GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-10-2012, 22:18   #1
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1813
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 33888
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Super Disaster Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 33888

Standart 04 Ekim 2012 TNA Impact Wrestling.

Hazırlayan: Tolga4141

Klasikleşen geçen haftaların özetiyle başlıyoruz ve arka alandayız.Sting ve Hulk Hogan konuşuyor.

Hulk Hogan: Sting dostum baş adam olarak kalabilirsin, bana uyar.Senin yanında olmak istiyorum ama kurallara göre tek devam etmen gerekli.

Sting: Evet.

Hulk Hogan: Oyunun adamım, tamamen böyle.Eğer onlar kazanırsa uğruna çalıştığımız her şey biter.Eğer buranın içine girerlerse sana, bana, aileme saldırdıkları gibi sonsuza kadar saldırırlar.Bu yüzden onlara kurşunu sıkmalısın.

Sting: Evet, onlara kurşun sıkmaya hazırım.Ama seninde olmanı isterdim.Bütün güreşçiler yanıma geliyor.Bana bakıyor ve o maçın bir parçası olmak istediğini söylüyor.Biliyor musun ? Bu gece, ringimizde olan her maçı izleyeceğim.Kim hazır, hırslı kontrol edeceğim.Çünkü demek istediğim; kaybedecek çok şey var.

Hulk Hogan: Herkes senin gibi hissediyor.A&E’nin tamamen ortadan kaldırılmasını istiyorlar.İç güdülerini dinlemen gerek.Sadece öldürme iç güdüsü olan bir kişiye ihtiyacımız var.Bu arada gecenin sonunda o kişiyi seçmiş olman lazım.

Sting: Tamam halledeceğim.Herkesi izleyeceğim.Kararlarına güveniyorum o yüzden birşeyle görürsen beni uyar.

Hulk Hogan: Arkandayım.

Sting:Tamam.

Ringe dönüyoruz ve pyro şovu içinde IW başlıyor.Mr.Anderson ringe geliyor.Stage’de durarak mikrofonunu indiriyor ve konuşuyor.

Mr.Anderson: Stinger, Hogan, A&E hakkında ufak bir yardıma ihtiyacınız olduğunu söyledim.Bunun için ekranın etrafında toplanmak isteyebilirsiniz.Çünkü bu g*t deliği sizi Gren Bay, Winsconsin’den geliyor ! Mr.Anderson, Anderson !

Diyor ve ringe geliyor.Bir maçı var.Şimdi de Kid Kash’le Gunner geliyor bir maçları olacak.

Gunner w/ Kid Kash vs Mr.Anderson.

Bir anda Gunner, Anderson’a saldırıyor.Hakem zili çaldı ve maç başladı.Gunner, Anderson’ı yumrukluyor.Köşede sıkıştırdı.Hakem ayırdı.Gunner iplere attı Anderson’uı ama reversal’la kendi iplerde şimdi Anderson canlandı ve dirsek darbesi bir tane daha ve iplere gidip swinning neckbreaker ! Tuşa gitti ama başarısız.Anderson kalktı ama Gunner’dan tekme geldi.Gunner şimdi köşeye atacakken kendi köşede Anderson üstüne gelirken dirsek darbesi atıyor.Anderson’ın üstüne gelirken arm drag yiyor, kalktı şimdi Anderson’dan bir de drop kick..Gunner kendini dışarı atıyor.Bu sırada Anderson’da iniyor.Ama Kash orada Anderson’ı rahatsız ediyor.Bu sırada Gunner arkadan saldırıyor.Gunner, Anderson’ı kaldırıyor ve ringe sokuyor.Bu sırada Sting’de maçı izliyor.Gunner, Anderson’ı kaldırıyor ama Anderson yumruklar vuruyor iplerden sekti ama dirseği yedi.Gunner tuşa gitti, başarısız.Şimdi Gunner, yerdeki Anderson’a arm lock yapıyor.Anderson yumruklar atıyor ama Gunner karşılık verdi şimdi köşeye attı.Üstüne gelirken Anderson çekildi Gunner boşluğa atladı.Şimdi omuzluyor Anderson ama Gunner indi üstüne gelirken Mic Check için tutuyor Gunner’ı ve Mic Check !!! Tuşa gidiyor ve başarılı.

Kazanan: Mr.Anderson.

Maçtan sonra Kash ringe giriyor ve Anderson’ı yumrukluyor.Hakem de ayırmaya çalışıyor ama başarılı değil.Tekmeliyor Kash, Anderson’ın kalkmasını bekliyor. Üstüne gelirken Mic Check’e aldı Anderson ve Mic Check !! Anderson maçtan sonrada ayakta kalabildi.Tauntunu yapıyor ve reklamlardayız.Reklamlardan sonra ringdeyiz.Tara & Gail Kim, ODB ve Miss Tessmacher’la maç yapacaklar.Herkes geliyor ve maç başlıyor.

Tessmacher & ODB vs Gail Kim & Tara.

Kim ve ODB ringdeler.Kim üstüne gelirken ODB’den göğüs darbesi yiyor ve ODB şimdi köşeye attı ve üstüne atlıyor.Şimdi aldı ve kaldırıyor ama Kim iniyor tekme atacakken ODB ayağını tutuyor ve clothesline ve body slam..Tessmacher’a tag veriyor ve ayağına vuruyor Kim’in Tessmacher köşeye drop kick’le vurdu ve poposuyla eziyor.ODB’ye tag verdi.Bu sırada Kim’de tag verdi.ODB şimdi Tara’yı köşeye atıyor.Tara yerde ve üstüne atlıyor.İplere yolluyor ama kendisi iplerde kalıyor ve Tara’nın drop kick’i boşa..Kim bir yandan ODB’ye vuracakken ODB karşılık veriyor.Bu sırada Tara saldırıyor ve yerde yumrukladıktan sonra Kim’e tag veriyor.Kim ringde tekmeyi vuruyor ve kaldırıp dirsek darbesi.ODB köşedeyken boğazına bastırıyor.Diğer köşeye atıyor ve üstüne atlıyor.Kim apronda ve Tara’ya tag vermiyor.Yerde tekmeliyor.İplere gidiyor ve flying clothesline.Tuşa gitti başarısız.Şimdi bekliyor kalkmasını ama Tara tag alıyor ve tekmeliyor.Standing moosault yapacakken ODB dizini koyuyor.İkili yerde ve tag veriyor ODB !! Tessmacher içeride ve yumrukluyor clothesline bir tane daha ve hurricanrana..Tara köşede ve Tessmacher üstüne atlayıp facebuster yapıyor.Tuşa gitti başarısız çünkü Kim bozuyor.ODB, spear’la Kim’i avlıyor.Kim’i tutacakken bir anda dışarı uçuyor.Kim ringe giriyor ve Tessmacher’a vuracakken çekiliyor ve Kim son anda engelliyor Tara’ya vurmaktan ardından Tara, Kim’i Tessmacher’a itiyor ve Widow’s Peak !! Tuşa gitti ve başarılı.

Kazananlar: Tara & Gail Kim.

Maçtan sonra Al Snow ve Joey Ryan arasındaki olayları görüyoruz.Ringdeyiz ve Al Snow geliyor.Eski güreşçi şimdiki Gut Check jürisi..

Al Snow: Size Joey Ryan’ı taktim ediyorum.

Joey Ryan ringe geliyor.İkili tekrar karşı karşıya.

Al Snow: Birkaç hafta önce, birkaç hafta önce..Duygularımı kararlarımın önüne geçirdim, buna izin verdim.Maalesef TNA ve IW’yi zor duruma soktum.

Joey Ryan: Kendinden utanmalısın.

Al Snow: Sonuçta TNA yöneticisi olarak yaptığım bir takım hareketlerimden ve sana el kaldırmamdan dolayı özür dilerim.

Joey Ryan: Üzgün olduğunu belirt.

Al Snow: Sanırım belirtmiştim.

Joey Ryan: Bekle, bekle.Biliyorum burada ofis işlerine bakıyorsun.TNA yönetimi olarak bir özür bekliyorum.

Al Snow: Üzgünüm. (Diyor ve elini uzatıyor.)

Joey Ryan: Al o elini çek ! Şuan da kontrol sende değil, bende.Dediğim gibi, sen acınasısın.Seni manipüle ettim.Tıpkı %87’yi ettiğim gibi.Bu gece ne senle, ne onlarla ilgili değil, benimle ilgili !! Al, neden diğer antlaşmayı herkesle paylaşmıyorsun ? Herşey bu kurallar çerçevesinde.Evet o şirin ceketinin düğmelerini aç.

Al Snow: Anlaşıldığı üzere, burada elimde bir sözleşme var.Joey Ryan ve IW arasında..

Joey Ryan: Al görüyor musun ? Doğru şeyi yapmak o kadar da zor değil.

Al Snow: Belki bunu alma…

Joey Ryan: Hey, hey bu gece seninle değil benimle alakalı.Konuşma hakkı sende değil.Hey Al niye arkanı dönmüyorsun ?

Al Snow: Ne ?

Joey Ryan: Bunu imzalamak için bir masaya ihtiyaç duyuyorum.Neden arkanı dönmüyorsun.Bana güvenmiyor musun ? Al Snow bana güveniyor mu ? Bana güvenmezsen kime güveneceksin Al ?

Al Snow arkasını dönüyor ve Joey Ryan’da kontratı imzalıyor.

Joey Ryan: Buyur Al ! Şimdi söyle, dünya duysun.En yeni TNA Kontratılı güreşçisi..

Al Snow: Üzgünüm Joey, bu sözleşmeyi dikkatli okuman gerekirdi.Sana tavsiye vermeye çalıştım ama sen konuşmamı istemedin.Roster’da hala kalıcı değilsin.Bu sadece tek gecelik bir sözleşme.

Joey Ryan: Bizim karar verdiğimiz bu değildi.

Al Snow: Buydu, IW ile bir kontrat olmasında anlaştık, bir kontratın var ve bu kontrat yılın en büyük gecesi için.IW’deki en muhteşem şov için.Phoenix, Arrizona’daki BFG !! Star olma şansın var.Roster’da olma şansın hala var.

Joey Ryan: Neden bahsediyorsun ?

Al Snow: Ve rakibin benim.Seni mahvedeceğim, Phoenix’de görüşürüz.

Diyor ve ringden inip arka alana gidiyor.Bu sırada Joey Ryan kontratı kontrol ediyor.Arka alandayız.Sting ve Kurt Angle konuşuyorlar.

Kurt Angle: Dinle Sting, A&E beni de rahtsız ettiler, tamam mı ? BFG’de iki görevi de yapabilirim, problem değil.Ben olimpik madalya şampiyonuyum.Tag team ünvanını elde edebilirim ve A&E’nin canına bir gece de okuyabilirim tamam mı ? Senin adamınım.

Bu sırada olanları kapının arkasından Kazarian ve Daniels dinliyor.

Sting: Kurt kendi ağzınla dedin.Senin iki görevin var.Ringde 5-6 tane başka güreşçiye karşı mücadelen olacak o gece..BFG çok önemli bir gece..Kafası toplu biri lazım.Bak, sen Kurt Angle’sın ve madalya sahibisin ve doğru, 2 görevinde altından kalkabilecek güçtesin.Bu akşam maçın var.İzin ver bunu bir düşüneyim ?

Kurt Angle: Düşüneceksin değil mi ?

Sting: Kurt Angle’sın diye düşüneceğim.

Kurt Angle: Tamam, senin adamınım.

Kurt Angle gidecekken bir anda karşısına Bully Ray çıkıyor ve yol verdikten sonra Sting’le konuşmaya başlıyor.

Bully Ray: Bekle, sana anlatayım.Biliyorsun, herkes biliyor; WHC için BFG’de ringde olmalıydım fakat değilim.A&E’den dolayı değilim.Benim hakkımda herşeyi mahvettiler.Ben onları herkesin istediğinden daha fazla kötü bir durumda görmek istiyorum.O maçta partnerin olmam için seni nasıl ikna edebilirim ? Söyle bana.

Sting: Eğer bu işi şirketteki herkesten çok istiyorsan, bu gece birşeyler olmasını sağla.

Bully Ray: Nasıl ? Ne yapmam gerek ? Seni ikna etmek için ne yapmalıyım ?

Sting: Seç birini.Sen yap ! Nedeni ne biliyor musun ? Sen bir zorbasın.Sen tanıdığım en zorba kişisin.

Bully Ray: Partner seçmek için…Zorbalık yapmak istemiyorum.

Sting: Hey, gözlerime bak.Benim Bully’e ihtiyacım var, bana Bully’i ver !! Git ve birşeyleri ispatla !! Bully gibi birine ihtiyaç var, çok sinirliyim.

Ringdeyiz ve Television Championship maçı var.Rob Van Dam geliyor.Ardından ‘’Yeni TV Champion’’ Samoa Joe geliyor.

Samoa Joe vs Rob Van Dam – TNA Television Championship Match.

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor.İkili lock-up yaptı.Joe ittiriyor RVD’yi..Şimdi ikinci kere lock-up Joe, RVD’nin belinden tuttu ve yere yapıştırdı.Ama RVD kalkıyor ve hızlı bir hareketle Joe’yu yere yatırıyor ve beline bastırıyor.İkili kalkıyor ve yumruklaşıyor.RVD’den sert bir tane iplere gitti ama clothesline yedi, bir tane daha..Şimdi Joe köşeye attı ve dirsek darbesinin ardından CCS Enziugri !! RVD kalktı.İplere gitti gelirken Joe eğildi, RVD üstünden atlayarak ayaklarının yardımıyla roll-up’a almak istiyor ama başarısız.Joe ayağını tuttu RVD’nin ve STF !! RVD zor da olsa iplere değiyor.RVD kendini dışarı atıyor.Joe’da çıktı ama low kick yedi bir tane..RVD şimdi Joe’ya tekme atıyor ve bariyerlere çarptıracakken Joe tekmeler diz darbeleri ve yumruklarla engelledi.Ardından RVD’yi alıp steel steps’e attı.Şimdi ringe sokuyor RVD’yi..RVD yumruklar atıyor ama etkisiz.Joe şimdi RVD’yi köşeye attı üstüne gelirken dirsek darbesini yiyor.Şimdi kafasını aldı RVD ve köşeye çarptırıyor sonrada ayağıyla kafasına vuruyor.Joe sersemledi.RVD iplerden Karete Kick vuruyor.İplere gitti tekrar ve Rolling Thunder !! Tuşa gitti ama 2’de kaldı.Joe köşedeyken RVD üstüne spinning wheel kick vuruyor.O anlık acıyla Joe diğer köşeye gidiyor.RVD şimdi de monkey flip için üzerine atlıyor ama Joe yakaladı ve turnbuckle’a bıraktı.Ama RVD’den tekme ve flying crossbody..İkili kalkıyor Joe tam tekme atacakken RVD tutuyor ve bir spinning wheel kick daha..RVD şimdi tauntunu yaparak köşeye çıktı.Ama Joe önce davranıp turnbuckle’da iken RVD’yi tutuyor, Muscle buster !! Joe tuşa gitti ve başarılı !!

Kazanan: Hala TNA TV Champion Samoa Joe.

Maçtan sonra hakem onu galip ilan ediyor ve arka alandayız.AJ Styles, Chavo Guerrero ve Hernandez ile konuşuyor.

AJ Styles: Bütün bu A&E olayı, herhangi biri..Sting ile partneri olma hakkında konuştunuz mu ?

Chavo Guerrero: Hayır, onu geçerken gördüm fakat konuyu değiştirme tamam mı ? Geçen hafta maçıma müdahele ettin.O yüzden..

AJ Styles: Adamına sor, Kaz maça müdahele etti, asıl ona sor !

Chavo Guerrero: Ben arkamı döndüm ve seni gördüm.

AJ Styles: Bana görmediğini söyleme.

Bu sırada Kazarian ve Daniels geliyorlar.Kazarian içkisini Daniels’a veriyor.

Kazarian: Şirin ve minik bir strateji anı, çok şeker değil mi ?

Christopher Daniels: Bir dakika, kim yok ? Kurt Angle mı ? Angle burada yok.

Kazarian: Hey Kurt Angle’ın nerede olduğunu bilmek istiyor musunuz ? Biz onu Sting ile konuşurken duyduk ki Kurt, BFG maçında olmak istemiyor.

Christopher Daniels: Aslında onun söylediği şey tam; ‘’AJ’in’’ ya da herhangi bir kişinin yardımına ihtiyacım yok, ben onları tek başıma yenebilirim.Karışıklık yaratmaya lüzum yok, çocuklar..Tamam mı ? Sadece düşündüğünüz gibi aynı yerde olmadığınızı söylemek istedik.Adios amigos.

Hernandez: Bu ne alaka dostum ? O senin partnerin.

AJ Styles: Evet, biliyorum o benim partnerim.BFG’de benm partnerim olacak.Evet onları yeneceğiz.

Chavo Guerrero: Git ne olduğunu öğren tamam mı ?

AJ Styles: Konuşma benimle.

Chavo Guerrero: Git, getir.

Ardından BFG’de olacak maçların maç kartlarını görüyoruz.Ardından reklamlardayız.Dönünce BFG promolarından görüyoruz.Promo bitince arka alanda King Mo var.Daha sonra Austin Aries ve Jeff Hardy’nin yanındayız.

Austin Aries: Merhaba dostum.

Jeff Hardy: Merhaba dostum.

Austin Aries: Dinle, geçen haftaki olaydan sonra bir düşmanlık bekliyorduk, ama olmadı.Kendi takımımızın iyi olduğunu biliyorum, ama iki iyi güreşçi sonunda başarılı olabildi.Ben zorladım sen sonunda bitirdin ve galibiyeti kazandın.Önemli değil.Sadece şunu anla Jeff, sen ve ben iyiyiz.Aramızda hiç sorun yok.BFG’de başarılar diliyorum.

Jeff Hardy: Bende.

Austin Aries: Görüşürüz.

Austin Aries tam gidecekken Bully Ray geliyor ve engelliyor gitmesini.

Bully Ray: Hey, ikinizi birlikte bulabildiğime sevindim.İyi ve kötü haberlerim var.İyi haber şu ki, ikinizden birine yumruğumu şuan indirmeyeceğim.

Austin Aries: Tamam.

Bully Ray: Kötü haber ise, ikinizden birine yumruğu sonra indireceğim.

Austin Aries: Öyle mi ?

Bully Ray: Sting kendimi bu gece ispatlamam gerektiğini söyledi.Bende şöyle düşündüm ki, bir numaralı adayı yenmekten daha iyi bir şekilde nasıl kendimi kanıtlayabilirim ki ? Jeff Hardy, herkesin sevdiği kişi, küçük çocukların bakıp durduğu..

Austin Aries: Bekle.Kendini kanıtlamak için Jeff Hardy’i mi yeneceksin ? Beni yenmeyi denemeye ne dersin ? TNA WHC’yi ? Benim kim olduğumu unuttun sanırsam.Austin Aries, TNA WHC !!

Bully Ray: Hayır, kim olduğunu unutmadım, zaten seni yendim.

Austin Aries: Bir bölümü atlıyorsun, sadece suratıma yumruk atmayla olacak bir iş değil.Beni bunun (kemer) için yenmedin.

Bully Ray: Austin, BFG’de seninle karşılaşmadığım için çok şanslısın çünkü senden WHC’yi alabileceğimi biliyorsun, aynen bu !

Austin Aries: Öyle mi ? Yüzleş benle o zaman.Niye yüzleşmiyorsun ?

Jeff Hardy: Hey, bu gece Triple Threat ana mücadele var.Var mısınız ?

Austin Aries: Maçları atlayan kişi.

Bully Ray: İyi düşünce, bir maçta iki kişi.

Austin Aries: Hadi ısınma hareketleri.

Jeff Hardy: Hadi ısınalım.

Austin Aries: Olur.Maç ayarladığın için sağol.

Ringdeyiz ve Hernandez-Guerrero ikilisi geliyor.Ardından Styles-Angle ikilisi geliyor.Angle ve Guerrero ikilisinin bir maçı olacak.

Chavo Guerrero w/Hernandez vs Kurt Angle w/AJ Styles.

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor.İkili lock-up yaptılar.Angle, Guerrero’nun belinde şimdi Guerrero, head lock’a alıyor Angle’ı..Angle, Guerrero’yu iplere yolladı ama shoulder block’u yedi.Şimdi yine head lock’a bağladı Guerrero..Angle zor kalktı ve multiple suplex yapıyor.Ama Guerrero hala head lock’a devam ediyor.Şimdi Angle tekrar kalkıyor ve köşeye gidiyor Guerrero ile..Köşede Guerrero’yu tekmeliyor.Üstüne gelirken köşede kaldı Angle..Guerrero, european uppercut’lara başladı.Tekrar head lock’a aldı.Angle, Guerrero’yu Irısh whip’e attı ve gelirken üstünden atıyor.Guerrero acı içinde..Şimdi Angle’dan sert bir yumruk.Guerrero sürünüyor.Kafasını aldı ve iplerde sıkıştırıyor.Guerrero köşede yerde iken tekmeliyor ve boğazına bastırıyor.Hakem ayırdı ikiliyi.Guerrero kalkıyor ve yumruklar atıyor iplere gitti ama clothesline’ı yedi.Angle, Guerrero’yu kaldırıyor ve super plex, tuşa gitti başarısız.Şimdi yerde Guerrero’yu bear hug yapıyor.Ama Guerrero kalkıyor ve dirsek darbeleri atıyor.İplere gidiyor ama backbreaker’ı yedi.Tuşa gitti 1’de kaldı bir daha gitti 2’de kaldı.Şimdi yerde tekmeliyor.Kaldırıyor Guerrero’yu ama yumruklar ve dirsek darbesi yiyor fakat Angle’dan karşılık geliyor.Guerrero iplere gitmeyi başardı ve gelirken hurricanrana !! İkili yerde kalkıyorlar.Angle önce davranıp body slam’e alıyor ama Guerrero izin vermiyor ve double drop kick vuruyor.Guerrero iplerden sekti ve rolling thunder.Tuşa gitti ama başarısız.İkili kalkıyor Angle köşede ve Guerrero yumrukluyor diğer köşeye atacakken kendi kaldı.Angle üstüne gelirken bir tekme atıyor.Bir kez daha vuracakken Angle tutuyor ve belly to belly suplex.Şimdi Angle Slam için kaldırıyor ama kolunun üstünden attı Guerrero ! İkili kalktı ve roll-up’la Guerrero tuşa gidiyor başarısız.Şimdi Guerrero Triple Suplex için tutuyor.İlkini vuruyor.İkinci için kaldıramadı ve reversal’la belly to belly suplex, bir tane daha be bir tane daha...Angle tauntunu yapıyor ve Angle lock için tuttu ama üstünde attı Guerrero..Şimdi Guerrero tuttu ve Triple suplex yaptı.Şimdi turnbuckle’da Frog Splash başarılı değil.Angle tutuyor ve Angle Slam !! Bu sırada Hernandez rahatsız ediyor.Angle onla ilgilenirken Guerrero roll-up’a aldı ve tuş !!

Kazanan: Chavo Guerrero.

Maçtan sonra Angle ve Guerrero kavga ediyorlar ringe Hernandez girerek kavgaya karışıyor.Sözlü bir kavga bu ! Ardından ikili gidiyor ve Guerrero galibiyetini kutluyor.Tekrar King Mo’nun promosu ekrana geliyor.Ringdeyiz ve TNA X Division Championship maçı var.Zema Ion ve Douglas Williams arasında.Ringde Williams var ve Ion geliyor.

Zema Ion vs Douglas Williams – TNA X Division Championship Match.

Williams’dan yumruklar ve body slam’e alacakken üstünden iniyor.İplere gitti Williams ve iplerdeki Ion’ı dışarı atıyor.Şimdi ikili dışarı da ve Williams yumrukluyor.Ama Ion ring demirine itip ringe sokuyor.Ama Williams’dan sert yumruk bir tane daha gelecekken Ion çok güçlü bir arm lock’a alıyor.Williams’ın pes etmekten başka şansı yok.

Kazanan: Hala TNA X Division Champion olan Zema Ion.

Zema Ion kolunu bırakmıyor ve hakem kararını değiştiriyor.

Kazanan: DQ ile Douglas Williams.

Ama DQ olduğu için kemeri alamıyor.Şimdi Zema Ion’un elinde bir mikrofon.

Zema Ion: Hogan, Sting ! BFG’de TNA’yi temsil edecek ve A&E’in karşısına çıkabilecek adamlar listesinde ilk sıradayım, biliyorum.Ama istemiyorum.Ben X Division şampiyonuyum.Sadece asi ve güzel değilim.Ben en güzel, asi ve tehlikeliyim.

Diyor ve arka alanın yolunu tutuyor.Yine bir King Mo promosu ekranlara geliyor.Arka alandayız ve Gut Check jürisinden bir adam biriyle konuşuyor.

Gut Check Jürisi’ndeki adam: Evet, basit soruyu cevaplayalım.Bu kim ?

Adam: Hakem Brian Stiffler.

Gut Check Jürisi’ndeki adam: Live event değil mi ?

Adam: Evet efendim.

Gut Check Jürisin’deki adam: Arkadan saldıran kim ?

Adam: Matt Morgan, efendim.

Gut Check Jürisi’ndeki adam: Matt Morgan ne kadardır TNA ringinde ?

Adam: 6 ay kadar oldu.

Gut Check Jürisi’ndeki adam: Neden Matt Morgan, TNA ringinde bir hakemin suratına tekme atıyor ?

Adam: Hiçbir fikrim yok.

Gut Check Jürisi’ndeki adam: Bekle, bekle.Bir fikrin vardı; bundan hemen önce, Matt Morgan’ın binadan dışarı atılırken görüntüleri var.

Adam: Güvenliğin yanında ben de vardım.

Gut Check Jürisi’ndeki adam: O zaman neredeydin ? Matt Morgan bizim ringimize girdiğinde neredeydin ? Arkada video oyunumu oynuyordun ? Neler oluyor ?

Adam: Hayır efendim Live event’e gidiyordum ve onun geri geldiğini fark ettim.

Gut Check Jürisi’ndeki adam: İşi mahvettin, bu olamaz, bir daha asla olamaz.

Adam: Size söz veriyorum bu bir daha asla olmayacak.O bir daha ringimize bu şekilde giremeyecek.

Gut Check Jürisi’ndeki adam: İzin verme.

Ringdeyiz ve James Storm geliyor.

James Storm: On gün var, yılın en büyük PPV’si PFG’ye on gün var.On gün sadece benim için önemli değil.Bobby Roode ile aramızdaki problemlerin başlamasının üzerinden bir yıl geçmesine on gün var.Bobby Roode bir şeyi açıklayayım.Ben BFG’de daha iyi bir güreşçi olduğumu ispatlamak için gelmiyorum.Oraya daha iyi bir dövüşçü olduğumu kanıtlamak için geliyorum ve ben daha iyi bir adam olduğumu kanıtlamaya geliyorum !! Öyle ki GM Hogan çalışanlarının itilip kalkılmasından hoşlanmıyor.O yüzden bu maça özel bir kişiyi getiriyor, MMA Süperstarını..Acımasız dövüşçü olan.Öğrendiğime göre sadece bir adam değil, bir kral !

Bu sırada Bobby Roode, Stage’de gözüküyor ve konuşmaya başlıyor.

Bobby Roode: Kendimi açıklamama izin ver.Acımasız bir dövüşçü olan bu adam umurumda değil, King Mo adında biri.Samimi olursak, seninde şey on gün içinde ringe çıkacak olman.Hiç yenemediğin bir adamla maça çıkacaksıni benle.Tag team hayatında 4 yıl boyunca uğraştığın adam, tüm kariyerin boyunca inanılmaz derecede kısakandığın biri..Ama haklı olduğun yerler var.Bu nefret bir yıla yakındır artarak devam ediyor.Bu ateş bir yıla yakındır yanıyor ve on gün sonra patlayacak.Bu şirketteki adamlar olarak bu işi başaramayacağımızı kanıtlamışız ki Hogan gelip King Mo’yu maça özel kişi olarak getiriyor ve bunu sorun etmiyor.Bu sadece bir maç değil, bu kavga ! Ve senin üzerine çıkıp senin kariyerini sonlandırdığımı ispat etmeden asla durmayacağım.Bu kavga kan banyosuna dönüşecek ve dünya üzerinde tanrı tarafından yaratılmış olan beni durdurabilecek biri yok.O yüzden King Mo, binadasın biliyorum, eğer benim yoluma çıkacağını düşünüyorsan karşılaşacağın bir takım şeyler olacak.Çünkü bu benim dünyam ve ben profesyonel güreşin It Factor’üyüm.BFG’de beni durdurmak için yapacak hiçbirşeyin yok.Aslına bakarsan şuanda buradaysan yüzüne bile söyleyebilirim.

Ve King Mo geliyor !! MMA güreşçisi geliyor.İkili sözlü olarak tartışıyor ve King Mo sonunda Bobby Roode’u itiyor.Bobby Roode korkarak geri çekiliyor ve King Mor ringe doğru geliyor ve ringe giriyor.James Storm’un elini kaldırıyor.Safhını belirliyor.Arka alandayız Hogan, Sting’le konuşuyor.

Hulk Hogan: Herkesin derdi var bugün.Nasıl seçeceğim adamlarımı ? Buraya yazdım, görmek istiyorsan bak.Senin kimi söyleyeceğini duymak istiyorum önce.

Sting: Bir maç daha diyorum.O da Bully ile.Bully’de gördüğüm bir takım şeyler var ve bu akşam onu izlemek istiyorum.

Hulk Hogan: Kim olduğunu biliyor musun ? Her hafta görüyorsun ama kim olduğunu biliyor musun ? O spotları değiştirebilecek biri.

Sting: Görmeliyim, görmeliyim.İzlemek istiyorum.

Hulk Hogan: Bende seni izleyeceğim.

Ringe dönüyoruz ve Triple Threat maçı başlıyor.Bully Ray, Jeff Hardy ve Austin Aries ringe geliyorlar.Bu sırada arkada A&E, Anderson’a saldırmış herkes başında Anderson’ın ringdeyiz.

Austin Aries vs Jeff Hardy vs Bully Ray – Triple Threat for Non Title Match.

Maç çoktan başladı.Hardy yerde ve Ray yumrukluyor.Aries dışarıda.Şimdi Hardy’i kaldırdı ve super plex için kaldıracakken Hardy, super plex yapıyor.Aries ringe girdi ve ikili face to face yapıyorlar.Bu sırada Ray ayağından çekiyor Hardy’i ve ringin demirine atıyor.Şimdi ringe giriyor ama Aries saldırmaya başladı.Aries iplere gidiyor ama Ray’den dirseği yiyor, köşede şuan..Ray üzerine gidecekken suratına tekmeyi yiyor ve Aries, turnbuckle’a çıkıp flying clothesline ile atlıyor.Ray köşede toparlanırken üstüne koşuyor Aries ama suratına big boot’u yiyor.Bu sırada Hardy ringe girdi.Aries yerde iken Ray’in üstüne atlıyor.Şimdi bir clothesline bir tane daha ve yere düşürüp atomic drop şimdi stunner !! Hardy üstünü çıkartıyor, turnbuckle’a çıktı şimdi Swanton Bomb için herşey hazır ve Swanton Bomb !! Tuşa gidiyor ama Aries bozdu.Hardy’i ringin dışına atıyor ve şimdi yerde diz darbeleri ile Ray’in kafasına vuruyor ve Last Chencery !! Hardy ringe geliyor ve bozuyor.İkili kavga ediyor.Bu sırada Ray toparlanıyor ve ikiliye clothesline vuruyor.Hardy’i kaldırıp dışarı atıyor bu sırada Aries iplerden Ray’e vuruyor.Tekrar iplere gidiyor ama Ray üstünden dışarı Hardy’nin üstüne atıyor Aries’i..Şimdi ringe sokacakken kafasını iplere çarptırıyor Aries..Şimdi turnbuckle’a çıktı ve Miscle drop kick !! Ray köşede çakılı kaldı Aries geriliyor ve üstüne drop kick’le atlıyor.Ray’i alıyor Brain Buster vuracakken Ray, Eye poke yapıyor.Ray şimdi ringden çıkıyor ve kemeri alıp tekrar giriyor.Aries’a vuracakken Hardy ringe giriyor ve yanlışlıkla Aries’e vuruyor.Ray istifade edip Hardy’i alıyor ve Bubba Bomb !! Tuşa gidiyor ve başarılı !!

Kazanan: Bully Ray.

Maçtan sonra Bully Ray gidiyor ve Aries-Hardy ikilisi kavga ediyor.Arka alandayız Sting ve Hogan ringe doğru arka alandan geliyorlar.Reklamlardan sonra ringdeyiz ve Sting geliyor arkasında Hogan !!

Hulk Hogan: Söylemek zorundayım ki, A&E, Impact arenasında cirit attığı gerçeği olduğundan biraz az gösterilen bir durum.Ne var biliyor musunuz ? Kural neyse ona göre oynayacağız.Biliyorsunuz ki onlar Joseph Park’ı aldılar.Bizde BFG için her şeyi tamamladık.Günün sonunda A&E ve benim aramda olanların nasıl kişisel hale geldiğini düşünmeden duramıyorum.Sting uğraşıyor, arkadaki güreşçiler uğraşıyor ama gün sonunda beni yalnız bırakmak ve sabaşa karışmamı engellediler bu kişisel meseleden de öte ! İzlememi istiyorsanız bunu yaparım.Fakat bu taraftaki adam Stingman onun için endişelenmeniz gerekmekte.Ve bana inanmalısınız o tüm gücüyle A&E’yi TNA’den sonsuza kadar yollamak için her şeyi yapacak, kazanması gerek.Ve tüm IW Roster’ındakiler A&E hakkında anlatmak istediğim şeyi görecekler.Bilirsiniz, Angle ile ya da olimpik şampiyonla konuştuğunu gördüğümde, o bunları tamamen silmek istiyor.Samoa Joe’yu burada bir insan yok etme makinesi olarak gördüğümde o da A&E hakkında aynen benim gibi düşünüyor.Buraya her hafta gelen ve ‘’Benim kim olduğumu biliyormusunuz ?’’ diyen Bully Ray dahi A&E için aynı duygulara sahip.Ama gün sonunda bize işi yapılması gereken zamanda yapmış olan biri gerek.Ve bu gece Stingman ve ben bir değil, iki Mic Check yapacağımız konusunda hem fikir olduk.O yüzden Sting, Mr.Anderson ile savaşa gidiyor ve bu ringin ortasında BFG için kalıyor, hepimiz için brother ! O yüzden, Mr.Anderson lütfen buraya gel ve takımda olduğunu bize göster, brother !

Bu sırada Anderson’ın müziği duyuluyor ama gelen yok.Daha sonra saldırı tekrar ekranlara geliyor.Bully Ray ringe dalıyor hemen elinde mikrofon var.

Bully Ray: İkiniz gördünüz mü ? Olanları gördün mü ? Anderson’ı mı seçtin ? Anderson’ı bana mı tercih ettin ? Biraz mantıklı konuş.Ne yaptıklarına bak ! Seçtiğin adama ne yaptılar, bak ! Senin görmek istediğim adam bu mu ? Anderson mı seninle savaşa girmeni istediğin adam ? Savaş girmek istiyorsan Sting, gerçek bir savaşçıyla savaşta olmalısın ve bu şirketteki veya bu işteki hiç kimse kendini savaşçı olarak benden çok kendini ispatlamadı.Senin onu ikna etmen gerekiyor.Bu adamları herkesten fazla istiyorum.Sana ne yaptıklarını biliyorum, onların herkese ne yaptığını biliyorum.Bu bana bir WHC maçına mal oldu.Onun bana, onun için savaşmaya ihtiyacım var.Senin bana seninle birlikte savaşmam için ihtiyacın var ve bu insanların benim TNA için savaşmama gereksinimleri var.İşte ben o kişiyim.Hey bana bir süreliğine bak.Benim kim olduğumu biliyor musun ? Ben Bully Ray’im, senin adamınım.Onu (Hogan) ikna et, onun öğrenmesini sağla ve senin yanında savaşacağımı öğrenmemi sağla.Onun seninle savaş gireceğimi öğrenmesini sağla.Gerçeğin bu olduğunu biliyorsun, adamın benim.

Sting: Bully ile omuz omuza savaşacağım.

Bully Ray: Dinle beni sevmediğini biliyorum, benden nefret et ama bana saygı duymalısın.Elimi sana uzatıyorum, elimi sık.Ben senin adamınım.Ben onun yanındayız.Bu adam senin kardeşin, ben kardeşinin yanındayım.

Diyor ve Bully Ray’le Hulk Hogan el sıkışıyorlar ve şov böylece son buluyor.
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil