GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-01-2019, 20:40   #2341
Kane's Legacy
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 44
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 21658
Rep Derecesi: Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Evet.

Alttaki üye Kane'in Underrated olduğunu düşünüyor.
imza

HAFTANIN PARLAYAN ÜYESİ - 6 OCAK 2019

Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2019, 00:35   #2342
53 Yaş HBK >> AJ Styles
Solitary OutLaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara/İncirli
Konular: 219
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 18094
Rep Derecesi: Solitary OutLaw Şirketin yüzü artık sensin.Solitary OutLaw Şirketin yüzü artık sensin.Solitary OutLaw Şirketin yüzü artık sensin.Solitary OutLaw Şirketin yüzü artık sensin.Solitary OutLaw Şirketin yüzü artık sensin.Solitary OutLaw Şirketin yüzü artık sensin.Solitary OutLaw Şirketin yüzü artık sensin.Solitary OutLaw Şirketin yüzü artık sensin.Solitary OutLaw Şirketin yüzü artık sensin.Solitary OutLaw Şirketin yüzü artık sensin.Solitary OutLaw Şirketin yüzü artık sensin.

Çok daha potansiyelli kullanılabilirdi. Evet.

Alttaki 6-7 yaşlarını özlüyor.
imza

-Cennetle savaşıp yenik düşen Beyaz Şeytan, neden hala buralarda dolanıyor? Her şeyini cennete kaybeden Şeytan, neden hala uluyor?

Anlamış olmalıydınız, bağırabilirsiniz, çığlık atabilirsiniz, ama sesiniz asla cennete ulaşmayacak. Ne de hıçkırıklarınız.

Shouyo'da bizi izliyor, canı pahasına koruduğu öğrencisinin hiçbir şeyi koruyamadan yıkıldığını izliyor.

Solitary OutLaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2019, 01:08   #2343
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 105
Favori Güreşçisi: Matanza
Rep Puanı: 7665
Rep Derecesi: ETR Royal Rumble maçını kazandın.ETR Royal Rumble maçını kazandın.ETR Royal Rumble maçını kazandın.ETR Royal Rumble maçını kazandın.ETR Royal Rumble maçını kazandın.ETR Royal Rumble maçını kazandın.ETR Royal Rumble maçını kazandın.ETR Royal Rumble maçını kazandın.ETR Royal Rumble maçını kazandın.ETR Royal Rumble maçını kazandın.ETR Royal Rumble maçını kazandın.

Hayır

Alttaki hayattaki en büyük pişmanlığını 2018 yılında yaşadı.
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

''Eskiden neşeli bir insan sanıyorlardı. Yorulduğum sorulardan daha yorucu bir yöntemle kaçmak gibi geldi bana bu. Artık sadece ''Eskiden'' neşeli bir adam olarak kalacağım. Neşe hayatımın en büyük hatası ve en büyük dostuydu. İkilemi kendi içimde yaşadım da denebilir. Ama artık vazgeçiyorum bütün bu dost kazanma çabalarından, popülerlik size fayda getirmeyecek. Beni seven 3-5 kişi sizi sahte alkışlara tutacak onlarca kişiye bedel. Sanırım değişimin kendisini yaşıyorum, değişimle değişmem ama değişimin kendisiyim sanki. Ve etkilendiğin şeyler seni değiştirebilir, karanlığa aşık oldum ben. O bana hayatı verdi. Mutluluk yerine karanlığı öğrendim. Ve karanlık bana kendimi verdi.''
RPG: (GTW DÖNEMİ)

Karakter: Matanza
Lakap: ''The Monster''
Finisher: Wrath Of The Gods
Theme: The Birthday Massacre
Days Of Rising Kadro Debutu: 30 Aralık 2016
Ana Kadro Debutu: 17 Haziran 2017
Başarılar:
1x Days of Rising Television Champion
3x Hardcore Champion (Last Champ)

RPG: (GWA DÖNEMİ)