GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 31-01-2020, 17:28   #1
waking the demon
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 450
Favori Güreşçisi: Jay White
RPG Karakteri: Jay White
Rep Puanı: 242120
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 242120

Standart Çeviri | Rollins ve Strowman Kontrat Töreni

Steve Austin: Ha şöyle ya! Hey, gençler. Madison Square Garden'a dönmek güzel oldu. Birisi bana dedi ki 20 yıldır kadardır Stone Cold Madison Square Garden'da yokmuş! Gözlerim de işte tam şimdi burada, tam şimdi! Şu ünlü kontrat olayına gelmeden önce hadi hafızayı bir kez daha canlandıralım.

Steve Austin: Asla unutmam. Şu köşede duruyordum. Survivor Series'deydik. Eşi benzeri olmayan Bret ''The Hitman'' Hart'ın karşısındaydım. Ve şuraya geldim. Elimde germe vidası vardı. Ve Bret'in müzik yaptığı şeye vurdum. Gitar yarıldı. Kollarımdaki her kıla kadar uzanıyordu. Ve ben de şöyle şarkı söylüyordum: Evet, oğlum. Şuradan gelen Bret ''The Hitman'' Hart'tı ve ben de o şerefsize odunu verecektim! Ve kariyerimdeki en ağır görev anlarımdan biriydi. O yüzden hiç unutmam. Ayrıca unutmadığım bir şey daha buraya gelip de Bret ''The''.. buraya geldiğimde WWE ensem hakkında endişeleniyordu. Burada beni biri sunmayı denerken bazı şerefsizlerin gözüne baktım ve ''Yok, Yok!'' dedim. İnsanlığın ilk kez göreceği Stone Cold Stunner'la kıçını yere yapıştırdım. İşte tam burada. Ve şu Universal Championship kontrat olayına gelmeden önce bir olay daha var. 1998'de buraya geldiğim bir olay vardı.

Steve Austin: Her neydiyse işte. Kendim, Stone Cold Steve Auistin Summer Slam'de Undertaker hazretlerine karşıydım. Cehenneme doğru giden yol! Yani Undertaker'la iş yapıyordum sonuçta. Bükülmüştü ve bana uygum bir ortam sağlamıştı ve ben de acımadan büyük kafasına bastım odunu.Ve o da kalkıp çenemden kaldırıp yere yapıştırdı. İşte tam da burada, Garden'daydım. Hayatımda ilk kez yenilmiştim. Earl Hebner şöyle bir baktı bana ve aman oğlum, ben temizlerim şimdi TV için. Ve tekrar Aman yavrum, iyi misin? Ben dedim '''Dayı neredeyiz?'' Ve o da ''Lan oğlum Garden'dasın Garden'da'' dedi. Yad edecek güzel zamanlar. Ve şimdi gelecek o güzel anlar. Burada olduğum için mutluyum.

Steve Austin: Hey! Bazı arkadaşlar arkada bekliyor. Hadi şu kontrat işini halledelim, olur mu? Bazılarını üzecek zor anlar yaşatalım. Michael Cole ve Bob işlerini yapmaktalar. Hepsi güzel hoş ama gerçekten de şuraya gelip de atarlanacak gerçek şerefsizin biri ve her şeyin olması gerektiği olmasını sağlayacak biri gerek! Doğu yakasından batı yakasına gelip beni buraya sürüklediler sırf bunun için. Eğer Universal Championship kontratının imzalanması olayını görmek istiyorsanız bir ''Evet ulan''ınızı alırım!

''Evet ulan!''

Steve Austin: İşte sizin de göreviniz buydu. Rakibimizi çağırmanın zamanı geldi. O insanlar arasındaki canavar olarak biliniyor. Kalifyeli şerefsiz ha! Ve onun adı da... Braun Strowman!

Steve Austin: Ve şimdi de. Size Universal Şampiyon Seth ''Freakin'' Rollins'i çağırıyorum!

Steve Austin: Halletmemiz gereken bir iş var beyler. Braun Strowman. Seth Rollins. Şu kontratı imzalarken yaşanan zorluklar var ki hiç anlamam. Ama işi halletmek için buradayız sonuçta. Şu kontratı imzalayacaksınız işte. Ki insanlar da sizi bunu yaparken izleyebilsin.

Seth Rollins: Tamam imzalarız kaçarı yok amma velakin ilk önce New York'tayız! Madison Square Garden'dayız! Ve o da Stone Cold Steve Austin! SAL ONA ODUNU DERKEN BAHSETTİĞİM ŞEY DE BUYDU! Aaa. Steve baba farkında mısın bilmiyorum ama formda olmadığımı düşünen büyük kafalı elemanımız var burada. Bu pazar ki Takım Şampiyonluğu maçına duyrulabileceğim gerçeği için biraz
içerlenmiş arkadaş. Kimse kimseyi arkadan vurmuyor. Evrendeki en iyi güreşçi benim demiştim ve Clash Of Champions'dan sonra da Universal Şampiyon olarak kalacağım. Hala evrendeki en iyi güreşçi ben olacağım yani. Ve hala da Universal Şampiyon olacağım.

Steve Austin: Braun, bir sen kaldın.

Braun Strowman: Bak, baştan söyleyeyim. Seni izleyerek büyüdüm ben. Son derece saygı duyduğum başkası da yok. Ama gerçekçi olalım, Steve. Çıngıraklı yılan hala çıngıraklı yılandır! Ve Seth kardeş. Merak etme sırtımı sana dönmeyeceğim. Takım Şampiyonu olmayı seviyorum. Ama tabii ki Universal Şampiyon olamayı da çok seveceğim! Ve sen de bu ellerin tadına bakacaksın!

AJ Styles: Amaaaaan! Ooo millet, bakın ringde kimler var, ne an ama ya! Stone Cold Steve Austin Madison Square Garden'a döndü! Şimdi söyleyeceğim belki komik olabilir Steve ama OC grubu bunu bunu istemiyordu, tamam mı? Yani biz uyuyan yılanı uyandırmak istemeyiz tabi. OO STEVE AUSTIN ODUNU VERİYOR OO EVET, EVEEEEEEĞĞĞĞĞĞĞT! Aman Tamrım be! Tanrım! Bunu hala umursayan mı kaldı?

EVET! EVET! EVET! EVET! EVET! EVET!

AJ Styles: Tamam ulan, bir tane daha var. ''Ne?'' ''Ne?'' Ne oğlum?! Susun da! Döndün tamam falan ama şunu da bil. Usluca dur yoksa belki yaralanabilirsin. Konuşam mı konuşmayam mı adamla? Hepsi senin hatan, Steve. Bir salın da adam gibi konuşalım be! Bunun seninle ilgisi yok. Dediğim gibi Steve Austin. O yüzden işimizden uzak dur. Hepsinin Braun Strowman ve Seth Rollins'le alakası var. Görüyor musun?

NEYİ? NEYİ? NEYİ? NEYİ? NEYİ? NEYİ? NEYİ?

AJ Styles: Al bak bu yüzden New York'a kimse gelmiyor.

Steve Austin: Sesini neden biraz yükseltmiyorsun?

AJ Styles: Neden susmuyorsun Steve? Olayın senle ilgisi yok bak. Görüyor musun? Hepiniz Takım Şampiyonusunuz sanki hiç hedefleri yokmuş gibi kendi kendilerine dayılanıp tekrar maç yapma hakkı olmuyor da? Bak, size şunu söyleyeceğim. Dinleyin! Geçen hafta da söylemiştim. Ve şimdi de söyleyeceğim!

"İT HERİF, İT HERİF, İT HERİF"

Steve Austin: Ne kadar iyi duyuyorsun AJ, bilmiyorum ama 18.000'i aşkın insan sana bir ''İT HERİF'' naarası çekti!

AJ Styles: Ne var biliyor musun, Steve? Yaşlı halin tam bir it herife dönüşmüş. Şu adamı görüyor musun? Zaten bir şampiyonken bir de Universal Şampiyonluğu maçına giriyor. Bu nasıl oluyor lan? Madem her boku biliyorsun, izin ver de şunu sorayım o zaman sana. Hani her şeyi yaptın da bu işin içinde yaşlı osturan amcalı haline gelene kadar bulundum ya hani. Nereden geldiğimi biliyorsun, değil mi? He? Ne yapıyorsun?

Steve Austin: AJ kardeş.. Nereden geldin bilmem amma nereye gideceğini çok iyi biliyorum!

Çeviren: GüreşTürkiye Çeviri Ekibi
imza
They say that time's have changed, it's all the same
They put the killer in chains, but who's to blame
Still tryin to change, it's all in vain
Fire in his eyes, he got ice in his veins

hernandez - kingston - homicide

Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil