GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-04-2014, 02:07   #101
Kayıtlı Kullanıcı
Cydreas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 288
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1665
Rep Derecesi: Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın. Cydreas IC kemerini kazandın.
Cydreas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cydreas Cydreas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1665

Punk'ı severim ama şu pankart asla aklımdan çıkmaz; PUNK IS A PUNK!
imza
Cydreas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2014, 02:10   #102
Banned
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1843
Rep Puanı: 66878
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CM Jericho CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı HallowedSole Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aklıma gelenleri sıralıyacağım;

-Öncelikle güreş fanlarından başlayayım, fanların en az %80'inin popülarist ve özenti kitleden oluştuğunu düşünüyorum, bir moda başlayınca dışda kalmamak için hemen ayak uydurmaya çalışır.( Örnek Cena Sucks, Bootista - her ne kadar espiri de olsa yuhlanma muhabeti fazla abartılıyor - , RTWM30 gördüğüm en iğren RTWM, Punk fanları, Atitude Era en iyi çağdır gibi)

- Bana göre PG Era'da ( belki atladığım güreşçi olabilir) John Morrison ring içi olarak Punk'ı 20, Bryan'ı da en az bir 15, diğer güreşçileri de 543 kere katlar, yaptığı hataları saymassak underratedlığı ciddi büyüklükde.

- Diva Division'a %100 high flyer diva lazım, yoksa şu anki divalar güzel ve hoş kadından başka birşey değil, şu an toparlanıyor, orası ayrı.

- Yeni PPV theme songları rezalet.

- Royal Rumble'da çoğu kişinin bahsettiği gibi kötü bir PPV değildi, yine abartı, yine abartı.

- Sizi bilemem ama 2014 son zamanlarda en keyifle izlediğim yıllardan birisi.

- Alberto Del Rio gayet yetenekli ve kendisinden nefret attrime potansiyeli en üstte olan güreşçilerden biri özellikle 2011 harika ama WWE'nin Ricardo'yu anlamsızca harcadığını düşünüyorum.

- Yukarıda bahsettiğim örnek, Cena içinde geçerli, bence ring içinde kısıtlamasalar, çok keyifle izleyeceğimiz maçlar çıkartabilir ki yapıyorda zaten, adamın becerebilip de yapmadığı hareketleri toplasanız ciddi bir moveset çıkar ama buda seyirci populariziminden kaynaklanıyor.

-Hiç kimse kızmasın ama ben NXT'nin ilk sezondaki gibi şamata muhabetini şu anki NXT'ye tercih ederim zaten şu anki NXT'nin yayınlanmasına karşıyım, çünkü işin büyüsü bozuluyor, ana kadroya geçince elemanlar bu kim lan denmiyor, herkes tanıyor. O yüzden de izlemiyorum.

Şimdilik bu kadar.
NXT ve Morrison dışında çoğuna katılıyorum.Daniel Bryan Morrison'u ring içinde 383739373 katlayacak bir isim ROH'taki maçlarını özellikle Nigel McGuiness ile maçlarını izlemeni tavsiye ederim.NXT konusundada geleceğin yıldızlarının varil taşıması her hafya birinin elenmesi gibi saçma ve biri bizi gözetliyor yada survivor tarzı şeyler yaşamalarındansa kemerleri olan bir geliştirme federasyonu olmasını tercih ederim.Bunun yararlarıda çok büyük mesela geçen yıl NXT'deki Cesaro ve Zayn 2 Out of 3 maçı çoğu yazar tarafından yılın maçı olarak gösterildi.
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2014, 02:21   #103
Toothless Agression
HallowedSole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İst.
Konular: 130
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 753
Rep Derecesi: HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun.
HallowedSole HallowedSole isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
NXT ve Morrison dışında çoğuna katılıyorum.Daniel Bryan Morrison'u ring içinde 383739373 katlayacak bir isim ROH'taki maçlarını özellikle Nigel McGuiness ile maçlarını izlemeni tavsiye ederim.NXT konusundada geleceğin yıldızlarının varil taşıması her hafya birinin elenmesi gibi saçma ve biri bizi gözetliyor yada survivor tarzı şeyler yaşamalarındansa kemerleri olan bir geliştirme federasyonu olmasını tercih ederim.Bunun yararlarıda çok büyük mesela geçen yıl NXT'deki Cesaro ve Zayn 2 Out of 3 maçı çoğu yazar tarafından yılın maçı olarak gösterildi.
Zaten Bryan'ın movesetini WWE bazında konuştum, şu bir gerçek ki Bryan'ın WWE'deki moveseti indydekinin yarısı bile değil, çok daha ateşli hareketler yapıyordu o zamanlar. Zaten bahsettiğim olay da moveset zenginliği ve WWE bazında konuşursak Morrison'ın moveseti her türlü Bryan'ın WWE movesetinden daha zengin, onun dışında zenginlik konusunda WWE'de kapışacağı kişi sayısıda az bana kalırsa ( belki Jericho, Michaels ve RVD'nin AE dönemindeki hali olabilirki Jericho ile RVD'nin ECW ve WCW movesetiyle şimdikinin uzaktan yakından alakası bile yok). Tekrardan bahsediyorum, dediğim olay güreşlerini izletme iyi maç çıkarma muhabbeti değil, moveset zenginliği, egzantrik hareketler, nasıl yapıyor lan bu hareketi olayı.

NXT' bahsettiğim olay ise tamamen WWE'nin E'sinden ötürü söylediğim birşey ayrıca dediğim gibi şu anki NXT'nin yayınlanmasının kötü sonuçları yıllar sonra ortaya çıkar, belki 10 sene sonra NXT'den birine çok ağır bir gimmick verilecek ama NXT'deki hafif ve dalgamsı gimmickini hatırladoğın için bu büyü bozulacak. Belki NXT olayı ile aynı örnek değil ama Husky Harris ile Bray Wyatt gibi, adam Wyatt Family gimmickini müemmel yapıyor, mikrofon süper biraz daha ileri gitse küçükken Taker için hissetiğim şeyleri onun içinde hissedeceğim ama birden aklıma 2010 ve 2011'deki tombul ve tıknaz çocuk Husky Harris geliyor ve iş bozuluyor.
imza
HallowedSole isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2014, 02:33   #104
Banned

Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Zaten Bryan'ın movesetini WWE bazında konuştum, şu bir gerçek ki Bryan'ın WWE'deki moveseti indydekinin yarısı bile değil, çok daha ateşli hareketler yapıyordu o zamanlar. Zaten bahsettiğim olay da moveset zenginliği ve WWE bazında konuşursak Morrison'ın moveseti her türlü Bryan'ın WWE movesetinden daha zengin, onun dışında zenginlik konusunda WWE'de kapışacağı kişi sayısıda az bana kalırsa ( belki Jericho, Michaels ve RVD'nin AE dönemindeki hali olabilirki Jericho ile RVD'nin ECW ve WCW movesetiyle şimdikinin uzaktan yakından alakası bile yok). Tekrardan bahsediyorum, dediğim olay güreşlerini izletme iyi maç çıkarma muhabbeti değil, moveset zenginliği, egzantrik hareketler, nasıl yapıyor lan bu hareketi olayı.

NXT' bahsettiğim olay ise tamamen WWE'nin E'sinden ötürü söylediğim birşey ayrıca dediğim gibi şu anki NXT'nin yayınlanmasının kötü sonuçları yıllar sonra ortaya çıkar, belki 10 sene sonra NXT'den birine çok ağır bir gimmick verilecek ama NXT'deki hafif ve dalgamsı gimmickini hatırladoğın için bu büyü bozulacak. Belki NXT olayı ile aynı örnek değil ama Husky Harris ile Bray Wyatt gibi, adam Wyatt Family gimmickini müemmel yapıyor, mikrofon süper biraz daha ileri gitse küçükken Taker için hissetiğim şeyleri onun içinde hissedeceğim ama birden aklıma 2010 ve 2011'deki tombul ve tıknaz çocuk Husky Harris geliyor ve iş bozuluyor.
Ben ring içi olarak mükemmel maç çıkartma durumuna bakarım daha çok.Katılıyorum Bryan'ın move-set çok kısıtlı ama Bryan Michael Cole ile bile maça çıkaa mükemmel bir maç çıkartabilecek kapasitede bir güreşçi Morrisonda o kapasite yok mesela.Morrison high-flyer Bryan teknik bir güreşçi zaten ikisini karşılaştırmak saçma ama ben Bryan'ı daha iyi buluyorum.

"E" kısmı PW'de her zaman önemli ve var olacaktır ama bir AE'den az şu anda.O "E" günümüze doğru az da olsa azaldı hep ve azalmaada devam ediyor.AE Entertainment ve muhteşem anlar ve promolar üzerine kuruluydu mesela.AE'den D-X'in WCW'yu basmasını SCSA'nın McMahonlara bira banyosunun çoğu maçtan önce aklımıza gelmesi ve AE'ye muhteşem dememiz bu ve bu gibi şeylerdendi.Ring içi harika güreşçiler vardı Malenko Jericho Benoit vs ama ön planda değildi maçlarım harika ring içiylr geçmesi.Artık Reality Eraya giriyoruz ve bu erada ring içi konuşacak.Bunuda Bryan, Cesaro, Neville, Zayn gibi isimlerdende anlayabiliyoruz.NXT'de her karakter öyle olmuyor mesela Ascension ana rostera böyle geçecek Bo'da aynı şekilde.O Harris pardon Wyatt'ın şansızlığı.
Alt 29-04-2014, 02:48   #105
Toothless Agression

Nereden: İst.
Konular: 130
Favori Güreşçisi:
Rep Derecesi: HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun.
HallowedSole HallowedSole isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben ring içi olarak mükemmel maç çıkartma durumuna bakarım daha çok.Katılıyorum Bryan'ın move-set çok kısıtlı ama Bryan Michael Cole ile bile maça çıkaa mükemmel bir maç çıkartabilecek kapasitede bir güreşçi Morrisonda o kapasite yok mesela.Morrison high-flyer Bryan teknik bir güreşçi zaten ikisini karşılaştırmak saçma ama ben Bryan'ı daha iyi buluyorum.

"E" kısmı PW'de her zaman önemli ve var olacaktır ama bir AE'den az şu anda.O "E" günümüze doğru az da olsa azaldı hep ve azalmaada devam ediyor.AE Entertainment ve muhteşem anlar ve promolar üzerine kuruluydu mesela.AE'den D-X'in WCW'yu basmasını SCSA'nın McMahonlara bira banyosunun çoğu maçtan önce aklımıza gelmesi ve AE'ye muhteşem dememiz bu ve bu gibi şeylerdendi.Ring içi harika güreşçiler vardı Malenko Jericho Benoit vs ama ön planda değildi maçlarım harika ring içiylr geçmesi.Artık Reality Eraya giriyoruz ve bu erada ring içi konuşacak.Bunuda Bryan, Cesaro, Neville, Zayn gibi isimlerdende anlayabiliyoruz.NXT'de her karakter öyle olmuyor mesela Ascension ana rostera böyle geçecek Bo'da aynı şekilde.O Harris pardon Wyatt'ın şansızlığı.

Aslında kategorileri farklı olan güreşçilerin movesetlerini karşılaştırmak yanış değil sonuçda yapabildiği hareketler ama movesetin zenginliğide demek iyi maç çıkartmak demek değil, işte bu hareketleri birbirine uydurmak, sıralamayı ve tempoyu doğru yapmak, revearsellar yada bir çelmenin bile apayrı bir harekete girmesi işin teknik boyutu ve buda iyi maç çıkartmanın anahtarı, orası öyle zaten Morrison Bryan'dan iyi güreşçi yada Bryan Morrison'dan iyi güreşçi demedim ve ringde veya genelde güreşci karşılaştırmak en büyük aptallıklardan biridir bana göre bu forumda Austin-Punk, Hart- Punk konuları gördüm ben. Ama moveset kesinlikle karşılaştırılacak birşey.

NXT cephesine gelirsek, gimmick olayı hiç belli olmaz ama Reality Era gereği artık gimmickler arası uçurum olacağını düşünmüyorum yani DeadMan Taker ile Bad Ass Taker gibi ama sonuçda bu çağda Corporate Kane ile Maskeli Kane'i aynı haftada görmüş insanlarız. Şunu da söyleyeyim bu maske işini iyice oyuncağa çevirdiler, saçmaladılar iyice. Yani böyle zamana yaysalar neyse de iki buçuk üç sene içinde adamı 4 halde gördük.
imza
HallowedSole isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2014, 03:02   #106
Banned

Aslında kategorileri farklı olan güreşçilerin movesetlerini karşılaştırmak yanış değil sonuçda yapabildiği hareketler ama movesetin zenginliğide demek iyi maç çıkartmak demek değil, işte bu hareketleri birbirine uydurmak, sıralamayı ve tempoyu doğru yapmak, revearsellar yada bir çelmenin bile apayrı bir harekete girmesi işin teknik boyutu ve buda iyi maç çıkartmanın anahtarı, orası öyle zaten Morrison Bryan'dan iyi güreşçi yada Bryan Morrison'dan iyi güreşçi demedim ve ringde veya genelde güreşci karşılaştırmak en büyük aptallıklardan biridir bana göre bu forumda Austin-Punk, Hart- Punk konuları gördüm ben. Ama moveset kesinlikle karşılaştırılacak birşey.

NXT cephesine gelirsek, gimmick olayı hiç belli olmaz ama Reality Era gereği artık gimmickler arası uçurum olacağını düşünmüyorum yani DeadMan Taker ile Bad Ass Taker gibi ama sonuçda bu çağda Corporate Kane ile Maskeli Kane'i aynı haftada görmüş insanlarız. Şunu da söyleyeyim bu maske işini iyice oyuncağa çevirdiler, saçmaladılar iyice. Yani böyle zamana yaysalar neyse de iki buçuk üç sene içinde adamı 4 halde gördük.
Old School RAW'ı izledin mi bilmiyorum ama orada Kane ve Brad Maddox konuşurlaken farkettim Kane tekrar bu maskeyi takıp canavara dönüşmemi istemezsin değil mi diyordu Maddox'a.Maske artık Bruce Banner'ı Hulk'a dönüştüren simge gibi bir şey oldu.Ama bu geçişin daha zamana yayılması gerektiği konusa katılıyorum Kane RAW'da takım elbiseyle gezerken ME'de Big Show'a saldırıyor maskeyi takıp.Arada 2 gün var sadece.
Alt 29-04-2014, 05:40   #107
Meaningless
Ecthelionn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 96
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 425
Rep Derecesi: Ecthelionn NXT şampiyonu oldun. Ecthelionn NXT şampiyonu oldun. Ecthelionn NXT şampiyonu oldun. Ecthelionn NXT şampiyonu oldun. Ecthelionn NXT şampiyonu oldun.
Ecthelionn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ecthelionn Ecthelionn isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 425

Ne kadar farklı yönlerden, objektif olarak bakmaya çalışsam da, Jericho'nun ne mikrofonu ne de karizmasını bir türlü çok üst seviye göremiyorum. Hani nefret ettigim biri olsa, sevmedigim icin boyle dusunuyorum diyecegim ama oyle de degil. Tamam fanı degilim ama sevmiyor da degilim tamamen tarafsız bakmama rağmen böyle düşünüyorum.
imza

Bu sene hayırlısı be gülüm..
Ecthelionn isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2014, 05:42   #108
1901
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Somewhere
Konular: 2362
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 298942
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 298942

Cena'dan nefret ediyorum .
imza

P U N K C I T Y
.

Could you keep your head up? when you’re losing ground.

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2014, 05:53   #109
⋆ EK-TA-OZ-OS-ER-TA ⋆
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osaka
Konular: 3017
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 425156
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Look! A Wizard Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 425156

-Şu son 2 yıldır Paige-AJ-Kailtyn üçlüsünden başka güreşen Diva göremedim.
imza

A S U K A L A N D I N !
25 October 2015-Arrive
1 April 2016-24 Agust 2017- 523 Day
23 October 2017- Main Roster
28 January 2018- First Ever Rumble Winner
25 October 2015 -8 April 2018- 914 Day Winning Streak
11 December 2018- SmackDown Women's Champion
6 October- Kabuki Wins Tag Team Title

"no one will survive."
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2014, 06:01   #110
Innocence
Mental Mastermind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Lawless Heaven
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 27728
Rep Derecesi: Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mental Mastermind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mental Mastermind Mental Mastermind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27728

Alıntı Heartbroken Kid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ileride Shield'ın tüm üyeleri push alacak. Roman şu an baya bir push aldı ve destek alıyor. Seth ve Dean Roman kadar push almadı. Yinede sağlam destek alıyorlar. Ama Roman'ın şu an daha fazla destek almasının sebebi yukselme döneminde olması. Seth ve Dean daha büyük pushlar almaya başlayınca ki alacaklar Seth face performansıyla ön plana çıkacak bence. Face karakterine uygun bir isim. Bunları göz önünde bulundurursak Seth ileride sağlam destek alacak bence. Yani şimdi Roman daha falza destek oluyor, WWE'nin yüzü olmaya daha uygun demek pek de uygun değil. İleride Seth sağlam pushlar almaya başlasın bir ondan sonra konuşuruz. Bak Daniel Bryan'a. Adam Sheamus'a saniyeler içinde yeniliyordu. Başlarda fazla destek almıyordu. Gelen pushla beraber uçtu gitti. Benzer bir olay Seth abimizede olabilir.
Abi ben Seth'in o potansiyelde(ME olmak değil, şirketin yüzü olmak. Bir kez daha ekliyorum, yanlış anlaşılma olmasın. Yoksa Seth ME olur ve olmalı bence.) biri olduğunu hiç mi hiç sanmıyorum doğrusu. Bryan'ı yes movement ve Team Hell No biraz da bugünlere getirdi ama Reigns her anlamda Rollins'in önünde bence ve ileride de öyle olacaktır gibime geliyor Bryan gibi aşırı aşırı büyük bir sürpriz yapmazsa çünkü Bryan'da normal bir ME olacakken taraftarın gücünü de arkasına alarak buralara geldi ama bunda dediğim movement, Hell No tipi olaylar daha bir etkili gibi. Rollins bu tip olaylar başarabilir mi? Göreceğiz. Ama dediğim gibi Bryan biraz ekstrem ve beklenmedik bir durumdu, aynısını Rollins yapar diyebilmek için beklemek lazım. O açıdan Reigns her anlamda Rollins'in önünde duruyor ve Shield'de eğer WWE Rollins ve Ambrose'u heel yapıp Reigns'i daha da coşturursa onlara karşı, işte o zaman Roman iyice uçar gider. Bir de kemerler ayrılsa, tamam. WHC olarak da görürüz onu.
imza
Mental Mastermind isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil