GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 18-03-2019, 23:06   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1552
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 22326
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22326

Standart RPG GWA - 20 Mart 2019 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
20.03.2019 - 20.30 - C
National Stadium Karachi
Karachi, Pakistan
45. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler!

- Nexus Kötü Başladı

- Gaddar

- Takımlar Divizyonunda Hareketlenme

- Main Event: Intercontinental Championship
The Rock (c) vs. Samoa Joe

- Global Warming Öncesi Son Şov

GWA Intro’su yayınlanıyor!

Kameralarımız arka alanda, ve biri kamerayı tutarak ona bakmasını sağlıyor. Bu kişi ise Stephanie McMahon! Stephanie, kamerayı tuttuğu gibi konuşmaya başlıyor:

Stephanie McMahon: Son zamanlarda yaşadığım talihsiz olaylar yüzünden insanların arka alanda benimle durmadan dalga geçtiğini duyabiliyorum, ve bunu yapmaları seviyelerini bilmediğinin bir kanıtı. Ve sanırım onlara kim olduğumu tekrar hatırlatmam gerekiyor. Ve bu kadarı ile sınırlı olmayarak, Global Warming şovunda her şeyi değiştirecek büyük bir açıklama yapacağım. Bunu öğrenmek için o şovu beklemeniz gerekiyor ne yazık ki.

Stephanie McMahon, bunları söyledikten sonra kamerayı ittirerek yoluna devam ediyor...

Soyunma odasında Nexus'u görüyoruz. John Cena ayakta; Wade Barrett ile Tyler Black oturur vaziyetteler. İçerideki sessizliği Tyler Black bozacağı esnada...

John Cena: Tyler, izin ver. Geçen hafta... Tamamıyla benim hatamdı. İnsanlar bizi senelerce hayal ettiler. Herkes seneler boyunca böyle bir birleşme bekledi ve bu birleşmenin ardından olacak ilk maçta kazanmamız gerekiyordu. Ancak kazanamadık. Başkalarının müdahalesi bizim için önemli değildi. Ama benim yaptığım hata yüzünden şu an Takımlar Şampiyonluğunun en önemli adayı değiliz.

Tyler Black: John, bu kadar umursama şu takımlar kemerini. Bizim birleşimimiz GWA Takımlar Unvanı için mi? Hayır John. Böyle değil. Hepimiz hatalar yaparız ve bazen de bunun cezasını çekeriz. Ancak biz kardeşiz John. Burası bizim yuvamız. Başka kimsenin değil. NEXUS ismi bir kere çıktı mı ağızdan; düşmanlarımız tir tir titrer. Çünkü biz yalınz değiliz. Biz üç...

Wade Barrett: Şşş. Yeterli. Seni anlayabiliyorum kardeşim. Seni özellikle de ben daha iyi anlayabiliyorum. Sadece bir lanet maç bile kaybettiğimde ben de senin gibi hissediyorum. Benim suçum olmamasına rağmen böyle hissediyorum.

John Cena: Ama bu tamamıyla benim...

Wade Barrett: Değil, bizim hatamız. Eğer ekipte bir yanlış olay varsa bu hepimizin hatasıdır. Biz istediğimizi alırız baylar. Bunu hepimiz yeterince iyi biliyoruz. Zamanı geldiğinde eskisi gibi en tepede biz olacağız. Neyse hazırlanın gidelim.

Herkes ayağa kalkmak için hazırlanıyor. John Cena lavaboya girdiğinde aynanın karşısında bir bıçak sallanmaya başlıyor. Tyler Black geri çekilir biraz. John Cena sertçe bıçağı olduğu yerden söker. Üçü de birbirine bakmaya başlıyor.

Wade Barrett: Anlaşılan öncelikle gitmemiz gereken başka bir yer var. Hadi gidiyoruz.

John Cena sertçe kapıya vurarak çıkıyor. Kalan ikili de onu takip ederek odadan ayrılıyor.

Bray Wyatt ringe geliyor.

Will Ospreay de hazırlıklarını yapıyor.

Non Title Match
Oceans Champion Bray Wyatt vs Will Ospreay

Zil çalar çalmaz iki isim ringde turluyor. Ospreay lock-up için yokluyor. Wyatt headlock'a alıyor. İplere gönderiyor Clothesline için bekliyor ama Leapfrog Ospreay'den. Dönüşte bir Calf Kick. Wyatt'ı tutuyor ve ring dışına atıyor. Takip ediyor ve Sasuke Speciaaaaaaaal!

JR: Hastasıyım.

Mauro Ranollo: Ospreay'in mi?

JR: Hareketin.

Mauro Ranallo: Onu da Ospreay yapıyor.

JR: *ikicem haaa!

Wyatt'ı ringe sokuyor. Kalkmasını bekliyor ve Slingshot Springboard Crossbody. İplere tekrar atıyor kendini ama dönüşte back body drop. Wyatt son anda tersine çevirdi hareketi. Şimdi Ospreay'i tutuyor ve Snapmare. Arkasına da Shoulder claw. Eliyle yere serip tuşa gidiyor ama Ospreay attı. Köşeye yolluyor. Body Avalanche! Ama Ospreay aprona geldi ve Enziguri. Şimdi tekrardan Slingshot Springboard Crossbody. Wyatt kaçtı oradan. Wyatt dönüşte Clothesline icin geliyor ama back Flip Ospreay'dan son anda kurtuldu! İki isim de ringde birbirini süzüyor şimdi. Seyirciler de alkışlıyorlar bu hareketi.

Stephanie Mcmahon girişte gözüküyor. Ne alaka? Mikrofonu elinde.

Stephanie Mcmahon: Baylar sizi özür dileyerek bölüyorum. Teke tek güreşeceğiniz söylendi biliyorum ama son zamanlarda yoğun bir programdan geçiyoruz ve bu nedenle bazı isimleri gözden kaçırmış olabilirim. Sonuçta yaptığımız anlaşmalar sonucu bu isimlerin de televizyona çıkması gerekiyor. Nihayetinde bu maç artık ikiye iki bir tag team maçı!

Bu GWA Şampiyonu The Miz! Bray Wyatt'ın yanına geçiyor.

Kyle O'Reilly! O da Ospreay'in yanında ve zil çalıyor.

Tag Team Match
Oceans Champion Bray Wyatt & GWA Champion The Miz vs Kyle O'Reilly & Will Ospreay

Bu ani değişiklikten sonra reklamlardan dönüyoruz ve maç gene bıraktığımız gibi Ospreay ve Wyatt üzerinden devam ediyor. Wyatt ground side headlock bağlamış durumda Ospreay'e. Kyle'a bakıp gülüyor ona. Ospreay yavaş yavaş kalkıyor ve Wyatt'ı iplere gönderdi. Bicyle Kick! İplere gönderdi ve Leg Sweep arkasına! Şimdi ölçüp biçti ve Standing Moonsault. 1...2... Wyatt attı. Ospreay iplere yolladı Spanish F- Wyatt'dan ani bir Lariat. Arkaya geçti ve Back Suplex. Kyle'a bakaraktan Miz'e tag veriyor. Miz şimdi giriyor seri bir şekilde knee drop darbeleri vuruyor Ospreay'e. Şimdi köşeye atıyor ve corner knee attack. Wyatt'a tekrar tag verdi. Wyatt karşı köşeye atacak atacak gibi yapıp kendi köşelerine hızla çarpıyor Ospreay'i. Arkasına da Body Avalanche enseden tutup ortaya getirdi ve Neckbraker. Kyle'a yaklaşıyor. O'reilly girmek istiyor ama hakem engelliyor. Miz bu sırada ringe girip doyasıya tekmeliyor Ospreay'i. Hakem dönecek iken geri çekiliyor. Wyatt bu sırada tag veriyor. Miz girer girmez Snapmare yaptı. Shoot kick. Bir tane daha. Ospreay'in yüzüne egilip bir şeyler söylüyor. İplere gönderdi Ospreay'den dönüşte Hurricanranna! Miz şaşırdı. Ospreay seyircinin de gazıyla Miz'i köşeye atıyor ve Running Corner Dropkick! Bir de falling corkscrew Roundhouse kick! 1...2...

Miz kurtuldu! Ospreay, Kyle'ın yanına gidiyor ve tag veriyor. Kyle Miz'e shoot kick çıkarıyor hemen. İplere atıyor ve kitchen sink. Vertical suplex yaptı şimdi. Fireman's Carry pozisyonuna aldı. Miz attı kendini. Forearm smash. Bir tane daha. Arkasına Dropkick. Hemen gidiyor ve Wyatt'a tag verdi. Wyatt hızla koşuyor ama superkick! Wyatt'ı yıktı yere O'Reilly! 1...2... Wyatt kurtuldu. O'reilly hunharca bir şeyler söylüyor Wyatt'ın kulağına. İplere atıyor dönüşte Dropkick. Hemen tuttu ve regalplex deniyor. Wyatt dirsek koydu. Bir dirsek darbesi daha. İplerden gerildi Kyle'dan bir Roundhouse Kick. Wyatt yerinde sayıyor, hamle için tekrar hareket etmek istiyor ama Discus Forearm Smash. Bir tane daha. Knee smash denemek istiyor ama Uranage! İki isim de yerde. Tag için partnerlerine gidiyorlar ve verdiler. Miz girdi. OSPREAY'DEN SLINGSHOT SPRINGBOARD SSP! Hemen Miz'i kaldırıyor ve Roundhouse Kick. İplere attı ve dönüşte Spanish Fly. OsCutter için bekliyor. Miz kalktı ve OsCutter! Hayır Miz yakaladı ve inverted ddt. Hemen kaldırdı ve Skull Crashing Finale! 1...2...

O'reilly bozdu. Wyatt girdi içeri ve short-arm Clothesline. Wyatt Ospreay'i tutup ona da bir short-arm çakıyor. Miz'in hareketi yapması için O'reilly'i dışarı alıyor. Miz tekrar tuttu ve Skull Crashing Fin- Ospreay'den inside cradle 1...2... Miz kurtuldu. Ospreay'den hemen bir Superkick. Dışarı bakıyor. Hemen köşeye doğru koşuyor ve Wyatt'ın üstüne triangle Plancha. O'reilly'i içeri atıyor ve tag. Kyle içeride şimdi. Miz'e sert bir Roundhouse patlatıyor. İplere gidiyor ve knee Strike. Regalplex için yer arıyor. Miz kalkıyor şimdi ama O'reilly yere düşüyor. Dışarıdan Wyatt ayağını çekiyor çünkü! Kyle arkasına bakıyor.Ospreay bu durumu farkediyor ve SHOOTING STAR PRESS APRONDAN! Fakat Miz! Miz, O'Reilly'i tutuyor bu dikkat dağılmasında ve Skull Crashing Finale! 1...2...

3!

Kazanan: The Miz ve Bray Wyatt

Şampiyonlar başarıyor. Zorlansalar da rakiplerini yeniyorlar. Wyatt dışarıda gülerken reklamlara gidiyoruz.

Kameralar arka alanda Johnny Mundo'yu takip ediyor, sanki yapacak daha iyi bir işleri yokmuşta sıkılmışlar gibi bir hava söz konusu. Fakat kameranın şansına olacak ki, biri Mundo'yu kolundan çekiştiriyor ve kendisine doğru çekiyor. Johnny Mundo hemen o kişinin suratına bakıyor ve kameranın bu sefer gördüğü isim Dalton Castle! Dalton Castle sinirli gibi ve Mundo'ya doğru bağırarak konuşuyor:

Dalton Castle: Dinle beni, seni aptal herif. Senin yüzünden oğlanlarım hala hastanede ve bu yaptığının bedeli Global Warming şovunda suratının dağıtılması ile sana misli bedeli ile geri dönecek.

Johnny Mundo, sakinmiş gibi gözüküyor bir saniyeliğine ama aniden Dalton Castle'a yumruk atıyor ve onu hırpalamaya çalışıyor, Dalton Castle'da bunun altında kalmıyor ve bir yumrukta o atıp karşılık veriyor. İki isim etraftaki eşyalara ve insanlara çarparak birbirleri ile dövüşmeye çalışıyorlar fakat etrafta olan diğer insanların onları birbirlerinden ayırması ile son buluyor bu deneme. Johnny Mundo ve Dalton Castle sinirli bakışlar ile birbirlerini süzüyorlar ve bu sırada kamera kapanıyor...

Ihım... Ihım... Ihım...

Bu küçük anons seyircileri öfkelendirmeye yetiyor da artıyor bile. Aiden English girişte gözüküyor.

Aiden English: Ayrılık ne tuhaf
(Ah) Yaralı bir taraf
Herkese güneş doğuyor
Bize karanlık her taraf

Aşkımız artık Allah’a emanet
Sana ben kıymam sevdim kabul et
Şu koca dünya yalandan ibaret
Yerini bulacak ilahi adalet
Gün günü kovaladı kalmadı dirlik
İşte geldi çattı 'İlahi Birlik'

İlahi Birlik kısmının sonunu uzatıyor da uzatıyor Aiden English. Jinder Mahal ''Shanti'' diyerek görünür. Yuhalamalar eşliğinde ringe doğru ilerlerler.

Ringe girdiklerinde Jinder Mahal mikrofonu ağzına götürür. Tüm yuhalamalara rağmen yüzü gülüyor.

Jinder Mahal: (Derin nefes alır.) Shanti! (Derin nefes alır.) Shanti! (Derin nefes alır.) Shanti!

Aiden English: Enerji bir hücre misali, her şeyde farklı oranlarda vardır ve kontrol edilmesi gereken bir unsurdur. Hayatımız enerji üzerine kuruludur. Eğer onu siz kontrol etmezseniz, o sizi kontrol eder. Hepimiz bu dünyaya kendimize has sebeplerle geldik. Burayı kendimize neden cehennem ediyoruz ki? Ruhumuzu hayatın gündelik dertlerinden sıyırıp iç huzuru yakalayalım. Derin nefes alalım ve (Derin nefes alır.) Shanti!

Jinder Mahal: Hayata pozitif bakmayı öğrendiğinizde bizi anlayacaksınız ve gördüklerinizin iki tatlı erkek civcivden ötesi olduğu kafanıza dank edecek. Fakat, korkmayın. Size yardım edeceğiz. Çaresizlere yardım etmek de pozitif enerji üretir.

Aiden English: Size öfkenizi kontrol edip mutluluğu yakalamanızda yardımcı olacağız. Üstelik bunu güreşecek yapacağız. Kulağa çılgınca geliyor, değil mi? 'Güreşçiler sert, sıkı, agresif insanlardır.' Önyargılarınızdan kurtulun. Böyle bir şey yok. Divine Union, bu algıyı yıkmaya geldi.

Jinder Mahal: Sukunetinizi koruyamazsanız kendinizi nasıl koruyabilirsiniz ki? Bu ringe ayak bastığımız ilk andan beri bizi yuhalıyorsunuz ama biz hala gülüyoruz. İnadına gülüyoruz! Bizi öfkelendiremezsin-

GWA Tag Team Şampiyonları Broken Brothers burada! Seyirciler çıldırıyorlar hep birden.

DELETE DELETE DELETE

Taunt atarak ringe doğru ilerliyorlar. Jinder ve Aiden sırıtarak izliyor onları. Broken Matt ringe girip Divine Union ekibini gördüğü gibi alkış tutmaya başlıyor. Herkesi alkış tutmaya davet ediyor. Broken Sabian da alkışlıyor ve seyirciler de alkışlamaya başlıyorlar.

Broken Matt Hardy: TEBRİKLER! Bizden bir adet kemer maçı kazandınız. İptal etmek için 0'a basın! WOOOOOOAAAAAAAAAAAAA!

Broken Sabian: Sene Milattan Önce 1003... O zaman avcı - toplayıcıyız daha. Çalılıkların arasında yürüyorum. Geyik arıyorum. Fazla sürmedi, bir tanesini gördüm. Elimdeki mızrağı aldım fırlatma pozisyonuna. ''Hşşşş'' diye bir ses... Bir eleman da görmüş benim gördüğüm geyiği. Bana fısıldayarak dedi ki: ''İlk ben gördüm. O geyiğe ben de adayım.'' Aldım mızrağı buna fırlattım. O günün akşamında kanıyla mağaraya resim çizdim.

Aiden English ve Jinder Mahal şaşkın halde Sabian'a bakıyorlar ve anlatmaya devam etmesini bekliyorlar.

Broken Matt Hardy: Fazla dikkat çekiyorsunuz. Çekmeyiiiinnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaağğğ.

Jinder Mahal o an karar vermiş gibi ellerini birleştirip enerjisini odaklıyor.

Jinder Mahal: Sizin ruhunuz yorulmuş. Bana katılın. (Derin nefes alır.) Shanti! (Derin nefes alır.) Shanti! (Derin nefes alır.) Shanti!

Broken Sabian: Ruhumuz işleyen bir makine gibi. Ben ve kardeşim Matt, asırlardır bedenden bedene konuk oluyoruz. Aralıksız yaptığımız bir ritüel bu ve naif ruhumuz kendini öyle bir otomatiğe bağladı ki... Artık sadece konakladığımız bedenlerin aciz vücudunun yorgunluğunu hissediyoruz. Siz ikiniz, ne demek istediğimi anlayamazsınız. Demem o ki, bize 30 senelik bilgi birikiminizle ders vermeye kalkışmayın.

Jinder Mahal öfkeleniyor ama Aiden English ona fısıldayarak durumu kontrol etmeye çalışıyor.

Broken Matt Hardy: Yaşlı ve dinç özbenliklerimiz karşısında tecrübeleriniz çerez kalır. DÜNKÜ BOKLAR!

Jinder Mahal bunu duyunca öfkeden deliye dönüyor. Aiden English ise artık onu kontrol edemeyeceğini biliyor. Kırık kardeşler kahkaha atmaya başlayınca Jinder Mahal daha fazla dayanamıyor ve harekete geçiyor. Broken Matt Hardy'le bir yumruk muharebesine tutuşuyorlar. Aiden English ise Sabian'la kör kavgasına karışıyor. Jinder Mahal Broken Matt tarafından iplere gönderiliyor. Dönüşünde Shoulder Block! Öte tarafta ise Broken Sabian Aiden English'i iplerin üzerinden ringin dışına fırlatıyor. Kardeşine yardım etmeye yöneliyor. Jinder'a bir Dropkick! Broken Matt düşmesine izin vermeden yakalıyor. Twist of Fate!!!

Broken Brothers baygın Jinder'ın başında dikiliyorlar ve ellerini açıp kahkaha atmaya başlıyorlar. ''DELETE, DELETE, DELETE'' eşliğinde taunt atarak kutluyorlar üstünlüklerini. Ama biri arkalarında beliriyor...

Seyircilerin çığlığıyla yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu anlayan Broken Brothers arkalarını dönünce Big Boot!!!! Matt Hardy'nin kafası koptu!!! Broken Sabian üzerine gidiyor Luke Harper'ın. Gelişine Headbutt!!!! Luke Harper çıldırmış!! Broken Sabian'ı düşmesine izin vermeden yakalıyor... Chokeslam!!!!

Luke Harper yerde yatan Broken Brothers'a delici bakışlarını fırlatırken Aiden English ringe giriyor. Luke Harper'a temkinli yaklaşmaya çalışıyor. Luke Harper çılgın bakışlarını ona çeviriyor. Ne düşündüğüne dair hiçbir şey anlaşılmıyor. Aiden English Jinder'ı kaldırırken Luke Harper'ı da kontrol ediyor. Luke Harper yanlarına doğru yürüyor ve diplerinde duruyor.

Jinder ve Aiden'in kollarını yakalıyor ve aralarına girip havaya kaldırıyor ellerini! Jinder Mahal ve Aiden English şaşkın bir durumda ama rahatladıkları kesin. Üçlünün gövde gösterisiyle kameralar kapanıyor.

Miss Murder çalıyor rampada Adam Cole ile Drew McIntyre birlikte gözüküyorlar. Eski günleri yad ediyorlar. Yuhalamalara tauntlarla cevap veren ikili birbirleriyle konuşarak ringe giriyorlar. Ringe girdikten sonra ayrı köşelere geçip kendi tauntlarını yapıyorlar.

Ama spot ışıklarının onlarda kalması fazla uzun sürmüyor. Çünkü şampiyon rampada. Sinirli bir şekilde ringe giriyor ve ringe girdiği gibi kemerini havaya kaldırarak Drew McIntyre ile face to face yapıyor. Maçı Adam Cole ile; ama bunu umursamıyor bile Mark Haskins. İkili son hazırlıklarını yaptıktan sonra maç başlıyor.

Non-Title Match
Adam Cole vs Mark Haskins (c)

Lock upla başlıyor maç. İkili Test of Strength ile birbirini sınıyor. Adam Cole, Mark Haskins'in boşluğunu yakalayıp kolundan çeviriyor. Mark Haskins buna takla atıp hareketi tersine çevirerek yanıt veriyor. Adam Cole hızlıca iplere giderek hakemin bu pozisyonu ayırmasını bekliyor. Hakem saymaya başlıyor 1....2... Mark Haskins yarıda bırakıyor Adam Cole'u. Adam Cole boşluktan yararlanarak Mark Haskins'in üzerine gidiyor; fakat Mark Haskins, Back Body Drop ile Adam Cole'u fırlatıyor. Adam Cole kalktığında bir Clothesline. Ardından bir tane daha. Şimdi Irish Wipe, Adam Cole geri geldiğinde Ducking yapıyor Mark Haskins. Bir kez daha geliyor Adam Cole bu sefer de Leapfrog ile üzerinden geçiyor. Mark Haskins şimdi zıplıyor Dropkick için; ama Adam Cole iplerde kalıyor ve Mark Haskins boşa atlamış oluyor. Adam Cole yerdeki Mark Haskins'e bakarak "ADAM COLE BAYBAY" tauntunu yapıyor. Mark Haskins gülerek ayağa kalkıyor ve bu sefer de Lock up'a tutuşuyorlar. Mark Haskins bir kez daha üstün çıkıyor Lock up'tan. Haskins köşeye doğru götürüyor Adam Cole'u. Köşede sert bir Knife Edge Chop yapıyor Mark Haskins. Bir tane daha geldi. Mark Haskins, Adam Cole'u kavrıyor; fakat bir dirsek darbesi geliyor Adam Cole'dan. Mark Haskins sersemlemişken Adam Cole aniden kavrıyor Mark Haskins'i ve Last Shot! Tuşa gidiyor Adam Cole 1..... Haskins'in ayağı iplerde 2..... Drew McIntyre, Haskins'in ayağını çekiyor.

Mark Haskins son saniyede omzunu atıyor. Adam Cole inanamıyor buna. Haskins yavaş giden maçı aniden kaybediyordu. Adam Cole yerdeki Mark Haskins'i hızlı bir şekilde Stomplamaya başlıyor. Ardından köşeye çıkıyor Adam Cole. Mark Haskins'in ayağa kalkmasını bekliyor. Mark Haskins ayağa kalktığında Panama Sunrise için zıplıyor; ama Mark Haskins'ten mükemmel bir Jumping Knee Strike! Ardından seri bir şekilde kaldırıyor Adam Cole'u ve Pumphandle Driver! Tuşa gidiyor Mark Haskins seri bir şekilde 1.....2....

Drew McIntyre hakemin dikkatini dağıtıyor! Mark Haskins, Drew McIntyre'ın üzerine gidiyor. Drew McIntyre ani bir Claymore deniyor; ama Mark Haskins altından geçiyor. Ardından hızlıca Drew'u tutuyor ve duvara atıyor. Ardından hızlıca ringe giriyor; fakat Adam Cole'dan SUPERKICK! Hızlıca köşeye çıkıyor Adam Cole. Mark Haskins ayağa kalkınca Panama Sunrise! Hayır! Back Body Drop ile atıyor Mark Haskins. Hızlıca koluna yapışıyor Adam Cole'un ve Fujiwara Armbar! Mark Haskins deliler gibi sıkıyor. Adam Cole iplere doğru gidiyor. İplere gayet yakın. İplere uzanıyor ve...

Pes ediyor!

Kazanan: Mark Haskins

Mark Haskins galibiyeti perçinleyerek alıyor. Yavaş başlayan maçı hızlıca bitiriyor Mark Haskins. Kemerini aldıktan sonra köşeye çıkıyor ve kemerini Drew McIntyre'a bakarak kaldırıyor. Drew McIntyre öfkeden kuduruyor resmen. Mark Haskins tepkisiz bir şekilde kemerini kaldırırken biz de reklamlara geçiyoruz.

Kameramız arka alanda...

John Cena: Bulabildiniz mi?

Tyler Black: Hayır.

Wade Barrett: Er ya da geç onlar buraya gelecekler. Bu arenaya, bu ringe adım atacaklar ve bu sefer de biz orada olacağız. İki kişi bir yere, bir kişi bir yere gittik bulamadık. Anlaşılan tam olarak dağılarak aramamız gerekecek onları.

Tyler Black: Hadi gidelim.

Herkes bunu yapanı aramak için dağılır. Tyler Black bir ses duyup sese doğru gitmeye başlıyor.

O esnada JOHN CENA'YA SALDIRIYORLAR! BU THE NEST! Mark Briscoe, Jay White ile beraber John Cena'ya saldırmaya başlıyorlar. Mark Briscoe, John Cena'yı tutuyor duvara çarptırıyor. Yerdeki John Cena'yı ikisi tekmelemeye başlıyorlar. Mark Briscoe hızlıca kaldırıyor John Cena'yı. Jay White'a bırakıyor ve Jay White'tan Switchblade!! John Cena resmen tarumar oldu. O esnada Nexus'un kalan üyeleri koşmaya başlıyor. Bunu gören The Nest hızlıca olay yerinden uzaklaşıyor. Wade Barrett ile Tyler Black, John Cena'yı kontrol ediyorlar; ancak bunun için biraz geç kaldılar.

Nation of Violence! Samoa Joe hızlı adımlarla maçı için ringe geliyor.

Electrifying! The Rock Kıtalararası kemerini elinde tutarak girişte görünüyor. Sonrasında da omzuna atarak ringe doğru ilerliyor. Ringe girdikten sonra da kemerini havaya kaldırıyor. Maçla ilgili tanıtımlar yapıldıktan sonra Rock kemerini teslim ediyor. Bir süre bekledikten sonra zil çalıyor ve gecenin ana maçı başlıyor.

Intercontinental Championship
Samoa Joe vs The Rock (c)

Rock zilin çalmasıyla birlikte Joe’nun üzerine doğru yürümeye çalışıyor ancak Joe da kendisini ringin dışına atıyor ve Rock’a nefretle bakmaya devam ediyor. Rock şimdi kendisini ringin dışına çıkarıp Joe’ya saldırmak için koşmaya devam ediyor ancak Joe bir anda durup Rock’a bir tekme savuruyor. Arkasından da Rock’ı alıp aprona doğru sert biçimde fırlatıyor. Rock sırtını tutarak oradan ayrılmaya çalışsa da bu sefer Joe’nun Rock’a kaçması için herhangi bir süre tanımayacağını görüyoruz, Joe Rock’ı tutuyor ve Uranage yapmak istiyor. Rock’ın buna karşılığı ise sert oluyor ve bir back elbow vuruyor. Joe’dan kurtulamayacağını öngörünce bir kez daha back elbow vuruyor. Joe buna rağmen Rock’ı bırakmıyor. Bunun üzerine ise Rock Joe’ya üçüncü back elbow’u vuruyor, kısa bir süre sonra ise bir Reverse STO yaparak Joe’yu yere düşürüyor, arkasından da Joe’yu ringin içine sokuyor The Rock, hemen sonrasında ise hızlı bir tuş girişimi deniyor. 1... 2... Joe hızlıca atıyor. Rock ise bu kick-out'tan sonra hızlıca Joe’yu kaldırıyor ve bir yumruk vuruyor. Rock bununla da yetinmiyor ve bir kez daha sert bir yumruk geçiriyor Joe’ya. Üçüncü yumruğunda ise Joe bu sefer kurtuluyor, kurtulmakla da kalmayıp Rock’ın arkasına geçiyor ve bir Bridging German Suplex yapıyor. 1... 2...

Rock ise bu tuştan kolaylıkla atmayı başarıyor. Joe şimdi Rock’ı oturur pozisyona alıyor ve bir chinlock bağlıyor Rock’a. Bu chinlock sekansı sırasında ise Joe Rock’ın çenesine ve kafasına doğru çalışıyor, Rock’ın kafasını adeta bir oyuncakmış gibi oradan oraya çeviriyor. Rock bu acıya dayanamayıp kurtulmak istiyor. Joe’nun zorlamasına rağmen kendi çabasıyla ayağa kalkıyor ve bir yumruk deniyor Joe’nun karnına doğru. Joe ise buna karşılık olarak Rock’ın karnına bir diz darbesi geçiriyor, Rock sersemliyor ve Joe da bundan faydalanarak Rock’ın kafasından tutup onu hızla yere vuruyor. Rock yerdeyken Joe bir kez daha tuş deniyor. 1... 2... Rock’dan bir kick-out daha. Joe bir kez daha Rock’ı oturur pozisyona alıyor ama bu sefer chinlock bağlamak yerine hızla koşuyor ve Penalty Kick vuruyor. Bununla da yetinmiyor, Rock yere düştüğü anda uçuyor ve Running Senton. Joe bir kez daha tuşa gidiyor, artık bu kemeri almak istiyor. 1... 2... Ama Rock buna da izin vermiyor, kick-out atıyor. Joe artık iyice sinirlenmiş bir şekilde hakeme itiraz ediyor. Bu sırada Rock ayağa kalkacak gibi oluyor ama Joe bunu da görüyor, Rock’ın üzerine doğru koşuyor ve bir Clothesline ile onu ringin dışına doğru uçuruyor. Joe tüm siniriyle ringin dışına doğru çıkıp Rock’ı ringin içine doğru tekrardan sokuyor ve ringe tekrardan gidiyor. Rock ayağa kalkarken Joe önce iki elinden sonra da karnından tutuyor ve Straight Jacket German Suplex yapıyor bu sefer Samoa Joe. 1... 2...

Rock’dan bir kez daha bir kick-out izliyoruz. Joe artık iyice sinirleniyor ve Rock’a üst süte stomplar vurmaya başlıyor. Bununla da yetinmiyor ve Rock’ın kafasına diziyle bastırmaya başlıyor. Bu sırada hakem onu ayırmak istiyor ancak Joe dizini çeker çekmez bir Knee Drop ile Rock’a son hasarını şimdilik veriyor. Joe artık işi tamamen bitirmek derdinde ve Rock’ın tamamen ayağa kalkmasını ve sonrasında ise Coquina Clutch’ı bekliyor. Ama Rock da bunun farkında olduğu için kendisini hızla ringin dışına doğru atıyor. Joe Rock’a gelmesini söylerken bir yandan da Rock’ın ringe girdiği yeri de kontrol ediyor, asıl amacı Rock ringe girdiği anda tekrardan saldırmak olmalı. Rock şimdi ringe girmek için uzanmaya başlıyor. Bu sırada ise Joe Rock’a saldırmak için pozisyon alıyor ama şimdi avlandı demek çok da yanlış olmaz, Rock Joe’nun ayaklarından tutuyor ve onu ringin dışına doğru çekiyor. Rock şimdi Joe’yu tutup demir basamaklara doğru sertçe fırlatıyor. Rock bununla da yetinmiyor ve Joe’yu bir kez daha tutup bu sefer diğer demir basamaklara çarptırıyor. Joe artık omzunu tutarken Rock da Joe’yu ringin içine doğru sokuyor ve bir kez daha tuş deniyor The Rock. 1... 2...

Joe da tuştan atmayı başarıyor. Joe hala omzunu tutarak ringin içinde oradan oraya dolaşırken Rockise Joe’nun tamamen ayağa kalkmasını istiyor. Joe ayağa kalkıyor, Rock ise Joe’yu bir Rock Bottom için tutuyor. Joe buna karşılık olarak bu pozisyondayken Rock’ı alıyor ve yavaşça onu ringin köşesine doğru ilerletiyor ve son kertede de sert bir şekilde ringin köşesine çarptırıyor. Rock artık Joe’yu bırakmak zorunda kalıyor ama Joe’nun Rock’ı bırakmaya o kadar da niyetinin olmadığını görüyoruz. Joe Rock’ın üzerine doğru gidiyor ve onu birkaç tekme ile birlikte ringin köşesine iyice sabitliyor. Daha sonrasında ise hızla koşup bir Reverse Body Avalanche deniyor ama Rock buna karşılık olarak tekmesini koyuyor. Rock’ın tekmesi Joe’nun ense köküne geliyor. Joe oradan ayrılma gereğini hissetse de Rock Joe’nun kafasından tutuyor, hızla koşuyor ve Running Bulldog ile Joe’nun kafasını hızla ring zeminine yapıştırıyor. Rock bununla da yetinmiyor ve Joe’yu kaldırıp köşeye geçiriyor. Üst üste yumruklar savurarak Joe’yu sersemletiyor. Bunun da arkasından Joe’yu tutup karşı köşeye doğru fırlatıyor. Bir süre bekledikten sonra kendisi de hızla koşuyor Joe’nun üzerine ama çok yanlış yapıyor, Joe Rock’ı tuttuğu gibi Uranage ile yere yapıştırıyor, arkasından da tuşa gidiyor. 1... 2...

Hayır, hayır, hayır. Rock son anda tuştan atmayı başarıyor. Rock hızla ayağa kalkıyor, Joe ise Rock’ın bu derece hızlıca ayağa kalkmasına inanamıyor, yine de Rock’ın arkasına geçiyor ve Coquina Clutch! Joe sonunda kilidi The Rock’a bağlamayı başarıyor ancak Rock’ı yere tamamen indiremiyor, onun yerine dizlerinin üzerine çökmesini ise sağlayabiliyor. Rock adeta domates olmuş suratıyla Joe’nun bu son derece ölümcül hamlesinden kurtulmanın yolunu arıyor ve bunun için ise Joe’yu önce tamamen ayağa kaldırıyor, hemen sonrasında ise yere vuruyor. Şu anda iki isim de yerde ve hem The Rock için hem de Samoa Joe için olumlu yönde tezahüratlar yükselmekte. Bu sefer ayağa daha hızlı kalkan isim Samoa Joe oluyor, Rock’ı ise ayağa kaldırmıyor, bunun yerine kendisi Rock’ın ayağa kalkmasını bekliyor. Rock ayağa kalkar kalkmaz da bir kez daha ve bu sefer daha güçlü bir Coquina Clutch için hareketleniyor. Bu sefer ise Rock daha hazırlıklı ve Joe’nun kendisine kilidi bağlamasına bir türlü müsaade etmiyor. Üst üste back elbowlar vuruyor ve hemen arkasından ise bir tür Judo Throw ile Joe’yu üzerinden atıyor. Bununla da yetinmiyor, Joe ayağa tekrardan kalktığı anda onun üzerine doğru koşuyor ve Running STO ile Joe’yu bir kez daha yere vuruyor. Rock’dan bir kez daha tuş denemesi izliyoruz. 1... 2...

Joe bir kez daha ve yeniden tuştan atmayı başarıyor. Rock Joe’nun bu tuştan atmasına oldukça şaşırmış gibi görünüyor. Daha da ilginci aynı hissin bir benzerini Joe da kendisi için yaşıyor. Joe yavaşça yuvarlanarak kendisini ringin dışına atmak istiyor ama Rock da buna bu sefer izin vermeyecek gibi, Joe’yu ayaklarından tutuyor. Joe ise buna karşılık olarak iplerden tutunarak Rock’ın kendisini çekmesine izin vermiyor. Hakem Rock’ı Joe’dan ayırmayı zorlukla da olsa başarıyor, Joe da fırsat bu fırsat diyerek ringin dışına tamamen çıkıyor. Joe şimdi ringin kenarından Rock’a ait olan Kıtalararası kemeri alıp Rock’ın karşısında sallamaya ve hatta kendi beline takmaya çalışıyor. Rock ise buna karşılık olarak hızla koşuyor ve bir Lariat ile Joe’yu yere seriyor. Rock kemeri tekrardan yerine koyuyor ve Joe’yu da alıp ringin içine yolluyor, kendisi de kısa bir süre sonra ringe giriyor. Rock şimdi Joe’yu stomplamaya başlıyor. Delilercesine stompladıktan sonra kaldırıyor Joe’yu ve ringin köşesine doğru fırlatıyor ancak Joe son bir hamleyle Rock’ı fırlatmayı başarıyor. Hemen arkasından Joe koşuyor ve Reverse Body Avalanche’ı bu sefer yapıyor, bununla da yetinmiyor ve CCS Enzugiri ile tamamlıyor. Joe şimdi tuşa gidebilir. 1... 2...

Ama The Rock da tekrardan tuştan atmasını biliyor. Joe bile bu tuştan Rock’ın atamayacağını hesaplıyor olmalıydı ki artık hakeme yalvarmaya başlıyor. Ancak bu yalvarma da başarısız oluyor. Joe şimdi Rock’ı tekrardan ayağa kaldırıyor ve onu bir kez daha köşeye gönderiyor. Rock tamamen köseye yapışınca da bir kez daha Rock’ın üzerine doğru koşuyor ancak Rock ondan daha hızlı bir bir Lariat geçiriyor. Joe hızlıca ayaklanıyor ancak Rock da bunu bekliyor olmalıydı ki bir de Clothesline vuruyor Joe’ya. Joe tekrardan ayağa kalkıyor ancak bu sefer de Joe’nun uppercut’ını yüzünde hissediyor. Rock şimdi bir tane daha uppercut vuruyor. Bununla da yetinmiyor ve Joe’ya yumruklarıyla saldırmaya başlıyor. Joe sersemledikçe Rock da Joe’nun üzerine gidiyor ve yumruklarını hızlandırmaya devam ediyor. Joe köşeye çekiliyor, Rock yumruklarına devam ediyor ve Rock son bir uppercut vurarak Joe’yu tamamen yere doğru düşürüyor. Rock tüm destekleri üzerine toplamayı başarıyor ve pek de hamle yapamayacak olan Joe’yu bacaklarından tutarak ringin ortasina getiriyor. İki bacağı da kavrıyor ve Sharpshooter! Rock ilk denemesinde başarılı bir şekilde bağlıyor. Joe endişeli, Joe üzgün. Ama Joe’nun da kurtulması gerekiyor. Rock’ın tüm çabasına rağmen Joe iplere uzanmaya çalışıyor ve...

Tutunmayı başarıyor. Rock hala maçı bitirememiş olmanın öfkesiyle Joe’yu hala Sharpshooter’da tutmaya devam ediyor, bu durumdan Joe’yu ancak hakemin müdahalesi kurtarabiliyor. Joekendisini tekrardan ve tekrardan ringin dışına atmayı başarıyor. Rock ise Joe’yu takip etmek için onun hemen arkasından ringin dışına çıkıyor. Şimdi Rock Joe’yu tutuyor ve bir Fisherman Suplex ile yere vuruyor. Sonrasında ise Rock spiker masasının yanına gidiyor ve birden masayı temizlemeye başlıyor. Rock için destekler artarken Rock masayı tamamen temizliyor ve Joe’nun yanına gidiyor. Ama Joe Rock’a bir Eye Poke yapıyor! Joe bununla da kalmıyor ve Rock’ı tuttuğu gibi spiker masasına fırlatıyor. Joe ringi gir-çık yaparak sayımı sıfırlıyor. Sonrasında temizlenmiş masanın üzerine Rock’ı alıp kendisi de çıkıyor. Ama bu sırada Rock Joe’nun karnına bir yumruk geçiriyor ve Rock Bottom pozisyonuna alıyor.

ROCK BOTTOM! ROCK BOTTOM! ROCK TÜM ZORLAMALARA RAĞMEN SPİKER MASASININ ÜZERİNDE ROCK BOTTOM'I YAPIYOR! SPİKER MASASI KIRILIYOR VE ŞU ANDA İKİ İSİM DE YERDE! (Holy S***) (Holy S***) (Holy S***) HERKES ÇILGINA DÖNDÜ AMA ROCK VE JOE HALA YERDE. BU İKİ İSİMDEN ÖNCE KALKANI THE ROCK OLUYOR. BU SIRADA HAKEM DE HEM THE ROCK HEM DE SAMOA JOE İÇİN SAYMAYA BAŞLIYOR. 2... 3... ROCK ŞİMDİ RİNGE GİRMEYİ BAŞARIYOR. JOE İSE HALA YERDE. 4... 5... 6... JOE DA AYAKLANIYOR VE RİNGE GİRMEYE ÇALIŞIYOR. 7... 8... JOE ŞİMDİ RİNGİN HEMEN YANINDA, RİNGE GİRMEK ÜZERE. 9...

JOE 10 OLMADAN RİNGE GİRİYOR. MUAZZAM BİR ÇABA, SPİKER MASASININ ÜZERİNDE ROCK BOTTOM YEMESİNE RAĞMEN RİNGE GİRİYOR. JOE SON GÜCÜYLE AYAĞA KALKIYOR AMA BU SEFER DE ROCK'DAN BİR SPINEBUSTER! BUNUN GERİSİNİ TAHMİN EDEBİLİYORUZ. ROCK ŞİMDİ JOE'NUN BAŞINDA TAUNTUNU ATIYOR, İPLERİN ARASINDA GİDİYOR, GELİYOR VE PEOPLE'S ELBOW! ROCK ŞİMDİ TUŞA GİDİYOR. 1... 2...

3!

Kazanan ve hala Kıtalararası Şampiyon: The Rock

The Rock ilk zorlu rakibi karşısında kemerini korumayı başarıyor. Arenada büyük bir sevinç, The Rock da şimdi ayaklanıyor. Rock kemerini alıp köşeye çıkıyor ve orada havaya kaldırıyor. Şimdi diğer bir köşeye daha çıkıp kemerini bir kez daha havaya kaldırıyor The Rock. Rock zaferini kutlamaya devam ederken Atlas'ın sonuna geliyoruz, Global Warming'de görüşmek üzere!

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2019, 23:10   #2
#ThankYouAvengers
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Avengers Mansion
Konular: 4496
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 333617
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 333617

Joe'Ya hayırlı olsun şimdiden. Burada olabilirim bir ihtimal.
imza

The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2019, 23:12   #3
Banned
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1356
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 396729
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 396729

Alanda olacağız.
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2019, 23:12   #4
Kayıtlı Kullanıcı
SpikeDudley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 61
Rep Puanı: 14179
Rep Derecesi: SpikeDudley WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpikeDudley WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpikeDudley WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpikeDudley WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpikeDudley WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpikeDudley WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpikeDudley WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpikeDudley WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpikeDudley WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpikeDudley WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpikeDudley WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
SpikeDudley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SpikeDudley SpikeDudley isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14179

Bize kemeri yedirmeyecekler matmazel
SpikeDudley isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2019, 23:14   #5
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 126
Rep Puanı: 10116
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10116

Takipteyim.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2019, 23:24   #6
#sarıtribün
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 155
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 57181
Rep Derecesi: Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Vileanger Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 57181

ME kaçmaz. Tüm planlarımı iptal ediyorum.
imza

GWA RPG: Samoa Joe
"GWA Tag Team Champions w/ Drew McIntyre"

"Nothing is true, everything is permitted."

Twitter

Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2019, 23:30   #7
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 451
Rep Puanı: 83853
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 83853

Takip edeceğim.
imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: Hardcore Şampiyonluğu
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2019, 00:21   #8
Root of All Evil
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Gaziosmanpaşa
Konular: 108
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 22550
Rep Derecesi: The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Hellraiser The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22550

Takipteyim.
imza

If you only knew the power of the dark side.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Six Horsemen of Wrestling

Twitter
Facebook
Instagram
Eski Nick: Christmas007
The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2019, 00:21   #9
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 546
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 29889
Rep Derecesi: Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29889

Takipteyim.
imza

gwa:
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2019, 00:24   #10
People's Champion
America's Hardcore Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul Eyüp/Alibeyköy
Konular: 299
Favori Güreşçisi: The Rock
Rep Puanı: 39299
Rep Derecesi: America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. America's Hardcore Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
America's Hardcore Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
America's Hardcore Icon America's Hardcore Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 39299

Gergin bir akşam olacak. Maçın ME olması da etkili bunda. Bekliyoruz.
imza

RPG Karakteri: The Rock

Ring Adları:
The Peoples Champion
The Great One
The Corporate Champion
The Brahma Bull
Rocky

Başarılar: -

Eski RPG Karakteri ve Başarıları

RPG Karakteri
The Rock
Ring Adları
The Peoples Champion
The Great One
The Corporate Champion
The Brahma Bull
Rocky
Başarıları
World Heavyweight Championship(2 Kez)
GTW Tag Team Championship (2 Kez)
Intercontinental Championship
ECW Championship
İlk Money In The Bank Kazananı
2014 Survivor Series'in Survivor'i
Triple Crown
Hall Of Fame
America's Hardcore Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil