GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-08-2017, 11:22   #41
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5054
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 104251
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Captain of Peepulation Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 104251

Alıntı Matt Sydal Guy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güreş yeteneğiyle ilgili antitez sunmayacağım ama güreşmesinden ziyade adamın başarılarına bir bak. Bu listeler böyle yapılmıyor mu zaten? Kemerini tuttu Allah katında 2 tur attırdı o kemere.

Kendisini ilk sıraya yerleştirengillerden olarak en merak ettiğim onun sıralaması oldu benim de. Gerektiğinden çok aşağılarda kendisi.
Sırf başarıya bakmıyorum ya ben. Performansa da bakıyorum. Gerçi şimdi 6 YILDIZ LEMMM tayfa gelecek.
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

And from this day forth, those who disrespect the tradition, their time shall be spent answering to the Ring General.

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-08-2017, 13:24   #42
Banned
NGUCena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Zonguldak
Konular: 62
Favori Güreşçisi: John Cena
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 3221
Rep Derecesi: NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın. NGUCena IC kemerini kazandın.
NGUCena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
NGUCena NGUCena isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3221

Alıntı Larmes de Alesia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Niye sadece WWE için düşünüyorsun ki? Charlotte, Alexa'dan çok Rosemary orayı hakediyordu. Gerek Gimmick'i, gerek de Title Reign'i ile.

Sırf erkekte de değil kadın güreşçilerinde çok büyük haksızlık yapıldı Rosemary'e ne bileyim insanlar izlemediği için öyle sanırım. Yoksa Charlotte, Alexa falan hikaye yani bu sene Rosemary'e göre.
Hocam ben sadece WWE izleyen birisiyim. İzlediğim şirket üzerinden böyle bir yorum yapıyorum.
NGUCena isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-08-2017, 14:03   #43
The Rated R Superstar
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2921
Favori Güreşçisi: Otis Dozovic
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 275228
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 275228

Dün gece KOPW 16 şovundaki Marufuji vs Okada maçını izledim ve Okada'ya bir kez daha saygı duydum. Okada'yı herkes izlemek zorunda değil. Herkes NJPW izlemek zorunda değil. Herkes NJPW izlerken zevk almak zorunda değil. Okada'nın sıralamasını bu yüzden eleştirmiyorum. Hatta forum bazında gayet iyi oy aldığını söyleyebilirim. Bundan 3 sene önce yılın güreşçisi seçilmesi gereken AJ Styles 51 puan falan almıştı. Okada ise 400 küsur puan almış. Bence bu bir gelişme. Bir anda forumdaki herkesin WWE dışındaki her federasyonu izlemesini bekleyip Okada'ya Omega'ya oy vermesini bekleyemezsiniz. Benim korkum Roman'ın 1. olmasıydı. Çünkü sayım yaparken fark ettim sadece WWE odaklı oylamalarda AJ Styles'ın ismi yer yer 6'lara 5'lere yazılmış. Buna da şükür diyorum.

Benim sorunum Okada eleştirileri. 6 yıldız lem demeyeceğim. Çünkü bu adamı sadece o 6 yıldızlık maçtan ibaret değil. Geçtiğimiz aylarda Randy Orton high fly ve indy tarzını eleştiren bir açıklamada bulundu. Bu açıklama üzerine "Offf reyiz saplamış be!" diyen arkadaşların Okada'ya neye göre boş dediğini merak ediyorum. Bir güreşçi Ricochet, Ospreay gibi olunca spot monkey, karaktersiz, selling konusunda başarısız, tek yaptığı şey uçmak kaçmak oluyor. Okada gibi bir adam var elimizde. Maç içinde en iyi hikaye anlatan güreşçilerden birisi ve bu da onun çıkarttığı maçları muazzam kalıyor. Şu kadar yıldız almış bu kadar yıldız almış demeyeceğim. Çünkü Meltzer Japon fetişçisi olduğu için sizin gözünüzde bununla savunma yapamam. Ama Okada da gayet taş maçlar çıkartıyor. Jushin Thunder Liger gibi sektörün içinde çeyrek asırdan fazla bulunan bir efsane bu adam için "Inoki'yi geçebilir" diyor. Fakat forumdaşlarımız bu adama boş diyor? Abi siz cidden ne istiyorsunuz? Ricochet gibi adamları spot monkey diye yerden yere vuruyorsunuz, Okada gibi adamlar onlar gibi "spot monkey" olmadığı için boş oluyor. Okada da karakterse karakter var. Maç içi hikaye anlatma deseniz var. Strong Style ruhu deseniz o da var. Marufuji'nin göğüs kanatan choplarında yıkılmadı. Karizma deseniz JTL bu adam için "İleride Inoki'yi geçer" diyor. Ee abi bu adam neye göre boş oluyor.

Bakın bu eleştirilerde ben de bulundum ama bana göre iyi güreş daha çok PWG tarzında olduğu için o dönemler Okada gibi adamlar ağır gelmişti. Üstelik Okada'yı ROH'de izleyince soğumuştum. Ama adamı yerinde izledim ve şapka çıkarttım. Gayet harika bir güreşçi. Ve bu adamı izleyince güreş zevkim de Puro stiline kaydı. En azından benim Okada eleştirilerimde bir tutarlılık vardı. Fakat hem zamanında Randy Orton'a katılıp hem Ricochet/Ospreay gibi adamları eleştirip hem de Okada'ya boş, performansı kötü demek. Yani insan Okada'nın performansını eleştirirken utanır çok affedersiniz ama. Bakın izlemeyenlere cidden lafım yok. Herkes kendi keyfinde olsun. Benim derdim izlemeden eleştirenlere. Çünkü Okada'ya boş demek için onu izlememek lazım. Bu adamın PPVlerde veya 20 dakikanın üzerinde çıkarttığı maçlara bir bakın. Maç sonunda adamın hali yaptıklarını özetliyor. Siz bu performansı nasıl küçümseyebilirsiniz? Aklım almıyor. G1 Special şovunda Cody vs Okada maçını biz izleyin. Okada'nın maç sonu haline bir bakın. Bu bile bu adamın performansını takdir etmek için bir sebep. Diyorum sevmek zorunda değilsiniz, izlemek zorunda hiç değilsiniz. Fakat çamur atmak da hiç hoş değil.
imza

let everything happen you
beauty and terror
just keep going
no feeling is final
Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 12-08-2017, 14:33   #44
Kayıtlı Kullanıcı
The Godfather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 205
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 8970
Rep Derecesi: The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın.
The Godfather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Godfather The Godfather isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8970

Okada 1-ci olsa daha iyi olurdu.
imza

The Godfather isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-08-2017, 15:27   #45
Emekli
Titty Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 326
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 27963
Rep Derecesi: Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Titty Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Titty Master Titty Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27963

Alıntı Lunatic Phenomenal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel liste ama PWI, WWE yanlısı bir kuruluş. O yüzden PWI'de Okada ilk 10'a bile giremeyebilir.
Geçen sene bu senenin çeyreğini bile göstermeden 2. oldu. Bu sene birinci olacak. Meltzer'in aksine olması gerekeni yapıyorlar.
Titty Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-08-2017, 09:13   #46
Yaz-İşsiz Kış-Öğrenci :(
Otto500206 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Manyak PC'sının içinde
Konular: 5
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 244
Rep Derecesi: Otto500206 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. Otto500206 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. Otto500206 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
Otto500206 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Otto500206 Otto500206 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 244

Roman 3.? Nasıl 3. oldu?
Otto500206 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-08-2017, 22:42   #47
you will not survive.
Jack Reacher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 233
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 14656
Rep Derecesi: Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Jack Reacher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Jack Reacher Jack Reacher isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14656

Randy Orton ilk 10'a girmiş bu mutluluk bana yeter. Teşekkürler GüreşTürkiye. Yılın kadın güreşçisinde de sürprize yer yok, kraliçem tabii ki de birinci.
imza

FORUMUN EN BÜYÜK FANI

Jack Reacher isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil