GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 02-02-2019, 20:27   #831
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 451
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 85061
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 85061

Güzel maçlar oldu, keyifli bir şov oldu, kazananları tebrik ediyorum. Kendi açımdan kötü bir şov geçirdim, neredeyse doğru düzgün ayakta kalamadım bile. Maçın yarısında dışarıda vakit geçirdim, maçın sonunda da Haskins'in öylece kazanmasını bekledim. Hatırlamak istemeyeceğim bir şov benim için. Diğerleri için güzel şov oldu. Ekibin eline sağlık.
imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: Hardcore Şampiyonluğu
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-02-2019, 22:15   #832
ⓑ ⓐ ⓢ ⓖ ⓐⓝ
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 971
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 164931
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 164931

Sadece kendi olduğum kısmı takip ettim. Bırakacağımı size (ekibe) daha önce de söylemiştim. Sunduğunuz fırsatlar için bir kez daha teşekkür ederim. Şova gelince ise Barrett'ın ana kemeri kazanacağını düşünüyordum ama Punk Cengiz Han olup katliam yapmış. İlk çanta maçında favori Cody idi. Sessiz sedasız ortada gezen Haskins'in de alacağını düşünüyordum. Aldığı için tebrik ederim. Roddy de ben tokatladığımdan beri ilk kez kendine gelip başarı kazanmış, onu da tebrik ederim. Şov için ise elinize sağlık.

Alıntı World Class Maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İsmin ağırlığı bile ilk 10bin'e yerleşecek diyor. Valla ben teslim oldum.
5 ay sonra operasyon var, ne teslimiyeti???
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-02-2019, 22:45   #833
the last of the time lords
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2894
Rep Puanı: 123242
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 123242

Bray Wyatt'ı başarısından ötürü tebrik ederim. Kendisi yakın zamanda ana kemerle de görmeyi dilerim. Aynı zamanda The Rock'ı da tebrik ederim. Böylece GWA'nın en uzun süreli şampiyonu ben oldum. Barrett'ın Nexus göndermesi yapmış. Cena ile bire bir feuda girecektir. Punk da ana maçı alamadığı için ağlayabilir. Mark Haskins'i başarısı için tebrik ederim. Ben bu gece bana cash yapar diye düşünmüştüm ama bir süre çanta ile takılacak anlaşılan. Strong da çantayı almış. Matt Hardy'i silmişiz. Maçtan sonra da deli aksiyon olmuş. Strong reyiz keşke Punk'a had bildirseymiş. Benim şovumu çaldı zira.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-02-2019, 22:47   #834
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 794
Rep Puanı: 124590
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 124590

Mundo ve Punk... Güreş dünyasında bir McMahon'la uğraşmanın iyi sonuç getirmeyeceğini halen anlamamış olmanız biraz zeka problemini göstermiyor mu?
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-02-2019, 22:50   #835
DankeSC
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Konya
Konular: 497
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 7364
Rep Derecesi: AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7364

Favorim Strong almış diğer çantayı, niye bilmiyorum ama bu adama kanım RVD zamanlarından beri ısınıyor. (yamulmuyrosam RVD oynamıştı) Sondaki brawl'ı ise tam anlayamadım, bir kaç kere daha okumam gerekiyor, olayların gidişatı ise baya merak uyandırıcı.
imza

Maryse be kardeşim.

RPG: Kyle O'Reilly
- Oceans Champion (1 kez/63 gün)
- Member of Nexus

AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil