GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-05-2014, 05:56   #1
ᴛʜᴇ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ's ᴄʜᴀᴍᴘ
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5435
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 78706
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart 03 Mart, 2014 - WWE Monday Night Raw Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: İsmail Umut GÜNGÖR & Onur DENİZ

Şov: WWE Monday Night Raw.
Bölüm: 1084.
Tarih: 03 Mart, 2014.
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı.
Şovun Yapıldığı Yer & Arena: Chicago, Illinois - Allstate Arena.
Spikerler: John 'Bradshaw' Layfield, Michael Cole & Jerry Lawler.

SıraMaçlarTürleriMaçta Geçen Süreler
1The New Age Outlaws (Billy Gunn & Road Dogg) © Vs. The Usos (Jey Uso & Jimmy Uso)WWE Tag Team Title Match09:25
2Big E © Vs. Cesaro (w/Zeb Colter & Jack Swagger)Singles "Non Title" Match01:26
3The Shield (Dean Ambrose, Roman Reigns & Seth Rollins) Vs. The Wyatt Family (Bray Wyatt, Erick Rowan & Luke Harper)Six Man Tag Team Match13:54
4Fandango & Summer Rae Vs. Emma & Santino MarellaMixed Tag Team Match03:19
5Christian Vs. SheamusSingles Match13:54
6Aksana & Alicia Fox Vs. The Bella Twins (Brie Bella & Nikki Bella)Tag Team Match04:10
7Alberto Del Rio Vs. Dolph ZigglerSingles Match02:45
8Big E © Vs. Jack Swagger (w/Cesaro & Zeb Colter)Singles "Non Title" Match00:06
9 (Main Event)Batista Vs. Daniel BryanSingles Match10:10

Bu gece Monday Night Raw şovunda CM Punk'ın memleketinde, Dünyanın En İyisinin memleketinde yani Chicago Allstate Arenadayız. Tribünler tıklım tıklım dolu ve CM Punk tezahüratları atılıyor. Ayrıca bu geceki konuğumuz Need for Speed filminden Aaron Paul olacak. Need for Speed filmini tanıtmak için bu geceki şova gelmiş olabilir diye düşünüyorum. Brock Lesnar ve müvekkili Paul Heyman'da bu gece bizlerle olacak ve mutlaka WrestleMania'da ki rakipleri The Undertaker'a değinecekler. Ölü adamın ise bizimle olup, olmayacağı bilinmiyor. The Wyatt Family Vs. The Shield maçı da bizleri bekliyor! Ayrıca, gecenin Main Event'inde de heel olan Batista ile Daniel Bryan karşı karşıya gelecek. Bu hafta Monday Night Raw şovunun 1084. bölümünde heyecan dolu anlara tanıklık olacağımız aşikâr umarım incelememizi beğenirsiniz. Welcome to Raw is İsmail Umut & Onur!

03 Mart, 2014 - WWE Monday Night Raw Şov İncelemesi:

Monday Night Raw şovu başlamadan önce then, now & forever videosunu izliyoruz ve Raw muhteşem bir CM Punk tezahüratları ile açılıyor ve CM Punk'ın müziği duyuluyor fakat gelen o değil Paul Heyman girişte gözüküyor ve ringe geliyor. CM Punk tezahüratları var. Ringe gelerek konuşmasına başlıyor...

Paul Heyman: İnanıyorum ki yapmış olduğunuz tezahüratların o daha seslisini hak ediyor. Heyman, CM Punk gibi bağdaş kurarak oturuyor... Bu gece buraya Paul Heyman Guy'ın hikâyesini anlatmak için geldim. Gerçekleri söylemek gerekirse, bir Paul Heyman Guy, asla WWE'ye muhtaç kalmaz. Bir Paul Heyman Guy, düşündüm de WrestleMania'nın ana olayında yer alsa bile bu ona çok küçük gelir. Bir Paul Heyman Guy'a göre bu çok doğru bir şeydir, bakınız bazılarınız gibi kurumsal yöneticilerinizin peşinden koşuşturmuyoruz. Bir Paul Heyman Guy'da şapka ve dövme bulunabilir. Bir Paul Heyman Guy mevcut sisteme karşı gelebilir ve The Authority'e de isyan edebilir. Onlar biz aileyiz, WWE ailesi gibi laf ederler ama, onlar CM Punk'ı istemedi, bir gün bile istemediler ve artık da istemiyorlar. Buraya bir Paul Heyman Guy'ın hikâyesini anlatmak için cesaret edip geldim. Başka kim bunları cesaret edip söyle bilirdi? Burada doğup, büyüyen ve halen Chicago'da yaşayan bir Paul Heyman Guy'ın hikâyesini anlatmak için bu gece buraya geldim. Bayanlar ve baylar, benim adım Paul Heyman. Bende CM Punk gibi pipebomb yapabiliyorum. CM Punk bu akşam burada değil ve hiçbir zamanda olmayacak. Ve siz burada benim pipebomb yapışımın büyük bir parçasını dinleyeceksiniz. CM Punk tezahüratları atılıyor gür bir sesle...

Hey, bana bakın bende sizinle aynı fikirdeyim. Bu gece benim yerime bu ringde CM Punk'ı görmek isteğinizi ve hayal kırıklığı yaşadığınızı biliyorum. Ama bu gece burada performans sergileyen benim, o değil. Çünkü CM Punk bu gece burada değil. CM Punk bu gece burada olsaydı o her zaman iddia ettiği şeyleri yapardı yani hep yaptığı aynı şeyleri. O kendini herkese göstermekte tatmin olan birisi, dünyanın en iyisi olduğunu söyleyen birisi. Peki nerede? Gerçekten olan biten şey ne? Nedeni söyleyeyim, CM Punk bu gece burada değil. Neden artık hiç kimse CM Punk'dan bahsetmek istesin ki? Hatalı bir hareket yaptı, nokta atışı yaparak buradan ayrıldı birinde suç arayacağını o suçu kendisinde arasın. Ve bazen kendi iş güvenliğin söz konusu ise satır satır aklından geçen gerçekleri söylemek zorunda olabiliyorsun. Ve bu gece, bu ringde, aklımdan geçen gerçekleri söylemek zorunda kaldım. CM Punk'ın bu gece burada olmadığını sizlere söyledim. Size, her birinize her zaman nokta atışı yaparak gerçekleri söylüyorum. Ah, istediğiniz kadar beni yuha'laya bilirsiniz. Gerçekler bir tarafınızı acıtıyor, öyle değil mi? İnsanlar yalan kelimelere çok kolay inanır, hayatım hep yalan kelimeleri dinlemekle geçti ve ben de o kelimelere çok kolay kandım. Ama gerçekleri öğrenince bir tarafımız acıya biliyor, öyle değil mi?

Ve size bir gerçek daha söyleyeyim CM Punk benimle iken, 25 yıl içerisinde en uzun WWE Şampiyonu olmayı başardı. CM Punk'ın ruhunu besleyip, refaha kavuşturmuş olabilirim. Daha sonra, daha sonra benden onu alıp götürdüler. CM Punk'ı kahraman yapmaya çalıştılar. CM Punk'a sevgilerini vereceğini söylediler. Sizin sevginiz, sizin saygınız, sizin onaylamalarınız onu böyle yaptı. Şimdi o nerede? Çok uzaklarda öyle değil mi? Sizin sevginiz, ona sahip olmanız işte bu kadar. Siz sadece benden CM Punk'ımı almadınız, CM Punk'ımı benden ve kendinizden uzaklaştırdınız. Sizin her ve her birinizi suçlamıyorum. Ben sadece, başka birini suçluyorum, suçlamak istiyorum. The Undertaker'ı suçlamak istiyorum. Çünkü, o çok yaşlandı ve hâlâ WrestleMania'da ki yenilmezlik serisini korumaya çalışıyor. Elbet bu çizginin bir sonu gelecek. Ve buradaki herkes The Undertaker'a bir mesaj taşımak istiyorsa, bunu taşıyın. 'Paul Heyman intikam istiyor. Peki The Undertaker'dan intikamımızı nasıl alacağız? Ölü birisini öldürerek mi? Zaten o ölmüş birisi ve ölü olanı geri nasıl öldüreceğiz? Bu yüzden intikamımızı, onun yenilmezlik serisini bitirerek alacağız. Ve bunu benim için yapacak birini biliyorum. Yer yüzünde bunu yapabilecek tek bir adam var. Serinin artık bitmesini istiyorum, serinin artık fethedilmesini istiyorum. Ve bu seriyi fethedebilecek tek bir adam var. Ve o kişi bu dünyadaki benim en iyi arkadaşım. O bir fatih, o bir canavar ve o Brock Lesnar!

Brock Lesnar'ın müziği duyuluyor. Brock Lesnar entry-zone'da şovunu yapıp ringe geliyor. Ringe girdikten sonra Paul Heyman konuşmaya devam ediyor.

Paul Heyman: Bu haftaki Raw'da geçen hafta neler olmuş bunu ele almadan önce, The Undertaker'a neler olduğunu göstermek istiyorum.

The Undertaker ile ilgili videomuzu izliyoruz. Undertaker'ın çoğu maçta sakatlandığına dair bir video. Video bittikten sonra CM Punk tezahüratları başlıyor ve bu sefer Brock Lesnar konuşuyor.

Brock Lesnar: Bazı insanların aksine, ben bu tezahüratları anlamsız buluyorum. Tezahüratınızı kendinize saklayın! Geçen hafta, The Undertaker bana saldırdı. Çünkü, şuna inanıyorum ki The Undertaker beni ölümüne korkutarak, kalbimde derin bir yara bırakmak istiyor. The Undertaker'ın serisini bitirmeye çalışan birçok düşmanı oldu. Shawn Michaels, Triple H ve sizin küçük hanım evladınız CM Punk gibi. Bütün bu isimler bunu başaramadı. Fakat WrestleMania 30'da, The Undertaker'ın yenilmezlik serisini Brock Lesnar gerçekten bitirecek!

İkili mikrofonu yere atıyor ve Brock Lesnar'ın müziği duyuluyor. İkili arka alana giderken, Lesnar'ın müziği yarıda kesiliyor ve Mark Henry'nin müziği duyuluyor. Mark Henry rampa üzerinde gözüküyor ve Brock Lesnar'ın üzerine doğru geliyor. Brock Lesnar tarafından sakatlanmış idi efsanelerin yer aldığı 6 Ocak, 2014 tarihindeki Old School Raw şovunda Mark Henry ve bunun intikamını almak için Brock Lesnar'ın üzerine yürüyor derken Brock Lesnar'dan bir yumruk darbesi girişimi fakat Mark Henry hareketi tersine çevirip Brock Lesnar'a bir kafa darbesi atıyor. Brock Lesnar'ı steel steps'e itiyor Mark Henry ve yere düşürüyor daha sonra Brock Lesnar çok sinirleniyor bu duruma ve Mark Henry'e steel steps ile vurup spiker masasının oraya kadar götürüyor. Spiker masasının üzerinde ne varsa yere atıyor ve Mark Henry'e masanın üzerinde F5 yapıyor! O sırada CM Punk tezahüratları atılmaya başlıyor ve bu segment bu görüntülerle sona eriyor.

Reklamlar...

WWE Tag Team Title Match:
The New Age Outlaws (Billy Gunn & Road Dogg) © Vs. The Usos (Jey Uso & Jimmy Uso)

Maça Jey Uso ve Road Dogg başlıyor.Dogg Jey'in karnına bir tekme atıyor ve onun kafasını turnbuckle'a vuruyor.Jey Dogg'a bir slap vuruyor.Jey Dogg'u köşeye atmak istiyor ama Dogg onu hip toss ile köşeye fırlatıyor.Dogg tuşa gidiyor 1..2.. Jey kurtuluyor.Dogg yerdeki Jey'i ayağı ile iteleyerek ringin dışına atıyor.Gunn'a tag veriyor.Gunn ringin dışına çıkıp yerdeki Jey'e stomplar vuruyor.Jey'i kaldırıyor ve ringe sokuyor.Kendide ringe giriyor.Jey'e fistler vurmaya başlıyor Gunn.Jey'i kaldırıp kendi köşesine götürüyor ve Dogg'a tag veriyor.Gunn Jey'i tutuyor ve Dogg'da onun karnına tekme atıyor.Dogg Jey'i köşeye koyuyor ve bir chop patlatıyor.Dogg Jey'i köşede yumruklamaya başlıyor.Jey birden Dogg'u köşeye koyuyor.Bir chop patlatıyor.Birde slap vuruyor Jey.Bir slap daha geliyor Jey'den.Dogg'u diğer köşeye yollamak istiyor ama Dogg Jey'i yolluyor köşeye.Ama Jey yerde kayıyor ve ayağa kalkıyor.Dogg'a doğru koşuyor.Ama Dogg ona clothesline vuruyor.Dogg Jey'i kaldırıyor ve onun kafasını turnbuckle'a vuruyor.Köşedeki Jey'in karnına bir tekme vuruyor.Bir tekme daha.Jey'i kaldırıyor ve ringin dışına atıyor.

Reklamlar...

Tekrar ringdeyiz.Dogg Jey'e headlock bağlamış vaziyette.Jey ayağa kalkıyor ve Dogg ile Irish Whip'e gidiyor.Gunn bling tag alıyor.Jey schoolboy roll up yapıyor ama Gunn tag aldığı için hakem saymıyor.Gunn Jey'e big boot vuruyor.Gunn tuşa gidiyor 1..2..Jey kurtuluyor.Gunn Jey'i kaldırıyor ve Dogg'a tag veriyor.Dogg Jey'in karnına tekme atıyor.Dogg Jey'i kaldırıyor.Jey Dogg'un karnına elbow vuruyor.Bir elbow daha.Jey tekme atmak istiyor ama Dogg onun ayağını tutuyor.Ama Jey ona enzuigiri yapıyor.Bu seferde Dogg eğiliyor Jey boşa gidiyor.Ama Jey tekrar enzuigiri yapıyor.Başarılı bu sefer.İkiside yerde.İkiside ayağa kalkıyor.Jey Jimmy'e Dogg'da Gunn'a tag veriyor.Gunn Jimmy'e vurmak istiyor ama Jimmy sıyrılıyor ve aprondaki Dogg'a clothesline vuruyor.Jimmy Irish Whip' gidiyor ve Gunn'a elbow attack yapıyor.Gunn hemen kalkıyor.Jimmy ona sert bir slap vuruyor.Gunn onu Irish Whip'e yollamak istiyor ama Gunn onu yolluyor.Gunn clothesline vuruyor ama Jimmy sıyrılıyor ve low savate kick Jimmy'den! Birde slap vuruyor Jimmy.Gunn'ı Irish Whip'e yollamak istiyor ama Gunn onu yolluyor.Jimmy Dogg'a shoulder attack yapıyor ve Dogg dışarı düşüyor.Gunn vurmak istiyor ama Jimmy sıyrılıyor ve Samoan Drop yapıyor Jimmy! Dogg ringe giriyor ve Jimmy'e vuruyor.Ama Jimmy sıyrılıyor ve full nelson bomb yapıyor Dogg'a! Gunn köşede yatıyor,Dogg'da köşede yatıyor.Jimmy taunt attıktan sonra Dogg'a corner hip attack yapıyor.Gunn ayağa kalıyor Jimmy'e vurmak istiyor ama Jimmy sıyrılıp köşeye çıkıyor ve corkscrew senton yapıyor Jimmy!Jimmy tuşa gidiyor 1..2.. Gunn kurtuluyor.Jimmy köşeye çıkıyor.Ama Dogg aprona çıkıyor.Jimmy onu görünce köşeden iniyor.Dogg ona vurmak istiyor ama Jimmy sıyrılıyor ve superkick çakıyor Dogg'a! Fırsattan istifade Gunn roll up yapıyor. 1..2.. Jimmy kurtuluyor.Jimmy Gunn'ın karnına tekme atıp Irish Whip'e gidiyor ama Gunn ona tilt a whirl slam yapıyor! Tuşa gidiyor Gunn 1..2.. Jimmy yine kurtuldu! İkiside yerde şuan.Gunn Jimmy'i kaldırıyor.Jimmy'nin karnına bir tekme atıyor ve Irish Whip'e gidiyor.Fameasser yapmak istiyor ama Jimmy kurtulup Irish Whip'e gidiyor.Gunn'dan sıyrılıyor ve aynı anda Jey'e tag veriyor birde no hands somesault yapıyor Dogg'a.Jey giriyor.Gunn ona big boot vuruyor ama Jey sıyrlıyor ve jumping superkick! Jey köşeye çıkıyor ve Superfly splash!!! Tuşa gidiyor 1..2..3! Başarılı!!!

Kazanan & Yeni WWE Tag Team Şampiyonları: THE USOS!!

* Aaron Paul'un oynadığı Need for Speed filminin fragmanını izliyoruz. Fragman bittikten sonra sıradaki maçımıza geçiyoruz.
Singles "Non Title" Match:
Big E © Vs. Cesaro (w/Zeb Colter & Jack Swagger)

İkili maça lock up ile başlıyor.Cesaro üstün geliyor ve headlock bağlıyor.Big E onu Irish Whip'e yolluyor ve onun altından kayıyor.Cesaro tekrar Irish Whip'e gidiyor ve Big E zıplıyor ama Cesaro onu yakalıyor ve backbreaker yapıyor.Cesaro coşuyor ve taunt atıyor.Cesaro Big E'ye uppercut vuruyor.Bir uppercut daha.Big E'yi köşeye atmak istiyor ama Big E onu köşeye atıyor.Big E ona shoulder thrust yapıyor.Ve belly to belly yapıyor Big E.Big E Irish Whip'e gidiyor ama Cesaro ayağa kalkıp onu ringin dışına yolluyor.Swagger Big E'ye doğru gidiyor ama Big E ona yumruk atıyor.Big E aprona çıkıyor.Cesaro onun kafasına tekme atıyor ve onu yere düşürüyor.Cesaro Swing Time!! Ve Cesaro Swing yapmaya başlıyor Cesaro! Ve 10 kez döndürdükten sonra bırakıyor Cesaro.Ama o da ne? Swagger ringe geliyor ve Big E'ye Swagger Bomb yapıyor.Hakem maçı diskalifiye ile sonlandırıyor.

Kazanan: Diskalifiye ile Big E.

Maçtan sonra,Cesaro sinirleniyor ve Swagger'a bunu neden yaptığını soruyor.İkili tartışmaya başlıyor.Swagger ringin dışına çıkıyor.Bu arada Big E gelip Cesaro'ya Big Ending yapıyor! Ve ringden kaçıyor Big E.Bunlar olurken Swagger dışarıdan izliyor sadece.Colter ikiliyi sakinleştirmeye çalışıyor.

Six Man Tag Team Match:
The Shield (Dean Ambrose, Roman Reigns & Seth Rollins) Vs. The Wyatt Family (Bray Wyatt, Erick Rowan & Luke Harper)

Special Op çalıyor.The Shield büyük cheer alarak ringe geliyor.Üçlü yumruklarını ortaya koyuyorlar.Death sesi duyuluyor.The Wyatt Family titantronda beliriyor.Bray Wyatt We're here diyor ve elindeki gaz lambasını söndürüyor.Live in Fear çalıyor ve Wyatt Family ringe geliyor.

Geçen haftadan görüntüler geliyor.Roman Reigns Bray ile maçtayken diğer Wyatt Family üyeleri ringin dışında belirmişti.Bir anda Rollins gelip Wyatt Family üyelerine slingshot senton yapmıştı.Wyattlar Rollins'i etkisiz hale getirdiklerinde Ambrose gelip kurtarmıştı Rollins'i.Reigns Wyatt'ın işini bitirecekken Ambrose gelip Wyatt'a saldırmıştı ve maçı diskalifiye ile Bray kazanmıştı.Daha sonra Shield Wyatt Family'i ringden temizlemişti.

Tekrar ringdeyiz.Wyatt sandalyesine oturuyor ve lambayı söndürüyor.Daha sonra Wyatt Family ringe doğru yürüyor.Ambrose ile Rollins bir anda suicide dive yapıyor Rowan ve Harper'a.Wyatt ringde.Wyatt Irish Whip'e gidiyor ama Reigns ona samoan drop yapıyor! Reigns Wyatt'ı kaldırıyor ve ringin dışına atıyor.Harper ringe giriyor.Köşeye gidiyor Harper.Hakem zili çalıyor maç başlıyor.

Maça köşedeki Harper ile Rollins başlıyor.Rollins ona flying forearm yapıyor.Rollins Irish Whip'e gidiyor ve one leg dropkick yapıyor.Harper tekrar köşeye gidiyor.Rollins onun üzerine çıkıyor ama Harper köşeden çıkıyor.Rollins'in sırtına vuruyor.Harper'da köşeye çıkıyor.Rollins'e super german suplex yapıyor ama Rollins müthiş bir reversal ile kurtuluyor!! Bu muhteşemdi! Harper'ı clothesline ile ringin dışına yolluyor Rollins.Bir de aprona çıkan Rowan'a dropkick vuruyor Rollins.Ringin dışındaki Harper'a slingshot senton yapıyor Rollins! Rollins hızlıca ringe giriyor ve diğer taraftaki Rowan'a da slingshot senton yapıyor! Harper ringe girip suicide dive için koşuyor ama Rollins ona enzuigiri yapıp köşeye çıkıyor.Bray ringe giriyor ama Ambrose ona saldırıyor.Rollins köşeden düşüyor.Bray ile Ambrose'ın kavgası sürüyor.Daha sonra ikiside aprona dönüyor.Harper ringin dışına çıkıyor ve Rollins'i bariyerlere fırlatıyor.

Reklamlar...

ekrar ringdeyiz.Harper Rollins'e side headlock bağlıyor.Rollins pes etmiyor ayağa kalkıyor.Harper'ın karnına attığı yumruklarla kilitten kurtulmaya çalışıyor Rollins.Harper onu Irish Whip'e yolluyor ve shoulder block vuruyor.Harper aprondaki Shield üyelerine bakıyor.Arkasını döndüğünde Rollins ona enzuigiri yapıyor! İkiside yerde.Bray aprondan iniyor.Ambrose'da hodrimeydan diyor ve Bray'e doğru gidiyor.Reigns'de Ambrose'ı durdurmaya gidiyor.Bu sırada yorgun Seth tag veremiyor.Harper Rowan'a tag veriyor.Rowan Seth'i köşeye atıyor.Seth'e doğru koşuyor ama Seth tekme atıyor.Ama bu seferde Rowan onun bacağını tutuyor.Ama Seth Rowan'ı yakalıyor ve reverse STO ile onun kafasını turnbuckle'a vuruyor.Bu arada Harper ringe giriyor ve Reigns'e big boot çakıyor.Seth Ambrose'a tag veriyor.Ambrose Rowan'a lou thesz press yapıyor.Ambrose Rowan'ı Irish Whip'e yollamak istiyor ama Rowan onu yolluyor.Rowan vuruyor ama Ambrose sıyrılıp tekrar Irish Whip'e gidiyor ve Rowan'a flying elbow vuruyor.Rowan'ı kaldırıyor ve onun bacağını iplerin arasına koyuyor.Bir slap vuruyor Rowan'a.Ambrose Irish Whip'e gidiyor ve Rowan'ın bacağına dropkick vuruyor.Ambrose Rowan'ı kaldırıyor ve takedown yaptıktan sonra figure four leglock bağlıyor! Rowan kıvranıyor ama pes etmiyor.Ama Harper ringe giriyor.Irish Whip'e gidiyor ve Ambrose'e yaptığı double foot stomp ile kilidi bozuyor.Reigns geliyor ve Harper'ı ringin dışına yolluyor.Kendi de ringin dışına çıkıyor ve kavgaya orada devam ediyorlar.Reigns Harper'ı bariyerlere fırlatıyor.Bu arada Rowan Wyatt'a tag veriyor.Bray ile Dean karşılıklı yumruklaşıyorlar.Wyatt Dean'i Irish Whip'e yolluyor ve chokeslam yapıyor! Wyatt kollarını açıyor ve seyircilere bağırıyor.Wyatt Ambrose'ın üzerine çıkıyor ve seri fistler vurmaya başlıyor.Birde stomp vuruyor Wyatt.Ambrose'ı kendi köşesine atıyor ve sert bir slap vuruyor Wyatt.Harper'a tag veriyor.Bray Ambrose'ı çenesinden sıkıyor Harper'da Ambrose'a elbow smash vuruyor.Harper Ambrose'a elbow smashler vurmaya devam ediyor.Birde Ambrose'ın göğsüne chop vuruyor Harper.Harper Ambrose'ı kaldırıyor ve dropkick çakıyor(Bu cüsse ile yani Oha).Harper Rowan'a tag veriyor.Köşede yatan Ambrose'a double foot choke yapıyor Harper.Hakem uyarınca bırakıyor.Rowan Ambrose'a stomplar vurmaya başlıyor.Ve foot choke yapıyor.Hakem uyarınca bırakıyor.Rowan Ambrose'ı kaldırıyor ve pumbhandle backbreaker yapıyor.Rowan tuşa gidiyor 1..2.. Ambrose kurtuluyor.Rowan iki yumruğunun arasındaki Ambrose'ın kafasını sıkıyor.Dean kıvranıyor ama Wyatt'a laf atmayıda ihmal etmiyor.Ambrose Rowan'ın sakalını çekerek kilitten kurtuluyor.Rowan Ambrose'ı Irish Whip'e yolluyor ve sidewalk slam yapıyor.Rowan tuşa gidiyor 1..2.. Ambrose kurtuluyor.Rowan Harper'a tag veriyor.Harper Ambrose'a uppercut vuruyor.Ambrose'ı kaldırıyor ve bir uppercut daha.Bir uppercut daha geliyor Harper'dan.Ve Ambrose Harper'a clothesline vuruyor.Harper yere düşer düşmez Ambrose'ın ayağına yapışıyor tag vermesin diye.Harper Wyatt'a tag veriyor.Wyatt Reigns'e elbow smash vuruyor ve onu ringin dışına düşürüyor.Ve Dean DDT yapıyor Wyatt'a.Dean sürünerek kendi köşesine gidiyor.Tam Rollins'e tag verecekken Rollins aprondan iniyor bir anda! Ve ringi terk ediyor Rollins.İplerde uzanan Ambrose ise şaşkın baya.Reigns gidip Ambrose'a ne yaptığını soruyor.Reigns ile biraz tartıştıktan sonra gidiyor Rollins.Bu arada Bray köşedeki Ambrose'a body splash yapıyor ve Irish Whip'e gidip running crossbody yapıyor.Wyatt tuşa gidiyor 1..2.. Reigns tuşu bozuyor.Reigns Wyatt'ı ringin dışına atıyor.Rowan ringe giriyor ve Reigns ona samoan drop yapıyor! Harper ringe giriyor bu sefer.Harper vurmak istiyor Reigns sıyrılıyor.Irish Whip'e gidiyor Harper.Ve Reigns'ten superman punch geliyor! Bir de aprondaki Wyatt'a superman punch vuruyor.Rowan Reigns'e punch vuruyor ve powerbomb pozisyonuna alıyor ama Ambrose gelip Rowan'a Allah ne verdiyse girişiyor.Rowan Ambrose'a bir punch vuruyor.Reigns geliyor ve Rowan'ı dışarı atıyor.Ambrose Harper'a drop toe hold yapıyor.Harper iki ipin arasına düşüyor.Ambrose Harper'ı o pozisyonda tutuyor.Ve Reigns ringin dışından drop kick'i çakıyor Harper'a.Bray yine ringe geliyor.Ambrose ona pataküte dalıyor.Seri fistler vuruyor Ambrose.Bu sırada spiker masasının önünde olan Rowan'a Reigns'ten SPEAR! geliyor! İkiside spiker masasının üzerinden yere düşüyor.Ringe ise Harper big boot geçiriyor Ambrose'a.Harper Irish Whip'e gidiyor ve Reigns'e suicide dive yapıyor.Ambrose bu sefer Harper'a pataküte dalıyor.Wyatt geliyor ve Ambrose'ı ringin direğine fırlatıyor.Ambrose kötü çarpıyor.Wyatt Ambrose'ı ringe sokuyor.Kendi de giriyor.Köşeye gidiyor ve spider walk yapıyor.Ambrose'ı kaldırıyor ve Sister Abigail!! Tuşa gidiyor 1..2..3! Başarılı!!

Kazanan: The Wyatt Family.

* Maçtan sonra kameralar arka alana çevriliyor. Renee Young bizlere Batista'yı tanıtıyor ve Daniel Bryan ile ilgili soru soru soruyor. Batista ise Daniel Bryan ve onun aptalca Yes Movement'ını aptalca bulduğunu, Daniel Bryan'ın ise WWE ringlerinde bulunmaması gerektiğini söyleyerek onu gözlüklü inek öğrencilere benzetip oradan ayrılıyor.
Mixed Tag Team Match:
Fandango & Summer Rae Vs. Emma & Santino Marella

Santino ve Fandango maça başlıyor. Emma hemen Santino'dan tag istiyor. Santino ona tag veriyor fakat daha sonra ben ona beşlik verdim diye hakeme itiraz ediyor. Hakem de onu tag olarak sayıyor. Fandango'da bu yüzden Summer Rae tag veriyor ve Emma ile Summer Rae maça başlıyor. Emma'da geri Santino'ya tag veriyor. Summer Rae'de Fandango'ya tag veriyor. Santino ringe giriyor ve yine Emma'ya beşlik çakıyor ama hakem onu tag olarak sayıyor. Maça bak ya pöff... Santino ringden çıkıyor Emma giriyor Fandango'da çıkıyor Summer Rae giriyor. Emma yine Santino'ya tag veriyor, Summer Rae ise Fandango'ya... Santino yine Emma'ya beşlik verecekken kandırdım hareketi yapıyor ve bu sefer Fandango'nun saldırısına uğruyor. Fandango sert bir elbow darbesi vuruyor Santino'nun kafasına ve Santino'yu yere düşürüyor. Yerde birkaç kere tekmeliyor ve kaldırıp clothesline vuruyor. Chant yaptıktan sonra Fandango yerden kaldırıp Santino'ya sert bir uppercut darbesi vuruyor. Tekrar chant yapıyor ve yerden kaldırıp bu sefer yumruk darbesi ile Santino'yu yere seriyor Fandango. Santino ayağa kalkar kalkmaz yumruk darbeleri vuruyor Fandango'ya fakat Fandango, Santino'ya dropkick yapıyor hemde iki defa ardından tuşa gidiyor hakem ikiye kadar sayıyor sonuç yok. Tuştan sonra Fandango, Santino'ya body slam yapıp, üzerine birde ringin köşesine çıkıp ilk olarak CM Punk ve Randy Savage'in kullandığı hareketi yani tepeyi gösterme işaretini yaparaktan diving leg drop yapıyor fakat Santino çekilip stunner patlatıyor. İki isimde bir süre yerde kalıyor o sırada We Want Ziggler! tezahüratları atılıyor derken iki isimden de double tag geliyor. Emma, Summer Rae'ye iki kere clothesline darbesi vuruyor ve üzerine tekmeler vurmaya başlıyor. Ardından Fandango ringe giriyor fakat onu Cobra ile Santino kovalıyor Fandango ringden kaçıyor. O sırada Emma, Summer Rae'ye Emma Lock yapıyor! Summer Rae dayanamayıp pes ediyor.

Kazanan: Santino Marella & Emma.

Singles Match:
Christian Vs. Sheamus

İkili birbirlerine bir şeyler söyledikten sonra Christian Sheamus'a slap vuruyor.Bir slap daha! Sheamus sinirleniyor.Christian ringin dışına kaçıyor.Sheamus onu kovalıyor.Christian tam ringe girecekken Sheamus onu ayağından yakalıyor ve dışarı çekiyor.Christian'ı bariyerlere fırlatıyor.Christian'a european uppercut vuruyor.Christian'ı yine bariyerlere fırlatıyor.Christian'ı ringe sokuyor kendide ringe giriyor.İplere tutunup yerde yatan CC'e stomp vuruyor Sheamus.Sheamus foot choke yapıyor.Christian'ı kaldırıyor ve scoop slam! Sheamus Irish Whip'e gidiyor ve knee drop yapıyor.Sheamus tuşa gidiyor 1..2.. Christian kurtuluyor.Sheamus Christian'ı Irish Whip'e yollamak istiyor ama Christian onu yolluyor.CC knee strike vuruyor.CC köşede yatan Sheamus'a stomplar vuruyor ve double foot choke yapıyor.Hakem uyarınca bırakıyor CC.Christian taunt atıyor.Sheamus'ı kaldırıyor ve slap vuruyor.Sheamus köşeye gidiyor.CC ona doğru gidiyor ama Sheamus onun karnına tekme vuruyor.CC'nin sırtına punch vuruyor.CC'nin kolundan çekiyor ve ona clothesline vuruyor.Sheamus CC'e doğru gidiyor ama CC onun karnına yumruk vuruyor ve bir de slap vuruyor.CC Irish Whip'e gidiyor.Sheamus'a clothesline vurmak istiyor ama Sheamus onu yakalıyor ve Irish Curse backbreaker yapıyor! Sheamus tuşa gidiyor 1..2.. Christian kurtuluyor.Sheamus Christian'ı Irish Whip'e yollamak istiyor ama Christian onu yolluyor.Sheamus eğilen Christian'ın kafasına tekme vuruyor.Sheamus ipe yaslanan CC'e doğru koşuyor ama CC onu back body drop yaparak ringin dışına atıyor.Christian Irish Whip'e gidiyor ve baseball slide yapıyor.Christian vaulting body press yapıyor am Sheamus çekilince zemine çakılıyor.Sheamus CC'nin kafasını steepsteps'a vuruyor.CC'e european uppercut vuruyor.Christian'ı sırtına alıyor ama CC iniyor ve Sheamus'ı ittiriyor.CC spikerlerin arkasına kaçıyor.Sheamus onu yakalamaya çalışıyor.

Reklamlar...

Sheamus ayağa kalkmaya çalışıyor.CC köşeye çıkıyor ama Sheamus ona takedown yapıyor.Sheamus köşeye çıkıyor.Onu indirmeye gelen CC'e punch vuruyor.Sheamus köşeye yerleşirken CC onu itiyor ve Sheamus ringin dışına düşüyor.CC ringin dışına çıkıyor ve Sheamus'a stomp vuruyor.Sheamus'ı kaldırıyor ve bariyerlere fırlatıyor.Hakem 6 diyor CC Sheamus'ı ringe sokuyor kendi de ringe giriyor.Tuşa gidiyor CC.1..2.. Sheamus kurtuluyor.Christian headbutt vuruyor Sheamus'a.Bir headbutt daha! Sheamus'a stomplar vuruyor.İplerden zıplayarak stomp vuruyor! Bir kez daha iplerden zıplayarak stomp vuruyor! Yine iplerden zıplayarak stomp vuruyor.Ve double foot choke yapıyor CC.Hakem uyarınca bırakıyor.Sheamus apronda ayağa kalkıyor.CC aprondaki Sheamus'a clothesline vuruyor.Sheamus'ı ringe çekiyor.Sheamus'a foot choke yapıyor.Hakem uyarınca bırakıyor.CC tuşa gidiyor 1.. Sheamus kurtuluyor.CC dizüstü çökmüş Sheamus'a doğru gidiyor ama Sheamus onun karnına iki kere punch vuruyor.Bir kezde kafasına punch vuruyor Sheamus.CC diğer punch denemesinde sıyrılıyor ve waist lock'a alıyor Sheamus'ı.Sheamus'a back suplex yapıyor.CC taunt atıyor ve boo alıyor.Christian köşeye çıkıyor.Frog splash için atlıyor ama Sheamus çekiliyor.CC ringe çakılıyor adeta.İkiside yerde.Ayağa kalkmaya çalışıyorlar.Ayağa kalkıyorlar.CC Sheamus'ı tutuyor ama Sheamus onu köşeye atıyor.Sheamus ona doğru koşuyor ama CC savate kick vuruyor.CC köşeden zıplıyor ama Sheamus onu yakalıyor ve rolling fireman's carry geliyor! CC ile Sheamus karşılıklı yumruklaşıyorlar.Sheamus üstün geliyor.1-2 kez daha yumruk vurduktan sonra Sheamus double axe handle vuruyor.CC kalkıyor Sheamus bir double axe handle daha vuruyor ama CC sıyrılıyor ve köşeye gidiyor.Ama Sheamus ona corner shoulder block yapıyor.Sheamus Irish Whip'e gidip knee lift vuruyor ama CC sıyrılıyor.CC Sheamus'a doğru koşuyor ama Sheamus onu aprona atıyor ve beats of bodrhan yapmak istiyor ama CC vurduğu back elbowlar ile kurtuluyor.CC Sheamus'ın kafasını turnbuckle'a vuruyor.Christian köşeye çıkıp atlıyor ama Sheamus onu yakalıyor ve iplerin üzerine flapjack yapıyor Sheamus.Sheamus aprona çıkıp CC'i yakalıyor ve beats of bodrhan yapıyor! Sheamus birde knee lift vuruyor CC'e.Sheamus Irish Whip'e gidiyor ve bir knee lift daha! Sheamus tuşa gidiyor 1..2.. CC kurtuluyor.CC dizüstü çökmüş duruyor ve Sheamus'a n'olu yapma tarzı şeyler söylüyor.Sheamus ona doğru gidiyor CC Sheamus'ı köşeye atıyor.CC Sheamus'a vurmak istiyor ama Sheamus onun kolunu yakalıyor.Sheamus vurmak istiyor ama bu sefer CC sıyrılıyor ve onu waist lock'a alıyor.Ve reverse DDT geliyor CC'den! Christian köşeye çıkıyor ve Frog Splash! CC tuşa gidiyor 1..2.. Sheamus kurtuluyor.Christian ringin dışına atlıyor ve iki ipin arasında uzanan Sheamus'a slap vurmak istiyor ama Sheamus onun kolunu tutuyor.Christian'ı kaldırıp sırtına alıyor ve White Noise! Sheamus tuşa gidiyor 1..2.. CC kurtuluyor.Sheamus Christian'ı kaldırıyor ama Christian Sheamus'ın bacak arasından köşeye kaçıyor.Sheamus'a hanging over kick yapıyor.Sheamus aprona düşüyor.Christian ona vuruyor ama Sheamus sıyrılıyor ve Christian'a aprondan Brogue Kick vuruyor!! Sheamus tuşa gidiyor 1..2..3! Başarılı!

Kazanan: Sheamus.

Maçtan sonra tekrar arka alana geçiyoruz. Arka alanda Renee Young bizleri karşılıyor ve Sheamus'ı bizlere tanıtıyor. Sheamus'a galibiyet hakkında neler hissettiğini soruyor. Sheamus kazanmasının bir isabet olduğunu söylüyor ve kazandığı için iyi hissettiğini belirtiyor. Daha sonra Christian'ın saldırısına uğruyor. Renee Young ise oradan kaçıyor. Herhalde bu feud bu gidişle devam edecek.
Tag Team Match:
Aksana & Alicia Fox Vs. The Bella Twins (Brie Bella & Nikki Bella)

Maça Brie ile Aksana başlıyor.Maça lock up ile başlıyorlar.Aksana waist lock'a alıyor Brie'i.Brie Aksana'yı waist lock'a alıyor.Aksana back elbow vuruyor ve yine waist lock'a alıyor Brie'i.Brie back elbow vuruyor ve snapmare yapıp Aksana'nın sırtına tekme vuruyor.Brie Nikki'e tag veriyor.Nikki Irish Whip'e gidiyor ve dikelmiş Aksana'nın yüzünü yere vuruyor.Nikki tuşa gidiyor 1..2.. Aksana kurtuluyor.Nikki arm twist yapıyor ve Brie'e tag veriyor.Nikki Aksana'ya atomic drop yapıyor.Brie de flying clothesline vuruyor.Brie iplere uzanan Aksana'ya knee vuruyor.Brie köşeye çıkıyor.Fox ona doğru gidiyor.Brie ona bakarken Aksana Brie'i ringe fırlatıyor.Aksana Fox'a tag veriyor.Fox tuşa gidiyor 1..2.. Brie kurtuluyor.Fox Brie'e chin lock bağlıyor.Fox Brie'nin yüzünü yere vuruyor.Fox Brie'nin üzerine çıkıyor ve onun kafasını yere vurmaya başlıyor.Fox Aksana'ya tag veriyor.Fox Brie'nin kollarından tutuyor Aksana'a onun karnına tekme vuruyor.Aksana'da Brie'in üzerine çıkıyor ve onun yüzünü yere vurmaya başlıyor.Aksana birkaç kez slap vuruyor.Hakem ayırıyor onu.Fox'a tag veriyor.Fox Brie'i kaldırıyor ama Brie ona punch vuruyor.Aksana'ya da punch vuruyor Brie.Fox Brie'e hair pull mat slam yapıyor.Fox Brie'e arm twist yapıyor ve kendi köşesine fırlatıyor.Aksana'ya tag veriyor.Aksana Brie'e stomplar vuruyor.Fox'a tag veriyor.Aksana Brie'e alley oop yapıyor.Fox tuşa gidiyor 1..2.. Brie kurtuluyor.Brie tag vermek için gitmeye çalışıyor.Fox onu saçından çekiyor ve chin lock bağlıyor.Brie Fox'ı üzerinden fırlatıyor.Nikki'e doğru koşuyor ama Fox onu yakalıyor.Fox'a sunset flip yapıyor.Ve Fox'ın bacak arasından geçip Nikki'e tag veriyor.Nikki flying clothesline vuruyor.Birde dropkick vuruyor Nikki.Aksana'ya da dropkick vuruyor.Fox ona vurmak istiyor ama Nikki sıyrılıyor ve knee facebuster yapıyor.Fox'ı Irish Whip'e yolluyor ve back body drop geliyor Nikki'den.Nikki tuşa gidiyor 1..2.. Aksana tuşu bozuyor.Aksana Brie'e doğru koşuyor ama Brie onun karnına tekme vuruyor.Brie köşeye çıkıyor ve missile dropkick! Fox köşedeki Nikki'e big boot vurmak istiyor ama Nikki çekiliyor.Fox'ı kaldırıyor ve Rack Attack! Tuşa gidiyor Nikki 1..2..3! Başarılı!

Kazanan: The Bella Twins (Brie Bella & Nikki Bella

Maçtan sonra, Daniel Bryan'ın müziği duyuluyor. Daniel Bryan, The Authority üyelerinden Stephanie & Triple H ile yüzleşmek için ringe geliyor ve ringe girdikten sonra konuşmaya başlıyor.

Daniel Bryan: Görüyorsunuz, bunun ne anlama geldiğini duymak istiyorum! Çünkü Chicago'da ki bu insanlar bir şeyi anlamak istiyor. Sizin bir söz sahibiniz var. Bizim bir söz sahibimiz var! Ve bu akşam Raw'da olacakları kaçırmayın! Olur da başıma bu iki şeyden birisi gelirse ben bu ringi terk ederim. Fakat Batista benimle bu ringde mücadele etmezse ben bu ringden ayrılmayacağım. Veyahutta Triple H, buraya gelip benim sorunlarıma cevap vermezse ben bu ringden ayrılmayacağım. Çünkü geçen hafta WrestleMania'da maç için Triple H'e meydan okudum. Ve o benim bu isteğimi geri çevirdi. Sanırım benim bu isteğimi geri çevirmesindeki neden şu, bir numara olduğum için beni kıskanıyor ve beni--

Daniel Bryan'ın sözü yarıda kesiliyor. The Authority'nin müziği duyuluyor. The Authority üyelerinden Stephanie McMahon & Triple H ringe geliyor. Ringe girer girmez ilk olarak Stephanie konuşmaya başlıyor.

Stephanie McMahon: Biliyor musun Daniel? İtiraf etmeliyim ki, azmine hayranım. Demek istediğim, her zaman kaybeden sendin, Elimination Chamber'da da kaybettin ve daha sonra buraya gelmiş bu gece Batista ile maçım var bu geceki Raw'u kaçırmayın diyorsun. Mahcup olmaya tam gaz devam edeceksin.

Daniel Bryan: İstediğin kadar konuş her halükârda Triple H bana gereken cevabı verecek ve eğer istediğim şeyleri atlamaya kalkışırsanız ben de sizi dinlemeyeceğim. Son altı aydır, hep dayak yiyorum, saldırıya uğruyorum ve The Shield bana müdahale ediyor, kaçık hakemlerle uğraşıyorum ve de tam WWE kemerini kazandım diyorum ama Pedigree yiyerek kemeri kaybediyorum. Fakat ben hâlâ gördüğünüz gibi buradayım. Bu insanların hepsi ile! Ve her zamankinden daha da güçlüyüm. Peki sen ne diyorsun Triple H? Sen ve ben WrestleMania 30'da karşılaşmak? Bunlar sana bir şey çağrıştırıyor mu?

Triple H: Pekâlâ ilk olarak bunun olacağını sanmıyorum. Bu arada sizin nesil neden böyle? Neden yaptığınız hataları kabul etmiyorsunuz? Neden yetersizliğinizi kabul etmiyorsunuz? Mazeretler çağını atlattık artık yeni çağdayız. Çünkü bu çağda mazeretlerinizi artık dinlemek istemiyorum, sadece yeterince iyi olmadığınızı kabullenmenizi istiyorum. Senden başka herkesi suçlayan yok. Diyorsun; "Beni aşağılıyorsunuz, beni kazıklıyorsunuz, beni gömüyorsunuz." (kürek olayına gönderme süperrrr...) gerçeklik bu değildir. Burada bulunan herkes yeterince senin kadar iyi bile değil. Şuan bulunduğun konuma şükretmesini bil. Yaptıklarının gerçeklikle alâkâsı yok. Gerçeklere göre Daniel, sen bu şirkette B+ konumundasın. Ve bu kadar çok insanı neden kızdırdığını ben hâlâ anlayamıyorum. Bu arada B+ konumunda olmak oldukça iyidir. Çoğu isme göre daha iyisin. B+ senin için tam belirlenecek noktadır. Fakat yaptığın saçma davranışlar daha da devam edecekse kıçına tekmeyi yiyeceksin ve B+ konumunda bile olamayacaksın. Bu şirkette anca benim botumun bağcıklarını bağlamakla görevli olacaksın.

Daniel Bryan: İstediğini söyleyebilirsin, fakat bu insanlar senin söylediğin yalanları görüyor. Onlar bu yüzden tezahürat yapıyor! Çünkü, buraya her defasında gelip iş için en iyi olanı yapacağım diyorsun fakat sorarım sana şimdiye kadar WWE Evreni için ne yaptın? Bu insanların ne istediğini dinledin mi? Hayır. Onları biraz bile duyuyorsan benim gibi birini bu ringde görmek istiyorlar. (CM Punk tezahüratlarına karşılık) veya burada sahne arkasındaki diğer şans tanımadığınız başarılı isimleri burada görmek istiyorlar. Ve WrestleMania'da aramızda olacak bir maç görmek istiyorlar, senin gibi boktan bir patronu nasıl yeneceğimi görmek istiyorlar!

Stephanie McMahon: Zorlayıcı olmaya başladın. Ve bizim bu insanları dinlemediğimizi mi sanıyorsun? Ne olmasını istiyorsunuz? Sizi dinlemezsek yetersizliğiniz yüzünden deniz gibi köpürmeye başlıyorsunuz. Bu konu hakkında bir şey söylemek istiyorum. Siz insanlar merak etmeyin gelecekte yapacağımız şeyler size kuruşu kuruşuna geri dönecek. Triple H ve benim kim olduğumuzu çok iyi biliyorsanız, yapacaklarımızı da çok iyi biliyorsunuz demektir. Yani, bizi anlamalısınız. İsmini tezahürat ettiğiniz kişi burada değil, o sizi sarhoş edebiliyor anlıyorum. Sorarım size sizi düşünmesek imza verir miyiz? Nereden geldiğinizi, neleri sevdiğinizi dikkate alır mıyız? Bir keresinde birinin kafasına imza bile atmıştım. Daniel, özellikle senin bu dediklerimizi düşünmeni istiyorum. Gerçekten bir düşün, ailen olmasaydı yapacak bir şeyinde olmazdı. Yirmi bir kamyon sizin için her şovda oluyor nedeni ise bunun gibi daha çok görüntü verebilmek için (Brock Lesnar'ın F5 ile kırdığı spiker masasını göstererek) Televizyonda olup biten her şeyi, sosyal medyada olup biten her şeyi sizin için yapıyoruz. Şunu artık lütfen kabullenin. WWE ailesi olmasaydı eğer senin ezilen kişiliğin de olmazdı. Daniel, senin yes tişörtlerin, bu insanların sana attığı tezahüratlar bunların hiçbiri olmazdı. Çünkü, şunu lütfen artık kabul et. Seni kişiliğini biz yarattık!

Daniel Bryan: Stephanie, kendini beğenmişlik huyun gerçekten takdire değer bir hareket. Örneğin bunun gibi, kocanı kılıbık yapmışsın, istersen ona etekte giydirebilirsin ve saatler WrestleMania'yı gösterdiğin de bizi evde oturur izler artık.

Triple H: İlk olarak, senden daha erkeğim ve &90 tepemin tasını attırdın, kıçını havaya uçurmak için az bir neden kaldı. İkincisi, dediklerinin hiçbiri olmayacak. Demek istediğim, kreş çocukları ile işim olmaz benim. Ben de seni işine sadık, işini düzenli yapan bir adam sanmıştım. Fakat sen kreş çocuğundan da beter çıktın. Ben bu şirkette yıllarımı harcadım bunu da böyle bil. WrestleMania'da bir maç istiyorsun öyle değil mi? Bu istediğin küçük maç olmayacak. WrestleMania ölümsüzlerin yer aldığı büyük bir şovdur, aynı zamanda zor maçların yer aldığı şovdur seni aşar. Seni böylece uyarmış oldum. Şimdi, ring'imden defol git!

Daniel Bryan: Burası senin ringin değil.

Stephanie McMahon: O aslında haklı, burası bizim ringimiz.

Daniel Bryan: Hayır burası onların, bizi izleyenlerin ringi!

Triple H: Bu konuyu senin için ve herkes için şimdi açıklığa kavuşturuyorum. Bu arenada her şey hemen şimdi açıklığa kavuşacak. Bu ring onlara, bizi izleyenlere de ait, aynı zamanda bize de ait. Şimdi benim ring'imden defol git!

Daniel Bryan: Bunu neden kendin yapmıyorsun?

Stephanie McMahon: KANE!!!

Kane girişte gözüküyor ve ringe doğru geliyor tam ringe girecekken Daniel Bryan'dan suicide dive geliyor ve ardı ardına Kane'i yumruklamaya başlıyor. Daha sonra Stephanie güvenliği çağırıyor. Güvenlik Daniel Bryan ile Kane'i ayırıp Daniel Bryan'ı götürüyor ve bu segment burada sona eriyor.

Singles Match:
Alberto Del Rio Vs. Dolph Ziggler

Del Rio Ziggler'a low kick vurup onu yere düşürüyor ve ona punchlar vurmaya başlıyor.Ziggler'i Irish Whip'e yolluyor ve havaya fırlatıyor.Ziggler uçtu resmen! Del Rio Dolph'un taklidini yapıyor.Ziggler'e stomp vuruyor ve tuşa gidiyor.1..2.. Ziggler kurtuluyor.Del Rio Ziggler'i kaldırıyor.Ziggler onun karnına yumruklar vuruyor.Del Rio ona headbutt vuruyor.Ziggler'i köşeye atıyor ve corner stomplar vurmaya başlıyor Del Rio.Del Rio Ziggler'e doğru koşuyor ama Ziggler onu köşeye atıyor.Del Rio kafasını turnbuckle'a vuruyor.Del Rio'ya dropkick vuruyor.Ziggler köşedeki Del Rio'nun üzerine çıkıyor ona birkaç kere fist vuruyor ve swinging neckbreaker yapıyor.Ziggler Del Rio'nun biraz kalkmasını bekliyor.Fameasser için gidiyor ama Del Rio ayağa kalkıyor Ziggler Irish Whip'e gidiyor.Del Rio ona tilt a whirl backbreaker yapıyor.Del Rio tuşa gidiyor 1..2.. Ziggler kurtuluyor.Del Rio köşede Ziggler'in kalkmasını bekliyor.Superkick vuruyor ama Ziggler çekiliyor ve Del Rio'ya jumping DDT yapıyor! Ziggler tuşa gidiyor 1..2.. Del Rio kurtuluyor.Ziggler'e double knee armbreaker yapıyor! Ve Ziggler'e superkick vuruyor.Del Rio tuşa gidiyor 1..2.. Ziggler kurtuluyor.Aaron Paul spiker masasının üzerine çıkıyor ve Del Rio'ya bir şeyler söylüyor.Del Rio da ona bir şeyler söylüyor.Del Rio cross armbreaker yapmak için Ziggler'i kaldırıyor.Ama Ziggler swinging yaparak kurtuluyor ve ZigZag! Tuşa gidiyor Ziggler 1..2..3! Başarılı!

Kazanan: Dolph Ziggler.

* Maçtan sonra geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan Paul Bearer'ın, 5 Nisan tarihinde New Orleans'da yapılacak Hall of Fame seremoni töreninde 2014 yılı için Hall of Fame olacağını öğreniyoruz.
Singles "Non Title" Match:
Big E © Vs. Jack Swagger (w/Zeb Colter & Cesaro)

Maç başlar başlamaz Cesaro ringe giriyor ve Big E'ye double axe handle vurduktan sonra Neutralizer yapıyor! Maçı diskalifiye ile Big E kazanıyor.

Kazanan: Diskalifiye İle "Intercontinental Champ." Big E.

Swagger Cesaro'ya kızıyor.İkili tartışıyorlar.Swagger Cesaro'yu itiyor.Biraz daha tartışıyorlar ve Swagger yine itiyor Cesaro'yu.Cesaro onu Cesaro Swing pozisyonuna alıyor ama Colter Cesaro'yu durduruyor.Cesaro Swagger'ı kaldırıyor.Colter onlara sarılmalarını söylüyor ve onlarda bunu istemeselerde sarılıyorlar.Ve ellerini kalplerinin üzerine koyarak "We The People" diye bağırıyorlar.

* Daniel Bryan ve Kane'in, Main Event şovunda karşılaşacağını öğreniyoruz.
John Cena'nın müziği duyuluyor. John Cena, The Wyatt Family üyelerine seslenecek ve bunun için ringe geliyor. Geçen haftalarda John Cena, The Wyatt Family üyelerinin saldırısına uğrayıp sakatlanmıştı. John Cena, ringe girdikten sonra seyircileri selamlıyor ve konuşmasına başlıyor.

John Cena: Chicago seyircisi beni sıcak karşıladığınız için size teşekkür ediyorum. Geçen hafta, Wyatt Ailesi tarafından sakatlandım. Pekâlâ acaba dinlendikten sonra neler olacak? Bazılarınız bunu duyduktan sonra hayal kırıklığı yaşayabilir. Çünkü doktorlar bu gece maça çıkamayacağımı söyledi. Fakat yine de yakınınızda olmak için bu gece buraya geldim ve karşınızdayım. Bu gece maça çıkamasam bile, bu gece buraya gelmek istedim. Ben bu şehri çok seviyorum ve bu şehrin bütün enerjisini, isteğini, arzusunu ve de tutkusunu duymak istedim. Hayır, hayır gerçekten bu gece maça çıkamayacağım. Ancak Allstate Arena hep kalbimde çok özel bir yere sahip olmuştur. WrestleMania 28'den sonra, ben burada Brock Lesnar'ın boklu kıçını tekmelemiştim! 2011 yılındaki Money in the Bank Pay-Per-View şovunda yine özel bir an yaşamıştım bu arenada. Beni fena halde yuhalamıştınız ve maçı kaybetmeme neden olmuştunuz. Daha sonra bir süre bu arenaya gelmedik ve ben de Chicago seyircisi ile göz göze gelemedim. Fakat size büyük saygı duyuyorum, ben bu lanet şehre gerçekten saygı duyuyorum. Fakat bu arenadaki izleyenler beni hep yuhalasa bile, ben sizin dürüst olduğunuzu biliyorum ve sizin gürültülü taraftar grubu olduğunuzu da biliyorum. Bu arada, bütün gün herkesin Raw'u kaçırmayın muhabbetlerini dinlemek zorunda kaldım. Anladım ki, WWE Evreni artık değişmek istiyor! Buna saygı duyarım, ancak sizinde buna saygı duymanız gerekebilir. Saygınlık kazanılan bir şeydir ve değişim gerçekten olursa bende değişmek zorunda olacağım. Bu yüzden Bay Wyatt diğer WWE Superstarlar'ın aksine bundan en çok zevk alacak kişi olacaktır. Çünkü geçen hafta sürücü koltuğunda ben vardım ve bir kaza başıma geldi, bu bana kalırsa bir işaretti çünkü başıma başka kazalarda gelecek. Fakat ironiye bakar mısınız başıma hep aynı kazalar geldi. Bu şirkette 12 yıldır çalışıyorum. Kariyerim tam olarak 2002 yılında başladı ve o günden bu yana başıma gelen olaylardan kurtulmasını bildim. Ve bakın hâlâ aynı kişiyim ve aynı yerdeyim. Burada Allstate Arenasında ayaktayım!

The Wyatt Family titantron'da gözüküyor ve Bray Wyatt konuşmaya başlıyor.

Bray Wyatt: Senin ayakta duruyorum hikâyelerin buraya kadardı artık yapayalnız ve çaresizsin. Hepinizin etrafında imparatorluğumu inşa etmeye başladım bile. Çevrenizdeki bütün enerjiyi hissedebiliyor musunuz? O bana şampiyon olmuş safkan birini hatırlatıyor. O uzun süre amacı için yarıştı. İnsanlar onun için tezahüratta bulundu ve maçı kazanmasını bildi! Ama sonunda o atta yavaşlamaya başladı. O sadece bir sonraki bitiş çizgisini aramıyor Çünkü, gerçeklik artık hazır ve kurulmayı bekliyor. Onun dediklerine inanmayın çünkü o sahtekâr, size yalan söylüyor. Sizin arkanıza saklanan yalancının tekidir o. Gerçekçilik John Cena'nın kaderini belirleyecek. Bizi savuşturmanın, başından def etmenin kolay olacağını mı düşündün? Gün gelecek bizden rahmet bile dileneceksin. Ben de o gün seni orak ucu ile öldürüp, etini şahinler'im ile paylaşacağım. Size bir sır vereyim mi? Yalnız adam her zaman boş bir kalede oturan adamdır. Sende o kaleni terk edip gitsen iyi olacak John. Yoksa seni çok uzaklara götürüp orada parçalamak zorunda kalacağım! Follow the buzzards

* John Cena ile Bray Wyatt arasında yaşanan promo'yu dinledikten sonra kameralar arka alana gidiyor ve Randy Orton, bu gece Daniel Bryan ile karşılacağı maçtan önce Batista'ya iyi şanslar diliyor.
Tekrar arenadayız. Main Event'den önce Lana ve Rusev geliyor. Rusev bir podyumun tepesinde. Lana ise Rusça mı? Bulgarca mı? Artık hangi dilde konuşuyorsa birkaç dakikalık promo kesiyor ve bizde o sırada reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan sonra Main Event'de yer alacak Batista Vs. Daniel Bryan karşılaşması başlayacak.

Main Event - Singles Match:
Batista Vs. Daniel Bryan

İkili bir süre birbirlerini süzdükten sonra maça lock up ile başlıyorlar.Batista Bryan'ı yere fırlatıyor.Tekrar lock up yapıyorlar.Bryan waist lock'a alıyor Batista'yı.Batista Bryan'a back elbow vuruyor ve onu headlock'a alıyor.Bryan Batista'yı Irish Whip'e yolluyor ama Batista ona shoulder block vuruyor.İkili yine birbirini süzüyor ve lock up yapıyorlar.Batista headlock'a alıyor.Bryan Batista'yı Irish Whip'e yolluyor ve ducking yapıyor Batista tekrar Irish Whip'e gidiyor.Bryan low dropkick vuruyor.Batista bacağından sakatlanıyor.Bryan Batista'nın sakat bacağını yere vuruyor.Batista'ya stomplar vuruyor.Double foot choke yapıyor Bryan.Batista'yı kaldırıyor ve onun kafasını turnbuckle'a vuruyor.Köşedeki Batista'ya birkaç kere tekme vuruyor Bryan.Batista'nın bacağını ipe koyuyor ve sıkıştırıyor orada.Hakem uyarınca bırakıyor Bryan.Bryan Irish Whip'e gidiyor ve Batista'nın bacağına dropkick vuruyor.Batista'yı bacağından çekiyor ve ona single leg boston crab bağlıyor! Batista dönüyor ve boot vurarak kilitten kurtuluyor.Bryan Batista'ya european uppercut vuruyor.Bir european uppercut daha vuruyor Bryan.Tekrar european uppercut vuruyor Bryan.Batista'yı Irish Whip'e yollamak istiyor ama Batista onu yolluyor.Bryan eğilen Batista'ya knee lift reversal yapıyor.Bryan Irish Whip'e gidiyor ama Batista ona clothesline vuruyor.Batista Bryan'ı kaldırıyor ve iplere atıyor.Bryan'ı kaldırıyor ve ringin dışına atıyor.

Reklamlar...

Batista Bryan'a headlock bağlıyor.Bryan ayağa kalkıyor ve vurduğu elbowlar ile kurtuluyor kilitten.Batista ona knee strike vuruyor.Daniel Bryan'ı köşeye yolluyor.Bryan corner back flip yapıyor ve Irish Whip'e gidiyor.Batista punch vuruyor ama Bryan sıyrılıp tekrar Irish Whip'e gidiyor ve runnig elbow strike! Bryan köşedeki Batista'ya 2 kez corner dropkick vuruyor.3.kez vuracakken Batista ringin dışına kaçıyor.Bryan Irish Whip'e gidiyor ve suicide dive! Batista'yı ringe sokuyor kendide köşeye çıkıyor.Ve missile dropkick vuruyor Batista'ya.Bryan kip-up yapıyor.Bryan coşuyor adeta.Batista'ya rapid kicks to chest yapıyor! Ve en sonunda roundhouse kick vuruyor Bryan! Bryan tuşa gidiyor 1..2.. Batista kurtuluyor.Bryan köşeye çıkarken Kane,Stephanie McMahon ve Triple H ringe geliyorlar.Daniel köşede onlara bakarken Batista ona punch vuruyor.Bryan ringin dışına düşüyor.Batista ringin dışına çıkıyor ve Bryan'ı steelsteps'a fırlatıyor.Batista Bryan'ı kaldırıp sandalyede oturan Orton'un üzerine fırlatıyor! Batista Bryan'ı ringe sokuyor kendide ringe giriyor.Batista Bryan'ı taklit ediyor.Batista Bryan'ı kaldırıyor.Bryan ona bir anda Roundhouse kick vuruyor! Orton ringe giriyor ve Bryan'a clothesline vuruyor.Maçı diskalifiye ile Bryan kazanıyor.

Kazanan: Diskalifiye İle Daniel Bryan.

Orton RKO tauntu atıyor! Batista'ya RKO yapmak istiyor ama Batista onu fırlatıyor.VE Bryan knee plus yapıyor Orton'a! Köşedeki Batista'ya da corner dropkick vuruyor.Aprona çıkan Kane'e de dropkick vuruyor Bryan.Kane Triple H'in üzerine düşüyor.Bryan Irish Whip'e gidiyor ama Batista ona Spear yapıyor! Kane ile Triple H ringe giriyorlar.Kane Bryan'a saldırmaya çalışıyor ama Triple H onu tutuyor.Triple H yerdeki Bryan'a bir şeyler söylüyor ama Bryan ona tekme vuruyor.Bryan ayağa kalkıyor ama Batista ona Batista Bomb yapıyor.Batista ringi terk ediyor.Triple H ayağa kalkıyor ceketini ve kravatını çıkarıyor.Bryan'ı kaldırıyor ve Pedigree yapıyor! Stephanie'de ringe giriyor ve üçlü Bryan'ın başında duruyorlar.Stephanie Bryan'ı taklit ediyor.Tekrar görüntüleri geliyor.

WWE Monday Night Raw şovunun 1084.bölümü bu hafta bu görüntülerle bitiyor. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

03 Mart, 2014 - WWE Monday Night Raw Şovunu İzlemek İçin Tıkla:

imza

https://www.youtube.com/watch?v=aIk6dK0iKso
𝐼 𝒽𝒶𝓉𝑒𝒹 𝑒𝓋𝑒𝓇𝓎 𝓂𝒾𝓃𝓊𝓉𝑒 𝑜𝒻 𝓉𝓇𝒶𝒾𝓃𝒾𝓃𝑔, 𝒷𝓊𝓉 𝐼 𝓈𝒶𝒾𝒹, '𝒟𝑜𝓃'𝓉 𝓆𝓊𝒾𝓉. 𝒮𝓊𝒻𝒻𝑒𝓇 𝓃𝑜𝓌 𝒶𝓃𝒹 𝓁𝒾𝓋𝑒 𝓉𝒽𝑒 𝓇𝑒𝓈𝓉 𝑜𝒻 𝓎𝑜𝓊𝓇 𝓁𝒾𝒻𝑒 𝒶𝓈 𝒶 𝒸𝒽𝒶𝓂𝓅𝒾𝑜𝓃.'

— 𝓜𝓾𝓱𝓪𝓶𝓶𝓪𝓭 𝓐𝓵𝓲 ♛
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2014, 09:21   #2
ᴛʜᴇ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ's ᴄʜᴀᴍᴘ

Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Görmeyenler varsa konuyu üste taşıyorum. Yorum atarsanız seviniriz.
imza

𝐼 𝒽𝒶𝓉𝑒𝒹 𝑒𝓋𝑒𝓇𝓎 𝓂𝒾𝓃𝓊𝓉𝑒 𝑜𝒻 𝓉𝓇𝒶𝒾𝓃𝒾𝓃𝑔, 𝒷𝓊𝓉 𝐼 𝓈𝒶𝒾𝒹, '𝒟𝑜𝓃'𝓉 𝓆𝓊𝒾𝓉. 𝒮𝓊𝒻𝒻𝑒𝓇 𝓃𝑜𝓌 𝒶𝓃𝒹 𝓁𝒾𝓋𝑒 𝓉𝒽𝑒 𝓇𝑒𝓈𝓉 𝑜𝒻 𝓎𝑜𝓊𝓇 𝓁𝒾𝒻𝑒 𝒶𝓈 𝒶 𝒸𝒽𝒶𝓂𝓅𝒾𝑜𝓃.'

— 𝓜𝓾𝓱𝓪𝓶𝓶𝓪𝓭 𝓐𝓵𝓲 ♛
Alt 09-05-2014, 09:23   #3
Innocence
Mental Mastermind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Lawless Heaven
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 25661
Rep Derecesi: Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mental Mastermind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mental Mastermind Mental Mastermind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25661

RTWM dönemi. Main Event maçı resmen Batista heel olacak hacı diye bağırmış, böğürmüş. Zırt bırt olan Christian vs. Sheamus maçlarını da aklıma getirmiştir. Elinize sağlık brolar.
imza
Mental Mastermind isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2014, 10:01   #4
FREEDOM!
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 247
Favori Güreşçisi: Sheamus
Rep Puanı: 112121
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Minor Threat Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Elimize sağlık.
imza

Look! A Wizard & Minor Threat #WeAreTheTurkishReds!

Fuck you! I won't do what you tell me.

Instagram - Twitter

Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2014, 13:14   #5
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1835
Rep Puanı: 65490
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CM Jericho CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 65490

Elinize sağlık gençler.
imza

old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2014, 16:58   #6
ᴛʜᴇ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ's ᴄʜᴀᴍᴘ

Alıntı TheBestAndTheBeard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elimize sağlık.
Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elinize sağlık gençler.
[MENTION=3379]CM Jericho[/MENTION] teşekkürler panpa.

[MENTION=3933]TheBestAndTheBeard[/MENTION] gerçekten de sağlık. Dün gece bununla ve Main Event ile uğraştım bitirdim. Bu arada Fandango & Summer Rae Vs. Santino & Emma - Mixed Tag Team maçını yazmayı unutmuşsun la.
imza

— 𝓜𝓾𝓱𝓪𝓶𝓶𝓪𝓭 𝓐𝓵𝓲 ♛
Alt 09-05-2014, 18:29   #7
FREEDOM!

Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Quiet Riot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
[MENTION=3379]CM Jericho[/MENTION] teşekkürler panpa.

[MENTION=3933]TheBestAndTheBeard[/MENTION] gerçekten de sağlık. Dün gece bununla ve Main Event ile uğraştım bitirdim. Bu arada Fandango & Summer Rae Vs. Santino & Emma - Mixed Tag Team maçını yazmayı unutmuşsun la.
Hep oluyor ya o.Ama 2-3 dklık maç ne olacak.
imza

Instagram - Twitter

Alt 09-05-2014, 20:19   #8
ᴛʜᴇ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ's ᴄʜᴀᴍᴘ

Alıntı TheBestAndTheBeard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hep oluyor ya o.Ama 2-3 dklık maç ne olacak.
Panpa bir daha unutma.
imza

— 𝓜𝓾𝓱𝓪𝓶𝓶𝓪𝓭 𝓐𝓵𝓲 ♛
Alt 09-05-2014, 20:21   #9
FREEDOM!

Alıntı Quiet Riot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Panpa bir daha unutma.
Bu sefer dikkat edeceğim.
imza

Instagram - Twitter

Alt 11-05-2014, 13:20   #10
The Viper
Age Of Orton123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 175
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 147
Rep Derecesi: Age Of Orton123 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın. Age Of Orton123 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Age Of Orton123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Age Of Orton123 Age Of Orton123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 147

Çok güzel bir inceleme olmuş.Elinize sağlık baylar.
imza

RPG

Karakter = Brock Lesnar

Başarılar = 3 Kere GTW Şampiyonluğu
GTW kemerini en çok kazanan kişi
1 kere GTW Tag Team Şampiyonluğu (w/The Rock)
2012 Survivor Series Survivor'u
Age Of Orton123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil