GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 02-12-2018, 09:09   #971
Since Day One
Droi Au But - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 610
Rep Derecesi: Droi Au But NXT şampiyonu oldun. Droi Au But NXT şampiyonu oldun. Droi Au But NXT şampiyonu oldun. Droi Au But NXT şampiyonu oldun. Droi Au But NXT şampiyonu oldun. Droi Au But NXT şampiyonu oldun.
Droi Au But - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Droi Au But Droi Au But isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 610

Şov harika olmuş özellikle Main Event kısmı CM Punk'ın kemeri almasına ayrıca sevindim dramatik bir andı onun için.
imza

Başarının çalışmaktan önce geldiği tek yer sözlüktür

Tek bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

Galatasaray
-Olympique De Marseille

I’ve been the best ever since day one when I walked into this company. And I’ve been vilified and hated since that day, because Paul Heyman saw something in me that nobody else wanted to admit. That’s right, I’m a Paul Heyman guy. You know who else was a Paul Heyman guy? Brock Lesnar. And he split just like I’m splitting. But the biggest difference between me and Brock is I’m going to leave with the WWE Championship.
Droi Au But isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-12-2018, 09:51   #972
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 423
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 60197
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 60197

Son maç öncesinde uyuyakalmışım daha yeni okuyabildim. Main event de acayip geçmiş ama benim için gecenin maçı Ember Moon v Asuka oldu. Yazan herkesin eline sağlık.
imza
Spoilera baksana sürpriz var.

ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-12-2018, 10:12   #973
#WeAreNXT
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2915
Favori Güreşçisi: Baron Corbin
Rep Puanı: 184317
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 184317

Scott Steiner fırsatçılık yapıp maçı kazanmış tebrik ederim ama Mr. Dinler yememiş anlaşılan. Bu mesele daha devam eder diye düşünüyorum. Tommaso Ciampa kazansın isterdim ama hak eden isim kazandı ve maç da iyi geçmiş gördüğüm üzere Strong'u tebrik ediyorum. Buradan aldığı gaz ile ana kemere kadar gidebilir. Barrett vs Cena ortada bir maçtı. Hiçbir sonuç beni şaşırtmazdı. Keza bu sonuç da şaşırtmadı. Cena üst üste galibiyetler alıyor. Şahsen geleceği bir merak konusu oldu. Barrett peki almış olduğu bu galibiyet ile neler yapacak? Hunico kardeşim bırak şu kaçak göçek işleri de seri köz getir. Adam Cole'u galibiyeti için tebrik ederim. Son ikiye ise Jacobs ile kalmaları dramatik olmuş. GOD'u da tebrik ederim hak etmişlerdi. Fakat yeni rakipleriyle işleri oldukça zor gibi görünüyor. Moon vs Asuka maçı da oldukça güzel geçmiş. Moon sonunda intikam alabilmiş. Kendisi adına sevindim. Acaba bu galibiyet onu nereye taşır bilemeyiz. Hardcore kemerinin sonunda bulunması iyi oldu. Şuna ne olacak buna ne olacak derken belki de Hardcore kemeriyle bir süre momentumlarını koruyabilirler. Main event ise tam anlamıyla bir olay olmuş. CM Punk dehşet saçmış. Furkan adına ayrıca sevindim çok iyi.

Dürüst olmak gerekirse Pasifik bu şov ile birlikte üzerindeki o ölü toprağı atmış oldu ve kadrosunu daha etkin bir şekilde kullanmayı başarabildi. Örneğin Cole-Drew-Jacobs üçlüsünün varlığını hissettirebilmesi iyi oldu. Ayrıca senaryolarda daha çok aktif olan isimlerin de kullanılması da güzel. Ekip planlarını haftalar öncesinden yapmış olduğu için bunun ayarı kaçabiliyordu ama tam ayarında olmuş. Şovu özel ve güzel kılan ise sürpriz kemer değişimleri oldu kesinlikle. Pasifik adına oldukça verimli geçti diyebiliriz şov. Ekibin emeklerine sağlık.
imza

RPG with Baron Corbin
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-12-2018, 13:06   #974
#hedef29
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 351
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 305030
Rep Derecesi: Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Vileanger Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 305030

GoD'un kazanması ve Ember vs Asuka maçları güzel olmuş onun dışında şova pek diyecek yorumum yok ama elinize sağlık.
imza

"Biz şampiyon olacağız. Geri kalanlar sıralamayı belirlesinler."

#jöntürkler

GWA RPG: Samoa Joe
"Current World Heavyweight Champion of GWA"

"Chuck, tell me our story."

"You can't stop what's coming and neither can I, but we have the opportunity to understand things when they finally change.
The future is coming. You started it, and I'll finish it."

Twitter

Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-12-2018, 13:44   #975
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1691
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 533284
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 533284

Dün internet sorunlarım yüzünden canlı takip edemedim. Şimdi hepsine bakıyorum. Gece baya iyi bir maçla başlamış. Üç isimde GM olsa sırıtmazdı. Steiner kazanmış fakat bazı şeyler için sadece kazanmak yetmiyor. Johnny Mundo yeni GM olmuş. B şov için iyi bir tercih. Belki seviyeleri biraz yükselir. Roderick Strong vs. Tommaso Ciampa maçı baya sağlam geçti. Zaten iki isimde bulundukları bir maçta harikalar yarabilecek kişiler. Roderick Strong kazanmış. Tebrikler, ihtiyacı vardı böyle bir galibiyetine. Bakalım gidişatı nasıl olacak? Barrett vs. Cena maçında seviye düşmeden yükselmeye devam etmiş. Nexus mu? SEVERİZ. Wade baba öldürmüş Cena'yı. Sonda maçın iki tarafada gitmesi heyecan katmış. Greencard Hüseyin ayrıntısına asker selamını çaktık. Yeni şampiyonumuz çıkmış. Tebrikler Erm Kol. Adam Cole kemeri gayet başarılı bir şekilde taşıyacaktır. Guerrillas of Destiny sonunda kemeri alabilmiş. Rahat kazanmışlar zaten. Tebrikler çocuklar. Loser Asuka kaybetmiş mi? Ember Moon mu kazanmış? Kadınlar maçı mı? Boş geçiniz. Gecenin ana maçı zaten patlama noktası olmuş. Muazzam maç, muazzam anlar. CM Punk yeni şampiyonumuz olmuş. Maçtaki çoğu isim zaten kazanmayı hak ediyordu. Demek ki CM Punk biraz daha fazla hak eden isimmiş. Tebrik ediyorum. Bakalım gelecekte bize neler izlettirecek. Ekibin eline sağlık. B şov sonunda B+ olmayı başarabilmiş.
imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
current GWA Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-12-2018, 18:41   #976
Amin.
Heartbroken Kid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1170
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 7480
Rep Derecesi: Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.
Heartbroken Kid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Heartbroken Kid Heartbroken Kid isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7480

Olmamız gereken yerdeyiz. Zirvedeyiz.
imza

Sağdaki ben.

RPG GWA: AJ Lee
Başarılar: Loading...

RPG GTW: Ryback (old but gold)
Başarılar
- RybAJ kurmak.
- Şirketi silmek
- GTWC
- USC
- TTC( AJ Lee ile)
- Triple Crown Champ

Heartbroken Kid isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-12-2018, 23:24   #977
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3560
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 324926
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 324926

Johnny Mundo'nun kazanarak GM olacağını düşünüyordum, GM olmuş ama farklı bir yoldan başarmış bunu. Güzel bir senaryo bekliyorum buradan, klasik otorite senaryosu gibi olmayacaktır. Ciampa ve Strong maçında her ikisini de destekliyordum, Strong biraz daha fazla hak ediyordu sanki ve kazanan da o olmuş, tebrik ederim. Janela ve Hunico arasındaki hikaye müthiş, Narcos: Mexico'ya yapılan göndermeler güzel olmuş. Janela'yı da kemeri bulduğu için tebrik ederim. Oceans kemerini AJ Styles'ın korumasını beklerdim ama çok sakat sıradan giriş yaptı, yeni şampiyon Adam Cole'u tebrik ederim. Massacre Club içinde ayrışmalara sebep olacak mı bakalım bu kemer değişimi. Tag Team kemerini sonunda GOD aldı, sonrasındaki debutlar ve yaşananlar garip; bence şu anda RPG'de GOD seviyesinde bir takım yok olamaz da. Tebrik ederim ve uzun bir reign dilerim.

Main event açık ara gecenin hatta ayın maçı olmuş diyebilirim. Flip Gordon en zayıf halka ve underdog olarak girmesine rağmen mücadelesini çok beğendim. Umarım yükselişi bu maçtan sonra da devam eder. Maçta Wyatt hariç herkes ring içi iyi güreşçilerdi, Wyatt da bu açığı malzemeleri kullanarak kapatmış. Bu booking'i sevdim. Sonlara doğru AJ Lee tuşu benden çalmış ve devamında da zaten üst üste iki ölümcül finishera gitmişim. CM Punk'ı tebrik ederim, kendimden önce Punk'ın ana kemer alması gerektiğini düşünüyordum evren öncesi performansını da yeni evrendeki performansına katarak. Maçın sonlarına ve bitişine bakarak Punk vs. Castle şeklinde ilerleyeceğini düşünüyorum feudun. Şovlara canlı katılım sağlama imkanım olmadığı için sadece promolarla tutunabiliyorum, belki bu mesele feudlarda ya da maçlarda bir nebze geri düşmeme sebep olabilir ama elden bir şey gelmez. Sonuçta oyunu başarı için değil eğlenmek için oynuyoruz. Yeni evrene ve hatta öncesinde Lashley alırkenki hedefim Wrestlemania görmek ve ana kemer kazanmaktı, birkaç ay içinde ikisini de başarmış oldum. Ekibe teşekkür ederim bu açıdan. Artık ana kemerin ve devamında kazanamazsam başka hedeflerin peşinden koşarak yola devam edeceğiz artık.

Bu denli uzun bir şovu canlı yayınladıkları için şovu yayınlayan ekip üyelerinin ve böyle müthiş bir PPV yazdıkları için ekipteki yazarların eline sağlık. Emeğinize canlı takiple katılamadığım için üzgünüm ama canlı yayın konusundaki politikanın değişeceğini gördüm, umarım bu değişiklik benim de takip edebilmeme yol açar. Tekrardan elinize, klavyenize sağlık.
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 03-12-2018, 00:18   #978
Landungsbrücken
Infrexus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: Zack Sabre Jr.
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: Infrexus NXT'de jobbersın.
Infrexus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Infrexus Infrexus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10

Şovu okumama acil bir durum nedeniyle fırsatım olmadı. Şimdi ancak doğru düzgün bir şekilde okuyabildim. Johnny Mundo'nun GM olmasını bekliyordum, ancak gerçekten bu şekilde beklemiyordum. Tarafım Steiner idi, bunun peşini bırakacağını sanmıyorum. Mundo'yu heel ve Pasifiğin valisi görmek ayrıca ilginç olacak. Ciampa ve Strong maçı çok vahşi geçmiş. Roddy böylece feudu bitirip yeni sayfalara yelken açar, ama Ciampa'yı bilemem. Janela ve Hunico konusunda yazılan hikaye aşırı güzel. Emeği geçen Greencard Hüseyin ve Zachary Wentz'i tebrik ederim İçinde bulunduğum beşli maçta yenilmem çok doğal, aktifliğimin düşmesine veriyorum bunu. Adam Cole'u tebrik ederim, böylece mid-carder bölgesine MC damga vuracaktır dersem yanlış olmaz. Takım kemeri sonunda GOD'un eline geçmiş. Sonrasında yaşananlar bir hayli ilginç, çok fazla Wikipedia araştırması yapmak zorunda bıraktı beni Main Event sona yakışır bir Main Event olmuş. Punk'ı tebrik ederim. Önceki şampiyon Castle da güzel bir maç çıkarmış, beğeniyordum kendisini. Aktifliğimi yükseltmem gerektiğini tekrar tekrar anlamakla birlikte ekibin eline sağlık dileklerimi de iletmek isterim, güzel bir PPV olmuş.
imza
Sadece RPG oynamak için buradayım, bana sadece oyun hakkında ulaşırsanız sevinirim.

RPG: Axel Dieter Jr.
Başarıları: -
Infrexus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 05-12-2018, 00:41   #979
Banned
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Detroit, Michigan
Konular: 48
Favori Güreşçisi: Scott Steiner
Rep Puanı: 2756
Rep Derecesi: The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Human Buzzsaw The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2756

Gm maçının sonucu sanki son anda değiştirilmiş gibi bir havası var, Mundoya dönülünce bu heel turn araya sıkıştırılmış gibi. Neler olacak merak ediyorum. Pasifikte anlaşılır karakterimize ne olacağı. Elinize sağlık.
The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil