GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-05-2018, 16:24   #1
al sana adi adam!
King of Swiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 124
Favori Güreşçisi: Taiji Ishimori
Rep Puanı: 12064
Rep Derecesi: King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart Çeviri | Kane Hayatının Promosunu Kesiyor

Kane: Bazıları bunun Armageddon olduğunu söylüyor, bazılarına göre vahiy, ve çoğunluğa göre de bu dünyanın sonu. Kardeşim Undertaker'a göreyse onun dünyasının, varoluşunun sonu Night of Champions'ta olacak. O gün kemerimi kardeşime karşı koruyacağım. Night of Champions tüm hayatımın en parlak dönemini başlatacak. Kardeşimi sonsuzluğa yatıracağım gece olacak. Undertaker, geçen hafta ölümcül günahın bana sık sık uğramasına imrendiğini söyledin. Bu doğru. Ama senin aksine ahlaksızlıklarımın farkındayım. Senin ölümcül günahın seni bir kez daha felakete sürüklerken, benim kıskançlığım beni daha güçlü yapacak. Senin gücünü kıskandım, bu kadar yıl sonra gücün artık bende. Şu an keşke kardeşimin bakışlarını görebilseydim. Beni hiçbir şeyin durduramayacağını kavrayınca oluşan yüz ifadeni görmek isterdim. Undertaker'ın benim gölgem olduğunu kavrayınca oluşan yüz ifadeni. Uzun zamandır "diğer" kardeş olarak anıldım. Şimdi herşey değişti. Sana baktığım zaman abi, tek gördüğüm şey zayıflık. Geçen hafta sana saldırdığımda seni komada bıraktım. Aynısını Summerslam'de yüzünü yere yapıştırdığım zaman da gördüm. Ve geçen Pazartesi senin artık Phenom olmadığını anlayınca da gördüm. Dünya senin her zaman ki gibi aniden ayağa kalkmanı bekledi. Yerde uzanıp öylece kalacağını biliyordum ve öyle de oldu. Abi, tüm gücün bitti artık. O gücün artık bana ait. Destanım tamamlanınca Undertaker diye birisi olmayacak. The Phenom'u herkes Kane'in kardeşi olarak hatırlayacak. Night of Champions'ta benim öfkem altında olacaksın. Yapabileceğin birşey olmayacak. Beni durdurmada güçsüz kalacaksın. Beni duyuyor musun abi? Kimse beni durduramaz! KİMSE! Bize Yıkımın Kardeşleri dendi, Night of Champions'tan sonra Yıkımın Kardeşi olarak hatırlanacaksın.
King of Swiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 21:48   #2
Lunatic Guy
CM STYLES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gebze
Konular: 3
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 1598
Rep Derecesi: CM STYLES IC kemerini kazandın.CM STYLES IC kemerini kazandın.CM STYLES IC kemerini kazandın.CM STYLES IC kemerini kazandın.CM STYLES IC kemerini kazandın.CM STYLES IC kemerini kazandın.CM STYLES IC kemerini kazandın.CM STYLES IC kemerini kazandın.CM STYLES IC kemerini kazandın.CM STYLES IC kemerini kazandın.CM STYLES IC kemerini kazandın.

Baba döktürmüş resmen mümkünse videoyu da koyabilir misin merak ettim
CM STYLES isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 21:50   #3
Shock The System
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 91
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 7844
Rep Derecesi: demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.

Üvey evlat bize karşı sağlam promo kesmişti.
imza
"AJ Styles küçük bir akvaryumun içindeki büyük balık olabilir, fakat burası köpekbalıkları ile dolu bir okyanus!"
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 21:51   #4
Hadi UĞUR'lu Olsun.
thefunkyhomosapien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Çanakkale
Konular: 267
Favori Güreşçisi: Shawn Michaels
Rep Puanı: 17011
Rep Derecesi: thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.

Şu feudu bir türlü Undertaker'a vermeyip beni sinir etmişlerdi küçükken, hep bir sebeple kaybediyordu Taker. Sonra da Edge yendi Kane'i.
imza

J DILLA CHANGED MY LIFE

KENDRICK LAMAR'IN ASKERLERİYİZ

https://www.youtube.com/watch?v=t1dXdsUricU

Gençlik bir kitaptı, okuduk bitti

Canım bahar geçti çoktan, kış şimdi

Ne kaldı sana bu dünyada

Ne kaldı sana bu dünyada

Hani o sevincin, o cıvıl cıvıl kuş?

Nasıl ne zaman geldi, nasıl gitti?

nasıl ne zaman geldi, nasıl gitti?

Alacağın bir kaç nefes, hiç düşündün mü ?

Ne kalacak senden, hiç düşündün mü ?

Bir cansız vücudun o da çürür, toprak olur gider.

Bir cansız vücudun o da çürür, toprak olur gider.

Bak yıllar nasıl geçiyor.

Bak yıllar nasıl geçiyor.

Gençlik bir kitaptı, okuduk bitti

Canım bahar geçti çoktan, kış şimdi

Ne kaldı sana bu dünyada ha

Ne kaldı sana bu dünyada

Hani o sevincin O cıvıl cıvıl kuş

Bahar her zaman geri gelir

Biz olsak da, olmasak da...

https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/
thefunkyhomosapien isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 21:53   #5
l'enquete c'est moi
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Patagonya
Konular: 6556
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 162577
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bunu seven bunu da sevdi: https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=201735

imza

punjabi munday jithay jaan uthay cha jaan. vadi to vadi vekho mushkalan karan asan. shairan di qaum apa, shairan di qaum apa. shairan di qaum saday hoslay rehnday mahan. choti umar to hi khatray day palay shooq. kissay to dar janva, ay jind jeenda nai. khoon da pyasa ho, hor koi sher penda nai. sutlaj beas, tay jehlum to lay ravi, chanab. nasan ch venday mil ban kay roh e punjab. meray tu sikho kinvay sheran vango jini jind. sarkar raj, sardari meri panj pind. gardan katadaan par sir na kadi jhukanva. betha tayar boti boti tuadi nooch khanva

declarer of the happy maharaja day
your most prestigious wwe champion of the last decade with 185 majestic days
the maharaja
The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 21:54   #6
Shock The System
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 91
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 7844
Rep Derecesi: demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı thefunkyhomosapien Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu feudu bir türlü Undertaker'a vermeyip beni sinir etmişlerdi küçükken, hep bir sebeple kaybediyordu Taker. Sonra da Edge yendi Kane'i.
Efsane Fox TV zamanları. Evde sinirden ağladığımı hatırlıyorum. Birde o sıralar Undertaker için öldü senaryosu çıkmıştı, resmen hayata küsmüştüm.
imza
"AJ Styles küçük bir akvaryumun içindeki büyük balık olabilir, fakat burası köpekbalıkları ile dolu bir okyanus!"
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 21:58   #7
Kane's Legacy
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 30
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 10083
Rep Derecesi: Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Undertaker'ı sağlam pataklamıştık. Ama yine de arada korkak Heel rolünü oynaması beni bayağı sinir etmişti ama yine de arka arkaya üç kere kazanmamız tabi ki de harikulade.
imza

TRuzgarEfe'yi Anıyoruz...

Feud İncelemelerim
https://guresturkiye.net/forum/showt...highlight=Kane //Kane vs Undertaker WrestleMania XIV Feud İncelemesi
https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=242336 //Kane-Tori Aşk Hikayesi
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil