GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 03-08-2015, 01:09   #61
Banned
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1843
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 66878
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CM Jericho CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 66878

Güncellenmiştir.
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2015, 08:48   #62
#DragonSlayer
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya - Muğla
Konular: 983
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 32295
Rep Derecesi: The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Wolf The Lone Wolf isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 32295

2015 ödülleri ne zaman açıklanır acaba? Yılın takımı kısmında reDRagon'ı görmek istiyorum da.
imza

Rising up to the sound
Of your name in the crowd
Make your way through the crown
And remember that sound
Ospreay Ospreay
Ospreay Ospreay

The Lone Wolf isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2015, 09:15   #63
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sivas-Merkez
Konular: 444
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 63550
Rep Derecesi: The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Game's Crippler The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63550

Rusev'e en çok gelişen vermişler,ilginç.
imza

Eski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper

Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2015, 09:46   #64
the last of the time lords
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2890
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
Rep Puanı: 133487
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 133487

Alıntı The Game's Crippler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence haklı ama bu konuda ilk debut yaptığı yıllara bakalım bir de yılın sonuna doğru Rusev'e bakalım. Gerçekten fark var. Kaba tabirle yontulmuş odun gibi oldu adam.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2015, 10:27   #65
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 423
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 42428
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 42428

Alıntı The Game's Crippler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Neresi ilginç? Taş gibi güreşçi oldu. Son aldığı senaryo ile işin komedi kısmında nasıl başarılı onu da gördük.
imza
” 1)Maria'nın şirketi hamilelik konusunda yanılttığına dair haberler çıkmıştı geçtiğimiz zamanlarda ve bu olayların üzerine yazılan bu tarz senaryolara yönelik böyle bir sonuca varmam anormal değil ki bu zaten bir düşünce. Kesin argümanlarla iddiada bulunmadım, bu hikayeyi kendimce skandal buldum. Senaryolar uzun soluklu yazıldığı kadar çok kez de değişebiliyor ve son dakika senaryoları yazılabilir. Bu şirkette planlamaların çok uzun soluklu ve önceden yapıldığını bilebilecek durumdayım ki sitede keyfine yazdığım hikayelerimde bile uzun soluklu planlamalar yapan biri olarak çok büyük piyasa değerine sahip profesyonel şirketin basiretli tacir olarak dikkatlice analiz edilmiş uzun soluklu planlar yaptığının farkındayım. Yine de bu son dakika değişiklikleri ve son dakika planlarının olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

2) Hiç kimse ağlamadı diyorsun, ama bu şirkette birçok sorun yaşandı. Ayrılan güreşçilerin birçok aleyhe yorumları mevcut ve arka alanda bizim bilmediğimiz birçok olay döndüğü kadar iş alacakları vs birçok hukuki konuda da ihtilaflar yaşanıyor. Burası bir eğlence sektörü olsa da bir şirket ve kendi hukukunda bağlı oldukları var. Güreşçilerin hepsi şirket ile işçi - işveren ilişkisinde bağlı ve günümüzde yapacakları olumsuz açıklamaların şirketin prestijine zarar verdiği için şirkete haklı nedenle fesih oluşturduğunun da farkındalar. Twitter'da önceden yazdıkları bile önlerine sorun olarak çıkabiliyorken bu insanların sıfır baskı ve mutlulukla çalıştığını iddia edemezsiniz. Sonra bir bakarsınız, CM Punk gibi top isim bile birden şovdan ayrılıp şirketi terk eder. Bağların kopmasıyla da ortaya çıkan birçok gerçeği duyarsınız. Herkesin kahraman olmaya ihtiyacı yok ki çoğu WWE gibi bir şirkette oldukları için bile şanslı hissediyorlar. Bu demek değil ki kendilerine yazılan her senaryoya tepki göstermeyip mutlulukla yapıyorlar.

3)Gerçekten hayret edilesi şu mesajların. Kendi gerekçelerimle bir görüş belirtiyorum. Hemen savunma mekanizmasına geçip üzerine gerilmek, kraldan çok kralcılık gibi saçma argümanlar çıkarıyorsun karşıma. Ben bunu hobi olarak görüyorsam WWE sayesindedir ve başka şirketleri takip etsem de benim için WWE ayrıdır. Ama ben diğer şirketlere saygı duyar ve takip ederim. Objektif yaklaşırım. Burada takım savunur gibi şirketi savunmam. Bu senaryo hiç hoş durmayan bir senaryo. Bu şirkette birçok ağır senaryonun olması bu senaryoyu meşru ve doğru kılmaz. Maria ve Mike bu şirkette aldıkları senaryodan mutlu olabilirler de, olmayabilir de. Ama ben çıkan haberlere, yaşananlara ve akabinde bu ikili hakkında yazılmaya başlayan sistemli ağır senaryolardan dolayı rahatsız olmaya başladım ve kendilerine bu yolla Mobbing uygulandığını düşünmekteyim. Eğer bu ikili memmun olmayıp rahatsız oluyorlarsa ve sırf şirkette kalabilmek için ses çıkarmayıp bu senaryoya katlanıyorlarsa bu bir psikolojik tacizdir. Ülkemizde yaşanan birçok olay ol bilir, yaşam tarzı ve hayat koşulları da sorun olabilir. Ama diğer bütün ülkelerde hiç sorun yaşanmadığını düşünmemek hayalcilikten başka birşey değil. O Mobbing dediğin olay Türkiye'den dolayı değil, uluslararası yaşanan sistemli sorunlardan dolayı kendisine uluslararası hukukta yer bulmuş ve Türkiye'de de artık içtihatlaşmaya başlayan yeni bir kavramdır. Ben kralcılıktan çok kralcılık yapmıyorum, düşüncemi belirtiyorum ve bu şirketin bir izleyicisi olarak belirtiyorum. Eğlence sektörü olduğunun da farkındayım ve sadece izleyip düşüncelerimi belirtiyorum. Senin gibi körü körüne savunup burada insanların dikkatini çekme çabalarına ihtiyacım yok. Canım isteyince girip sohbet edip dönüyorum. Ama sen sevdiğin şeyleri körü körüne savunuyorsun. Avukata Mobbing dersi vermeye de kalkıyorsun. Senin aksine benim için bu forum hayatım demek değil. Bir hobi ve burada olmaktan zevk alıyorum, senin gibi buraya kendimi bağımlı hissetmiyorum. Türkiye'de olmaktan gerildiğimi söyledin, ama ben yurtdışında da yaşayıp birçok ülke gezmiş bir insanım. Türkiye'de kapalı kalan biri değilim. Mesleğimi de elime aldım. Senin girmeye gerileceğin ortamlarda hak savunuyorum. Burada anlattığınız dolu sıkıntılı olayı bizzat deneyimliyorum,insanların hakkını savunmak burada Jinder Mahal savunmaya benzemez. Senin bana anlatmaya çalıştığın Mobbing ile ilgili birçok işçiye dava kazandırdım. Kendinizi göstermeye çalışırken komik oluyorsunuz.Sivil toplum örgütlerinde görev alıp senin Türkiye'de kalıp gerildiğimi iddia ettiğin sırada yurt dışında görev yapıyorum. Beni buraya gelip hayatını foruma adayanlarla, özgüvensiz olup sanal alemden güç toplayıp kendini kandıran insanlarla karıştırma. Benim dengim değilsin.” - Mr. Ekmek
ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2015, 11:01   #66
Emekli
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 4652
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5955
Rep Derecesi: RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın.
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RebelVoice RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5955

Kadın güreşçi Ronda dışında hiç yok. Enteresan.
imza

RPG Karakter: "The Lady" Lacey Evans

RPG Eski Karakter: ELI DRAKE

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2015, 21:20   #67
Kayıtlı Kullanıcı
TheAwesomeMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 133
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 6051
Rep Derecesi: TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın.
TheAwesomeMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TheAwesomeMan TheAwesomeMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 6051

Liste bayağı bir uzun iyi bir inceleme.
TheAwesomeMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-12-2016, 22:30   #68
The Devil beating Jesus
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5440
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 78706
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Buranın güncellemesi lazım. "Güreş Hakkında" kategorisinde sabitte duran bazı konularında güncellenmesi lazım.

Konu Quiet Riot tarafından (03-12-2016 Saat 22:34 ) değiştirilmiştir.
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-12-2016, 22:31   #69
The Devil beating Jesus

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5440
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Buranın güncellemesi lazım.
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2016, 10:05   #70
Kayıtlı Kullanıcı
ilkayMoxley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 4
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 11
Rep Derecesi: ilkayMoxley NXT'de jobbersın.
ilkayMoxley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ilkayMoxley ilkayMoxley isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11

Eline Sağlık
ilkayMoxley isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil