GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-11-2012, 19:29   #1
Emekli
King Of Kings Brock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2619
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 1923
Rep Derecesi: King Of Kings Brock IC kemerini kazandın. King Of Kings Brock IC kemerini kazandın. King Of Kings Brock IC kemerini kazandın. King Of Kings Brock IC kemerini kazandın. King Of Kings Brock IC kemerini kazandın. King Of Kings Brock IC kemerini kazandın. King Of Kings Brock IC kemerini kazandın. King Of Kings Brock IC kemerini kazandın. King Of Kings Brock IC kemerini kazandın. King Of Kings Brock IC kemerini kazandın. King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.
King Of Kings Brock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Of Kings Brock King Of Kings Brock isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1923

Standart 05 Kasım 2012 WWE Raw.

Hazırlayanlar: Berkay Tez ve Ahmet Karadeniz

Miz ve Heyman kulisteler;

Miz: Neden takım kaptanı takımını bırakıp korkak gibi kaçtı?

Heyman: Kaçmak? WWE Champ. Reign'i olan CM Punk kaçmadı. Bu bir stratejikti. O toparlanmalıydı. Onun için Savaş bir Sanat. Olayı büyütmemelisin, olay orada kalmalı. Senin iyiliğin için.

Miz: Olay burada kalamaz. Aynı yerde kalamam. Sen ve Punk birer pisliksiniz. Sana ve Punk'a ihtiyacım yok ve Survivor Series'te Team Punk'ı bırakıyorum!

Heyman şaşırıyor. Poster'e bakıyor.

Intro geçiyor bizde Raw'a geçiyoruz.

Rey Mysterio, Sin Cara and R-Truth vs Darren Young, Titus O’Neil and Antonio Cesaro

Cara ve Cesaro başlıyor.LockUpın ardından Cesaro rakibini tutup yere çarpıyor ve kafasını sürtüştürüyor. Sonra bacaklarındna tutup karnına bir tekme attıkatan sonra kaldırmak isityor fakat Cara kurtuluyor. Ve arm drag yapıyor. İplerden sekiyor ve headscissrs geliyor. Arıdndan Cesaro'yu kolundna tuttu Cara ve Truth tag aldı. Ardından Truth Ceasro'nun kolunu kavradı ama Cesaro'dan headbutt. Aparkat vurduktan sonra iplere yolluyor ama Truth yaptı fakat Cesaro ipleri tutarak gelmedi ve Young tag alıyor. Lockup oluyor. Yong onu iplere atıyor ama Truth'dan shoulder. Tekrar iplerden sekiyor, Young yumruk denedi ama Truth dıyrıldı ve punchla yıkıyor onu. Ardından kolunu kavradı ve body slam. Rey tag aldı, iplerden sekti ve leg drop. 1 olmadı. Sonra tuttu ve yumruk köşedede sürdürüyor yumrukları Rey. Ardından çapraz köşeye yolladı ama Young yaparak onu çarptırdı köşeye. Ardıdnan Young tuttu Rey'i ve köşelerine çarptırarak Titus'a tag verdi. Young köşde darbeler vuruyor Rey'e ve ardından poweslam mi, olmadı Rey kurtuldu iplerden sekip bacak arasından geçti ama Titus'dan tekme. Ve ardından powerbomb denemesi ama Rey kurtuldu. Cara tag alıyor. Rey ardından Titus'u kafasından kaldırdı yerde. Cara da iplerden sekti ve ikili tekme geliyor. 1 2 olmadı. Truth tag alıyor. Ve yeniden double team hareketi 1 başarısız. Bu sırada Young ve Cesaro ringe giriyor ve onlarla beraber Rey ve Cara. Young ve Cesaro onlara laf atıyorlar ve sonra yerlerine dönüyorlar. Reklam arası.

Reklamlardan dönüyoruz veYoung ringde. Cara'yı kolundan kavrıyor ama Cara köşeden zıplayıp arm drag yapıyor. Rey tag alıyor sonra. Young ikilinin üzerine gidiyor ama Rey onu 619 pozisyonuna atıyor headscissors'la. Rey iplerden sekiyor ama Cesaro Young'a vurup tag alıyor ve girerek backbreaker geçirior Rey'e. 1 2 olmadı tuş. Arıdndan Cesaro Rey’i kaldırıp köşelerine atıyor ve tekme atıp Titus tag alıyor. Ardından Rey'i alıp kaldırıp military press'e sokuyor ve ardından kucağına alıp seri backbreakerlar indiriyor.Sonra o pozisyonda Cesaro tag alıyor ve Rey'e aparkat geçiriyor. 1 2 olmuyor. Cesaro taunt attıktan sonra Rey'i alıyor ve Big suplex. 12 olmadı yine. Rey tag vermek istiyor yerde ama Cesaro onu engelleyip front face lock yapıyor. Rey kalkıp yumruklar atıyor ama Cesaro onu köşelerine atıp giidiyor. Ama Rey dropkick yapıyor. Rakiplerine darbeler vurduktan sonra da drop toe hold ile köşeye çarptırıyor Rey Cesaro'yu. Ardından tag vermek için yerde gitmeye çalışıyor ama Cesaro onu ayağından tutup yakalıyor. Kaldırıyor ama Rey'den DDT geliyor. Rey sonunda Truth'a tag çıkartıyor. Truth yumruklar vurup ardından Clotheslinelar yapıyor. Kenardaki Young'a vurup dışarı düşürüyor. Ve ardındansıyrılıp iplerden skerek uçuyor Cesaro'ya. Truth dans esiyor bu arada Titus içeri dalıp Truth'a koşuyor fakat Truth çekilip onu dışarı uçuruyor. Ardıdnan ringde Truth'dan Cesaro'ya suplex to Jawbreaker. 1 2 ama Young bozdu. Cara girdi ve tekmeler Young'a, fakat Young onu iplere ittirdi ve sırtına aldı ama Cara kurtulup sırtına dropkickle onu dışarı yolluyor. Ardındanda Cesaro'yu harika bir headscissors ile atıyor 619 pozisyonuna. Rey girdi şimdi iplerden sekiyor ve 619 geliyor!! Truth'dan da Little Jimmy!! 1 2 3 !

Kazanan: Rey Mysterio, Sin Cara and R-Truth

Cena video'su var ve Vickie ringe geliyor.

Vickie ringe girerken sözlerine başlıyor;

Vickie: Ben kendimle gurur duyuyorum. Ben başarılıyım. AJ GM'likten istifa etti. Bu çok zevkliydi. O bir sinsi. Ve insanlar profosyonelce ve dürüst davranmalılar. John Cena'ın benimle problemi var. Herkez bana katılmalı. Gözden kaçıranlar için bu çirkin skandalı hatırlayalım. 1.Video . Cena ve Aj bir ay önce.

( 1. Video'yu görüyoruz. Cena'nın 1 ay önce AJ hakkında birşeyler diyor. 2.Video'da Cena AJ'a sarılıyor. 3. Video'da Cena Aj'ı odasına davet ediyor. )

Vickie: Aj Cena'ın odasına giriyor. Belki onu iki boynuzuyla aldatıyor. Daha bitmedi, bu yüzden o...

Cena'ın müziği duyuluyor. Ve ringe doğru geliyor.

Vickie: Bak John. Ben bu şovu temizlemeye çalışıyorum. Ve sen bunu durduramayacaksın.

Cena: Ben ve burdakiler duyduki sen şovu temizlemeye çalışıyormuşsun. Belki sen şovu temizlemeye çalışırken yeni bir Güreş Hareketi öğrenebilirsin. Olacaklardan sorumlu değilim. 5 veya 4? Saydınız mı? Onlar mı? Tamam. Herkes. Sen bu skandalı temizlemeye çalışıyorsun fakat sen Smackdown'da görevliyken Edge ile evlendin. Ve onun gücünü istismar ettin. WHC'den oldurttun. Ve bu yüzden Dolph'a gittin. WHC'yi almaya uğraştın. Ama Edge senden ayrılınca gücünü gösterdi. Bu yüzden skandal. Sen bir panter değilsin. Fakat kurabiye burunsun. Sağlıksızsın, ve yüzün batan bir eşek gibi.

Vickie: Bu konuları açma! Bu çok önceden yaşandı ve bitti.

Vickie: Sen sevgilinle nasılsın? Otelin güvenlik kamerası görüntülerini buldum.

(Video geliyor. AJ'ın Cena'ın odasına girerken görüyoruz.)

Cena: Bu fantastik. Bu kanıt değil. AJ bornozuyla bir odadan diğerine giriyor. Bundan başka birşey değil. Bu videoda kanıt olmadığı için tebrikler.

Vickie: Öyleyse, bu farklı bir güvenlik kamerası. Benzer odadan kim çıkıyor?

( Cena bir odadan bornozla çıkıyor. Tekrar giriyor.)

Vickie: Onun kapısını çalmadın mı John? Yoksa bu bir iş toplantısı mı?

Cena: Bu 2 farklı kameradan çekilmiş görüntüler ve ikisi de sahte olurlarsa? Ben havlu giymiştim. Kapıda rahatsız etmeyin işareti vardı. Ben rahatsız edilmek istemedim sadece. Tebrik ederim.

Vickie: Yalanın çok çirkin John. Sen kendini ve o küçük kızı savunuyorsun çünkü Aj'ı arıyorsun. O zaman Aj gelip otel koridorlarında neden yarı çıplak gezdiğini söylesin. Hadi Aj gel.

( Aj arka alanda gözüküyor.)

Aj: Ben oraya gelmek istemiyorum. Çünkü ben gidip oraya açıklarsam, hayatının en büyük dayağını yersin. Eğer sen beni kovarsan, başka bir işe başlıyacağım ve sen kimi sevdiğimi anlayamayacaksın. Ben bu işi seviyorum.

(O arada Dolph geliyor.)

Dolph: Ve AJ, herkes senin neyi sevdiğini biliyor.

( John Cena ringi terk ediyor. Vickie Guerrero teşekkür ediyor.)

Evet, arka alanda Heyman'ı konuşurken görüyoruz.

Heyman: Miz aşağılık, sinsi ve korkak birisi. Düşündüm de Team Punk'ın sana ihtiyacı var.

Wade Barrett: Geçen hafta yorgun bir zaman geçirdim. Geçen hafta sen beni reddettin. Şimdi ben seni reddediyorum. Senin doğru söylediğine inanmıyorum. Fakat bir şartla kabul edebilirim.

Heyman: Sana borçluyum, tamam.

Wade: Bunu yazılı olarak resmileştir.

Daniel Bryan vs Cody Rhodes

Kane ve Sandow partnerlerinin yanında. Lockup oluyor. Bryan Cody'i iplere ittiriyor. Hakem ayırıyor ve Cody birden tekme vuruyor. Ve ardından yere yatıp bir yumruk yüzüne. Ardından iplere tutunarak tekmeliyor Bryan'ı. Cody ardından köşede yumruk ve headbutt vurduktan sonra rakibini çapraz köşeye yolluyor. Bryan köşeden uçup iplerden sekiyor ve Flying Clothesline. Ardından kalkıyor ve tekmeler atıyor Cody'e. Ardıdnan iplere atıp eğiliyor ama tekme Cody'den. Üzerine koştu fakat Bryan onu iplerden Back drop ile dışarı attı. Ring dışında Kane şimdi Cody'nin üzerine gidiyor. Cody gelme diyor ama Sandow arkadan saldırıyor Kane'e ve yumruklarla düşürdü onu. Ama Bryan ringde iplerden bir tekme savurdu Cody'e. Sandow ona bakıyor ama Bryan iplerden sekti ve uçuyor iplerden Sandow'a. Ama ardından Cody geliyor ve aprondan zıplayarak Disaster Kick geçiriyor Bryan'a! Sonra ringe soktu Cody, Bryan'ı . Tuttu onu ve Cross Rhodes. 1 2 3!

Kazanan: Cody Rhodes

Maç sonrası Cody hemen partnerinin yanına gidiyor ve sarılıyor ona. Cody sonra kenardan mikrofon alıyor eline ve konuşmaya başlıyor:

Cody: Bunu gördünüz mü? Bu etkileyici galibiyet bizim WWE Tag Team Şampiyonu olmamızın yarısı niteliğinde. Ve benim partnerim Sandow Kane'in çok kolay yendi, bende Bryan'ı.

Cody gülüyor ve Sandow da kendi kendine bir şeyler geveliyor. Ama bu sırada ringde Kane o tarafa geliyor ve Sandow’u saçından tutup hip toss ile ringe fırlatıyor. Üzerine gidiyor ama Sandow dışarı kaçıyor. Kane de peşinden giderken reklamlar.

Kane vs Damien Sandow

Reklamlardan dönüyoruz ve maç başlamış durumda. partnerler yine ring kenarında. Kane Sandow’u iplere atıyor ve back elbow. Ardından iplerden sekiyor ve elbow drop yerdeki rakibine. 1 2 olmadı tuş. Ardından Kane tekrar iplere aıtıyor Sandow'u ve back body drop. Ardından köşeye aldı ve yumruklar geçiriyor, hakem müdahale ediyor am Kane tekrar gidiyor ve yumruklar geçiriyor yine. Yine hakem müdahele ediyor, Kane tekrar gidiyor ama bu kez tekme Sandow'dan. Yumtuklar atıyor ama Kane onu ittirdi. Ve sonra sırtına yumruk. Kolundan kaldırdı Kane ve köşeye atıyor. Üzerine gitti ama Sandow'dan dirsek köşeye çıktı ve atladı fakat Kane'den aparkat geliyor. Ardındanda Big boot geldi. Bu sırada Cody aprona çıkıyor ve Kane'in dikkatini dağıtmak istiyor. Bu arada Kane'den yumruk Sandow'a. Bryan geliyor o sırada ve Cody'i ring kenarına çarptırıyor kafasını ve şimdi dövmeye başlıyor onu. Cody ringe kaçıyor ve Bryan'da peşindne. Cody diğer taraftan ring dışına kaçıyor. Bryan peşinden gitmek istiyor ama hakem onu durdurdu ve Bryan'ı ring kenarından ihraç edip arka alana yolluyor.! Bryan buna sinirleniyor ama ringden inip arka alana doğru gidiyor. Bu sırada hakem Cody'i de ihraç ediyor ring kenarından! Ringe dönüyoruz ve Sandow köşede. Sandow Kane'e lütfen tarzında birşeyler geveliyor ama Kane ona yumruk patlatıyor. Çapraz köşeye yolluyor ve Clothesline. Ardından tekrar ve sidewalk slam. Kane ardından köşeye çıkıyor ve Flying Clothesline birde. Ardından Kane Chokeslam için hazırlanıyor, Sandow kalkıyor ve Chokeslam. 1 2 3 ! Kane movesetiyle işi bitiriyor.

Kazanan: Kane

Suçlu adam! Evet Brad Maddox'tan başkası değil! Şimdi Ring'te. Cole sözlerie başlıyor;

Cole: Brad, Hell In A Cell'de yaptıkların ile ilgili soruşturma kurumu ile bu görüşüldü.

(Video izliyoruz. Yavaşlatılmış bir şekilde Maddox'un HIAC'te yaptığı Low Blow gösteriliyor.Cole devam ediyor.)

Cole: Bunun için ne açıklama yapacaksın? Sen Heyman ya da Punk için mi çalışıyorsun?

Maddox: Hayır.. Bu oldu.. Bu bir plandı. Ben yaşamımda bir WWE Superstar'ı olmak istedim. Ben aranan bir WWE Superstar'ı olabilirdim. Ve ben 1 yıl boyunca o kapıyı açmak için çalıştım. Fakat herkes bana kapılarını kapattı. Her yere kayıtlar gönderdim. Ve her zaman dışarı atıldım. Smackdown Event'lerinde, Raw Canlı Etkinliklerin'de. Ben 2000 Dolar'a çalışıyorum; kovulmak için? 2000 Dolar. Sonunda tüm herşey oldu, sonunda. Bana Gelişimsel Sözleşme şartıyla şans verildi. Görünüşe göre orda bile iyi değildim. Niçin? Çünkü ben normal bir insandım. Ne bir ucube, ne bir canavar, ne de bir dev'dim. Ben maske takmadım. Ben havada ayaklarımın üstünde dönmedim.

Maddox: Ben WWE'ye söylediğimde asla, asla,asla,asla beni Ana Roster'a koymadılar. Benim hayalim ölmedi. Benim hayalim güçlendi. Ben her zaman biri olmak istesem hiç kimse beni umursamıyor. Ben WWE'ye ulaşmak için herşeyi yapacağıma yemin ettim. Fakat ben neden hakem oldum? Ve Raw 3 Saat oldu. AJ Lee bana iş verdi. Ve bir etki yaratmak için bir şans verilmişti. Benim yaptığım doğru değildi. CM Punk'ın fikri yoktu. Peki neden bunun için bunu fırsat gördü? Punk gibi herkese de sürpriz oldu. Ben etkiledim. Ben kendimi herhangi biri olmak için kandırdım. Ben artık ünlüyüm! İnsanlar her yerde ismimi biliyor! Benim rüyam WWE Superstar'ı olmaktı. Ben bir sözleşme istiyorum. Ve de Ryback ile maç yapmayı! Herkes onun kim olduğumu unutacak. Teşekkür Ederim.

Ve Mr. Mcmahon güzüküyor!!

McMahon: Sen Kontrat istiyorsun he? Sen Ryback ile yüzleşmek mi istiyorsun? Sen ünlü olmak istiyorsun ve hayatının en yanlış kararını seçiyorsun. Senin sözlerine inanmıyorum. Ben senin bunu tek başına yaptığını düşünmüyorum. Heyman ve Punk'ta bu işin içindedirler. Ve o dibe batacak. Ve sen bir Kontrat istiyorsun. O zaman eğer haftaya Raw'da Ryback'ı yenersen 1 Milyon Dolar'ı alacaksın. Bir dakika bekleyin.

( McMahon arkaya gidiyor. Vickie ile geliyor. Maddox ringten çıkıyor.)

McMahon: Evet Raw Denetleme Müdürü Vickie Guerrero, sen bu kontratı kabul eder miydin?

Vickie: Evet, efendim.

Mr.McMahon: İyi. Sen Maddox'un suçuna Punk'ın dahil olduğunu kabul ediyor musun?

Mr.McMahon: 2.kez söylüyorsun. Peki sen neden Punk'ı ödüllendiriyorsun? Birkez daha başkalarının arkasına saklanmasını tercih ediyorsun. Neden Punk WWE Şampiyonluğu'nu savunmasın?

McMahon: CM Punk Survivor Series'te WWE Şampiyonluğunu ...? Vickie söyle.

Vickie: Dolph Ziggler.

Mr.McMahon: Sen daha iyi adamlara şans tanımalısın.

Vickie: Ryback.

Mr.McMahon: Ryback! Punk ve Ryback Survivor Series'te karşılaşacak. Fakat sen iyi düşünmüyorsun. 1 vs. 1 değil Triple Threat olacak! Sen ne düşünüyorsun? Punk vs. Ryback vs ?? Eğer bir daha Ziggler dersen seni kovarım.

Vickie: Bu iyi bir fikir değil. Eğer sizde o kişiyi düşünüyorsanız; o bir Skandal'a karıştı.

Mr.McMahon: O kim? O kişi HIAC'te WWE Championship için yoktu. Night Of Champions'ta Punk ile berabere kaldı nerdeyse.

Vickie: (Kısık sesle) John Cena.

McMahon: Üzgünüm, Arena'ya söyle.

Vickie: John Cena.

Mr.McMahon: John Cena! Vickie Guerrero iyi karar versede, kötü karar versede burada bulundu, tebrikler Vickie Guerrero!

Sheamus geliyor. Mr.McMahon gidiyor.

Sheamus vs The Miz

Sheamus’ın SS rakibi WHC Big Show spiker masasında.

Lock-Up yapıyorlar. Miz Headlock yaptı. Fakat iplere gitti ve Shoulder Block. Bu sefer Sheamus Headlock yapıyor. Şimdi iplere gitti Sheamus fakat yine Shoulder Block. Şimdi iplere gitti Sheamus ve Miz'den Hiptoss girişimi olmadı! Clothesline! 1..2.! Sheamus iplerin oraya getirdi ve ard arda vuracaktı ki Miz kaçıyor. Miz içeri girdi şimdi. Tekme atamadı ve Sheamus çermeyi takıyor. Elbow Drop! 2 kere daha yapıyor. 1.! Miz iplere sığınıyor. Hakem ayırıyor. Ve şimdi bir tekme! Köşeye çarptırıyor. Ard arda yumruklar. Fakat Sheamus üstünlüğü alıyor. Vuruyor. Diğer köşeye atıyor. Miz Sheamus'un üstünden geçmek sitedi olmadı. Sheamus sırtladı. Rolling Senton! Şimdi iplere attı Miz'i. Fakat bir tekme! Ardından Clothesline! 1..! Şimdi ard arda yumruklar. Chinlock şimdi. Sheamus vurdu şimdi. Miz arkadan kurtuldu ve Suplex deniyor olmuyor! Ve Sheamus iplere atıyor onu! Şimdi çevirdi ve göğsüne ard arda yumruklar! Bir yumruk ve dışarda Miz. Sheamus şimdi dışarı çıktı fakat Miz onu spiker masasına çarptırıyor. Direğe çarptırıyor. Şimdi içeri soktu ve kafasına Big Boot Miz'den! 1..2.! Chinlock bağlıyor Miz şimdi. Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan sonra Miz Sheamus'u köşeye atıyor ve Running Clothesline! Double Axe Handle! 1..! İplere sıkıştırıyor Miz. İplerden sekiyor ve atlıyor diziyle! 1..2.! Aprona çarptırıyor! Şimdi basamaklara çarptırıyor! İçeri sokuyor. Tekrar Chinlock. Sheamus kurtulmaya çalışıyor fakat Miz onu kavradı. Sonunda Sheamus yere yapıştırıyor! Şimdi Backbreaker ve Neckbreaker! 1..2.! Tekme atıyor. Ayağıyla sıkıştırıyor. Ard arda yumruklar.
Sheamus köşede yarı baygın şekilde ve Miz taunt atıyor, ardından koşuyor Awesome Clothesline için fakat Shemaus'dan double axe handle geliyor. Ardından iplerden sekiyor ve tekrar. Miz köşede ve Sheamus'dan ona bir omuz darbesi karnına. Sonra iplerden sekiyor ve kafasına diz darbesi. Sheamus White Noise için sırtladı fakat Miz kurtuldu ve köşeye gitti. Sheamus gitti üzerine ama Miz'den dropkick. Gitti üzerine ama Sheamus'dan powerslam geliyor. 1 2 başarısız. Ardından Sheamus Miz'i tuttu ve Irısh Curse mu, Miz dirseklerle kurtuldu fakat Sheamus onu köşeye çarptırıyor. Ardından gitti üzerine, Miz onu aprona attı ama Sheamus yumruk geçiriyor ona. Köşeye çıkıyor Sheamusi Miz kalktı ve Shoulder ile uçtu Sheamus. 1 2 olmadı. Arıdndan Shemaus White Noise için sırtladı faka t Miz kurtulup onu köşeye çarptırıyor ve rollup 1 2 olmuyor. Ardından Miz'den tekme ve DDT. 1 2 olmadı yine. Miz ardından kalktı iplerden sekiyor ve tekme denedi ama Sheamus çekildi ve onu bacaklarından yakaldı Cloverleaf mi, hayır Miz onu ittirdi bacaklarıyla. Brogue Kick!, hayır olmadı Miz çekildi ve Skull Crushing Finale için tutuyor. Sheamus dirseklerle kurtuldu, Miz köşeye gitti ve Sheamus üzerine koşuyor ama Miz'den tekme ona. Miz ardından üzerine koşuyor rakibinin, fakat Sheamus onu sırtladı ve White Noise. Sheamus kalktı ve ardından tauntlar yapıyor Brogue Kick için. Ve Brogue Kick! 1 2 3 !

Kazanan: Sheamus

Maç sonrası spiker masasındaki Big Show, kemerini kaldırarak bunu Sheamus'a gösteriyor. Sheamus ona bakıyor ve sonra taunt atarak karşılık veriyor.

Arka alanda Mr.McMahon'un odasının önünde Ziggler'ı görüyoruz. Vickie çıkıyor şimdi.

Vickie: Sen çok mutlu olacaksın. Sen takımda olmayı bırak, takımın lideri olacaksın. Team Ziggler!

Dolph: Mantıklı.

Punk gelir.

Punk: İyi, ben gerçekten mutluyum, sen daha çok mutlusun. Biz çok mutluyuz. Neden biz? O yaşlı bunak senle beni karıştırıyor. Sen sadece takım kaptanısın. Benim takımım elimden alındı ve John Cena ve Ryback'a karşı savunacağım. Sence bu adil mi? O ego manyak. Ben onu maçta dövdüm ve intikam almaya çalışıyor.

Vickie: Sen intikamını sonra alırsın. Ben Raw'ın Denetleme Müdürü'yüm. Ve bu gece Dolph Ziggler ve sen Ryback vs Cena'ya karşı. Bu akşam ME'de!

CM Punk sonra istemese de oradan uzaklaşıyor.

Fandangoo Promo'su var.

Sheamus ve Regal BackStage'de.

Sheamus: Seni İngiltere'de tekrar görmek çok güzel dostum. Bana kariyerim boyunca yardımların için teşekkürler. Sana çok şey borçluyum. Sende ben Survivor Series'te kemeri kazanana kadar tebriklerini tut.

Aksana and Eve Torres vs Layla and Kaitlyn

Aksana ve Layla başlıyor. Lockup oluyor. Aksana diz atıp iplere atıyor ama Layla onu tuşa yatırıyor olmuyor. Ardından tekrar tuş arıyor olmuyor. Layla sonra Aksana'nın popsuna şaplak atıp poposuyla kafasına geçiriyor. 1 2 olmuyor. Layla arıdndan Aksana'ya yumruk atıp köşeye yolluyor, Aksana yapınca Layla iplerden zıplamak istiyor ama Aksana sırtına vurarak onu düşürüyor orda. Ardından tutup kaldırıp sıırtını yer eçarptırıyor. Yumruk vurup tekrar çarptırıyor yere. Aksana sonra rakibini bacaklarından tutup karnına tekme atıyor ardındanda bacaklarıyla atlıyor karnına. 1 2 olmuyor, tekrar deniyor olmuyor. Ardından Layla ona yumruklarla yerde saldırıyor ama Aksana onu ittiriyor ve kalkıp clothesline. Aksana ardından Layla'yı tuutp köşelerine fırlatarak çarptırıyor sırtını. Çenesinden tutarak Eve'ye tag veriyor ve tekem atıyor o arada. Eve de köşeye çıkıyor ve Lala'yı alıp orada chinlock yapıyor. hakem müdahele edince Eve bırakıyor. Ardından Layla'nın sırtına elbow drop yapıyor Eve, chinlock bağlıyor sonra. Layla kalkıyor ve kilitte tag vermek istiyor. Kaityn elini uzatıyor ama Eve tekme atıyor eline kilit pozisyonunda. Kaitlyn ringe dalıyor ama hakem onu durduruyor ve o arada Eve Layla'yı köşelerine atıyor. Arıdndan köşede darbeler attıktan sonra snapmare ile yatıtıyor. Eve sonra tekme deniyor ama Layla çekilip rollup yapıyor olmuyor. Ardından Eve'den tekmeler. Karnına diz darbesi vurup ardından yere çarptırıyor sırtını. Moonsault için pozisyon alıyor, ama Layla bacaklarıyla onu ittirerek köşelerine çarptırıyor kafasını. Ve Kaityn tag alıyor. Kaityn Eve'yi iplere atıyor ve back drop ardından clotheslinelar. İplere attı yeniden Eve yapıyor fakat Kaitlyn'den shoulder. 1 2 ama Aksana girip tuşu bozdu, fakat Layla da girdi ve Aksana'ya tekmeler atarak dışarı yolladı. Eve geldi ama ve Layla'ya tekme ardındanda swinging neckbreaker vurarak Layla'yı dışarı atıyor. Ama Kaitlyn onu yakalıyor hemen ardından ve inverted DDT! 1 2 3 !

Kazanan: Layla and Kaitlyn

Alberto Del Rio ve Ricardo Backstage'deler.

Alberto: Ben çok öfkeliyim Ricardo. Ziggler takım kaptanı olmamalı.

Ricardo: O takım Team Del Rio olmalı.

Sonra Rosa Mendes Del Rio'ya çarpıyor. Özür diliyor.

Kofi vs. Alberto Del Rio

İkili Lock-Up'la başlıyorlar. Alberto köşeye getiriyor fakat hakem ayırıyor. Alberto şimdi vurdu ve Headlock. İplere gitti ve Shoulder Block. Yine iplere gitti fakat bu sefer Flying Back Elbow! 1.! Front Facelock Kofi'den. Elinden kıvradı Kofi fakat bu sefer Front Facelock Del Rio'dan. Bu sefer Kofi tuttu. En sonunda köşeye gittiler. Bir tekme Alberto'dan. Köşeye getirdi. Orda da vuruyor. Fakat Kofi attı onu köşeye! Ard arda yumruklar! 10'a kadar yaptı Kofi. Uppercut! 1..2! Fakat bir tekme Del Rio'dan. Köşede vurdu ve diğer köşeye atıyor. Fakat Kofi Turnbuckle'dan Hurricanrana yapıyor! Dropkick! Alberto onu üstünden atıyor. Fakat iplerde! Vuruyor! Ricardo karışırken Alberto onu dışarı atıyor! Bariyerlere atıyor! İçeri soktu! 1..2.! Body Scissors bağlıyor. Kofi kurtuldu. İplere gitti fakat Backbreaker! 1..2.! 2 ayağıyla basıyor. Suplex! 1..2.! Tekrar Body Scissors. Kurtuldu Cody. İplere gidiyor. Roll-Up! 1..2.! Ardından Alberto'dan Super Kick!! Tekmeler savuruyor! İplere sıkıştırıyor. Şimdi getiriyor. İplerde Cross Armbreaker deniyor!! Bırakıyor şimdi. İçeri girdi köşeye koştu fakat boşa atlıyor!! Ard arda Clothesline'lar Kofi'den! Dropkick! Tekrar Clothesline. Boom Drop!! Trouble In Paradise olmuyor! Ardından Savate Kick! Cross Armbreaker olmuyor ve SOS!! 1..2.! Son Anda!! Kofi kaldırmak istedi fakat köşede! Kofi'nin üstüne koştu fakat bir tekme yüzüne! Springboard Cross Body olmadı! Boşa atlıyor! Ardından Taunt yaparken Orton'un müziği çalıyor!! O sırada Roll-Up! 1..2..3.! Kofi kazanıyor! Kofi galibiyeti dışarda kutluyor!

Kazanan: Kofi Kingston

O sırada Orton arkada ve RKO!! Daha sonra Rio'ya bakıyor!

Zack Ryder & Santino Marella vs Epico & Primo

Santino ve Primo başlıyor. Santino komedi hareketler yaptıktan sonra Ryder tag alıyor. Ryder ve Epico mücadeleye başlıyor. Epico üstünlüğü ele alıp Primo'ya tag veriyor. Epico Ryder'a suplex yapıp Primo'da iplerden atlıyor Ryder'a. Primo ardından Ryder'a tekme atıp tuş deniyor olmuyor. Ardından Primo gidip Santino'ya saldırıyor. Ardından Santino ringe dalmak istiyor,bu sırada Ryder rollup buluyor ama hakem Santino'yu tutmaktan sayamıyor. Ardından Primo yumruk çakıyor Ryder'a, kolundan yakalayıp Epico'ya tag veriyor. Epico'dan dropkick geliyor ama tuş başarısız. Ardından Epico'dan chinlock, Ryder kalkıp dirsekler vurup onu fıraltark kurutluyor. Ardından Epico'nun üzerinden atlayarak Santino'ya tag vermek istiyor, ama Epico onu tutup köşelerine çarptırıyor. Sonra Primo'ya tag vererek omuz darbesi vuruyor karnına. Primo snapmare ile Ryder'ı yere yatırıp tekme vuruyor. 1 2 fakat olmuyor tuş. Primo'dan chinlock, Ryder kalkıp yumruklar vuruyor ama Primo'dan tekme, Suplex deniyor ama neckbreaker Ryder'dan. İki isimde partnerlerine tag veriyorlar, Santino'dan yumruklar ve ardından hip toss. Ve diving headbutt. 1 2 ama Primo bozuyor. Fakat Ryder ringe dalıyor ve Rough Ryder yapıyor Primo'ya. Ryder köşedeve Epico üzerine gitti ama Double High Knee. Santino şimdi Cobra'yı çıkardı. Ve Cobra! 1 2 3 !

Kazanan: Zack Ryder & Santino Marella

Team CoBro bunu kutluyor.

Brodus Clay vs Wade Barrett

Lockup oluyor ve Clay itiyor Barrett'i. Barrett ardından tekme vuruyor, yumruk vurmak isityor ama Clay tutup yumruk ve tekme vuruyor, sonrada sırtına yumruk geçiriyor. Clay ardından Barrett'in karnına darbe vurup iplerden sekerek göğsüne diz darbesi çakıyor. Ve ardındanda Sheeplex, sonrada leg drop. 1 2 olmuyor. Clay ardından iplerden sekiyor ama Barrett aniden kalkıp Blackpool Slam vuruyor. Arıdndan Clay'in üstüne çıkıp üstüste yumruklar çakıyor yerde. Barrett Clay'i tekmeledikten sonra ring dışına çıkıp yerdeki rakibinin kafasını alıyor ve diz darbeleri çakıyor. Barrett seyirciden destek alıyor buarada. Şov İngiltere'de. Ardından Barrett ringe giriyor ve tuş fakat olmuyor. Arıdndan chinlock bağlıyor Barrett. Clay kalkıp dirsek vuruyor ama Barrett diz darbesiyle kilidi sürdürüyor. Clay ardından Barrett'i iplere itip bir dirsek vuruyor. Arıdndan tekrar vurup headbutt çakıyor karnına. Çapraz köşeye yollayıp rakibinin üzerine koşuyor ve Splash yapıyor. Ardından tekrar deniyor ama Barrett çekilince köşeye vuruyor kafasını. Ardından Barrett back heel kick vuruyor. Ve Souvenir. 1 2 3 !

Kazanan: Wade Barrett

Barrett vs. Sheamus Main Event tanıtılıyor.

Jey Uso vs Heath Slater

Jey’in yanında ikizi Jimmy, Slater yanındaysa partneri Mahal var,Drew yok bugün.

Slater gitar dansı yapıyor ama ardından Jey aparkat çakıyor, sonrada headbutt. Jey ardından bodyslam vuruyor rakibine, birde running forearm. Fakat ardından Slater'dan tekme geliyor ve yumruklar. Jey karşılık vermeye çalışıyor ama Slater big boot geçiriyor kafasına. Ve ardından tekmeler aatıyor yerdeki rakibine. Slater sonra Jey'in boynuna elbow vuruyor ve chin lock yapıyor. Jey kalkıp yumruklar vuruyor ama Salter onu tutup kafasından yere çarpıyor. Slater tekrar gitar dansı yapıyor, sonra Jey’İ tutuyor ama Jey yumruk vuruyor ona . Köşeden çapraz köşeye yolluyor ama Salter yapıp onu çarptırıyor köşeye. 1 2 ama olmuyor. Slater tekrar chinlock bağlıyor. Jey kalkıp yurmuklar vuruyor, iokere atıyor ama Slater yapıp kafasına tekme vuruyor. 1 2 ama yine olmuyor tuş. Slater ardından tekrar chin lock bağlıyor. Jey kalkıp onu fırlatrak kurtuluyor. Back heel kick vurup ardından aparkat çakıyor.Slater iplerden sekip yumruk deniyor ama Jey çekilip savate kick geçiriyor ona. Ardından Jey köşeye çıkıyor, Superfly Splash mi, ama hayır Slater dizlerini kaldırıyor. Ve ardından onu tutup Smash Hit. 1 2 3 !

Kazanan: Heath Slater

Punk Heyman ile Ring'e geliyor. Ve söze başlıyor;

Punk: '' 2 Hafta önce dikkat etmemiş olanlar için tekrarlıyorum. Ben yenilmez bir canavarı yendim. Bazıları bunu kusurlu buldular benim zaferimi. Çünkü onlar kıskanç. Ve onlar benim ve Heyman'ın sahte hakem Maddox'la bir ilgimiz olduğunu söylüyorlar. O tek başına hareket etti. Ve Survivor Series'te Team Punk yerine Team Ziggler olacak. Mr.Mcmahon geleneğini devam ettirdi. Benim gibi yetenekli birini çekti. Ve ben Survivor Series'te varım. Ve de John Cena ya da Ryback ile bu serimi bozmak istiyor. 351 günü! Bu inanılmaz bir başarı, 351 gün. Ben bu Arena'daki herkesten daha iyi olduğumu kanıtladım. Ben bütün Superstar'ları geride bıraktım. Onları Reign'imden uzaklaştırdım, bir ayakkabı bağlar gibi. Ben 351 gün hayatta kalmadım sadece. Ama ben başarılıyım ve ben ulaşılamaz bir seviyedeyim. Bu yüzden Survivor Series'te söz veriyorum ki 364'ün sonunda da WWE Şampiyonu olarak kalacağım. Ve benim Reign'im, üstünlüğüm devam edecek! Bitmeyecek! Ben Dünyanın En İyisi olduğumu kanıtlamaya devam edeceğim!

Punk kemeri kaldırıyor ve Ziggler geliyor. Maç başlayacak.

John Cena & Ryback vs. Punk & Ziggler

Cena ve Punk başlıyor. Lock-Up yapıyorlar. Headlock Punk'tan fakat Cena ayağıyla kıstırıyor. Punk kurtuluyor ve tekrar Headlock girişimi. Şimdi Cena elinden kıvradı ve Chinlock bağlıyor. Punk kurtulmaya çalışıyor olmuyor. Headlock deniyor Cena. İplere atıyor ve Shoulder Block Cena'dan. Ziggler Tag alıyor. Arm Drag Cena'dan. Armlock deniyor. Şimdi Snap Mare. Ve Submission deniyor. Front Facelock şimdi. Şimdi Dolph yumruklar ve tekmeler atıyor. Köşede vuruyor. Fakat Cena onu köşeye atıyor ve ardından Bulldog! Tag Punk'a. Hiptoss Cena'dan. 1..! Cena Punk'ı öbür köşeye atıyor fakat Punk çekiliyor. Ard arda vuruyor Punk. Tekmeler atıyor. Tag Dolph'a. Şimdi Dolph'ta üstünlük. Punk kaldırıyor ve Neckbreaker! Elbow Drop! Elbow Drop! 15 kere yapıyor! Dolph coştu! 1..2.! Şimdi Dolph mekik çekiyor fakat Cena tuş deniyor! 1..2.! Cena koştu fakat Clothesline! Punk Tag aldı. Ve Running Knee! Kaldırdı ve ard arda diziyle vuruyor. GTS için kaldırdı fakat Cena AA için kaldırıyor! Oda olmadı ve Punk'tan Roundhouse Kick! 1..2.! Front Facelock Punk'tan. Cena kurtuldu ve AA!! Punk daha yakın ve Tag veriyor. Dolph koştu ve önledi. Bir yumruk ve Cena köşede. Ayağıyla sıkıştırıyor! Şimdi iplere gitti Dolph ve Back Elbow yiyiyor! Fameasser! 1..2.! Tag Punk'a. Punk vurdu ve Neckbreaker! Tuş deniyor! 1..2.! Şimdi Body Scissors bağladı. Fakat Cena onu yere çarptırıyor! Fakat şimdi Punk vurdu. Tag verdi Dolph'a. Dolph'dan bir tekme. Bir Dropkick! 1..2.! Son Anda! Dolph köşeye çıkıyor fakat boşa atlıyor! İkisi de Tag verdiler! 2 Clothesline Ryback'ten! Punk'ı üstünden attı! Dolph'a da Clothesline! Spine Buster! Dolph'u köşeye çarptırıyor ve Punk'ın üstüne atıyor! Clothesline ile dışarı atıyor! Big Huge Clothesline! Shell Shocked! 1..2..3! Ryback her yeri temizledi!

Kazanan: Ryback & Cena
King Of Kings Brock isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2012, 19:30   #2
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Knowhere
Konular: 4935
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 368624
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YUKO YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 368624

The Miz büyük ihtimal ile bu RAW Team Foley'e girecek ve Face Turn gerçekleştirecek.
imza
YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil