GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-08-2019, 11:16   #1
You Can't See Me!
JottaMorgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Isengard
Konular: 3
Favori Güreşçisi: Sting
Rep Puanı: 1709
Rep Derecesi: JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın.
JottaMorgi JottaMorgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart OSM 3. Sezon: Premier Lig

Geçen sezon İtalya Ligini oynamıştık.(Kupayı da Ligi de ben almıştım )
Bu sezon için aslında İspanya açmayı düşünüyordum ama çoğunluk İngiltere istedi.

Ligin Adı: GüreşTürkiye
Lig: Premier Lig

Katılmak isteyenler önce bu konu altına yazıp sonra istek atabilir.

Katılımcılar:
JottaMorgi - Manchester United
PALATUFAN - Arsenal
ETR - Chelsea
The Purplemaker - Liverpool
Chosen - Newcastle United.
The Eater of Worlds - Manchester City
Maestro - Tottenham
basaranflair - West Ham United
The Death Rider - Everton
Cookie - Leicester City
imza
Alıntı Xenophobia THE Simurgh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
89 ıq falan olmak lazım. Hayatımda daha düşük bir eylem görmedim. Aykut Kocaman fanı olmak haricinde tabii ki.

Konu JottaMorgi tarafından (08-08-2019 Saat 19:47 ) değiştirilmiştir.
JottaMorgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-08-2019, 11:24   #2
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 133
Favori Güreşçisi: Matanza
Rep Puanı: 24268
Rep Derecesi: ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24268

Manchester City alayım, isteği nereden atıyoruz?

(E: Şimdi nasıl yapacağımı buldum, City alınmış ben Chelsea alıyorum. Absyrtos Fybér hesabından istek attım.)
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

''Eskiden neşeli bir insan sanıyorlardı. Yorulduğum sorulardan daha yorucu bir yöntemle kaçmak gibi geldi bana bu. Artık sadece ''Eskiden'' neşeli bir adam olarak kalacağım. Neşe hayatımın en büyük hatası ve en büyük dostuydu. İkilemi kendi içimde yaşadım da denebilir. Ama artık vazgeçiyorum bütün bu dost kazanma çabalarından, popülerlik size fayda getirmeyecek. Beni seven 3-5 kişi sizi sahte alkışlara tutacak onlarca kişiye bedel. Sanırım değişimin kendisini yaşıyorum, değişimle değişmem ama değişimin kendisiyim sanki. Ve etkilendiğin şeyler seni değiştirebilir, karanlığa aşık oldum ben. O bana hayatı verdi. Mutluluk yerine karanlığı öğrendim. Ve karanlık bana kendimi verdi.''
RPG: (GTW DÖNEMİ)

Karakter: Matanza
Lakap: ''The Monster''
Finisher: Wrath Of The Gods
Theme: The Birthday Massacre
Days Of Rising Kadro Debutu: 30 Aralık 2016
Ana Kadro Debutu: 17 Haziran 2017
Başarılar:
1x Days of Rising Television Champion
3x Hardcore Champion (Last Champ)

RPG: (GWA DÖNEMİ)

Güncel Karakter: Chris ''ITA'' Brookes
Başarılar: Henüz Yok

Eski Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (En Uzun Süreli Şampiyon, 69 Gün)

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

Konu ETR tarafından (08-08-2019 Saat 11:27 ) değiştirilmiştir.
ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-08-2019, 11:30   #3
You Can't See Me!

Rep Derecesi: JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın.

ManC'Yi alan arkadaş keşke yazsaydı. Bu konuya ismini ve takımını yazmayan kimsenin davetini kabul etmeyeceğim.
imza
89 ıq falan olmak lazım. Hayatımda daha düşük bir eylem görmedim. Aykut Kocaman fanı olmak haricinde tabii ki.
Alt 08-08-2019, 11:34   #4
Ludovico
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 5081
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 580921
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Liverpool.
imza

Chosen & The Purplemaker & ReQuem
The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-08-2019, 11:47   #5
SHİELD
PALATUFAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kütahya
Konular: 69
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 3216
Rep Derecesi: PALATUFAN IC kemerini kazandın. PALATUFAN IC kemerini kazandın. PALATUFAN IC kemerini kazandın. PALATUFAN IC kemerini kazandın. PALATUFAN IC kemerini kazandın. PALATUFAN IC kemerini kazandın. PALATUFAN IC kemerini kazandın. PALATUFAN IC kemerini kazandın. PALATUFAN IC kemerini kazandın. PALATUFAN IC kemerini kazandın. PALATUFAN IC kemerini kazandın.
PALATUFAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
PALATUFAN PALATUFAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3216

Arsenal bende.
imza
.encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQaYjsKrX1rpr91M26BGkkO0z3DBqoWU  86Hn3ml_Mf1xoPymYyc5DixJutL

BİR GÜN YENİDEN.....
PALATUFAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-08-2019, 12:29   #6
You Can't See Me!

Alıntı The Purplemaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Liverpool.
Oyundaki ismin ne ?
imza
Alt 08-08-2019, 12:29   #7
You Can't See Me!

Alıntı ETR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Manchester City alayım, isteği nereden atıyoruz?

(E: Şimdi nasıl yapacağımı buldum, City alınmış ben Chelsea alıyorum. Absyrtos Fybér hesabından istek attım.)
Reis oyundaki ismin ney ?
imza
Alt 08-08-2019, 12:36   #8
Ludovico

Konular: 5081
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı JottaMorgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Oyundaki ismin ne ?
Alpercanbazzz.
imza

Chosen & The Purplemaker & ReQuem
The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-08-2019, 12:50   #9
Banned
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 743
Rep Puanı: 163008
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 163008

Newcastle Utd.

ozan ismim
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-08-2019, 13:24   #10
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 534
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 37802
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Eater of Worlds The Eater of Worlds isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 37802

Alıntı JottaMorgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ManC'Yi alan arkadaş keşke yazsaydı. Bu konuya ismini ve takımını yazmayan kimsenin davetini kabul etmeyeceğim.
Kral kusura bakma. Bildirim gelince direkt girdim ben de lige. Foruma çok girmediğim için yazamadım buraya.

Şimdi yazayım bari: Berkay0Aydemir - M.City

Konu The Eater of Worlds tarafından (08-08-2019 Saat 13:28 ) değiştirilmiştir.
The Eater of Worlds isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil