GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-01-2019, 17:47   #1
#YenidenÇubuklu
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cleveland,Ohio
Konular: 208
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 9165
Rep Derecesi: BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.
Standart RPG: Zorluklar Geçilmek İçindir

Playing With Power! TJ Perkins girişte görünüyor! Klasik tauntlarını atarken ringe taklayı atarak giriyor.

Perkins bir mikrofon istiyor, aldıktan sonra konuşmaya başlıyor.

TJ Perkins:
Bazen insanlar fırsatı bekliyor. Gelmiyor gelmiyor gelmiyor ve gelmiyor. Ama bir gün, bir şekilde o fırsat ayağına kadar gelmeyi biliyor. Aralıklı olarak maç fırsatları olsun, şans olsun hepsini aldım. Hakem hataları gibi şeylerle uğraştım ama hiç birini bir sorun etmedim. Bahane edilecek bir sürü şey vardı izleyenler. 1 kere bile kimseye bir şey dememe taraftarı oldum. Belki de şuan ki fırsatımın yaratıcısı budur. Finn Balor ile karşılaşacağım. Rahat bir maç olmayacağı aşikar. Amacım Balor'u rahat bir şekilde yenmek değil, amacım onu yenmek. Evet gözümde fazla büyütüyor olabilirim ancak Balor iyi bir güreşçi ve iyi bir arkadaşım. Onunla bu maçımız kesinlikle hile hurda içermeyecek bir maç olacak bunu o iyi biliyor. Bende iyi biliyorum. Onunla arkadaşlığımızı zedeleyebilecek pek bir şey yok. İyi arkadaş olmamızı bir kenara bırakacak olursak ne kadar iyi arkadaş olursak olalım bu maçı 1 kişi kazanabilir. O kişi de iyi güreşiyle ve azmiyle ben olacağım. Finn Balor'a istediği galibiyeti vermeyeceğim. Uğraşabilir, uğraştırabilir. Ancak galibiyeti benim karşımda alamaz. Aldırmam. Benim bir felsefem vardır. ''Beceremiyorsan o işten asla çekilme ve yapmaya devam et. Becereceksin.'' Bu felsefemden 1 kere bile şaşmadım. Ve uygulamaya devam ediyorum. Asla yaptığımız işi bırakmak yok. Zoru denemeye devam edeceğim, sonuna kadar. Ağzımın üstüne yumruğu yediğim de olacak, vurduğum da olacak. Bunun kuralı da bir bakımdan böyle. Hırs ve öfke dolu maçlar gördüm. Kan çıkan, acımasız maçlar... Balor'la haftalık bir maçımız tabi ki böyle nefret dolu bir maç olmayacak, ümidim o yönde. O benim yakın kalabileceğim bir arkadaşım. Ama az önce ne dediysem o, bu maçı sadece bir kişi kazanabilir. Onu da en iyi olan becerebilecek. Geri çekilen veya 1 adım geriden gelenler değil. Korkusuzlar ve azmedenler... Emin olun ki burada kimse yenilmez değil. Hiç kimse yenilmez değil. İmkansız olacak tek şey dünyada Tanrı'yı görmektir. Başka imkansız denilen hiçbir şey yok. Eğer varsa denemekte fayda var. Ve ben uzun zamandır gücümü ortaya koymaya çalışıyorum. Ancak GWA kariyerimdeki harita ve planlar bana ait. Çizimini ben yapıyorum. Müdahale oldu mu? Tartışılır. Ancak her zaman bu çizimi koruyacağım. Bu haritayı istediğim şekilde çizmek için elimden geleni yapacağım. Unutmayın, burası GWA. Bu ise benim haritam, benim çizimim! Balor'un bile elini süremeyeceği bu çizim bana ait. Benimle ilgili her şey benimdir, başka kimse bunlara el süremez. Yapılacak çizimde önümde bir adam ve bir hedefimin olduğunu görüyorum. ''Finn Balor ve Finn Balor'u yenmek!'' Haftaya bunu en güzel şekilde uygulamaya koyacağım ve istediğimi almış şekilde evime geri dönüşümü uygulayacağım ve evime gidip 1976 yılında çıkmış ''Breakout'' denilen atari oyunumu oynayacağım. Balor'u yenmek zor olabilir. Ama zorluklar geçilmek içindir. Geçeceğim zorluk umarım hazır ve gerçekten inandığım gibi zordur...

TJ Perkins mikrofonu yere atıyor ve tauntunu atarak arka alanın yolunu tutuyor.
imza

GTW-GWA RPG Karakteri: TJ Perkins

Başarılar: GTW DoR Tag Team Champion/w Sami Zayn(49 Days)

Konu BalorClub tarafından (12-01-2019 Saat 22:26 ) değiştirilmiştir.
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil