GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-01-2019, 02:31   #1
Kayıtlı Kullanıcı
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2306
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 694377
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Money Makerz Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 694377

Standart 32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Haxball Turnuvası

32. Geleneksek Etkinlik Haftası kapsamında Haxball turnuvası düzenliyoruz.

Klasik en basitinden Haxball turnuvası olacak arkadaşlar.

Katılmak isteyenler katılıyorum yazsınlar, son katılım tarihi geldiğinde kuraları çekeceğim herkes rakibiyle maçını yapacak.

Kurallar:

-Kuralar çekildikten sonra 48 saat içerisinde maçınızı tamamlamanız gerekiyor. Yani 2 gün içerisinde tüm maçlar yapılmalıdır. Geçen turnuvalardan aldığımız deneyimler sonucunda özel durumlar geçersiz sayılacaktır. Yani bir diğer deyişle, 48 saat içerisinde maça katılım sağlamazsanız elenirsiniz.
İki gün içerisinde 5 dakikalık maçı yapamayacak kadar meşgulseniz turnuvaya katılmayın.

-Maçınız için rakibinizle bir saat belirleyin o saate göre oynayın. Örneğin gidin profiline, saat 19:30'da uygunsan forumda ol linki atacağım gibisinden. Günün çeşitli saatlerinde online/offline olursanız, burda mısın değil misin vs. o iş olmaz ben söyleyeyim. Kısacası saati kararlaştırın ikiniz de o saatte forumda olun, linki paylaşıp maçınızı yapın.

-Rakibinizle maçı yaptıktan sonra ikinizden birisinin skoru konuya yazması yeterlidir.

Maç Kuralları:

Oynanacak maç sayısı: 1
Oynanacak harita: Klasik (Classic)
Maksimum gol sayısı: Yok
Maksimum Süre: 5 dakika

Turnuva katılımları 23 Ocak 2019 - 23:59'da kapanacaktır.
Şimdilik sadece katılıyorum yazın, eşleşmeler yukarıda verilen tarihte açıklanacak.

imza
rpg: camacho
Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 02:47   #2
YUKO
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Glasgow
Konular: 3133
Favori Güreşçisi: Baron Corbin
Rep Puanı: 502606
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 502606

Katılalım bakalım.
imza

The Purplemaker & ReQuem & Chosen
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 06:22   #3
大江戸隊
wholeshebangx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bulgaria 🇧🇬
Konular: 16
Favori Güreşçisi: Hana Kimura
Rep Puanı: 3011
Rep Derecesi: wholeshebangx IC kemerini kazandın. wholeshebangx IC kemerini kazandın. wholeshebangx IC kemerini kazandın. wholeshebangx IC kemerini kazandın. wholeshebangx IC kemerini kazandın. wholeshebangx IC kemerini kazandın. wholeshebangx IC kemerini kazandın. wholeshebangx IC kemerini kazandın. wholeshebangx IC kemerini kazandın. wholeshebangx IC kemerini kazandın. wholeshebangx IC kemerini kazandın.
wholeshebangx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
wholeshebangx wholeshebangx isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3011

Kaçırır mıyım hiç. Katılıyorum.
imza

ALL ELITE
AEW
WRESTLING

wholeshebangx isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 06:26   #4
Eleven
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 4792
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 401424
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 401424

Katılıyorum.
imza

The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 10:36   #5
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 131
Favori Güreşçisi: Matanza
Rep Puanı: 15268
Rep Derecesi: ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 15268

Katılıyorum.
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

''Eskiden neşeli bir insan sanıyorlardı. Yorulduğum sorulardan daha yorucu bir yöntemle kaçmak gibi geldi bana bu. Artık sadece ''Eskiden'' neşeli bir adam olarak kalacağım. Neşe hayatımın en büyük hatası ve en büyük dostuydu. İkilemi kendi içimde yaşadım da denebilir. Ama artık vazgeçiyorum bütün bu dost kazanma çabalarından, popülerlik size fayda getirmeyecek. Beni seven 3-5 kişi sizi sahte alkışlara tutacak onlarca kişiye bedel. Sanırım değişimin kendisini yaşıyorum, değişimle değişmem ama değişimin kendisiyim sanki. Ve etkilendiğin şeyler seni değiştirebilir, karanlığa aşık oldum ben. O bana hayatı verdi. Mutluluk yerine karanlığı öğrendim. Ve karanlık bana kendimi verdi.''
RPG: (GTW DÖNEMİ)

Karakter: Matanza
Lakap: ''The Monster''
Finisher: Wrath Of The Gods
Theme: The Birthday Massacre
Days Of Rising Kadro Debutu: 30 Aralık 2016
Ana Kadro Debutu: 17 Haziran 2017
Başarılar:
1x Days of Rising Television Champion
3x Hardcore Champion (Last Champ)

RPG: (GWA DÖNEMİ)

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (Current)

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 15:53   #6
Kayıtlı Kullanıcı
KonforluKlozet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 25
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 8283
Rep Derecesi: KonforluKlozet Royal Rumble maçını kazandın. KonforluKlozet Royal Rumble maçını kazandın. KonforluKlozet Royal Rumble maçını kazandın. KonforluKlozet Royal Rumble maçını kazandın. KonforluKlozet Royal Rumble maçını kazandın. KonforluKlozet Royal Rumble maçını kazandın. KonforluKlozet Royal Rumble maçını kazandın. KonforluKlozet Royal Rumble maçını kazandın. KonforluKlozet Royal Rumble maçını kazandın. KonforluKlozet Royal Rumble maçını kazandın. KonforluKlozet Royal Rumble maçını kazandın.
KonforluKlozet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KonforluKlozet KonforluKlozet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8283

Katılıyorum.
imza

Bir Gün, Tekrardan

KonforluKlozet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 16:58   #7
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 343
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 27377
Rep Derecesi: MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MertLesnar MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27377

Katılıyorum.
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 17:01   #8
aga anı
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 741
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 142809
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 142809

Katılıyorum.
imza

Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 17:01   #9
People's Champion
America's Hardcore Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul Eyüp/Alibeyköy
Konular: 299
Favori Güreşçisi: The Rock
Rep Puanı: 39299
Rep Derecesi: America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
America's Hardcore Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
America's Hardcore Icon America's Hardcore Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 39299

Katılıyorum.
imza

RPG Karakteri: The Rock

Ring Adları:
The Peoples Champion
The Great One
The Corporate Champion
The Brahma Bull
Rocky

Başarılar: -

Eski RPG Karakteri ve Başarıları

RPG Karakteri
The Rock
Ring Adları
The Peoples Champion
The Great One
The Corporate Champion
The Brahma Bull
Rocky
Başarıları
World Heavyweight Championship(2 Kez)
GTW Tag Team Championship (2 Kez)
Intercontinental Championship
ECW Championship
İlk Money In The Bank Kazananı
2014 Survivor Series'in Survivor'i
Triple Crown
Hall Of Fame
America's Hardcore Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-01-2019, 17:27   #10
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1401
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 423769
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 423769

Katılıyorum.
imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil