GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-01-2019, 02:31   #1
quand c'est ?
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2420
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 904389
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Money Makerz Money Makerz isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 904389

Standart 32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Haxball Turnuvası

32. Geleneksek Etkinlik Haftası kapsamında Haxball turnuvası düzenliyoruz.

Klasik en basitinden Haxball turnuvası olacak arkadaşlar.

Katılmak isteyenler katılıyorum yazsınlar, son katılım tarihi geldiğinde kuraları çekeceğim herkes rakibiyle maçını yapacak.

Kurallar:

-Kuralar çekildikten sonra 48 saat içerisinde maçınızı tamamlamanız gerekiyor. Yani 2 gün içerisinde tüm maçlar yapılmalıdır. Geçen turnuvalardan aldığımız deneyimler sonucunda özel durumlar geçersiz sayılacaktır. Yani bir diğer deyişle, 48 saat içerisinde maça katılım sağlamazsanız elenirsiniz.
İki gün içerisinde 5 dakikalık maçı yapamayacak kadar meşgulseniz turnuvaya katılmayın.

-Maçınız için rakibinizle bir saat belirleyin o saate göre oynayın. Örneğin gidin profiline, saat 19:30'da uygunsan forumda ol linki atacağım gibisinden. Günün çeşitli saatlerinde online/offline olursanız, burda mısın değil misin vs. o iş olmaz ben söyleyeyim. Kısacası saati kararlaştırın ikiniz de o saatte forumda olun, linki paylaşıp maçınızı yapın.

-Rakibinizle maçı yaptıktan sonra ikinizden birisinin skoru konuya yazması yeterlidir.

Maç Kuralları:

Oynanacak maç sayısı: 1
Oynanacak harita: Klasik (Classic)
Maksimum gol sayısı: Yok
Maksimum Süre: 5 dakika

Turnuva katılımları 23 Ocak 2019 - 23:59'da kapanacaktır.
Şimdilik sadece katılıyorum yazın, eşleşmeler yukarıda verilen tarihte açıklanacak.

imza

Money Makerz isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 22-01-2019, 02:47   #2
3 6 1
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3829
Rep Puanı: 1343138
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1343138

Katılalım bakalım.
imza

This is Ben. He's an old joe that lived around here for a long time, and I do mean a long damn time. Old Ben here took care of my daddy and my daddy's daddy. Till he up and keeled over one day, old Ben took care of me. Growin' up the son of a huge plantation owner in Mississippi puts a white man in contact with a whole lotta black faces. I spent my whole life here, right here in Candieland, surrounded by black faces. Now seein' 'em every day, day in and day out, I only had one question: why don't they kill us? Now right out there on that porch, three times a week for fifty years, old Ben here would shave my daddy with a straight razor. Now, if I was old Ben, I woulda cut my daddy's goddamn throat, an' it wouldn't-a taken me no fifty years of doin' neither. But he never did. Why not? See, the science of phrenology is crucial to understandin' the separation of our two species. And the skull of the African here? The area associated with submissiveness is larger than any human or any other sub-human species on planet Earth. If you examine this piece of skull here you'll notice three distinct dimples. Here, here and here. Now, if I was holdin' the skull of an Issac Newton or a Gallileo, these three dimples would be found in the area of the skull most associated with creativity. But this is the skull of old Ben. And in the skull of old Ben, unburdened by genius, these three dimples exist in the area of the skull most associated with servility. Now bright boy, I will admit you are pretty clever. But if I took this hammer here, and I bashed in your skull with it, you would have the same three dimples...in the same place...as old Ben...

ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 06:22   #3
Kayıtlı Kullanıcı
wholeshebangx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bulgaria 🇧🇬
Konular: 17
Favori Güreşçisi: Hana Kimura
Rep Puanı: 9511
Rep Derecesi: wholeshebangx Royal Rumble maçını kazandın. wholeshebangx Royal Rumble maçını kazandın. wholeshebangx Royal Rumble maçını kazandın. wholeshebangx Royal Rumble maçını kazandın. wholeshebangx Royal Rumble maçını kazandın. wholeshebangx Royal Rumble maçını kazandın. wholeshebangx Royal Rumble maçını kazandın. wholeshebangx Royal Rumble maçını kazandın. wholeshebangx Royal Rumble maçını kazandın. wholeshebangx Royal Rumble maçını kazandın. wholeshebangx Royal Rumble maçını kazandın.
wholeshebangx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
wholeshebangx wholeshebangx isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 9511

Kaçırır mıyım hiç. Katılıyorum.
imza

ALL ELITE
AEW
WRESTLING

wholeshebangx isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 06:26   #4
onye
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 5818
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 1037636
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1037636

Katılıyorum.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 10:36   #5
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 152
Favori Güreşçisi: Chris Brookes
Rep Puanı: 26009
Rep Derecesi: ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26009

Katılıyorum.
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

Güncel RPG: Chris ''ITA'' Brookes
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (Güncel Şampiyon.)

Eski RPG:

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (69 gün ile en uzun saltanat.)

Karakter: Matanza
Başarılar: 3x Hardcore Champion
1x Days of Rising Television Champion

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

Ben şiddete meyilliyim yok bunun kibar bi yolu
İçimde ki kin artıyo ve onu içime atmıyorum
Dinlediğiniz rapçilerin samimiyetine inanmıyorum
Benim bi gelecek planım yok ölmeyi planlıyorum
Daha öncede denemiştim ama bununla avunmam
Şimdi tekrar doldurdum bu tabancayı barutla
Bu yüzden bu satırları dinlerken bu lavuklar
Ben bi tabutta olcam kıçıma tıkılı bi pamukla

ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 15:53   #6
Kayıtlı Kullanıcı
KonforluKlozet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 27
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 46161
Rep Derecesi: KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
KonforluKlozet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KonforluKlozet KonforluKlozet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46161

Katılıyorum.
imza

ADAM COLE BAY-BAY

RPG Karakterim: Curtis Axel
KonforluKlozet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 16:58   #7
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 343
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 27377
Rep Derecesi: MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MertLesnar MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27377

Katılıyorum.
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 17:01   #8
city
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 763
Rep Puanı: 218597
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 218597

Katılıyorum.
imza
life? ...lol

Fenerbahçe
Manchester City
AC Milan
Real Madrid
Bayern Munchen
Blackburn Rovers
Newcastle Utd
Detroit Pistons
SA Spurs
Brooklyn Nets
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 17:01   #9
People's Champion
America's Hardcore Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul Eyüp/Alibeyköy
Konular: 299
Favori Güreşçisi: The Rock
Rep Puanı: 39299
Rep Derecesi: America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
America's Hardcore Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
America's Hardcore Icon America's Hardcore Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 39299

Katılıyorum.
imza

RPG Karakteri: The Rock

Ring Adları:
The Peoples Champion
The Great One
The Corporate Champion
The Brahma Bull
Rocky

Başarılar: -

Eski RPG Karakteri ve Başarıları

RPG Karakteri
The Rock
Ring Adları
The Peoples Champion
The Great One
The Corporate Champion
The Brahma Bull
Rocky
Başarıları
World Heavyweight Championship(2 Kez)
GTW Tag Team Championship (2 Kez)
Intercontinental Championship
ECW Championship
İlk Money In The Bank Kazananı
2014 Survivor Series'in Survivor'i
Triple Crown
Hall Of Fame
America's Hardcore Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 17:27   #10
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1690
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 533284
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 533284

Katılıyorum.
imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode