GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 27-01-2013, 01:25   #41
Meaningless
Ecthelionn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 96
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 425
Rep Derecesi: Ecthelionn NXT şampiyonu oldun. Ecthelionn NXT şampiyonu oldun. Ecthelionn NXT şampiyonu oldun. Ecthelionn NXT şampiyonu oldun. Ecthelionn NXT şampiyonu oldun.
Ecthelionn Ecthelionn isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Break It Down Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cena?!
Cena fanı değilim ama haketmediğini söyleyemessin herhalde.
imza

Bu sene hayırlısı be gülüm..
Ecthelionn isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-01-2013, 01:26   #42
freshly squeezed
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 157
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
Rep Puanı: 14364
Rep Derecesi: Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Break It Down Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14364

Alıntı AtakanTcE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cena fanı değilim ama haketmediğini söyleyemessin herhalde.
Haketmediğini söylemiyorum aktif güreştiği halde listede olmasına şaşırdım o kadar.
imza

HDBNG
CLUB

Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-01-2013, 01:29   #43
Meaningless

Nereden: Bursa
Konular: 96
Favori Güreşçisi:
Rep Derecesi: Ecthelionn NXT şampiyonu oldun. Ecthelionn NXT şampiyonu oldun. Ecthelionn NXT şampiyonu oldun. Ecthelionn NXT şampiyonu oldun. Ecthelionn NXT şampiyonu oldun.
Ecthelionn Ecthelionn isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Break It Down Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haketmediğini söylemiyorum aktif güreştiği halde listede olmasına şaşırdım o kadar.
Doğru da, ben konuyu baştan sona okudum(1996'yı atladım tabi), SCSA, HHH, Mick Foley ve daha bir çok isim de güreşirken alınmış.
imza

Bu sene hayırlısı be gülüm..
Ecthelionn isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2014, 21:00   #44
Amin.
Heartbroken Kid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1172
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 7480
Rep Derecesi: Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.
Heartbroken Kid Heartbroken Kid isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

2013
Takashi Matsunaga
Henri Deglane
Dr. Wagner
Atlantis
Kensuke Sasaki
Hiroshi Tanahashi

Konu güncellendi.
imza

Sağdaki ben.

RPG GWA: AJ Lee
Başarılar: Loading...

RPG GTW: Ryback (old but gold)
Başarılar
- RybAJ kurmak.
- Şirketi silmek
- GTWC
- USC
- TTC( AJ Lee ile)
- Triple Crown Champ

Heartbroken Kid isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2014, 21:01   #45
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Knowhere
Konular: 4810
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 346900
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YUKO YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Heartbroken Kid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2013
Takashi Matsunaga
Henri Deglane
Dr. Wagner
Atlantis
Kensuke Sasaki
Hiroshi Tanahashi

Konu güncellendi.
Bro Edge var mı? Ben mi göremedim.
imza

"I'm somebody who constantly wants to challenge himself, evolve, and grow.
Because if you don't, you fade. You become stagnant."

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2014, 21:05   #46
Amin.

Rep Derecesi: Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın. Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı YUKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bro Edge var mı? Ben mi göremedim.
Yok o. Bende şaşırdım açıkçası.
imza

Sağdaki ben.

Başarılar
- RybAJ kurmak.
- Şirketi silmek
- GTWC
- USC
- TTC( AJ Lee ile)
- Triple Crown Champ

Alt 19-07-2014, 21:06   #47
the last of the time lords
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2894
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 121731
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 121731

WON beni NJPW'den soğuttun be. Hiroshi Tanahashi'ye verdiğin ödüllerin haddi hesabı yok be. Bu adamda nahmahrem fotoların mı var Dave Meltzer. Senin verdiğin ve vereceğin ödüllerin benim gözümde zerre önemi yok.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2014, 21:10   #48
Fernweh

Nereden: Knowhere
Konular: 4810
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YUKO YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Heartbroken Kid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yok o. Bende şaşırdım açıkçası.
Cidden çok ilginç bu sene alırlar herhalde.
imza

"I'm somebody who constantly wants to challenge himself, evolve, and grow.
Because if you don't, you fade. You become stagnant."

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2014, 21:50   #49
Amin.

2013 ödülleri eklendi.
imza

Sağdaki ben.

Başarılar
- RybAJ kurmak.
- Şirketi silmek
- GTWC
- USC
- TTC( AJ Lee ile)
- Triple Crown Champ

Alt 19-07-2014, 21:53   #50
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 792
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 124251
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 124251

Dünyanın en ödül vermemesi gereken kişilerinden oluşuyor WON. TPW yazarları toplanıp yılın enlerini belirlese daha iyi yaparlar.
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil