GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-06-2015, 17:19   #1
Banned
dirtydeeds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gotham
Konular: 998
Favori Güreşçisi: Marty Scurll
Rep Puanı: 9141
Rep Derecesi: dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın. dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın. dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın. dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın. dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın. dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın. dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın. dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın. dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın. dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın. dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.
dirtydeeds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dirtydeeds dirtydeeds isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 9141

Standart Çeviri - Ben Havladığımda O Isırır

Promo Bilgileri

Tarih: 03.12.2009

Şov: TNA iMPACT (284. bölüm)

Feud: Bobby Lashley vs. Scott Steiner

Bobby Lashley: Steiner, senin için söyleyebilecek bir şeyim yok. Bir kelime bile. Bütün konuşmamı Final Resolution'da yapacağım.

Kristal: Konuşmayı ben yapacağım. Steiner sen hasta, tedirgin ve paranoyak birisin. Gerçekten bundan kurtulabileceğini mi sanıyorsun? Tek isteğim gelip şovu izleyip kocamı desteklemekti, şovun bir parçası olmak değil. Şu ana kadar Bobby'nin MMA karşılaşmalarındaki pislikler tarafından hiç taciz edilmedim, saygısızlık görmedim. Sanıyorum ki burada işler burada biraz farklı yürüyor.

Scott Steiner, kocamın ve onun ellerinin sana vereceği zarardan dolayı sorumlu olmamasına bizi sen zorladın. Görüyorsun Scott, ben havladığımda, yanımdaki adam ısırır. Ve Final Resolution'da büyük köpek, seni öğle yemeği olarak yiyecek.
dirtydeeds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 17:26   #2
Banned
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa, İnegöl
Konular: 375
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 7177
Rep Derecesi: Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7177

Ellerine sağlık Batuhan ama başka şeyler çevirebilirdin çok ilgi görmez bu segment bence.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 17:28   #3
Kayıtlı Kullanıcı
New Champ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 144
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 827
Rep Derecesi: New Champ Ana kadroya çağırıldın. New Champ Ana kadroya çağırıldın. New Champ Ana kadroya çağırıldın. New Champ Ana kadroya çağırıldın. New Champ Ana kadroya çağırıldın. New Champ Ana kadroya çağırıldın. New Champ Ana kadroya çağırıldın.
New Champ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
New Champ New Champ isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 827

Konuya girerken hayal ettiğim;

New Champ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 17:29   #4
Banned
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 548
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 160787
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 160787

Alıntı New Champ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konuya girerken hayal ettiğim;

Enteresan.
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 17:37   #5
Emekli
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 4647
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5955
Rep Derecesi: RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın.
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RebelVoice RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5955

Oha bu feudun tüm promolarını merak ettim şu anda Steiner ve Lashley lan boru mu
imza

RPG Karakter: "The Lady" Lacey Evans

RPG Eski Karakter: ELI DRAKE

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 17:39   #6
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 323
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 29683
Rep Derecesi: Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29683

Güzel bir feud ama biraz daha iyi olabilirdi , ellerine sağlık.
imza

*** spoiler'ı açın ***

Eski nick: Resistant Player

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 20:38   #7
Tonight's the Night!
Bonez Crusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 371
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 4258
Rep Derecesi: Bonez Crusher IC kemerini kazandın. Bonez Crusher IC kemerini kazandın. Bonez Crusher IC kemerini kazandın. Bonez Crusher IC kemerini kazandın. Bonez Crusher IC kemerini kazandın. Bonez Crusher IC kemerini kazandın. Bonez Crusher IC kemerini kazandın. Bonez Crusher IC kemerini kazandın. Bonez Crusher IC kemerini kazandın. Bonez Crusher IC kemerini kazandın. Bonez Crusher IC kemerini kazandın.
Bonez Crusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bonez Crusher Bonez Crusher isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4258

Başka bir segment çevirseydin daha iyi olabilirdi ama yine de ellerine sağlık.
imza
Blood. Sometimes it sets my teeth on edge, other times it helps me control the chaos.

"Tonight's the night. And it's going to happen again and again. Has to happen. Nice night. Miami is a great town. I love the cuban food, pork sandwhiches, my favourite. But I'm hungry for something different now."
Bonez Crusher isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 20:44   #8
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 175
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
Rep Puanı: 10917
Rep Derecesi: OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10917

Bence güzel bir promo çevirmiş. Hep great talkerlardan çevrilecek değil ya.
imza

RPG: Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil