GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-06-2019, 14:23   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1574
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 22326
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22326

Standart RPG GWA - 8 Haziran 2019 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
08.06.2019 - 19.00 - C
Vetra Stadyumu
Vilnius, Litvanya
65. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler!

- Müzayede

- Arka Alanda Gerilim

- Tatile Çık

- Kötü Cadı Musallat Oluyor

- Main Event: Singles Match
Bray Wyatt vs. Sting

GWA EXCLUSIVE

Kapının girişinde Hunico'nun sigara içtiğini görüyoruz. Hunico bir sigara biterken diğerini biten sigaranın ucuyla yakıyor ve diğerine devam ediyor. İlk sigarayı atarken Lio Rush'u girişte karısıyla beraber görüyoruz. Eşini de arka alana getiren Rush oldukça neşeli bir şekilde içeriye giriyor. Hunico'ya selam veriyor.

Lio Rush: Selam bodur.

Hunico yanıt vermiyor, ama mırıldandığını duyuyoruz: a**nı s**tiğim

Rush ve karısı ilerlerken bir anda Rush arkasına dönüyor.

Lio Rush: Karıma arkadan bakıyorsun, değil mi?

Hunico hiç kıpırmadan yanıt veriyor.

Hunico: Ya***m ve ben mutluyuz.

Lio Rush gülüyor.

Lio Rush: Yıkıklığı kabullenmek de tam yıkıkların işi ya. Aferin sana.

Hunico: kArde$im hadi yürü işine CAN SIKMA

Lio Rush: Ben senin kardeşin değilim. Bir daha karıma bakma dedim. Tamam mı? A***a k***uğumun krosu seni.

Hunico: Seni kundurayla döverim bak.

Lio Rush cevap vermek yerine karısının belinden tutuyor ve arka alana doğru yürüyorlar. Tam koridora giderlerken dönüyor ve Hunico'ya ters ters bakıyor. Hunico ise sigarası bitmek üzereyken yenisini çıkartıp eskisinin ucuyla yakıyor. İçmeye devam ediyor.

Ilja Dragunov'u arka alanda sert surat ifadesiyle dolaşırken görüyoruz. Bir anda arenanın çeşitli yerlerinde duran monitörlerin bir tanesinin önünde duruyor.

Ilja Dragunov: Selam Yoldaş! Bu gece bir maçım olmadığını öğrendim. Buraya adım attığımdan beri devrimin sarsıntılarından dolayı tir tir titreyen insanları görmüyor musun? Başlattığım devrim hareketinin bu bok yuvasının çehresini değiştirdiğini görmüyor musun? Beni bu gece bir maça eklemeni talep ediyorum. Ekle ki, devrim tüm hızıyla devam edebilsin.

GM Pro 1.0'ın ışıkları yanıyor.

GM Pro 1.0: İstek analiz ediliyor...
Program kontrol ediliyor...
Güreşçinin ideolojisinin mantığı ve bu şirkete uygulanabilirliği sorgulanıyor...
Cevap...
Olumsuz...

Ilja Dragunov: Ne de olsa sen de kapitalist domuzların ürettiği bir araçtan başka bir şey değilsin. Bu kokuşmuş düzene hizmet etmekten başka bir yaratılış amacın yok...

???: Sakin ol... Yoldaş...

Dragunov arkasına dönüyor ve kendisine seslenen kişinin Oceans Champion Will Ospreay olduğunu görüyor.

Will Ospreay: Burada bu aptal cihaza ahkam keserek süre alabileceğini sanıyorsan yanılıyorsun. Bu belimdekini görüyor musun? Ben bunu senin gibi GM kapılarında dolaşarak kazanmadım. Bizzat kendi yeteneklerimle elde ettim. Sana da benzerini öneririm. Tabi başarılı olabilmene yetebilecek yeteneklerin varsa...

Ilja Dragunov bir anda Ospreay'in üzerine yürüyor ve yakasına yapışıyor.

Ilja Dragunov: Yeteneklerimi senin üzerinde gösterip o belindeki tenekeyi ellerinden almama ne dersin küçük domuz?

Bu sırada bir anda Ilja Dragunov'un arkasından iki tane cellat çıkıyor! Dragunov şok olmuş bir şekilde kendini kurtarmaya çalışıyor ama nafile. Dragunov'u yere çökertiyorlar ve önüne bir şey getiriyorlar! BU BİR GİYOTİN! Dragunov'un başını giyotine yerleştiriyor cellatlar! Dragunov çığlık çığlığa kurtulmaya çalışırken giyotini indiriyorlar!

Dragunov yerde gözlerini kapatmış ve acı içinde bağırarak yatıyor. Ama ortada ne giyotin ne de cellat var.

Will Ospreay: Bu yaşadığın sanrı sana bir uyarıydı. Eğer bana karşı hareketlerine dikkat etmezsen kelleni alacak olan şey giyotin değil OsCutter olur.

Will Ospreay arkasını dönüp oradan uzaklaşıyor. Dragunov ise korku içinde arkasından bakakalıyor.

Pyrolar patlıyor ve Pasifik başlıyor!

Buğra Gür: Merhaba sevgili seyirciler, ben Buğra Gür. Bugün yanımda Lucifer var. Hoş geldin şeytan.

Lucifer: Hoş buldum efendim.

Buğra Gür: Bu gece için Bray Wyatt ve Sting yüzleşmesi duyuruldu. Ne diyorsun moruk?

Lucifer: Ben moruksam Sting yürüyen cesettir. Her neyse, Wyatt'ın almasını bekliyorum. Sting için pek umut yok gibi.

Bu sırada...

Joey Janela girişte görünüyor. Seyircilerden karışık tepkiler gelirken Janela rahat adımlarla yürüyor. Ringe giriyor ve elindeki mikrofonla konuşmadan önce gözlüğünü çıkartıp etrafa gülerek bakıyor. Konuşmaya başlıyor.

Lucifer: Daha iyi bir güreşçi açabilirdi şovu.

Buğra Gür: Mesela CM Punk?

Janela söze giriyor.

Joey Janela: Hey, hey. Biliyorum. Çok saçma, değil mi? Benim gibi laubali bir adam geliyor ve burada bir açılış konuşması yapıyor. Sizler de önce bana sonra da biletlerinize ödediğiniz paralara bakıyorsunuz, sonra da ağlıyorsunuz. Çünkü Joey Janela bir s***me yaramayan bir aptal. Joey Janela bir yıkık, bir tacizci, bir şeref yoksunu karaktersizin teki. Joey Janela, Hunico'nun arkasına düşen gölgesinde öteye gidemeyen bir adam. Joey Janela GWA'nın çöp kutusu!

Seyirciler karışık tepkiler veriyor.

Joey Janela: Ananızı s****n Joey Janela sizin!

Seyircilerden büyük bir yuhalama var.

Joey Janela: Hey, tamam kapatın çenenizi. Ben ne zaman istersem o zaman konuşacaksınız. Şimdi beni dinlemek zorundasınız. Bir adam düşünün. Kadınların içindeki boşlukları kendi penisiyle kapatan ve bir sürü tanımadığı kadınla birlikte olan bir hayırsever. Evet, bu büyük bir hayır işi. Çünkü siz başkasının hayatına asla müdahale etmeden sadece yardım edip çekip gidiyorsunuz. Adeta kullanılıp atılıyorsunuz. Bunu herkes herkese yapmaz. İşte benim GWA'daki durumum da bu. Birçok kez anlamı olmayan maçlara çıkartıldım. Bazen unutuldum şovlara çıkartılmadım. Bu aptal makineye küfretmeyeceğim, çünkü ondan önceki yöneticiler de aynı bo*tu. Beni sadece boşluğu doldurmam için kullandınız. O boşluğu çok güzel doldurdum, ama siz hiçbir zaman tatmin olmadınız. Ama artık boşlukları doldurma değil, doldurulamaz boşluklar yaratma zamanı! Royal Rumble'yi kazandığım zaman bu şirketin benim gibi bir adama neden önem vermesi gerektiğini anlatmış olacağım.

Bu sırada...

AWEEEEEEEEESOME!

The Miz girişte görünüyor. Arkada Scott Steiner var. Miz tauntunu atıyor ve mikrofonla ilerliyor. Steiner ile içeriye giriyor, sonra da Janela'nın karşısına dikiliyor.

The Miz: Really? Really? Really?

Seyircilerden olumlu tepkiler geliyor.

The Miz: Joey, seni çok kırmak istemem ama Royal Rumble kazanmak falan senin gibiler için çok fazla. Yani, Royal Rumble'ye giderken bir şov bile açmak için fazla alt seviyede bir güreşçisin. Bu iş sonuçta bir pazarlama işi. Süperstarlar bu şovu taşır, patronlar para kazanır ve en önemlisi, yıldızlar bu şovu açar ve kapatırlar. Sen gökyüzüne bakıldığında ağaçlardan dolayı görünmeyen bir yıldız falan olduğunu düşünüyor olabilirsin, ama sen sadece yıldızların yenmesi gereken basit bir düşmansın. Sen bundan ötesi olamayacak kadar basit bir adamsın Joey. Kendin de bunun farkında olmalısın ki göbeğin alıp başını gitmiş. Ama bak, bir yıldızın göbeği yerine 6 Pack'leri olmalı. Aynı benim gibi.

Joey Janela: Bak Miz...

The Miz: Bakmıyorum Joey. Sana bakmamı gerektirecek bir durum yok. Ben önümdeki Wrestle Kingdom tabelasına bakıyorum. Çünkü ayın 22'sinde Royal Rumble'ı kazandığım vakit Wrestle Kingdom benim adımla tanıtılacak. Benim seçimlerim sizlerin maçlarını etkileyecek. Benim bulunmam tüm atmosferi etkileyecek. Joey, sana bakmayacağım. Çünkü 1 ay sonra her yerde olan posterlerime sen bakacaksın. Ve belki de bir sigara yakıp boşa geçen güreş kariyerine üzüleceksin.

Seyircilerden karışık tepkiler gelirken Joey Janela tükürük saçarak konuşmaya başlıyor.

Joey Janela: Kapat çeneni seni kendini beğenmiş aptal! Ne zannediyorsun sen kendini ha? Son muhafızın giydiği sihirli gömlek misin sen? Biranın yanına yenilen fıstık mısın? Sen GWA pastasındaki kremadan başka bir şey değilsin. Aralara konulup güzel tat vermen beklenir, sadece bu. Pastayı pasta yapan her zaman kekidir.

The Miz: Göbeğinin büyüklüğü şimdi anlaşıldı. Şova çıkmadığın zamanlarda mutfak dersleri aldın herhalde.

Joey Janela: Senin gibi 90 yaşındaki bir moruktan akıl alacak değildim herhalde?

Scott Steiner yan taraftan sinirlenirken...

GM Pro 1.0 çalışıyor ve ekranda görünüyor.

GM Pro 1.0: Merhaba....
Az önce ne konuştuğunuzu......
tam olarak anlayabilmiş değilim.......
Ama bir maç yapmak istediğiniz........
Kesin gibi............
Bu yüzden..........
Bu gece için.........
Karşılaşmanız uygundur........

Seyircilerden karışık tepkiler gelirken Janela ve Miz ekrana bakıyorlar.

GM Pro 1.0: Bu gece......
İlerleyen saatlerde........
Joey Janela.........
Miz ve Steiner'a karşı.......
Handikap maçında.........

GM Pro 1.0 kapanırken Joey Janela olanlara anlam veremiyor. Steiner ve Miz ise manidar bir şekilde gülüyorlar. Miz ve Steiner arka alana giderken Janela da biraz sonra ringden inip arka alanın yolunu tutuyor.

Lucifer: Teke tek booklamasını beklerdim.

Buğra Gür: GM'in bir bildiği vardır. Makine sonuçta, hata yapamaz.

GWA'nin ana merkezinde bir limuzin duruyor. Araba beklemeye başlarken içeriden hawai gömlekli elinde can simidi telefonla konuşan Mr. Dinler'i görüyoruz.

Mr. Dinler: Ya Cameroncım ne demek kemer müzayedeye çıkacak? Afedersin ama *ötüne mi soktu bu orangutan-goril kırması yaratık verdiğimiz paraları? Yahu ne demek müzayedeye çıkıyor ödemedik mi bu parayı? Ben seni neden avukat diye tutuyorum. Tamam tamam. Dinliyorum.

Mr. Dinler: Ya ben bu hukuk zırvalıklarını bilmem. Bak benim elimde şu an can simidi var Cameron. Neden var Cameron? Çünkü Ibiza adasını satın alacaktım ve oraya tatile gidiyordum Royal Rumble'a kadar kafa dinlemeye. Yani şimdi bu müzayede için ek bütçe ayırmam gerek ve adayı alamayacağım yarına kadar. Yahu 24 saat 24! *mk paramızla mutlu olamıyoruz ya.

Dinler can simidini şoföre verip konuşmasına devam ediyor.

Mr. Dinler: Tamam. Tamam. Tamaaaam. Ver parayı. Al o kemeri müzayedede. Ne zaman demiştin? Tamam önümüzdeki Atlas şovu. Biz de napalım Bahamalara gideceğiz orası bizim zaten. Her sene Bahama yeter ya. Lan! Kanarya Adalarını mı satın alsak ki? Valla olabilir bak...

Mr. Dinler konuşmayı devam ettirerek aracına binerken kameralar kapanıyor.

Ihım... Ihım... Ihım...

İncitmektir maksadım sözümü diyecem
İncitmektir maksadım sözümü diyecem
O* çocuğuna benziyirsen
O* çocuğuna benziyirsen

Şu sakallarına bak sıfatına tükürem
Sübyancı mısın üfürükçü müsün bilmirem
Sırf sıfatından su içmeyir gözüm
Cinlere şeytanlara benziyirsen
Cinlere şeytanlara benziyirsen

O* çocuğuna benziyirsen
O* çocuğuna benziyirsen

Girişte Aiden English görünüyor, elinde mikrofonuyla!

English mikrofonu bir kenara atıyor ve ringe doğru yürümeye başlıyor. Ardından ringe giriyor. Köşesine geçiyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

They Are Lost! Tommaso Ciampa girişte beliriyor. Müziği eşliğinde ringe doğru ilerliyor Ciampa. Ardından ringe giriyor ve köşesine geçiyor. Aiden English'i şöyle bir süzüyor. Bu sırada hakem son kontrollerini yapıyor. Kontrolleri bitirdikten sonra zili çaldırıyor ve maç başlıyor!

Aiden English vs. Tommaso Ciampa

Maç başlar başlamaz ikili hızla birbirlerine doğru koşuyor ve English bir clothesline ile yere seriyor Tommaso Ciampa'yı. Hemen tuşa gidiyor ardından 1... fakat Ciampa atıyor hemen. İkili aynı anda ayaklanıyor şimdi. Kalkar kalkmaz Aiden English headlock'a alıyor Tommaso Ciampa'yı. Ciampa hemen iplere doğru itiyor onu. English iplerden sekiyor ve dönüşte bir shoulder block vurarak bir kez daha yere seriyor Tommaso Ciampa'yı. Ciampa hızlı bir şekilde bir kez daha ayaklanıyor. Aiden English bir kez daha headlock'a alıyor. Fakat bu sefer Tommaso Ciampa o pozisyonu fırsat bilerek kavrıyor English'i, sırtlıyor. Over the shoulder belly to back piledriver yapacak! Fakat Aiden English bir anda crucifix pin'e alıyor onu 1...2...

Ciampa atıyor tuşu. Şimdi aynı anda ayaklanıyorlar. English bir kez daha headlock'a almak istiyor fakat Tommaso Ciampa hemen eğilip arkasına geçiyor. Arkadan yakalıyor Aiden English'i ve bir german suplex! Bir german suplex geldi Ciampa'dan English'e! Ancak Aiden English hemen ayaklanıyor. Bunu gören Tommaso Ciampa şaşırıp kalıyor. Ancak bu şaşkınlık hemen kızgınlığa dönüşüyor. Ciampa, English'e doğru koşuyor. Fakat Aiden English bunu karşılayarak Tommaso Ciampa'yı sırtlıyor bir anda ve fireman's carry spinebuster vuruyor! Fireman's carry spinebuster geldi English'ten Ciampa'ya! Şimdi Aiden English tuşa gidiyor 1...2...

Fakat Tommaso Ciampa atıyor tuşu. English sinirleniyor buna. Ayağa kalkıyor ve iplerden sekiyor. Bir senton bomb yapıyor! Hemen ardından tekrar tuşa gidiyor 1...2.. ancak Ciampa bunu bir anda crucifix pin'e çeviriyor 1...2... English kurtuluyor bu sefer. İkisi tam da ayaklanıyor diyecekken Tommaso Ciampa ring dışına çıkıyor sürünerek. Aiden English bunu görüyor ancak hiç durmuyor. İplerden sekiyor şimdi ve Ciampa'nın üstüne bir tope con hilo ile atlıyor! Tope con hilo atlıyor! Ancak Tommaso Ciampa son anda çekiliyor ve English boşluğa atlıyor. Acıyla sırtını tutarak ayaklanırken Ciampa arkadan yakalıyor onu, kaldırıyor ve BİR GERMAN SUPLEX İLE RİNG POSTUNA ATIYOR AIDEN ENGLISH'İ! ENGLISH'İN KAFASI VE BOYNU RİNG POSTUNA ÇARPIYOR! ENGLISH BU ACIYLA SÜRÜNEREK BARİYERLERE DOĞRU KOŞUYOR ANCAK TOMMASO CIAMPA DURMUYOR! BİR KEZ DAHA KOŞUYOR VE BİR RUNNING HIGH KNEE İLE BARİYLERİN ORADA AIDEN ENGLISH'IN KAFASINA GEÇİRİYOR! BARİYERLER KIRILIYOR! ENGLISH PERT!

Ciampa kaldırıyor şimdi onu ve hızla ringe sokuyor. Aiden English'in kafasının kanadığını gören hakem Tommaso Ciampa'yı durdurmak istiyor. Ancak Ciampa bir headbutt vurarak hakemi yere seriyor. Şimdi kendisi de ringe giriyor. English'i kaldırıyor pozisyona sokuyor. Project Ciampa vuracak! Bu sırada seyircilerden sesler yükseliyor. Bir hareketlilik var. Tommaso Ciampa ne olduğunu anlamak için etrafına bakınıyor.

Lucifer: Bu işin sonu iyi bitmeyecek.

BİR SUPERKICK! BİR SUPERKICK GELİYOR EMBER MOON'DAN CIAMPA'YA! TOMMASO CIAMPA SERSEMLEYİP BIRAKIYOR AIDEN ENGLISH'I! ENGLISH DE KENDİNİ YERE BIRAKIYOR! ŞİMDİ MOON BİR DE SERT BİR TEKME ATIYOR CIAMPA'NIN BACAK ARASINA! TOMMASO CIAMPA ACIYLA YERE YIĞILIYOR! EMBER MOON ŞİMDİ ONU O POZİSYONDA YAKALIYOR! KALDIRIYOR VE BİR DOUBLE UNDERHOOK SUPLEX YAPIYOR! CIAMPA İYİCE PERT OLUYOR! BU SIRADA AIDEN ENGLISH YAVAŞ YAVAŞ AYAKLANIYOR! MOON RİNGDEN ÇIKIYOR! ENGLISH YERDEKİ TOMMASO CIAMPA'YI GÖRÜYOR ŞİMDİ! KALDIRIYOR ONU, ARKADAN KAVRIYOR VE BİR DIRECTOR'S CUT! DIRECTOR'S CUT GELDİ AIDEN ENGLISH'TEN! ŞİMDİ TUŞA GİDİYOR ENGLISH! FAKAT HAKEM DAHA YENİ YENİ KENDİNE GELİYOR! TOPARLANMAYA ÇALIŞIYOR! AIDEN ENGLISH SABIRSIZ! BU SIRADA HAKEM AZ DA OLSA KENDİNE GELİYOR, TUŞ POZİSYONUNU GÖRÜYOR VE SAYMAYA BAŞLIYOR 1................2.................

3!

Kazanan: Aiden English

Aiden English kazanıyor! English bu zorlu mücadeleden galip ayrılıyor! Şimdi kendisi hakemin elini kaldırmasına dahi izin vermeden ring dışına çıkıyor! Galibiyetini ring dışında kutluyor. Bu sırada Ember Moon acımasızca gülümsüyor. Aiden English mutlu bir şekilde arka alana giderken Moon aprona çıkıyor.

Oradan da köşeye çıkıyor ve Ciampa'nın kalkmasını bekliyor. Aradan uzun bir süre geçiyor. Tommaso Ciampa anca ayaklanabiliyor. Kendisi ayakta ama sarsılıyor hala. Bu sırada Ember Moon klasik bağırışını yapıyor ve Eclipse! Eclipse Moon'dan! Ciampa bir kez daha yerde! İyice pert oldu! Ember Moon şimdi attire'nın kenarından bir şey çıkarıyor!

Bu Ciampa'nın daha önce Moon'a verdiği oyuncak! Ember Moon o oyuncağı saklamış! Moon öfkeyle elindeki oyuncağı sıkı sıkı tutuyor şimdi! Ardından eğiliyor ve Tommaso Ciampa'nın ağzına sokuyor! Ciampa'yı ağzındaki oyuncakla ringin ortasında bırakıyor öylece Ember Moon! Ardından ringden ayrılıyor ve tatmin olmuş bir şekilde arka alana doğru gidiyor. Bu sırada ringdeki hakem de Ciampa'yla ilgileniyor.

Mark Briscoe'yu otoparkta görüyoruz. Pikap kamyonetine doğru gidiyor. Kapıyı açıp kemerini koyuyor.

BOOYAKA LAN!

Rey Mysterio kasadan Mark'ın üzerine seated senton ile atlıyor. Yanından hakem çıkıp tuşa gidiyor!

Hardcore Championship
Mark Briscoe(c) vs Rey Mysterio

1...2...

OLMADI!!! Mark Briscoe kick outluyor! Rey inanamıyor. Üste çıkıyor bir daha ve SEATED SENTON!

KROSS! Killer Kross Lariat ile havada yıkıyor Rey'i. Şimdi Mark'ı tutuyor ve Powerbomb!!! Tuşa şimdi o gidiyor!

Hardcore Championship
Mark Briscoe(c) vs Killer Kross

1...2...

REY FENIX BOZDU TUŞU!

Kardeşime nasıl vurursun diye Kross'a Reverse Hurricanranna vuruyor! Mark Briscoe'yu kucaklıyor. BLACK FIRE DRIVER!

Hardcore Championship
Mark Briscoe(c) Rey Fenix

1...2...

TUŞ OLMADI MARK!!! WTF! Fenix şaşıyor. Bu sırada Jeff Hardy! Jeff Hardy geliyor. Kanka bi' dur da ben deneyeyim diyor. Briscoe'yu tutuyor ve TWIST OF FATE!

Hardcore Championship
Mark Briscoe(c) vs Jeff Hardy

1...2...

MARK'DAN GENE KICK OUT! Nasıl oldu kimse anlamıyor. Rey bir kere daha tutuyor Black Fire Driver için ve BLACK FIRE DRIVER! Hayır Mark arkasına düşüyor ve Fenix'e Superkick! Hardy üzerine geliyor. Mark sıyrılıyor ve Hardy'nin kapısını pikapın ön camına çarptırıyor. Fenix tekrar doğrulmak isterken sırtlıyor, CUT THROAT DRIVER!!! Mysterio da doğrulmaya çalışırken onu da sırtlıyor KAPUTUN ÜZERİNE CUT THROAT DRIVER!!! Mark şimdi kapıyı açıp levyeyi alıyor. Kross'un yanına gidiyor. LEVYEYİ KAFASINA GEÇİRİYOR! BİR TANE DAHA VURUYOR! ARKASINA DA ASFALT ÜSTÜNE SNAP DDT WHAT THE HELL!

Mark levyeyi fırlatıyor. Kemerini kapıyor. Pikapın üstüne çıkıyor ve etrafına bakıp şu kelimeyi ediyor;

TERMINATÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖR!!!!!!!!!!!!!!!

Hastane odasındayız. Yatağın yanı başında kahrolmuş bir şekilde oturan AJ Lee'yi görüyoruz. Ve yatakta gözleri kapalı, suratı acı içinde olan CM Punk'ı... AJ Lee Punk'ı uyandırmamak için yavaş hareketlerle kendisine bir bardak su doldurup içiyor. Bu sırada kapı çalınıyor. AJ Punk'ı uyandırmamak için "girin" diye bağıramayınca kapı daha da sert çalınıyor ve bu gürültüye Punk uyanıyor. AJ en sonunda girin diye sesleniyor ve kapı açılıyor. İçeri 10'a yakın kişi giriyor...

Bunlar Dalton Castle ve Oğlanları!

Dalton Castle: Selamlarımla Brooks Ailesi... Acı içinde olduğunuzu görüyorum. Açıkçası ben de acı içindeyim çünkü birkaç gün önce ellerimde tuttuğum çok değerli bir gücü kaybettim. Bu yüzden halinizi anlayabiliyorum. Buraya geliş amacım... Bu bir geçmiş olsun ziyareti değil Brooks ailesi. Size hesap sormaya geldim. Ama ben nazik bir insanım. Eğer bir hastanın yanına gidiyorsanız yanınızda çiçek götürmeniz gerekir. Çiçek Oğlan!

Çiçek kostümü giymiş oğlan koşarak Punk'ın yatağının baş ucuna gidiyor ve orada dikilmeye başlıyor.

Dalton Castle: Evet... Gelelim ziyaret sebebime. Geçtiğimiz Atlas şovunda karşıma çıkarak yaptığım open challenge'a meydan okumaya çalıştınız. Ama ne oldu? Okuyamadınız. Hiçbir şey yapamadan gittiniz ve daha sonra gelen İblis Kıtaları Birleştiren Gücü ellerimden aldı! Bunun suçlusu sizsiniz Brooks Ailesi! Dikkatimi dağıtarak oğlanlarımın başlarının belada olduğunu anlamama engel oldunuz! Üstüne bir de asıl rakibim için önlem almamı engellediniz! Yüce Tavuskuşu kendisine yapılan hiçbir şeyi karşılıksız bırakmaz. GWA Championship'i ellerimden hile hurdayla gasp ettiğinizde sizleri bir kereliğine affetmiştim ama artık yetti. Davranışlarınızın hesabını ödeme vakti!

CM Punk halsiz bir şekilde fısıldıyor.

CM Punk: AJ ne diyor bu a**** kodumun delisi?

Dalton Castle: Seni duyabiliyorum Phil! Dediğim şey gayet açık. Benim ellerimden bir şey alana kısasa kısas uygularım ve ben de ondan alırım! Oğullarım!

Oğlanlar bir anda AJ Lee'nin üzerine çullanıyorlar! AJ Lee bırakmaları için çığlık atıyor ama bırakmıyorlar sıkıca yakalayıp omuzlarına alıyorlar AJ'i. Punk dehşet içinde karşılık vermek için doğrulmaya çalışıyor ama gücü yetmiyor.

Dalton Castle: Gücünü toplamaya bak Phil! Gidiyoruz!

Punk Castle'ın arkasından bağırıyor ama Castle umursamadan odadan çıkıyor. Oğlanlar da AJ'i omuzlarında taşıyarak Castle'ın arkasından ilerliyorlar. Punk deli gibi hemşire çağırma düğmesine basarken kameralar kapanıyor.

İlk olarak The Miz'i ve hemen arkasından da Scott Steiner'ı görüyoruz. İkisi de oldukça mutlular son yaşananlardan sonra.

Ve Janela da alana girişini yapıyor. Rahat tavırlarla ringe giriyor, sonrasında ise ikisine de yıkık bir bakış atıyor. Bu sırada ise zil çalıyor ve maç başlıyor.

Handicap Match
The Miz & Scott Steiner vs Joey Janela

Maça ilk olarak The Miz başlıyor. Miz ile Janela kısa bir lock-up'a girişiyorlar, sonrasında ise Janela Miz’in karnına bir tekme atıyor ve Miz’i ringin kendi köşesine doğru götürüyor. Orada biraz yumrukluyor ama Miz ilk fırsatında kaçıyor ve kendi köşesine çekilip Steiner’e tag veriyor. Steiner ringe girer girmez Janela da Steiner’ın karnına tekmeyi basıyor, sonrasında ise tutup Body Slam ile yere vuruyor. Steiner sırtını tuta tuta boştaki köşelerden birisine yerleşiyor. Janela da Steiner’ın yanına gidip köşede yumruklamaya başlıyor ancak hakemin uyarmasıyla oradan ayrılıyor derken fırsattan istifade Steiner da Janela’nın suratına yumruğu koyuyor, hemen arkasından da Janela’yı tutup Miz’in yanına doğru fırlatıyor. Bu sefer Steiner Janela’yı yumruklamaya başlıyor. Hakem Steiner’ı ayırırken bu sefer Miz Janela’yı iplere yaslayıp boğmaya çalışıyor. Bir süre de böyle devam ettikten sonra Steiner Janela’yı iplere atıyor ve bir Big Boot vuruyor. Steiner zaman kaybetmeden Janela’yı kaldırıyor ve Overhead Belly to Belly Suplex ile uçuruyor, hemen arkasından da tuşa gidiyor. 1... 2...

Janela atıyor ancak Steiner Janela’yı öyle rahat bırakacak gibi görünmüyor, stomplamaya başlıyor. Şimdi de Janela’yı kaldırıyor ve Overhead Belly to Belly Suplex için tutuyor ama Janela bu sefer izin vermiyor, yumruklarla birlikte Steiner’dan kurtuluyor ve bir Dropkick vuruyor. Steiner sersemliyor ancak yıkılmıyor, Janela ise bir tane daha Dropkick vuruyor. Steiner hala yıkılmıyor ancak bu sefer bilinçsiz bir şekilde köşesine doğru çekiliyor. Janela şimdi koşuyor ve Shotgun Dropkick. Steiner köşesine yapışırken Miz de tag alıp ringe giriyor ve Janela toparlanmaya çalışırken boynundan tutup çeviriyor, Swinging Neckbreaker. Miz şimdi tuşa gidiyor. 1... 2. Janela bundan kolayca atıyor, Miz ise tıpkı Steiner gibi Janela’yı stomplamaya başlıyor. Miz şimdi Janela’yı ayağa kaldırıyor, kaldırdığı gibi de dizinin arkasına bir tekme atıyor ve Janela diz üstü çöküyor. Miz’in suratına bir gülümseme yerleşiyor, bunun ne anlama geldiğini biliyoruz. Miz It Kicks’e başlıyor. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. Şimdi Miz son bir Roundhouse Kick için geriliyor ama Janela sıyrılıyor ve Schoolboy yapıyor. 1... 2...

Miz de bundan atmayı başarıyor ama kendisi ayağa kalkar kalkmaz Janela Miz’i yumruklamaya başlıyor, hemen arkasından da Miz’i tutup hızla ring iplerine doğru fırlatıyor, Miz geri gelince de bir Dropkick patlatıyor, Miz hemen yere düşüyor. Daha sonrasında ise Janela Miz’i German Suplex için tutuyor ve fırlatıyor ancak Miz iki ayağının üzerinde kalmayı başarıp Steiner’a tagini veriyor. Bu sırada Janela da toparlanıyor ve Steiner hızla kendisine yetişse bile onun ilk Forearm Smash’ini bloklayıp üzerine bir de Back Elbow vurmayı başarıyor. Son olarak ise iki adım geriye çekiliyor ve Superkick. Miz hala ringden dışarıya çıkamamış bir şekilde, Janela koşuyor ve Shotgun Dropkick bir kez daha, Steiner Miz’e çarpıyor ve Miz bilinçsiz bir şekilde ringin dışına düşerken Steiner da yerde kalıyor. Şimdi Janela hızla en üst köşeye çıkıyor ve Moonsault Foot Stomp! Janela Steiner üzerinden tuşa gidiyor. 1... 2...

3!

Kazanan: Joey Janela

Janela tuşun hemen arkasından ayağa kalkıp Steiner'ı ayağıyla iteleyerek ringin dışına atıyor. Daha sonrasında ise galibiyetini kutlamaya başlıyor. Miz ve Steiner ise girişte Janela'ya nefretle bakıyorlar.

Arka alanda Dasha Fuentes'i görüyoruz.

Dasha Fuentes: Bayanlar ve baylar, karşınızda GWA Şampiyonu ''Slamtown Valisi'' Johnny Mundo.

Johnny Mundo omzunda kemeriyle kadraja giriyor.

Dasha Fuentes: Merhaba Mundo, Royal Rumble senin için iki farklı anlam ifade ediyordu: İş ve tatil olarak. Son Atlas'ta Chris Jericho'nun galibiyeti hakkında ne söylemek istersin? Royal Rumble'da kemerini ona karşı savunacaksın.

Johnny Mundo: Yalan söylemeyeceğim, Dasha. Rahat koltuğumda oturup 30 kişinin belki de benim kemerim için birbirini yiyişini izleyecektim. Ailem, arkadaşlarım, tanıdıklarla beraber güzel vakit geçirmeyi düşünüyordum ama olmadı. Royal Rumble'a çıkmaktan başka seçeneğim yok. Chris Jericho'ya gelince... O iyi bir veteran. Yaşıtları bu işten yavaştan elini ayağını çekiyorken şovlara çıkıp sevenlerini şereflendiriyor. Fakat, şirketin en üst seviyedeki kemerini alıp bir aylığına bile olsa taşımak artık onun gerçekleştirebileceği bir başarı değil. Evet, hala aramızda ama bazı şeyler de geride kaldı. Punk'ı iki PPV'dir üst üste yeniyor olması kimseyi kandırmasın. Punk'ın bir hastalıkla uğraştığını herkes biliyor değil mi? Pekala. Chris Jericho'yu Royal Rumble'da daimi olarak aktif dinlenme yapabileceği o maçta görmek isterdim ama bunu o istedi. ''Slamtown Valisi''nin mazbatalı koltuğuna göz dikti. Bir vali olarak bana düşen de onu mevkiimde kabul etmek olur.

Dasha Fuentes: Peki, GWA Şampiyonluğu serüvenin hakkında ne söylemek istersin?

Johnny Mundo: En iyisi olmayı hedefleyen ve bu yolda çabalayan birisi emeklerinin karşılığını aldığında nasıl hissederse öyle hissediyorum. Gönül rahatlığıyla kabul ettiğim tebriklerin hastasıyım. GWA Unvanı hiç olmadığı kadar doğru ellerde. Ve bence doğru zamanda... Royal Rumble hakkında bana sorular soruyorsun ya Dasha... Ne diyorum, bak. Wrestle Kingdom'u bu kemeri havaya kaldırırken kapatacağım ve o günü Slamtown için resmi tatil ilan edeceğim.

???: Çok fazla tatilden bahsediyorsun. İyisi mi bir tatile çıksan?

Chris Jericho kadraja giriyor.

Chris Jericho: Gözüne girmek için can atan salak hayranlarından birine uçak biletini hazırlamasını söyle. Yorulduğun apaçık ortada Mr. Jimnastik. Bacak kaslarını biraz da Mikonos sahilinde germeye ne dersin? Royal Rumble'da check in'ini bizzat ben yapacağım. Millet anlamasın diye kelimeleri kıvırıyorsun ama Tanrı aşkına şu surat ifadene bak... Benden nefret etmeye bile enerjin yok. WWE'den sonra indy'lerde yakılmak seni epey tembelleştirmiş anlaşılan. GWA şartlarına alışana kadar kemerin bende. Çünkü ben Chris Jericho'yum. Ben en iyisiyim. Yaşlı ve göbekliyken de en iyisiyim; kaslı ve gençken de. Uyurken de en iyisiyim; tuvaletteyken de. Kemerine elveda et. Chris Jericho daha önce denemediği bir şeyi deneyecek: Wrestle Kingdom'un ana olayında GWA Şampiyonluğu'yla şovu kapatmayı.

Chris Jericho ukala bir yarım gülüş atarken gergin Mundo ona bakıyor.

Ace Austin! Stage'de gözüküyor ve klasik hareketleri ile beraber ringe geliyor. Biraz ısınma hareketlerinin ardından rakibini beklemeye başlıyor.

Alexa Bliss! Uzun bir aranın ardından tekrar geliyor Alexa Bliss. Bu işi yapmayı özlemiş gibi bir surat ifadesi varken yine de klasik hareketleriyle ringe geliyor. Ace Austin'in karşısına dikiliyor ve bu sırada hakem iki tarafı ayırıp, kontrolleri yaptıktan sonra maçı başlatıyor...

Ace Austin vs. Alexa Bliss

Lock-Up'a girişiyorlar ve burada üstüne çıkan taraf Austin oluyor, rakibini iplere yolluyor ve dönüşte bir Spinning Back Kick! Ardından birde Scissors Kick. Rakibini yerden kaldıran Austin, Bliss'i tekrar iplere yolluyor fakat dönüşte Alexa Bliss onun ayaklarının altından kayarak geçiyor ve Austin arkasını döndüğünde önce bir Forearm Smash ve ardından Legsweep. Austin yerdeyken Alexa durmuyor ve birde Insult to Injury! Şimdi tuşa gidiyor, 1-2- Kickout! Ace Austin şimdi kalkmayı başarıyor ve Alexa'nın darbelerine karşı koyduktan sonra önce onun karnına bir diz darbesi vuruyor. Ardından rakibini kavrayıp köşeye fırlatıyor. Ona doğru koşup Corner Forearm Smash! Şimdi onu kavrayıp tekrar iplere yolluyor ama Bliss'ten Tilt-a-Whirl Headscissors Takedown! Alexa Bliss tekrar tuşa gidiyor, 1-2-

Kickout! Alexa Bliss istediğini alamamış gibi üzülüyor fakat kalkıp köşeye çıkıyor, Ace Austin hala yerde ve Bliss atlıyor, TWISTED BLISS!

FAKAT TEMAS ETTİĞİ BÖLGE AUSTIN DEĞİL ZEMİN. Ace Austin planı işe yaramış gibi kalkıyor ve rakibini hemen kaldırıyor, iplere yolluyor ve dönüşte High Knee! Ardından iplere koşuyor ve Springboard Moonsault. Tuşa gitmiyor Austin ve rakibini kaldırıp kavradıktan sonra Pumphandle Suplex? Ama Arm Drag ile Alexa Bliss üstün çıkıyor burada. Ace Austin hemen ayaklanıyor fakat Alexa ondan önce ayağa kalkmayı başarıyor ve Austin kalktığı anda Bicycle Kick! Ace Austin iplere yaslanıyor ve Alexa'ya saldırmasını söylüyor, Alexa Bliss ise onun dediğini yapıyor ve koşarak karnına doğru Superkick! Ace Austin'e işlemiyor bu ve Bliss saniyeliğine arkasını döndüğü anda Springboard Leg Drop! Alexa Bliss yerde hala ve Ace Austin Taunt atıyor bu sırada. Alexa Bliss yavaş yavaş ayaklanırken ona doğru koşuyor ve THE FOLD! Ace Austin tuşa gidiyor, 1-2-

3

Kazanan: Ace Austin

Ace Austin başarıyor! Galip gelen taraf olmayı başarıyor ve o sevinç gösterilerini yaparken bizimde kameralarımız kapanıyor...

We.Are.One!

John Cena ve Tyler Black yuhalamalarla geliyor ringe.

John Cena: Atlas şovunda, bize ait olanı almaya çok net bir hâle geldiğimizde saçma hakem kararları yüzünden şu an belimizde bir boşluk hissediyoruz. Ve bu gece bu boşluk dolacak!

Tyler Black: İki iri cüsseli adam bu kemerlere ve dünyaya ter, koku ve biraz daha bro-mance vermekten bir işe yaramaz. Bu şirketin Nexus gibi bir markaya ihtiyacı var. Bu şirketin bize ihtiyacı var!

Şampiyonlar burada! Drew McIntyre ve Samoa Joe ringe geliyor.

Samoa Joe: John, eğer hissettiğin birkaç boşluğun dolmasını diliyorsan memnuniyetle bunu yerine getiririm.

"ooo"

Drew McIntyre: Siz iki aptal bu anlattığınız saçmalıklara gerçekten inanıyor musunuz? Demek istediğim üç yaşında bir çocuk bile bu anlattığınıza güler.

Tyler Black: Drew, bu saçma benzetmeleriniz umrumda değil. Eğer bu grupta, bu şirkette ve şu an burada bir "the draw" varsa o da Tyler Black'dir ve siz bu adamı yenemediniz. Bizim hâla bir rövanşımız var ve bu maçı kazanacağımızdan hiç şüphemiz yok.

Samoa Joe: Her an her yerde savaşırız Tyler. O şeker kıçını şu an tekmeleyebilirim!

İki takım da burun buruna geliyor.

Hey...
Hey...insanlar!

Bu GM Pro 1.0!

GM Pro 1.0: Hey...
Ağır...olll..un
Dost...lar
Ul---an katrilll
-yonluk şirrr...ket
Hâla...
Ara... yüz..de
Takılıyoruz a...

Buğra Gür: Haklı. Alternatif bir evrende GTW diye bir şirket olsa ve başında Mr. Gür olsa bunlar gerçekleşmezdi.

GM Pro 1.0: Dom...ination
Nexus...
Sizler... Global... W'restling...
Alliance'in... takımlar divizyonun...
Efsane... statüsü...ndeki takım...
Lar olmaya... hazırsınız...
O yüzden ki... siz savaşmaya...
Hazır olan... takıma bir duyuru...
Muz... var.

Best...of...Three...Series...

Lucifer: Can Manay CM Punk Lucifer Camus

Buğra Gür: Ne diyosun olm ya?

GM Pro 1.0: Üç şampiyonluk maçı...
Ve bu... son maçın sonunda şampiyon...
Kalacak... takım Best of Three..
Series'i kazanacak ve Undisputed...Tag Team...
Şampiyonları...olacaklar!

İlk maç... bir Steel Cage Maç! İkincisi ise Tables Maç.
Ve son maç da... bir Street Fight!
Steel Cage Maç...22 Haziran'da Royal Rumble...
Daaaa.... planllll-ranızı
o......na göre
yaya pın!

GM Pro 1.0: En iyi olan... kazansın!

Dominantion kemerlerini kaldırıyor. Nexus da soğukkanlı bir şekilde bakarken reklamlara gidiyoruz.

''The Icon'', ''The Vigilante'' Sting hantal adımlarla ringe doğru ilerlerken seyircilerin desteğine kolunu havaya kaldırarak cevap veriyor. Ringe girdikten sonra köşe gönderine çıkıp etrafı süzüyor.

Güzel bir destek var kendisine. O esnada her taraf kararıyor. Titantron'da Wyatt'ı sallanan sandalyesinde otururken görüyoruz. Gözleri kapalı. Rüyasında yere düşüyormuş gibi aniden açıyor gözlerini ve ürkmüş gibi yapıyor. Gülüyor sonra.

Bray Wyatt: Korkunç bir rüya gördüm. Az önce feci bir rüya gördüm, Sting. Oradasın ve bana odaklandığına emin olmalıyım. Rüyalarını başkalarıyla paylaşmadığın sürece onlar senin reddedip bastırdığın iç gıdıklayıcı gerçeklerinden başka bir anlam ifade etmiyorlar. İki çocuk gördüm. Bir konuda tartıştıkları her hallerinden belliydi. Gerçi belli olmasa bile iki çocuğun bir araya gelince yapabilecekleri sınırlıdır, öyle değil mi? (Bray muzipçe gülüyor.) Önce sözlü bir tartışma yaşadılar. Sonra itiştiler. Birisi dozajı kaçırdı ve ittirirken tokat attı. Gurur sadece 60'lık emeklilerin takındıkları bir tavırdan ibaret değil, Sting. Tokadı yiyen çocuk çalışılmış diyebileceğim bir yumrukla cevap verdi ötekine. Sonra sesler duymaya başladım. ''Yapmayın, yapmayın. Siz kardeşsiniz. Dövüşmeyi kesin!'' Mutasyon geçirdiğine kanaat getirdiğim akrep kafalı insan vücudu çocukların arasına girip onları ayırdı. Ve onları koltuk altına aldı. Sevgi ve kardeşlik adlı iki öğretmenin işlediği bir dersti adeta. Kısa bir müddet sonra adamın çocukları saran kolları akreplerin sivri ve keskin kollarına dönüştü. Kıskacın ucundaki iğne çocukları sırayla soktu. Bir dondurma topu gibi erimeye başlayan ufaklıklara müteakiben akrep daha da büyüyordu ve insana benzeyen uzuvları yavaş yavaş evrilmeye başlıyordu. Afacanların ruhları ise bizi çoktan ZERK ETMİŞTİ!

Bray Wyatt: Suçlularla ve potansiyel suçlularla iç içe yaşadığımız gerçeğine rağmen neden her suçta şaşırırmış gibi yaparız? Dünya sevilip sayılan milyon dolarlık suç makinelerinin hatırına dönmüyor mu? Neyse ki, senin suçun daha hafif, Sting. Bir tür orta yol pandomimcisi. Masum... İtiraf ediyorum, senden daha büyük günahlar beklerdim. Dolu dolu, okkalı, en hakikisinden ama suçlarımız bile vizyonumuz neticesinde genişleyip daralıyor. Seni suçlayamam.

Bray Wyatt ithamda bulunurcasına ekrana adeta öfkeyle bakıyor. Sting ise ifadesini değiştirmeden ekrana bakıyor öylece. Birden kahkaha atmaya başlıyor Wyatt. Her zamanki histerik kahkahaları.

RUN!

Wyatt klasikleşen büyüleyici girişlerinden birini daha yapıyor.

Sting düşüncelerini belli etmeden onu bekliyor ringde. Gaz lambasına üflediği anda Wyatt, ışıklar açılıyor. Ciddi bir ifadeyle kendisini izlediğini görünce gülümsüyor Wyatt. Hakem son hazırlıkları yapınca maç başlıyor.

Singles Match
Bray Wyatt vs. Sting

Zil çalar çalmaz ikili lock-up'a yöneliyor. Sting gücünü kullanıp Wyatt'ı köşe gönderine kadar ittiriyor. Bir chop. Ardından bir chop daha. Wyatt'ı köşe gönderine yaslıyor. Ardından sert bir chop- Wyatt bir chop'la cevap veriyor. Sert bir yumruk şimdi. Sting'i kendi yerine koyuyor köşe gönderine doğru. Sert bir chop. Geri çekiliyor ve Crossbody! Geri çekilip Sting'in üzerine devrilmesini bekliyor. Devrilince kavrıyor ve DDT- Sting karnına karnına çalışmaya başlıyor. Wyatt hassas bölgesine dokunulunca bırakıyor hemen Sting'i. Sting rahatlayınca karın bölgesinden yüzüne geçiyor. Ağır ama sert yumruklar atıyor Wyatt'a. Ardından iplere gönderiyor. Japanese Armdrag! Wyatt sırt acısıyla kalkarken birkaç tekme daha savuruyor ona Sting. Sonra ensesinden kavrıyor. Vertical Suplex! Zorlansa da yaptı! Yerde iki seksen uzanan Wyatt'ın başında dikiliyor biraz. Birden zıplıyor... Elbow Drop! Tuşa gidiyor. 1... Wyatt atıyor! Sting tek bacağının üzerinde doğrulup ayağa kalkıyor. Wyatt'ı saçından çekerek ayağa kaldırıyor. Throat Thrust! Wyatt ani bir tepki veriyor. Sting çenesini tutarak dengesini korumaya çalışıyor. Wyatt iplere koşuyor o esnada. Running Crossbody Block!

Sting yere yığılırken Wyatt yerde oturur pozisyonunu bozmuyor. Bir süre etrafa sırıtarak bakıyor sadece. İplerin altına kadar savrulan Sting'in yanına gidip tekmelemeye başlıyor onu. Birkaç tekmeden sonra aşağıya ittiriyor iplerin altından. Sting yere düşünce Wyatt kollarını iki yana açıp kahkaha atmaya başlıyor.

Bray Wyatt: Elendin! Hahahahha.

Lucifer: Royal Rumble cosplay yapıyor aklınca.

Wyatt aşağıya inip Sting'i ayağa kaldırıyor. Birden bariyerlere doğru fırlatıyor! Sting feci şekilde bariyerlere çarpıyor. Önlerde oturan meraklı kalabalık neler olduğunu kontrol etmek için eğilip bakıyorlar. Sting öylece yatıyor. Wyatt hakemin count out için geri sayımını duyunca şaşırıyor ve girişe dönüyor. 8... 7... Wyatt girişten biri gelecekmiş gibi gardını alıp onu bekliyor. Seyirciler de hakeme eşlik ediyorlar. SIX... FIVE... FOUR... Wyatt girişteki hayali rakibine doğru kahkahalar atıp üzerine gelmesi için cesaretlendirirken Sting'i fark edip üzerine koşuyor. Clothesline! Sting'den clothesline! Sting Wyatt'ı kaldırıp ringe sokuyor. Ardından kendi de giriyor. Fakat, Wyatt o henüz aprondayken iplerin arasından karnına vuruyor. Ardından kendi de aprona çıkıyor ve Apron DDT! Sting yüz üstü yere çakılıyor! Wyatt bu sefer ciddiyetini bozmadan Sting'i kaldırıyor ve Suplex pozisyonuna alıp gibi kavrayıp Sting'in ayağını iplerden geçiriyor ve Rope-Hung Suplex! Hakem count out için sayıyor. 9.... 8.... 7.... Wyatt da yavaştan kalkıyor ayağa. Sting'i kaldırıp ringe sokuyor. Kendi de giriyor ve tuşa gidiyor. 1... 2...

Sting atıyor! Wyatt dizlerinin üzerine çökük vaziyette bir süre öylece dinleniyor. Sonra Sting'e şımarık bir tokat atıp kafasından çekerek ayağa kaldırıyor ve iplere gönderiyor. Kendi de gidiyor. Döndüğünde Kitchen Sink! Sting'den! Wyatt karnını tutarak yerde kıvranırken Sting iplere yaslanıp soluk alıyor. Fazla beklemeden Wyatt'ın kalkmasıyla arkasına geçiyor ve onu sırtlıyor! Hayır, Wyatt elbow'larla kurtarıyor kendini. Bir Throat Thrust şimdi! Toss Suplex için kavrıyor ama Sting hareketi kendi lehine çeviriyor. Scoop Powerslam! Köşe gönderine çıkıyor hemen ve Slingshot Corner Splash! Tuş için sayıyor hakem. 1... 2...

Wyatt atıyor! Sting vakit kaybetmeden bir Elbow Drop çakıp köşe gönderine çıkıyor tekrar. Wyatt da yavaş yavaş ayaklanıyor. Sting'i köşe gönderinde görünce hızlanıp üzerine koşuyor ama Missile Dropkick!! Wyatt ringin öteki tarafına doğru savruluyor koca cüssesine rağmen! Sting de başka bir tarafa düşüyor. Bir süre öylece yatıyorlar. Sting Wyatt'ın iplere tutunarak kalktığını görünce yanına koşuyor ve karnına tekme geçiriyor. Wyatt yine kapaklanıyor yere. Sting bir süre yerde stompluyor onu. Kafasına bile vuruyor. Wyatt dışarı atıyor kendini. Yuhalamalar baş gösteriyor tabii. Sting onu ringin içinden seyrediyor. Wyatt'la göz göze gelince ringe çağırıyor. Wyatt temkinle çıkıyor aprona. Ağır hareketlerle ringe giriyor ve Sting'in nezaketi karşısında gülmeye başlıyor. Sting aniden yumrukla koşuyor üzerine. Bir tane yapıştırıyor. Şimdi Wyatt da bir yumruk vuruyor. Çılgınlar gibi yumruklaşmaya başlıyorlar. Kimin kaçar tane vurduğunu göremiyoruz ama çoktan 50 yumruğu geçiyorlar!

''HOLLY SHIT! HOLLY SHIT! HOLLY SHIT!''

En sonunda Wyatt sesli bir Throat Thrust vuruyor. Ve şimdi Sister Abigail pozisyonuna alıyor Sting'i!

Sister Abigai- Sting kendini kurtarıyor ve Lariat! Wyatt tekrar ayağa kalkıyor. Release German Suplex! Sting Wyatt'ın bacaklarını kavrıyor! Scorpion Death Lock bağlamaya çalışıyor. Wyatt bacaklarını kurtarmaya çalışıyor ama... Hayır, Sting bağlıyor kilidi!! Scorpion Death Lock!! Wyatt acı bir çığlık atıyor! O acı içerisinde iplere yetişmeye çalışıyor. Başka bir şansı yok çünkü! Sting iplerin konumunu da kontrol ederek sıkıyor hareketi! Wyatt her sıkışta daha da acı çekiyor! Hakem Wyatt'ı kontrol ediyor! Wyatt kafasını bırakıyor zemine!!

Ellerini yere sağlam bastırıp kendine alan yaratmaya çalışıyor! İplere tutunmak için tekrar uzatıyor kolunu. İpler daha da yakınlaşıyor giderek. Sting bırakmıyor hareketi! Fakat, hakem artık bırakması için uyarmaya geliyor Sting'i. Wyatt'ın eli iplerde! Sting biraz soluklandıktan sonra Wyatt'ı kaldırıyor. Arkasına geçiyor ve onu koltuk altından geçiriyor! Scorpion Death Drop derken... Wyatt ağırlığını Sting'in üzerine veriyor ve geri geri köşe gönderine doğru gidiyorlar. En sonunda sertçe sırtını vurduruyor Sting'in. Hemen yüzünü ona dönüp kavrıyor ve Uranage Slam!!! Tuşa gitmeden bir kez daha kaldırıyor Sting'i. Alnına öpücüğünü konduruyor ve Sister Abigail!

Aniden roll-up'a alıyor onu Sting! Sister Abigail yine son saniyede kaçıyor! 1... 2... Kurtuluyor son saniyede Wyatt!!! Ayağa kalktığı gibi Sting yakalıyor onu ve Scorpion Death Drop!!! Tuşa gidiyor hemen. 1... 2...

3!

Kazanan: Sting

Sting kazanıyor! Ağır adamların mücadelesini Sting kazanıyor ve rakiplerine Royal Rumble için çok iyi bir gözdağı veriyor! Sting ilk başlarda yorgunluktan kendine gelemiyor ama nihayet ayağa kalktığında sevincini kutluyor.

Seyircilerden muazzam bir destek geliyor yaşayan efsaneye. Sting kenardan mikrofon istiyor. Nefesinin düzelmesini bekledikten sonra konuşmaya başlıyor.

Sting: Lord of The Ring'de GWA'e ilk adımımı attığım andan itibaren daima üçüncü bir göz olmayı tercih ettim. Mümkün mertebe inisiyatif almaktan kaçındım. Sadece gözlemledim. Yaşananları, karakterleri, haksızlıkları ve hırsızları. Olaylar karşısında ağır basan duygularımı kontrol altına almaya çalıştım sürekli. Bu ringlerde geçirdiğim onlarca senenin sonunda buradaki işleyişi yoluna sokacak bir üst merci vasfını kendimde buluyorum. Ve yaklaşık 2,5 aylık sürecin neticesinde Royal Rumble'ı kazanmayı hak eden kimsenin olmadığına kanaat getirdim. En yüksek potansiyelli isim Bray Wyatt'tı ve o da şimdi yerde keyifli bir maç sonu inzivası çekiyor. Tabii bir de Joey Janela var. Şımarık ama özünde iyi bir çocuk. Bir de Hunico.... Bu saydığım isimler gerçekten jenerasyonunun en iyileri. Fakat, her jenerasyonun giderek bir öncekini arattığını görüyorum. Bir Shawn Michaels, The Undertaker, Stone Cold, Bret Hart'ları düşününce bana hak vereceksiniz. Hiçbiri ama hiçbiri o insanların verdiği tadı veremedi. Potansiyel olmaktan öteye gidemediler. Ve eğer buraya elimden geldiğince hak, adalet dağıtmaya geldiğimi iddia ediyorsam Royal Rumble galibiyetini kendime yakıştırdığımı da es geçmemeliyim. Bayanlar ve baylar, GWA'in ilk Royal Rumble kazananına bakıyorsunuz. Hak ettim!

Sting mikrofonu atıp ringi terk etmek için yöneldiğinde Bray Wyatt'ın köşe gönderine yaslanarak yattığını görüyor. Kendisini dinlemiş ve şimdi göz göze gelince Wyatt ''ciddi misin?'' tarzında gözlerini pörtletip kafasını sallıyor. Tutamıyor kendini ve kahkaha atmaya başlıyor. Sting'se hiçbir şey demeden ringi terk ediyor ve Wyatt'ın ironik kahkahalarıyla Pasifik'in sonuna geliyoruz.

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-06-2019, 14:23   #2
Banned
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 548
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 160787
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Yarın buralardayız.
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-06-2019, 14:24   #3
Banned
Vengeful One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Burdur/Antalya
Konular: 4
Favori Güreşçisi: Mitsuharu Misawa
Rep Puanı: 187
Rep Derecesi: Vengeful One NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın. Vengeful One NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Vengeful One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Vengeful One Vengeful One isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 187

ME gayet güzel. Sahalara da dönelim ufaktan. Takipteyiz.
Vengeful One isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-06-2019, 14:26   #4
Sinnerman
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 103
Favori Güreşçisi: Kenta Kobashi
Rep Puanı: 11893
Rep Derecesi: Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Master DIO Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11893

Kötü Cadı? Alexa Bliss geliyor.
imza
I'm a MG42 Guy!
#1 MG42 Fan
#Sinnerman

RPG : "The East Wind" Kenta Kobashi
Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-06-2019, 14:27   #5
Mr.Lucha Underground
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 657
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
Rep Puanı: 7144
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7144

Eyvah RAH debut yapacak gibi.
imza
GWA

GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)

Antonio Cesaro
World Heavyweight Champion
Intercontinental Heavyweight Champion
European Champion
Mr.Money in the Bank
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-06-2019, 14:31   #6
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 485
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 95281
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 95281

Tatile çık benim sanırım.
imza

Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-06-2019, 14:33   #7
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3407
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 234938
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 234938

Balor'u arka alanda sıkıştırmalıyım.
imza

ONUR
MECMUASI

Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 07-06-2019, 14:35   #8
Banned
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Konya
Konular: 497
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 7364
Rep Derecesi: AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7364

Main Event normal maç olmasaydı keşke ya.
AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-06-2019, 14:38   #9
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1401
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 423769
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 423769

eyvah kadınlar
imza

Aschentef & Lunatic Phenomenal & The Lone Man

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-06-2019, 14:38   #10
Banned

Konular: 548
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Mr.Antonio Cesaro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eyvah RAH debut yapacak gibi.
İşte öyle eyvah çekersiniz.
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil