GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-10-2018, 23:21   #1
Banned
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sine Qua Non
Konular: 8889
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 582284
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 582284

Standart 08/10/2018 RAW | Şov İncelemesi

RAW 08/10/2018 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar:

Attitude Adjustment
YUKO
Headlock Master
Eater of Worlds

Şirket:
World Wrestling Entertainment
Tarih: 8 Ekim 2018
Yer: Chicago, Illinois

İnceleme:

RAW'dan selamlar! Şovu DX açıyor!

Triple H: 25 yıl dev bir dağa tırmanmak için çok uzun süre. Biz bu dağa tırmandık, çünkü bu Dünya'daki en kötü, en büyük ve en ölümcül dağdı...Adım üstüne adım, metre üstüne metre, yıllarca o lanet dağa tırmandık..O ve ben Dünya'nın zirvesine ulaştık, çünkü cumartesi günü Avustralya'da o dağın zirvesindeydik...Ancak biz dağın zirvesindeyken bir çığ bizi yakalayıp aşağıya attı ve bizim o dağın yalan olduğunu sorgulamamıza neden oldu. Saygı, artık anlamını kaybetmiş bir kelime haline geldi. Saygı, Shawn ve benim için öylece bir laf salatası değildir. Saygımızı kazanman gerekir. Saygı, idol olarak gördüğün birinin seni korumasına, sende özel şeyler görmesine sebep olur. Senin daha iyi bir yerde olman için sana yardım eder.Kariyerin boyunca yan yana, sırt sırta, herkesle, bütün Dünya'ya karşı savaşma özgüvenini sana verir.Saygı senin sözünü tutmanı sağlar.Herkesin seni cesaretlendirmesine ve yapman zorunda olmamana karşın, sorumlu hisseder ve sözünü tutarsın.

Shawn Michaels: Bazen, saygı eskiden çok şeyi temsil ederdi. Saygının kalmadığını öğrenince de Melbörn'den, Şikago'ya uzun bir yol geldim. Oturup düşünmek için çok uzun bir süre... Super Show-Down'da yediğimiz dayak hakkında düşündüm. Uzun süre bu konu hakkında oturup düşündüm... Geçen 8.5 sene adına düşündüm. Saygımdan dolayı sözümü tuttuğum 8.5 sene. O saygı pek de yokmuş aslında. Şikago'ya ulaşıp uçağın kapıları açıldığında bir daha asla duymayacağımı düşündüğüm üç kelimeyi söyledin.

Triple H: Hazır mısın? Ama bu soru Shawn için değildi çünkü onun hazır olduğunu biliyorum. Bu soru Undertaker için, bu soru Kane için. Bu soru Yıkımın Kardeşleri için. Hazır mısınız?

Shawn Michaels: D-GENERATION X HAZIR. Kane, Undertaker, Yıkımın Kardeşliği Hiçbir saygı yokken bunu söyleyebiliriz. Eğer bunun için hazır değilseniz sizin için iki kelimemiz var. SUCK IT!...

Kevin Owens vs Bobby Lashley

Lashley ve Lio Rush klasik gülen suratları ile ringe geliyor. Lashley seyircileri selamlıyor. Ardından da Kevin Owens geliyor, seyircilerden Owens'a normalden daha fazla destek var.

Klasik boğuşmalar ile maç başlıyor, ikili birbirini tartıyor ama Lashley hep ayakta kalan isim oluyor. Lio Rush bir şeyler söylenmeye başlıyor "Plana sadık kal." diyor. Lashley, Owens'ı iplere yollayıp omuz darbesi ile indiriyor ardından da köşeye vuruyor. Lashley'in ciddi bir üstünlüğü var maçta. Lashley'den güzel bir atletik hareketin ardından Owens kendisini dışarı atıyor. Owens'ın üstünlüğü almaya çalıştığı sırada seyirci de kendisine destek veriyor, Lio Rush'da seyirci ile dalga geçiyor ve Lashley için cheer almaya çalışıyor. Seyirciden Owens'a büyük destek var. Maç ring dışına taşınıyor. Ring içine geçtiğimizde ise Lashley'in üstünlüğü yavaş yavaş aldığını görüyoruz. Owens'a suplex vuruyor, tuş denemesi. 1... 2... başarısız. Lashley kafa kilidi deniyor ama Owens kurtuluyor ve STUNNER! 1... 2... BAŞARISIZ! Owens moonsault için köşeye gidiyor ama Rush onun dikkatini dağıtıyor, Lashley'de iplere vurdurarak Owens'ı düşürüyor ardından da kendisine acımasızca saldırmaya başlıyor. The Dominator vuruyor, 1... 2... 3... MAÇIN GALİBİ BOBBY LASHLEY! Hakemden elini kaldırmasını istiyor, kendisinden heel tavırlar izliyoruz. Lashley çıkışa doğru giderken geri dönüyor ve Owens'a saldırmaya başlıyor, kendisinin sakat bacağına saldırıyor ve işini bitirip oradan ayrılıyor.

Arka alanda Balor ve Bayley takımını görüyoruz. İkili Mahal ve Fox ile yapacakları maç öncesi diğer takıma laf çakıyorlar. Biraz sonra Lio Rush ve Lashley onları bölüyor. Lio Rush o itici sesi ve şımarık tavırlarıyla Lashley'in Owens'ı ringde gömdüğünü söylüyor. Bayley ve Balor "Röpörtaj bizimdi ama size ne oluyor?" diyor. Lashley en sonunda "Kimse burada kucaklaşma ve sarılma hakkında bir şeyler dinlemek istemiyor." diyerek Bayley'e çakıyor lafı. Röpörtaj sona eriyor.

Ringde Elias'ı görüyoruz.

Elias: Kabul etmek isteseler de istemeseler de, bu efsaneler benden bahsetmek istiyorlar. Triple H, Undertaker, HBK ve Kane kabul etmeseler de benden bahsediyorlar. John Cena da buradaki herkes gibi biliyor ki, WWE, Elias ile yürümek istiyor! Beni bilirsiniz, yanlışsam söylerim. Avrustalya'da olanlar benim suçum değildi ama buna bir şarkı yaptım. O yüzden sessiz olun ve beni dinleyin.

Elias'ı bölen isim Ronda Rousey!

Riott Squad vs. Bella & Rousey

Husumetleri olan Brie Bella ve Liv Morgan yüz yüze geliyor ve maça başlıyorlar. Morgan, Bella'ya tokat atıyor. Maç bayağı sert başlıyor, ikili birbirini yere yatırıp yumrukluyor, sürekli dönüp duruyorlar ve ring dışına düşüyorlar. İkili ayrılmayınca takım arkadaşları gelip onları ayırıyor. Tagler veriliyor ve Sarah Logan ile Ronda Rousey kapışmaya başlıyor. Rousey, Logan'ı kolayca yere seriyor ve Riott Squad ring dışına kaçıyor. Döndüğümüzde Ruby Riott ile Nikki Bella kapışıyor. Nikki clothesline ve ardından da drop kick ile Riott'ı yere seriyor, tuş denemesi 1... 2... başarısız. Riott'ı kendi köşesine çekiyor, Brie'ye tag veriyor ve takım hareketlerini gerçekleştiriyorlar. Takım arkadaşları sayesinde Riott, Brie'yi ring dışına alıyor ve kendisini STO ile yere vuruyor, ring içine sokup tuş deniyor 1... 2... başarısız. Morgan ringe giriyor ve köşede Brie'yi tekmeliyor ardından Logan ringe giriyor ve Brie'yi kilide alıyor. Riott giriyor o da Brie'yi kilide alıyor. Brie büyük zarar görüyor. Ruby, Nikki'ye vuruyor ardından da Rousey ringe girmeye çalışıyor hakem de olaylar ile ilgilenirken Morgan ile Sarah, Brie'yi köşeye çekip saldırıyor. Brie kendini toparlayıp sağlam bir drop kick vuruyor, Rousey'e hot tag veriyor. Rousey bütün Squad üyelerini yere seriyor ardından Riott'ı yumrukluyor, Armbar bağlıyor VE MAÇI BELLA KARDEŞLER & RONDA ROUSEY KAZANIYOR!

Face ekip el ele tutuşup zaferi kutlamaya başlıyor. 4 köşeye de dönüp seyircileri selamlıyorlar! Ardından BELLALAR ROUSEY'E SALDIRIYOR! İkizler yere düşen Rousey'i tekmelemeye başlıyor. Rousey, Brie'yi alt edebiliyor, Nikki'ye de saldırıyor, ikizler ring dışına çıktı. Rosey, Nikki'ye saldırmaya giderken Brie arkadan gelip Rousey'i bariyere vuruyor. Hakemler tarafları ayırmaya geliyor ama etkisiz kalıyorlar. İkizler Rousey'i ring içinde bırakıyor, Nikki kemeri alıp Rousey'in üstüne bırakıyor, Rousey olanlar karşısında şaşkın gözüküyor. Bellalar acımasız saldırılarını bitirip olay yerinden ayrılıyorlar.

Mahalicia vs Team BNB

Önce Balor ve Bayley, akabinde Jinder ve Alicia Foc ringe geliyor. Maça Jinder ve Finn başlıyor, Jinder'dan chinlock izliyoruz. Finn Balor zor da olsa hareketten kurtuluyor, Jinder'ı iplere yolluyor. Jinder'dan gelen roll up denemesi başarısız, Finn'den low dropkick. Jinder kendisini köşesine doğru atarken Alicia Fox kendini ringe sokuyor. Balor'un yardımıyla Bayley'den Alicia'ya dropkick, bir tane de Jinder'a! Şimdi Bayley'den Jinder'a hurricanrara. Reklamlardan döndüğümüzde Alicia, Bayley'e chinlock bağlıyor. Alicia rakibini yere serip Finn'e öpücük atıyor. Alicia'dan rakibine sert tekmeler. Tuş denemesi ikide başarısız oluyor. Alicia rakibine submissin bağlamışken Bayley, rakibini ringin dışına atıyor. Bayley'den Balor'a hot tag! Balor klasik kombosunu double stomp ile noktalıyor. Köşede bir chop. Jinder'dan bir Yakuza Kick! Finn Balor ikinci denemeyi reverse edip tuşa gidiyor ama tuşu bozan isim Alicia. Bayley partnerinin yardımına yetişmeye çalışsa da hedef Sunil oluyor. Bundan yararlanan Alicia, Bayley'i ring dışına atıyor. Ringe döndüğümüzde Jinder, dropzone'da. Coup de grace ile BNB kazanıyor.

Ringde bir yığın güreşçi var, Crown Jewel'da gerçekleşecek World Cup turnuvası için hepsi aday. Corbin geliyor sonrasında da ringe. Tüm güreşçileri sırasıyla tanıtıyor, sonunda da Amerika'yı temsilen kendisini maça ekliyor.

Global Battle Royale

Yerel güreşçiler Corbin'i ringin ortasında sıkıştırıyorlar, herkes Corbin'e saldırıyor fakat o sırada Conquistador dışarıya çıkıp saklanıyor. Corbin güreşçileri teker teker eliyor, ringde tek kalınca sevinse de nafile. Conquistador hala elenmedi. Aksiyon ringe taşınınca Corbin'e Rolling German Suplex'ler vuruyor Conquistador, hemen sonrasında da Angle Slam! Conquistador Corbin'i Clothesline ile ringin dışına yolluyor.

World Cup'a Katılan: The Conquistador

Galibiyetini kutladıktan sonra ringden Corbin'e bakıyor Conquistador, maskesini çıkarıyor ve tahmin edildiği gibi bu Kurt Angle! World Cup'ın yeni katılımcısı Kurt Angle oluyor, Corbin tepinse de nafile.

Ember Moon vs Nia Jax

Ember'ın arm drag denemesini Nia, yumrukla savuşturuyor. Ember köşelere giderek rakibini oyalıyor ve seri tekmelerle sersemletiyor. Ember rakibinin üzerine atlamaya çalışsa da Nia, bu darbeyi de savuşturuyor. Köşede splash, bir de throw! Ember'dan sleeper hold ama Nia bundan da kurtuluyor. İplerden seken Ember, pop up powerbombdan kurtulup hurricanrara vuruyor. Basement dropkick ile Nia ring dışında. Ember'dan bir suicide dive ama Nia oralı değil. Ember ikinci denemeye giderken Nia onu yüzüstü yere vuruyor. Ember Nia'yı ring dışında bir oraya bir buraya atıyor. Son denemesinde Ember'a uçarken ring köşelerine tosluyor. Hakem 9u sayarken ringe giren Ember, maçı count out ile kazanıyor.Maç sonu ikili birbirini kutluyor.

Trish ringde.

Trish: Evolution'da tarih yazacağız. Geçen haftaki Little of Bliss bana çok banel geldi. Buraya gelip aydınlatayım sizi dedim.

Alexa bölüyor.

Alexa: Küçük düşürmeleri bir tarafa bırakalım. Tüylerim diken diken, küçükken seni izlerdim ve şimdi senle aynı ringdeyim. Seni küçükken severdim, 7 kere şampiyon oldun, efsanesin. Şimdi sana yüz yüze söyleyebilirim ki berbatsın. Senin zamanında olsaydım bırak 7 kere şampiyon olmayı, ringe adım atamazdın. Bütün kariyerin benim gölgemde olurdu.

Trish: Senle ringe adım atmak mı? Burada bir ring var gel de halledelim.

Mickie: Hayır Alexa bunu burda yapmayacağız. Bu insanlar bunu hak etmiyor.

Trish: Küçük dostunu koru. Söyle bakayım ben zamanında neler yaptım, şimdi size neler yapacağım. Nasıl olduğunu bilmek isterim. Bir fikrim var, takım maçına ne dersiniz? Bence güzel fikir, acaba partnerim kim? Buna ne dersiniz?

Lita geliyor. Dörtlü kavgaya tutuşuyor, Lita moonsaulta niyetlense de Alexa, Mickie'yi kurtarıyor.

Gable & Roode ve The Ascension

Konnor'un elinde mikrofon var. İkili bu maçı kazanacaklarını ve boşluğa yollayacaklarını söylüyor. Konnor ve Roode başlıyor. Roode'dan submission, shoulder tuckle ile başarısız olsa da tagı Chad Gable'a veriyor.Gable missile dropkick vuruyor. Hızlı tuş, Gable'ın ring dışına uçmasıyla son buluyor.Ring dışındaki mücadele, Gable ile ring içine taşınsa da Viktor, Gable'ı yere seriyor. Köşede Gable'a tekme ve yumruklar. Konnor'a tag. Konnor'dan uppercut ve tag. Viktor'dan suplex ve sleeper hold. Gable bunlardan kurtulup Roode'a tag veriyor. Clothsline, atomic drop, choplar ve dropkickler Viktor'da patlıyor. Bir de blockbuster! Glorious DDT denemesi başarısız, Gable tagı alıyor, german suplex ile tuşu da buluyor. Gable ve Roode buna sevinirken AOP görünüyor. AOP önüne gelen herkesi yıkıp, imza hareketleriyle pozlarını veriyorlar. Son kurbanları Ascension ve Gable&Roode oldu.

Main event öncesi Paul Heyman girişte gözüküyor. Crown Jewel'da gerçekleşecek üçlü Evrensel kemeri maçını hedef alıyor. Lesnar'ın evinde olduğunu, şovu izlemediğini ve WWE'nin düzenleyeceği ikinci "Sweet Saudi Money" şovu için antrenmanda olduğunu söylüyor. Heyman Lesnar'ın iki spor dalında da, hem UFC hem WWE'de aynı anda şampiyon olacak ilk kişi olacağının garantisini veriyor. Konuşmasını tamamladığı gibi Shield'ın müziği duyuluyor ama onlar seyircilerin arasından geliyor bildiğiniz gibi, main event'e geçiyoruz. Heyman da arka alana yol alıyor.

Paul Heyman:
Bayanlar ve baylar! Ben Paul Heyman! Crown Jewel'ın Canavarı ve Fatihi Brock Lesnar'ın avukatıyım. Tıpkı sizin gibi bende bu akşam çok önemli bir sebepten ötürü buradayım. Yasal şekilde "haydutluk" yapan Shield'ı görmeye geldim. ringe çıkıp onlara rövanş teklif eden Braun Strowman,Drew McIntyre ve Dolph Ziggler'ı da, bunların dışında... İronik bulduğum şey,72 saat önce Roman Reigns ve Braun Strowman dediğimiz iki b*k birbirleriyle Avustalya'da çarpıştı. Um. Kim 20 saatlik bir uçuşla Chicago'ya gelip tekrar çarpışmak ister ki? Ayrıca keyfiniz kaçabilir,sizin yaşamınız tekrar tehlikede. (HIAC'deki olaya gönderme yapıyor.) Bizim WWE dünyasında yaptığımzı şey; haftanın yedi günü bir yerlere uçmak ve bir yerleri uçurmak. ()Bu arada bu gece Suplex City'de... Müvekkilim Brock Lesnar bu promoyu izlemiyor çünkü şu anda yatağında uyuyor. Bunu yarın evinde yemeğini yerken görecek ve yakındaki GYM'e gidecek. GYM'de kendine özel tasarlanmış aletlerle çalışacak ve bisikletiyle hedefine koşacak. Ayrıca Brock Lesnar'ın özel bir amacı var...İki büyük spor şirketi UFC ve WWE'de eşzamanlı şampiyon olmak.Bakın bayanlar ve baylar,Brock Lesnar 2 Kasım'daki Crown Jewel'a girdiğinde tek hedefinin Evrensel Şampiyonluk ve Roman Reigns olduğunu biliyordunuz.Roman Reigns şu an kendisine çalışan bir ekibin parçası; Bu ekipte kardeşi Seth Rollins ve kardeşi Dean Ambose var,geri döndüler!Braun Strowman kendi başına bir takımdır,ringe girdiğinde endişelenmemelidir...Brock Lesnar'ın WWE'de olmadığı süre içinde onu WWE tarihinin en az çalışan şampiyonu ilan ettiler.Brock Lesnar neden Crown Jewel'da Suudi Arabistan Krallığı'nda olacak? Sanırsam size nihai bir sebebini ve maçın sonucunu söyleyebilirim. Bayanlar ve baylar,kazanan ve bir kez daha... Hüküm süren,savunan,tartışmasız Evrensel Ağırsiklet Şampiyonu... Brock Lesnar!

Reklamların ardından Strowman, McIntyre ve Ziggler üçlüsü de ringe geliyorlar. Zil çalmadan önce taraflar yüzleşiyorlar ama maç öncesi aksiyon yaşanmıyor.

The Shield vs. Braun Strowman, Drew McIntyre & Dolph Ziggler

McIntyre ile Rollins başlıyor, fiziksel üstünlük Drew'da olduğu için Rollins ve tag alan Ambrose'u kolay aşıyor. Braun tag alıyor, köşedeki Ambrose'un üzerine koşuyor ama Reigns ringde bu sefer de. Braun'u kaldırmaya niyetlense de başarılı olamıyor Reigns, Braun onu köşesine çekiyor. Sırasıyla tagleşiyorlar , McIntyre ile Ziggler Double Suplex yapmaya kalkınca Ambrose ile Rollins ringe girip kurtarıyorlar Reigns'i. McIntyre ile Ziggler ringin dışını boylarken Shield ve Strowman tarafları yüzleşiyorlar, Strowman geri çekilip takım arkadaşlarına atar yapıyor.

Reklamlardan döndüğümüzde Braun köşedeki Reigns'in üzerine koşuyor ama direğe çarpıyor, Reigns bir kez daha deniyor ve bu sefer Samoan Drop'ı yapıyor. Ziggler ve Rollins tag alıyorlar, rüzgarı arkasına alan taraf Rollins. Ringin dışında McIntyre'a Suicide Dive ile atlayıp Ziggler'a da aprondan Clothesline ile zıplıyor. Ziggler kalkınca Curb Stomp deniyor ama Ziggler kurtulup Fameasser deniyor, Rollins de sıyrılıyor ve Sunset Flip'den Powerbomb'a alıp Buckle Bomb yapıyor! Tuşu McIntyre bozuyor ama Ambrose ringin dışına yolluyor onu. Braun ringde Rollins ve Ambrose'u boğazlıyor ama Reigns'den de Superman Punch! Ambrose ile Rollins rakiplerinin üzerlerine Suicide Dive ile atlıyorlar. Braun ikisini birden ensesinden tutarken Reigns de Plancha ile atlıyor Strowman'ın üzerine.

Reklamların bitiminde Rollins üzerinden üstünlük kuran bir Braun var, partnerleriyle tagleşip üstünlüğü koruyorlar bir süre. Ziggler tag alınca Rollins'e yine yem oluyor ve köşeye çarptırılıyor, McIntyre erken tag alsa da Rollins bir Enzuigiri vuruyor. Braun apronda duramayıp Reigns ve Ambrose'u aprondan düşürüyor ve bariyerlere çarptırıyor. Rollins'i köşelerine çekiyor ve Ziggler'ı azarlıyor. Ziggler da atar yapınca atışıyorlar ve McIntyre durduruyor Braun'u. Ama Rollins arkadan High Knee vurup Braun'a çarptırıyor McIntyre'ı. Sonunda Ambrose tag alıyor ve McIntyre ile Strowman'a Suicide Dive ile atlıyor. McIntyre'ı ringe çekip arkasına aldığı rüzgarı devam ettiriyor ve Rolling Neckbreaker yapıyor ama sonuçsuz. McIntyre ile köşeye çıkıyorlar ama McIntyre onu düşürüyor Headbutt vurup. Ambrose'un üzerine atlayınca Ambrose Dirty Deeds'e alıyor ama Spinebuster'a çeviriyor. Reigns tuşu bozunca Ziggler Superkick vuruyor, Rollins de Brainbuster ile beraber Ziggler'la ringin dışına savruluyor. Ambrose ile McIntyre da karşılıklı Clothesline'lar sonrası yere yığılıyorlar.

Ringin dışında Reigns'i direğe çarptırıyor Braun, Powerslam'a alınca Ambrose Suicide Dive ile atlıyor ve DDT vuruyor Braun'a! Reigns'den de bunun üzerine bir Spear! Ambrose güçlükle ringe giriyor ama girdiği gibi McIntyre'dan Claymore! Tuş.

Kazanan: Braun Strowman, Drew McIntyre & Dolph Ziggler

McIntyre Braun ve Ziggler'ı kaldırıp stage'e doğru yöneliyor, biz de tekrarları izliyoruz son kez. Üç Shield üyesi de ringde, Ambrose bir köşede yalnız başına. Rollins ve Reigns'i beklemeden arka alanın yolunu tutuyor Ambrose, Rollins ile Reigns ise çaresizce bakmakla yükümlüler. Şovumuzun da sonuna geliyoruz böylelikle.

Konu Windham Lawrence Rotunda tarafından (16-10-2018 Saat 00:28 ) değiştirilmiştir.
The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2018, 23:33   #2
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3560
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 322041
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 322041

Eskiden incelemeler sayfa düzeni, renklendirme, kalınlaştırma vs. açılardan daha okunabilir oluyordu. Elinize sağlık.
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil