?

Cody Rhodes: Beni karşısında ilk gördüğü an kadar komik değildi. Ona yaklaşamayacağımıza gerçekten inanmış ne komedi ama…

Liv Morgan: Şekeri elinden alınmış bir çocuk gibi hasta yatağında gözyaşları döktüğüne eminim.

Cody Rhodes: Mesajı aldığını düşünüyorum. Elinde her ne olursa olsun, ne kadar değersiz olursa olsun onu alabileceğimi gösterdim. Daha fazla ayağımızın altında dolanmaz. Kemerini kaybettiği an yavru bir köpek gibi titremeye başladı. Bu çok acınası ama aynı zamanda beni eğlendiriyor.

Liv Morgan: Yavru köpek demişken… Martini'nin yeni fino köpeğine ne demeli? Senin için geliyormuş.

Cody Rhodes: Lütfen Liv daha fazla gülmek istemiyorum. Hala biraz canım yanıyor.

Liv Morgan: Abigail'e yeni bir kurban daha sunabileceğimiz için sabırsızım. Bu fazlasıyla eğlenceli olacak. Yepyeni bir bedenin gözümüzün önünde yanmasını izlemek….

Cody Rhodes: Sonsuzluk kapısından geçirilecek yeni biri… Her şeyden habersiz.

Liv Morgan: Genç ve heyecanlı. Damarlarında akan taze kanın günün sonunda bedeninde kalmayacağından bir haber. Eve bir darbe daha vurmak mı?

Cody Rhodes: Bu fazlasıyla eğlenceli olacak.

Liv Morgan, Cody Rhodes'ın yüzündeki kanı silmek istiyor fakat Cody Rhodes onun elini tutuyor. İkili birbirlerine yaklaşırlarken kameralar kapanıyor.

Carmella ve Corey Graves birlikte girişte görünüyorlar. Graves, Carmella'ya öncelik tanıyor ve Carmella önden yürüyüp ringe giriyor. Graves ringin kenarına gelirken Carmella kemeri hakeme teslim ediyor. Bu esnada bir müzik duyuluyor.

Sabian ve Corbin girişte görünüyor.

Sabian: ALLAH ALLAH SALDIR SABIAN! KEMERLERİ BİZİM İÇİN KALDIR SABIAN!

Baron Corbin: Onu biz söylemiyorduk ama sen bilirsin.

Corbin ringin kenarında beklerken Sabian ringe giriyor. Hakem kemeri havaya kaldırıyor ve görevliye veriyor. Ardından zili de çaldırıyor hakem.

Intercontinental Championship Open Challenge Match
Carmella (c) w/Corey Graves vs Sabian w/Baron Corbin

Maç lock-upla başlıyor. İkisi de bir süre sadece bu şekilde boğuşuyor. Sabian rakibini boynunda yakalamaya çalışıyor ama Mella kurtulup Sabian'ın arkasına geçiyor şimdi de Sabian Mella'yı sırtından atıyor. Yerdeki Mella'ya yaklaşmaya çalışıyor ama Mella seri tekmeler atarak Sabian'ı savuşturuyor. Sabian sonunda tekmeyi havada yakalıyor ve Mella'ya Boston crab bağlıyor. Mella acı içinde çırpınırken hakem eğilip pes edip etmediğini soruyor. Mella başını hayır anlamında sallıyor. Mella kilidi armbar'a çeviriyor şimdi fakat Sabian kolayca kurtuluyor ve bu seferde ankle lock bağlıyor Mella iplere yaklaşmaya çalıştıkça Sabian geri çekip daha çok sıkıyor Mella'nın bacağını. Mella kendini bırakıyor ve hareketsizleşiyor hakem durumuna bakmak için iyice yaklaşıyor.

Mella bir anda hareketleniyor ve hızlıca kendini çevirip Sabian'ın kafasına tekmeyi koyuyor, Sabian Mella'nın bacağını bırakırken Mella da tek ayağının üstünde seke seke doğruluyor. Sabian Mella'nın üstüne koşuyor fakat Mella'dan bir SUPERKİCK! Sabian yere yıkılıyor Mella biraz geri çekilip kalkmasını bekliyor ve kalkar kalmaz bir DDT yapıyor Sabian'a. Mella köşeye çıkıyor ve yerde yatan Sabian'a frog splash ile atlıyor ama Sabian son anda çekilince yüzüstü yere yapışıyor. İkisi de acıyla ayağa kalkıyor. Sabian Mella'yı kaldırıp bir body slam yapıyor. Şimdi de yerdeki Mella'yı kaldırmaya çalışıyor fakat Mella toparlanıp bir armbar bağlıyor Sabian kurtulmaya çalışınca da Code of Silence's çeviriyor kilidi. Sabian acı içindeyken hakem yaklaşıyor.

Sabian daha fazla dayanamayıp pes ediyor.

Kazanan: Carmella

Mella daha kendine gelmeden Corbin hızla ringe dalıyor ve Mella'yı altına alıp yumruklamaya başlıyor. Bu sırada Graves ringe dalıyor ve Corbin'i Mella'nın üstünden alıp biraz tartakladıktan sonra ringten atıyor. Mella Graves'e bakıyor.

Carmella: Bu sefer bir sarılmayı hak ettin tatlım.

Graves'in ağzı kulaklarına varıyor ve kollarını iki yana açıp Mella'ya yaklaşıyor.

Carmella: Ama önce kemerimi getirmen lazım. Hadi fırla!

Graves sesini çıkarmıyor ve kemeri almak için ringten iniyor. Tam kemeri eline aldığı an seyircilerin arasından çıkan kapüşonlu birisi levyeyle Graves'in kafasına vuruyor. Graves yere düşerken yabancı adam levyeyle birkaç kez daha vuruyor. Mella hızlıca ringten inip Graves'e doğru koşuyor bu sırada kapüşonlu adam da titanrona doğru koşuyor. Mella Graves'in durumuna bakıyor, bu sırada sağlık görevlileri de hemen oraya doluşuyorlar. Mella titanronun önünde duran saldırgana bakıyor. Saldırgan yavaşça kapüşonunu indiriyor ve sırıtarak Mella'ya bakıyor.

Bu Bobby Roode! Eliyle kemeri işaret ediyor ve gülüyor. Mella öfkeli bir şekilde bakarken Roode'un müziğinin eşliğinde alanı terk ediyor.

Kameralar Nexus'un odasında açılıyor. Heath Slater sinirle odanın içinde dolanıyor.

Heath Slater: Elim ayağım titriyor. Sinirden kudurmak üzereyim.

John Cena: Sakin olur musun?

Heath Slater: Tarlası yanan köylü gibi hissediyorum. Şerefsiz heriflere maç kaybettik. Aferin yine tarih yazdınız.

John Cena: Dostum...

Heath Slater: Ne sakinliği? Neyin sakinliği? Pavyonlarda çalgıcılık yapan adam ana kemer maçına çıkacak. Benim bir kariyerim var. Benim büyük bir itibarım var. Peki geçen şov ne oldu? Koduğumun Tiktokçusuna maç kaybettim. İnanabiliyor musun?

Heath Slater ayağa kalkıyor ve kenarda duran su şişesini alıp kafasından aşağı döküyor.

Heath Slater: Yok sakinleşemeyeceğim. İmkanı yok.

Heath Slater duvara bir yumruk geçiriyor.

John Cena: Dostum nefes almayı denesen?

Heath Slater: S**tir git Cena.

Birden Chris Hero, Heath Slater'ın yakasından yakalıyor ve bir tokat yapıştırıyor. Heath Slater neye uğradığını anlamadan kenara yığılıyor. Hızla ayağa kalkıyor ve Chris Hero'nun üzerine koşuyor. Onu birden Adam Cole durduruyor.

Adam Cole: Sen ne yaptığını sanıyorsun Slater?

Heath Slater: Asıl bu adam ne yapıyor?

Adam Cole: Seni kendine getirdi görmüyor musun?

Heath Slater: Bu saygısızlık.

Adam Cole: Evet, saygısızlık. Senin dakikalardır yaptığın gibi. Hala bitmiş değiliz. Yapabileceklerimizi biliyorsun. Toparlanıyoruz ve yeniden savaşa hazırlanıyoruz. Elinde zaten Takımlar Şampiyonluğu var. Savaştığın bir cephe mevcut. İkisinde nasıl savaşmayı düşünüyordun? Bu galibiyet bize fayda sağladı. Hepsinin peşinden koşarken elinde tuttuğun kemeri bile kaybedebilirdin. Günün birinde, başka şartlar, başka insanların karşımızda olduğu bir zamanda o kemer için şansını tekrar deneyebilirsin. Şu an olmaz. Bitti anlıyor musun? Senin akıllı bir adam olduğunu biliyorum. Cena ile arandaki uyumu koru. Takımlar kemeri için henüz bir rakibiniz bile yok. Eğer karşınıza birileri gelirse onların icabına bakmaya odaklan. Kendi arkadaşlarına sinirini göstereceğine rakiplerine göster.

Heath Slater omuz silkiyor.

Chris Hero: Bence anladı.

Adam Cole: Anlamış görünüyor.

Chris Hero: Sırada ne var?

Adam Cole: Öncelikle biraz kıç tekmeleyeceğiz. Hemen ardından geleceğin planlarını yapmaya başlayacağız.

Heath Slater: Umarım iyi planların vardır Cole. Yine hayal kırıklığına uğramanı istemem. Tüm kariyerin bir hayal kırıklığıydı dostum.

Adam Cole bozuluyor. Bir süre sonra gülümsüyor ve Heath Slater'a yaklaşıyor.

Adam Cole: Merak etme dostum. Yanımda artık daha iyi adamlar var. Geliyor musunuz?

Heath Slater: Siz çıkın. Cena ile size yetişiriz. Rakibin kim?

Adam Cole: Kane.

Chris Hero: Kolay olacak.

Adam Cole ve Chris Hero gülerek odadan çıkıyorlar. Kısa bir süre geçtikten sonra Heath Slater kendi kendine bağırmaya başlıyor.

Heath Slater: Ya Cena görüyor musun şu yavşağı?

John Cena: Bunu sana kaçıncı kez söylüyorum bilmiyorum ama sakin olman gerekiyor.

Heath Slater: Kimlerle iş yapıyoruz ya. Dostum olmasa yemin ediyorum kıracağım ağzını yüzünü. Ben bunun...

Birden kapı çalıyor. Heath Slater ağzını kapatıyor.

John Cena: Galiba seni duydular.

Heath Slater: Gerçekten duymuş olabilirler mi?

Heath Slater korkarak kapıyı açıyor...

Heath Slater: Ananı avradını-

Bu bir at! At arkasını dönüyor ve Heath Slater'a çifte atıyor. Heath Slater acıyla uçuyor bir kenara. Cena şok olmuş gözlerle bakıyor olanlara.

John Cena: Bu nereden çıktı?

John Cena korkmuş bir surat ifadesiyle bakıyor.

John Cena: Sakin ol dost. Sakin ol.

At birden geri geri gidiyor.

???: Buraya gel Düldül. Buraya gel.

At uzaklaşıyor. Bu sırada birilerini görüyoruz. Bunlar...

Hangman Page: Hoşunuza gitti mi? Sizi ayaklarınızdan bağlayıp atımla sürükleyeceğim.

Bunlar Hangman Page ve Khali! İkili dalmaya başlıyorlar Cena'ya. Cena karşılık vermeye çalışıyor fakat Khali sert bir Chop darbesiyle indiriyor yere onu. Hangman Page şimdi Cena'yı kaldırıyor ve kenarda duran TV'ye doğru Powerbomb! Cena acıyla yerde kıvranırken Khali kenarda yatan Slater'ı kaldırıyor ve bir sandalyeye oturtuyor. Hangman Page bir halat çıkartıyor. Önce Slater'ı bağlıyorlar ardından ise Cena'yı.

John Cena çığlık atmaya çalışıyor ama Khali onu bir Chop darbesi ile bayıltıyor.

Kameralar kapanıyor.

Jeff Jarrett: Evet Bay Allen. Her şey istediğiniz gibi gidiyor. Şovu spikerlerimiz açtı. Asla bir arka alan kavgası ve kaos yok. Tüm güreşçiler olması gerektiği gibi ringe çıkıyorlar ve sorunlarını orada çözüyorlar. Aynen istediğiniz gibi. Seyirciler biletlerinin karşılığını alıyorlar ve destekleri ile arenayı inletiyorlar. Yeni güreşçilerle imzalayacağız. Çok doğru düşünüyorsunuz. Yeni yüzlere ihtiyacımız var. Eskimiş yüzler artık burada olmayacak. Tamam dediğiniz gibi olsun. Görüşürüz.

Jeff Jarrett telefonu kapatıyor. Aniden kamera dönüyor ve sırıtmaya başlıyor. Bir süre sadece sırıtıyor.

Jeff Jarrett: Çok yakışıklı adamım.

Jeff Jarrett: Düzenlediğim turnuva sona erdi ve mete312 kazanan isim oldu. The New Beginning şovunda istediği gibi Cody Rhodes ile karşılaşacak. Bu Cody Rhodes'un bir PPV gecesi çıkacağı ilk kemer koruma mücadelesi olacak. İki tarafında tamamen hazır olduğunun farkındayım. Bu maça sert bir tür eklemek nasıl olurdu?

Jeff Jarrett gülüyor.

Jeff Jarrett: Eklemeyeceğim. Bu maçın temiz şartlarda sadece ringin içinde çözülmesini istiyorum. House Of Truth tarafının yapabileceği sinsilikleri çok iyi biliyorum. Bu zamana kadar bekledim ve biraz daha beklemeye devam edeceğim. Truth Martini'yi sakince izliyorum. İnsanlar bana hakaretler ediyorlar. Tüm hayatımı kirlettiğimi düşünüyorlar. Fakat bilmedikleri bir şey var.

Jeff Jarrett kameraya yaklaşıyor.

Jeff Jarrett: Double J'nin her zaman bir bildiği vardır. Bunu unutmayın.

Jeff Jarrett ciddileşiyor.

Jeff Jarrett: Doğru zaman geldiğinde ortada bana karşı çıkan tek bir isim bile olmayacak. Sizler beni oldukça iyi tanıyorsunuz. The New Beginning gecesi orada olacağım. Kenardan maçı izleyeceğim. Bilin bakalım o gece başka kim kenarda olacak? Truth Martini! Adamını korumak için orada olacağını biliyorum Martini. Ne yapacağım konusunda bir karar vermedim. Merak etmeyin, yapacağım her şeyin GWA geleceği için faydalı olacak.

Jeff Jarrett notlarına bakıyor.

Jeff Jarrett: The New Beginning'e yeni bir maç açıklayacağım. Bu maç Oceans kemerinin geleceğini şekillendirecek. Bir adaylık maçı. O gece Oceans kemerini kazanan isim Survivor Series şovunda yüzleşeceği rakibini hemen öğrenmiş olacak. Bir Fatal 4 Way maçı. Kazanan Oceans kemerine aday olur. Hazırsanız katılımcıları açıklıyorum...

eff Jarrett sırasıyla saymaya başlıyor.

Jeff Jarrett: Aleister Black.

Jeff Jarrett: Maxwell Jacob Friedman.

Jeff Jarrett: Sami Callihan. Ve son olarak...

Jeff Jarrett: Kane.

Jeff Jarrett'ın gülümsüyor.

Jeff Jarrett: Bu büyük bir fırsat. Double J size bir fırsat sunuyor. Herkese bir fırsat sunmaya devam edeceğim. Ve Truth Martini, sana sesleniyorum. Fırsatın varken buradan s**tirip gidersin. Eğer gitmezse bir yolunu bulacağıma emin olabilirsiniz. Şimdilik bu kadar. Şimdi bazı büyük dostlarım ile sohbet zamanı. Şovun devamında sorun çıkmayacağına eminim.

Jarrett'ın telefonu çalıyor. Jarrett hemen telefonu açıyor.

Jeff Jarrett: Alo? Arka alanda at mı koşuyor? Arka alanda at ne arıyor? Yakalayın ve beni bu işle uğraştırmayın. Önemli misafirlerim var ve meşgul olacağım. Kapatıyorum.

Odaya birileri giriyor...

Jeff Jarrett odaya giren dostları ile tokalaşmaya başlıyor. Kameralar kapanıyor.

Kane'in müziği çalıyor. Ardından girişten ateşler yükseliyor ve Kane görünüyor. Ringe yürüyor ve bir adım atıp ipleri tutuyor ve aprona çıkıyor. Ringe giriyor ve ortaya geçip, pyroları patlatıyor.

Adam Cole ve Chris Hero girişte görünüyor. Girişte bir kaç saniye bekledikten sonra ardından ciddi bir yüz ifadesiyle ringe yürüyorlar. Ringin önüne geldiklerinde durup birbirlerine bakıp gülümsüyorlar ve yumruk tokuşturuyorlar. Adam Cole merdivenlere yönelirken Hero ring dışında duruyor ve Cole ringe giriyor ve köşesine geçip bekliyor. Hakem de zili çalıyor.

Kane vs. Adam Cole

Maç başlıyor. Lock up izliyoruz. Kane, üstün çıkıyor ve Adam Cole’u pozisyonu bozmadan itiyor ve Cole köşeye yaslanıyor. Hakem Kane’i uyarıyor ve Kane geri çekiliyor. Ardından bir tumruk Kane’den. Sağlı sollu yumruklar görüyoruz Kane’den. En sonunda Uppercut. Kane Cole’u tutup karşı köşeye gönderiyor ve ardından tutup Corner Clothesline’ı buluyor. Saçını arkaya attıktansonra ring dışında Chris Hero’ya dönüyor ve ona bakarak Adam Cole’u kaldırıyor. Kane’den üst üste üç tane yumruk ardından Irish Whip ve dönüşte Big Boot. Kane tekrar Hero’ya dönüyor ve dört beş saniye boyunca onu izledikten sonra Adam Cole’u kaldırıyor kafasından tutarak. Köşeye gönderiyor ve arkasından koşup sert bir Clothesline. Adam Cole ileriye 2-3 adım atıp sendeliyor ve Kane onun suratına sert bir Uppercut geçiriyor. Adam Cole yerde. Burnunu tutuyor. Adam Cole kalkıyor, aynı zamanda burnunu tekrar kontrol ediyor. Kane onun sırtına birkaç darbe vurduktan sonra tutup köşeye sertçe gönderiyor. Cole sırtını çarpıp geri dönüyor ve Kane’den Sidewalk Slam. Kane tuşa gidiyor. 1…

Tuş gelmiyor. Adam Cole rakibini atıyor. Kane kalkıyor ve Hero’yu kontrol ediyor. Hero ise kenarda arkadaşı Cole’a destek veriyor. Kane’den yerdeki Cole’a ardı ardına tekmeler. Cole kendini köşeye atıyor. Kane takip ediyor onu kaldırıp iki kez dirsek darbesi vuruyor. Ardından iplere tutup üst üste tekmeler vuruyor karnına Adam Cole’un. Chris Hero olanları endişeyle izliyor. Hakem Kane’i engellemeye çalışıyor ve uyarıyor. Kane geri çekiliyor ve rakibinin yüzüne üst üste dört defa seri yumruk vuruyor ve ardından Uppercut. Adam Cole tekrar yere düşüyor. Kane kaldırıyor ve Adam Cole’u kaldırıyor ve ringin ortasına doğru hareketlenip Powerslam’i vuruyor. Adam Cole kalkmaya çalışırken Kane onu yakalıyor ve yere oturup rakibinin arkasında Headlock bağlıyor. Adam Cole bir süre direniyor fakat Kane onu sağlam tutuyor. Ardından Adam Cole son gücünü kullanıp ayaklanıyor ve dirsek darbeleriyle Kane’i kendinden ayırıyor. Ardından Eye Poke yapıyor. Arkasındaki iplerden sekiyor ama Kane çabuk toparlanıp Big Boot deniyor fakat Adam Cole sıyrılıyor ve Facebreaker vuruyor ve Kane yere düşer düşme tuşa gidiyor. 1…2

Kane 1’in sonu 2’nin hemen başında kick outlıyor. Tuş gelmiyor Adam Cole lehine. Adam Cole kalkıp toparlanmaya çalışıyor ve rakibi Kane’in kalkmasını izliyor. Kane’in arkasından Dropkick vuruyor ve Kane iplerin üzerine düşüyor tıpkı 619 pozisyonundaki gibi. Adam Cole, Kane’in omzuna ayağıyla çıkıyor ve bastırıyor. Hakem ise Cole’u uyarıp saymaya başlıyor. Adam Cole salıyor ve hakem ona dönüp onu şiddetle uyarırken Chris Hero bunu fırsat bilip o köşeye geliyor ve aprona çıkmadan Kane’in suratına yumruğu vuruyor. Kane yerde. Adam Cole yerdeki Kane’i tekmeliyor. Kane’i köşeye çekiyor vura vura. Kane ayağa kalkıp köşeye yaslanınca da Adam Cole’dan Kane’in göğsüne dört adet Chop izliyoruz. Adam Cole, ipi tutup ayağıyla Kane’in karnına seri darbeler indiriyor ve bir kez daha hakemle karşı karşıya kalıyor. Kane sağındaki ve solundaki iplerden destek alıp kalkarken, Adam Cole yumruklar atıyor. Kane yıkılmıyor ama geriliyor. Ardından Adam Cole’dan Facebreaker izliyoruz. Yerdeki rakibine doğru gidiyor ve iki tane Elbow vuruyor. Ve iplerden sekip Springboard Moonsault vuruyor. Adam Cole karnını tutuyor ama tuşa gidiyor. 1..2..

Kick Out! Kane attı. Adam Cole şaşkın ve hayal kırıklığına uğramış görünüyor. Saçını düzeltiyor ve kalkıyor. Köşeye çıkıyor. Kane kalkıyor ve Adam Cole Diving Crossbody için üzerine atlıyor ama Kane yakalıyor. Ardından pozisyonu ayarlıyor ve hızlı bir Powerslam buluyor. Diz çökmüş haldeyken eldivenini düzeltiyor taunt atıyor. Kalkıp Adam Cole’un iplere tutunup kalkışını izliyor ve yönelip yumruk vuruyor ama Cole eğiliyor, kaçıyor. Adam Cole’dan üst üste yumruklar, ardından Kane’i iplere yolluyor tüm gücüyle. Yere düşüyor bunu yaparken. Kalkıp bir yumruk sallıyor ama Kane kolunun altından kaçıp tekrar iplerden sekiyor ve geri döndüğünde DDT! Adam Cole yerde tekrar. Kane kalkıyor ve turnbucklea çıkıyor yavaşça. Adam Cole ise kalkmaya başlıyor. Chris Hero, dışarıdan Adam Cole’a bağırıyor destek için. Adam Cole kalkıyor ve Kane’den Diving Corner Clothesline. Kane hemen tuşa gidiyor. 1..2..

Cole atıyor. Chris Hero seviniyor ve sanki umutları yeşermiş bir insan gibi desteğe kaldığı yerden devam ediyor ve taraftarlara destek vermesi için “Canlanın” işareti veriyor. Kane kalkıyor ve Cole’u kafasından tutup köşeye gönderiyor. Kafasını köşeye vurduktan sonra yumruklar vuruyor. Ardından Uppercut. Cole yerde. Kane kolundan tutuyor ve karşı köşeye gönderiyor ve koşup Corner Clothesline. Cole sendeliyor ve Kane iplerden sekip Big Boot’u vuruyor. Kane’den Elbow Drop. Ardından kaldırıyor ve onu iki eliyle boğazından tutup köşeye fırlatıyor. Ardından karnına seri yumruklar. Adam Cole’u köşeye oturtuyor ve iplerden tırmanıp kendi de çıkıyor ve Vertical Suplex’i vuruyor. Adam Cole sırtını tutuyor. Kane kalkıp iplerden sekiyor ve Leg Drop. Chris Hero aprona çıkıyor ve Kane kalkıp ona yöneliyor. Hakem araya giriyor ve Kane Adam Cole’a yönelip onu kafasından tutup kaldırıyor ama Adam Cole birden atapa kalkıp Kane’in suratına yumruklar vuruyor. Ardından arkasındaki iplerden geriliyor ve Superkick vurmak istiyor ama Kane onun ayağını yakalıyor ve döndürüyor ve karnına tekme atıyor. Ardından başını bacağının arasına alıyor ve kaldırıyor. Üç dört saniye kadar duraksadıktan sonra Adam Cole’u yere Powerbomb ile vuruyor.

Adam Cole iplere dayanıp kalkmaya çalışıyor. Kane ise onun önünde put gibi dikilmiş durumda. Adam Cole kalkıyor ve bir adım attıktan sonra Kane yerinden kıpırdamadan sadece koluyla Adam Cole’un boğazına yapışıyor. Ringin ortasına doğru Adam Cole’u çekmek istiyor ama Chris Hero aprona çıkıyor. Bunu gören Kane, Adam Cole’u yere fırlatıyor ve saçını geriye savurup aprondaki Chris Hero’ya doğru yürüyor. Hakem ikilinin arasına giriyor ve ikisini de uyarıyor. Kane, Chris Hero’ya bakıp kafasını bir sola bir de sağa eğdikten sonra saçını tekrar arkaya atıyor ve arkasını dönüyor. Hakem Chris Hero’yu uzaklaştırmakla meşgulken Kane’in arkasını döndüğünü gören Adam Cole hafif kalkıp Low Blow’u vuruyor. Hakem Hero ile ilgilendiği için bunu görmüyor elbette. Hero aprondan inince hakem arkasını dönüp maçla ilgilenmeye devam ediyor. Adam Cole kalkıyor ve taunt attıktan sonra diz çökmüş ve bacak arasını tutan Kane’e Shining Wizard’ı vuruyor! Tuşa gidiyor hemen Adam Cole. 1…2…

3!

Kazanan: Adam Cole

Kane yuvarlanıp ringden inerken Chris Hero ringe giriyor ve Adam Cole’a sarılıp elini havaya kaldırıyor. İkili, Nexus müziği eşliğinde zaferlerini kutlarlarken müzik birden kesiliyor ve titantronda arkası dönük iki kişinin arka tarafı beliriyor. Kamera açısı genişledikçe solda Hangman Page ve Great Khali’nin olduğunu görüyoruz. İkili yana doğru açılıyor ve “TADAAAAAA!” diye bağırıp elleriyle sandalyede bağlı durumda olan Heath Slater ve John Cena’yı işaret ediyorlar! Chris Hero ve Adam Cole şaşkın ve bir o kadar sinirli bir şekilde olanları izliyorlar.

Hangman Page: Kardeşlik ha. Birlik ha.

Hangman Page: Siz iki dalya***, Büyük Kırmızı adamı yenecekseniz diye kııçınızı yırtarken, arkadaşlarınız burada savunmasız bir şekilde. Vasıfsız olduğunuzu zaten biliyorduk. Bu geceki olanlarla kanıtlanmış oldu. Aslında bakarsanız s***mde bile değil. Sadece biraz eğleneceğiz.

Hangman Page Cena’nın ağzındaki bantı sıyırıyor. Adam Cole sinirden ringde dört dönüyor. Chris Hero ise iki elini başının arasına almış olanları izliyor.

John Cena: Seni o***pu çocuğu! Teke tek gelsene lan!

Page bantı tekrar kapatıyor.

Hangman Page: Bana bakın b*k çuvalları. Bu iki s*k kırığı gördüğünüz gibi elimizde. Gelin ve alın. Canım sizin kıçınıza tekmeyi vurmayı istiyor. Gelin buraya ve bana kendinizi gösterin. Bana saldırın! Fakat ondan önce, arkadaşlarınızı kurtarmak isteyeceksiniz, biliyorum. Onun için yapmanız gereken tek şey, k*çınızı kaldırıp ayağımıza gelmek. Hey Cole! Big Red Dildo seni çok yormuş gibi görünüyor. Kendini topla da gel adamım! Biz hala buradayız.

Adam Cole ve Chris Hero hızla ringden inip arka alana doğru koşuyorlar. Kamera kapanıyor.

Alicia Atout arka alanda. Yanına Seth Rollins yaklaşıyor.

Alicia Atout: Seth, birkaç dakikanı alabilir miyim?

Seth Rollins: Tabii.

Alicia Atout: Son Atlas şovunda Cody Rhodes ile aranda yaşananlardan bahsetmek ister misin? GWA evreni senin sözlerini merak ediyor.

Seth Rollins: Bu meseleyi kapatmıştım. Doğru zaman gelene kadar Cody Rhodes'un karşısına çıkmayı düşünmüyordum. Kendi hedeflerim vardı Alicia. Hardcore Şampiyonluğunu çekip aldım ve bu kemeri aldığımdan beri maçlara çıkıyorum. Kendimi ringin içinde ispatlıyorum ve her geçen gün daha iyisini yapmak için çabalıyorum. İşleri oyunlarla çözmek yerine bileğimin gücüyle çözüyorum. Bu böyle olmaya devam edecek.

Alicia Atout: Peki Cody?

Seth Rollins: Tamamen kendi hırsının tuzağına düşmüş durumda. Günün birinde en dibe batacaktı ve Cody bunu gittikçe hızlandırıyor. Beni bitirmeye çalıştı ve kendi bitiyordu. Liv Morgan'ın yaptıklarını gördünüz. O olmasaydı şu an Cody Rhodes diye birisinden bahsetmeyecektik. Cody'nin tekrar geleceğine eminim. Durmayacaktır çünkü bencil bir o**spu evladının teki. Kendisinden iyi olan kimseye katlanamıyor. Oyunlarına devam edecek. Tekrar geldiğinde bu kez oyunu oynayan isim ben olacağım. Hatta bir şey bilmek ister misin Alicia?

Alicia Atout: Tüm herkes bilmek istiyor Rollins. Senden daha çok şey duymak istiyoruz.

Seth Rollins: Planım hazır. Ne istediğimi biliyorum ve bunu reddetmek gibi bir şansları yok. Patrick Allen zeki bir adam ve geçen şovdan sonra her şeyi daha net bir şekilde görmeye başladı. Gözümü çok daha ilerisine diktim. Hardcore'un ne olduğunu uzun zamandır insanlar oldukça merak ediyor. Bunu sizlere yapacaklarım ile göstereceğim. Sonsuzluktan damlayacak kanlarla kendi inşa ettiğim kalemi renklendireceğim. Yeni bir başlangıç yaparken eskileri üzerine toprak atacağım. Ve son olarak...

Alicia Atout: Seni dinliyoruz.

Seth Rollins: Gecenin ilerleyen saatlerinde konuşmaya devam edeceğim.

Seth Rollins bu sözlerinden sonra alandan uzaklaşıyor. Kameralar kapanıyor.

Adam Cole ve Chris Hero koşarak odalarına giriyorlar. Kapıyı açmaya çalışıyorlar ama kapı kilitli. Hero biraz geriliyor ve koşarak kapının üzerine atlıyor. Kapı kırılıyor ve içeri giriyorlar. İçeri girdiklerinde sandalyelere bağlı iki kişi görüyorlar. Arkaları dönük. Cole ve Hero hızlıca o iki kişinin yanına gidiyor ama onların yanına geldiklerinde onların Cena ve Slater olmadığını fark ediyorlar. Cole ve Hero bunlar kim gibisinden sinirli bir şekilde birbirlerine bakıyorlar bir süre. Sonra sandalyeleri düşürüyorlar.

Adam Page ve Great Khali bir anda odaya dalıyor. Page iki bira şişesini Cole ve Hero'nun kafasında patlatırken Khali bir anda duvardaki posteri yırtıyor. Page, Cole'u kaldırıp sırtlıyor ve DEAD EYE! Hero ayağa kalkar gibi oluyor ama Khali ona bir BRAIN CHOP geçiriyor ve ardından onu yakalıyor ve PUNJABI PLUNGE ile Cole'un üzerine fırlatıyor. Khali odayı parçalamaya devam ederken Page bir sprey boya getiriyor. Khali bir ufak buzdolabını yerdeki Cole ve Hero'nun üzerine fırlatıyor. Page sprey boyayı çalkalıyor ve başka bir Nexus posterinin üzerine "HOUSE OF TRUTH" yazıyor. Khali ve Page kahkahalara boğulup kapıdan dışarı çıkarken bir merdivenin başına yöneliyor kameralarımız. mete312 ve Truth Martini'yi görüyoruz. Kamera onlara yaklaşınca tekerli sandalyeye bağlı Slater ve Cena'yı da görüyoruz. Mete pis pis sırıtırken bir anda sandalyeleri aşağıya doğru itiyor. Slater ve Cena yuvarlana yuvarlana merdivenin dibine kadar düşüyorlar. Mete pis pis sırıtmaya devam ederken bazı görevliler Slater ve Cena'nın başına toplanıp onları bağlandıkları iplerden çözüyorlar. Bu sırada bir ses duyuyorlar ve irkiliyorlar.

"NIHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA"

Sami Callihan'ı girişte görüyüyoruz. Girişte biraz bekleyip seyircileri süzdükten sonra ringe yürüyor o sırada klasik pozlarını veriyor. Ringe girdikten sonra köşeye çıkıyor ve thumbs down yapıyor. Ve kendisini işaret edip "Ben en iyiyim" diye bağırıyor. Ardından inip rakibini bekliyor.

Oceans Şampiyonu Wolfgang girişte beliriyor. Kemeri belinde gözüküyor. Hiç beklemeden normal tempo yürüyüşle ringe hareketleniyor ve aprona çıkıp ringe giriyor. Kemerini belinden çıkarıp Sami Callihan'ın yüzüne baka baka kaldırıyor. Ardından kemeri hakeme veriyor, hakem de kemeri dışardakilere teslim edip zilin çalması için işaret veriyor.

Non Title Match
Sami Callihan vs. Wolfgang

Maç başlıyor. İkili birden yumruklaşmaya başlıyor. Birbirlerini deliler gibi yumrukluyorlar. Ardından bu yumruklamadan Wolfgang üstün çıkıyor. Wolfgang’den bir Irish Whip. Ardından da dirsek darbesi geliyor Wolfgang’dan. Wolfgang kafasından tutup kaldırıyor ve ardından ve suratına iki yumruk attıktan sonra tutuyor ve DDT’i vuruyor. Wolfgang kalkıyor ve kameralara sırıtıyor. Yerdeki Callihan’ı tekmeliyor. Daha sonra kaldırıyor ve yumrukluyor, Callihan, gerile gerile köşeye gidiyor ve yaslanıyor. Wolfgang saldırısına devam ediyor. Dört tane dirsek darbesi. Ardından karşı çapraz köşeye gönderiyor ve koşup Headbutt vuruyor. Callihan iki üç adım atıp ileri sendeliyor ve Wolfgang iplerden sekip Dropkick vuruyor. Kalkıp bağırıyor, taunt atıyor. Daha sonra kaldırıyor ve kafasını tutup laf söylüyor. Ve tokatlıyor. Callihan’ı kaldırıyor ve tutup Vertical Suplex’i vuruyor. Bacaklarına tekme atıyor ardından Callihan’ın bacaklarını yana ayırıp bacak arasına ve baldırına tekme atıyor. Sonra salıyor ve geriliyor. Rakibinin kalkmasını bekliyor. Sami Callihan yerden kalkıyor ve Wolfgang’dan onun göğsüne Choplar geliyor üç tane. Ardından arkasındaki iplerden sekiyor ve Shoulder Block vuruyor. Tuşa gidiyor Wolfgang. 1..

Tuş gelmiyor. Wolfgang kalkıyor ve Sami Callihan’ı kaldırıyor ama Sami Callihan birden gaza geliyor ve üst üste altı yumruk atıyor Wolfgang’in suratına. Ardından karnına bir tekme ardından Wolfgang’e, iplerden sekiyor ve Wolfgang’in bacaklarına bir Dropkick. Wolfgang diz çökmüş durumda ve Sami Callihan’dan Grounded Big Boot!. Wolfgang yere düşüyor. Köşeye yakın yerde olduğu için Sami Callihan onu tekmelerle köşeye çekiyor. İpleri tutup Wolfgang’e tekmeler atıyor ama hakem uyarıyor ve Callihan’ın geri çekilmesini istiyor. Callihan çekiliyor ve ardından bir iki adım atıp Wolfgang’e gidiyor ama Wolfgang bir tekme ve ardından bir yumruk buluyor. Ardından Big Boot buluyor. Sami Callihan hemen kalkıyor ve Wolfgang tutup kaldırıyor onu ve Powerslam buluyor. Kolundan tutup turnbuckle'a sürüklüyor ve iki tekme vurduktan sonra Wolfgang’dan Vader Bomb izliyoruz. Kolunu havaya kaldırıyor ve taunt atıyor. Sami Callihan o ara iplere tutunup kalkmaya çalışıyor ve sonrasında Wolfgang onu tutuyor ve Irish Whip. Sami Callihan dönünce Wolfgang’den Scoop Powerslam izliyoruz. Tuşa gidiyor Wolfgang. 1..2..

Callihan yine atıyor. Wolfgang hakeme dönüyor ve bir şey demeden sinirli bir bakış atıyor. Sami Callihan’ın önüne geçiyor ve kalkışını bekliyor. Callihan bacaklarını tutuyor kalkmaya çalışırken. Wolfgang onu sinirli bir şekilde kaldırıyor ve Alabama Slam’i vuruyor. Ardından yere düşen rakibini dışarı çıkması için itiyor ayaklarıyla. Callihan dışarda yerde. Wolfgang aprondan aşağıya iniyor. Callihan’ı kaldırıp tutuyor ve merdivenlere fırlatıyor. Ardından Callihan saçını çekip yine bir şeyler söylüyor ama Sami Callihan’dan bir tokat geliyor. Wolfgang geri çekilip suratını tutuyor, kendini toparlayıp Callihan’a döndüğünde Sami Callihan’dan Palm Slap. Ardından Wolfgang ona yüzünü dönünce bir de sol koluyla sert bir Chop geçiriyor. Ardından kafasından tutup Wolfgang’i içeri sokuyor ve aprona çıkıp ringe giriyor. Yerdeki Wolfgang’e küfürler yağdırıyor. Wolfgang kalkacak gibiyken kafasından tutup Headlock bağlıyor. Yaklaşık otuz saniye kilit bozulmazken Wolfgang’den iki tane dirsek darbesi geliyor ama Sami Callihan onu iplere fırlatıyor kafasından tutup, Wolfgang geri dönünce Running Forearm Smash. Wolfgang yerde. Sami Callihan iki kolunu yana açıp taunt atıyor. O sırada Wolfgang yavaşça kalkmakta, tam kalkıyor derken yere eğilmiş durumdayken Big Boot izliyoruz Sami Callihan’dan. Sami Callihan tuş deniyor. 1…2..

Wolfgang atıyor. Sami Callihan geriliyor ve taunt atıp rakibinin kalkmasını bekliyor. Wolfgang yavaşça kalkıyor ve arkasını döndüğünde Sami Callihan koşup Running Knee Strike vurmak istiyor ama Wolfgang kaçıyor ve Callihan arkasını döndüğünde Lariat’ı vuruyor. Callihan yavaşça kalkıyor ama kalkmadan Wolfgang arkasında bekleyip Neckbreaker vuruyor. Daha sonra taunt atıp aprona gidiyor ve turnbucklea çıkıyor. Sami Callihan yavaşça toparlanıp kalkma çabasına giriyor ve birden kalkıp köşedeki Wolfgang’e vuruyor. Wolfgang bir sendeliyor ama yıkılmıyor. Callihan tırmanıyor ve Wolfgang’ın suratına yumruklar vuruyor. Fakat en son Wolfgang onu yakalıyor. Avalanche Gourdbuster vuruyor Callihan’a. Callihan yerdeyken de Frog Splash ama Callihan kaçıyor!! Hareket boşa gitti. İkili de yerde. Bir anda girişe dönüyoruz ve No Way Jose kemeriyle ringe doğru koşuyor. Ardından ringe aprona girmeden direk dalıyor ve birinin kalkmasını bekliyor. İki isim de NWJ’a arkasını dönük kalkmaya çalışıyor. No Way Jose koşuyor ve kemeriyle Wolfgang'a vuracakmış gibi yapıyor. Aniden duruyor ve Callihan’ın suratına vuruyor... Hakem de zili çalıyor ve maçı bitiriyor.

Kazanan: Sami Callihan by DQ

Sami Callihan yuvarlanarak ringden düşüyor. No Way Jose Wolfgang’i kaldırıyor ve ring dışına atıyor. Ardından kendi de çıkıyor ve onu kaldırmak istiyor ama ağır geliyor Wolfgang. Wolfgang iniyor ve NWJ’un suratına bir punch vurduktan sonra kaldırıyor ve Bodyslam ile yere seriyor.

Ardından No Way Jose’u Snake Eye pozisyonuna getirip bariyerlere atıyor. No Way Jose seyircilerin olduğu bölümde yere düşüyor. Wolfgang bariyerlerden atlıyor ve seyircilerin arasında tekmeler atıyor No Way Jose’a. No Way Jose ise emekleyerek ileri doğru kaçmaya çalışıyor. Ardından Wolfgang onu hafiften kaldırıp çenesinden tutuyor ve bir tokat attıktan sonra kolundan tutup kaldırıyor ve Powerslam’i vuruyor. Wolfgang toparlanmış gözüküyor. Yerdeki rakibine tekmelere devam ediyor ve eğilip No Way Jose’a bağırıyor. No Way Jose hafiften kalkıyor ve arkasını döndükten sonra Lariat geliyor Wolfgang’den. Ardından yere çöküp yerdeki No Way Jose’u yumrukluyor.

Seyirciler de fazlasıyla destek veriyor bu kavganın çıkışına. Wolfgang saçını geriye atıp daha sonra kaldırıyor rakibini. Kafasından tutup daha ilerdeki demir direklere götürürken bir seyirci Wolfgang’e bağırıyor. Wolfgang NWJ’u bırakmadan ona dönüyor. Kapşonlu birisi put gibi dikiliyor ve bir şey demiyor ama Wolfgang “sen hayırdır” kafasında. Kapşonlu seyirci ise beklenmedik bir anda Biber Gazı sıkıyor ve hem NWJ hem de Wolfgang çıldırıyor acıdan. Tam o sırada seyirci kapşonunu sıyırıyor ve şapkasını çıkarıp saçlarını savuruyor.

Bu… Bu Lacey Evans! Lacey Evans iki rakibine de üçer tekme attıktan sonra duruyor ve saçını düzelttikten sonra hırkasını çıkarıp Wolfgang’in üzerine atıyor. Ardından aksiyondan kuduran seyircilere şöyle bir göz atıp, eliyle arenanın tepesindeki The New Beginning Logosunu işaret ediyor. Bu görüntüler eşliğinde kameralarımız kapanıyor.

Hardcore Şampiyonu Seth Rollins girişte görünüyor. Yeni şarkısı çalarken seyirciler destekleri ile eşlik ediyorlar. Rollins kemerini havaya kaldırarak ringe doğru ilerliyor. Ekrana geçtiğimiz Atlas şovunda yaşananlar geliyor. Ringe tekrar döndüğümüzde Seth Rollins'i bir mikrofon isterken görüyoruz. Mikrofonu alıyor ve parmağıyla birkaç defa vuruyor. Şimdi konuşmaya başlıyor.

Seth Rollins: Destekleriniz için teşekkür ediyorum. Bu büyük bir mesaj ve bu mesajı şu an arka alanda durup bana hamle yapmak için fırsat kollayan ikilinin aldığına eminim. Geçen şov yaşananları hepiniz biliyorsunuz. Artık bunları anlatmak, bunlar için nefret duymak oldukça gereksiz. Bu artık benim kaderim. Hissettiğim bir şey yok. Sadece tek bir hedefim var. Sonsuzluğun ışığını söndürmek! O gece olanları Cody Rhodes asla unutmayacak. Onun gururunu kırdım, onun zihnindeki düşüncelere zarar verdim. Tam bitti sandığı an tekrar ayağa kalktım ve bahsettiği sonsuz güçten daha kudretli olduğumu gösterdim. Artık her şey daha anlamlı. Elimde tuttuğum bu kemer, poster yüzü olduğum şov ve gelecek. Tüm bunlara anlam kazandırdım. Bully Ray'in yanında onun kıçını kollamaya çalışan bir çocuktan fazlası değildim. Şimdi bana bakın. Beni destekliyorsunuz çünkü tüm bunların gerçek bir anlamı var. Beni bitirmeye çalıştıkları her gün aksine daha tepeye çıkardılar. Şu an ise ulaşamayacakları bir konumdayım. Neden daha fazlasını yapmayayım?

Seth Rollins ringin etrafında tur atıyor.

Seth Rollins: Sizlere karşı palavralar atmayacağım. Mistik güçlerim yok, gözlerimle ateş yakmıyorum, hayatım boyunca sesler duymadım. Sıradan bir adamdım. Hala öyleyim değil mi? Buraya geldiğiniz zaman Tanrıların önüne çıkacağınızı düşündüğünüzü sanmıyorum. Paranızı veriyorsunuz ve bizi izliyorsunuz. Siz seyirciler gerçek bir eğlence arayışı ve gerçek adamları görmek için buradasınız. İşte burada sıradanlığı ortadan kaldırıyorum. Bu ringe çıkıyorum ve fazlasını veriyorum. Suratıma bakıp benimle dalga geçmeye çalışan deliler gibi davranmıyorum. Ne yapıyorsam bu ringin içinde yapıyorum. Ringin köşesinden zemine düşünmeden atlıyorum. Sakatlanmayı düşünmeden en sert şekilde hamleler yapıyorum. Kan akıtırken, kanarken her şeyi Seth Rollins olarak yapıyorum. Beni sorgulamıyorsunuz çünkü tüm bunlar gerçek olduğunu biliyorsunuz. Abigail'den sesler duymuyorum veya amerikan kabusu değilim. (Seth Rollins eliyle seyircileri gösteriyor.) Ama sizler yaptıklarıma inanıyorsunuz, bana inanıyorsunuz ve o saçmalıklardan çok daha yüce olduğumu biliyorsunuz. (Seth Rollins Hardcore kemerini havaya kaldırıyor.) Gerçek kabus Atlas şovunda yaşandı. Cody Rhodes'a hayatının kabusunu yaşattım. Onun üzerine çıkıp suratını dağıtırken ortada bir sonsuzluk yoktu. Liv Morgan bana arkadan saldırırken gördüğü tek şey sevdiği adamın hareketsiz ve kanlar içinde yerde yatan bedeniydi. Abigail bunu mu istiyordu Morgan? Kendime geldiğim an defalarca izledim. Korkmuştun ve Cody'e bakarak titriyordun. Şu an hala korkuyor musun? Korkmak zorundasınız! Hepiniz korkmak zorundasınız çünkü yeni bir seçim yaptım. Bu seçimin ne olduğunu hepiniz biliyorsunuz!

Kahkaha sesleri yükseliyor. Bir süre sonra girişteki dumanların arasından Cody Rhodes ve Liv Morgan çıkıyor. İkili el ele tutuşuyorlar ve diğer elleriyle kemerlerini yerde sürüklüyorlar. Liv Morgan'a aprona atlıyor ve iplerden geçip ringe giriyor. Cody Rhodes ise çelik merdivenlerden çıkıp bir süre seyircileri kesiyor. Şimdi kafasını Seth Rollins'e çeviriyor.

Cody Rhodes: Değersiz bedenin hala ayakta durmayı başarıyor. Neden biliyor musun? Ben istedim diye! Düşüncelerin bambaşka bir boyuta ulaşmış durumda. Sonsuzluğa zarar verdiğini düşünüyorsun. Seni yakıp kül etmedim diye! Her geçen gün kafamı karıştırıyorsun. Seni çözdüğümü sanıyordum Rollins. Bunun için kendini şanslı hissetmelisin. Herkesin kim olduğunu anlayabilirim, herkesin ne yapıp nereye gideceğini bilebilirim. Sen farklısın ve bu farkından ötürü karşımda daha farklı işler yapabiliyorsun. Bu farkın sadece seni birkaç adım daha ileriye götürecek. Belki bizi zorlayacaksın ve daha fazla canımızı sıkacaksın. Buna devam edebilirsin. En son aşamaya geldiğinde diğerlerinden farklı ne yapabileceksin? Hiçbir şey! Bizim karşımızdasın Rollins. Bugün neden burada olduğumuzu anlıyor olsan gerek. Bir istekte bulunmak gibi bir seçeneğin yok. Bugün buradayız çünkü işini tamamen bitireceğiz.

Seth Rollins: Öyle mi? Babacığının dediği onca şeyden sonra mı? Bu cesareti nereden buluyorsun Cody?

Cody Rhodes gülüyor.

Cody Rhodes: Patrick Allen'ın canı cehenneme. Sorgulaman gereken şu. Patrick Allen gerçekten bana engel olabilir mi? Görmek ister misin?

Cody Rhodes ve Seth Rollins sinirle birbirlerine bakıyor.

Seth Rollins: Sakin ol Cody. Seninle bu ringin ortasında dövüşmeyeceğim veya arka alana gidip peşinden koşmayacağım. Tek başına bir şey yapamayacağını bilecek kadar tecrübeye ulaştım. Aynı zamanda ne kadar büyük bir korkak olduğunu en az benim kadar bu seyirciler biliyor. Onların suratlarına bakarken utanç duyuyorsun. Bunun aksini söylemezsin. Rhodes ailesinin adını lekemeye devam ediyorsun. Bilemiyorum, belki günün birinde Morgan'ın soyadını alıp bu utanca son verirsin. Belki kendinin bir köprüden atıp hem kendine, hem ailene çektirdiğin acılara bir son verirsin.

Cody Rhodes: Ba-

Seth Rollins: Hala ben konuşuyorum. Bir seçenek daha var.

Seth Rollins mikrofonu sallamaya başlıyor.

Seth Rollins: Belki The New Beginning şovunda ben bir şeyleri değiştirebilirim. Nasıl olurdu Cody? 2 kemerin ortada olduğu bir mücadele. Her şeyi bitirecek bir maç. Dünyadaki her insanın gözlerinin bizim üzerimizde olduğu bir an. Bu anın içinde bulunmayı ister miydin?

Cody kemerini havaya kaldırıyor.

Cody Rhodes: Sana bu kemer için zaten bir şans verdim. Kaybettin Rollins. Bu kemer için eline geçen son şansı kaybettin. Bunu ben kabul etsem bile GWA kabul etmeyecek. Bildiğin tüm bu şeylere rağmen neden hala zorluyorsun.

Seth Rollins: Senden bahsettiğimi kim söyledi? Sen sadece kenarda duracaksın.

Seth Rollins parmağıyla GWA Şampiyonluğunu işaret ediyor.

Seth Rollins: Ben o kemeri istiyorum.

Cody Rhodes ve Liv Morgan birbirlerine bakıyorlar. Cody ciddileşiyor. Liv Morgan konuşmaya başlıyor bu kez.

Liv Morgan: Asla vazgeçmeyeceksin öyle değil mi? Şansını her kemerde deneyeceksin. Aldığın yenilgiler umurunda bile değil. Merak ediyorum Rollins bu utançla nasıl yaşayabiliyorsun? En hırslı hükümdarlar bile yenilgi aldıklarında geri çekilip bunu kabulleniyorlar. Sende bunu göremiyorum, aksine başarısızlığını kabullenmeyip bizim üstümüze yıkıyorsun. Sana bakıyorum ve gördüğüm tek şey başarısız olmuş bir adam. Başarısız olduğu için her hafta gerek burada gerek arka alanda ağlayan koca bir adam görüyorum. Buradayım, tam karşında ve yüzüne bağırıyorum; sen Rollins büyük bir utanç kaynağısın! Gerçekten bu ringe her çıktığında Cody ile senin yerine utanıyoruz. Kaybettin Seth, başaramadın ve şimdi bir şans daha elde etmek için türlü türlü numaralar çeviriyorsun. Arkana topladığın aptal ordun umurumda bile değil. Kendini nasıl gördüğün, nasıl yansıttığın ya da bu insanların seni nasıl bir konuma yerleştirdiğini umursamıyorum. Bizim sana izin verdiğimiz kişisin Rollins, biz kim olmanı istersek sen osun. Burada dönen bir çark var, yaşam dediğiniz bu ince sistemin hepsi bizim avuçlarımızda, tıpkı senin gibi. Seni küçümsüyor muyum? Evet! Seni rezil bir adam olarak mı görüyorum? Evet! Senin değersiz biri olduğunu mu düşünüyorum? Evet! Onlara bak Seth, arkana aldığın, senden desteğini esirgemediklerini sandığın bu insanlara bak. Karşındayım ve sana arka arkaya sıraladığım hakaretlerin hiçbirini durduramıyorlar. Yoksa beni tekrar mı yuhalayacaksınız? Hiç durmayın ses telleriniz kopana kadar buna devam edin. Buna bayılıyorum. Başka neye bayıldığımı öğrenmek ister misiniz?

Liv Morgan ürpertici bir şekilde gülümsüyor ardından ciddi bir ifadeyle Seth Rollins'in tam karşısına dikiliyor. Seth Rollins sırıtarak ve küçümseyen bakışlarla Liv Morgan'a bakıyor.

B]Liv Morgan:[/B] İntikam… Sevdiğim birine zarar verdin Rollins ve bunun bedelini en ağır şekilde ödemelisin. En son bedel ödettiğim birine neler olduğunu hatırlıyor musun? Hadi ama… Hafızanızı zorlayın Japonya halkının karşısında onu nasıl bitirdiğimi hatırlayacağınıza eminim. Cody senden her şeyini aldı. Gurur, saygınlık, şöhret… Geriye tek bir şey kaldı; ruhun… Onu senden söküp alacağım. En son bir mezarın içine yerleştirildiğinde adın başarısızlık sıfatı ile anılıyor olacak.

Cody Rhodes: Liv?

Liv Morgan ve Cody Rhodes birbirlerine bakıp aralarında konuşuyorlar. Seth Rollins gülmeye başlıyor.

Seth Rollins: Öyleyse kabul ediyorsun. Bayanlar ve baylar, hepiniz doğru duydunuz. The New Beginning gecesi Hardcore Şampiyonu Seth Rollins o ringe çıkacak ve GWA Şampiyonu Liv Morgan ile yüzleşecek. Hepinizin gözü önünde bu karanlık işlere bir son vereceğim!

ROLLINS! ROLLINS! ROLLINS!

Cody ve Liv kenara çekiliyor. Seth Rollins ise etrafına bakmaya başlıyor. Aniden Titantron açılıyor ve Truth Martini'yi görüyoruz. Yanında Hooplalar var.

Truth Martini: Eğleniyor musunuz bakalım? Ben burada oldukça eğleniyorum ve bir yandan sizin rezilliklerinize göz atıyorum. Rezil ve alçakça işleri severim. Siz bu konuda beni bile geçmeyi başardınız. Truth Martini rezil işleri alır ve kaliteli bir hale getirir. Bunu eve sunar ve evi daha kaliteli hale getirir. Siz aptallardan farkım her şeyi batırmıyorum. Bugün oraya gelip konuşmayacağım. GWA ringleri beni canlı görmeyi hak etmiyor. Onun yerine Hooplalar ile biraz eğleneceğim. Liv Morgan orada mı? Emin ol kızım, hiçbirisi senin yerini tutmuyor. Elbet bir gün buluşacağız. Şimdi havaya bakın.

Titantron kapanıyor.

Buğra Gür: Havaya mı?

Tazz: Havadan bir şey düşüyor Gür!

BUCKSHOT LARIAT!

Hangman Page aniden Cody Rhodes'a Buckshot Lariat'ı patlatıyor. Seth Rollins ringin dışına kaçıyor. Liv Morgan aniden Hangman Page'i yumruklamaya başlıyor. İkili birbirlerini yumrukluyorlar. Liv Morgan birden tekme yapıştırıyor. Page'in suratına bir diz darbesi vuruyor. Page yediği darbenin etkisiyle geri geri gidiyor.

Liv Morgan, Cody Rhodes'un durumuna bakıyor. Bu sırada alana birisi daha geliyor...

Great Khali ringe giriyor. Liv Morgan ile karşı karşıya geliyorlar.

Liv Morgan geri adım atmıyor ve Khali'nin üzerine yürüyor. Great Khali gülmeye başlıyor. Birden elini havaya kaldırıyor ve Liv Morgan'ın kafasına vurmak istiyor. Liv Morgan, Khali'nin elini tutuyor. Khali şaşkın bir şekilde bakarken Liv Morgan, Khali'yi elini çeviriyor. Khali acıyla bağırırken birden Hangman Page geliyor ve Liv Morgan'ı yakalıyor. Şimdi ise German Suplex!

Cody Rhodes ayaklanıyor. Hızla koşuyor ve iplerden zıplayıp Page'e Disaster Kick vuruyor. Hangman Page köşeye savruluyor darbenin etkisiyle. Cody Rhodes şimdi Khali'yi yumruklamaya başlıyor. Khali ani bir Chop darbesi vuruyor. Cody yere yığılıyor fakat tekrar kalkıyor. Khali bir Clothesline deniyor. Cody eğilip iplere koşuyor. İplerden sekip Khali'ye bir Dropkick patlatıyor. Khali geri geri gidiyor fakat yere yıkılmıyor. Cody Rhodes tekrar hamle yapıyor ve ayağıyla Khali'nin testislerine tekmeyi yapıştırıyor. Low Blow'un etkisiyle Khali dizlerin üzerine yere düşüyor.

Çaktırmadan ringin dışına çıkan Seth Rollins elinde sandalye ile ringe dalıyor ve Cody Rhodes'un kafasına vuruyor. Şimdi Cody'nin sırtına vurmaya başlıyor. Sandalye yamulana kadar Cody'e vurmaya devam ediyor. Birden Liv Morgan'a dönüyor. Şimdi Liv Morgan'a sandalye ile vurmaya başlıyor.

Seth Rollins sandalyeyi bir kenara atıyor ve ringin dışına çıkıyor. Seth Rollins ringin dışından Page'i işaret veriyor.

Seth Rollins: Sizindir...

Hangman Page, Liv Morgan'ın saçından tutup havaya kaldırıyor. Khali'nin önünde diz çöktürüyor. Khali elini havaya kaldırıyor ve sert bir Chop darbesi patlatıyor. Khali ve Page yumruklarını tokuşturuyorlar. Şimdi birisi girişte görünüyor...

Bu mete312. İlk olarak Seth Rollins ile yüz yüze geliyor. Onu takmayıp ringe giriyor sakin adımlarla. Şimdi yerde yatan Cody Rhodes ve Liv Morgan ikilisine bakıyor. mete312 ilk olarak Khali'ye işaret veriyor. Khali, Liv Morgan'ı havaya kaldırıyor ve ringin dışına spiker masasına doğru fırlatıyor! Seyirciler çoşuyor. Liv Morgan yerde kırık masa parçaları arasında hareketsiz bir şekilde yatıyor. mete312 şimdi üzerindeki kıyafetleri çıkartıyor. Sinirle Cody Rhodes'u tekmelemeye başlıyor.

Hangman Page ve Khali kenarda kahkaha atıyorlar. Page dışarıdaki görevlileri işaret ediyor. Görevliler ringe bira atıyorlar. Khali ve Page bira içerken mete312 yerde yatan Cody Rhodes'a tekmeler vurmaya devam ediyor. Atkısını alıp Cody Rhodes'un boynuna doluyor ve sıkmaya başlıyor. mete312 bir süre Cody'nin boynunu sıktıktan sonra bırakıyor ve ayağa kalkıyor. Bir mikrofon alıyor kenardan.

mete312: The New Beginning gecesi görüşürüz. Tabii ayağa kalkabilirsen.

Cody Rhodes kafasını kaldırmaya çalışıyor. mete312 önce suratına tükürüyor ardından ise Cody Rhodes'un kafasına bir diz darbesi patlatıyor.

Bu sırada girişte Jeff Jarrett ve güvenlik görevlileri gözüküyor. Jarrett yine mevzuya geç kalmış durumda. Bağırarak güvenlik görevlilerini ringe doğru gönderiyor. Hangman Page ve mete312 tüyüyorlar. Khali cüssesinden ötürü kaçamıyor fakat onu yakalayan güvenliklere Chop darbeleri vuruyor. Şimdi bariyerlerden atlıyor. House Of Truth üyeleri seyircilerin arasına karışıp gözden kayboluyor.

Şov bu görüntülerle son buluyor.

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2020
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2020, 00:27   #2
Otuz Sekiz
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 1087
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 2631945
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

İlk.
The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2020, 00:28   #3
Otuz Sekiz

Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Death Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk.
Bu başarımdan ötürü 2.kemerimi almaya hak kazandım.
Alt 10-11-2020, 00:28   #4
Hall of Fame
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: New Jersey
Konular: 434
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Corey Graves
Rep Puanı: 1369989
Rep Derecesi: Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kevin Steen Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

3- Graves Göze Girmeye Çalışıyor

Şov maddesi olmuşum. Resmen yükseldim.
imza

Kevin Steen & The Death Rider
Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2020, 00:34   #5
sectumsempra
Severus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 172
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: Heath Slater
Rep Puanı: 955648
Rep Derecesi: Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Severus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Severus Severus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 955648

Kardeşim biz tehlikede olamayız. Tehlike biziz.
imza

Severus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2020, 00:35   #6
nec pluribus impar
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2646
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 2832558
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2832558

Seth Rollins'in isteği yanmak.
imza

Maximilien#6798

Stayin Alive & Aschentef

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x1 World Heavyweight Champion
x1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x3 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 Tag Team Champion
Unified Hardcore & Internet Champion
Triple Crown Winner

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2020, 00:37   #7
ŞaPlAkCı
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: firefly fun house
Konular: 472
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
RPG Karakteri: Cesaro
Rep Puanı: 538703
Rep Derecesi: Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bero McMahon Bero McMahon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bekliyoruz.
imza

Bero McMahon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2020, 00:41   #8
Hall of Fame

Nereden: New Jersey
Konular: 434
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Corey Graves
Rep Derecesi: Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kevin Steen Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Bero McMahon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bekliyoruz.
Hocam bu şov ZARTlar mısınız??
imza

Kevin Steen & The Death Rider
Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2020, 00:43   #9
ŞaPlAkCı

Nereden: firefly fun house
Konular: 472
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
RPG Karakteri: Cesaro
Rep Derecesi: Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bero McMahon Bero McMahon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Kevin Steen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hocam bu şov ZARTlar mısınız??
Maalesef abi bıraktım Bigshow'u.
imza

Bero McMahon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2020, 15:50   #10
Otuz Sekiz

Gravesim var maddelerde. Kalınmaz mı be?

Seçenekler Arama
Stil