GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-11-2018, 15:55   #101
shiniest
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bronx, NY
Konular: 1247
Favori Güreşçisi: Luke Harper
Rep Puanı: 16879
Rep Derecesi: MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.

| Final Battle 2018 |

Pre-Show

Women of Honor Match
Mayu Iwatani def. Brandi Rhodes

Ana Şov

Ring of Honor 6-Man Tag Team Championship
Marty Scurll & The Young Bucks def. White Dream & Jonathan Gresham(c)

Şahane bir açılış maçı izliyoruz. Gresham genelde takımını organize eden isim oluyor. Kenny King ise bu durumdan pek memnun kalmıyor hâliyle. Maç sonlarında King, Flip'e vuruyor yanlışlıkla. Bu sırada yasal adam Gresham tag vermek istiyor ama ikili dikkat edemiyor ring dışında. Bunu fırsat bilen Scurll da Graduation ile kemerleri takımına kazandırıyor! Maç sonu White Dream şaşkın bir hâldeyken Gresham ikiliye atarlanıp onları terk ediyor.

Singles Match
Dalton Castle w./ The Boys def. Drew Gulak w./ Anna Lyse

Ağır topların mücadelesi desek yeridir diyor spiker masasındaki Colt Cabana. Gulak yine taktiklerini kullanarak sahte bir müdahele yaratarak oğlanların hakem tarafından gönderilmesini sağlıyor. Daha sonra Anna, maç içinde müdahalelerde bulunarak tuşu Gulak'a getirmeye çalışıyor. Bir an hakemin görmediği anda Gulak, Castle'ı iplere sıkıştırıyor German Suplex için. Anna su sıçratmak isterken Castle'ın yüzüne Castle eğiliyor ve su Gulak'a geliyor. Bunu fırsat bilen Castle Bang-a-rang vuruyor ve maçı kazanan isim oluyor.

Women of Honor Championship
Tenille Dashwood(c) def. Sumie Sakai

Tenille çok agresif ve üstün götürüyor maçı. Sumie beklentinin aksine pek varlık gösteremiyor. Tenille 7 dakika içinde Spotlight Kick'i vurup kemerini koruyor. Girişte It's All About Me diye bağırıyor.

Ring of Honor TV Championship
Punishment Martinez(c) def. Silas Young

Silas Young var gücüyle kemeri kazanmak için çalışıyor. Seyirciler de onun arkasında maçı takip ediyorlar. Martinez bir bölümde South of Heaven Chokeslam vuracakken Silas Ddt ile counter ediyor ve Pee Gee Waja Plunge vuruyor ama sonuç yok. Maçın sonlarında Silas Misery denemek istiyor lâkin Martinez kurtulup iplere atıyor onu ve dönüşte Heel Kick. Arkasına bir Curb Stomp. Bir tane daha. Bir tane daha. Tuşa gidiyor ama Silas kalkıyor. Martinez sinirlenip bir Curb Stomp vuruyor gene. Elini bırakmayıp bir de South of Heaven Chokeslam yapıştırarak maçı kazanan isim oluyor.

Strap Match
Adam "the hangman" Page def. Cody

Acımasız bir maç dönüyor ringde. Güreşçilerin vücutlarındaki izler onlarca öteden görülebiliyor. Cody bir bölümde Cross Rhodes vuruyor ama Page kurtulmayı başarıyor. Son saniyelerde Cody, Rite of Passage'ı iplere tutunarak alt ediyor. Page bunun üzerine Cody'e strap'i kullanarak Straight Jacked Crossface bağlıyor. Cody kurtulmak istiyor ama başaramıyor. Bayılınca hakem zili çalarak maçın galibini Page ilân ediyor.

Ring of Honor World Tag Team Championship
The Briscoes(c) def. Best Friends

Maçın türü Steeet Fight. Çok feci mücadele ediyor iki takım. Enteresan şeyler görüyoruz. Jay Briscoe bir ara Hammerstein balkonlarından aşağıdaki masaya Jay Driller yapıyor Chuck'a. Trent de bir vakit Mark'a raptiyeler üstüne Reverserana uyguluyor. Maçın son anlarında Jay başına sandalye geçiriyorlar. Masayı köşeye yatırıp yakıyorlar. Jay'e superkick vuracakları sırada Mark onu itiyor ve darbeyi kendisi alarak masaya kendisi yapışıyor. Jay de bu sırada Trent'e sandalye geçiriyor. Chuck'a da sandalye üstüne Jay Driller vurarak kemerlerini koruyor. Hemen maç sonrasında Mark'ı kontrol ediyor. Ona yardıma gelen görevlileri pataklayıp Mark'ı sırtına alarak arenayı terk ediyor.

Loser Leaves Town
Frankie Kazarian def. Christopher Daniels

Seyircinin maçın adeta içinde olduğu bir maç izliyoruz. Daniels gerektiğinden daha agresif davranıyor hatta bir iki yerde hileye de başvuruyor fakat Kaz de yeni yetme değil tabii. Maçta bir ara Daniels Angels Wings vuruyor ama Kazarian tuş olmuyor. Kaz kaldırıyor Daniels'ı. Bir şeyler düşünüyor ama tekrardan bırakıyor ve ring dışına iniyor. Nefes alıyor. İçeride yatan Daniels'a bakıyor. Giriyor ringe. Fakat Daniels ani bir STO vuruyor. İplere gidiyor ve Best Moonsault Ever! Ama Kaz dizlerini kaldırıyor. Kaz hemen tutuyor ve Fade to Black! Ama Daniels tuş olmuyor bu sefer. Kazarian ayakları dibinde yatan Daniels'ın ucunda düşünüyor. Bu sırada Daniels Kaz'in bacaklarına tutunarak hadi vursana ne duruyorsun, vur frankie vur diye bağırıyor. Kaz istemiyor bunu ama Daniels tokadı basıp vur seni korkak diyerek provoke ediyor. Kaz bu sefer bir Fade to Black vuruyor. Ardından ise bir Angels Wings! 1,2,3! Frankie Kazarian maçı kazanan isim oluyor. Ve böylelikle Joe Koff'dan kontratı da kazanıyor. Christopher Daniels ise artık Ring of Honor'da değil. Thank you Daniels tezahüratları eşliğinde arena yankılanıyor.

Main Event öncesi katılımcıların son sözlerini dinliyoruz.

Matt Taven: Bu gece yeni bir çağın açılacağı gece. Bu gece yeni bir doğuma şahit olunacak gece. Bu gece kralın öleceği gece. Kral öldü! Yaşasın yeni Kral!

Jay Lethal: Dünyanın en iyisi olmak sanıldığı kadar iyi bir şey degil. Çünkü her şeyi ama her şeyi biliyorsun. İşin heyecanı kalmıyor. Tıpkı bu kemeri kaybetmeyeceğimi bildiğim gibi. Ve tıpkı sana olacakları bildiğim gibi Taven. Çünkü Matt, the worst has yet to come!

Ring of Honor World Championship
Jay Lethal(c) w./ Ric Flair def. Matt Taven

Tam bir süperstar kapışması izliyoruz. Ric Flair bazı yerlerde maça karışıyor ve hakem onu arka alana gönderiyor. Jay Lethal bir yerde Lethal Injection vuruyor ama Taven iplere değerek kurtuluyor. Lethal bunun üzerine dışarıdan kemerini getirip Taven'a vurmak istiyor. Hakem onu engellemeye çalışırken Taven bir Superkick koyuyor. Tuş deniyor ama olmuyor. Kemeri yerde görüyor ve ben kazanacağım diye bağırıyor. Lethal'ı kaldırıp Climax deniyor. Fakat Lethal yuvarlanıp Roll-up'a getiriyor lâkin Taven tuş olmuyor. Lethal bunun üzerine Taven'ın enseye bir Superkick yapıştırıyor Lethal Injection deneyeceği sırada Taven tekrardan Climax'e counterlıyor fakat champ onu da karşılıyor ve bir Enziguri arkasına bir Superkick ve Lethal Injection vurarak maçı kazanıyor! Jay Lethal kemerini yine koruyor! Dünyanın En İyisi gelerek Dünyanın En İyisini omuzlarına alıyor. Bu sevinç görüntülerinin ardından yılın en büyük şovu burada sona eriyor.
imza

" he's only 5 foot 5 "

MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2018, 19:13   #102
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 2829
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 131754
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Önce Final Battle öncesi için konuşayım. Jay Lethal ve Ric Flair ikilisi çok iyiler. Hayranlıkla okuyorum, keşke gerçekte de olsa. Taven'ın Lethal'ın karşısına çıkmadan Scurll'le girdiği mücadele hoşuma gitti, daha sonra Lethal için de iyi bir rakip olmuş ama dünyanın en iyisini yenebilecek kadar iyi bir rakip değilmiş demek ki. Diğer yandan Road to Final Battle'ın yıldızlarından birisi de Hangman olmuş. Punishment Martinez kendisinin de dediği gibi şu an rakipsizken bir anda Silas Young kaybettiğini almak istemiş ve güzel olmuş. Jonathan Gresham'ın karakter gidişatını da oldukça sevdim. Addiction senaryosu da gayet güzeldi. Dalton Castle ve Drew Gulak arasındaki senaryo da diğer senaryolara bakınca biraz arka planda kalsa da kısa sürede güzel inşa etmişsin.

Final Battle'a gelirsem... Scurll ve Bucks üçlüsü bir ihtimal Cody'yi dışlar mı diye düşünüyorum ama emin değilim. Dalton Castle Gulak'ın analizlerinin üstesinden gelmeyi başarmış, ee Gulak efendi sen analizlerini Dünya insanları için yaparsın, belli bir standardı vardır ama rakibin dünyalı değil işte ne yaparsın? Tenille rakipsiz bir şekilde devam etmiş. TV Title maçında Silas'tan sürpriz bir galibiyet bekledim ama olmamış. Punishment belki de ana kemere meydan okur bu gidişle. Ya da ppv'de kemersiz maçlarda galibiyet alanlardan bazıları Martinez'in karşısına çıkabilir. Strap Match'i beklediğim gibi Hangman kazanmış, ben Hangman'in bu engeli aşmasıyla birlikte Lethal'ın karşısına çıkabileceğini ve kemeri alabileceğini düşünüyorum. Briscoes her zamanki gibi had bildirmiş ama bu maçla alakalı takıldığım bir detay var, yorumlamayı bitirdikten sonra aşağıda belirteceğim. Kazarian ve Daniels arasında yaşananlar çok duygusal, Daniels direk gidecek mi bilmiyorum. Umarım gitmez ve bir şekilde kullanmaya devam edersin. Main event'te de aldığı momentumla Taven'ın kazanmasını beklerdim ama o momentum dünyanın en iyilerine karşı yetmemiş. Lethal'ın şu anki durumunda karşısına Martinez, Castle ve Page gibi adamlar uygun olabilir. Çok güzel bir RTFB olmuş, ve yine güzel bir ppv'yle de taçlanmış. İleride yaşanacaklara dair de merak uyandıran bir şov olmuş ayrıca. Sıradaki şovları 1 ay sonra okumak üzere merakla bekliyorum. (:

Jay Briscoe bir ara Hammerstein balkonlarından aşağıdaki masaya Jay Driller yapıyor Chuck'a.
?????????????????????
imza
ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-12-2018, 21:43   #103
shiniest

Rep Derecesi: MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.

ROH TV | 16 Aralık 2018

Karanlık arenada tek bir spot ışığı dönüyor ringe. Ric Flair pelerin tarzı bir şey ile kürsüde bir kitap okuyor. Dağlar sıralarca dizilmişken, nehirler birbiri ardına akarken, ormanlar etrafı temizlerken, bütün canlılar onu beklerken Tanrı ona ol dedi ve oldu!

Jay Lethal'ın müziği yankılanıyor bir anda arenada. Ric Flair'in prime time dönemindeki giydiği gearlardan birine bürünmüş elinde kemeriyle seyircileri selamlıyor girişte. Kemeri kaldırarak yürüyor içeriye. Ric Flair onu alnından öpüyor. Mikrofonu alıyor. En iyisi olmak istiyorsanız en iyisiyle çalışmalısınız. Ben, Jay Lethal, profesyonel güreş tarihine ayak basmış gelmis geçmiş bütün güreşçilerin içinde en iyisi. Ben bu şirketteki her güreşçinin hayallerinde bile göremeyeceği seviyeye defalarca yaşamış biri. Ben Jay Lethal, sizin ve bütün dünyanın dünya şampiyonu! Bu sırada Dalton Castle'ın müziği duyuluyor. Seyircilerden büyük bir destek var. Ringe geliyor. Sen Ric ve sen Jay. Sizi sevmiyorum. Bu insanların görmek istediği bir şey varsa o da tavuskuşunun tekrardan bu alanı renklendirmesi olacaktır. Destek geliyor seyircilerden. Bu sırada Matt Taven'ın da müziği duyuluyor. Yavaş olun diyor. Ben hâla geçen geceki maçımız için rövanş hakkımı almadım diyor. Hadi ama Matt! Bana kaybettin, bitti, ben seni yendim, bu kadar. Anlıyor musun? Bu sırada seyircilerin arasından Punishment Martinez çıkıyor ve bir atlayışla aprona çıkıyor. Lethal'ın kemerini işaret ediyor eliyle. Derken Adam Page girişteki Matt Taven'a saldırıyor. Bu sırada ring içinde Lethal ve Castle yumruklaşıyor. Martinez ringe girip ikilinin boğazından tutuyor. Lethal ve Castle onu iplere gönderiyorlar. Fakat dönüşte Martinez double Clothesline vuruyor. Gövde gösterisi yaparken Page ringe giriyor ve ikili bakışıyorlar. Bu sırada Joe Koff gözüküyor. Durun bir saniye. Final Battle'dan arta kalan işleri tamamladığım için buralardaydım ve sanırım buna müdahale etmem gerekiyor. Lethal harika bir performans gösteriyorsun. Ama bizim de karşına koyacağımız bir adama ihtiyacımız var. Bu nedenle iki hafta sonra Matt Taven vs Adam Page vs Dalton Castle vs Punishment Martinez contenderlık için karşı karşıya gelecekler. Fakat bu gece için de Main Event'e Punishment Martinez vs Adam Page maçını duyurdum gitti hadi bakalım.

Christopher Daniels haftaya Ring of Honor'a seslenecekmiş.

Proving Ground Match
Tenille Dashwood def. Brandi Rhodes

Tenille koyuyor geçiyor gene acımadan.

Ring of Honor 6-Man Tag Team Championship
The Young Bucks & Marty Scurll def. White Dream & Jonathan Gresham

Final Battle'ın rövanş maçı bu. Dehşet şeyler izliyoruz. Tempo bir saniye bile eksilmiyor. Flip tag verecekken Gresham'a Gresham küfür edip ayrılıyor köşeden ve terk ediyor orayı. YB de Meltzer Driver'ı vurup kemerlerini koruyorlar.

Non-Title Match
Punishment Martinez vs Adam "the hangman" Page ended in a no contest

Çok sert bir maça tanık oluyoruz. Page urganını Martinez'e karşı kullanmaya hazırlanırken Matt Taven geliyor ve Page'e saldırıyor. Martinez'e de sataşıyor ve hakem zili çalıyor. Ben Matt Taven'ım diye bağırırken Castle geliyor ve German Suplex'i çakıyor. Bu sırada Martinez Castle'ı yakalıyor ve Chokeslam deneyecekken Page superkick koyuyor. Castle da Clothesline ile ring dışına yolluyor. Page ve Castle şimdi birbirine sataşırken Lethal geliyor ringe. İkili, şampiyona Clothesline denemek istiyor ama Lethal sıyrılıyor ve arkasına Double Lethal Injection! Şampiyon imzasını atıyor gene Main Event'e. Dizinin üstünde ellerini iki yana açıp gösterisini yaparken Ric Flair kemerini yukarı kaldırarak Lethal'ın başında pozu tamamlıyor.
imza

" he's only 5 foot 5 "

Alt 08-12-2018, 16:25   #104
shiniest

- 18 Ocak 2019 tarihinde Glory by Honor şovu gerçekleşecek. Şov, özel şov konseptinde olacak.
imza

" he's only 5 foot 5 "

Seçenekler Arama
Stil