GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 27-05-2016, 23:06   #201
Kayıtlı Kullanıcı
Priest of Stars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1806
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 3653
Rep Derecesi: Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın.
Priest of Stars Priest of Stars isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Adamı görmek için girdim çıkıyorum.

Hepi börtdey ''adam''.
Priest of Stars isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2016, 23:07   #202
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 397
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 50748
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 50748

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN YÜCE ADAM!
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2016, 23:08   #203
Holy Diver
Eazy-E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kestirmeden
Konular: 5
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 403
Rep Derecesi: Eazy-E NXT şampiyonu oldun. Eazy-E NXT şampiyonu oldun. Eazy-E NXT şampiyonu oldun. Eazy-E NXT şampiyonu oldun. Eazy-E NXT şampiyonu oldun.
Eazy-E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Eazy-E Eazy-E isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 403

Hepi bört dey tu yu .

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza
- Vito Scaletta -
Eazy-E isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2016, 23:14   #204
Banned
The Future Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 2397
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 64145
Rep Derecesi: The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Future Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Future Nightmare The Future Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 64145

ADAMIN DİBİ DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLA!
The Future Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2016, 23:21   #205
The Devil beating Jesus
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5442
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 78706
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 78706

İYİ Kİ DOĞMUŞSUN ADAM!
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2016, 23:22   #206
Kayıtlı Kullanıcı

Konular: 1806
Favori Güreşçisi: -
Rep Derecesi: Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın. Priest of Stars IC kemerini kazandın.
Priest of Stars Priest of Stars isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bu yorumların tersi nasıl olurdu diye merak edenler 3 gün önce açılan konuya:

http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=132545
Priest of Stars isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2016, 23:24   #207
gu-lock
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 744
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 172099
Rep Derecesi: collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
collarbone collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 172099

MUTLU YILLAR HZ SETH ROLLINS.
imza
Look! A Wizard
Believe Dean
MG42
AlperMizanin
World Class Maniac
DankeSC
collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2016, 23:24   #208
Kayıtlı Kullanıcı
The Godfather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 205
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 8970
Rep Derecesi: The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın.
The Godfather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Godfather The Godfather isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8970

Adam'in dogum gunu kutlu olsun.
imza

The Godfather isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2016, 23:28   #209
Banned
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bronx, NY
Konular: 1360
Favori Güreşçisi: Luke Harper
Rep Puanı: 26960
Rep Derecesi: MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MG42 MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26960

Nice kahkahalara...
MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2016, 23:34   #210
Y2J
Mardeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ordu
Konular: 66
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 1980
Rep Derecesi: Mardeus IC kemerini kazandın. Mardeus IC kemerini kazandın. Mardeus IC kemerini kazandın. Mardeus IC kemerini kazandın. Mardeus IC kemerini kazandın. Mardeus IC kemerini kazandın. Mardeus IC kemerini kazandın. Mardeus IC kemerini kazandın. Mardeus IC kemerini kazandın. Mardeus IC kemerini kazandın. Mardeus IC kemerini kazandın.
Mardeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mardeus Mardeus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1980

Kutlu olsun be ADAM'ın doğum günü.
imza

RPG

matt sydal

Dor Tag Team Champion w/Jason Jordan (20 days)
Dor Chance Match Winner
Dor Heavyweight Champion (62 days)
Mardeus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil