GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 01-11-2014, 19:47   #31
Kayıtlı Kullanıcı
My War is Just Beginning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kastamonu DC
Konular: 405
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2518
Rep Derecesi: My War is Just Beginning IC kemerini kazandın.My War is Just Beginning IC kemerini kazandın.My War is Just Beginning IC kemerini kazandın.My War is Just Beginning IC kemerini kazandın.My War is Just Beginning IC kemerini kazandın.My War is Just Beginning IC kemerini kazandın.My War is Just Beginning IC kemerini kazandın.My War is Just Beginning IC kemerini kazandın.My War is Just Beginning IC kemerini kazandın.My War is Just Beginning IC kemerini kazandın.My War is Just Beginning IC kemerini kazandın.

Derbinin havasına giriyorum. Formamı da çıkarayım da yarın dershane de derbi erken başlayacak biraz.
My War is Just Beginning isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2014, 19:52   #32
fear
Cussedor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cochabamba
Konular: 47
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 555
Rep Derecesi: Cussedor NXT şampiyonu oldun.Cussedor NXT şampiyonu oldun.Cussedor NXT şampiyonu oldun.Cussedor NXT şampiyonu oldun.Cussedor NXT şampiyonu oldun.Cussedor NXT şampiyonu oldun.

Balkonda oturmuş dışarıyı seyrediyorum.
imza
Cussedor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2014, 19:53   #33
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sivas-Merkez
Konular: 433
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 20730
Rep Derecesi: The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Twitch'de yayın izliyorum.Tyresse reyiz hakikaten çok hoşuma gidiyor,adam aynı benim gibi ya.
imza

Eski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper

Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2014, 19:53   #34
Better Than Kobe
Chicago Made Punk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 272
Rep Puanı: 185
Rep Derecesi: Chicago Made Punk NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Chicago Made Punk NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Eski derbi maçlarını izliyorum.
Chicago Made Punk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2014, 19:55   #35
Banned
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa, İnegöl
Konular: 375
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 7177
Rep Derecesi: Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.

RPG'deki Survivor Series'i takip ediyorum.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2014, 20:05   #36
part-timer.
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1374
Favori Güreşçisi: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 11398
Rep Derecesi: Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

25 dakika sonra başlayacak olan, [MENTION=3976]Gbedas[/MENTION] ve [MENTION=3936]Best World[/MENTION] ile yapacağımız PPV turuna hazırlık yapıyorum.
imza
Gentleman Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2014, 20:07   #37
Part-Time Geek
Colorful Personality - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 118
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 1157
Rep Derecesi: Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın.Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın.Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın.Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın.Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın.Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın.Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın.Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın.Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın.

Alıntı The Difference Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sonunda aradığım kitabı aldım ve kitap okuma zamanı .

Allah kuran nimet çarpsın filmini izliyordum şu an.
imza

- Black Gives Way to Blue -
Colorful Personality isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2014, 20:10   #38
#thelunaticfringe
Soerwax BI-TW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 1127
Rep Puanı: 5422
Rep Derecesi: Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.

Kızla mesajlaşıyorum.
imza

-[S]-oe-[R]-wax

“I knew I was better than everyone in developmental, I’m going to say that right now”

“If you dont put everything you have into achieving your dreams, you might end up regretting it at some point in your life.”

“Don’t be a jerk. That’s a good piece of advice. Come with hopes high, head low, open ears, open eyes and work hard, and that’ll get you where you want to be.”

“I’ve always talked about disappearing, about getting off the grid. But I feel like I’ll be trapped in this forever.”

“I didn’t sell out, I’ve Bought in to the Evolution.. of Seth Rollins!”

| Soerwax - Tumblr| Soerwax - Deviantart | Soerwax - Youtube | Soerwax - Twitter |

Soerwax BI-TW isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2014, 20:52   #39
Kayıtlı Kullanıcı
the unleashed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 2
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 43
Rep Derecesi: the unleashed NXT'de jobbersın.

Alıntı The Difference Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sonunda aradığım kitabı aldım ve kitap okuma zamanı .

İyi kitaptır dostum. Hele sondaki ayar çok iyi.
the unleashed isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2014, 21:12   #40
(ᴗ˳ᴗ)
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1656
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 134889
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Colorful Personality Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Allah kuran nimet çarpsın filmini izliyordum şu an.
Filmi çok güzel .
imza

“about time…”

Kairi Sane - Momo Watanabe - Io Shirai - Mayu Iwatani - Asuka
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil