GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Anketimiz: UAL C Grubu 2.Maç | Tottenham - Beşiktaş karşılaşmasını kim kazanır?
Tottenham 9 28,13%
Berabere Biter 7 21,88%
Beşiktaş 16 50,00%
Katılımcı sayısı: 32. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 01-10-2014, 15:56   #1
Tengri Biz Menen!
The Legend Viper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 124
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 1105
Rep Derecesi: The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın.
The Legend Viper The Legend Viper isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart AL 2. Maç | Tottenham - Beşiktaş

Tarih: 2 Ekim 2014
Saat: 22:05
Stad: White Hart Lane
Yayın: Star TV
imza
RPG Karakteri: ''The Demon'' Kane

1 Time GTW Tag Team Champion /w Tommy End (60 Days)
1 Time GTW Hardcore Champion (10 Days)
1 Time DoR Television Champion (35 Days)
Slammy Awards 2016 Feud Of The Year

Eski RPG Karakteri:
Justin Gabriel
Başarılar
1 Time İntercontinental Champion (45 Days)

The Legend Viper isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2014, 16:01   #2
Banned
Momseny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1162
Favori Güreşçisi: Aleister Black
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 14344
Rep Derecesi: Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Momseny Momseny isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Valla Beşiktaş'lı arkadaşlar kusura bakmasın Avrupa'da Tottenham ve Real Madrid'i desteklediğim için bu maç Tottenham'ı tutacağım . İyi bir maç olması dileği ile Tottenham'ın kazanacağını düşünüyorum.
Momseny isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2014, 16:02   #3
nothing
JeyJimmy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 65
Favori Güreşçisi: Heath Slater
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 424
Rep Derecesi: JeyJimmy NXT şampiyonu oldun. JeyJimmy NXT şampiyonu oldun. JeyJimmy NXT şampiyonu oldun. JeyJimmy NXT şampiyonu oldun. JeyJimmy NXT şampiyonu oldun.
JeyJimmy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
JeyJimmy JeyJimmy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 424

"KARTAL GOL GOL !" diyerek Beşiktaş'ıma güveniyorum.
imza
.
JeyJimmy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2014, 16:03   #4
1 YIL BAN
KamilKursat1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Salihli/Manisa
Konular: 85
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 28012
Rep Derecesi: KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
KamilKursat1905 KamilKursat1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Beşiktaş'ı destekliyorum umarım alırlar .

Alıntı Momseny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Valla Beşiktaş'lı arkadaşlar kusura bakmasın Avrupa'da Tottenham ve Real Madrid'i desteklediğim için bu maç Tottenham'ı tutacağım . İyi bir maç olması dileği ile Tottenham'ın kazanacağını düşünüyorum.
Avrupa'da bende takım destekliyorum . Tartışma çıkmaz umarım ama kardeşim Beşiktaş'ın armasındaki bayrak her şeyin önüne geçiyor .
imza

Twitter : KKursatY/KKY23BG
Instagram

Alıntı Dovahkiin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
noluyo lan noluyo olum ha noluyo noluyo olum bu ne olum noluyo la ne la bu noluyo olum burda ne la olum noluyo la ne olum

#Viperville
KamilKursat1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2014, 16:04   #5
Tengri Biz Menen!

Konular: 124
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın.
The Legend Viper The Legend Viper isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

O halde seni ezeli rakibine haval ediyorum. [MENTION=1303]cena_07[/MENTION]
imza
RPG Karakteri: ''The Demon'' Kane

1 Time GTW Tag Team Champion /w Tommy End (60 Days)
1 Time GTW Hardcore Champion (10 Days)
1 Time DoR Television Champion (35 Days)
Slammy Awards 2016 Feud Of The Year

Eski RPG Karakteri:
Justin Gabriel
Başarılar
1 Time İntercontinental Champion (45 Days)

The Legend Viper isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2014, 16:04   #6
gαℓαтαѕαяαу
The Fighter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 82
Favori Güreşçisi:
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 876
Rep Derecesi: The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın.
The Fighter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Fighter The Fighter isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 876

Hiç bir şey yapamadan 3 gol yer BJK.
imza

-En güzel golün?
“Birincisi Fenerbahçe’ye attığım gol. İkincisi de Fenerbahçe’ye golüm, ama ilk gol daha iyiydi.” (saldaskdasşkdasşiad)

The Fighter isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2014, 16:05   #7
Asi Ruh
Damon Striker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 5926
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 14038
Rep Derecesi: Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Damon Striker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Damon Striker Damon Striker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14038

Hayırlısı bakalım.
Damon Striker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2014, 16:07   #8
Banned

Konular: 1162
Favori Güreşçisi: Aleister Black
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Momseny Momseny isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı KamilKursat1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Beşiktaş'ı destekliyorum umarım alırlar .

Avrupa'da bende takım destekliyorum . Tartışma çıkmaz umarım ama kardeşim Beşiktaş'ın armasındaki bayrak her şeyin önüne geçiyor .
Biliyorum kardeşim de ben olaya duygusal yönden bakamıyorum.Yani Beşiktaş'ı destekliyorum da sadece Tottenham ile olan maçlarında Tottenham'ı tutarım yoksa Beşiktaş'ın diğer maçlarını kazanmasını isterim tabi.
Momseny isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2014, 16:14   #9
1 YIL BAN

Nereden: Salihli/Manisa
Konular: 85
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. KamilKursat1905 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
KamilKursat1905 KamilKursat1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Biliyorum kardeşim de ben olaya duygusal yönden bakamıyorum.Yani Beşiktaş'ı destekliyorum da sadece Tottenham ile olan maçlarında Tottenham'ı tutarım yoksa Beşiktaş'ın diğer maçlarını kazanmasını isterim tabi.
Ben Benfica hayranıydım kardeş ama Beşiktaş ve Fenerbahçe'yi destekledim . Benfica finale çıkınca hayranlığımda bitti .
imza

Twitter : KKursatY/KKY23BG
Instagram

Alıntı Dovahkiin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
noluyo lan noluyo olum ha noluyo noluyo olum bu ne olum noluyo la ne la bu noluyo olum burda ne la olum noluyo la ne olum

#Viperville
KamilKursat1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2014, 16:15   #10
drink beer
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 3767
Favori Güreşçisi: Christian
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 249736
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Peep's The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 249736

Beşiktaş 1 farkla kazanır diye düşünüyorum.
imza

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil