GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 04-12-2011, 03:41   #1
world champion
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: End of the Tracks
Konular: 3901
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 430349
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 430349

Standart 01 Aralık 2011 - Impact Wrestling İncelemesi

01 Aralık 2011 – Impact Wrestling İncelemesi

Sting & Bobby Roode - Promo

Uploaded with ImageShack.us

Şov Bobby Roode’un ailesinin konuşmalarının da yer aldığı bir promo var. Bu muhteşem promonun ardından ringe dönüyoruz ve Slay Me eşliğinde TNA’in ikonu Sting ringe geliyor. Sting, “Şimdi Bobby Roode ile bir anlaşma yapacağım.” ve Roode’u çağırıyor. Roode bir süre gecikerek ringe geliyor. Üzerinde bir takım elbise var ve kendisine yakışmadığını söylemeliyim. “Sting unuttuğun bir durum var ben Dünya Ağırsiklet Şampiyonuyum.” Diyerek başlıyor. Ardından takviminin dolu olduğunu, meşgul bir adam olduğunu ve fazla zamanının olmadığını söylüyor. Sting ise “Takviminin dolu olması umrumda değil çünkü sen şu anda benim şovumdasın.” Diye karşılık veriyor. Sting 2 hafta önce Roode’a Dixie Carter’da dokunmaması gerektiğini söylediğini hatırlatıyor. Ardından geçen hafta belanın olduğu her yerde Bobby Roode’un da olduğunu söylüyor. Geçen hafta AJ ve Hardy’e yaptığını hatırlatıyor. Roode bunu gülerek karşılıyor. Roode bunu gerçekten yaptığını söylüyor. Roode, Sting’in kendisine bu şirketi yukarı, daha yukarı taşımasını söylediğini iddia ediyor ve ardından Sting’e bunun için teşekkür ediyor. Sting, Roode’a “Hey,hey bir saniye. Ben seni buraya teşekkür etmek için getirmedim. Sana bir şeyi hatırlatmak için seni buraya getirdim. Benim yolum, senin yolun değil. Bir de senin yaptığın her kötü seçime karşılık kötü bir sonuç olacak ve bu sonuçlar şimdi başlıyor Bobby!” diyor.
Bu sözün üzerine AJ Styles ringe geliyor. Roode biraz tırsıyor ve itiraz ediyor Sting ise ona “Sonuçlar.” Diyor. Roode köşeye çekiliyor. Roode, Sting’in kendisini AJ ile bir Iron Man maçına koymakla yetinmediğini ve şimdi de bir kavga çıkartmak istediğini söylüyor. Sting ise “Henüz daha başlamadım, sakin ol. Daha fazla sonuç.” Diyor ve Jeff Hardy de ringe geliyor. Roode neye uğradığını şaşırıyor. AJ’i kabul etmişti ama şimdi karşısında iki rakip var. Roode’un geçen hafta saldırdığı iki adam da ringde. Jeff “Seninle bizim aramızda bir fark var. Biz Sting’in otoritesine saygı duyuyoruz ve biz onun kararlarına saygı duyuyoruz sen niye duymuyorsun?” diyor. Roode ise “Nedenini söyleyeyim. Sting’in de onun kararlarınıda …. Buna ne diyeceksiniz? Jeffrey, AJ?” Sting buna karşılık olarak. “Sen buna ne diyeceksin? Sen, Jeff ve AJ bu gece burada, ta ta!” diyor ve gidiyor. Ardından diğer güreşçiler de ringden ayrılıyor.

Backstage:

Arka alandayız Angelina, Tara, Velvet, Winter ve Tess otoparkta yanında Karen Jarrett var. Jarrett onlara “Siz benim kararlarıma saygısızlık etmeyi seçtiniz.” Diyor. Ardından benim dediklerim olur falan diyor ve bu knockout’ların arabaları yıkayacağını söylüyor. Döndüğünde bu arabaların daha iyi olmasını söylüyor. Bunun üzerine gidiyor Madison Rayne üstündeki bornoz tipi kıyafeti çıkartıyor ve diğer knockoutların da çıkartmasını söylüyor.

Bir başka taraftayız Hardy, muhabirle konuşuyor. Fakat o sırada Jarrett geliyor. “Sen bu şirkette olmayı bile hak etmezken gelip Main Event’ta yer alıyorsun.” Gibi laflar ediyor ve Hardy’e sataşmayı sürdürüyor. İkili bir süre tartışıyor. Jarrett gidecek gibi yapıyor ama dönüp yumruk atıyor ardından Hardy’i sağa sola çarptırıyor. Sandalye ile karnına vuruyor ancak Hardy bir anda üstünlüğü yakalıyor. Sandalye’yi JJ’e fırlatıyor ama JJ kaçıyor.

Arka alanda Eric Bischoff, Bully Ray’i çağırıyor. Oğlundan falan bahsediyor. Bully Ray ise “Eğer istersen şimdi işini bitireyim.” Diyor. Eric Bischoff ise “Henüz değil.” Diye cevap veriyor. Şimdilik onunla Gunner’ın ilgileneceğini söylüyor. Ardından daha büyük bir problemlerinin olduğunu ve bu kişinin Abyss olduğunu söylüyor. Bully Ray yine kendinden emin şekilde konuşuyor. Eric Bischoff, Bully Ray’e gidip Abyssle konuşmasını ve takıma geri çağırmasını söylüyor. Bully Ray itiraz ediyor ardından bunu Steiner’ın yapabileceğini söyleyip gidiyor. Bischoff ise derin bir of çekiyor.

Roode’un ailesinin görüşlerini alıyoruz. Arkada knockoutlar araba yıkıyor ama bir yandan da Rayne’a itiraz ediyorlar. Ardından oraya Karen Jarrett alkış çalarak geliyor. “Bravo, işte benim dediğim de buydu. Sizinle gerçekten gurur duyuyorum.” Diyor. O sırada oradan ODB geçiyor. Karen, onun Mickie James ile bir Street Fight maçı yapacağını söylüyor. Ayrıca eğer ODB kazanırsa kemere contender da olacakmış. ODB bu maçı kabul ediyor ve oradan ayrılıyor.

---

Uzun süren bir arka alan macerasından sonra ringe dönüyoruz. No.1 Contender’s Match vakti. Ink Inc. Takımı ringe geliyor. Yanlarında Toxxin de var. Ardından Mexican America tüm kadro toplanıp geliyorlar. Ringde tauntlarını da yapıyorlar ve bunun ardından Devon & The Pope ikilisi ringe koşarak geliyor.

Mexican America (w/Sarita & Rosita) vs. Ink Inc. (w/Toxxin) vs. The Pope & Devon [No 1. Contender’s Match]

Pope ve Devon gelince kavga başlıyor. Herkes birbirine dalarken Pope ve Devon diğer elemanları ring dışına atıyorlar. Pope, Hernandez’i ringe sokuyor ve maç başlıyor. Pope iplerden sekip Shoulderblock vuruyor tuşa gidip sonuç alamıyor. Pope, Hernandez’i yerden kaldıracakken Hernandez bir tekme atıp Jesse Neal’a tag veriyor. Neal girer girmez Pope bir Powerslam çakıp tuşa gidiyor ama sonuç alamıyor. Neal yerde Pope’u ittiriyor ve Anarquia’ya tag veriyor. Anarquia’ya hemen Pope bir Armdrag vuruyor ardından kendine doğru çekip Clothesline çakıyor. Pope dirsek darbeleri vuruyor üst üste. Ardından ring kenarındaki Moore’a bir yumruk atıyor. Bu sırada Hernandez ringe giriyor ve Pope’a doğru koşuyor ama Pope eğiliyor ve rakibini bir Clothesline ile ring dışına yolluyor. Anarquia ayağa kalkıp Pope’a doğru koşuyor ama Pope onu Drop-Toe-Hold ile iplerin üzerine indiriyor. Ardından üzerinden geçerak ring dışına iniyor. Ama ring dışında Hernandez, Pope’a bir Clothesline vuruyor. Hernandez, Pope’u ringe yolluyor Anarquia tuşa gidiyor ama sonuç alamıyor. Ardından Pope’u köşeye çarptırıyor bu arada Hernandez’e tag veriyor. İplere yolluyor ve Hernandez bir Shoulder Block ile Pope’u üstüne uçuyor. Tuşa gidiyor ama sonuç gelmiyor. Hernandez rakibini yerden kaldırıyor ve Bearhug bağlıyor. Pope yumruklar atmaya başlıyor. İplerden sekiyor ama Shoulder Block yiyor Hernandez’den. Hernandez tuşa gidiyor sonuç alamıyor Anarquia tag alıyor. Bir Body Slam çakıyor ardından bir Elbow Drop çakıp tuş arıyor ama sonuç yok. Hernandez tag alıyor. Bir tekme atıyor ve yerden kaldırıyor ama Pope onun üstünden inmeyi başarıyor ve ardından bir STO çakıyor. İkisi de yerde kalıyor. Devon ve Anarquia aynı anda tag alıyor. Devon, Anarquia’dan eğilerek kurtuluyor ve Hernandez’e Clothesline çakıyor ardından geri dönüp Anarquia’ya yumruklar atıyor. İplerew yolluyor ve bir Back Body Drop vuruyor. Ring kenarındaki Moore’a yumruk atıyor Jesse Neal ise son anda aşağı inerek kaçıyor yumruktan. Devon iplerden sekip Anarquia’ya Shoulder Block çakıyor ama sonuç gelmiyor. Ring köşesinde oturan Hernandez’e doğru yürüyor ama Hernandez bir tekme atıyor yerde ardından köşeye çıkıyor. Ancak Devon hızla ayağa kalkıp Hernandez’e bir yumruk atıyor ve kaldırıp çuval gibi ringe atıyor. İkisinin de yerden kalkmasını bekliyor ve bir Double Clothesline çakıyor. Bu arada Jesse Neal yere düşmekte olan Anarquia’dan tag alıp ringe giriyor. Devon’un arkasını dönmesini bekliyor. Neal koşmaya başlayınca Devon çekiliyor ve Neal, Hernandez’e bir Spear çakıyor. Neal hemen Devon’a doğru koşuyor ama Devon bir Spinebuster çakıp tuşa gidiyor ve tuşu buluyor.

Kazanan: The Pope & Devon

Devon ve Pope ringde galibiyeti kutluyor. Toxxin ise ringdeki Neal ile ilgileniyor.

Austin Aries & Kid Kash - Promo

Arka alanda yürüyen Austin Aries’i görüyoruz. Ardından bu Aries ringe geliyor. Oldukça cool bir şekilde. “Evet herkes gerçekten bayağı sesli yuhalıyor. Benim gerçekten büyük bir sorunum varmış.” Diyor Ardından kendini övüyor. Kendisinin bütün X-Division starlarını yendiğini ve yenmediği kimsenin kalmadığını söylüyor. “Artık X-Division’ın adını AA Division olarak değiştirelim.” Diyor. Ardından Jesse Sorensen’in şansının bittiğini söylüyor. Tribünlerden biri çığlık atınca AA ona “Onu sevdiğini biliyorsun ama bu iyi görünme yarışması değil bu güreş yarışması. Ama eğer bu bir iyi görünme yarışması olsaydı onu da kazanabilirdim.” Diyor.
Ardından ringe Kid Kash geliyor. AA “Tamam, sakin ol. Sakin ol.” Diyor. Kash onun elinden mikrofonu alıyor ve “Arka alanda X-Division’dan herkesi dövdüğünü dediğini mi duydum?" Diye soruyor. Ardından Austin Aries’in kendisini Turning Point’te kazıkladığını söylüyor. “Ben Jesse Sorensen’i dövdüm sen ise küçük bir köpek gibi bana arkadan saldırdın ve benim kıçımı tuş ettin.” Diyor. Aries ise “Evet, sen Sorensen’i döverek iyi bir iş yaptın.” Derken Kash onun sözünü kesiyor ve geçen hafta Austin Aries’in tag team maçında kendisini sattığını hatırlatıyor. Aries hemen ona diklenmeye başlıyor ve “Ben X-Division şampiyonuyum, senin kemerin nerede?” diye soruyor. Kid Kash ise AA bu şirkete gelmeden önce bu kemeri aldığını söylüyor. En sonunda AA sinirleniyor kemerini yere bırakıyor ve Kash’e “Eğer beni teke tekte yenebileceğini düşünüyorsan elimi sık ve kemer maçını yapalım.” Diyor. Elini uzatıyor. Kash onun elini sıkıyor.
Fakat iki güreşçi birbirine aynı anda yumruk atıyor. AA kemerini alıp ring dışına kaçıyor. Laf saya saya gidiyor.

Backstage:

Günün erken saatlerinden bir görüntü var. Gunner bir mekana girip “Garett, neredesin?” diye bağırıyor.

Ardından soyunma odasında AJ’i görüyoruz. AJ maç hakkında çok kısa konuşuyor.

Gunner’a geri dönüyoruz. Oradaki bir adama Garett’ın yerini soruyor.

Gunner:
Hey Garett’ı gördün mü?
Sporcu: Sen de kimsin?
Gunner: Benim kim olduğum seni ilgilendirmez, soruma cevap ver?
Sporcu: Hey dostum ne istiyorsun? Burası bir spor salonu.
Gunner: Sana söyledim, Garett nerede?

Gunner konuştuğu sporcudan istediği cevabı alamayınca onu boğazından tutup sertçe ittiriyor. Ardından ringlerin bulunduğu bir bölümde aramaya devam ediyor. Gunner orada bir adamla daha karşılaşıyor ve adama pataküte dalıyor. O sırada bir adam daha gelip ona sakin olmasını söylüyor ama Gunner onu da dövüyor. Ardından ringin ortasında bir görevli daha var ve Gunner ringe girip onu da dövüyor. Köşede tekmeliyor. Bu sırada az önce diyaloğa girdiği sporcu “Sana buradan gitmeni söyledim.” Diyor. Ama Gunner yine dalıyor ona ve boğmaya başlıyor yerde. Ardından onu ayırmak için 1 tane şişman bir adam geliyor ama Gunner onu da dövüyor ve Armbar bağlıyor. Gunner yerde böğürüp gidiyor.
(Gunner bu segment içinde tam 5 tane adamı harcadı. Cüneyt Arkın mısın mübarek?)

Bobby Roode ile ilgili promolar seyretmeyi sürdürüyoruz. Yine ailesinin görüşlerine yer veriliyor.

Arka alanda Knockoutların araba yıkama macerasından görüntüler var. Rayne onlara emirler veriyor.

Bully Ray ve Steiner, Abyss için ne yapacaklarını konuşuyorlar ve ardından onu kızları kullanarak etkilemeye çalışmaya karar veriyorlar. Steiner en sonunda “Eğer o normal bir adamsa kızlardan etkilenir.” Diyor. Ve birlikte oradan gidiyorlar.

---

Şükürler olsun maç izleyeceğiz. ODB ringe geliyor. Ardından Mickie James’in müziği çalıyor.

ODB vs. Mickie James [Street Fight Match]

Mickie ringe gelirken ODB ona saldırmak istiyor ama Mickie ona karşılık veriyor. Yerde boğuşuyorlar. ODB rakibini saçından tutup yere çarptırıyor. Ardından yerde yumruklar atıyor ve ring kenarına çarptırıyor. Ardından James’i ringe sokuyor. James ani yumruklar atıyor ardından köşede tekmeler atıyor ama ODB bir tekme atıp onu uzaklaştırıyor. Mickie koşuyor ODB’ye doğru ama ODB onu tutup köşeye çarptırıyor. Ardından koşuyor Mickie’ye doğru ama Mickie ring dışına iniyor ve ODB köşe ile bütünleşiyor. Mickie rakibini bacağından tutup ring dışına çekiyor tuşa gidiyor sonuç yok. Mickie rakibini demir basamaklara doğru göndermek istiyor ama ODB gücünü kullanıp rakibini çekiyor ve basamaklara çarpıyor. Ardından bariyerlerde dövmek isterken Mickie ani bir yumruk atıyor. ODB yine dayağa devam ediyor. Mickie Headscissors deniyor ama ODB onu Powerbomb ile yere indiriyor. ODB tuşa gidiyor sonuç gelmiyor. Bir yudum su içiyor ve arka alana doğru yürüyorlar. Mickie ani yumruklar atıyor ve duvara çarptırıyor ODB’yi. Mickie yumruklar atıyor yerdeki rakibine. ODB, Mickie’yi arkaya götürmek isterken ODB ani bir tekme vuruyor. Ardından oradan çöp kutusu kapağını alıp Mickie’ye vuruyor. Son olarak çöp tenekesini vurup tuşa gidiyor sonuç alamıyor. Mickie yerden bir tepsi gibi bir şey alıyor. Aynısını ODB’de alıyor ve birbirlerine vurmak istiyorlar ama havada çarpıyor nesneler. Ardından ODB bir tekme atıyor ve metal parçasıyla vuruyor. Maç arka alana doğru iyice taşınıyor. ODB rakibini ordan oraya çarpmaya devam ediyor. ODB, Mickie’yi sürüklerken Mickie onu ittiriyor. Ardından eline bir sopa alıp ODB’ye çakıyor. Mickie rakibine bir Chest Chop vuruyor ve tekrar seyircilerin arasına dönüyorlar. ODB, Mickie’ye ani bir tekme vuruyor ve Mickie’yi ringe sokuyor. Ardından ringe bir sandalye sokuyor. Eline sandalyeyi almak isterken Mickie roll-up ile tuş arıyor sonuç alamıyor. Mickie rakibine yumruklar atıyor. ODB bir tekme ile cevap verip rakibini iplere yolluyor ama Mickie üst üste Clotheslinelar vuruyor. Ardından bir tekme atıp iplerden sekiyor ve Dropkick vuruyor. Tuşa gidiyor ama tuş edemiyor. Mickie rakibinin kalkmasını bekliyor ve bir Mickie DT yapmak istiyor ama ODB onu havaya kaldırıp bir Fallaway Slam vuruyor. Kip-up ile yerden kalkıyor ve eline sandalyeyi alıyor. Rakibinin kalkmasını bekliyor. Sandalyeyi vurmak istiyor Mickie eğiliyor ve sandalyeye bir tekme atıyor ve sandalye ODB’nin suratına çarpıyor. Tuşa gidiyor ve kazanıyor.

Kazanan: Mickie James

Spikerlere bağlanıyoruz. Nashville, Tennessee’den bağlanan James Storm ile canlı bağlantı kuruyorlar. Storm her geçen hafta daha iyiye gittiğini söylüyor. Tazz, Storm’a ne zaman maçlara çıkabileceği hakkında bilgisi olup olmadığını soruyor. Storm’un tam ne dediğini anlayamadım ama her halde doktoruyla konuşup öğreneceğini söyledi. Angle ile ilgili bir soru geldiğinde spiker masasına Angle geliyor. Angle ile Storm diyaloğa giriyor. Angle, Storm’un kemerini çaldığını söylüyor. Storm ise bu benim problemim değil diyor. İkili yüksek sesle tartışıyor. Angle, Storm’u kızdırıyor ve Storm gelecek hafta oraya gelip Angle’ı döveceğini söylüyor. Angle sinirlenip kulaklığı bırakıp gidiyor.

Backstage:

Arka alanda iki tane taş gibi kız görüyoruz. Kızlardan biri diğerine kimin yanına geldiklerini soruyor. Diğeri ise geldikleri kişinin bir güreşçi olduğunu bildiğini ve güreşçilerin zengin ve seksi olduğunu söylüyor. Ama gariban bilmiyorki Abyss gibi birinin yanına geldiklerini.

---

Roode ile ilgili promolar serisine devam ediyoruz.
Sıradaki maç TV Title için olacak. Ringe RVD geliyor. RVD’nin iyice şişmanladığını fark ettim şimdi. Ardından ringe Robbie E ile Rob Terry geliyor.

Robbie E (c) (w/ Rob Terry) vs. Rob Van Dam [TNA TV Championship]

Maç başlıyor. İkili birbirinin tauntlarıyla dalga geçiyor. RVD bir tekme atıyor ardından köşeye omuz darbeleri vuruyor ve en sonunda bir tekme daha atıyor. Ardından bir Monkey Flip çakıyor. Ve rakibini ring dışına gönderip taunt yapıyor. RVD apronda ayağa kalkmaya çalışan Robbie E’ye Baseball Slide vuruyor. Rob Van Dam, Rob Terry ile dalga geçerken ringe Robbie E giriyor. RVD’ye tekme atmak istiyor RVD onu bacağından tutuyor ve bir Spinning Kick çakıyor. İplerden sekip Rolling Thunder çakıyor. Köşeye çıkmak istiyor ama Rob Terry ona doğru geliyor bacağına vurmak istiyor RVD’nin ama RVD zıplıyor ve ardından bir Dropkick çakıyor Rob Terry’e. Fakat bu arada Robbie E ayağa kalkıyor ve RVD’ye tekmeler atıyor. Ardından iplere yollayıp bir dirsek darbesi vuruyor duşa gidiyor sonuç yok. Ardından bir Elbow Drop vuruyor ve köşeye çıkıyor. Rakibine bir Diving Elbow Drop çakıp tuşa gidiyor sonuç alamıyor. Robbie E köşede rakibini dövüyor ve diğer köşeye yollayıp koşuyor ama RVD tekme ve yumruklar atıyor. Fakat Robbie E ani bir tekme atıp RVD’yi köşeye yolluyor ve koşmaya başlıyor ama RVD bir Spinning Wheel Kick çakıyor. Yerdeki Robbie E’ye doğru hareketleniyor ama Robbie E onu ring dışına yolluyor. Rob Terry dışarıda RVD’ye saldırmak isterken Eric Young elinde yangın söndürme tüpü ile geliyor. Sıkmakla tehdit ediyor ama hakem araya girip gitmesini söylüyor. Bu arada Robbie E, RVD’yi ringe sokuyor köşeye çarptırmak istiyor ama RVD bir tekme vuruyor. Ardından köşeye çıkıyor. Ring dışında da olaylar sürüyor. RVD bir 5-Star Frog Splash çakıyor. RVD tuşa gitme fırsatı bulamadan Christopher Daniels geliyor ve bir Angel’s Wings çakıyor. Robbie E’yi RVD’nin üstüne koyuyor ve hakem gelip tuşu sayıyor.

Kazanan: “Still TNA TV Champion” Robbie E

Backstage:

Arka alanda iki kızı görüyoruz. Sarhoş gibi yürüyorlar ve saçları başları dağınık. Kızlardan biri “Az önce ne oldu?” diye soruyor ve gidiyorlar.
Knockoutlar araba macerası sürüyor. Angelina Love ve Tara arasında tartışma çıkıyor. İkili birbirine süngerle saldırıyor. Bu arada herkes birbirine giriyor. Ardından oradaki kavgaya güreşçiler geliyor. İzliyorlar. Gail Kim ise eline su tabancası gibi bir şey alıp Knockoutlara püskürtüyor.

---

Gün Main Event vaktidir arkadaşlar. Ringe Hardy geliyor ilk olarak. Ardından süper bir girişle AJ Styles geliyor. Ve son olarak kemeriyle Roode geliyor.

“TNA World Heavyweight Champion” Bobby Roode vs. Jeff Hardy vs. AJ Styles (Non-Title Match)

Maç başlıyor. Roode ring dışına kaçıyor ve dövüşün diyor. AJ ring dışına iniyor. Hardy de ring dışına iniyor ve ikili Roode’u dövmeye başlıyor. Roode’u ringe sokuyorlar. Roode mola istiyor. Hardy ve AJ yumruklar atıyor. Birlikte iplere yollayıp çifte dirsek darbesi vuruyorlar. Roode köşede kendine gelip Double Clothesline için koşuyor ama ikili eğiliyor ve ardından bir Belly to Back ile geriye atıyorlar Roode’u. Ardından Double Clothesline ile Roode’u aşağı atıyorlar. Hardy, Roode’un üstüne atlamak istiyor ama AJ, Hardy’e bırakmasını söylüyor. Kendisi atlıyor Roode çekiliyor ve AJ aprona iniyor. Roode, AJ’i bacağından tutuyor ama Hardy bir Baseball Slide çakıyor Roode’a. Hardy ve AJ ring dışına iniyor. AJ, Roode’u bariyerlere çarparken reklamlara gidiyoruz
Reklam dönüşü Roode, AJ’i köşede tekmeliyor ama AJ yumruklar atmaya başlıyor. Hardy ise ringe girmeye çalışıyor. Roode, AJ’i iplere yolluyor ve AJ, Hardy’e çarpıyor. Roode, AJ’e süper bir Suplex vuruyor. Tuşa gidiyor tuşu Hardy bozmak istiyor ama Roode çekilince hareket AJ’e geliyor. Roode, AJ’e tekme ve yumruklarla yoruyor. Köşede üst üste tekmeler atıyor. Ardından diğer köşedeki AJ’e de vurup Hardy’e yöneliyor ama Hardy onu köşeye gönderip yumruklar atıyor. Bir AJ bir Hardy köşede dayak atıyor. Hardy hakemle konuşurken Roode, AJ’e Eye Poke yapıyor ve Hardy’nin kafasına vuruyor. Ring dışına iniyor. Hardy bunu AJ’in yaptığını sanıyor ve ikili tartışıyor. İtişiyorlar ve Lock-up yapıyorlar karşılıklı. Ardından AJ, Hardy’i iplere yolluyor ve bir Dropkick çakıyor. AJ tuşa gidiyor sonuç gelmiyor. Hardy’i yerden kaldırıyor Suplex için kaldırıyor ama Hardy kurtulmayı başarıyor ardından bir Spinning Kick çakıyor. Ardından Russian Leg Sweep vuruyor. Ve rakibine bir Leg Drop vurup tuşa gidiyor ama sonuç alamıyor. Hardy, AJ’i yerden kaldırıyor ama AJ ani bir tekme vuruyor. Bu sırada Roode ringe gelip AJ’i köşe demirine çarptırıyor. Roode, Hardy üzerinde tuş deniyor sonuç alamıyor ve yerde tekmeler atıyor ve Elbow Drop vuruyor. Tuş deniyor ama sonuç gelmiyor. Roode rakibini köşede pataklıyor. Hardy ani tekmeler atıyor ama Roode bacağının yanıyla bir tekme atıyor, Hardy’i iplere yolluyor ve Shoulder Block çakıyor. Roode iplerden sekip Knee Drop çakıyor tuşa gidiyor sonuç yok. AJ ringe girmek istiyor Roode ona Baseball Slide çakıyor. Roode, yerdeki Hardy’nin kafasına basıyor ama hakem araya giriyor. Roode, köşede Hardy’e vuruyor. Karşılıklı yumruklaşma başlıyor. Hardy rakibini iplere yollamak istiyor ama Roode onu kolundan tutuyor ve ardından bir Double R Spinebuster çakıyor. Tuşa gidiyor sonuç alamıyor. Roode rakibini yerden kaldırıyor ama o sırada AJ köşeden Roode’un üstüne uçuyor. Ardından Clotheslinelar vuruyor. Köşede dövüyor ve diğer köşeye yollamak istiyor ama Roode onu yolluyor. AJ rakibine bir dirsek darbesi vuruyor ve köşeden takla atarak uçuyor ve bir Inverted DDT çakıyor. AJ rakibine kalkınca bir tekme atıyor ve Styles Clash yapmak istiyor ama Roode onu üstünden atıyor. AJ aprona iniyor ve Roode’a yumruklar atıyor. AJ iplerden atlamak isterken Roode, Hardy’i iplere çarptırıyor ve AJ kötü şekilde düşüyor. Roode, Hardy’i ring dışına yolluyor. Roode ringde AJ’e bir Pay Off çakıyor tuşa gidiyor Hardy tuşu bozuyor ardından Hardy, Roode2un malum bölgesine Leg Drop çakıyor ve bir Dropkick çakıyor Roode’a. Ardından Clothesline çakıyor. Hardy rakibine bir Facebuster çakıyor ve kalkmasını bekliyor. Bir Twist of Hate vuruyor ardından üstü başı çıkartıp köşeye çıkıyor ama Jarrett tribünlerden gelip Hardy’i ittiriyor. Roode tuşa gidiyor AJ yetişemiyor ve Roode kazanıyor.

Kazanan: Bobby Roode

Jarrett ringe sonradan geliyormuş gibi yapıp Roode’u kutluyor. Alkış çalarak gidiyor ama o sırada Sting geliyor. Final Resolution’da yapacakları maçtan bahsediyor. Maçın konusunu belirliyor. O sırada Karen geliyor ve aklına bir fikir geldiğini söylüyor. Karen’ın ring kenarında kelepçeli olacağını söylüyor ve ikiliyle dalga geçiyor Sting. "Ta ta for now." Diyip gidiyor.
AJ ve Hardy, Roode’a bakarken şov bitiyor.

(Şimdi bu kadar resim koyabildim vaktim kalmadı fazla. İlerleyen saatlerde tamamlayacağım resimleri.)
imza
There is no more time for salvation. All you can do is look to the sky and take solace in knowing that this will all be over soon.
The apocalypse is here.

life is a bitch, then you marry one

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-12-2011, 03:49   #2
obey your master
The Evil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Edirne
Konular: 238
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 2029
Rep Derecesi: The Evil IC kemerini kazandın. The Evil IC kemerini kazandın. The Evil IC kemerini kazandın. The Evil IC kemerini kazandın. The Evil IC kemerini kazandın. The Evil IC kemerini kazandın. The Evil IC kemerini kazandın. The Evil IC kemerini kazandın. The Evil IC kemerini kazandın. The Evil IC kemerini kazandın. The Evil IC kemerini kazandın.
The Evil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Evil The Evil isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2029

Herkes Main Event'in çok güzel olduğunu söylüyor,fakat şovu izleyenler çok az.Ben izledim ve Main Event'i fazla güzel bulmadım.Klasiği sürdürmemesiydi güzel yanı.Onun dışında Ink Inc.'in Contender olmamasına üzüldüm.Knockout'lar yine muhteşemdi ! Evet araba yıkamalarını kastediyorum.Onun dışında birde Gunner'a değinmek istiyorum.Adam gerçekten rolünü çok iyi oynadı fakat gerçektede önüne çıkanları böyle iyi dövebileceğini düşünmüyorum.

Resimleri İmpactWrestling.com'dan almanı tavsiye ederim.Daha kaliteliler ve İncelemene daha güzel bir katkı sağlar.Onun dışında güzelde bir düzen var,eline sağlık.
imza

The Evil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-12-2011, 03:51   #3
Off The Chain !
Fbks55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun
Konular: 7
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 153
Rep Derecesi: Fbks55 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın. Fbks55 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Fbks55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Fbks55 Fbks55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 153

Açılıştaki promo güzele benziyor.Impact'in artık reytingleri arttırması lazım.
imza
Impact Wrestling Fan !
Bobby Roode Fan !
Fbks55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil