GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 31-01-2020, 20:28   #1
waking the demon
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 450
Favori Güreşçisi: Jay White
RPG Karakteri: Jay White
Rep Puanı: 242120
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 242120

Standart Çeviri | HIAC Öncesi Son RAW Salvosu

Charly Caruso: Robert, bu gece önümüzdeki haftaya Seth Rollins'e karşı Universal Şampiyonluk için çıkacak rakibi belirleyecek Fatal Five Way eleme maçında yer alacaksın. Karmakarışık bir maç olacağını biliyoruz. Yani, üstesinden gelmek için ne düşünüyorsun?

Robert Roode: Üstesinden gelmek için ne mi düşünüyorum? Gerçekleklerle yüzleşelim hadi! Aynı gece Seth Rollins'i tuşlamayı başarmışım ben. Dolph Ziggler ve ben bu takım şampiyonluğunu kazandık. Seth Rollins'i zaten alt ettim ben. Universal Şampiyonluk işin ucunda olduğunda sonuçlar tamameeeenn aynı olacak!

Michael Cole: Bayanlar baylar, lütfen konuğumuza merhaba diyelim. Kendisi Raw Kadınlar Şampiyonu. The Man Becky Lynch! Becky, Sasha'nın isteğiydi bu. 2 hafta sonra gerçekleşecek Hell In A Cell etkinliğinde Raw Kadınlar Şampiyonluğu için sana meydan okuması. Bu maçı kafese taşımak da senin isteğindi. Sasha'nın seri galibiyetlerini düşünürsek, sence
bu akıllıca bir hamle miydi?

Becky Lynch: Tamam, tamam. Hadi 2 adım geriye gidelim. Çünkü galibiyet serisi olan bir Sasha zaten benim istediğim bir şeydi. Sasha'yı diğerlerinden daha çok istiyordum. WrestleMania'dan sonra SD Kadınlar Şampiyonluğu kemerimi olabilecek en iyi isimde bıraktım. Ve Raw'a geldiğimdeyse darma dağın olmuş bir kadro vardı karşımda. Ronda herkesi etkilemişti. Defalarca söylediğim gibi tarihi tek başıma yazamam. İşte bu sebepten herkese, özellikle Sasha gibilere ihtiyaç var. Galibiyet serisi elde etmiş Sasha tam da istediğim şey.

Michael Cole: Kadınlar için gerçekleşmiş 1 tane Hell In A Cell kafes maçı var tarihte, farkında mısın Becky?

Becky Lynch: Evet.

Michael Cole: Ve Sasha Banks o maçta vardı.

Becky Lynch: Ayrıca o maçı kazanamadı da.

Michael Cole: İyi noktaya değindin. Ama bu sefer, eminim ki ringin kenarında arkadaşı Bayley de olacak.

Becky Lynch: Bak, bak bu durum. Yani Hell In A Cell maçı yapıyor olmamın amacı Bayley'i uzakta tutmak değil. Sasha'yı içerde tutmak asıl amaç. Clash Of Champions'da gördün. Sasha'nın nasıl da kaçtığını gördün. Çıkışı arayan tiptekilere örnekti resmen. Ama Hell In A Cell'den çıkmanın tek yolu beni geçmesi. Ve ben de başıma gelecekleri alt edebilmek için sabırsızlanıyorum.

Michael Cole: Ayrıca Clash Of Champions'da Sasha'nın maçın içine sandalyeyi de katmıştı. Ve sen onu kullanırken yakalanıp 10.000$ para cezası ile karşılaştın.

Becky Lynch: Evet, evet. Bak bazen o ringe kazanmak için çıkarsın ama bazen de intikam almak için çıkarsın. O yüzden dürüst olalım. Bir ay önce. Bir ay önce, Sasha geri geldiğinde beni yenmek amacı değildi. O sandalye vuruşları ile beni al aşağı etmek istiyordu! Beni oyunun dışına çıkarmak istiyordu. Yani, Hell In A Cell'de o şansı tekrar yakalayacak. Değerlendirmeli de. Çünkü benim değerlendireceğimi biliyor.

Sarah Schreiber: Afedersin Natalya. Raw'daki 2. haftanda en azından bir kere imza hareketin olan Sharpshooter'ı kullandı. Sence sana ne mesaj yollamak istiyor?

Natalya: ''Taklitler aslını yüceltir.'' diye bir laf var bilirsin Sarah. Lacey Evans'ın benim taklitler sayfanda yer alma çabasını o yüzden anlayışla karşılıyorum. Ama Lacey, Sharpshooter'ı kullanmada ustalığa erişemedi. Eğer istediği tekrardan bir maç dahaysa Lacey arayı daha yakın tutmalı!

Bayley: Nikki'yi resmen yok ettin. Ve aynı zamanda Alexa'yı da.

Sasha Banks: Hak ettiklerini buldular. Bu gecenin erken saatlerinde Becky'nin nasıl beni kendine istediğini anlattığını duydum.

Bayley: Saçını ayırıp da ''Cezası hakkında ve bir rakibini bitirmek veya dövmek'' hakkında zırvalayıp durdu.

Sasha Banks: Becky şu ''Kedi fare oyunu gibi'' meselesini sürekli zırvalayıp duruyor. Sanki ben köşeye sıkılmışım gibi. Endişeli olan benmişim gibi. Benim tek endişem benim olanı geri almak olacaktır. Becky kendine adam diyormuş ya hani. Asla bir ''legit boss'' gibi olamayacak. Çünkü Hell In A Cell'den sonra ayakta kalacak tek kadın ben olacağım.

Bayley: Evet, bilmem mi...

Charly Caruso: Seth, pardon. Braunla olan maçına hazırlandığını biliyorum ama bir konuda fikrini almak istiyorum. Önümüzdeki hafta Rey Mysterio ile Universal Şampiyonluğun ortada olduğu bir maçın olacak.

Seth Rollins: Rey Mysterio'ya orada yaptıkları için tebriklerimi iletiyorum. Adam fırsat gördü mü kaçırmıyor gördün mü bak. Bak, sana dürüst olayım, bu maç benim için hayalimdeki maçtı. Hep bunu istedim ve olaya kazan kaybet gözüyle bakmayacağım. Hala Hell In A Cell'e gitmek zorundayım ve Fiend ''Şeytan'' Bray Wyatt ile karşı karşıya gelmeliyim. Gergin değilim. Onunla bununla hep yüzleşeceğim gerçeği. Braun ile olan kemer durumumuz var. Hala gergin değilim çünkü hep olacak şey bu, değil mi? Bunu taktığın zaman dağın zirvesindesindir ve herkes senden zirveyi kapmak ister! Evrendeki en iyi güreşçinin yapacağı şeyi yapıp bugün oraya çıkıp Braun Strowman'ı yeneceğim. Önümüzdeki hafta da Rey Mysterio'yu devireceğim. Ve Hell In A Cell maceramızda hayatta kalıp galip geleceğim ve YAKIP KÜL EDECEĞİM!

Çeviren: GüreşTürkiye Çeviri Ekibi
imza
They say that time's have changed, it's all the same
They put the killer in chains, but who's to blame
Still tryin to change, it's all in vain
Fire in his eyes, he got ice in his veins

hernandez - kingston - homicide

Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil