GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 18-07-2018, 00:08   #41
Tachikawa-ryu
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2049
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 113215
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Sonucu kestirilebilir olsa da aşşşşşırı merak ediyorum OGz vs. LAX maçını. Biraz daha uzun sürse ve daha komplike işlense yılın feuduları arasına girerdi kafadan. Son 6 gün.
imza

16.23.30aug 6.13.20.27sep 4.11.18oct

World Class Maniac isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 18-07-2018, 18:17   #42
Tachikawa-ryu
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2049
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 113215
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

imza

16.23.30aug 6.13.20.27sep 4.11.18oct

World Class Maniac isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 18-07-2018, 20:20   #43
American Hardcore Icon
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1358
Favori Güreşçisi: Dillapidated Boat
Rep Puanı: 74676
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Redemption gibi güzel bir şovla dönememiştim ama her sene güzel olan Slammiversary ile şirketi haftalık izlemeye dönmeyi planlıyorum, olayları takip ettim ve arada olan güzel maçları da izledim ama şovları tam bir izlemek lazım. Karttan umutluyum, umarım bu karta ihanet etmez şirket. YT kanalında yayınlanan SL öncesi videolarla da hype tavan yaptı bende. Heyecanlıyıs.
imza

RPG: ''The Kapital One'' Damien Sandow
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 18-07-2018, 23:53   #44
noblesse oblige
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3693
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 204235
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bir Slammiversary klasiği. Eski TNA promolarının arkasındaki o kalın ses. Barry Scott bu yıl da şov açılışında kulakların pasını silmeye geliyor.
imza

douglas&bigelow&candido&francine
the triple threat
est. 1994
based on teachings of the franchise.
#IMPACTwrestling

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-07-2018, 02:30   #45
The Drifter
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir, Esbaş
Konular: 2820
Favori Güreşçisi: Elias
Rep Puanı: 72188
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Keşke Eli Drake vs Joe Hendry maçı da duyurulsa ya.
imza
50 Kitap Okuma Kampanyası

RPG: Elias

GTW

1 kez Hardcore Şampiyonluğu
1 kez Intercontinental Şampiyonluğu (Son Şampiyon)

GWA

-

#ThankYouRoman
Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 20-07-2018, 20:43   #46
Banned
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 843
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 141188
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

IMPACT izlemeye yeni başladığımdan mıdır bilemem, hiçbir sonucu tahmin edemiyorum işin açıkçası. Austin Aries vs. Moose, Su Yung vs. Madison Rayne maçları çok ortada benim için. Hiç tahmin edemediğim X-Division Championship ve House of Hardcore maçları var. Yani ilgimi çeken bir şov olacak, eğer uykuma yenik düşmezsem kesinlikle canlı kalmayı planlıyorum.

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Keşke Eli Drake vs Joe Hendry maçı da duyurulsa ya.
Ben bunun şov sırasında olacağını düşünüyorum. Yani Eli Drake'ye bir Fact of Life segmenti verilir, o sırada Joe Hendry gelip orayı böler ve aralarında bir maç ayarlanır gibi.
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-07-2018, 20:50   #47
The Drifter

Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Critorax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
IMPACT izlemeye yeni başladığımdan mıdır bilemem, hiçbir sonucu tahmin edemiyorum işin açıkçası. Austin Aries vs. Moose, Su Yung vs. Madison Rayne maçları çok ortada benim için. Hiç tahmin edemediğim X-Division Championship ve House of Hardcore maçları var. Yani ilgimi çeken bir şov olacak, eğer uykuma yenik düşmezsem kesinlikle canlı kalmayı planlıyorum.

Ben bunun şov sırasında olacağını düşünüyorum. Yani Eli Drake'ye bir Fact of Life segmenti verilir, o sırada Joe Hendry gelip orayı böler ve aralarında bir maç ayarlanır gibi.
Son şovda karşılaştılar.
imza

GTW

GWA

-

#ThankYouRoman
Alt 20-07-2018, 20:51   #48
Banned

Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Son şovda karşılaştılar.
Biliyorum ve roll-up ile bitti, bu yüzden bir rövanş olacağını düşünüyorum.
Alt 20-07-2018, 20:54   #49
The Drifter

Alıntı Critorax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biliyorum ve roll-up ile bitti, bu yüzden bir rövanş olacağını düşünüyorum.
Ben ne istiyorum biliyor musun?Jor Hendry'nin Katarina'yı hapur hupur götürüp Grado'yu sap gibi meydanda bırakmasını.
imza

GTW

GWA

-

#ThankYouRoman
Alt 20-07-2018, 20:54   #50
Banned

Ben ne istiyorum biliyor musun?Jor Hendry'nin Katarina'yı hapur hupur götürüp Grado'yu sap gibi meydanda bırakmasını.
O olacak zaten, dünden belli.
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil