GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 26-03-2020, 11:58   #21
mOx
jonmoxley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 116852
Rep Derecesi: jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
jonmoxley jonmoxley isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı ThinkLumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olum o zaman her yorum mantıklı.
Kardo ne gibi atıyorum burada millet ne güreşçileri Allah katında görüyor ve işin boyutunu saçma hallere bürüyor. Ben alt tarafı kayfabe veya kendimce tespiti sunmuşum ne yani millete bu nesi batıyor ki? İnsanlara hakaret etmiyorum birşey demiyorum bana böyle diyen kişilerin yorumunu bak onu geçtim. Milletin dozu kaçtığı çok oluyor. Sen bile yapmışsındır. Farkında bile değilsin bu beni başkasını ilgilendirmez. Kimsenin yorumu kimseyi alakadar etmez kötüyse eleştir. İyiyse hak ver kimsenin gereksiz polemik yaratmaya hakkı yok.
imza
jonmoxley isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 12:01   #22
mOx

Konular: 0
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Derecesi: jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jonmoxley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
jonmoxley jonmoxley isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı War Machine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeşim sana bir şey söylemem lazım ama aşırı tepki vermenden korkuyorum. Bunlar gerçek değil.
Abi anlatamıyorum ne tepki verecem sadece bir dizi izlersin havaya girersin yorum katarsın ya öyle görün. Bizler seyirciyiz ve her yoruma açık bir spor dalı bu.
imza
jonmoxley isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 12:38   #23
LNG
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 140
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Matanza
Rep Puanı: 90500
Rep Derecesi: ThinkLumi isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ThinkLumi ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 90500

Alıntı jonmoxley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi anlatamıyorum ne tepki verecem sadece bir dizi izlersin havaya girersin yorum katarsın ya öyle görün. Bizler seyirciyiz ve her yoruma açık bir spor dalı bu.
Tamam kanka.
imza

RPG: Matanza
ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 13:34   #24
GALA the Magnificent
mosyopatiayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 95
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 8038
Rep Derecesi: mosyopatiayak Royal Rumble maçını kazandın. mosyopatiayak Royal Rumble maçını kazandın. mosyopatiayak Royal Rumble maçını kazandın. mosyopatiayak Royal Rumble maçını kazandın. mosyopatiayak Royal Rumble maçını kazandın. mosyopatiayak Royal Rumble maçını kazandın. mosyopatiayak Royal Rumble maçını kazandın. mosyopatiayak Royal Rumble maçını kazandın. mosyopatiayak Royal Rumble maçını kazandın. mosyopatiayak Royal Rumble maçını kazandın. mosyopatiayak Royal Rumble maçını kazandın.
mosyopatiayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
mosyopatiayak mosyopatiayak isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8038

Allah'ın yeryüzündeki elçisine yapılan yorumları hayretle izliyorum. Şüphesiz ki bunlar çarpılacak olanlardır.
imza

Monday Night Messiah & The Dispicles
mosyopatiayak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 13:57   #25
I need 12.5 gr weed
The Kings of Wrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: DenizLee
Konular: 208
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 7904
Rep Derecesi: The Kings of Wrestler Royal Rumble maçını kazandın. The Kings of Wrestler Royal Rumble maçını kazandın. The Kings of Wrestler Royal Rumble maçını kazandın. The Kings of Wrestler Royal Rumble maçını kazandın. The Kings of Wrestler Royal Rumble maçını kazandın. The Kings of Wrestler Royal Rumble maçını kazandın. The Kings of Wrestler Royal Rumble maçını kazandın. The Kings of Wrestler Royal Rumble maçını kazandın. The Kings of Wrestler Royal Rumble maçını kazandın. The Kings of Wrestler Royal Rumble maçını kazandın. The Kings of Wrestler Royal Rumble maçını kazandın.
The Kings of Wrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Kings of Wrestler The Kings of Wrestler isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7904

Aramızda Tyler Black'i bilmeyenler var galiba.
imza

"To be the man, you gotta beat the man!"

http://ask.fm/TheKoW
John Frusciante...
The Kings of Wrestler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil