GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-04-2019, 18:31   #21
Kayıtlı Kullanıcı
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Trabzon
Konular: 295
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 45490
Rep Derecesi: OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OhMyMind OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 45490

Alıntı Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tmm da kendin söyledin, yeni debutlarla anca iyi women maçı çıkıyor. Roster gelişmeden beklemek saçma.
Hacı şu an ellerindekiler bile yeter aslında. Tenille ve Meiko'yu da alırlarsa uçarlar.
imza
ALL OUT

will be...

OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-04-2019, 18:31   #22
187
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2230
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 640110
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Money Makerz Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 640110

Maç kart hiç ilgi çekici gözükmüyor. Kudurtmak için yazmıyorum vallahi Jericho'nun maçı dışında kayda değer bir şey bulamadım ben şahsen.
imza
41°54'07.8"N 12°27'21.4"E
Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-04-2019, 18:34   #23
Sonia? I Only Know Nessa
King Of Beards - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Plovdiv, Bulgaristan
Konular: 2479
Favori Güreşçisi: Rhea Ripley
Rep Puanı: 63453
Rep Derecesi: King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Of Beards King Of Beards isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Üstte bulunan kadınlar divizyonunun zayıflığı iddiasını destekliyorum. Erkekler kadrosunu da Chris Jericho harici zayıf görüyorum. Bucks ve Kenny'nin, Meltzer denen elemandan 5'den fazla yıldız almaları da zayıf olmadıklarını kanıtlamaz bana göre. Ama yine de ilk birkaç şovlarının başarıya ulaşacağını düşünüyorum. Ancak seyirciye vaat ettikleri değişikliği sürekli olarak sunabileceklerine inanmıyorum.
King Of Beards isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-04-2019, 22:37   #24
unCHOSEN ONE
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 20737
Rep Derecesi: Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 20737

Alıntı Money Makerz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Maç kart hiç ilgi çekici gözükmüyor. Kudurtmak için yazmıyorum vallahi Jericho'nun maçı dışında kayda değer bir şey bulamadım ben şahsen.
Alıntı King Of Beards Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Üstte bulunan kadınlar divizyonunun zayıflığı iddiasını destekliyorum. Erkekler kadrosunu da Chris Jericho harici zayıf görüyorum. Bucks ve Kenny'nin, Meltzer denen elemandan 5'den fazla yıldız almaları da zayıf olmadıklarını kanıtlamaz bana göre. Ama yine de ilk birkaç şovlarının başarıya ulaşacağını düşünüyorum. Ancak seyirciye vaat ettikleri değişikliği sürekli olarak sunabileceklerine inanmıyorum.
Bakın çok Indyci biri değilim bu yanlış değil de. AEW'de ciddi iyi bir takım divizyonu var. Ki bu maç kartta da var.
Young Bucks: anlatmaya gerek duymuyorum Indylerdeki en iyi takımlar hatta büyük ihtimal günümüzün(tüm federasyonlar dahil) en iyi takımları. Hem ring içi olarak tempolu ve çeşitli bir movestleri var hem de iyi entertainerlar.
SCU: Aga TNA'de Kazarian Daniels izlemediyseniz ne diyim ya? Entertainment olarak iyi ring içi olaraksa zamanlarının en iyilerinden. Şimdi biraz yaşlılar da ortalama üstü ring içleri var. Gittiği her şova bilet kazandıracak adamlar.
Lucha Bros: L. Underground izlediğim için bildiğim bir ekip. Ring içi olarak iyi tempolu ve güzel maçlar çıkabiliyorlar. Young Bucks seviyesi değil de günümüz takımları arasında en iyi 5 takıma girerler. Ayrıca LU ve biraz Impact izlediğimden diyorum ikisi de bireysel olarak da yetenekliler. Fenix harika bir high flyer, Penta muhteşem bir karakter ve mikrofona sahip.
Best Friends: (Bu ekip imzalamış mıydı unuttum da galiba imzalamıştı). Ring içi yukarıdakiler kadar olmasa da entertaiment olarak en renkli takım. Öyle ki C. Taylor Entertainer'lığıyla PWG Şampiyonu (hani kazanan herkesin 2 aya WWE ile sözleşme imzaladığı kemer) oldu.

Yani özetle zayıf bir midcard ya da takım divizyonları yok aksine bu iki divizyon oldukça iyi. Sıkıntı şu an yeterince iyi bir kadın divizyonu ya da yeteri kadar Main Eventer yok.
imza

Gökten 3 Elma Düşmüş...

EXCELSIOR!

ALL HAIL THE QUEEN!

And you rage and scream and reach through the Force to crush the shadow who has destroyed you, but you are so far less now than what you were, you are more than half machine, you are like a painter gone blind, a composer gone deaf, you can remember where the power was but the power you can touch is only a memory, and so with all your world-destroying fury it is only droids around you that implode, and equipment, and the table on which you were strapped shatters, and in the end, you cannot touch the shadow. In the end you don't even want to. In the end, you do not even want to. In the end, the shadow is all you have left. Because the shadow understands you, the shadow forgives you, the shadow gathers you unto itself—And within your furnace heart, you burn in your own flame

RPG: Johnny Mundo
Başarılar: Pasifiğin İlk ve Tek Valisi

Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 17-04-2019, 21:25   #25
you are my solskjær
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Erzurum
Konular: 398
Favori Güreşçisi: Angelico
Rep Puanı: 44294
Rep Derecesi: Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Believe Dean Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 44294

Ring içi açısından bana çok şey vaat eden birkaç maç var. Onun haricinde de Omega, Jericho, PAC, TYB falan heyecanlandıran isimler. Ben merakla bekliyorum.
imza

rpg: darby allin
Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 18-04-2019, 00:35   #26
undisputed of gtr
Prince of Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2070
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 257390
Rep Derecesi: Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Prince of Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Prince of Phenomenal Prince of Phenomenal isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 257390

Bu şovu daha geç sanıyordum ben ya, izlerim falan diyordum hatta. Ama tabiricaizse it gibi ders çalışmam gerektiği zamanlara denk geldiği için izleyebileceğimi zannetmiyorum. Şova gelecek olursam şimdilik kart gayet güzel gözüküyor, ilerleyen zamanlardaki eklemelerle beraber daha da iyi bir hal alacağını düşünüyorum maç kartının. PAC vs. Page maçını çok merak ediyorum özellikle. Bu maça iddialı bir tür ekleseler hiç fena olmaz aslında.
imza

bow down

Eski Nick: Windham Lawrence Rotunda
Prince of Phenomenal isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 19-04-2019, 12:46   #27
المهراجا
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 8627
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 472530
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Bulldogy The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 472530

Neville'ı merakla bekliyorum. The man that wellness policy forgot reis.
imza
pesimist kötü adam
rapin oğlu psikopat herif

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-04-2019, 16:00   #28
Banned
The Celal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 58
Favori Güreşçisi: Angelico
Rep Puanı: 9462
Rep Derecesi: The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın.
The Celal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Celal The Celal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 9462

İzlenir gibi bu şov. Artık Luhca Underground ve WWE'de bıktım.
The Celal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 21-04-2019, 03:36   #29
Sonia? I Only Know Nessa

Nereden: Plovdiv, Bulgaristan
Konular: 2479
Favori Güreşçisi: Rhea Ripley
Rep Derecesi: King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Of Beards King Of Beards isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Çok merak ediyorum. Acaba bütün güreşçilerini mutlu tutmayı nasıl başaracaklar. İmzalanan tüm güreşçileri Battle Royal'e toplayarak mı yoksa hepsine tek tek maç mı ayarlayacaklar? Tek tek maç ayarlanacaksa şov kaç saat sürecek? Boşta kalan kadınlarda mı Battle Royal maçına eklenecek? Her şov Battle Royal yapmaya devam edilecek mi? Bize uzun süreli nasıl farklı maçlar sunmayı başaracaklar? İzleyiciye diğer güreş şirketlerinden ne gibi farklı bir seçenek sunacaklar? Başka şirkete ait kemerlerle ne zamana kadar şov düzenlenecek? Güreşçileri mutlu tutmak için tüm güreşçilere şirketin ana kemeri (ortada kemer yok) mi verilecek? Cody ve Young Bucks kendilerini kaç kez (AAA ya da AEW farketmez) şampiyon yapacaklar? Eğer herkes ana kemer alacaksa buna OWE ve AAA güreşçileri dahil olacak mı?

Bitmeyen, bitmeyen sorular. Devamını getirecektim de yoruldum.
King Of Beards isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-04-2019, 23:43   #30
石井智宏
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 6043
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 181493
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Headlock Master Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 181493

imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
25 × Onur Kürsüsü
1 x Slammy Awards: En Aktif

You know what makes me depressed? Not finding a good steak at my local market. That's why Omaha steaks is the best deal going. My goodness. It is so tasty as well and there's a variety of food. And you can get your Omaha steaks right now for 74% off when you go to Omahasteaks.com and enter the code Jericho in the search bar.

Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil